Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do ucha :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 09:03   #1501
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Teraz niestety będzie ciężko ale płacz ile wlezie, to naprawdę pomaga..
A poza tym znajdź sobie jakieś zajęcie i bądź silna.
Na dzień dzisiejszy tyle mogę poradzić, niestety
No i pisz tutaj, my Cię wesprzemy.


Dzień dobry dziewczyny. Nie mogłam zasnąć do 3 ..
Wstałam i poczułam straszną pustkę..
No i to tyle..
Przytulam Was mocno Dacie radę, tego kwiatu to pół światu!

Ja nie wiem jak, ale moje koleżanki co tydzień na imprezach wyrywają po kilku facetów i to całkiem niezłych.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:03   #1502
turur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dzięki dziewczyny..

Chciałam, żeby dał nam szansę, jeśli choć trochę mu zależy, ale nie chciał..Teraz już nie będę go o to prosić. Ja nie zawiniłam, a przynajmniej nie widziałam, żeby coś było nie tak.

Edytowane przez turur
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:59
turur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:07   #1503
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dzięki Rebe
Ja nie chcę tego pół światu..

Tur daj mu teraz czas, jeśli się opamięta i zacznie mu zależeć to się odezwie a wtedy będziecie gadać. Teraz uszanuj jego decyzję. Znudzi mu się ta samotność. Teraz, chociaż będzie ciężko skup się na sobie.
Uwierz, wiem co mówię..
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:08   #1504
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny..
Innej nie ma..
Chciałam, żeby dał nam szansę, jeśli choć trochę mu zależy, ale nie chciał..Teraz już nie będę go o to prosić. Ja nie zawiniłam, a przynajmniej nie widziałam, żeby coś było nie tak. Jeszcze dzień przed zerwaniem mówił, że kocha, że tęskni, chciał się ze mną widzieć, a wczoraj coś takiego..Nie kłóciliśmy się od b.b.b długiego czasu..Dlatego nie mam kompletnie pomysłu, co go do tego skłoniło.
A co do wyjaśnień, to stwierdził, że ostatnio nam się nie układało, że nie jest tak jak kiedyś.
Dlaczego nie powiedział, że jest mu źle, przecież jak doskwierała mu nuda, to mógł mi to powiedzieć. Mogliśmy przecież zrobić sobie przerwę, przemyśleć, cokolwiek.
Reb- a jak Ty sobie radzisz w takiej sytuacji? Ja się boję tego, co mnie czeka. Nie chcę codziennie płakać, myśleć, wspominać..
Chciałabym, żeby się ocknął, ale nie wydaje mi się, że tak się stanie, zresztą już za późno...Za bardzo mnie zranił..
A tak bardzo mocno go kocham, nie wyobrażam sobie życia bez niego..
Czy to możliwe, żeby z dnia na dzień przestać kochać osobę, z którą się jest 2,5 lata...
Niestety niemożliwe.
Będziesz płakać i musisz płakać, bo to przynosi ulgę. Ale to potrwa tylko jakiś czas, a potem będziesz mogła zacząć życie od nowa, z kimś innym. Zasłużyłaś na szczerość, a on się zachował trochę jak tchórz i gówniarz.

Banalne, nic nie warte wytłumaczenie. Z takich powodów się nie zrywa, tylko próbuje się naprawić to, co przestało "działać".
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:15   #1505
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
http://najlepszegalerie.pl/kolekcja/...aki,na,obcasie brązowe - pierwsze od lewej

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Co o nich myślicie?

Tylko środek ma taki sobie - taki jakby polarek ale może jakoś to przeżyję
Mi się nie podobają, ale ważne , że Tobie

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pisałam od czasu do czasu. Byłam z chłopakiem 2,5 lata, wszystko było okej (a tak właściwie mi się wydawało), a on wczoraj ze mną zerwał, ni stąd ni zowąd. Jako uzasadnienie- nie było tak jak kiedyś. Ale jak mogło być? Wiadomo, że po pewnym czasie przychodzi stabilizacja i trzymanie za rękę nie przynosi takiego dreszczyku jak kiedyś. Jeśli chodzi o rutynę- to ja prędzej na nią narzekałam, on mógłby nic nie robić, byle być ze mną.
Wszyscy są w ogromnym szoku- przyjaciele, rodzice moi i jego, ja równiez..
Nie dociera to do mnie co się stało, płaczę cały czas, w nocy nie spałam, jestem wykończona psychicznie.
Nie wiem czego od Was oczekuje, może co powinnam robić, nie wiem..
Proszę, nie wysyłajcie mnie na wątek rozstaniowy, nie jestem w stanie czytać innych smutnych historii..A Wasz wątek jest mi bliski, pozytywny.
Proszę, powiedzcie mi coś, jestem w totalnej rozsypce ..
Przykro mi
Zgadzam się z dziewczynami, że płacz pomaga bo oczyszcza..
Trzymaj się

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cześć Wam.
Ja dzisiaj zamiast na uczelnię idę do lekarza.. Tak mnie gardło boli, że szok.. położyłam się wczoraj o 21:30 spać i spałam całą noc tak: godzina snu, godzina męczenia się Do tego mam zawalony nos.. Wczoraj temperatury nie miałam a dzisiaj 37. Pewnie angina
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:20   #1506
turur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dziękuję Wam!

Edytowane przez turur
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:58
turur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:26   #1507
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam
Boję się, wszystkiego się boję. Nie chcę żyć bez niego, kocham go, uwielbiam jego rodzinę. Boję się, że nie spotkam nikogo takiego, w końcu z nim wszystko przeżywałam po raz pierwszy..Pierwszy seks, pierwsze wspólne wakacje, no wszystko. To jest takie trudne..
Nie chce mi się żyć. Obiecał mi fajne urodziny, planował wymyśleć nam jakiś niesamowity wspólny dzień, planowaliśmy ferie. Boję się przyszłości.
Nie rozumiem tego, dlaczego on mi nie chciał dać szansy, no ?
Powodów może być wiele... możemy sobie gdybać.
Ja też się boję przyszłości, bo jestem w podobnej sytuacji, niestety.
Teraz skup się na sobie i najważniejsze nie odzywaj się do niego (chociaż będzie trudno, wiem to doskonale) Szczerze też chciałabym dostać jakieś wskazówki jak żyć ale tak się nie da. Trzeba samemu zmierzyć się z tym wszystkim. Teraz potrzebny jest czas.

Oczko szybkiego powrotu do zdrowia !
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 09:52   #1508
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pisałam od czasu do czasu. Byłam z chłopakiem 2,5 lata, wszystko było okej (a tak właściwie mi się wydawało), a on wczoraj ze mną zerwał, ni stąd ni zowąd. Jako uzasadnienie- nie było tak jak kiedyś. Ale jak mogło być? Wiadomo, że po pewnym czasie przychodzi stabilizacja i trzymanie za rękę nie przynosi takiego dreszczyku jak kiedyś. Jeśli chodzi o rutynę- to ja prędzej na nią narzekałam, on mógłby nic nie robić, byle być ze mną.
Wszyscy są w ogromnym szoku- przyjaciele, rodzice moi i jego, ja równiez..
Nie dociera to do mnie co się stało, płaczę cały czas, w nocy nie spałam, jestem wykończona psychicznie.
Nie wiem czego od Was oczekuje, może co powinnam robić, nie wiem..
Proszę, nie wysyłajcie mnie na wątek rozstaniowy, nie jestem w stanie czytać innych smutnych historii..A Wasz wątek jest mi bliski, pozytywny.
Proszę, powiedzcie mi coś, jestem w totalnej rozsypce ..
Przede wszystkim daj sobie trochę czasu, żeby jakoś oswoić się z tą myślą.
Być może chłopak jakoś się pogubił, być może ma coś na sumieniu, tego nie wiemy.
Na razie nie odzywaj się do niego, niech wszystko ochłonie, może sam się do Ciebie odezwie.
Póki co trzymaj się twardo, płacz jeśli to Ci pomaga, ale znajdź sobie jednocześnie jak najwięcej zajęć by nie siedzieć i nie myśleć.


Ps. Śmiało pisz z nami

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Tur, przede wszystkim na razie nie mysl o tym, czy Ty kogoś znajdziesz, czy będziesz szczęśliwa, bo to za wcześnie!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:00   #1509
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez jagaaaaa Pokaż wiadomość
Eve widzę że mamy podobny problem... ja nie wiem czy to jest od komputera czy nie co drugi lekarz mówi co innego, no ale nie ważne. ja mam strasznie z tym wzrokiem... nie raz idzie ktoś znajomy z daleka albo po drugiej strony ulicy a ja ich nie widzę... i normalnie wstyd jak mnie ktoś woła a ja nie mogę poznać głos i nie wiem kto to a w szkole nawet jak siedzę blisko tablicy to i tak wszystko jest zamazane. mam dopiero 18 lat co to będzie jak będę starsza? muszę kupić soczewki bo w okularach nie chce chodzić na okrągło. mam szeroki ekran jak patrze w komputer... i aż mi głupio jak moja mama może coś przeczytać jak stoi przy moich drzwiach a ja nosze okulary jak jestem ileż tam cm obok każdy u mnie w rodzinie ma dobry wzrok.. nie wiem co się ze mną stało.
mam to samo(tzn juz lepiej mi), wczesniej nie widzialam zadnych bilbordow i nawet twarzy osoby co szla kawalek prze demna. Ja jestem przekonana, ze ja mam to od komp, poniewaz kupilam sobie luteine(20mg wiec to duzo), tran z dorsza(tez pomaga na wzrok), polecam tez jakies krople do tego i ostatnio mnie nie bylo na wizazu i lepiej mi bylo, wzrok mi sie poprawil, czasem te plamki ktore rozmazuja mi wzrok pojawiaja sie(czuje sie wtedy strasznie) ale jest poprawa, moja siostra tez narzeka na wzrok od komputera, zreszta u mnie wszyscy narzekaja(babcia miala jaskre, mama tez juz ma) wiec sie boje

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Ja tam lubię te z Eveline i coś tam dają.
a mi sie w tych kosmetykach podoba sie nazwa firmy
witam wszystkich
turur, honey
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:03   #1510
turur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Napisał mi, że chyba nic do mnie już nie czuje, że od dłuższego czasu o tym myślał..
Honey, musimy się wspierać, bo takie sytuacje są trudne. A Wy ile czasu byliście razem?
Gwiazdka- on mnie przestał po prostu kochać.

Edytowane przez turur
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:58
turur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:10   #1511
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Napisał mi, że chyba nic do mnie już nie czuje, że od dłuższego czasu o tym myślał..
Honey, musimy się wspierać, bo takie sytuacje są b. trudne A Wy ile czasu byliście razem?
Gwiazdka- on mnie przestał po prostu kochać..To jest chyba najgorsze uczucie na świecie, wolałabym już, żeby mnie zdradził..
Boże, nie chce mi się żyć
U mnie jest troszkę inaczej ale jednak całość podobna.
My byliśmy razem prawie 3,5 roku ..
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:13
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 10:31   #1512
turur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

To jeszcze dłużej..Ech, dlaczego tak się dzieje, nie rozumiem tego.

Edytowane przez turur
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:57
turur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:34   #1513
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Jeśli mam być szczera to jeszcze przez pewien czas będziesz to przechodziła
Sama tak mam..
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''







Edytowane przez Honey_Girl
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:40
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:48   #1514
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

zadne rozstanie nie jest przyjemne i mile, tu nie ma slow pocieszenia to tzreba przezyc samemu, przezylam i ja i powiem tylko tyle ze potrzeba czasu aby sie z ta mysla pogodzic i zyc dalej. kazdy w zyciu ma chyba takie momenty, nikt tego nie chce, ale uwiezcie lepiej pocierpiec kilka tygodni /miesiecy, i znalezc kogos wspanialego, niz byc z kims kilkanascie lat (cale zycie?) i meczyc sie, plakac, nie czuc szczesliwym...

Powodzenia dziewczyny! jestescie silne!
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:21   #1515
turur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Kamila, masz rację..Mama mi powtarza, że lepiej, że teraz tak się stało, niż jakby miało się stać to jakbym była po ślubie, czy po dłuższym stażu. Boli mnie niesamowicie, zwłaszcza, że to był mój pierwszy poważny chłopak. I byłam z nim szczęśliwa, choć wiadomo, zdarzały się gorsze chwile..
turur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:30   #1516
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Kamila, masz rację..Mama mi powtarza, że lepiej, że teraz tak się stało, niż jakby miało się stać to jakbym była po ślubie, czy po dłuższym stażu. Boli mnie niesamowicie, zwłaszcza, że to był mój pierwszy poważny chłopak. I byłam z nim szczęśliwa, choć wiadomo, zdarzały się gorsze chwile..

bylam kiedys w takiej sytuacji i doskonale wiem jak sie czujecie, takiej osoby nie da sie skutecznie pocieszyc, mozecie isc sie zabawic, tlumic w sobie gniew i smutek, ale obudzicie sie rano i znow przyjada smutne mysli. dlatego tylko czas pomoze. tez kiedys mowilam ze nigdy w zyciu nie chce innego faceta niż ex. tylko on zaden inny i nawet nie chce o tym slyszec. inni dla mnie nie istnieją.

i...bzdura spotkalam kogos z kim jestem szczesliwa, przeszczesliwa! ex moze schowac sie gleboko pod ziemie czyli dziewczyny nie zalamywac sie!
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:47   #1517
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pisałam od czasu do czasu. Byłam z chłopakiem 2,5 lata, wszystko było okej (a tak właściwie mi się wydawało), a on wczoraj ze mną zerwał, ni stąd ni zowąd. Jako uzasadnienie- nie było tak jak kiedyś. Ale jak mogło być? Wiadomo, że po pewnym czasie przychodzi stabilizacja i trzymanie za rękę nie przynosi takiego dreszczyku jak kiedyś. Jeśli chodzi o rutynę- to ja prędzej na nią narzekałam, on mógłby nic nie robić, byle być ze mną.
Wszyscy są w ogromnym szoku- przyjaciele, rodzice moi i jego, ja równiez..
Nie dociera to do mnie co się stało, płaczę cały czas, w nocy nie spałam, jestem wykończona psychicznie.
Nie wiem czego od Was oczekuje, może co powinnam robić, nie wiem..
Proszę, nie wysyłajcie mnie na wątek rozstaniowy, nie jestem w stanie czytać innych smutnych historii..A Wasz wątek jest mi bliski, pozytywny.
Proszę, powiedzcie mi coś, jestem w totalnej rozsypce ..


Bardzo Ci współczuję
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:53   #1518
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Napisał mi, że chyba nic do mnie już nie czuje, że od dłuższego czasu o tym myślał..
Honey, musimy się wspierać, bo takie sytuacje są b. trudne A Wy ile czasu byliście razem?
Gwiazdka- on mnie przestał po prostu kochać..To jest chyba najgorsze uczucie na świecie, wolałabym już, żeby mnie zdradził..
Boże, nie chce mi się żyć
Wiem co czujesz, bo przez chwilę czułam to samo. Mój TŻ też mi tak powiedział, że on mnie nie kocha, nie czuje się szczęśliwy.
I tak samo jak u Ciebie jeszcze dzień wcześniej mówił, że kocha i tęskni, a na drugi dzień zerwał.
Zeszliśmy sie po tygodniu, wrócił do mnie, a ja mu na to pozwoliłam. Nie odzywałam się, miałam kontakt tylko z jego mamą bo chciałam wiedzieć, co u niego.

Inna sprawa, że po kilku miesiącach dowiedziałam się, że chodzi o inną, może w tym przypadku tez tak jest, że kogoś poznał?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:30   #1519
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Koszkaa Pokaż wiadomość
Aha czyli to się po prostu nazywa wax? Pójdę do apteki powiem ,,poproszę wax do włosów" i będzie wiedziała o co chodzi?
Właśnie tak

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Madi, heheh ale sie usmialam z ta woda Byloby bardziej smiesznie, gdyby nie to, ze 2 tygodnie temu mialam identyczna sytuacje. I tez z waxem!!!!!!
O, pisałas coś tu o tym? Bo mam jakieś prześwity...

A wczoraj zęby myłam używając Arctic truskawkowej, a fu.



Honey
, turur
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 12:51   #1520
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Kobietki mam prośbę, szczególnie do tych które zdają teraz maturę lub tych które coś pamiętają.


Potrzebuję listę podstawowych lektur opracowywanych w liceum
Ja już nic nie pamiętam




Z góry dziekuję
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:00   #1521
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Kobietki mam prośbę, szczególnie do tych które zdają teraz maturę lub tych które coś pamiętają.


Potrzebuję listę podstawowych lektur opracowywanych w liceum
Ja już nic nie pamiętam




Z góry dziekuję
Proszę
http://www.cke.edu.pl/images/stories...9_matura_a.pdf
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:06   #1522
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Kobietki mam prośbę, szczególnie do tych które zdają teraz maturę lub tych które coś pamiętają.


Potrzebuję listę podstawowych lektur opracowywanych w liceum
Ja już nic nie pamiętam




Z góry dziekuję
Gwiazda ja pamiętam co nieco.

Granica
Przedwiośnie
Ferdydurke
Zbrodnia i kara
Jądro ciemności
Chłopi
Krzyżacy
Ludzie bezdomni
Wesele
Potop
Nad Niemnem
Lalka
Dżuma
Pożegnanie z Marią
Medaliony
Inny Świat
Zdążyć przed Panem Bogiem
Pamiętnik z powstania warszawskiego
Cierpienia młodego Wertera
Dziady
jakieś ballady Mickiewicza
Pan Tadeusz
Kordian
Nie-Boska Komedia

Dużo tego było ale to tak na szybko
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:19   #1523
jagaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar jagaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 222
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Napisał mi, że chyba nic do mnie już nie czuje, że od dłuższego czasu o tym myślał..
Honey, musimy się wspierać, bo takie sytuacje są b. trudne A Wy ile czasu byliście razem?
Gwiazdka- on mnie przestał po prostu kochać..To jest chyba najgorsze uczucie na świecie, wolałabym już, żeby mnie zdradził..
Boże, nie chce mi się żyć
współczuje bardzo mi przykro... nie ważne co bym napisała to i tak będzie ci bardzo ciężko .... bądź silna potrzebujesz dużo czasu
jagaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:32   #1524
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Dziękuję
Jestem leniwa a wystarczyło poszukać
Dobrze, że mam Was

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Gwiazda ja pamiętam co nieco.

Granica
Przedwiośnie
Ferdydurke
Zbrodnia i kara
Jądro ciemności
Chłopi
Krzyżacy
Ludzie bezdomni
Wesele
Potop
Nad Niemnem
Lalka
Dżuma
Pożegnanie z Marią
Medaliony
Inny Świat
Zdążyć przed Panem Bogiem
Pamiętnik z powstania warszawskiego
Cierpienia młodego Wertera
Dziady
jakieś ballady Mickiewicza
Pan Tadeusz
Kordian
Nie-Boska Komedia

Dużo tego było ale to tak na szybko
Dziekuję kochana

Jądra ciemności nie miałam
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:38   #1525
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Jądra ciemności nie miałam
Nie wiesz co straciłaś!

(żartuję)
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:44   #1526
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Nie wiesz co straciłaś!

(żartuję)

Chyba wypożyczę i nadrobię
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:05   #1527
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Chyba wypożyczę i nadrobię
Myślałam, że nic co związane z jądrami nie jest Ci obce

Kupiłam płaszcz w lumpie za 20 zł Później Wam pokażę, taki cieplusi czarny, do kolan
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:33   #1528
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez jagaaaaa Pokaż wiadomość
hejjjjj no opowiadaj coś więcej
No więc spędziliśmy ze sobą kilka godzin, byliśmy w takiej małej, klimatycznej knajpce Strasznie rozgadany jest i bardzo, bardzo inteligentny A dzisiaj znów się spotykamy...

Cytat:
Napisane przez turur Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pisałam od czasu do czasu. Byłam z chłopakiem 2,5 lata, wszystko było okej (a tak właściwie mi się wydawało), a on wczoraj ze mną zerwał, ni stąd ni zowąd. Jako uzasadnienie- nie było tak jak kiedyś. Ale jak mogło być? Wiadomo, że po pewnym czasie przychodzi stabilizacja i trzymanie za rękę nie przynosi takiego dreszczyku jak kiedyś. Jeśli chodzi o rutynę- to ja prędzej na nią narzekałam, on mógłby nic nie robić, byle być ze mną.
Wszyscy są w ogromnym szoku- przyjaciele, rodzice moi i jego, ja równiez..
Tak jakbym czytała o sobie... Ex zerwał ze mną w styczniu (po 2 latach i 3 miesiącach bycia razem) z dnia na dzień, podając ten sam beznadziejny i płytki powód: "bo już nie jest tak jak kiedyś, nie czuję tego, co na początku" Wiem, jaki to szok, niedowierzanie, wiem, jaki to ból. Pierwsze dni są wiadomo najgorsze... Ja płakałam po kilka godzin i nie ruszałam się z mieszkania jakieś 3-4 dni. Później zabrakło mi łez, nie wiem jak to możliwe, ale po prostu przestały lecieć, choć serce wciąż mocno płakało. Myślę, że te pierwsze dni są bardzo istotne, to właśnie czas na uzewnętrznienie cierpienia, na intensywne rozmyślania, na przeżycie tego wszystkiego, tak jak wskazują emocje. Dużo pomagają też oczywiście rozmowy z mama, przyjaciółką, to doskonale oczyszcza i pozwala spojrzeć na pewne sprawy z innego punktu widzenia. No i pisz tutaj też, jak tylko przyjdzie Ci ochota Zobaczysz, że za kilka dni będzie lepiej (oczywiście dalej będzie boleć, ale inaczej), wyjdziesz do ludzi, zajmiesz się sobą, bo musisz pamiętać, że w tym wszystkim teraz TY jesteś najważniejsza. Exowi daj czas, nie odzywaj się, niech to on pierwszy szuka kontaktu - wiem, co mówię. Ściskam Cię mocno i dużo siły Ci życzę


A ja idę gotować, bo głodna jestem straaaaasznie

A później pocieszałam się tą piosenką... http://www.youtube.com/watch?v=i3cs0coz1CM
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę

Edytowane przez Janis_
Czas edycji: 2010-10-14 o 14:40
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:44   #1529
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Janis
obyś w tłumie tych dyskotekowych facetów nie straciła z oczu tego, co najważniejsze, czyli wartościowego faceta. Patrzac z boku różne rzeczy moze sobie o Tobie pomyśleć.
Masz tego świadomość?

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Myślałam, że nic co związane z jądrami nie jest Ci obce

Kupiłam płaszcz w lumpie za 20 zł Później Wam pokażę, taki cieplusi czarny, do kolan
Zbooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo oook

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Jestem leniwa a wystarczyło poszukać
Dobrze, że mam Was

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------



Dziekuję kochana

Jądra ciemności nie miałam
Do niej to 'kochana' a mi tylko dziekuje?
FOCH!

__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2010-10-14 o 14:47
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:57   #1530
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Myślałam, że nic co związane z jądrami nie jest Ci obce

Kupiłam płaszcz w lumpie za 20 zł Później Wam pokażę, taki cieplusi czarny, do kolan
Tylko dwa jądra są mi dobrze znane

Pokaż pokaż, szczęściaro!

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Janis
obyś w tłumie tych dyskotekowych facetów nie straciła z oczu tego, co najważniejsze, czyli wartościowego faceta. Patrzac z boku różne rzeczy moze sobie o Tobie pomyśleć.
Masz tego świadomość?

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Zbooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo oook

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Do niej to 'kochana' a mi tylko dziekuje?
FOCH!

Tak, jeszcze sobie przytupnij



---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Dzisiaj w Rozmowach w toku: wielkość męskiego bicepsa przekłada się na wielkość jego kabanosika ale pustaki dzisiaj w programie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.