Jak spędzacie czas z TŻ?:) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 17:10   #451
mulann
Przyczajenie
 
Avatar mulann
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Filmy, wino, rozmowy, czasem po prostu milczymy
mulann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:21   #452
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Mieszkasz oddzielnie ze swoim mężem?
tak, bo teoretycznie to nie jest jeszcze mój mąż :p
tak tylko lubię o nim pisać
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:44   #453
sweetblondi
Raczkowanie
 
Avatar sweetblondi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 39
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Eh ja do niedawna jeszcze też tak swój wolny czas dzieliłam z moim TŻ jednakże zaczęlo się coś zmieniac. Kiedyś gdy on był w pracy ja w szkole aż do wieczora potrafiliśmy z 20 razy z sobą rozmawiac przez tel ostatnio jesli jeden raz w ciągu dnia znajdzie na to czas to cud. Zawsze spedzaliśmy wspólnie wieczory a od niedawna on ciągle pisze że sie nie zobaczymy bo już późno dopiero wrócił z pracy etc. jak już się spotkamy to najczęściej leżymy i ja próbuje sie nim nacieszyć. Rozmawiamy i śmiejemy się a gdy schodzimy na poważniejsze tematy to on próbuje zmienić tor rozmowy... Sama nie wiem co się dzieje - jesli spamuje to przepraszam
sweetblondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:07   #454
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez sweetblondi Pokaż wiadomość
Eh ja do niedawna jeszcze też tak swój wolny czas dzieliłam z moim TŻ jednakże zaczęlo się coś zmieniac. Kiedyś gdy on był w pracy ja w szkole aż do wieczora potrafiliśmy z 20 razy z sobą rozmawiac przez tel ostatnio jesli jeden raz w ciągu dnia znajdzie na to czas to cud. Zawsze spedzaliśmy wspólnie wieczory a od niedawna on ciągle pisze że sie nie zobaczymy bo już późno dopiero wrócił z pracy etc. jak już się spotkamy to najczęściej leżymy i ja próbuje sie nim nacieszyć. Rozmawiamy i śmiejemy się a gdy schodzimy na poważniejsze tematy to on próbuje zmienić tor rozmowy... Sama nie wiem co się dzieje - jesli spamuje to przepraszam

postaraj się jakoś z nim rozmawiać, nie daj mu zmieniać tematu, niech się dowie jak się czujesz itp. nie martw się będzie dobrze
u nas np. jest tak, że jak sie widzimy w weekendy to jest świetnie. ale w tyg już zazwyczaj ze sobą nie piszemy ani sms ani na gg czy coś.. tzn nie w dużych ilościach. tylko standardowe co tam ; ]
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:16   #455
sweetblondi
Raczkowanie
 
Avatar sweetblondi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 39
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez kurczaczeq Pokaż wiadomość
postaraj się jakoś z nim rozmawiać, nie daj mu zmieniać tematu, niech się dowie jak się czujesz itp. nie martw się będzie dobrze
u nas np. jest tak, że jak sie widzimy w weekendy to jest świetnie. ale w tyg już zazwyczaj ze sobą nie piszemy ani sms ani na gg czy coś.. tzn nie w dużych ilościach. tylko standardowe co tam ; ]
wiesz ile ja razy próbowałam? On jest uparty jak osioł i wiedziałam to juz w dniu w ktorym go poznałam ale nie sądziłam że ma aż tak cięzki charakter ;/
Hmm mam nadzieję że to chwilowy stan spowodowany problemami w firmie żyję nadzieją że wszystko wróci do normy
I ty tak dajesz radę cały tydzien z takimi wiadomościami krótkimi i bez widzenia się? ja po 2 dniach szaleje ;/

Edytowane przez sweetblondi
Czas edycji: 2011-02-23 o 14:18
sweetblondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:46   #456
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez sweetblondi Pokaż wiadomość
wiesz ile ja razy próbowałam? On jest uparty jak osioł i wiedziałam to juz w dniu w ktorym go poznałam ale nie sądziłam że ma aż tak cięzki charakter ;/
Hmm mam nadzieję że to chwilowy stan spowodowany problemami w firmie żyję nadzieją że wszystko wróci do normy
I ty tak dajesz radę cały tydzien z takimi wiadomościami krótkimi i bez widzenia się? ja po 2 dniach szaleje ;/

mój też ma cięzki charakter. właśnie przed jego wyjazdem na studia było ciężko z nami, bo mnie nie szanował. też właśnie próbowałam z nim rozmawiać ale nic to nie dawało. zawsze wychodziło, że to moja wina ; ] no ale wyjechał na studia to wszystko się zmieniło. na początku pisał dużo teraz już się w sumie przyzwyczaiłam. on nie lubi pisać, dzwonić też nie. ;p ja zresztą to samo mam jakoś mi to tak bardziej nie przeszkadza hehe ;p chyba, że już się 2 tyg nie widzimy wtedy gorąca linia
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:05   #457
sweetblondi
Raczkowanie
 
Avatar sweetblondi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 39
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez kurczaczeq Pokaż wiadomość
mój też ma cięzki charakter. właśnie przed jego wyjazdem na studia było ciężko z nami, bo mnie nie szanował. też właśnie próbowałam z nim rozmawiać ale nic to nie dawało. zawsze wychodziło, że to moja wina ; ] no ale wyjechał na studia to wszystko się zmieniło. na początku pisał dużo teraz już się w sumie przyzwyczaiłam. on nie lubi pisać, dzwonić też nie. ;p ja zresztą to samo mam jakoś mi to tak bardziej nie przeszkadza hehe ;p chyba, że już się 2 tyg nie widzimy wtedy gorąca linia
No to oby wam się układało jak najdłużej i najlepiej
Ja poczekam co czas pokarze, chociaż nie ukrywam, że głupie myśli wygrywają z jego zapewnieniami że jestem najważniejsza i jedyna
sweetblondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 15:38   #458
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez sweetblondi Pokaż wiadomość
No to oby wam się układało jak najdłużej i najlepiej
Ja poczekam co czas pokarze, chociaż nie ukrywam, że głupie myśli wygrywają z jego zapewnieniami że jestem najważniejsza i jedyna

ważne, ze tak myśli i mówi
mojego nawet na takie słowa nie było stać :p
będzie dobrze
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:31   #459
sweetblondi
Raczkowanie
 
Avatar sweetblondi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 39
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez kurczaczeq Pokaż wiadomość
ważne, ze tak myśli i mówi
mojego nawet na takie słowa nie było stać :p
będzie dobrze
Oby mineły te czarne chmurki i znów zawitało słońce
No wiesz... mówić a myśleć to dwie różne rzeczy. Skąd ja mam wiedzieć, ze ona tak mówi bo tak jest naprawdę czy mówi od tak żeby powiedzieć abym dała spokój...
sweetblondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:22   #460
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez sweetblondi Pokaż wiadomość
Oby mineły te czarne chmurki i znów zawitało słońce
No wiesz... mówić a myśleć to dwie różne rzeczy. Skąd ja mam wiedzieć, ze ona tak mówi bo tak jest naprawdę czy mówi od tak żeby powiedzieć abym dała spokój...

na pewno miną
coś Ty . przecież nie byłby z Tobą gdyby tak nie było
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 23:42   #461
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Czasem wieczorem wino (o ile nie ma zajęć na studiach na następny dzień), częste oglądanie filmów, obserwowanie gwiazd, gotowanie (koniecznie kurczaka! ), słuchanie muzyki lub po prostu nic nie robienie
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 13:49   #462
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

"Wiecie co jesteście natrętne piszę z żony konta bo ona już śpi jest tak że mi ie chcę ale nie zawszę nieraz bym mógł to robić non stop czyli całą noc( żarcik) ale jak nie mam nastroju bo takie dni przychodza to jest afera i podejrzenia że ZDRADA ale na mnie stres też działa w pracy i to wszystko się wiążę razem i potrzebuje odpoczynku . "


wtf? :O
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:00   #463
slodka2684
Raczkowanie
 
Avatar slodka2684
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Chodzimy na spacery, oglądamy filmy, gramy w gry komputerowe, śmiejemy się, rozmawiamy, pomagam mu w czymś , gramy w ping-ponga, przytulamy się , całujemy, leżymy słuchając muzyki.
__________________
9 pazdziernika - nasza rocznica




Nie pozwól, aby strach przed działaniem wyeliminował Cię z gry.
slodka2684 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:23   #464
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez slodka2684 Pokaż wiadomość
Chodzimy na spacery, oglądamy filmy, gramy w gry komputerowe, śmiejemy się, rozmawiamy, pomagam mu w czymś , gramy w ping-ponga, przytulamy się , całujemy, leżymy słuchając muzyki.

zazdroszczę, że gracie w ping ponga ;p
ja mojego starałam się namówić na grę w kosza czy coś a on nic..
jedynie raz graliśmy w monopol ;p
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:46   #465
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

jak kto woli ;p
hmm troszkę drażni mnie słowo bzykamy ;p
wolę inne określenia ;p
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:52   #466
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez ogier Pokaż wiadomość
Racja. Poprawię się:
Pieprzymy się jak króliki.
żałosne
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:59   #467
Evaniesama
Raczkowanie
 
Avatar Evaniesama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

W sumie najlepsze chwile to te, kiedy nic konkretnego się nie robi I tylko po prostu się jest razem... zwłaszcza jeśli przez jakiś czas musieliście się rozstać (bo on wyjeżdża lub życie Was dopadło
Evaniesama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 21:30   #468
mynameisola
Raczkowanie
 
Avatar mynameisola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 42
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

ja z moim TŻ często po prostu sobie leżemy i się na siebie gapimy, zwłaszcza ja to uwielbiam bo ma takie niespotykane zielono złote oczka , także polecam bo to tak trochę nawet podchodzi pod trenowanie rozumienia się bez słów .
mynameisola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:52   #469
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

ja też lubię na mojego patrzeć i całować go w czółko.
on nie bardzo
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 08:54   #470
lidziaczeks
Raczkowanie
 
Avatar lidziaczeks
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn/Mława
Wiadomości: 221
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

U mnie ostatnio nuda.....mamy inne zainteresowania i tak się rozmijamy, jakos nie potrafię zarazić TŻ swego swoim światem. Od czasu do czasu kino, jakieś tańce i spotkania ze zanajomymi, a na wiosnę będziemy pewnie znowu razem biegać w lesie
__________________
"In her place one hundred candles burning
As salty sweat drips from her breast
Her hips move..."


Type o negative
lidziaczeks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:33   #471
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Też uwielbiam wypady do lasu. Czasem siedzimy i wsłuchujemy się w leśne dźwięki, a czasem zasuwamy na rowerach.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:35   #472
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

*rozmawiamy
*gotujemy razem
*chodzimy na spacery
*oglądamy filmy na dvd
*przytulamy się i całujemy
*patrzymy sobie w oczka
*głaszczemy się po główkach
*leżymy sobie razem i odpoczywamy
*leżymy i się kochamy
*nie leżymy i się kochamy
*chodzimy na jedzonko
*bawimy się z jego synkiem

W ten weekend planujemy basenik i saunę, a jak się zrobi ciepło to mój Luby chce na rowerach jeździć (ja i rower ) i biegać wspólnie ().
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2011-03-09 o 09:36
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:39   #473
Evaniesama
Raczkowanie
 
Avatar Evaniesama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

A myślicie, że w dalszych latach życia (powiedzmy: bliżej emerytury niż dalej ) może to wyglądać tak samo? Bo mam wrażenie, że na rutynę już nie ma rady Ile można głaskać się po główkach i patrzeć w oczy?
Macie sposób na wspólny czas kilka(naście, dziesiąt) lat po ślubie?
Evaniesama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:33   #474
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

my jesteśmy jeszcze przed ślubem, ale wiem, że nigdy się sobą nie znudzimy, a to za sprawą wspólnych planów. Oboje chcemy podróżować. Teraz nie mamy fizycznej możliwości, bo studiujemy i nie mamy jak odłożyć kasy. Ale kiedyś na pewno. Oboje kochamy odkrywać świat- smaki, widoki.
Ważne mieć wspólne pasje które będzie można realizować. . Cele.
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:26   #475
hederahelix
Raczkowanie
 
Avatar hederahelix
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Deutschland/UK
Wiadomości: 131
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

wszystko i nic...Jesteśmy razem 4 lata i na początku ciągle robiliśmy coś innego, a teraz jest spokojniej- bynajmniej nie nudno
Oczywiście rozmawiamy dużo, oglądamy filmy, przytulamy się, słuchamy muzyki, gotujemy, chodzimy na spacerki w rożne miejsca- latem jest to wygodniejsze Jeździmy na rowerze, biegamy, tańczymy, odwiedzamy znajomych, łazimy do kina, restauracji, na koncerty...Wszystko robimy co tylko można robić chyba^^
a w wakacje chodzimy po górach i robimy zdjęcia
hederahelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 22:24   #476
NataL1
Raczkowanie
 
Avatar NataL1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez Evaniesama Pokaż wiadomość
A myślicie, że w dalszych latach życia (powiedzmy: bliżej emerytury niż dalej ) może to wyglądać tak samo? Bo mam wrażenie, że na rutynę już nie ma rady Ile można głaskać się po główkach i patrzeć w oczy?
Macie sposób na wspólny czas kilka(naście, dziesiąt) lat po ślubie?
wiesz wyznaje zasade ze moj facet ma byc przede wszystkim moim przyjacielem a wiec jezeli uda sie mi i Michalowi to mimo wielu spedzonych ze soba lat bedziemy umieli nadal ze soba rozmawiac i rozumiec sie w takim samym stopniu jak teraz tym bardziej ze modny jest aktywny emeryt wieeeeec nudy byc nie powinno tyle czasu do wykorzystania ze uuuuu mam nadzieje ze TŻ zapewni nam taka fortune ze swiat stanie przed nami otworem
__________________
M.
NataL1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 12:28   #477
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

a my z tż uwielbiamy wspólne posiłki, delektujemy sie razem żarciem i to jest super
poza tym to tż uwielbia sport ja już mniej więc mu głownie kibicuje
jedynie pływanie jakoś mi wychodzi no i jazda na rowerze też spoko lubię a że wiosna,lato i ciepełko się zbliża to będe mogła się wykazać :P

tż też lubi zakupy ciuszkowe więc nawet mi coś tam doradzi jak wyglądam ale wiadomo ma swoje granice...bezsensownego latania po sklepach w poszukiwaniu okazji to nie lubi ale jak coś konkretnego trzeba kupić to jest cierpliwy i fajnie doradza i chętnie jedzie ze mną

no i czas spędzony wspólnie na opiece nad naszą córeczką to jest to dziecko bardzo zbliża w związku
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 16:10   #478
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

trochę rutyna nam się wdarła w nasze życie, ale robi się ciepło więc planów mamy sporo, zimą to siedzenie w domu często wykańcza, nawet filmów dobrych się nie naoglądałam, a na basen wybieramy się od kilku tygodni, tak to już jest z naszym planowaniem
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:47   #479
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
trochę rutyna nam się wdarła w nasze życie, ale robi się ciepło więc planów mamy sporo, zimą to siedzenie w domu często wykańcza, nawet filmów dobrych się nie naoglądałam, a na basen wybieramy się od kilku tygodni, tak to już jest z naszym planowaniem
nie tylko wasze plany są tak odkładane i powoli realizowane .
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:01   #480
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak spędzacie czas z TŻ?:)

Wkleję to, co napisałam na plotkowym:

Ja i TŻ jesteśmy muzycznymi maniakami. Kupił nowe, wielkie głośniki, więc uwielbiamy leżeć i wsłuchiwać się w poszczególne dźwięki. Czasem zlatują nam na tym godziny. Ale oczywiście trzeba to lubić, leżeć w milczeniu i faktycznie słuchać. Wzbogaca nas też odmienność gustów, najpierw słuchamy "mojej", a potem "jego" muzyki i pod koniec dyskutujemy.

Chodzimy też na wystawy malarskie/fotograficzne (są darmowe, więc tym bardziej polecam), a w przypływie gotówki do kina, na pizzę, na zakupy, czy chociażby na gorącą czekoladę do miłej kawiarenki. Nie zdarza się to często, bo ze stypendium ciężko zaszaleć, ale wtedy te chwile są faktycznie wyjątkowe.

Uwielbiamy też sesje zdjęciowe, on fotografować, ja pozować. Często przeglądamy np. digarta i szukamy pomysłów, gdy nic nie przychodzi nam do głowy. Fajnie się to potem ogląda po latach.

Rzadko (bo jesteśmy odludki), ale zdarza nam się spotykać z jakimiś znajomymi. W pubie albo u kogoś w domu na wieczorze alkoholowo-filmowym.

Oglądanie filmów to oczywiście klasyk. Rzadko zdarza się wieczór bez tej formy rozrywki, po prostu bardzo to lubimy.

A do znudzonych: jest coraz cieplej, więc wyciągajcie rowery i śmigajcie. My już mamy masę planów na wycieczki. Spacery również polecam, my preferujemy naturę, nie przeglądanie wystaw sklepowych, ale jak kto woli. Myślę, że wiosną i latem ciężko o nudę, ale ja po prostu jestem maniaczką przyrody, więc spędzanie dnia w lesie czy na łące to dla mnie bajka. Piknik - też dobra rzecz. Wypady na basen, nad rzekę. Jednodniowe wycieczki rowerowe. Leżenie i patrzenie w chmury. Wsłuchiwanie się w leśne dźwięki. Piwko na łonie natury.

Aaaa, i dziękuję za pomysł ze słownikami i książkami (na plotkowym). Na pewno wypróbuję. Książki czytam namiętnie, ale zawsze w samotności, więc może tym razem spróbuję z TŻ.

Bym zapomniała! Nas bardzo wzbogacają studia. Zwłaszcza na 1 roku, gdy oboje mieliśmy filozofię - oj, ale się filozofowało.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 15:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.