Bezdzietne z wyboru / Nie chcę mieć dzieci cz II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 17:24   #451
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nigdzie nie zostalo napisane, ze decyduja sie z latwoscia. Nie wierze, ze jest to latwa decyzja, to po prostu mniejsze zlo. Ja na przyklad zabezpieczam sie i nie dopuszczam do siebie mysli, ze moge jednak zajsc w ciaze, bo bym zwariowala. Robie wszystko, zeby taka sytuacja nie nastapila, jednak teoretycznie jesli nastapi, to mysle ze zdecyduje sie na aborcje (caly czas pamietajac jednak, ze reakcje ludzkie w sytuacjach kryzysowych sa praktycznie nie do przewidzenia. Tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono, wiec tak na prawde dowiem sie co zrobie, jak mnie to spotka, co mam nadzieje zostanie mi zaoszczedzone)

Pamietaj tez, ze to watek kobiet bezdzietnych, nieplanujacych maciezynstwa. Nie uwazam, ze kazdy czlowiek nadaje sie na rodzica i lepiej, zeby ci, ktorzy tego zdecydowanie nie chca nie byli zmuszeni przez zycie do przekonania sie, czy sie jednak nadaja czy nie.
JA to doskonale rozumiem Sam tez tak jak moja towarzyszka nie chcemy miec dzieci NIGDY.Nie dopuszczamy do tego by nawet w 1% była takowa szansa.Nie wiem czy bysmy sie nadawali na rodziców czy nie ale mało mnie to obchodzi.Nie mam zamiaru tego sprawdzac wiec nie bedziemy tego załowac bo nigdy sie o tym nie przekonamy
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 17:36   #452
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
JA to doskonale rozumiem Sam tez tak jak moja towarzyszka nie chcemy miec dzieci NIGDY.Nie dopuszczamy do tego by nawet w 1% była takowa szansa.Nie wiem czy bysmy sie nadawali na rodziców czy nie ale mało mnie to obchodzi.Nie mam zamiaru tego sprawdzac wiec nie bedziemy tego załowac bo nigdy sie o tym nie przekonamy
Ja i moj maz tez nie
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 17:39   #453
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie uwazam, zeby nie laczenie pigulki hormonalnej z prezerwatywa swiadczylo o wyluzowaniu Skutecznosc antykoncepcji hormonalnej jest na tyle wysoka, ze po prostu nie ma takiej potrzeby, zaden lekarz ci tego profilaktycznie nie zaleci, chyba ze zapomnialas o wzieciu tabletki.

Nigdzie nie napisalam ze Rafik jest smieszny.
A ja nigdzie nie napisalam ze stosowanie tabletek z gumka swiadczy o wyluzowaniu.
Skutecznosc tabletek jest wysoka ale nie 100%.
A lekarz nie przepisze Ci tez leku na grzybice przy antybiotyku bo po prostu nigdy sie nie zaklada ze zostanie sie tym "szczesliwcem" na ktorego wypadnie ten niewielki procent.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-05-17 o 17:41
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 18:04   #454
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A ja nigdzie nie napisalam ze stosowanie tabletek z gumka swiadczy o wyluzowaniu.
Skutecznosc tabletek jest wysoka ale nie 100%.
A lekarz nie przepisze Ci tez leku na grzybice przy antybiotyku bo po prostu nigdy sie nie zaklada ze zostanie sie tym "szczesliwcem" na ktorego wypadnie ten niewielki procent.
Nie ma metody o 100 skutecznosci, juz o tym mowilismy. Teoretycznie to moze zawiesc i pigulka i prezerwatywa, tylko po co sie przezucac takimi argumentami?

Grzybice przy antybiotykach nie sa rzadkoscia. Moj lekarz rodzinny zawsze pyta o sklonnosc do grzybicy przed zapisaniem antybiotykoterapii, tu gdzie mieszkam to standard. To nie jest dobry przyklad.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

BTW - czy przez przypadek ktoras z Was ma zalozona spirale i moze podzielic sie doswiadczeniami?
Ja akurat nie nie mam, ale moge Ci poradzic z doswiadczenia mojej bratowej, zebys udala sie z tym do dobrego, zaufanego lekarza. Bratowa miala zalozona spirale, na ktorej zaszla w ciaze pozamaciczna. Moglo sie to dla niej niedobrze skonczyc, karetka zabrala ja z ulicy w ostatnim momencie.

Pozniej okazalo sie, ze spirala nie byla poprawnie zalozona. Zalozyla ja raz jeszcze i teraz od wielu juz lat wszystko jest OK. Moja mama tez
miala spirale i rowniez sobie chwalila.

Moze wypowiedza sie dziewczyny, ktore stosuja. Sama jestem bardzo ciekawa.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 18:06   #455
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Grzybice przy antybiotykach nie sa rzadkoscia. Moj lekarz rodzinny zawsze pyta o sklonnosc do grzybicy przed zapisaniem antybiotykoterapii, tu gdzie mieszkam to standard. To nie jest dobry przyklad.
No ale to byl tylko przyklad - chyba kazdy wie o co mialam na mysli.
Jak Ci wygodniej to moze byc padaczka po leku na tradzik
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 18:07   #456
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie ma metody o 100 skutecznosci, juz o tym mowilismy. Teoretycznie to moze zawiesc i pigulka i prezerwatywa, tylko po co sie przezucac takimi argumentami?

Grzybice przy antybiotykach nie sa rzadkoscia. Moj lekarz rodzinny zawsze pyta o sklonnosc do grzybicy przed zapisaniem antybiotykoterapii, tu gdzie mieszkam to standard. To nie jest dobry przyklad.
Nie nie ma metody 100 % ale skoro pigułki to 97 % około to do tego prezerwatywa i to bedzie te 3 % czyli mamy 100%
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:07   #457
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
Nie nie ma metody 100 % ale skoro pigułki to 97 % około to do tego prezerwatywa i to bedzie te 3 % czyli mamy 100%
Tylko to sie tak nie sumuje. To nie jest tak, ze masz 197 procent pewnosci Dalej masz tylko ok 99,7 procent, bo teoretycznie rozwazajac moze zawiesc i pigulka i pezerwatywa jednoczesnie. Teoretycznie zadarzyc sie moze wszystko.

Z gory zaznaczam, ze sa to dla mnie rozwazania absurdalne, ale nie ja je rozpoczelam. Dla mnie jest oczywiste, ze jesli stosuje antykoncepcje hormonalna dajaca 99,7 procent skutecznosci to absolutnie nie ma koniecznosci laczenia jej z prezerwatywa. Jak ktos chce byc bardzo
ostrozny, to jasne, jego wybor. Ale nie jest tak, ze osoba taka jest bardziej odpowiedzialna i zapobiegliwa, a ci od samych pigulek beda miec zonk, bo sie znajda w tych 0,3 procenta.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
No ale to byl tylko przyklad - chyba kazdy wie o co mialam na mysli.
Jak Ci wygodniej to moze byc padaczka po leku na tradzik
Albo gosciec i smierc od uderzenia meteorytem.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 19:16   #458
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie chce przechodzić ciąży, a bądźmy szczerzy, zarówno okres ciąży jak i poród to obrzydliwe rzeczy,
wiekszosc kobiet uwaza ciaze za wspanialy czas a narodzenie nowego zycia za cud

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
Zgadza sie...Tu chodzi o psychike...Rozumiem cie Tinker ale nie kazda dziewczyna tak odwaznie jak ty poddała by sie aborcji.Jesli o moja chodzi to ona sie boi tego bardziej niz porodu.Powiedziałas ze jest inna metoda poprzez poronienie wiec na ta moze by sie zdecydowała bo ,,skrobanka'' zdecydowanie odpada.
odwaga? w czym? kobieta ktora sie decyduje na aborcje to tchorz
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:23   #459
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
wiekszosc kobiet uwaza ciaze za wspanialy czas a narodzenie nowego zycia za cud
To watek dla bezdzietnych, nie planujacych cudu narodzin.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:25   #460
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

a dla mnie i ciąża to jest tylko i wyłącznie obrzydlistwo i ohyda zakończona niewyobrażalną wręcz ohydą czyli porodem. Bardzo wielki fujak. Absolutnie nie do przeskoczenia bez szkody dla zdrowia psychicznego.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:32   #461
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
To watek dla bezdzietnych, nie planujacych cudu narodzin.

padlo haslo badzmy szczere jakie to obrzydliwe, wiec jestem, to jest normalne, naturalne z niesamowitym zakonczeniem nowym zyciem, i wiekszosc ludu tak twierdzi, ale oczywiscie sa "wyjatki" co mysla inaczej
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 19:41   #462
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
Nie nie ma metody 100 % ale skoro pigułki to 97 % około to do tego prezerwatywa i to bedzie te 3 % czyli mamy 100%
myślałam, że nie po to biorę tabsy, żeby się jeszcze używać gumek

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
padlo haslo badzmy szczere jakie to obrzydliwe, wiec jestem, to jest normalne, naturalne z niesamowitym zakonczeniem nowym zyciem, i wiekszosc ludu tak twierdzi, ale oczywiscie sa "wyjatki" co mysla inaczej
Oye - mamy w pierwszym poście napisane, że się nie obrażamy i nie nawracamy na dzietność. Proszę, zaprzestań takich słów jak "cud narodzin, ale są "wyjątki" które twierdzą inaczej". bądź co bądź jesteś na wątku pt "nie chcę mieć dzieci".
czy wyobrażasz sobie, żeby któraś z nas poszła na wątek "staraczki majowe" i zaczęły mówić, jaka ciąża jest obrzydliwa i ohydna? bo ja nie. szanujmy się. jesteś na wątku dla bezdzietnych.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:41   #463
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
padlo haslo badzmy szczere jakie to obrzydliwe, wiec jestem, to jest normalne, naturalne z niesamowitym zakonczeniem nowym zyciem, i wiekszosc ludu tak twierdzi, ale oczywiscie sa "wyjatki" co mysla inaczej
Jeszcze raz powtorze: ten watek jest dla osob nie planujacych dzieci, nikt tu Ci nie przyklasnie dla cudu narodzin

Jedni mysla tak a inni inaczej, i coz jest w tym tak dziwnego?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:42   #464
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Tylko to sie tak nie sumuje. To nie jest tak, ze masz 197 procent pewnosci Dalej masz tylko ok 99,7 procent, bo teoretycznie rozwazajac moze zawiesc i pigulka i pezerwatywa jednoczesnie. Teoretycznie zadarzyc sie moze wszystko.
Chyba nie mialas statystyki w szkole
Nie chce Cie bron Boze obrazic, tyko to co napisalas jest zwyczajnie smieszne z naukowego punktu widzenia


Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
To watek dla bezdzietnych, nie planujacych cudu narodzin.
Tez to troche tak jakby gadac ze slepym o kolorach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:45   #465
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powtorze: ten watek jest dla osob nie planujacych dzieci, nikt tu Ci nie przyklasnie dla cudu narodzin

Jedni mysla tak a inni inaczej, i coz jest w tym tak dziwnego?
dokladnie dlatego warto nie pisac "badzmy szczere" bo akurat takie nastwienie do ciazy i narodzin to wyjatek a nie norma
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:47   #466
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
dokladnie dlatego warto nie pisac "badzmy szczere" bo akurat takie nastwienie do ciazy i narodzin to wyjatek a nie norma
norma dla bezdzietnych, ok?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:50   #467
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A co w tym zlego gdyby sie odmienilo?
Hormony nie robia wody z mozgu tylko raczej powoduja ze kobieta zachowuje sie tak jak powinna - skoro juz jest w tej ciazy to niech sie zachowuje jak matka a nie inkubator.
dokladnie to norma u wiekszosci tak bedzie, niestety sa wyjatki

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
norma dla bezdzietnych, ok?
nie ok
poprostu szacunek dla nowego zycia, jak nie masz szacunku dla nowego zycia i twierdzisz ze to obrzydliwe to cos z toba nie tak
nie ma roznicy czy chcesz dzieci czy nie
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-05-17 o 19:54
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:58   #468
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość


nie ok
poprostu szacunek dla nowego zycia, jak nie masz szacunku dla nowego zycia i twierdzisz ze to obrzydliwe to cos z toba nie tak
nie ma roznicy czy chcesz dzieci czy nie
Ależ Oye, spójrz na to z biologicznego punktu widzenia. rozwija się w tobie pasożyt (tak, pasożyt, organizm, który nie jest w stanie przeżyć bez organizmu żywiciela to pasożyt), żywi się tym co ty, ale od środka, wysysa z ciebie witaminy, których potrzebuje do wzrostu. Rozpycha ci żebra, naciska na pęcherz, powoduje, że popuszczasz. Kopie cię, czasem nawet boleśnie. ogranicza twoje ruchy. na końcu wyciskasz to z siebie rozrywając (bądź nacinając) sobie krocze, wszędzie jest pełno krwi. Przeciska się przez twoją pochwę, powodując niewyobrażalny ból.
Co w tym pięknego? Dla mnie to zwyczajnie obrzydliwe
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:00   #469
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

a co to ma wspólnego z szacunkiem do życia??? po prostu dla niektórych fizjologia ciąży i porodu jest wstrętna, co nie znaczy, że walę po głowie każde napotkane dziecko.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 20:03   #470
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ależ Oye, spójrz na to z biologicznego punktu widzenia. rozwija się w tobie pasożyt (tak, pasożyt, organizm, który nie jest w stanie przeżyć bez organizmu żywiciela to pasożyt), żywi się tym co ty, ale od środka, wysysa z ciebie witaminy, których potrzebuje do wzrostu. Rozpycha ci żebra, naciska na pęcherz, powoduje, że popuszczasz. Kopie cię, czasem nawet boleśnie. ogranicza twoje ruchy. na końcu wyciskasz to z siebie rozrywając (bądź nacinając) sobie krocze, wszędzie jest pełno krwi. Przeciska się przez twoją pochwę, powodując niewyobrażalny ból.
Co w tym pięknego? Dla mnie to zwyczajnie obrzydliwe
dlatego nie chodzi tylko "o biologiczny punk widzenie" tylko o cos wiele wiecej, jestes jeszcze bardzo niedojrzala i bardzo plytko podchodzisz do wszystkiego

Osobiscie kopniaczki uwielbialam
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-05-17 o 20:06
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:05   #471
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

dopisujesz sobie ideologię do prostego tematu. ja nie chcę mieć dzieci więc wartość dodana, czyli dziecko, do ciąży mnie NIE INTERESUJE. I tyle, to nie ma nic wspólnego z dojrzałością. Jak się chce dzidziulkę to się znosi trudy ciąży. Jak się nie chce to cała ta fizjologia jest absurdalną niedogodnością.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:06   #472
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
dlatego nie chodzi tylko "o biologiczny punk widzenie" tylko o cos wiele wiecej, jestes jeszcze bardzo niedojrzala i bardzo plytko podchodzisz do wszystkiego
Oye - ja nie chcę dzieci, więc normalne, że nie czuję nic, z wyjątkiem biologii. Nie ma dla mnie nic wyjątkowego w porodzie, to bardzo prymitywna czynność. Zwierzęta też rodzą.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:06   #473
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ależ Oye, spójrz na to z biologicznego punktu widzenia. rozwija się w tobie pasożyt (tak, pasożyt, organizm, który nie jest w stanie przeżyć bez organizmu żywiciela to pasożyt), żywi się tym co ty, ale od środka, wysysa z ciebie witaminy, których potrzebuje do wzrostu. Rozpycha ci żebra, naciska na pęcherz, powoduje, że popuszczasz. Kopie cię, czasem nawet boleśnie. ogranicza twoje ruchy. na końcu wyciskasz to z siebie rozrywając (bądź nacinając) sobie krocze, wszędzie jest pełno krwi. Przeciska się przez twoją pochwę, powodując niewyobrażalny ból.
Co w tym pięknego? Dla mnie to zwyczajnie obrzydliwe
Ty rowniez jestes pasozytem wycisnietym z pochwy - takie zycie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:07   #474
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

ja też jestem, ja też!!! i co to niby ma zmienić w moich poglądach? argument z pupy wyciągnięty.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:08   #475
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ty rowniez jestes pasozytem wycisnietym z pochwy - takie zycie.
no.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja też jestem, ja też!!! i co to niby ma zmienić w moich poglądach? argument z pupy wyciągnięty.
to argument w stylu "twoja matka też mogła cię nie chcieć" albo "twoja matka też mogła cię usunąć". No mogła.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:10   #476
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ty rowniez jestes pasozytem wycisnietym z pochwy - takie zycie.
fakt na sama mysl
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:10   #477
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

mogła, a ja bym wtedy nie żyła ergo nie miałabym świadomości więc nic bym o tym nie wiedziała. Tylko nie wiem o czym to ma niby świadczyć?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:11   #478
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Zaczyna się
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:11   #479
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
fakt na sama mysl
Oye, tu nie ma się z czego śmiać. Jestem pasożytem wyciśniętym z pochwy pośród krwi i bólu. I ty. I sam papież też!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:12   #480
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja też jestem, ja też!!! i co to niby ma zmienić w moich poglądach? argument z pupy wyciągnięty.
taki ze jak obrzydliwa ciaza = obrzydliwy porod=obrzydliwy zycie/czlowiek
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 08:12:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.