Globulki Clotrimazolum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 15:54   #1
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459

Globulki Clotrimazolum


Cześc dziewczyny. Mam takie problemowe pytanie :P Mój kochany doktorek przepisał mi Orungal i globulki Clotrimazolum. Zalecił wziąć jedną gloublkę. Jak kazał tak zrobilam. Na drugi dzień zauważyłam białą maź (jednak to nie były upławy) tylko globulka się wypłukiwała (tak mi się wydaje). Ze strachu zaaplikowałam jeszcze jedną. Mija drugi dzień i nadal mam ta białą maź. Jednak nie wycieka ze mnie cały czas, tylko raz na dzień i na moje oko nie są to upławy które miałam. Co robić ? Nic mnie nie swędzi, nie piecze, zadnych grzybowych objawów Czy któraś z was juz tak miała ? Co robić dalej? Wziąć globulki do końca (zostały mi jeszcze 4). Czy moze poczekać bo to minie ?
Pozdrowienia

PS. SOrry za choas w poście, ale chciałam dokladnie wytluamczyć o co mi chodzi
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:44   #2
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Globulki Clotrimazolum

możesz mi powiedzieć czy te globułki są na receptę?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:54   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Globulki Clotrimazolum

tak, te globulki sa tylko z przespiu lekarza


to normalny objaw, globulka sie nie wyplukuje a wyplywa. Po rozpuszczeniu jest plynna a sila grawitacji robi swoje, tak wiec nie masz sie co przejmowac
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:20   #4
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Jaga a ile to może trwac 2,3,4 dni ? Czy też nie ma jakiegos terminu. Ma wypłynąć i tyle ??
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:37   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Jaga a ile to może trwac 2,3,4 dni ? Czy też nie ma jakiegos terminu. Ma wypłynąć i tyle ??
Ja powiem tak. Aplikowalam sobie na noc i na dzien. Wyplywalo jej dosc sporo bo bez wkladki sie nie obylo. Nawet na noc musialam zakladac podpaske. Po ostatniej zaaplikowanej na noc globulce wyplywala mi jeszcze przez nastepny dzien. Pozniej juz jej nie bylo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 19:09   #6
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Globulki Clotrimazolum

to jest zupełnie normalne..też brałam globulki i takie maziowate i takie bardziej "suche" które potem także wypływały..po prostu się ona rozpuszcza, nie ma zadania sie wchłonąć w scianki..
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 19:13   #7
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Globulki Clotrimazolum

To jest w pelni normalne. Gdyby nie wyplywalo, moglabys sie zaczac martwic.
Będzie to trwać dopoki ostatnia globulka z ciebie nie wyplynie ;P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 20:29   #8
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Globulki Clotrimazolum

dziewczyny maja racje, z ciala stalego zrobila sie maziowata dzieki cieplu ktore tworzy twoje cialo.Wszystko jest w jak najlepszym porzadku
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:36   #9
anomalya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Globulki Clotrimazolum

spokojanie, to zupelnie normalne... stan zapalny co? Mam to czesto ze wzgledu na slaba jakosc mojego organizmu i choc dbam o higiene, ztany zapalne powracaja i juz. Kup Tantum Rosa i rob plukanki, to lagodzi i pomaga w walce ze stanami zapalnymi. B. dobre sa tez globulki Gyno Femidazol, zapytaj o nie ginekologa, Clotrimazolum sa dobre, lecz maja lagodniejsze dzialanie... Tymi drugimi wyleczylam stan zapalny juz okolo 3 m-ce temu i jak dotad nie powrocil. Pozdrawiam i bez paniki
anomalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:00   #10
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Globulki Clotrimazolum

No to mnie uspokoiłyście Mam nadzieje ze macie racje, i powracam do zdrowia
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:21   #11
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez anomalya Pokaż wiadomość
spokojanie, to zupelnie normalne... stan zapalny co? Mam to czesto ze wzgledu na slaba jakosc mojego organizmu i choc dbam o higiene, ztany zapalne powracaja i juz. Kup Tantum Rosa i rob plukanki, to lagodzi i pomaga w walce ze stanami zapalnymi. B. dobre sa tez globulki Gyno Femidazol, zapytaj o nie ginekologa, Clotrimazolum sa dobre, lecz maja lagodniejsze dzialanie... Tymi drugimi wyleczylam stan zapalny juz okolo 3 m-ce temu i jak dotad nie powrocil. Pozdrawiam i bez paniki
ale na gyno feoidazol baaardzo czescto zdarzaja sie szilne reakcje alergiczne............cze go nikomu nie zycze w tym miejscu........choc moze warto sprobowac.....
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 21:52   #12
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny. Mam takie problemowe pytanie :P Mój kochany doktorek przepisał mi Orungal i globulki Clotrimazolum. Zalecił wziąć jedną gloublkę. Jak kazał tak zrobilam. Na drugi dzień zauważyłam białą maź (jednak to nie były upławy) tylko globulka się wypłukiwała (tak mi się wydaje). Ze strachu zaaplikowałam jeszcze jedną. Mija drugi dzień i nadal mam ta białą maź. Jednak nie wycieka ze mnie cały czas, tylko raz na dzień i na moje oko nie są to upławy które miałam. Co robić ? Nic mnie nie swędzi, nie piecze, zadnych grzybowych objawów Czy któraś z was juz tak miała ? Co robić dalej? Wziąć globulki do końca (zostały mi jeszcze 4). Czy moze poczekać bo to minie ?
Pozdrowienia

PS. SOrry za choas w poście, ale chciałam dokladnie wytluamczyć o co mi chodzi
_normalna sprawa "wyciekanie globulki" , zażywaj do końca, bo kuracja może nei dac efektów jak ja przerwiesz w polowie. pzdr
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:54   #13
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
_normalna sprawa "wyciekanie globulki" , zażywaj do końca, bo kuracja może nei dac efektów jak ja przerwiesz w polowie. pzdr

ale mój lekarz zalecił wziąć mi tylko jedną, ja wzięłam dwie bo sie przestraszyłam że choroba wróciła
cóż robić ? brać do końca ?
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 22:03   #14
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
ale mój lekarz zalecił wziąć mi tylko jedną, ja wzięłam dwie bo sie przestraszyłam że choroba wróciła
cóż robić ? brać do końca ?

_bierz do końca po trzech dniach od zakończenia idz do lekarza. Jesli bedziesz miala cos to dostaniesz znowu glubulki, wiem ze to wielki dyskomfort, ale wylecz raz a dobrze. Musisz wiedziec, ze tego rodzaju infekcja lubi czesto powracac. I nei przejmuj sie, zobaczysz bedzie dobrze, pozdrawiam

_kilka rad:
Jesli masz partnera, powinien też się leczyc (nawet zastosowac profilaktyke) zazwyczaj dostaje się doustne leki.
Nie stosuj płynów do higieny intymnej, ponieważ wyjałowiają. Ja stosuje płyn ginekologiczny Lactacyd, do nabycia tylko w aptece około 19 złotych (bardzo wydajny).
Lekarz powinien Ci zrobic posiew, jesli leczenie na oko nie przyniesie skutków - jest to konieczne.

_poszukaj w wyszukiwarce grzybica pochwy. Dużo dziewczyn sie rozpisywało już

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-02 o 22:20 Powód: post pod postem
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 22:17   #15
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Globulki Clotrimazolum

jak skończe kurację, to akurat dostanę okres, więc mam nadzieje że te globulki wypłyną mi do reszty jeżeli nie zobaczę poprawy, udam się do lekarza.
nie mam partnera więc nikogo nie zaraziłam na szczęscie
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:08   #16
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Globulki Clotrimazolum

to jest normlne globulka sie rozpuscza a potem wyplywa
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:14   #17
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
jak skończe kurację, to akurat dostanę okres, więc mam nadzieje że te globulki wypłyną mi do reszty jeżeli nie zobaczę poprawy, udam się do lekarza.
nie mam partnera więc nikogo nie zaraziłam na szczęscie
_udaj sie nawet kontrolnie
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:26   #18
nocka16
Przyczajenie
 
Avatar nocka16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 4
GG do nocka16
Dot.: Globulki Clotrimazolum

zapalenia pochwy są okropne ja łapie to co jakiś czas i musze sie w koncu wybrać do gina i wyleczyć to raz na zawsze
__________________
Nie chcę iść przez życie samotnie.
Podaj mi rękę.
Prowadź mnie.
Ja z opaską na oczach.
Zaufam Ci bezgranicznie...
S.
nocka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:13   #19
Mirena87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Hej! temat dość dawno założony, ale mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i pomoże.. otóż przepisane zostały mi globulki 6 sztuk Clotrimazolum. Wziełam już 3 ale.... mam problemy z zaaplikowaniem ich.. nigdy nie używałam tamponów i nie współżyłam i niestety być może bariera psychiczna powoduje, że nie moge włożyć tych globulek głębiej do pochwy.. globulka jest w przedsionku pochwy. Moje pytanie, czy tabletka w tym miejscu także powoduje leczenie.. skuteczne? Proszę o odpowiedz
Mirena87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 10:27   #20
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez Mirena87 Pokaż wiadomość
Hej! temat dość dawno założony, ale mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i pomoże.. otóż przepisane zostały mi globulki 6 sztuk Clotrimazolum. Wziełam już 3 ale.... mam problemy z zaaplikowaniem ich.. nigdy nie używałam tamponów i nie współżyłam i niestety być może bariera psychiczna powoduje, że nie moge włożyć tych globulek głębiej do pochwy.. globulka jest w przedsionku pochwy. Moje pytanie, czy tabletka w tym miejscu także powoduje leczenie.. skuteczne? Proszę o odpowiedz
na chłopski rozum, raczej mało skuteczne. Tabletkę należy zaaplikować głęboko...W sumie najlepiej by było byś spróbowała przezwyciężyć swoją "barierę" i zaaplikowała trochę głębiej.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:30   #21
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez Mirena87 Pokaż wiadomość
Hej! temat dość dawno założony, ale mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i pomoże.. otóż przepisane zostały mi globulki 6 sztuk Clotrimazolum. Wziełam już 3 ale.... mam problemy z zaaplikowaniem ich.. nigdy nie używałam tamponów i nie współżyłam i niestety być może bariera psychiczna powoduje, że nie moge włożyć tych globulek głębiej do pochwy.. globulka jest w przedsionku pochwy. Moje pytanie, czy tabletka w tym miejscu także powoduje leczenie.. skuteczne? Proszę o odpowiedz
ja nie jestem dziewica, ale rowniez mam okropny problem z aplikacja czegokolwiek. Tamponow nie uzywalam nigdy bo nie moge ich zalozyc.
Co do globulek to wlozenie jakiejkolwiek w pozycji stojacej jest calkowicie niemozliwe. Ja robilam tak, ze kladlam sie na plaskim podlozu np. na podlodze i unosilam do gory biodra wtedy sie otwieram heheh i globulke mozna wsunac tam gdzie trzeba. Aha, i clotrimazolum zwilzalam lekko wodą. Sprobuj poprobowac w roznych pozycjach, moze masz tak jak ja
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:53   #22
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Globulki Clotrimazolum

witam ; )
ostatnio zapisano mi leki: Clotrimazolum GSK 500 mg, metronidazol polpharma 500 mg (oba leki są dopochwowe) oraz lacibios femina. Pani ginekolog powiedziała, że leczenie będzie trwało 10 dni. Zastanawiam się czy mogę jednego dnia włożyć na noc 2 tabletki dopochwowe. W jednym opakowaniu jest 10 tabletek dop, w kolejnym 1 dop. Trzeci lek jest doustny. Ginekolog nie powiedziała nic na ten temat, proszę o radę. Jak myślicie?
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:05   #23
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez lady927 Pokaż wiadomość
witam ; )
ostatnio zapisano mi leki: Clotrimazolum GSK 500 mg, metronidazol polpharma 500 mg (oba leki są dopochwowe) oraz lacibios femina. Pani ginekolog powiedziała, że leczenie będzie trwało 10 dni. Zastanawiam się czy mogę jednego dnia włożyć na noc 2 tabletki dopochwowe. W jednym opakowaniu jest 10 tabletek dop, w kolejnym 1 dop. Trzeci lek jest doustny. Ginekolog nie powiedziała nic na ten temat, proszę o radę. Jak myślicie?
nie, dwóch na raz nie ma sensu
masz kilka opcji:
1. na noc wszystkie: 5 dni najpierw metronidazol potem 5 dni clotrimazolum. lacibios femina cały czas i jeszcze bym dokupiła jedno opakowanie na odbudowanie flory po leczeniu
2. na noc: na przemian: raz metronidazol, raz clotrimazolum - ważne, żeby zakończyć clotrimazolem. lacibios jw
3. rano i wieczorem: wtedy ja bym chyba na noc metronidazol a rano clotrimazolum i wtedy już można wybrać 10 tego i tego. lacibios jw
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:33   #24
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Nie do końca mnie zrozumiałaś ; ) W opakowaniu z Clotrimazolum GSK jest 1 tabletka, metronidazol polpharma 10 tabletek i 10 tabletek lacibios femina. Ginekolog mówiła o leczeniu 10-dniowym. Miałam stosować wszystkie tabletki razem na noc. Z czego by wynikało, że któregoś dnia musiałabym wziąć 3 tabletki, pozostałe 9 dni 2 tabletki: metronidazol i lacibios feminę. Chciałam zacząć kuracje od dzisiejszego wieczora. Jeśli uważasz, że kurację najlepiej zakończyć clotrimazolem, to może będę stosować od dzisiaj metronidazol i lacibios feminę, a 10 dnia kurcji rano clotrimazol a wieczorem metronidazol, albo 10 dni jak pisalam wyżej 2 tabletki, a 11 dnia clotrimazol. Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że metronidazol przed uzyciem można zwilżyć w przegotowanej ostudzonej wodzie, czy to samo można zrobić z clotrimazolem? w ulotce nie ma nic na ten temat.
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:55   #25
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Globulki Clotrimazolum

pierwszego dnia weź (dopochwowo) klotrimazol i metronidazol, a w pozostałe 9 dni tylko metronidazol
jednocześnie codziennie Lacibios Femina doustnie lub po zakończonym leczeniu
oczywiście,że można zwilżać wodą
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:34   #26
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Dzięki wielkie ; ) Zrobię tak, jak poleciłaś. Trochę obawiam się tych 2 tabletek dopochwowych na raz tym bardziej, że clotrimazol to dosyć duża tabletka.
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:41   #27
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
pierwszego dnia weź (dopochwowo) klotrimazol i metronidazol, a w pozostałe 9 dni tylko metronidazol
jednocześnie codziennie Lacibios Femina doustnie lub po zakończonym leczeniu
oczywiście,że można zwilżać wodą
a ja bym wzięła na końcu clotrimazol, bo po metronidazolu łatwiej o grzybicę bo jest przeciwbakteryjny i po nim mogą występować problemy grzybicze a jak zakończy się przeciwgrzybicznym clotrimazolem, to mniejsze szanse na infekcję grzybkami. lacibios bym brała i w trakcie i jeszcze kilka dni po leczeniu. ale to ja tak tylko na logikę
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:18   #28
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Globulki Clotrimazolum

dziewczyny, proszę o pomoc, wróciłam od lekarza, dostałam clotrimazolum 500mg (1 globulkę), niestety nie dopytałam o ważną kwestię, w sobotę mam mieć okres- myślicie, że mogą ją zaaplikować dzisiaj na noc, czy lepiej już po okresie?
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:17   #29
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Globulki Clotrimazolum

wg mnie możesz. spokojnie dzisiaj na noc aplikować. choć jeśli nie masz wielkich objawów to też nic się nie stanie jak po miesiączce rozpoczniesz kuracje
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:38   #30
aneecia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
Dot.: Globulki Clotrimazolum

Witam. Dziś lekarz przepisał mi 10 globulek clotrimazolum gsk, po jednej na noc. Za 3 dni dostane okres i nie wiem czy wtedy mogę stosować te globulki. Pomożecie?
aneecia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 19:39:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.