La Roche Posay Redermic - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 23:39   #151
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Ja mialam XL, nie widzialam szczegolniej roznicy pomiedzy nim a tym do cery mieszanej (moze z wyjątkiem większego "klejenia się" XL)
Czyli zachowywał się tak samo tępo na skórze? Eh, a przed chwilą kliknęłam zamówienie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:27   #152
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: La Roche Posay Redermic

A czy uzywajac na noc wit.C ( redermik ) mozna sie opalac? - pomijajac szkodliwosc opalania.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:16   #153
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czyli zachowywał się tak samo tępo na skórze? Eh, a przed chwilą kliknęłam zamówienie
U mnie tak (nie dalam rady zrobic na nim sensownego makijazu), ale wiesz jak to jest, co cera to inne wrażenia i wymagania. Może akurat się sprawdzi .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:19   #154
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Na dzień, pod filtr najlepiej. Możesz stosowac nawt i codzinnie rano - chyba że będzies zpodrażniona po Diacnealu/Effaclarze, wtedy wit C odpuszczamy sobie do wygojenia skóry.
O właśnie, tego szukałam, bo pielęgnuję się tak samo jak backie, znaczy K na noc, na dzień filtr Kupiłam Active C, bo Redermic mnie ... zapchał

Zastanawiam się jeszcze nad wprowadzeniem na dzień Clareny z AHA, zamiast filtra, mogę pod nią Active C czy bez sensu ? Co myślisz, L_V ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:19   #155
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: La Roche Posay Redermic

Kilka dni temu stalam sie szczesliwa posiadaczka Redermica.
Wiaze z nim duze nadzieje. Mam nadzieje ze tak jak pisze producent ujedrni i odzywi moja skore.
Przed kupnem przejzalam opinie na KWC i bardzo zachecona postanowilam kupic go mimo ze nie jest on ma moja kieszen. Niestety nie przeczytalam wczesniej tego watku a na KWC w recenzjach wszyscy pisali ze nie zapycha porow.
Po przeczytaniu tego watku zaczelam sie martwic bo pojawiaja sie posty, ze jednak moze zapychac. I o to wlasnie chcialam zapytac. Uzylam go dopiero 2 razy i nie wiem czy jego podejrzewac o zapychanie czy inne rzeczy ktore uzylam. Czy czesto sie zdarza ze redermic zapycha? Czy skladniki ktore on ma naleza do tych bardziej czy mnie zapychajacych? Wiem ze to jest sprawa idywidualna, ze nie wszystkich zapycha to samo. Ja niestety jeszcze nie wiem co mnie zapycha. Wiem tylko ze latwo mi sie zapychaja pory.
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 09:21   #156
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: La Roche Posay Redermic

zakupilam i ja i jestem bardzo zadowolona. Na poczatku lekka konsternacja bo w ogole nie natłuszcza, co mojej suchej skorze wydalo sie dosc zaskakujace. Jednak po kilku aplikacjach zauwazylam efekty, i roznice pomiedzy natłuszczaniem a nawilzaniem wchlania sie błyskawicznie, lekka konsystencja a skora jest pieknie nawilzona, wygładzona i taka fajnie napieta. Polecam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:27   #157
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: La Roche Posay Redermic

Odczekalam kilka dni i zrobilam drugie podejscie do redermica. I znow porazka
Po nalozeniu na noc rano mialam male czerwone krostki. A tak bardzo na niego liczylam.

Czy oprocz silikonow jest w nic cos jeszcze co moze zapychac?

Chcialabym wyprobowac active c. Przelecialam sie po wiekszosci aptek w miescie i nigdzie nie maja probek. Zdarzalo sie ze panie w aptece patrzyly na mnie jakbym niewiadomo o co pytala.

Dlatego was prosze o rade. Czy active c tez moze zapychac? Kilka osob juz pisalo ze redermic ich zapycha a active c nie, ale chcialabym sie upewnic zanim zdecyduje sie na kupno.

Mam tez pytanie do tych z was ktore uzywaja active c. Czy po nim skora staje sie bardziej jedrna i zmniejszaja sie zmarszczki? Czy na zmarszczki jest raczej redermic?

Bardzo prosze o rade
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 14:38   #158
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez dot79 Pokaż wiadomość
Odczekalam kilka dni i zrobilam drugie podejscie do redermica. I znow porazka
Po nalozeniu na noc rano mialam male czerwone krostki. A tak bardzo na niego liczylam.

Czy oprocz silikonow jest w nic cos jeszcze co moze zapychac?

Chcialabym wyprobowac active c. Przelecialam sie po wiekszosci aptek w miescie i nigdzie nie maja probek. Zdarzalo sie ze panie w aptece patrzyly na mnie jakbym niewiadomo o co pytala.

Dlatego was prosze o rade. Czy active c tez moze zapychac? Kilka osob juz pisalo ze redermic ich zapycha a active c nie, ale chcialabym sie upewnic zanim zdecyduje sie na kupno.

Mam tez pytanie do tych z was ktore uzywaja active c. Czy po nim skora staje sie bardziej jedrna i zmniejszaja sie zmarszczki? Czy na zmarszczki jest raczej redermic?

Bardzo prosze o rade

Używałam i Active C(do skóry suchej) i Reermica( do mieszanej).W obu przypadkach były to próbki.
W moim odczuciu Active C do skóry suchej jest lżejszy od Redermica do cery mieszanej.
Ja byłam bardziej zadowolona z Active C.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 07:59   #159
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: La Roche Posay Redermic

A ja mam problem
Wcześniej używałam redermica Xl , teraz kupiłam już ten bez filtrów do cery mieszanej i normalnej.
Jednak bardzo różnią się one w konsystencji Ten bez filtrów jest bardziej lejący i w kolorze żółty a ten XL biały i bardziej taki treściwszy.
Może był źle przechowywany Sama już nie wiem

A jaka jest konsystencja maszego redermica?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:15   #160
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Konsystencja i kolor tego bez filtrów jest dokąłdnie taki jak opisujesz. Wygląda na dobry pordukt. nie miałam natomiast tego XL, także nie porównam.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 14:38   #161
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Konsystencja i kolor tego bez filtrów jest dokąłdnie taki jak opisujesz. Wygląda na dobry pordukt. nie miałam natomiast tego XL, także nie porównam.
A no to dobrze

Powiedzieć Wam muszę że ten redermic świetnie matuje Jedynym jego minusem jest to że podkład nie rozprowadza się za dobrze ale już nad tym pracuję Chyba nie zmienię go już na ten z filtrem chociaż wydaje mi się że tamten był bardziej treściwszy i tak jakby lepiej nawilżał

A myślicie że można przed nałożeniem redermica wklepać jakiś krem nawilżający?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.