Pytanko . . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 04:52   #1
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Unhappy

Pytanko . .


Witam wszystkich użytkowników tego forum, to pytanie jest bardziej dla żeńskiej części tego forum mam na imię Mariusz i mam 19 lat ^.^ . Mam pytanie co mógł bym zmienić w swoim wyglądzie . Bo tak jakoś na siłach się nie czuję . ; o Jak już pisałem mam lat 19 , ale wcale na tyle nie wyglądam :x i w ogóle nie uważam, że jestem przystojny czy coś w tym stylu i jeszcze wada postawy, chudy także jestem . ;x null . ;f Od urodzenia czy coś, ale to nic groźnego . no ale klatę wstyd pokazywać . gdzieś nad wodą czy coś . Jeżeli ktoś wie co to jest "kurza klatka" to wie o co caman bo tak to się nazywa . Próbowałem różnych sportów, siłka także, ale nic to nie daje, także jestem w kropce, a sterydy nie wchodzą w grę. Mój ojciec był kulturystą także miałem dobrą rozpiskę ćwiczeń itd. . ale nic to nie dało . :x . W ogóle nie mam przekonania do siebie . i swojego wyglądu . ; x od czasu do czasu pojawia się jakiś trądzik czy coś w tym rodzaju na twarzy . . . Mianowicie chodzi o to żebyście mi coś doradziły co mogę zmienić w sobie . Także byłbym niezmiernie wdzięczny Gdybyście mi doradziły co mam w sobie zmienić i jak : ) . Na lepsze oczywiście . ^^ Ehm . no i w sprawie tej klatki . ;x Mogłem mieć operację . ale lekarz mówił, że by mogła źle się skończyć, także odradzali mi lekarze tę operacje . także. już jej nie chciałem . ale lipa . . 19 lat i takie coś . . grr :x Także Prosiłbym uprzejmie Panie o jakieś rady, z Góry Dziękuję a fotki daję w załącznikach .
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 07:39   #2
mamakubusia
Raczkowanie
 
Avatar mamakubusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 345
GG do mamakubusia
Dot.: Pytanko . .

Jesteś całkiem fajnym facetem! Pierwsza rzecz to włosy - te postawione wyglądają okropnie!! używasz żelu?? Ja bym raczej obcięła je na jedną długość póki nie odrosną, bo postawione na "jeża" nie prezentują zbyt fajnie.. Powinieneś je przede wszystkim zapuścić. A masz jakieś zdjęcie, na którym masz zdjęcie bez żelu?? Wtedy będzie łatwiej.
Jeśli chodzi o sposób ubierania to te szarości jakoś Cię przygnębiają... Teraz jest tyle fajnych, modnych T-shirtów wybieraj te z dużymi wzorami do tego jakieś fajne dżinsy ciemne/jasne.
mamakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:06   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pytanko . .

ładną masz twarz, ale wlosy koniecznie do remontu :P
przestań je stawiać na żelu!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:06   #4
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

Hmmm .. Wiesz co za bardzo to nie da rady dłuższych włosów . bo jak się urodziłem to mama mi z przodu kręciła loczka takiego i mam teraz kręciołka z jednej strony z przodu, i dlatego stawiam włosy na żel . itd. ale jak krótkie na żel to chyba dobrze hmm ?
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:25   #5
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pytanko . .

Rwniez uwazam, ze masz ladna twarz a do tego sympatyczna, a to juz bardzo duzo. Fryzure zmien koniecznie - wlosy albo mniej wiecej rowna dlugosc i "rozczochrane" albo jakis bardziej zdecydowany irokez - nie wygolony po pokach na zero, na zero albo blisko, nigdy dobrze nie wyglada, no... w bardzo rzadkich przypadkach i to z cala glowa. Zamiast zelu, do stylizacji uzyj gumy, kupisz w kazdej drogerii, pozwoli Ci stylizowac fryzure lepiej niz zel, a wlosy beda sie zachowywac bardziej naturalnie. Co do klaty nie przejmuj sie tym az tak. Pewnie w swiecie meskim to sprawa priorytetowa, ale przystojny i sympatyczny facet nie zwraca uwagi na klate (no chyba, ze jest ona jakas ogromniasta ). Chodzi mi o to, ze masz swoj urok, i czescia jego jest budowa ciala jaka posiadasz. Patrz na Kube Wojewodzkiego - maczo menem to on raczej nie jest, a jest jednym z najbardziej porzadanch facetow przez kobiety w Polsce. Takze zapusc te wlosy po bokach i wywal zel - bedzie super.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:00   #6
springday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 7
GG do springday
Dot.: Pytanko . .

Wiesz co Ci powiem nie wiem w czym widzisz problem ;P ej naprawdę...
Patrzę na te Twoje fotki i nie widze potrzeby zmiany .. Jak dla mnie to wyglądasz super, zarąbista fryzurka a klata .. Hm wiesz co Ci powiem jesteś naprawdę przystojnym chłopakiem i nie potrzebujesz umięśnionej nie wiadomo jak klaty żeby się podobać. Doceń to co masz , bo nie jeden " ZAPEWNIAM !" Ci tego zazdrości. Wiem że chciałeś tu usłyszeć jakieś rady co zmienić, ale ja typowo jestem w kropce i nie potrafię Ci pomóc, bo nie widze najmniejszej potrzeby.
Pozdrawiam )
__________________
SpringDay

Mówiłaś mi, że mam się zmienić
Lecz jak to zrobić gdy od lat sami jesteśmy w sobie uwięzieni
Komu mam wierzyć, co nazwać zaufaniem?

springday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:13   #7
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

Do TLU nie, nie mam aż tak ogromniastej tej wady klatki . no ale zdjąć koszulkę to nie za bardzo ;x A gumę do włosów mam także got2b żółty najlepszy bodajże . różnego rodzaju żele . i jakieś pianki, lakiery do stylizacji włosów męskie oczywiście ;p jednym słowem wszystko

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Do TLU nie, nie mam aż tak ogromniastej tej wady klatki . no ale zdjąć koszulkę to nie za bardzo ;x A gumę do włosów mam także got2b żółty najlepszy bodajże . różnego rodzaju żele . i jakieś pianki, lakiery do stylizacji włosów męskie oczywiście ;p jednym słowem wszystko To mnie pocieszyłaś ^.^

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

SpringDay dziękuję za te miłe słowa Jeszcze raz bardzo dziękuję
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 16:26   #8
springday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 7
GG do springday
Dot.: Pytanko . .

ale nie ma za co w końcu sama prawda
__________________
SpringDay

Mówiłaś mi, że mam się zmienić
Lecz jak to zrobić gdy od lat sami jesteśmy w sobie uwięzieni
Komu mam wierzyć, co nazwać zaufaniem?

springday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:54   #9
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: Pytanko . .

Cytat:
Napisane przez springday Pokaż wiadomość
Wiesz co Ci powiem nie wiem w czym widzisz problem ;P ej naprawdę...
Patrzę na te Twoje fotki i nie widze potrzeby zmiany .. Jak dla mnie to wyglądasz super, zarąbista fryzurka a klata .. Hm wiesz co Ci powiem jesteś naprawdę przystojnym chłopakiem i nie potrzebujesz umięśnionej nie wiadomo jak klaty żeby się podobać. Doceń to co masz , bo nie jeden " ZAPEWNIAM !" Ci tego zazdrości. Wiem że chciałeś tu usłyszeć jakieś rady co zmienić, ale ja typowo jestem w kropce i nie potrafię Ci pomóc, bo nie widze najmniejszej potrzeby.
Pozdrawiam )
dokładnie, popieram
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:30   #10
zabiatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 263
GG do zabiatko
Dot.: Pytanko . .

Jak dla mnie to możesz pokąbinować trochę z fryzurą tak jak radziły poprzedniczki poza tym nic nie zmieniaj, bądź sobą nic na siłę.
Jak dla mnie to zmień najlepiej podejście do własnej osoby zaakceptuj się, będziesz szczęśliwszy nie a ludzi idealnych
__________________
Mój blog biżuteryjny:
http://myszeczka87.bloblo.pl/
zabiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:58   #11
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Pytanko . .

zgadzam się z resztą że mógłbyś zmienić fryzurę a reszta jest wporządku.naprawde przystojny z ciebie chłopak.nie wiem co co ci chodzi
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 20:28   #12
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

Dziękuję ^.^ A może jakieś fotki ? Jakie proponujecie fryzurki ^^
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:36   #13
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Pytanko . .

to mi się podoba
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:41   #14
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

Tak czasami również stawiam włosy . ale mam problem z tym moim "kręciołkiem" jak to już prędzej pisałem :x Mama lubiła moje włosy, i z jednej strony z przodu mi wykręciła xD :x i jak mam dłuższe to już go widać . i nie obchodzi się bez codziennego mycia włosów . nawet z 3 razy dziennie ;o a to przesada . włosy się zniszczą . . Takie nijakie mam te włosy dzięki temu kręciołkowi ; x
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:59   #15
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Pytanko . .

no to jeśli czasami tak stawiasz włosy to stawiaj je tak częściej hah xD bo napewno wyglądasz w takiej fryzurze lepiej
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 22:32   #16
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Pytanko . .

Jesli chodzi o sam wyglad bez wiekszych zastrzezen, jak pisano wlosy duzo robia, rob efekt naturalnego ich stawiania na pasty np do wlosow, gumy, a nie zelem na mokra wloszke, dzis jest to juz niestety niemodne i jak dla mnie osobiscie wyglada to nieestetycznie - ale kwestia gustu.

Ale ja sie przyczepie do czegos innego, jesli poznalibysmy sie przez internet (mowie czysto teoretycznie bo mlodziutki jestes) i zaczalbys pisac do mnie w taki sposob jak piszesz na forum to bez urazy odrazu jako kobieta by mnie to odrzucilo chyba ze bym byla dzieckiem neostrady. Mysle ze wiesz o czym mowie ( x D, ^.^, . . . , : f), widac z buzi ze fajny ale odrazu by mnie to odrzucilo 19 juz do czegos niestety (albo i stety) zobowiazuje


To tyle ze strony starszej kolezanki wizazanki
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:27   #17
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Pytanko . .

Widzę, ze masz trochę typowo meśki kompleks włosów czyli - kręcone i wiesz co ci powiem ja uwielbiam takie włosy i wiele dziewczyn też, to naprawde żaden powód do wstydu takie włosy są świetne wiec naprawdę możesz je troszkę zapuścić i zaraz po myciu zaczesywac tak delikatnie na bok jak na zdjęciu które wstawiła mamakubusia to będzie fajne bo jak już widzę kolejnego faceta obcietego "na jeża" i z żelem na głowie to mi słabo jeśli już musisz je obcinać tak krótko to nie stawiaj ich tych okropnym żelem tylko po myciu troche je tak "potarmość" ręką żeby był taki artystyczny nieład ^^ wtedy jak wyschnąć nie będą takie oklapnięte, ale i tak najbardziej polecam troche zapuscić.

Tym, ze jesteś chudy się nie przejmuj bo jak dla mnie lepiej być chudym niż mięśniakiem to jest strasznie nienaturalne i od razu tworzy sie obraz faceta cwaniaka

Skoro masz 19 lat to może czas zacząć powoli rezygnować z tych nudnych bluz i zacząć troche bardziej myśleć nad tym co zakładasz, teraz w sklepach jest tylko ładnych i ciekawych ubrań dla chłopaków np. takie sweterki jak na zdjęciu, facet wtedy od razu wygląda bardziej męsko niż jak chłopiec w bluzie
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:24   #18
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pytanko . .

Nie uważasz się za przystojnego?

Zdziwiłam się, dla mnie jesteś bardzo atrakcyjny i w moim typie, na tyle że wstydziłabym się do Ciebie podejść
Nic bym nie zmieniała. Jedyne co mnie razi to Twoja składnia w zdaniach....piszesz dość niegramatycznie...a to może sprawiać wrażenie osoby niedouczonej, rozumiesz o co mi chodzi? I to by mnie zniechęciło napewno do faceta, plus to co tam wyżej koleżanka pisała do tych biuziek bo z wyglądu jesteś cacy, a guma sie sprawdza świetnie, moi koledzy używają jej zarówno do dłuższych jak i krótszych włosów
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:46   #19
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Pytanko . .

Odpowiem krótko, nie chcesz chudej klaty? Na siłownie się zapisz - nie ma nic za darmo
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 20:21   #20
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: Pytanko . .

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Odpowiem krótko, nie chcesz chudej klaty? Na siłownie się zapisz - nie ma nic za darmo
przecież już pisał o tym i to jest zapewne od wady kręgosłupa, tego się nie da zmienić chodząc na siłownie. a lepiej jak facet jest nawet chudszy niż taki naładowany koks
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:15   #21
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

Ja piszę niegramatycznie tak ? Uhuhu ^^ no to mnie uraziłaś . "niedouczony" nie jestem no, ale cóż nie mogę się na to gniewać. Każdy ma prawo własnej wypowiedzi piszę szybko być może dlatego popełniam błędy . i nie mam właściwej składni zdań . Klawiatura także nawala troszkę więc to nie moja wina . Ehm. a co do buziek to hmmm mam 2 siostry i tak jakoś weszło mi w nawyk jak patrzyłem jak piszą z kolesiami :d No i stąd te buźki ^^, a co do tych buziek to także wina, że jak by to powiedzieć . jestem wrażliwym i romantycznym chłopakiem . to by było tyle chyba . Postaram się ich nie używać . ale jak każdy by pisał bez buziek to nie było by żadnych oznak wyrażania uczuć w danej chwili . także uważam, że są potrzebne czasami ^^ Ja wstawiam buźki notorycznie, ale już tak u mnie jest, z przyzwyczajenia Jakoś wiele innych dziewczyn się o to do mnie nie czepia YYy . a jeszcze powrócę do tej składni zdań . z J.polskiego miałem 5 także nie może być źle . ^.^ a średnia 4.3 a się prawie nie uczyłem także tępakiem nie jestem

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Dziewucha - To nie jest wada kręgosłupa . Mam wrodzoną wadę. taką, która z wiekiem powiększała się . No i w tym sęk, że z jednej strony mam bardziej wypchniętą kość klatki . . :x Wy oceniacie to jako "nie martw się, jesteś ładny itp. lepiej nie być napakowanym czy coś w tym stylu . " ale dla mnie to lipka jest . Wkurza mnie ten fakt, iż mam taką wadę . ; x Obcisłą bluzkę założę, no i ze względu na klatkę . nie ciekawie w takich obcisłych koszulkach wyglądam . bo od razu widać, że mam jedną stronę wypchniętą, a drugą miej . :-(

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

A co do gumy to mam właśnie got2b . i jakoś mi ona sprawia wrażenie, że jest zbyt mocna . No chyba, że nie umie używać . "wszystko możliwe, jest wiele rozwiązań" Ja zawszę mocze z lekka włosy i dopiero układam na gumę . bo bez namoczenia za bardzo się nie da . sztywne na maksa . bez odrobinki wody na włosach . Może inaczej się używa, także byłbym niezmiernie wdzięczny o "instrukcje obsługi gumy do włosów" bueheh ; ]
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:24   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pytanko . .

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Nie uważasz się za przystojnego?

Zdziwiłam się, dla mnie jesteś bardzo atrakcyjny i w moim typie, na tyle że wstydziłabym się do Ciebie podejść
Nic bym nie zmieniała. Jedyne co mnie razi to Twoja składnia w zdaniach....piszesz dość niegramatycznie...a to może sprawiać wrażenie osoby niedouczonej, rozumiesz o co mi chodzi?;) I to by mnie zniechęciło napewno do faceta, plus to co tam wyżej koleżanka pisała do tych biuziek bo z wyglądu jesteś cacy, a guma sie sprawdza świetnie, moi koledzy używają jej zarówno do dłuższych jak i krótszych włosów
Znasz chyba regulamin forum..?Powinnas dostac odemnie ostrzezenie za te slowa,narazie tylko upominam piszäc.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 00:44   #23
MaRiOoO19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do MaRiOoO19
Dot.: Pytanko . .

kaska222 nic się nie stało Także nie musisz jej upominać . to tylko słowa . nic więcej . Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie . Po to, tu się zakłada tematy .
MaRiOoO19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:00   #24
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pytanko . .

Cytat:
Napisane przez MaRiOoO19 Pokaż wiadomość
kaska222 nic się nie stało Także nie musisz jej upominać . to tylko słowa . nic więcej . Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie . Po to, tu się zakłada tematy .
Owszem kazdy ma prawo do wyrazenia slowa,ale nie wtaki sposöb jak napisala inc0rrect (zresztä juz nie raz dostala ostrzezenie za to, wiec powinna dobrze wiedziec...)
Jest to zabronione na naszym forum. Regulamin jest Regulaminem i trzeba sie do niego dostosowac.

Zeby nie robic off topu-napisze ze zgadzam sie z tym co napisala
springday nie ma co na sile sie zmieniac,tylko zaakceptowac siebie takim jakim jestes.Wlosy pasujä tobie krotkie,niewyobrazam w dluzszych
Moze zmien szafe...zacznij sie ubierac inaczej np;koszula zapinana,koszulki bez esöw floresöw
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.