Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 01:29   #3511
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Do tego co kreaturka napisała dodam , że Tusk oczywiście obiecywał zmniejszenie liczby urzędników, a tym czasem mamy ich 40 tys. więcej niż było jeszcze rok temu. Brawo Donald

Platforma powinna była zrobić to, co obiecywała - obniżyć podatki a następnie zwolnić przynajmniej tych urzędników, których sama dodała, w ramach swojej, prowadzonej od początku kadencji, polityki krypto-socjalizmu. Ich zwolnienie przyniosłoby dochód dodany dla budżetu 2011 wyższy, niż podwyżka VATu.


Poza tym pytam co stało się z projektem referendum 4X TAK swego czasu tak nagłaśnianym w mediach, zebrano mnóstwo podpisów(przypomnę, chodziło o : wprowadzenie okręgów jednomandatowych * zniesienie Senatu * zmniejszeniem liczy posłów do 230 * zniesienie immunitetu parlamentarnego.

Premier łamie wszystkie swoje obietnice wyborcze zawarte w expose, kręci na każdym kroku, funduje nam podwyżkę podatków co jest po prostu jakimś żartem w obecnej sytuacji, mamy prezydenta, który gada od rzeczy i mylą mu się fakty, a Wy się podniecacie jakimś tam krzyżem i Jarkiem. To już Palikot gorsze numery odwalał, ale to przecież było fajne. Dajecie sobą sterować jak marionetkami. Ja rozumiem, że teraz to co piszę wydaje się odległe, mało realne, jakaś tam podwyżka, deficyt, co to kogo obchodzi. Ale zobaczycie za rok, dwa, co będzie się działo. Przypominam, że za Gierka mieliśmy 3 razy mniejsze zadłużenie, no i Gierek jednak sporo rzeczy wybudował.

Aaa i PO planuje jeszcze jeden podatek wprowadzić, na dodatek pielęgnacyjny dla osób po 75 roku życia. Jakoś do tej pory pieniądze na ten cel były i dostawał taki dodatek każdy po przekroczeniu określonego wieku. PO się dorwało do władzy i nagle już im nie starcza, więc nie dość, że podatek wprowadzą, to jeszcze nie każdy taki dodatek dostanie, a tylko inwalidzi i to w formie bonów na konkretne cele. A niech schorowani emeryci za 600 zł biedują, po co im dawać więcej. Pomijając fakt, że opodatkowanie pracy mamy i tak już bardzo wysokie.

We Francji chcą podwyższyć wiek emerytalny o 2 lata, zrobiono strajk generalny w całym kraju, 3 mln ludzi wyszło na ulicę, planowane są kolejne pochody- w Polsce podwyższa się podatki-wszystkim to odpowiada, super, tylko Ci od krzyża są głupi i to jest teraz istotne, rzeczywiście.

Idę o zakład, że za jakiś czas wybuchnie kolejna afera co by znów zamotać społeczeństwo, zająć czymś media i dalej partolić gospodarkę a przy okazji wszystkich podwyżek coś i dla siebie dorwać.


Wiecie co, ja mogłabym tak pisać i pisać, tego jest mnóstwo, dlatego też piszę chaotycznie bo to jest naprawdę ogromna skala problemów. Jednak od przeciwników dostaję tylko argumenty w stylu "a Jarek jest taki a owaki". Czekam na jakąś konstruktywną polemikę.
Par

Ja nie daje sobą sterowac. Nie pisz w liczbie mnogiej jesli mozesz.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 05:39   #3512
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Przyszłam się na chwilkę przywitać, lecę niedługo na jazdy, a później na pksa i do M Jutro od niego do Bydg i do Gwiazdy I będziemy się szykować na wieczór panieński, a w niedzielę rano znowu do M, ale tylko do poniedziałku, bo muszę wracać do domku, od wtorku mam znowu jazdy (w czwartek egzamin )
Nie wiem czy będę miała kiedy się odezwać, dlatego życzę Wam udanego weekendu
Buziaki dla Wszystkich !!
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:01   #3513
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

mnie wlasnie drastycznie obudzono. weszlam sie tylko przwitac i spadam spac a potem do pracy...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:15   #3514
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Hej
Miłego dnia Kobietki


Lecą staaaare odcinki Na dobre i na złe, beka
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:44   #3515
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Sądzę, że w tym momencie jedno jest już oczywiste: mianowicie, będziemy musieli czekać do nowej władzy, żeby sprawy uczczenia pamięci ofiar tej katastrofy, prezydenta RP, zostały załatwione w sposób właściwy i godny - powiedział Kaczyński. Jak dodał, uważa, że "każdy kto chce, by ofiary tej katastrofy (...) zostały właściwie uczczone, powinien zabiegać o to, by doszło do zmiany".
Jasne!


http://www.youtube.com/watch?v=A98bl...ayer_embedded#!
love, love dobre na dołka
A czy to nie jest prawda?
Co oni robią w kierunku wyjaśnienia tej katastrofy? Nic! Teraz to dopiero się z nas śmieją, że rząd pełen patałachów nawet nie potrafił dobrze przypilnować, żeby ciała ofiar zostały godnie pochowane i oskarżają o spowodowanie katastrofy pilotów, którym w USA za zasługi dla lotnictwa stawiają pomniki pamięci. To jest kpina!
Chyba za dużo oglądacie TVNu.

Ten człowiek, na którym teraz tak wszyscy psy wieszają, niedawno stracił jedne z najważniejszych osób w swoim życiu. Nie miał nawet czasu by się na to psychicznie przygotować. Dziwicie się, że tak się zachowuje? Was by szlag nie trafiał? Nie chcielibyście tego wyjaśnić?
Uważam, że Kaczyński ma w tym momencie większe prawo do głupich, nieprzemyślanych, rozżalonych zachowań czy wypowiedzi, niż szanowny pan prezydent, do której dużo więcej zastrzeżeń bym znalazła.

To tyle, bo się zbulwersowałam trochę.
Nie żebym popierała Rydzyka i aferę wokół tego krzyża, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Nie ma co, poszczęściło się Donkowi z tym całym krzyżem. Może dalej robić wszystkich w konia odwracając uwagę od istotnego problemu jakim jest nasze zadłużenie i potworna dziura w budżecie. Każdy, kto chociaż odrobinę zna się na ekonomii wie, że w czasie recesji podatki się obniża, a nie podwyższa. No ale tu już trzeba pomyśleć, a media i ludzie mają szopkę z krzyżem. Jakby nasz kraj nie miał większych problemów.

Dla mnie od tych wszystkich ludzi bardziej skompromitował się Komorowski w swym cudownym przemówieniu dożynkowym, prezydent, reprezentant narodu, plotąc co mu ślina na język przyniesie bez ładu i składu. Jak dla mnie to on nie był do końca w "dobrej formie", że tak to ujmę

kreaturka, jak zwykle się z Tobą zgadzam
Tu już trzeba być kimś więcej niż tylko magistrem historii.

Mam wrażenie, że on rzadko jest w dobrej formie. Już na debatach było widać, że jak tylko ktoś się z nim nie zgadza to zaczyna się zachowywać jak zdesperowane dziecko.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Do tego co kreaturka napisała dodam , że Tusk oczywiście obiecywał zmniejszenie liczby urzędników, a tym czasem mamy ich 40 tys. więcej niż było jeszcze rok temu. Brawo Donald

Platforma powinna była zrobić to, co obiecywała - obniżyć podatki a następnie zwolnić przynajmniej tych urzędników, których sama dodała, w ramach swojej, prowadzonej od początku kadencji, polityki krypto-socjalizmu. Ich zwolnienie przyniosłoby dochód dodany dla budżetu 2011 wyższy, niż podwyżka VATu.


Poza tym pytam co stało się z projektem referendum 4X TAK swego czasu tak nagłaśnianym w mediach, zebrano mnóstwo podpisów(przypomnę, chodziło o : wprowadzenie okręgów jednomandatowych * zniesienie Senatu * zmniejszeniem liczy posłów do 230 * zniesienie immunitetu parlamentarnego.

Premier łamie wszystkie swoje obietnice wyborcze zawarte w expose, kręci na każdym kroku, funduje nam podwyżkę podatków co jest po prostu jakimś żartem w obecnej sytuacji, mamy prezydenta, który gada od rzeczy i mylą mu się fakty, a Wy się podniecacie jakimś tam krzyżem i Jarkiem. To już Palikot gorsze numery odwalał, ale to przecież było fajne. Dajecie sobą sterować jak marionetkami. Ja rozumiem, że teraz to co piszę wydaje się odległe, mało realne, jakaś tam podwyżka, deficyt, co to kogo obchodzi. Ale zobaczycie za rok, dwa, co będzie się działo. Przypominam, że za Gierka mieliśmy 3 razy mniejsze zadłużenie, no i Gierek jednak sporo rzeczy wybudował.

Aaa i PO planuje jeszcze jeden podatek wprowadzić, na dodatek pielęgnacyjny dla osób po 75 roku życia. Jakoś do tej pory pieniądze na ten cel były i dostawał taki dodatek każdy po przekroczeniu określonego wieku. PO się dorwało do władzy i nagle już im nie starcza, więc nie dość, że podatek wprowadzą, to jeszcze nie każdy taki dodatek dostanie, a tylko inwalidzi i to w formie bonów na konkretne cele. A niech schorowani emeryci za 600 zł biedują, po co im dawać więcej. Pomijając fakt, że opodatkowanie pracy mamy i tak już bardzo wysokie.

We Francji chcą podwyższyć wiek emerytalny o 2 lata, zrobiono strajk generalny w całym kraju, 3 mln ludzi wyszło na ulicę, planowane są kolejne pochody- w Polsce podwyższa się podatki-wszystkim to odpowiada, super, tylko Ci od krzyża są głupi i to jest teraz istotne, rzeczywiście.

Idę o zakład, że za jakiś czas wybuchnie kolejna afera co by znów zamotać społeczeństwo, zająć czymś media i dalej partolić gospodarkę a przy okazji wszystkich podwyżek coś i dla siebie dorwać.


Wiecie co, ja mogłabym tak pisać i pisać, tego jest mnóstwo, dlatego też piszę chaotycznie bo to jest naprawdę ogromna skala problemów. Jednak od przeciwników dostaję tylko argumenty w stylu "a Jarek jest taki a owaki". Czekam na jakąś konstruktywną polemikę.
Ja polemizować nie będę, zgadzam się.
Widziałam kilka wypowiedzi EKONOMISTÓW na temat tego co wyprawia rząd i oczywiście wszyscy wyrażali ostrą krytykę m.in. wobec podwyższania podatków.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Sweet trzymaj się!
Mandy, Nafi, gratuluję zdania egzaminów
Tobie Szatan też, mam nadzieję, że ja po 27 też będę miała jeszcze z tydzień wakacji.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2010-09-17 o 07:47
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:49   #3516
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!

Dziękuję Wam za kciuki, zadziałały WAKACJE!




Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Dzieki...

hoppi.. po prostu wszystko w moim życiu sie sypie... a ja juz nie mam sił składac tego na nowo. Gdzie nie spojrze, tam problemy.. i nadziei na światełko w tunelu nawet brak.
Ciężko... jest mi strasznie cieżko... W takich chwilach najbardziej odczuwam brak drugiej połówki
duuużo sił ja wiem, że jest teraz ciemno ale kiedyś będzie jaśniej

A co do drugiej połówki to ta owa połówka nawet w ciężkich dla Ciebie chwilach potrafi Cię wkurzyć

A tak w ogóle to dziń dobry

Zaraz zjem śniadanie i będę farbować włosy
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:50   #3517
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
I jeszcze się "katolikami" mianują. Prawdziwy katolik nie utożsamia się z tym, co się tam wyprawia, i tyle.
Jarek znowu szaleje, co by było gdyby się do władzy dorwał

Sweet, każdy ma w życiu takie momenty, że tylko usiąść i płakać

Paprif, jak tam rowerek, działa? Chudniesz coś od tej jazdy, w udach się kurczysz? Mi zależy, żeby zgubić kilka cm w udach właśnie
A jak te bańki chińskie?
Szatan na temat rowerka napiszę w klubie.
Co do baniek chińskich, dopiero zaczynam... dzisiaj 2 starcie.
Mam nadzieję, że efekty będą.

Tak, w ogóle to witam wszystkie

Sweet: trzymaj się Kochana, wszystko się jakoś ułoży
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 08:31   #3518
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Siedze sobie z kolorkiem na włosach nawet nie było strat dużych w łazience w trakcie nakładania jak ostatnio
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:38   #3519
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Eee na szaleństwo raczej się nie zapowiada, znowu koleżanka ma swoje problemy i chce pogadać. Szuka rady, a najgorsze jest to, że w jej sytuacji ja nie widzę rozwiązania, nie wiem co jej poradzić, no i mi głupio

Nie wiem co ubieram, TŻ nie chce się spotkać tu gdzie ja chciałam, a w domu nie będę się stroić. I w ogóle to nie wiem kiedy on na 100% wraca
A to w ten sposób.


Kurczę... czemu nie może się poświęcić i spotkać tam gdzie Ty ?
Jak nie wiesz kiedy na 100%.. czyli jest możliwość, że przyjedzie później ?

Wybaczcie, że teraz pisze ale mi wizaż w ogóle nie działał już wczoraj


Ale się wybawiłam... lałam ze śmiechu
Mojej koleżance odwalało wczoraj
Wytańczyłam się ale już tęsknie za Tż.. kilka dni się nie widzieliśmy przez moją naukę.
Czekaaam aż napisze


Sweet buty kupiłam w Boot Square.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2010-09-17 o 08:40
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:58   #3520
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Mówcie co chcecie, ale dla mnie Jarek zachowuje się jak wariat - rzuca oskarżenia, za chwilę powie, że to Putin siedział za sterami i katapultował się w odpowiednim momencie, oczywiście było to możliwe pod osłoną wcześniej rozpylonej sztucznej mgły Moim zdaniem powinien dać sobie czas na żałobę i odpocząć od polityki, a nie zachowywać jak człowiek, który rozerwał kaftan i uciekł z zakładu

Komorowski faktycznie jest cienki jak bibuła, w ogóle szkoda słów na naszą piękną politykę, bo to jedno wielkie bagno, w którym od lat radośnie taplają się te same - nie przyrównując - prosięta.

Ja mam wolne, WOLNE, W-O-L-N-E!
I myślę, jak tu zmarnować czas
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:12   #3521
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
No nie taki szczęśliwy...przynajmniej nie dla każdej zazdrośnicy.
U mnie z dnia na dzień coraz to nowe problemy... gdzie nie spojrzę kolejna przeszkoda.. Już nawet ochoty nie mam na wizażowanie... eh
No ale Wam gratuluję... Dziś jestem kłębkiem nerwów... wiec znowu nie powizazuje... Wchodze na chwilke, sprawdzam czy u was wszystko ok i wracam do swoich problemów. Koszmar....
honey- nie doczytałam...gdzie kupiłas te buty, ktorych zdjecie wklejałas wczesniej?
o nie wiedzialam, mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy, jak bedziesz chciala pogadac to napisz
Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Przyszłam się na chwilkę przywitać, lecę niedługo na jazdy, a później na pksa i do M Jutro od niego do Bydg i do Gwiazdy I będziemy się szykować na wieczór panieński, a w niedzielę rano znowu do M, ale tylko do poniedziałku, bo muszę wracać do domku, od wtorku mam znowu jazdy (w czwartek egzamin )
Nie wiem czy będę miała kiedy się odezwać, dlatego życzę Wam udanego weekendu
Buziaki dla Wszystkich !!
o super , milego randkowania

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Jarek zachowuje się jak wariat - rzuca oskarżenia, za chwilę powie, że to Putin siedział za sterami i katapultował się w odpowiednim momencie, oczywiście było to możliwe pod osłoną wcześniej rozpylonej sztucznej mgły Moim zdaniem powinien dać sobie czas na żałobę i odpocząć od polityki, a nie zachowywać jak człowiek, który rozerwał kaftan i uciekł z zakładu

Komorowski faktycznie jest cienki jak bibuła, w ogóle szkoda słów na naszą piękną politykę, bo to jedno wielkie bagno, w którym od lat radośnie taplają się te same - nie przyrównując - prosięta.

Ja mam wolne, WOLNE, W-O-L-N-E!
I myślę, jak tu zmarnować czas
fajnie brzmi a i gratuluje

E.J mialam ostatnio ta sama sytuacje, tzn maz kupil plaszczyk mial byc nowy, ogladam a tu dziura, zszylam sama, ale nie widac, potem doszedl mi plaszczyk ale byl za duzy, wczoraj go sprzedalam, wiec wiem jak to denerwuje i rozwala caly dzien, udalo sie zszyc tunike?
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 09:15   #3522
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
E.J mialam ostatnio ta sama sytuacje, tzn maz kupil plaszczyk mial byc nowy, ogladam a tu dziura, zszylam sama, ale nie widac, potem doszedl mi plaszczyk ale byl za duzy, wczoraj go sprzedalam, wiec wiem jak to denerwuje i rozwala caly dzien, udalo sie zszyc tunike?
Troszeczkę widać
Ciekawe jak będzie z plamami bo jeszcze go nie prałam


Aż się lepiej poczułam bo tej koloryzacji
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:25   #3523
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Troszeczkę widać
Ciekawe jak będzie z plamami bo jeszcze go nie prałam


Aż się lepiej poczułam bo tej koloryzacji
ja nie wiem jak mozna tak oszukiwac ludzi i czesto w sumie nawet nie ma co sie wyklocac z takimi ludzi, dlatego wolalam sama zszyc, a bylo to w takim miejscu, ze musialam sie sporo nameczyc
tez mi farbowanie po tym poprawilo humor, zmylas juz farbe?
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:27   #3524
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Mykam bo muszę jeszcze parę rzeczy zrobić i jechać troche wcześniej bo przed pracą musze do jednego sklepu z butami zajrzeć

Miłego, spokojnego i zdrowego dnia

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak mozna tak oszukiwac ludzi i czesto w sumie nawet nie ma co sie wyklocac z takimi ludzi, dlatego wolalam sama zszyc, a bylo to w takim miejscu, ze musialam sie sporo nameczyc
tez mi farbowanie po tym poprawilo humor, zmylas juz farbe?
Laska mi dziś napisała, ze ona o tym nie wiedziała sprzedaje i nawet nie wie co nienawidzę takich osób

Tak zmyłam bo to był krem koloryzujący
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:28   #3525
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak mozna tak oszukiwac ludzi i czesto w sumie nawet nie ma co sie wyklocac z takimi ludzi, dlatego wolalam sama zszyc, a bylo to w takim miejscu, ze musialam sie sporo nameczyc
tez mi farbowanie po tym poprawilo humor, zmylas juz farbe?
kupiłaś hennę ? ;>
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:33   #3526
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość

Jak nie wiesz kiedy na 100%.. czyli jest możliwość, że przyjedzie później ?

Wybaczcie, że teraz pisze ale mi wizaż w ogóle nie działał już wczoraj
No tak, ale ja nie wiem kiedy, i już nie pytam. Zresztą on nawet sam tego nie wie. Może pewnego wieczoru wejdzie mi do pokoju a ja będę siedzieć w piżamie, rozczochrana, z kubkiem herbaty oglądając m jak miłość

Oj mi też wczoraj wizaż nie działał, aż się wkurzyłam i wyłączyłam całkiem komputer.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:36   #3527
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Mykam bo muszę jeszcze parę rzeczy zrobić i jechać troche wcześniej bo przed pracą musze do jednego sklepu z butami zajrzeć

Miłego, spokojnego i zdrowego dnia

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------


Laska mi dziś napisała, ze ona o tym nie wiedziała sprzedaje i nawet nie wie co nienawidzę takich osób

Tak zmyłam bo to był krem koloryzujący
glupia wymowka napewno wiedziala, i jak zadowolona z kolorku?

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
kupiłaś hennę ? ;>
tak cud w moim miescie takie cos bylo kupilam firmy venita braz i firmy eld basme i bede uzywac tego drugiego bo jest w 100% naturalna, mam dosc czekania na wysylki z all, ostatnio wszystko sie zmylo a ja musialam czekac na ta henne, pozatym roznica w cenie jest duza
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:41   #3528
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
kupiłaś hennę ? ;>
Dzieki dziewczyny jeszcze raz Za Rebe tez bedziemy swego czasu trzymac kciuki

Ja wlasnie wrocilam z wczorajszej imprezy.... Mialo byc karaoke, ale klub zamkneli :/
Mimo wszystko i tak sie swietnie bawilam - wytanczylam sie na najblizsze pol roku

Moj TZ ma swietne wyczucie chwili - kiedy ja po 3h snu marze o odpocynku, ten mi funduje spacery na drugi koniec miasta!!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:58   #3529
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
No tak, ale ja nie wiem kiedy, i już nie pytam. Zresztą on nawet sam tego nie wie. Może pewnego wieczoru wejdzie mi do pokoju a ja będę siedzieć w piżamie, rozczochrana, z kubkiem herbaty oglądając m jak miłość

Oj mi też wczoraj wizaż nie działał, aż się wkurzyłam i wyłączyłam całkiem komputer.
Mhm to trochę nieciekawa sytuacja
No i pewnie tak będzie



Wszystkie zdały a ja nie. Świetnie.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 10:02   #3530
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Miodek z czego ten egzamin?
I jakie masz teraz wyjscie?
Co by nie bylo - na pewno zdasz za kolejnym podejsciem

Moja promotorka doprowadza mnie do szalu. Wyslalam jej 3 tyg temu prace, po czym wczoraj stwierdzila, ze NIE ZDAZYLA jej sprawdzic i w zwiazku z tym nie obronie sie we wrzesniu, tylko w pazdzierniku!!! Problem w tym, ze na moim drugim kierunku napisalam oswiadczenie, ze z dniem 1 padziernika przestaje byc studentka filologii polskiej!!!
No to mnie zrobila... Nie wiem co teraz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:03   #3531
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Miodek z czego ten egzamin?
I jakie masz teraz wyjscie?
Co by nie bylo - na pewno zdasz za kolejnym podejsciem

Moja promotorka doprowadza mnie do szalu. Wyslalam jej 3 tyg temu prace, po czym wczoraj stwierdzila, ze nie NIE ZDAZYLA jej sprawdzic i w zwiazku z tym nie obronie sie we wrzesniu, tylko w pazdzierniku!!! Problem w tym, ze na moim drugim kierunku napisalam oswiadczenie, ze z dniem 1 padziernika przestaje byc studentka filologii polskiej!!!
No to mnie zrobila... Nie wiem co teraz
Z genetyki.
Teraz muszę zapłacić i czekać aż dostanę warunek z tego przedmiotu.

Jeszcze jak nie zdam kolejnego, we wtorek to koniec ze mną.

A co do promotorki.. brak słów.. powinnaś przy załatwianiu tego uwzględnić jej winę..
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2010-09-17 o 10:05
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:48   #3532
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Honey nie jesteś sama, też dowiedziałam się, że nie zadałam tego $%&#$@*# WTSu! Za tydzień w piątek mam drugi termin (teraz na szczęście pisałam ten egzamin jako pierwszy termin ) I znowu się muszę uczyć tego samego

Pogoda paskudna, najchętniej poszłabym spać -.-
I na dodatek H. się dziwnie zachowuje
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:09   #3533
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!

Dziękuję Wam za kciuki, zadziałały WAKACJE!
Super

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
No nie taki szczęśliwy...przynajmniej nie dla każdej zazdrośnicy.
U mnie z dnia na dzień coraz to nowe problemy... gdzie nie spojrzę kolejna przeszkoda.. Już nawet ochoty nie mam na wizażowanie... eh
No ale Wam gratuluję... Dziś jestem kłębkiem nerwów... wiec znowu nie powizazuje... Wchodze na chwilke, sprawdzam czy u was wszystko ok i wracam do swoich problemów. Koszmar....
honey- nie doczytałam...gdzie kupiłas te buty, ktorych zdjecie wklejałas wczesniej?
Mam nadzieję, że u Ciebie szybko się wszystko unormuje

Janis, Honey szkoda, że się nie udało

Hej.
Ja już się lepiej czuję, tŻ kupił mi wczoraj fervex i mi pomogło
Kurczę, znowu paskudna pogoda, leje i leje..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:24   #3534
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Robię porządki w zdjęciach i znalazłam coś takiego
http://i53.tinypic.com/xksitu.jpg
Czarek
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:36   #3535
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Miodek z czego ten egzamin?
I jakie masz teraz wyjscie?
Co by nie bylo - na pewno zdasz za kolejnym podejsciem

Moja promotorka doprowadza mnie do szalu. Wyslalam jej 3 tyg temu prace, po czym wczoraj stwierdzila, ze NIE ZDAZYLA jej sprawdzic i w zwiazku z tym nie obronie sie we wrzesniu, tylko w pazdzierniku!!! Problem w tym, ze na moim drugim kierunku napisalam oswiadczenie, ze z dniem 1 padziernika przestaje byc studentka filologii polskiej!!!
No to mnie zrobila... Nie wiem co teraz
A to nie jest tak, ze do 30wrzesnia trzeba zlozyc prace z podpisem promotora?

Co do oswiadczenia- wypiszesz kolejne w sekretariacie i juz. Z przyczyn od ciebie niezaleznych nie mozesz sie obronic we wrzesniu itd..
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:44   #3536
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Z genetyki.
Teraz muszę zapłacić i czekać aż dostanę warunek z tego przedmiotu.

Jeszcze jak nie zdam kolejnego, we wtorek to koniec ze mną.

A co do promotorki.. brak słów.. powinnaś przy załatwianiu tego uwzględnić jej winę..
Co masz nie zdac? Pewnie, ze zdasz!
Przysiadziesz troche i na pewno bedzie do przodu

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze do 30wrzesnia trzeba zlozyc prace z podpisem promotora?

Co do oswiadczenia- wypiszesz kolejne w sekretariacie i juz. Z przyczyn od ciebie niezaleznych nie mozesz sie obronic we wrzesniu itd..
Tak, powiedziala, ze MOZE zdaze oddac do 30 prace (czekam tylko na jej poprawki), ale nie zdaze sie obronic.

Jest problem, bo dziekan wydzialu prawa i adm., na ktory sie wybieram wymyslil sobie, ze nie mozna studiowac dwoch kierunkow rownoczesnie. W jego rozumieniu moja padziernikowa obrona + rozpoczecie nowych studiow to juz dwa kierunki rownoczesnie A przeciez na tej nieszczesnej filologii bylabym tylko w padzierniku.
Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam.

I teraz nie wiem co robic...Czy przemilczec te moja pazdziernikowa obrone na administracji czy pisac wlasnie do nich jakies pismo....
Przypomne tylko, ze w lipcu napisalam na ich żądanie oswiadczenie, ze jak nie obronie sie do konca wrzesnia to rezygnuje z administracji.

Wszystko jest takie poplatane, mam nadzieje, ze rozumiecie i cos poradzicie....
A wszystko przez glupia promotorke
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:46   #3537
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość

Ten człowiek, na którym teraz tak wszyscy psy wieszają, niedawno stracił jedne z najważniejszych osób w swoim życiu. Nie miał nawet czasu by się na to psychicznie przygotować. Dziwicie się, że tak się zachowuje? Was by szlag nie trafiał? Nie chcielibyście tego wyjaśnić?
Uważam, że Kaczyński ma w tym momencie większe prawo do głupich, nieprzemyślanych, rozżalonych zachowań czy wypowiedzi, niż szanowny pan prezydent, do której dużo więcej zastrzeżeń bym znalazła.

To tyle, bo się zbulwersowałam trochę.
Nie żebym popierała Rydzyka i aferę wokół tego krzyża, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Ten człowiek powinien sie leczyc... taka jest prawda. Przeszedł straszną traumę (spotęgowaną zapewne tym, ze był to jego brat bliźniak) i w tym czasie nie powinien funkcjonowac w zyciu publicznym. Widzicie tu gdzies jego żałobe? Dzien w dzien obelgi, szczucie i podjudzanie do agresji... Koszmar. Wiadomo, Komorowski tez swiety nie jest, ale przynajmniej nie prowokuje takich pyskówek i zbiegowisk pod palacem jak Kaczynski.
ps. Ja nie wiem o jakiej skrajnosci ty piszesz teraz... Skrajną głupota jest to, co robi Kaczynski -duzo szumu wokol malej osobki, jaka jest (nie chodzi mi o doslowne znaczenie tego słowa). Az strach pomyslec co by sie w panstwie dzialo, gdyby byl prezydentem. Tylko wlasny interes, tyyyle... Do Smolenska tez nie pojedzie, bo UWAGA, Anna Komorowska tam bedzie. Żenada!
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:48   #3538
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Co masz nie zdac? Pewnie, ze zdasz!
Przysiadziesz troche i na pewno bedzie do przodu


Tak, powiedziala, ze MOZE zdaze oddac do 30 prace (czekam tylko na jej poprawki), ale nie zdaze sie obronic.

Jest problem, bo dziekan wydzialu prawa i adm., na ktory sie wybieram wymyslil sobie, ze nie mozna studiowac dwoch kierunkow rownoczesnie. W jego rozumieniu moja padziernikowa obrona + rozpoczecie nowych studiow to juz dwa kierunki rownoczesnie A przeciez na tej nieszczesnej filologii bylabym tylko w padzierniku.
Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam.

I teraz nie wiem co robic...Czy przemilczec te moja pazdziernikowa obrone na administracji czy pisac wlasnie do nich jakies pismo....
Przypomne tylko, ze w lipcu napisalam na ich żądanie oswiadczenie, ze jak nie obronie sie do konca wrzesnia to rezygnuje z administracji.

Wszystko jest takie poplatane, mam nadzieje, ze rozumiecie i cos poradzicie....
A wszystko przez glupia promotorke
według mnie lepiej będzie, jak wystosujesz jakieś pismo i spróbujesz wyjaśnić im swoją sytuację. swoją drogą jakaś nieodpowiedzialna ta promotorka. wydaje mi się, że milczenie nie będzie dobrym wyjściem z tej sytuacji..
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:49   #3539
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Co masz nie zdac? Pewnie, ze zdasz!
Przysiadziesz troche i na pewno bedzie do przodu


Tak, powiedziala, ze MOZE zdaze oddac do 30 prace (czekam tylko na jej poprawki), ale nie zdaze sie obronic.

Jest problem, bo dziekan wydzialu prawa i adm., na ktory sie wybieram wymyslil sobie, ze nie mozna studiowac dwoch kierunkow rownoczesnie. W jego rozumieniu moja padziernikowa obrona + rozpoczecie nowych studiow to juz dwa kierunki rownoczesnie A przeciez na tej nieszczesnej filologii bylabym tylko w padzierniku.
Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam.

I teraz nie wiem co robic...Czy przemilczec te moja pazdziernikowa obrone na administracji czy pisac wlasnie do nich jakies pismo....
Przypomne tylko, ze w lipcu napisalam na ich żądanie oswiadczenie, ze jak nie obronie sie do konca wrzesnia to rezygnuje z administracji.

Wszystko jest takie poplatane, mam nadzieje, ze rozumiecie i cos poradzicie....
A wszystko przez glupia promotorke
Niunia,
luknij sobie na regulamin Twojej uczelni...
Kazda uczelnia rzadzi sie swoimi prawami.
Na Twoim miejscu podpytałabym tez promotorke co masz robic, bo nie byłas przygotowana na taka ewentualnosc.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:52   #3540
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice XII - topimy jesienne smutki w kieliszku smakowej wódki :)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Niunia,
luknij sobie na regulamin Twojej uczelni...
Kazda uczelnia rzadzi sie swoimi prawami.
Na Twoim miejscu podpytałabym tez promotorke co masz robic, bo nie byłas przygotowana na taka ewentualnosc.
+ powiedziała jej, jaka jest Twoja sytuacja, może weźmie to pod uwagę i się spręży, żebyś jednak mogła się obronić?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.