Wrześniówki - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 19:44   #2581
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
No dobra a ile kosztuje zwykłe malowanie bez żelu? Tylko nie wiem czy wtedy nie odpryśnie



Ale mi się też nie bardzo podobają :/ Na początku tak, ale teraz coraz mniej jak oglądam sobie delikatniejsze. Ona nie zajmuje się tym na co dzień, po prostu sama sobie maluje często, robi wzorki i naklejki przykleja itd.

Zupełnie nie podoba mi się ten french co dalaś Dorka.



No mnie się też podoba najbardziej french. Jutro chyba przejdę się do salonów spytać o ceny choć chciałam tego uniknąć.
Albo sama se kupię biały lakier i cielisty i będę testować.
Skorzystaj z usług profesjonalistki, nie pożałujesz naprawdę
U mnie np zwykłe malowanie ,zdobienie paznokci to koszt od 8zł do 20zł .Więc nie są to aż takie kolosalne kwoty
__________________
Na zawsze razem

Edytowane przez dorka32
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:51 Powód: dopisek
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:09   #2582
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Skorzystaj z usług profesjonalistki, nie pożałujesz naprawdę
U mnie np zwykłe malowanie ,zdobienie paznokci to koszt od 8zł do 20zł .Więc nie są to aż takie kolosalne kwoty
fajne ceny-też bym takie chciała
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:20   #2583
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Coraz więcej nas tu z 18 września - będą obszerne relacje ślubne

Tż własnie do mnie dzwonił z wiadomościa, że wódkę nam dziś przywieźli - STOCK za 17,68zł z 0,5l. Zamówiliśmy 200 butelek... Mam nadzieję, że wystarczy

Trafiła nam się też super okazja kupienia auta i chyba jutro podpiszemy umowę i nie będziemy musieli niczego na ślub szukać i wynajmować

W sobotę mam nadzieję, ze uda nam się kupić garnitur dla Tż. Uparł się na kamizelkę więc niech będzie jak sobie życzy Do tego zdecydował się na musznik. Oglądałam w sieni rożne wzory i bardzo mi się to podoba

Ile u Was kosztuje strojenie auta? Nie wiem na jakiego rzędu wydatki się nastawic. Do tego mój bukiet i dwa stroiki dla Pana Młodego i świadka. Moja świadkowa nie chce takiego bukietu jak ja. Kupi sobie sama jakiś inny. No cóż - jej wybór. Na nieszczęście to moja siostra a ona jest taka krnąbrna i uparta

Czas niby zapierdziela a jak dla mnie to i tak jest za wolno
Ja chce już !
gdzie kupilas tak tanio Stocka ja tez chce brakuje nam ok 50 butelek
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:32   #2584
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

A taki french w salonie jest jakoś utwardzany żeby odprysków nie było? Czy już wtedy żel nakładają i jest wtedy drożej? Nie znam się, nigdy nie robiłam frencha, tym bardziej u kosmetyczki.

Ja już mam odpryski teraz i nie wyobrażam sobie mieć tak w dniu ślubu.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:32   #2585
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
fajne ceny-też bym takie chciała
niooo, na śląsku tak tanio
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:39   #2586
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Dzis bylismy ustalac menu to sie wam pochwale

na stole:
-owoce
-wędliny
-schab w galarecie i galaretka drobiowa
-rolada z indyka
-sledzie w smietanie
-sledzie po wegiersku
-salatka jarzynowa
-salatka grecka
-salatka z selerem,szynka,ananasem,k ukurydza itd

obiad:
-rosół
-schab w sosie mysliwskim,ziemniaki,3 surowki(z bialej kapusty,cwikla z chrzanem,z pekinskiej)

po obiedzie:
-kawa,herbata
-lody

I kolacja:
warkocz Maryny w sosie cyganskim(drobiowy),ryż,s urowka(z czerwonej kapusty)

II kolacja:
bogracz

III kolacja:
barszczyk czerwony z kapusniakiem

stół biesiadny:
na zimno- deska mięs(golonka,boczek,karko wka,żeberka), kiełbasa,chleb wiejski,smalec,ogorki,ser pieczony, reszty nie pamietam)
na ciepło- żurek wiejski, gulasz, pierogi ruskie i z kapusta)

w ofercie jeszcze: szampan na przywitanie, napoje bez ograniczen

płacę 150/os. Co myslicie??? wypowiedzcie sie
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2010-08-11 o 20:55
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:40   #2587
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

A ja z Gliwic jestem to może też się tanio znajdzie. Tylko właśnie czy nie odpryśnie jak tylko pomaluję?
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 20:51   #2588
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Dzis bylismy ustalac menu to sie wam pochwale

na stole:
-owoce
-wędliny
-schab w galarecie i galaretka drobiowa
-rolada z indyka
-sledzie w smietanie
-sledzie po wegiersku
-salatka jarzynowa
-salatka grecka
-salatka z selerem,szynka,ananasem,k ukurydza itd

obiad:
-rosół
-schab w sosie mysliwskim,ziemniaki,3 surowki(z bialej kapusty,cwikla z chrzanem,z pekinskiej)

po obiedzie:
-kawa,herbata
-lody

I kolacja:
warkocz Maryny(drobiowy),ryż,suro wka(z czerwonej kapusty)

II kolacja:
bogracz

III kolacja:
barszczyk czerwony z kapusniakiem

stół biesiadny:
na zimno- deska mięs(golonka,boczek,karko wka,żeberka), kiełbasa,chleb wiejski,smalec,ogorki,ser pieczony, reszty nie pamietam)
na ciepło- żurek wiejski, gulasz, pierogi ruskie i z kapusta)

w ofercie jeszcze: szampan na przywitanie, napoje bez ograniczen

płacę 150/os. Co myslicie??? wypowiedzcie sie

ale macie jadła, my mamy tylko dwie kolacje A ten stół biesiadny jest bez ograniczeń ? A co to Warkocz Maryny? Jak dla mnie bomba, w dodatku cena extra !!
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:58   #2589
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
ale macie jadła, my mamy tylko dwie kolacje A ten stół biesiadny jest bez ograniczeń ? A co to Warkocz Maryny? Jak dla mnie bomba, w dodatku cena extra !!
stol biesiadny ma chyba jakies ograniczenia ale to glównie bedzie wszystko na skosztowanie a te cieple dania na stole wiejskim beda w takich kotłach i sobie kazdy sam bedzie nabierał

a co do tego warkocza to jest mieso drobiowe z kurczaka plecione i wyglada jak warkocz i to jest w sosie pomidorowo-paprykowym cos takiego hehe
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:00   #2590
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
A ja z Gliwic jestem to może też się tanio znajdzie. Tylko właśnie czy nie odpryśnie jak tylko pomaluję?
Zrób je sobie dzień przed ślubem w salonach kosmetycznych używają pewnie jakiegoś odtłuszczacza, odżywki czy nawet utwardzacza, nie znam się za bardzo

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
stol biesiadny ma chyba jakies ograniczenia ale to glównie bedzie wszystko na skosztowanie a te cieple dania na stole wiejskim beda w takich kotłach i sobie kazdy sam bedzie nabierał

a co do tego warkocza to jest mieso drobiowe z kurczaka plecione i wyglada jak warkocz i to jest w sosie pomidorowo-paprykowym cos takiego hehe

bogate menu mnie się podoba
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:01   #2591
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
gdzie kupilas tak tanio Stocka ja tez chce brakuje nam ok 50 butelek
no ja też szukam teraz stocka tak że liczę na każde info a ty kupowałas w selgrosie?
Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Dzis bylismy ustalac menu to sie wam pochwale

na stole:
-owoce
-wędliny
-schab w galarecie i galaretka drobiowa
-rolada z indyka
-sledzie w smietanie
-sledzie po wegiersku
-salatka jarzynowa
-salatka grecka
-salatka z selerem,szynka,ananasem,k ukurydza itd

obiad:
-rosół
-schab w sosie mysliwskim,ziemniaki,3 surowki(z bialej kapusty,cwikla z chrzanem,z pekinskiej)

po obiedzie:
-kawa,herbata
-lody

I kolacja:
warkocz Maryny w sosie cyganskim(drobiowy),ryż,s urowka(z czerwonej kapusty)

II kolacja:
bogracz

III kolacja:
barszczyk czerwony z kapusniakiem

stół biesiadny:
na zimno- deska mięs(golonka,boczek,karko wka,żeberka), kiełbasa,chleb wiejski,smalec,ogorki,ser pieczony, reszty nie pamietam)
na ciepło- żurek wiejski, gulasz, pierogi ruskie i z kapusta)

w ofercie jeszcze: szampan na przywitanie, napoje bez ograniczen

płacę 150/os. Co myslicie??? wypowiedzcie sie
super żarełka i tanio ja tez mam tylko dwie kolacje plus jakiś durny deser, którego nie chcę może coś ponegocjuje z nimi

a najlepszy ten stół :P wszystko bym zjadła
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-08-11 o 21:03
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 21:08   #2592
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no ja też szukam teraz stocka tak że liczę na każde info a ty kupowałas w selgrosie?


super żarełka i tanio ja tez mam tylko dwie kolacje plus jakiś durny deser, którego nie chcę może coś ponegocjuje z nimi

a najlepszy ten stół :P wszystko bym zjadła
ja wodke kupowalam w hurtowni w eurocashu za 18,70zł ale zabralo wodki więc musimy dokupic ok 50 butelek a nie wiemy gdzie, bo drogo

a co do menu to my mamy wesele w karczmie pod strzechą i ona wlasnie słynie z dobrego jadła i ze duzo jest.(bylo jeszcze duzo do wyboru ale juz sama nie wiedzialam co wybrac)Ale za to mamy sale do tanczenia osobno
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:20   #2593
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
ja wodke kupowalam w hurtowni w eurocashu za 18,70zł ale zabralo wodki więc musimy dokupic ok 50 butelek a nie wiemy gdzie, bo drogo

a co do menu to my mamy wesele w karczmie pod strzechą i ona wlasnie słynie z dobrego jadła i ze duzo jest.(bylo jeszcze duzo do wyboru ale juz sama nie wiedzialam co wybrac)Ale za to mamy sale do tanczenia osobno
Fajna cena i rozmaite jadło Zazdroszczę
Choć ciekawe ile tego jeszcze dadzą na ten stół... ale skoro taką renomę ma restauracja to goście na pewno wyjdą najedzeni

Ja miałam dzisiaj 'dzień dziecka'- poszliśmy z TŻtem do McDonalda I to ok 21:00
Ale wpadłam w to, co zawsze czyli nie dietuję się, przestałam ćwiczyć a chudnę, że sama po sobie widzę Już dziś na praktyce kumpel powiedział żebym się wzięła za jedzenie bo taka chuda jestem....
Ale za to wieczorem babcia z ciotką powiedziały że bardzo dobrze wyglądam, bo jestem szczupła, ale bez przesady
Nie ukrywam że cieszy mnie zrzucenie sadełka, ale trochę się boję że suknia będzie za duża... Bo wg tego co jakieś 2-3 mies temu wymierzył TŻ( wtedy też zostało rozpoczęcie szycie) straciłam w pasie jakieś 10 cm... nie wiem czy to możliwe, może coś źle wymierzył

Jutro muszę zrobić badania krwi....
Miałam dzisiaj, ale za nic nie mogłam wstać
A jutro już muszę, bo inaczej nie zdążę mieć wyników do poniedziałku wieczora- wtedy wizyta i ginekologa
Nie wiecie ile czeka się na takie wyniki? Bo ja ostatnio robiłam badania w Krakowie i za cholerę nie pamiętam ile czekałam
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:40   #2594
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
zwykły manicure french to jakieś 35 zł(wawa) a pedicure 55zł-sprawdziałam w 2 salonach tylko bo ja też sugeruję się ceną w pewnym stopniu
No to ja Wam powiem co ja wymyslilam w zwiazku z moimi pazurkami. Otoz... kupilam sobie w sklepie sztuczne paznokcie ktore moge sama sobie przykleic w domu. Jest to naturalny french sredniej dlugosci. Robilam na probe i wyglada naprawde naturalnie i estetycznie, nie widac ze to sa sztuczne paznokcie. Trzymaly sie ok 3 dni. Wiec jak zrobie dzien przed slubem napewno wytrzymaja. Koszt to ok 12-14 zł. Fotki niestety nie mam. Mysle ze to jest super rozwiazanie. Nie kosztuje krocie... ladnie wyglada... mozna zrobic samemu. No ale co kto lubi.....


_________________________
Nasz dzien 04.09.2010
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:46   #2595
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady! Koleżanka zrobiła mi na próbę paznokcie. Nie będę robić żelowych ani tipsów, po prostu mi pomaluje. Testowałyśmy i wyszło coś takiego. Jednak się zastanawiałyśmy czy ten srebrny nie jest przesada?? Może lepszy byłby bardziej cielisty zamiast srebrny???? Mi się wydaje że ten srebrny to już za dużo, kwiatków nie widać wtedy pod światło. Nie zwracajcie uwagi że nie jest równo itd bo się spieszyłyśmy. Kwiatek będzie na każdym palcu tak jak na kciuku, a na serdecznym będą dwa tak jak teraz.
okropne, popłakałabym sie jakbym miała iść z takimi do ślubu :/ koleżanka jest kosmetyczką czy domokrążcą dorabiającym? a ten lakier perłowy pod tym frenczemto jak chora płytka wygląda :/ nie rób sobie takiej krzywdy bo do slubu się raz idzie na manicure w salonie wiecej jak 40 zł nie wydasz...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
No to ja Wam powiem co ja wymyslilam w zwiazku z moimi pazurkami. Otoz... kupilam sobie w sklepie sztuczne paznokcie ktore moge sama sobie przykleic w domu. Jest to naturalny french sredniej dlugosci. Robilam na probe i wyglada naprawde naturalnie i estetycznie, nie widac ze to sa sztuczne paznokcie. Trzymaly sie ok 3 dni. Wiec jak zrobie dzien przed slubem napewno wytrzymaja. Koszt to ok 12-14 zł. Fotki niestety nie mam. Mysle ze to jest super rozwiazanie. Nie kosztuje krocie... ladnie wyglada... mozna zrobic samemu. No ale co kto lubi.....


_________________________
Nasz dzien 04.09.2010
przerażacie mnie po prostu, pewnie na mnie naskoczycie, ale czemu sie chcecie sam tak skrzywdzić, już wolałabym nic nie mieć niż plastiki przyklejać,
pomyślcie ile kosztuje was jedna osoba w lokalu, ile kosztuje butelka wódki, ile sukienka, manicure to chyba juz nie taki dramat sobie zrobić u profesjonalisty
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:57   #2596
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Maxsia a myslisz ze zrobienie np zelowych paznokci nie robi krzywdy? Tak samo tips jest przyklejany do plytki paznokcia. Ja nie moge sobie pozwolic na noszenie zelowych paznokci na dluzej. Tak wiec od razu po slubie musze je zdjac. Lepiej jest zdjac sztuczne paznokcie za 12 zl niz zele za 60 zl, gdzie praktycznie roznicy w wygladzie nie ma. A przez 3 dni plytka paznokcia nie zdazy sie zniszczyc jak np przy noszeniu zeli przez 3 tygodnie. Moje naturalne paznokcie nie nadaja sie do zdobienia, gdyz sa za krotkie. Rodzaj wykonywanej przeze mnie pracy nie pozwala mi na wychodowanie ladnych i dlugich paznokci gdyz byloby to bardzo nie wygodne. Tak wiec przykleje sobie sztuczne pazokcie,ktore wygladem nie roznia sie sie od tych zrobionych w profesjonalnym salonie. I moj wybor nie jest kierowany tym ze chce oszczedzic.... poprostu nie widze powodu wydawac kasy na cos co moge zrobic sama z takim samym skutkiem
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:20   #2597
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Takie sztuszne to bałabym się że mi odlecą. Przypuszczam że: albo pomaluję sobie french delikatny albo u kosmetyczki. Koleżanka to koleżanka, nie bierze za to kasy, nie chodzi po domach i nie oferuje nikomu malowania czy tipsów. Po prostu powiedziała że możemy pokombinować z lakierami i wyszło coś takiego. Fakt że wyszło źle, ale przynajmniej wiem co mi się nie podoba.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 06:04   #2598
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
tam jest tylko takie male stoisko na środku na pasażu i chyba tam nie ma możliwości zmierzenia, ale możesz pooglądać i zapytać



o to fajnie, taka opcja jest najlepsza że mozna oddać potem, a powiedż skąd wyhaczyliście tego handlowca. Ja sie kiedyś w sklepie pytałam czy da mi namiary to mnie Pani spławiła.

U mnie dużo zrobiły znajomości Tż. Jest kierownikiem na dużej stacji paliw-takiej dla tankowania hurtowego- i przewija się u niego bardzo dużo ludzi. Nawiązał co z niektórymi znajomości i teraz jedną wykorzystał

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady! Koleżanka zrobiła mi na próbę paznokcie. Nie będę robić żelowych ani tipsów, po prostu mi pomaluje. Testowałyśmy i wyszło coś takiego. Jednak się zastanawiałyśmy czy ten srebrny nie jest przesada?? Może lepszy byłby bardziej cielisty zamiast srebrny???? Mi się wydaje że ten srebrny to już za dużo, kwiatków nie widać wtedy pod światło. Nie zwracajcie uwagi że nie jest równo itd bo się spieszyłyśmy. Kwiatek będzie na każdym palcu tak jak na kciuku, a na serdecznym będą dwa tak jak teraz.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ariena, mi się nie podobają niestety. Uważam, że ten srebrny jest przesadzony Ale najważniejsze , żebyś Ty się dobrze czuła i żeby Tobie pasowało...
Zależy też jaką masz suknię Jeśli masz srebrne elementy, to może pasować...

Ja np. już się zdecydowałam na zwykły french, na swoich paznokciach
Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam nic srebrnego na sukni :/ Ten paseczek fioletowy mi się podoba ale ten srebrny to nie bardzo. :/ Nie miałyśmy cielistego i nawet nie miałyśmy jak sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to jak nie masz nic srebrnego, to ja na twoim miejscu poszłabym w stronę cielistego lakieru
I jeśli jeszcze mogę wyrazić swoje zdanie, to ten paseczek zrobiłabym troszkę cieńszy...i co najważniejsze: zadbaj o skórki żeby były ładnie odsunięte...to bardzo wiele daje przy manicure

Ja jestem na razie na etapie wzmacniania moich pazurków odżywką - specjalna kuracja. Już widzę różnicę więc mam nadzieję, że mi się nie połamią, czy nie rozdwoją do ślubu, bo na pewno nie chce ani tispów ani żeli
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Szczerze? w ogóle mi się nie podobają...
ślubne powinny być jasne i delikatne. Przede wszystkim jeśli biała końcówka to o wiele cieńsza, po drugie mleczny, kremowy lakier, po trzecie brak brokatowego paska w kolorze- jak już to cienki srebrnym brokatem- o wiele delikatniej wygląda, po czwarte jak pasek z brokatu to nie kwiatek bo za dużo tego, a Ty jeszcze chcesz na każdym palcu , w ogóle wg mnie jak chcesz kwiatka to cały pazurek pomaluj na mleczno i tylko kwiatek- już bez białej końcówki, albo jak z białą końcówką to kwiatek tylko na kciuku i serdecznym.
To takie moje rady jako osoby która kiedyś pazurki wykonywała zawodowo. Za profesjonalistkę się nie uważam, ale pazurki przeze mnie robione/ zdobione zawsze się podobały
Grunt to zachować umiar, a z całym szacunkiem, w tych Twoich powiało wiochą....

EDIT: przyjrzałam się jeszcze raz. Ta biała skośna końcówka jest zdecydowanie za gruba! Robi Ci z palca serdelek, zamiast go wyszczuplać.... Lepiej by wyglądał standardowy french, Z CIENKĄ KOŃCÓWKĄ .
Zgadzam się z dziewczynami. Spróbuj czegoś innego bo te nie są ładne. Masz jeszcze troszkę czasu więc będzie dobrze

Co do paznokcie. Miałam żelowe paznokcie przez rok i po ich zdjęciu moje paznokcie były jak pergamin. Cienkie, prawie przeźroczyste i bardzo łamliwe. Do tej pory nie jestem w stanie ich zapuścić. Stawiam na profesjonalny manikiur w salonie. Zamierzam swoje pomalować na czerwono

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
gdzie kupilas tak tanio Stocka ja tez chce brakuje nam ok 50 butelek
Napisałam wyżej., U handlowca z grupy Żywiec W Eurocaschu ( tak to się pisze?) zaproponowali nam 18.46 czy jakoś tak i prawie wzieliśmy tam ale w ostatnim momencie pojawiła się tańsza opcja.

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Dzis bylismy ustalac menu to sie wam pochwale

na stole:
-owoce
-wędliny
-schab w galarecie i galaretka drobiowa
-rolada z indyka
-sledzie w smietanie
-sledzie po wegiersku
-salatka jarzynowa
-salatka grecka
-salatka z selerem,szynka,ananasem,k ukurydza itd

obiad:
-rosół
-schab w sosie mysliwskim,ziemniaki,3 surowki(z bialej kapusty,cwikla z chrzanem,z pekinskiej)

po obiedzie:
-kawa,herbata
-lody

I kolacja:
warkocz Maryny w sosie cyganskim(drobiowy),ryż,s urowka(z czerwonej kapusty)

II kolacja:
bogracz

III kolacja:
barszczyk czerwony z kapusniakiem

stół biesiadny:
na zimno- deska mięs(golonka,boczek,karko wka,żeberka), kiełbasa,chleb wiejski,smalec,ogorki,ser pieczony, reszty nie pamietam)
na ciepło- żurek wiejski, gulasz, pierogi ruskie i z kapusta)

w ofercie jeszcze: szampan na przywitanie, napoje bez ograniczen

płacę 150/os. Co myslicie??? wypowiedzcie sie
Niezły wybór i tanio. Powinnaś być zadowolona Ja jestem umówiona na początek września ustalać menu. Płacę 180zł /1osobę. Napoje też mam bez ograniczeń, ale nie mam juz szampana. Więc oprócz wódki muszę dokupić kilka butelek szampana no i wina czerwonego bo nie wyobrazam sobie zebym tam go nie piła. Chociaż troszkę
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:08   #2599
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Takie sztuszne to bałabym się że mi odlecą.
Dlatego ja zrobilam na probe i sie trzymaly 3 dni
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 07:34   #2600
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

czaszka, bardzo fajne menu, szczególnie podoba mi się wiejski stół - mniam
Jedyne, co bym zmieniła, to żeby był większy wybór przy obiedzie, ale tak czy owak jest super i cena fajna. My płacimy 180 zl za osobę...


Kurka, do ślubu już mniej niż miesiąc, a jakoś nie umiemy się z TŻ sprężyć, żeby usiąść i pogadać co jeszcze zostało do załatwienia...Chyba dziś musimy to zrobić, bo potem będzie nerwówa..

Stronczku, myślę, że Maxsi chodziło o to, czemu chcecie sobie zrobić krzywdę 'wizualną'...i tu się niestety z nią zgadzam. Sztuczne, plastikowe paznokcie zawsze będą wyglądać jak plastikowe-niestety. Ale oczywiście co się komu podoba
Ja wychodzę z założenia, że to jedyny taki dzień w życiu, na sukienkę, biżu itp wydałam kupę kasy, to chcę żeby reszta też była porządna - przy tych wszystkich wydatkach 100 zł za manicure i pedicure razem to nie jakaś straszna kwota.
A te sztuczne paznokcie odpadają w najmniej oczekiwanych momentach
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2010-08-12 o 07:36
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:01   #2601
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

arnama wylatujemy właśnie z Warszawy. A co do pogody to okres deszczowy rozpoczyna się w październiku. Poza tym ja nie cierpię upałów a tam średnia temperatura we wrześniu to 25 stopni. Zresztą jedziemy tam pozwiedzać wyspę, bo byłoby mi szkoda jakbym miała te wszystkie dni przeleżeć nad basenem czy morzem. Jak czytam przewodnik to ta wyspa jest taka piękna że na pewno będziemy codziennie gdzieś wędrować.
A ty w końcu gdzie się wybierasz po ślubie?

Mags1983 dobra cena za tą wódkę. My też się nad nią zastanawialiśmy ale jakoś nam nie smakowała. A jak była promocja to kosztowała 18,12 więc fajnie trafiliście.

Za auto jak pamiętam to tak chyba ok. 150 zł
Bukiet Panny Młodej z butonierką dla młodego ok. 80 zł
Kościół ok. 300 zł.
Oczywiście wszystko z żywych kwiatów.


justynaw1982 powiem ci że bardzo ciekawe pomysł z kwiatkiem we włosach u świadkowej. Ja jak byłam świadkową to też miałam bukiet mniejszy od PM i faktycznie przy zbieraniu kwiatów mój został wrzucony z wszystkimi innymi bukietami do bagażnika, więc może to i jest dobry pomysł. Pogadam o tym ze świadkową Dzięki

dygotka8 jedziemy na 8 dni, płacimy 2800 za osobę. Mamy hotel 4-gwiazdkowy z all inclusive z Biura Itaka. Hotel położony przy chyba jedynej piaszczystej plaży na Maderze w mieście Machico – drugie co do wielkości po stolicy wyspy. Ja już się doczekać nie mogę bo dawno nie byłam na wakacjach a na wyspie na oceanie nie byłam jeszcze nigdy Oczywiście mamy już dość napięty grafik co do zwiedzania np. wejść na najwyższy szczyt wyspy ponad 1800 m.n.p.m., zwiedzić zachód wyspy, stolicę, i popłynąć na bezludne wyspy Desertas

czaszka_ bardzo fajna cena za takie menu zwłaszcza że macie do tego stół biesiadny i napoje bez ograniczeń. A nie będziecie mieć jakiś jeszcze np. ogórków itp.? Ale i tak naprawdę super.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:10   #2602
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Maxsia a myslisz ze zrobienie np zelowych paznokci nie robi krzywdy? Tak samo tips jest przyklejany do plytki paznokcia. Ja nie moge sobie pozwolic na noszenie zelowych paznokci na dluzej. Tak wiec od razu po slubie musze je zdjac. Lepiej jest zdjac sztuczne paznokcie za 12 zl niz zele za 60 zl, gdzie praktycznie roznicy w wygladzie nie ma. A przez 3 dni plytka paznokcia nie zdazy sie zniszczyc jak np przy noszeniu zeli przez 3 tygodnie. Moje naturalne paznokcie nie nadaja sie do zdobienia, gdyz sa za krotkie. Rodzaj wykonywanej przeze mnie pracy nie pozwala mi na wychodowanie ladnych i dlugich paznokci gdyz byloby to bardzo nie wygodne. Tak wiec przykleje sobie sztuczne pazokcie,ktore wygladem nie roznia sie sie od tych zrobionych w profesjonalnym salonie. I moj wybor nie jest kierowany tym ze chce oszczedzic.... poprostu nie widze powodu wydawac kasy na cos co moge zrobic sama z takim samym skutkiem
Widzę, że jesteś specjalistką i wiesz lepiej "Tipsy" niszczą paznokcie, a naklejane super glue pastiki z kiosku nie

Z doświadczenia kuikuletniej pracy w salonie i zakładania paznokci wiem, że klej wżera się w płytkę już po minucie, jak chcesz potem sciagnąć te plastik (zakładając ze w trakcie wesela sam nie odpadnie?) no własnie trzeba zedrzeć z własną płytką. A np akryl nałożony na formie wkładasz w aceton i rozpuszczają się w całosći odsłaniając zdrową lekko zmatowioną płytkę, którą kosmetyczka ci ładnie wypoleruje i dalej masz zdrowe własne pacnokcie

Wkurza mnie jak ktos mówi że paznokcie, żelowe czy akrylowe niszczą płytkę! To niedoświadczone, niedouczone, kupujące zestawy na allegro, pseudo-stystki je niszczą!

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Takie sztuszne to bałabym się że mi odlecą. Przypuszczam że: albo pomaluję sobie french delikatny albo u kosmetyczki. Koleżanka to koleżanka, nie bierze za to kasy, nie chodzi po domach i nie oferuje nikomu malowania czy tipsów. Po prostu powiedziała że możemy pokombinować z lakierami i wyszło coś takiego. Fakt że wyszło źle, ale przynajmniej wiem co mi się nie podoba.
Sprubójcie takie samo, tylko z ciałowym lakierem i paski o wiele węższe troszkę zaokrąglone, jako zdobienie kup prawdziwe cyrkonie swarovskiego w róznych rozmiarach i poprzyklejajcie ładnie na łączeniu -delikatne a efektowne
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:32   #2603
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Maxsia ja już szczerze mam dość kombinowania samemu. Dziś mi się śniło że mam ładny delikatny french. Nakładanie żelu na naturalną płytkę u mnie kosztuje koło 60 zł więc nie jest źle i chyba tak zrobię tylko termin zaklepię.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:24   #2604
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteś specjalistką i wiesz lepiej "Tipsy" niszczą paznokcie, a naklejane super glue pastiki z kiosku nie

Z doświadczenia kuikuletniej pracy w salonie i zakładania paznokci wiem, że klej wżera się w płytkę już po minucie, jak chcesz potem sciagnąć te plastik (zakładając ze w trakcie wesela sam nie odpadnie?) no własnie trzeba zedrzeć z własną płytką. A np akryl nałożony na formie wkładasz w aceton i rozpuszczają się w całosći odsłaniając zdrową lekko zmatowioną płytkę, którą kosmetyczka ci ładnie wypoleruje i dalej masz zdrowe własne pacnokcie

Wkurza mnie jak ktos mówi że paznokcie, żelowe czy akrylowe niszczą płytkę! To niedoświadczone, niedouczone, kupujące zestawy na allegro, pseudo-stystki je niszczą!

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Sprubójcie takie samo, tylko z ciałowym lakierem i paski o wiele węższe troszkę zaokrąglone, jako zdobienie kup prawdziwe cyrkonie swarovskiego w róznych rozmiarach i poprzyklejajcie ładnie na łączeniu -delikatne a efektowne
Zgadzam się w 100% choć jak już pisałam, profesjonalistką nie jestem, ale kurs się odbyło i swego czasu rodziło co nieco

Co do Madery to super sprawa. Jak już chyba pisałam też pierwsze patrzyłam na nią, zdziwiło mnie że wycieczki są takie tanie Jednak gdy zobaczyłam tą nie pewną pogodę to zrezygnowała z tego pomysłu, bo my chcieli byśmy pozwiedzać, ale też wypocząć w słoneczku na plaży

Póki co zostaje Rodos, choć w grę wchodzą jeszcze inne wyspy i Egipt- z tym że to ostatnie musiało by być w październiku ( po wyrobieniu paszportów), a woleli byśmy jechać zaraz po ślubie
Ostatnio znalazłam fajną wycieczkę gdzie tydzień się jest stacjonarnie w jakimś hotelu w Egipcie a drugi tydzień to wycieczka objazdowa po różnych miejscach
Fajnie by było też jechać na tydzień gdzieś zaraz po ślubie, a potem po wyrobieniu paszportów znów na tydzień, gdzie indziej, ale to już gorzej by pewnie wtedy było ze zwiedzaniem
Tak że u nas to jeszcze biała karta
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:15   #2605
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Heh, 18 wrzesień coraz bliżej, mam nadzieję, że dożyjemy z narzeczonym tego dnia, bo już czasami psychicznie człowiek nie wyrabia xD
Rodzice ciągle nam żyć nie dają i nie ma jak już ich ignorować. Ostatnio poszliśmy sobie z narzeczonym na pizze i pożyczyłam z kasy na wesele 6zł, bo chcieliśmy bardziej wypasistą pizze sobie kupić i pogadać, odprężyć się. Tylko wróciłam do domu to dostałam ochrzan za te 6zł, że wesele jest i wydatki są, a my se na pizze chodzimy...No comments.
Cieszę się, że już wszystko dla narzeczonego kupione, wczoraj zakupiliśmy buty i pasek do garniaka (czarne). To by było dla niego na tyle z wydatkami. Jeszcze czeka na sfinansowanie bukietu ślubnego xD
Kupiliśmy wódkę Krupnika, już jest w domu i czeka. Jedna butelka 0,5L nas kosztowała 16.99. Poza tym mamy wino, szampana, jeszcze Finlandie litrowe, napoje gazowane i to wszystko leży. Jakby to ktoś z gości tu zobaczył to by se pomyślał, że jakaś pijacka rodzina
Bawiłam się ostatnio z przystrajaniem każdej butelki wódki. Zawiązywałam na szyjce wstążeczki biało-wrzosowe. Bawiłam się z tym pół dnia xD
Kupiliśmy inne potrzebne rzeczy do udekorowania sali weselnej. Trzeba będzie raczje więcej kupić tego, ale to kupię tydzień przed weselem jak wejdę do tej sali i będę wiedziała co gdzie ma wisieć i ile tego potrzeba. Zamówiłam świeczki z allegro, bo przeleciałam cały Olsztyn i nie ma takiego koloru świeczek jak bym chciała. Więc wreszcie się poddałam i same do mnie przyjdą pocztą xD
Ja nie wiem jak ja to wszystko ogarnę, mam takiego stresa, że szok :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-08-12 o 11:17
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:47   #2606
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Dzisiaj od rana powtórka z rozrywki
Biegunka, wymioty, słabość.
Nie poszłam na praktykę a tym bardziej na badania, więc nie uda mi się załatwić tabletek przed weselem
Trzeba było się tak wczoraj nie obżerać, jak tylko trochę lepiej się poczułam....
Po jutrze wesele znajomych, obym już dobrze się czuła. Do tego nie mam szans wybrać się na zakupy, aby sobie udekorować buty
Masakra jakaś...
Dobrze że dzisiaj nie mamy nic do załatwienia z TŻtem. tzn obrączki czekają na odebranie. Pisałam mu aby pojechał po nie, ale znając go pewnie nie będzie chciał beze mnie....
Generalnie w ogóle nie mam sił, nawet wstać z łóżka....
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:33   #2607
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

nie chce mi się wielocytowac więc napisze ogólnie..
Ariena-poczytać na wizażu o przedłużaniu paznokci-ja wiedzę jaka mam to właśnie stamtąd i wiem,że pzedłużanie paznokci nie niszczy ich tylko niedouczone osoby niszczą pazury..na prawdę polecam poczytac ww wątek
ja płaciłam 130 za french (żel). póki co pazury mi się podobają i nie zamierzam z nich rezygnować-przynajmniej przez najbliższe parę m-cy
Drogawo-nie wiem czy nie przerzucę się na inne miejsce-co prawda to w innym mieście,ale nawet z dojazdem będzie taniej,a
A u nóg frencha przed ślubem zrobię już gdzie indziej bo i taniej -za 40 chyba.
poza tym zgodzę się z dziewczynami-tyle kasy się wydaje na jedzenie,suknie itd,a szkoda na pazurki które wiadomo-są wizytówka każdej kobiety

Ariena-polecam wybrać się do kosmetyczki i zrobić sobie na próbę frencha-na wypróbowanie
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:10   #2608
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Nie będę przedłużać, bo i tak mam już długie bo potem bym nie umiała założyć soczewek. Jak już to zrobię żel french na naturalnym paznokciu i to kosztuje u mnie od 35-80 zł.
U nóg to na pewno nie będę robić u kosmetyczki, tylko sobie pomaluję normalnie jakimś perłowym jasnym kolorem. Akurat buty ślubne mam takie że nikt nie będzie widział moich paznokci u stóp, a TŻowi nie robi to różnicy.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-08-12 o 18:14
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:16   #2609
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Nie będę przedłużać, bo i tak mam już długie bo potem bym nie umiała założyć soczewek. Jak już to zrobię żel french na naturalnym paznokciu i to kosztuje u mnie od 35-80 zł.
U nóg to na pewno nie będę robić u kosmetyczki, tylko sobie pomaluję normalnie jakimś perłowym jasnym kolorem. Akurat buty ślubne mam takie że nikt nie będzie widział moich paznokci u stóp, a TŻowi nie robi to różnicy.
przedłużanie paznokci ja robie u siebie do końca opuszków-i nic dłużej!!ja w tym dniu chciałabym wyglądać i czuć się super pod każdym względem

Ariena-zrobisz jak uważasz
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:55   #2610
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

a mi kolezanka spier***** paznokcie zawsze u niej robilam tipsy i bylo ok a tu teraz jakis chyba stary zel miala i mi cały poodłaził, probowalam spiłowac ale wyglada fatalnie a nie mam czasu isc poprawic wrrr
do slubu to pewnie pojde do jakiegos salonu
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.