W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-25, 08:46   #1
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311

W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III


no to za³o¿y³am

link do I czê¶ci:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=368921
link d II czê¶ci:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=515025
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:16   #2
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Melduje sie!!! Ale fajnie ze juz 3 czesc!

Fajnie by bylo zlozyc razem jakis opis ktory by sie wrzucalo do 1 posta..jakas rymowanka

Nolqa tez juz jestem myslami w Pl, co masz zamiar sobie kupic? Ja na pewno pobuszuje bo Rossmanie i Super-pharm
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 12:54   #3
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Melduje sie i ja

Cuciola - jeszcze nie robilam sobie dokladnej listy ale mysle, ze uzupelnie braki w rzeczach sprawdzonych i pewnie skusze sie na jakies nowosci Ty masz cos szczegolnego na oku? Bo ja zrobie zapas odzywki do paznokci z eveline (cudo! ), kupie nowy olej kokosowy, moze jakies zakupki na BU. Z kolorowki nie mam zamiaru nic kupowac, ale uwielbiam pielegnacje z polski, te wszystkie piekne zapachu Tutaj to wszystko mi sie wydaje, ze pachnie tak samo :P :P

Kiedy lecisz kochana?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 13:59   #4
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam sie i Ja na nowym watku
bambi
A to ciekawe z tym romansem o Fiammetcie - wprawdzie przyznam, ze nie czytalam, ale imie bardzo ladne! A jak to bylo z wybieraniem jej imienia - byliscie pasjonatami Boccacio czy szukaliscie oryginalnego imienia?
Niestety od kiedy mieszkam we Wloszech nie pracuje jako architekt - troche mi zal wielu lat wysilkow, no ale dal mnie bylo tez bardzo istotne, aby miec stala i stabilna posade. W obcym kraju, bez zajomosci w sektorze, bez wlasnej partita IVA - jest trudniej. Ale mam czasem takie mysli "jeju co ja najlepszego zrobilam"


co do imienia to szukalam czegos takiego bardziej wyszukanego i rzadziej spotykanego natknelam sie na vecchio Boccaccio i rok przed zajsciem w ciaze juz wiedzialam,ze to to czego szukalam
hmm....no faktycznie troszke szkoda bo to jakby nie bylo lata nauki i poswieceniaale jak to sie mowi cos za cosnajwazniejsz e aby czuc sie dobrze i byc usatysfakcjonowanym z tego co sie robi
marmottaa co u Ciebie??pojawiasz sie i znikasz
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:03   #5
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Romanaccia tez tu jest !



u mnie przez ostatnie 3 dni byla burza i padalo ...nareszcze
a dzis 26 stopnie wkoncu mozna oddychac !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:13   #6
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej w nowym watku!

Napisalam 5000 posta i nawet tego nie zauwazylam

No ale dobrze ze Marmotta zalozyla nowy watek bo czekalybyscie do teraz.

Bylismy wczoraj na kolacji w chinskiej restauracji.
Zdziwilam sie nawet ile par przyszlo bo to przeciez srodek tygodnia byl.

Dzisiaj do poludnia poszlam do skllepu po male spozywcze zakupy - znaczy taki byl plan.
Ale wczoraj mnie trampeczki obtarly w maly palec u nogi (znaczy to normalne ze u nogi - no przeciez nie nosze trampek na rekach - po co ja to napisalam? ) wiec dzisiaj wlozylam japonki.
Tylko ze daleko nie zaszlam i za kawalek odczulam ten plastik pomiedzy palcami.
Wiec skrecilam do centrum handlowego.
Tam polazilam po OVS i Piazza Italia. A nawet sprawdzilam jakie maja zelazka w Euronixie. (tak, jeszcze nie mam - ale teraz sie nauczylam lepiej wieszac i nie musze nawet prasowac )
A potem zrobilam sobie mala macedonie na obiadek a teraz robie troche inne kotlety drobiowe z papryka.

Bilans jest taki ze jutro zakladam 3 buciki - mam nadzieje ze moje stopy tym razem przezyja bez szfanku.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:20   #7
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Czesc Misiaczki i ja sie melduje na nowym watku drugi dzien przyjemnej pogody, ale fajnie, szkoda ze pojutrze znowu maja przyjsc upaly uf uf

cucciola79 szczerze to myslalam, ze imie Fiammetta wzieliscie od tej dziewczyny co prezentuje Wild-oltre natura chyba to byl ten program...

mmarcepan
ale co ten strajk benzinaio to w calych Wloszech czy tylko na pln??

sjoanna
kremik chantilly robilam sama, a w zasadzie bimby ze mnie to taka troche marna kucharla

bambi
i na Was przyjdzie odpowiednia pora i czas, tak to jest ze my kobiety wczesniej czujemy potrzebe zalegalizowania zwiazku, zreszta zelzy nie kazdy obecnie chce go legalizowac

evelinarav
tak galaretki mialam jeszcze uchowane z Pl, a Ty niedlugo sie wybierasz takze mozesz sobie nawiezc zapasow

ej no nie przesadzajcie z tym strasznym prowadzeniem aut na pld, my obydowje z mezem mamy nowe auta i zadnej ryski, moze zalezy tez od kierowcy w Rzymie czy Mediolanie z tym parkowaniem i zarysowywaniem samochodow tez nie jest taka prosta sprawa...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 14:26   #8
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Cuciola - jeszcze nie robilam sobie dokladnej listy ale mysle, ze uzupelnie braki w rzeczach sprawdzonych i pewnie skusze sie na jakies nowosci Ty masz cos szczegolnego na oku? Bo ja zrobie zapas odzywki do paznokci z eveline (cudo! ), kupie nowy olej kokosowy, moze jakies zakupki na BU. Z kolorowki nie mam zamiaru nic kupowac, ale uwielbiam pielegnacje z polski, te wszystkie piekne zapachu Tutaj to wszystko mi sie wydaje, ze pachnie tak samo :P :P

Kiedy lecisz kochana?
lece w przyszy piatek- trzeciego
ja zaczelam robic sobie liste i wyszlo: tu lista
mialam odzywke eveline ale zawiera cos tam toksycznego i boje sie jej uzywac

Cytat:
szczerze to myslalam, ze imie Fiammetta wzieliscie od tej dziewczyny co prezentuje Wild-oltre natura chyba to byl ten program...
hihi ona tez rekame TIM-u robila mi sie tez to imie z nia kojarzy
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:40   #9
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Misiaczki i ja sie melduje na nowym watku drugi dzien przyjemnej pogody, ale fajnie, szkoda ze pojutrze znowu maja przyjsc upaly uf uf

cucciola79 szczerze to myslalam, ze imie Fiammetta wzieliscie od tej dziewczyny co prezentuje Wild-oltre natura chyba to byl ten program...

mmarcepan
ale co ten strajk benzinaio to w calych Wloszech czy tylko na pln??

sjoanna
kremik chantilly robilam sama, a w zasadzie bimby ze mnie to taka troche marna kucharla

bambi
i na Was przyjdzie odpowiednia pora i czas, tak to jest ze my kobiety wczesniej czujemy potrzebe zalegalizowania zwiazku, zreszta zelzy nie kazdy obecnie chce go legalizowac

evelinarav
tak galaretki mialam jeszcze uchowane z Pl, a Ty niedlugo sie wybierasz takze mozesz sobie nawiezc zapasow

ej no nie przesadzajcie z tym strasznym prowadzeniem aut na pld, my obydowje z mezem mamy nowe auta i zadnej ryski, moze zalezy tez od kierowcy w Rzymie czy Mediolanie z tym parkowaniem i zarysowywaniem samochodow tez nie jest taka prosta sprawa...

od Cicogni powiadasznie nie juz wczesniej znalazlam u Boccaccio
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:42   #10
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Jestem i ja
Ja wczoraj mialam wolne i pojechalam w gory, gdzie pracowalam zima. Na szlakach ogrom ludzi. W Dimaro do przedwczoraj byla druzyna juventusu w hotelu gdzie pracowalam..,ormalnie miasto nie do poznania. Wszedzie jakies ozdoby, kwiaty itp.
Ale przynajmniej w gorach swierzr powietrze aby 20 stopni... Wrocilam do siebie 26 ehhh
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:48   #11
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

cuciola lo matko jaka dlugasna lista, a najlepsze jest zjesc pierogi i napic sie kubusia, no normalnie poprawilas mi humor hehe
a co to sa te kapsulki dermogel?
co do ujedrniajacych balsamow to chyba collistar jest lepszy od ziaja, a plyn miceralny mam bioderma, naprawde polecam
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 14:50   #12
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cuciola - ale lista.

Moje sa znacznie krotsze.

Princi - kucharka z ciebie dobra - nie narzekaj.
Poza tym masz bimby - samo sie robi.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:59   #13
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

paulinka ale Ty to masz widoki, wspolnik mojego meza jest teraz na urlopie w Courmayeur, dzwonil ze fajne swieze powietrze i ze duzo malych dzieci w wieku naszego synka i ze szkoda, ze nie pojechalismy, no ale to troche daleko, caly dzien w aucie...

sjoanna
no moj bimby jest szalowy, dzis zrobilam crema di piselli, a w miedzyczasie posprzatalam lazienke
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:18   #14
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Melduje sie i ja

Cuciola - jeszcze nie robilam sobie dokladnej listy ale mysle, ze uzupelnie braki w rzeczach sprawdzonych i pewnie skusze sie na jakies nowosci Ty masz cos szczegolnego na oku? Bo ja zrobie zapas odzywki do paznokci z eveline (cudo! ), kupie nowy olej kokosowy, moze jakies zakupki na BU. Z kolorowki nie mam zamiaru nic kupowac, ale uwielbiam pielegnacje z polski, te wszystkie piekne zapachu Tutaj to wszystko mi sie wydaje, ze pachnie tak samo :P :P

Kiedy lecisz kochana?
i mi by sie przydala jakas odzywka do paznokci, bo bez przerwy mi sie lamia ... ja natomiast lubie masla z ziai maja piekne zapachy. musze sobie kupic pare sztuk i ze 2 waxy
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia tez tu jest !



u mnie przez ostatnie 3 dni byla burza i padalo ...nareszcze
a dzis 26 stopnie wkoncu mozna oddychac !
a do mnie juz powrocila ta okropna wilgoc. cala sie dzisiaj kleilam...
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ


evelinarav tak galaretki mialam jeszcze uchowane z Pl, a Ty niedlugo sie wybierasz takze mozesz sobie nawiezc zapasow

.
mam tu jedna jeszcze nie zuzyta z tych rzeczy "w proszku" to napewno kupie budynie i sosiki

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
lece w przyszy piatek- trzeciego
ja zaczelam robic sobie liste i wyszlo: tu lista
mialam odzywke eveline ale zawiera cos tam toksycznego i boje sie jej uzywac


hihi ona tez rekame TIM-u robila mi sie tez to imie z nia kojarzy
a Ty zauwazylas ze Kubus nie jest juz taki jak kiedys? kiedys byl gesty, sam przecier bez wody i cukru, a teraz wody doleli. ale sie rozczarowalam rok temu, jak to zauwazylam. lubilam zwlaszcza tego marchwiowo-malinowego..... no tak, wody doleli, ale ceny nie ucieli wiecej nie kupie


marmotta , dobrze ze sie pojawilas, przynajmniej nam watek zalozylas co tam u Ciebie? jak nowe mieszkanko? zadowoleni jestescie?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:26   #15
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Melduje sie i ja

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Melduje sie!!! Ale fajnie ze juz 3 czesc!

Fajnie by bylo zlozyc razem jakis opis ktory by sie wrzucalo do 1 posta..jakas rymowanka

Nolqa tez juz jestem myslami w Pl, co masz zamiar sobie kupic? Ja na pewno pobuszuje bo Rossmanie i Super-pharm


Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Melduje sie i ja

Cuciola - jeszcze nie robilam sobie dokladnej listy ale mysle, ze uzupelnie braki w rzeczach sprawdzonych i pewnie skusze sie na jakies nowosci Ty masz cos szczegolnego na oku? Bo ja zrobie zapas odzywki do paznokci z eveline (cudo! ), kupie nowy olej kokosowy, moze jakies zakupki na BU. Z kolorowki nie mam zamiaru nic kupowac, ale uwielbiam pielegnacje z polski, te wszystkie piekne zapachu Tutaj to wszystko mi sie wydaje, ze pachnie tak samo :P :P

Kiedy lecisz kochana?
ta odzywka (jesli mowisz o 8 w 1) uratowala mi paznokcie bo przymusowym zdjeciu zelu - tez ja kocham
ja tez uwielbiam polska pielegnacje

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia tez tu jest !



u mnie przez ostatnie 3 dni byla burza i padalo ...nareszcze
a dzis 26 stopnie wkoncu mozna oddychac !
a u mnie na szczescie wrocil upal

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Hej w nowym watku!

Napisalam 5000 posta i nawet tego nie zauwazylam

No ale dobrze ze Marmotta zalozyla nowy watek bo czekalybyscie do teraz.

Bylismy wczoraj na kolacji w chinskiej restauracji.
Zdziwilam sie nawet ile par przyszlo bo to przeciez srodek tygodnia byl.

Dzisiaj do poludnia poszlam do skllepu po male spozywcze zakupy - znaczy taki byl plan.
Ale wczoraj mnie trampeczki obtarly w maly palec u nogi (znaczy to normalne ze u nogi - no przeciez nie nosze trampek na rekach - po co ja to napisalam? ) wiec dzisiaj wlozylam japonki.
Tylko ze daleko nie zaszlam i za kawalek odczulam ten plastik pomiedzy palcami.
Wiec skrecilam do centrum handlowego.
Tam polazilam po OVS i Piazza Italia. A nawet sprawdzilam jakie maja zelazka w Euronixie. (tak, jeszcze nie mam - ale teraz sie nauczylam lepiej wieszac i nie musze nawet prasowac )
A potem zrobilam sobie mala macedonie na obiadek a teraz robie troche inne kotlety drobiowe z papryka.

Bilans jest taki ze jutro zakladam 3 buciki - mam nadzieje ze moje stopy tym razem przezyja bez szfanku.
Jak ja Cie rozumiem z tymi butami

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Misiaczki i ja sie melduje na nowym watku drugi dzien przyjemnej pogody, ale fajnie, szkoda ze pojutrze znowu maja przyjsc upaly uf uf

cucciola79 szczerze to myslalam, ze imie Fiammetta wzieliscie od tej dziewczyny co prezentuje Wild-oltre natura chyba to byl ten program...

mmarcepan
ale co ten strajk benzinaio to w calych Wloszech czy tylko na pln??

sjoanna
kremik chantilly robilam sama, a w zasadzie bimby ze mnie to taka troche marna kucharla

bambi
i na Was przyjdzie odpowiednia pora i czas, tak to jest ze my kobiety wczesniej czujemy potrzebe zalegalizowania zwiazku, zreszta zelzy nie kazdy obecnie chce go legalizowac

evelinarav
tak galaretki mialam jeszcze uchowane z Pl, a Ty niedlugo sie wybierasz takze mozesz sobie nawiezc zapasow

ej no nie przesadzajcie z tym strasznym prowadzeniem aut na pld, my obydowje z mezem mamy nowe auta i zadnej ryski, moze zalezy tez od kierowcy w Rzymie czy Mediolanie z tym parkowaniem i zarysowywaniem samochodow tez nie jest taka prosta sprawa...
z tego co wiem to strajk jest niestety ogolnokrajowy

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
lece w przyszy piatek- trzeciego
ja zaczelam robic sobie liste i wyszlo: tu lista
mialam odzywke eveline ale zawiera cos tam toksycznego i boje sie jej uzywac


hihi ona tez rekame TIM-u robila mi sie tez to imie z nia kojarzy
fajna lista moja w tym roku bedzie troszke krotsza, ostatnio nie testuje juz nowosci, kupuje tylko to co sie sprawdza...a przede wszystkim to kosmetyki do wlosow
A do pedzla do brazera eco tools to juz bede miala trzecie podejscie - nigdy go nie moge znalezc w rossie
ps. chyba znowu mi nie bedzie dane jechac do pavii przed wakacjami...zawsze mi szefowie zmieniaja plany w ostatnim momencie

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem i ja
Ja wczoraj mialam wolne i pojechalam w gory, gdzie pracowalam zima. Na szlakach ogrom ludzi. W Dimaro do przedwczoraj byla druzyna juventusu w hotelu gdzie pracowalam..,ormalnie miasto nie do poznania. Wszedzie jakies ozdoby, kwiaty itp.
Ale przynajmniej w gorach swierzr powietrze aby 20 stopni... Wrocilam do siebie 26 ehhh


Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
cuciola lo matko jaka dlugasna lista, a najlepsze jest zjesc pierogi i napic sie kubusia, no normalnie poprawilas mi humor hehe
a co to sa te kapsulki dermogel?
co do ujedrniajacych balsamow to chyba collistar jest lepszy od ziaja, a plyn miceralny mam bioderma, naprawde polecam
mi tez
te kapsulki dermogel to chyba te eybki z witamina a i e??
ja tez uwielbiam bioderme
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:48   #16
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
cuciola lo matko jaka dlugasna lista, a najlepsze jest zjesc pierogi i napic sie kubusia, no normalnie poprawilas mi humor hehe
a co to sa te kapsulki dermogel?
co do ujedrniajacych balsamow to chyba collistar jest lepszy od ziaja, a plyn miceralny mam bioderma, naprawde polecam
taaa smiejcie sie tak to jest jak polskich smakow brakuje
dermogal to takie kapsulki ktore mozna uzyc do nawilzenia twarzy tu link
bioderma wiem ze dobra ale trzeba utrafic w promocje

Postaram sie ukrocic jeszcze co sie da, wiecie to bylo tak orientacyjnie

A mi waxy nie podeszly za to jedwab do wlosow tak

No faktycznie Kubus sie pogorszyl mozna zawsze kupic taniego biedronkowego Pysia

Wy sie smiejecie, jak sie spytalam tz-ta co bedziemy u babci w lesie robic oprocz grilla to mi powiedzial ze kupimy cheetosy i pojdziemy je jesc nad rzeke Nie ma to jak jesc schifezze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 17:23   #17
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

a ja tez lubie Wax, pamietam jak mi strasznie wlosy lecialy w ciazy i po to sie nim smarowalam, zamawialam przez neta, wysylka chyba byla drozsza niz on sam, ale jest naprawde rewelacyjny!

cuciola ale romantycznie z tymi chipsami nad rzeka! hmm byloby super tak polozyc sie na kocyku na trawie, zamknac oczy i sie lenic, a tu nie ma tak dobrze, bo synek rozbrykany

evelinarav ja sosow w proszkach nie jadam, to samo zlo a kubusie czy tan inne pysie marchewkowe b. lubie, i b. ubolewam ze we Wloszech ich nie ma i moj Flavcio sie nimi nie rozkoszuje

sjoanna Twoje obtarcia to chyba nic w porownaniu do moich, w niedziele zalozylam nowe buty na zeppie, w sumie nigdy nie nosze zadnych platform czy obcasow, te byly niskie, tylko ze obtarly mnie po bokach az do krwi!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:24   #18
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

wiem, ze te proszkowe potrawy nie sluza zdrowiu, ale raz na jakis czas mozna zjesc. moj TZ tez je lubi
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:56   #19
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia tez tu jest !



u mnie przez ostatnie 3 dni byla burza i padalo ...nareszcze
a dzis 26 stopnie wkoncu mozna oddychac !
U mnie wlasnie zbiera sie na burze, wyslij mi Manuelka to sobie go przytulam jak sie bede grzmotow bala

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ

Ale wczoraj mnie trampeczki obtarly w maly palec u nogi (znaczy to normalne ze u nogi - no przeciez nie nosze trampek na rekach - po co ja to napisalam? ) wiec dzisiaj wlozylam japonki.

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
lece w przyszy piatek- trzeciego
ja zaczelam robic sobie liste i wyszlo: tu lista
mialam odzywke eveline ale zawiera cos tam toksycznego i boje sie jej uzywac
Zaraz poczytam sobie liste to moze cos podpatrze, moze cos podpowiem Jesli chodzi o ta toksyczna substancje to o ile nie jest sie w ciazy to ponoc mozna spokojnie stosowac Z tego co wiem to ta sama substancja znajduje sie w wiekszosci utwardzaczy, top coat'ow i wysuszaczy
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3550697 4]i mi by sie przydala jakas odzywka do paznokci, bo bez przerwy mi sie lamia ... ja natomiast lubie masla z ziai maja piekne zapachy. musze sobie kupic pare sztuk i ze 2 waxy

[/QUOTE] Ta odzywka z eveline 8w1 uratowala mi paznokcie, szczerze polecam! Mam jeszcze ta diamentowa i tez jest ok, ale jednak ta 8w1 jest lepsza
Oj maselka tez lubie, ale kurde mam jeszcze chyba ze dwa balsamy, ktore mi mama przywiozla jak byla na wielkanoc w Polsce wiec nie chce zbierac i kolekcjonowac (tra u mnie nadal projekt denko)

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Melduje sie i ja





ta odzywka (jesli mowisz o 8 w 1) uratowala mi paznokcie bo przymusowym zdjeciu zelu - tez ja kocham
ja tez uwielbiam polska pielegnacje

(...)
A do pedzla do brazera eco tools to juz bede miala trzecie podejscie - nigdy go nie moge znalezc w rossie
[/COLOR]

Tak, tak mowie o tej odzywce! Uwielbiam ja i tez uratowala mi zycie, przez ponad rok nie potrafilam sobie poradzic z paznokciami i ich zapuscic bo mi sie rozdwajaly a juz jedno opakowanie tez odzywki mi pomoglo - teraz stosuje ja jako baze pod lakier.
Jesli chodzi o pedzel z ecotools to tez na niego czatuje i nigdy go nie ma Ponoc swietne sie sprawdza do bronzera z chanel



Dziewczyny ale naskrobalyscie, zamiast pakowac walizke to siedze i odpisuje na wizazu Teraz juz uciekam, buzkaaaaaa
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 19:35   #20
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie wlasnie zbiera sie na burze, wyslij mi Manuelka to sobie go przytulam jak sie bede grzmotow bala
on sie bidula zawsze pod lozkiem chowa ciekawe ,bo w Rzymie sie nia bal burzy ani deszczu nawet na balkon wychodzil jak pioruny walily tutaj mu sie odmienilo
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:51   #21
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ale fajnie leje
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:14   #22
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Ale fajnie leje
buuuu a u mnie dzisiaj nie ...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:23   #23
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

u mnie duchota okropna pogoda!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:05   #24
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

dziewczyny dzis jestem taka wsciekla,ze najchetniej bym wytlukla wszystkie talerze i szklanki .... albo cos rozwalila ,niestety stres i zlosc objawiaja sie w mnie klopotami zoladkowymi .... no normalnie tylko wziasc i palnac sobie w leb

pozatym wpadlam na poj**** plan i chyba przeniose sie do Genui ...
Salerno polnocy ... w lepszej wersji .
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:28   #25
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

a skad nagle taki pomysl?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:47   #26
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
a skad nagle taki pomysl?
trudno powiedziec... chodza mi takie mysli po glowie od 3 miesiecy.
Moze to tez dlatego,ze ja chyba jednak nie potrafie usiedziec dlugo w jednym miejscu ,po jakims czasie zawsze mnie gdzies gna ... mam tak cale zycie ,nie wiem czy to sie kiedykolwiek zmieni, chyba nawet gdybym mieszkala w najpiekniejszym miejscu na swiecie po jakims czasie tez bym wyjechala ,i tu nie chodzi wcale o prace,ludzi,poziom zycia .... ja chyba ciage potrzebuje czegos nowego,jakis zmian ,nie to zebym szukala perfekcji,bo nie wierze w perfekcjie
chyba do konca zycia bedzie mnie gdzies tak gnalo...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:00   #27
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Oj romancia ja tez tak mialam do czasu az nie trafilam w gory. Tyle tu jest pieknych miejs, ze zycia mi nie staarczy by zobaczyc je wszystkie.
Ogolnie to mam plan by zostac guida alpina. Duzo zachodu z tym bedzie ale bylo by fajnie.
Nie wiem czy widzialyscie nawet bloga zaczelam pisac z opisem tras w gorach.szkoda tylkon ze nie mam stalego dostepu do neta i nie mam jak pisac o wszystkim co bym chciala.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:23   #28
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj romancia ja tez tak mialam do czasu az nie trafilam w gory. Tyle tu jest pieknych miejs, ze zycia mi nie staarczy by zobaczyc je wszystkie.
Ogolnie to mam plan by zostac guida alpina. Duzo zachodu z tym bedzie ale bylo by fajnie.
Nie wiem czy widzialyscie nawet bloga zaczelam pisac z opisem tras w gorach.szkoda tylkon ze nie mam stalego dostepu do neta i nie mam jak pisac o wszystkim co bym chciala.
Guida Alpina jak kiedys bede chciala zameczyc sie na smierc i udusic (od wspinania sie,a mi wystarcza wzgorza i wzniesienia w Salerno ) to dam Ci znac i przyjade

Paulinka ja nie wiem czy sie kiedys zatrzymam,moze musialabym miec jakis konkretny,mocny powod ku temu .... mnie tak cale zycie ganalo,moze wlasnie dlatego wybylam z domu prosto do Italii w wieku 18 lat ,a probowalam i wczesniej bo juz wytrzymac nie moglam... potem mam chwile ,ze sobie mysle "nie,teraz to musze sie juz zatrzymac,przyszedl czas mam prawie 30 na karku .." ,a potem znowu mnie gdzies ciagnie ,ale tak strasznie,ze nie moge tego powstrzymac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2012-07-25 o 23:25
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 13:24   #29
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Guida Alpina jak kiedys bede chciala zameczyc sie na smierc i udusic (od wspinania sie,a mi wystarcza wzgorza i wzniesienia w Salerno ) to dam Ci znac i przyjade

Paulinka ja nie wiem czy sie kiedys zatrzymam,moze musialabym miec jakis konkretny,mocny powod ku temu .... mnie tak cale zycie ganalo,moze wlasnie dlatego wybylam z domu prosto do Italii w wieku 18 lat ,a probowalam i wczesniej bo juz wytrzymac nie moglam... potem mam chwile ,ze sobie mysle "nie,teraz to musze sie juz zatrzymac,przyszedl czas mam prawie 30 na karku .." ,a potem znowu mnie gdzies ciagnie ,ale tak strasznie,ze nie moge tego powstrzymac
Chyba tylko Milosc moze Cie zatrzymac??!!
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 13:41   #30
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Nolqa jak tam twoja lista?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.