Sznurek skręcany - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 10:51   #1
Roseen
Przyczajenie
 
Avatar Roseen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29

Sznurek skręcany - problem


Hej. Jakiś czas temu zrobiłam sobie po raz pierwszy bransoletkę ze sznurka skręconego, grubość 5mm. Po dłuższych rozmyślaniach jak zakończyć taki sznur, bo małego supła zrobić się nie da, postanowiłam w ramach eksperymentu jedną końcówkę przypalić nad ogniem a drugą ściśle okleić przezroczystą taśmą klejącą. Potem wkleiłam sznurek końcówki za pomocą poxipolu, żeby się dobrze trzymało.
I generalnie trzyma, tylko że bransoletkę miałam na sobie może 5 razy a wygląda... bardzo nieciekawie, jak widać na zdjęciu. Wygląda jakby te niteczki były może zbyt luźno skręcone i przy każdym zahaczeniu czy potarciu "rozłażą" się i widać to co jest w środku sznurka...
Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takim rodzajem sznurka i nie bardzo wiem w czym tak naprawdę rzecz i jak profesjonalnie zakończyć taki sznurek...
Z góry dzięki za wszelkie wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070663.jpg (36,8 KB, 20 załadowań)
Roseen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.