moje zasrane szczęście do facetów - oto one! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 10:12   #1
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203

moje zasrane szczęście do facetów - oto one!


nie mam szczęścia do facetów -to już wiecie.

W czwartek poszłam sobie do klubu, bawiłam się i poznałam kogoś. Tańczyliśmy, ciągle rozmawiał ze mną - było bardzo miło.
Na koniec poprosił o numer - dałam mu i tak pisaliśmy sobie jeszcze godzinę po imprezie. Tuż przed napisaniem sobie dobranoc napisał mi " miło mi było Ciebie poznać i mam nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy np w sobotę na jakiejś imprezie?" ( od razu pomyślałam, czemu na imprezie).
Następnego dnia, spytał jak mi poszedł egzamin, powiedzieliśmy sobie jak minął dzień itd. W sobotę też się odezwał i się umówiliśmy że będę w pewnym klubie. I tam się spotkaliśmy, podał mi rękę, pogadaliśmy sobie, jego koledzy witali się ze mną jak siadali koło nas, więc myślę sobie że jest spoko, i ma również kulturalnych kolegów i.... po jakimś tam czasie powiedział, że musi już iść, bo rano jedzie do miasta gdzie pracuje. Więc powiedziałam, że w porządku i wyciagnęłam ręke, i powiedział mi "odezwę się jak tu kiedyś przyjadę"(znowu lampka mi się zapaliła -jak to jak TU przyjedzie? czyli mu się nie podobam. norma ) i pocałował w policzek mnie. A ja (może i nie potrzebnie) spytałam, to przez cały tydzień nie będziesz się odzywał a jak wrócisz z pracy na weekend to się odezwiesz? i powiedziałam to ze śmiechem, i on też ze śmiechem powiedział że nie.
I nie wiem jak to odebrać, serio nie wiem, tak nam sie fajnie gadało, i w ogóle a tu z takim tekstem mi wyjechał....
i musiałam to z siebie wyrzucić tutaj, bo jestem cholernie zła, ja mam takie zasrane szczęście do facetów :/ jak już kogos poznam to pospotykam sie a pozniej mi powie ze musi dać szanse swojej bylej dziewczynie, albo rozne takie
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:43   #2
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Ja w ogóle nie polecam kolesi z dyskotek. Tam się rzadko spotyka TŻów, że tak to ujmę.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:49   #3
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

wiem o tym. ale trudno się mówi bo już poznałam go..

ale co w ogole myslicie o tym wszystkim? o co mu chodzi? co on mysli ze bedzie sie tylko ze mna kontaktował jak bedzie na miejscu? :/
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:51   #4
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
wiem o tym. ale trudno się mówi bo już poznałam go..

ale co w ogole myslicie o tym wszystkim? o co mu chodzi? co on mysli ze bedzie sie tylko ze mna kontaktował jak bedzie na miejscu? :/
Nie rozkminiałabym zbytnio gości z klubów.Zazwyczaj lubią się zabawiać,ale to nie jest dobry materiał na faceta.Pewnie chce mieć laskę z którą dobrze się bawi w Twojej miejscowości,może jesteś trzymana na tzw.''w razie potrzeby''.Nie chcę Ciebie urazić,ale chodzi o to,żebyś nie robiła sobie wielkich nadziei.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:52   #5
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Nie szukaj kolesi w dyskotekach. Oni wyrywają tam "dupy" a nie potencjalne partnerki... Ja bym nawet nie podtrzymywała tej znajomości poza klubem. Bo po co??
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:53   #6
Mam na imie Gosia
Zadomowienie
 
Avatar Mam na imie Gosia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 023
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Ciężka sprawa... ja myślę, że koleś albo ma coś do ukrycia - bo i po co tylko na weekendy sie miałby odzywać do ciebie ( i tylko na imprezach tam gdzie dużo ludzi), albo po prostu nie jest jeszcze pewien związku (może jest po przejściach? i wpada w rytm pracy by o tym nie myśleć , a tu nagle poznaje ciebie na imprezie ).
Wiesz, nie znasz go jeszcze na tyle, nie wiesz czasem czy na boku nie ma dziewczyny. Radzilabym uważać, bo znów ktoś złamie Ci serce.
Mam na imie Gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:01   #7
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

nie szukam kolesi po klubach... rzadko tam bywam szczerze mówiąc, ale czasem chodze popatrzec na ludzi czasami jakimś kontaktem sie wymienic.
i tak trafiłam na niego, wydaje sie w porzadku, jest spokojny, opanowany. ale w ogole go nie czaje, jak mogł tak powiedzieć :/ i jeszcze sie teraz nie odzywać...

Ale gdybym mu sie nie podobała, to raczej by ze mną tyle nie gadał, i nie pocałował w policzek (brzmi nawinie).
no albo chciał wyjsc z twarzą...
albo kogoś może ma.
Aj, ja to mam zawsze szczęście ;(

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Dzięki Gosia za ostrzeżenie.
Będę ostrożna...

w żadnym wypadku pierwsza sie do niego nie odezwę - to jest pewne jak w banku, ale chciałabym żeby on się odezwał...
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 11:02   #8
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Muszę Cię zmartwić, ale.. SZUKASZ. Gdybyś nie szukała tam faceta to nie brałabyś od niego numeru. Porządny facet w dyskotece zdarza się raz na 100 może. Jeśli bierzesz numer od gościa to znaczy że masz nadzieję że to może być właśnie TEN i może coś-tego...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:05   #9
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Hm... ja sama nie wiem czego chcę. z jednej strony podoba mi sie moja wolność, ale czasem brakuje mi spotykania się z kimś, poza tym uschłam od komplementów i by sie przydało coś fajnego usłyszeć.
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:18   #10
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

nie umawiaj sie z facetami z dyskotek bo tam malo normalnych facetów to najczęsciej są to faceci z pokroju by ,,zabawić się'' nazywam ich pijanych dziwkarzy zapomnij o nim a normalnego faceta szukaj poza imprezami..
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:30   #11
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Ja nie rozumiem, o co ta cala histeria Kiedys na pewno kogos znajdziesz, a to, ze tym razem facet z klubu, okazal sie byc niezainteresowany, to jeszcze nie koniec swiata.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 11:34   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, o co ta cala histeria Kiedys na pewno kogos znajdziesz, a to, ze tym razem facet z klubu, okazal sie byc niezainteresowany, to jeszcze nie koniec swiata.
Jak wyżej. I po co kolejny wątek o w sumie tym samym?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:39   #13
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, o co ta cala histeria Kiedys na pewno kogos znajdziesz, a to, ze tym razem facet z klubu, okazal sie byc niezainteresowany, to jeszcze nie koniec swiata.
dokładnie
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:25   #14
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Facet jak facet.A czy poznalas go na dyskotece w warzywniaku,pociagu czy bibliotece to co to ma za znaczenie?Jak jest wartosciowym czlowiekiem to mysle,ze warto potrzymac ta znajomosc.I nie spinaj sie tak z tym wszystkim Wyluzuj,nie analizuj.Napisze to napisze to bedzie fajnie,jak nie to trudno sie mowi nie byl dla Ciebie Przeciez Ty tez jestes wartosciowa dziewczyna,a nie jakas tam "dupa" z dyskoteki i facet tez to widzi i wyczuwa
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:44   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
nie mam szczęścia do facetów -to już wiecie.

W czwartek poszłam sobie do klubu, bawiłam się i poznałam kogoś. Tańczyliśmy, ciągle rozmawiał ze mną - było bardzo miło.
Na koniec poprosił o numer - dałam mu i tak pisaliśmy sobie jeszcze godzinę po imprezie. Tuż przed napisaniem sobie dobranoc napisał mi " miło mi było Ciebie poznać i mam nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy np w sobotę na jakiejś imprezie?" ( od razu pomyślałam, czemu na imprezie).
Następnego dnia, spytał jak mi poszedł egzamin, powiedzieliśmy sobie jak minął dzień itd. W sobotę też się odezwał i się umówiliśmy że będę w pewnym klubie. I tam się spotkaliśmy, podał mi rękę, pogadaliśmy sobie, jego koledzy witali się ze mną jak siadali koło nas, więc myślę sobie że jest spoko, i ma również kulturalnych kolegów i.... po jakimś tam czasie powiedział, że musi już iść, bo rano jedzie do miasta gdzie pracuje. Więc powiedziałam, że w porządku i wyciagnęłam ręke, i powiedział mi "odezwę się jak tu kiedyś przyjadę"(znowu lampka mi się zapaliła -jak to jak TU przyjedzie? czyli mu się nie podobam. norma ) i pocałował w policzek mnie. A ja (może i nie potrzebnie) spytałam, to przez cały tydzień nie będziesz się odzywał a jak wrócisz z pracy na weekend to się odezwiesz? i powiedziałam to ze śmiechem, i on też ze śmiechem powiedział że nie.
I nie wiem jak to odebrać, serio nie wiem, tak nam sie fajnie gadało, i w ogóle a tu z takim tekstem mi wyjechał....
i musiałam to z siebie wyrzucić tutaj, bo jestem cholernie zła, ja mam takie zasrane szczęście do facetów :/ jak już kogos poznam to pospotykam sie a pozniej mi powie ze musi dać szanse swojej bylej dziewczynie, albo rozne takie
Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
wiem o tym. ale trudno się mówi bo już poznałam go..

ale co w ogole myslicie o tym wszystkim? o co mu chodzi? co on mysli ze bedzie sie tylko ze mna kontaktował jak bedzie na miejscu? :/
Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
nie szukam kolesi po klubach... rzadko tam bywam szczerze mówiąc, ale czasem chodze popatrzec na ludzi czasami jakimś kontaktem sie wymienic.
i tak trafiłam na niego, wydaje sie w porzadku, jest spokojny, opanowany. ale w ogole go nie czaje, jak mogł tak powiedzieć :/ i jeszcze sie teraz nie odzywać...

Ale gdybym mu sie nie podobała, to raczej by ze mną tyle nie gadał, i nie pocałował w policzek (brzmi nawinie).
no albo chciał wyjsc z twarzą...
albo kogoś może ma.
Aj, ja to mam zawsze szczęście ;(

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Dzięki Gosia za ostrzeżenie.
Będę ostrożna...

w żadnym wypadku pierwsza sie do niego nie odezwę - to jest pewne jak w banku, ale chciałabym żeby on się odezwał...
Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
Hm... ja sama nie wiem czego chcę. z jednej strony podoba mi sie moja wolność, ale czasem brakuje mi spotykania się z kimś, poza tym uschłam od komplementów i by sie przydało coś fajnego usłyszeć.
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc, co on takiego strasznego w tej dyskotece powiedział....?


__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:04   #16
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Autorko, masz 60 lat, że już tak panikujesz i szukasz faceta na siłę?
Spokojnie, na pewno jeszcze znajdziesz kogoś porządnego. Po co tak przeżywać, co powiedział jakiś koleś z klubu, przecież prawie wogóle go nie znasz.
A Ty od razu wpadasz w panikę, że nie masz szczęści do facetów. Wyluzuj trochę
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:11   #17
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:

Ale gdybym mu sie nie podobała, to raczej by ze mną tyle nie gadał, i nie pocałował w policzek (brzmi nawinie).
Brzmi. Nigdy nie rozmawiałaś z facetem,który Cię nie kręcił, a tylko był miłym towarzyszem rozmowy? Do tego w niektórych kręgach całuje się ludzi w policzek na powitanie/pożegnanie, chłopak byl rozbawiony, gadał z Tobą, być może coś wypił no i pocałował Cię w policzek. Normalna sprawa jak dla mnie...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:12   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:55   #19
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

powiedział że odezwie sie jak tu kiedyś przyjadę. i to beznadziejne powiedział, po co ?
czyli dał mi do zrozumienia że w weekend sie odezwie a tak to nie bedzie sie odzywał


spoko, macie racje, napisze to naipsze , nie to nie.
dzieki!
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 14:03   #20
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
powiedział że odezwie sie jak tu kiedyś przyjadę. i to beznadziejne powiedział, po co ?
czyli dał mi do zrozumienia że w weekend sie odezwie a tak to nie bedzie sie odzywał


spoko, macie racje, napisze to naipsze , nie to nie.
dzieki!
matko i córko to trzeba wszytko tak robierac na czynniki pierwsze? ja nie ogarniam... ale wyjaśnia to wiele stereptypów, które latają po społeczeństwie o kobietach

ja tez czasem mówie, ze jak bede w okolicy to się odezwe -> w domysle: odezwe się i się spotkamy



za duzo myslisz- dlatego ciągle się rozczarowujesz.

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:16   #21
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

E daj sobie spokój
Ja mam takiego kolegę , z którego również poznałam na imprezie i spotykamy się tylko iwyłącznie jak wychodzimy gdzieś na miasto się pobawić.
Dobrze nam się razem tańczy i to tyle
Nie wiążemy z tym żadnych planów i nadziei
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:19   #22
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

no a my właśnie za bardzo nie tańczymy tylko gadamy.
nie odzywa się poki co do mnie.

a, i to swieta prawda ze za duzo mysle i sie ciagle rozczarowuje. niestety
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:54   #23
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Widać facet nie jest zainteresowany Tobą jako potencjalną partnerką. Po prostu traktuje Cię jako miłą znajomą z klubu. Nie chce Cię wpuszczać do swojego życia bardziej, bo i po co?
To, że z Tobą rozmawiał i pocałował w policzek nie nie oznacza, że chce z Tobą być.
Nawet jeśli mu się podobasz, to nie oznacza, że chce z Tobą być.
Nawet jeśli był miły i kulturalny, to nie oznacza, że to dobry kandydat na partnera (faceci z knajpy również potrafią być czarujący, spokojni , ułożeni) i nie oznacza to również , że szuka dziewczyny.



Tego kwiatu pół światu . Nie zamartwiaj się tak jednym chłopakiem, w dodatku traktującym Cię jak koleżankę i nie dający sygnałów, na podstawie których można stwierdzić, że chce czegoś więcej.Nie ten to inny.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:34   #24
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

dziękuję. masz 100% rację
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:47   #25
Gojakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 150
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Niestety muszę cię zmartwić. Miałam podobną sytuację. Fajny koleś poznany na imprezie, dałam mu nr tel, odzywał się itp, zaczął zagadywać kiedy znowu spotkamy się w tym klubie , pogadamy, pobawimy. Też mnie to zdziwiło,że nie chce się spotkać na neutralnym gruncie tylko na imprezie Ale ok w końcu się zgadaliśmy, potańczyliśmy i co się okazało? Ze to tzw ,,męska dziwka", czyli szuka panienek do wiadomych celów , nie pytaj jak się o tym przekonałam, ważne że to wiem i to mi wystarczy Takim panom dziękujemy
Gojakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:59   #26
elmowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 51
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Trochę nie rozumiem tego waszego podejścia do facetów z dyskoteki. Jak dziewczyna idzie na imprezę, to ok, a jak facet, to już uważacie go za "gorszy rodzaj"? Ciekawa jestem, jak byście się czuły, gdybyście zostały spławione na dyskotece przez fajnego chłopaka, tylko dlatego, że wymyślił sobie, że to jest miejsce, gdzie nie ma "normalnych" dziewczyn.
Skoro to zbiorowisko "kiepskich egzemplarzy ludzkich", to ciekawa jestem skąd to wiecie? Nie podoba mi się taki relatywizm w ocenianiu.

I wcale nie mówię, że na dyskotece nie ma buraków, bo tacy są wszędzie, nawet w bibliotekach, salach wykładowych czy uroczych kawiarenkach, w których łaskawie prawdopodobnie mogłybyśmy zainteresować się chłopakiem.

A co do samego problemu autorki, to akurat się zgodzę, uważam, że podchodzisz do tego zbyt desperacko. Dwa spotkania i kilka sms-ów to przecież żadne zobowiązanie.
elmowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:33   #27
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez elmowa Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem tego waszego podejścia do facetów z dyskoteki. Jak dziewczyna idzie na imprezę, to ok, a jak facet, to już uważacie go za "gorszy rodzaj"? Ciekawa jestem, jak byście się czuły, gdybyście zostały spławione na dyskotece przez fajnego chłopaka, tylko dlatego, że wymyślił sobie, że to jest miejsce, gdzie nie ma "normalnych" dziewczyn.
Skoro to zbiorowisko "kiepskich egzemplarzy ludzkich", to ciekawa jestem skąd to wiecie? Nie podoba mi się taki relatywizm w ocenianiu.
Wiesz,moi koledzy mają określoną teorię na temat kobiet z dyskotek.Nie będę już pisać jakie,ale można się domyślić.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:46   #28
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Do autorki, za bardzo przezywasz zwykla sytuacje. spotkaliscie sie raz i to nie na konkretnej randce a na imprezie z innym ludzmi wiec nic miedzy wami jeszcze nie bylo . Nie kazdy zwiazek zaczyna sie od razu, czasem ludzie spotykaja sie po kolezensku a dopiero potem wchodza w zwiazek


Nie rozumiem tez tej nagonki na facetow z dyskotek. Jasne ,ze sa tam tacy ktorzy tylko licza na seks ( sa tam rowniez takie same dziewczyny) ale jest tez sporo normalnych ktorzy ida sie bawic, poznac nowych ludzi

ja poznalam mojego narzeczonego w klubie, i niektore moje kolezanki rowniez.

Czesto tez cala grupa chodzimy na imprezy do dyskotek/klubow i wsrod nas sa single i wcale nie uwazam,ze moi koledzy sa jacyc nie normalni? nie znosze takiego bezpodstawnego oceniania ludzi

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Wiesz,moi koledzy mają określoną teorię na temat kobiet z dyskotek.Nie będę już pisać jakie,ale można się domyślić.
wiesz, do tanga trzeba dwojga. Skoro oni maja taka a nie inna opinie, to chyba znaja to z doswiadczenia i sami sobie wystawiaja opinie. Nie nawidze, jak ludzie tak generalizuja

Do dyskotek i klubow chodza normalni ludzie i mozna normalnych ludzi poznac. Tak samo jak chodza tacy ktorym zalezy na jedynym ( i o ile obie strony sie na to zgadzaja nam nic do tego).

i jeszcze dodam, ze ten facet jak dla mnie ,zachowal sie normalnie. Nie probowal autorki zawlec do lozka, byl mily ale gwiazdki z nieba nie obiecywal
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:50   #29
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
wiesz, do tanga trzeba dwojga. Skoro oni maja taka a nie inna opinie, to chyba znaja to z doswiadczenia i sami sobie wystawiaja opinie. Nie nawidze, jak ludzie tak generalizuja

Do dyskotek i klubow chodza normalni ludzie i mozna normalnych ludzi poznac. Tak samo jak chodza tacy ktorym zalezy na jedynym ( i o ile obie strony sie na to zgadzaja nam nic do tego).

i jeszcze dodam, ze ten facet jak dla mnie ,zachowal sie normalnie. Nie probowal autorki zawlec do lozka, byl mily ale gwiazdki z nieba nie obiecywal
Tak,zgadzam się,tylko że ja mam określone zdanie o kolesiach z dyskotek.Ja tutaj nie bronię facetów,wręcz na początku wypowiadałam się,że dla mnie facet z dyskoteki to nie jest dobry kandydat na faceta.Ja nie poznałam normalnego faceta na dyskotece,więc mam takie zdanie.Nie mówię,że wszyscy tam sa beeeee tlyko,że dla mnie jest mało prawdopodobne,że będzie z tego big love.Owszem może być,ale w przypadku autorki watku tzn.tego faceta nie widzę tego.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:25   #30
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: moje zasrane szczęście do facetów - oto one!

wiecie, tylko że to robi się przykre, kiedy po raz kolejny się rozczarowuję.

nie wiem co we mnie jest nie tak, dlaczego mam beznadziejnego pecha do facetów.. w tym roku to już chyba 5 porażka.. i tu nie chodzi o tego chłopaka ktorego poznałam w klubie. Ogólnie same porażki.
Smutno mi, bo z każdym dniem uświadamiam sobie że chyba nie należy mi się szczęście w uczuciach, tylko sama nie wiem dlaczego..

Jestem spokojną, miłą i zawsze uśmiechnietą osobą, tylko nie wiem gdzie tkwi problem we mnie, dlaczego ja tak odpycham
__________________
Edyta Draus - Piękna papryczka uwodzi kształtem

Polecam!
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.