kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 16:44   #1
happy_woman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17

kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?


ehhhh, ja jeszcze ani jednemu chlopakowi tego nie powiedzialam :/ z obecnym spotykam sie krotko, ale juz jestem niemal pewna ze to prawdziwa milosc no ale nie spiesze sie z tym magicznym slowem a jak to bylo u was?
happy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:58   #2
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja się nigdy z tym nie spieszę, obecnemu tak dosłownie nadal tego nie powiedziałam... Poprzednim - też dopiero gdy byłam pewna że to nie tylko zauroczenie tylko miłość, czyli po kilku miesiącach. No ale ja za to słyszałam "kocham cię" od chłopaków których znałam kilka dni, z którymi się nawet nie spotykałam...widać niektórzy mają bardziej gorący temperament ode mnie
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:51   #3
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

ja powiedzialm i uslyszalam po okolo 3 tygodniach " chodzenia". i do dzis nie zaluje tego ze tak szybko bo mowie juz tak prawie 4 latka temu samemu.
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:57   #4
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja najpierw to usłyszałam - po 3 miesiącach. I odwzajemniłam się tym samym I tak już 3,5 roku...
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:18   #5
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja ciągle czekam na tego jedynego Mam nadzieję że się doczekam NIe wyobrażam sobie że to mówię To tak samo jak nie wyobrażam sobie miłości
Nienawidze szastania tym słowem...mówienia ot tak żeby 'zadowolić' drugą stronę
To jedno jedyne słowo powinno być święte
Albo ja jestem staroświecka
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:31   #6
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Słowo kocham ma dla mnie ogromne znaczenie. Przez moje życie przewinęło się kilku mężczyzn, od niektórych z nich usłyszałam kocham już po kilku dniach znajomości, ale żadnemu nie odzwajemniłam się tym samym, aż do poznania mojego TŻ. Po raz pierwszy wyznałam miłość dopiero Jemu. Miało to miejsce dokładnie 4 miesiące po rozpoczęciu bycia razem
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:40   #7
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Po 8 miesiącach bycia razem... powiedziałam mu to przeżywając jednocześnie coś bardzo przykrego i dotkliwego, a on był wtedy przy mnie, dodawał otuchy i wyznałam mu miłość po raz pierwszy bo jak nigdy przedtem czułam moc, siłę i prawdziwość tych słów.
__________________
Ślub










Edytowane przez natisska
Czas edycji: 2006-01-12 o 18:41 Powód: literóweczka
natisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 18:47   #8
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

po 3 misiacach no i leci 5 roczeq
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:07   #9
(*-*)..Dzwoneczek..(^_^)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1
GG do (*-*)..Dzwoneczek..(^_^)
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja powiedziałam bardzo szybko:/ Po 2 miesiącach znajomości.Nigdy nie byłam zakochana i myślałam że to miłośc.Chłopak ten też mi powiedział ze mnie kocha.Moze jednak cos w tym było....Ale co chce powiedziec...jak szybko to sobie wysnalismy tak szybciej sie ten zwiazek rozwalił...
__________________
I Take You To The Candy Shop,I'II Let You Lick The Lollypop Woww
(*-*)..Dzwoneczek..(^_^) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:26   #10
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Cytat:
Napisane przez .:aniah:.
Ja ciągle czekam na tego jedynego Mam nadzieję że się doczekam NIe wyobrażam sobie że to mówię To tak samo jak nie wyobrażam sobie miłości
Nienawidze szastania tym słowem...mówienia ot tak żeby 'zadowolić' drugą stronę
To jedno jedyne słowo powinno być święte
Albo ja jestem staroświecka
to ja chyba tez jestem staroswiecka nigdy nikomu nie wyznalam milosci, bo nigdy tez nie bylam zakochana bardzo chcialabym poznac "mojego" mezczyzne i moc mu powiedziec i pokazac, ze kocham go do szalenstwa mam nadzieje aniuh, ze nam sie wkrotce powiedzie i bedziemy baaaardzo szczesliwe z naszymi "kochaniami"
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:31   #11
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

11.09.2004 - rocznica zamachu na WTC, ale dla mnie jeden z najwspanialszych dni w moim życiu. leżeliśmy sobie na zielonej łące pod drzewem.. i było cudownie
dla mnie to słowo też zawsze było święte. obiecywałam sobie, że jeśli komuś je powiem, to tylko Temu Jedynemu. no i jak na razie wciąż mówię to tej samej osobie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 19:32   #12
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

powiedziałam po 3 m-cach bycia razem.I nadal mu mówię...a to już prawie 2 latka
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:37   #13
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja w sumie zrobiłam to nieświadomie na początku chodzenia(o kurcze kiedy to było - 6 lat temu). Dokładnie już tego nie pamiętam,ale chyba w 2/3 miesiącu chodzenia on powiedział, że mnie lubi (czy jakoś tam) a ja byłam troszkę zamyślona i mu powiedziłam "tak ja też Cię kocham"(freudowskie przejęzyczenie - coś w tym jest). No a potem mi było głupio i zaczęłam się tłumaczyć, że ,myślami byłam nieobecna i nie słyszłam co on mówił. W sumie jednak niedługo potem sam mi to wyznał i tak już zostało - a w kwietniu ślub!!!
Moim zdaniem nie ma się co spieszyć z takimi wyznaniami, jeśli się na prawdę nie jest pewnym uczuć. Są to jednak ważne słowa i nie każdemu można coś takiego powiedzieć.
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:52   #14
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Cytat:
Napisane przez Yoasia 22
a w kwietniu ślub!!!
gratulacje
ja juz tez o tymmysletrzeba skonczyc szkole i brac sie do robotyjak jest sie pewnym i chce sie byc razem duzo sie przezylo to chyba mozna sie troszke pospieszycja i moj tz chcielibysmy juz byc caly czas przy sobie
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:45   #15
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

jejku, ja już nie pamiętam..ale to było jakoś po 2-3 miesiącach bycia razem, ale znaliśmy sie też zanim zaczęliśmy być ze sobą i nie żałuję tego ani odrobinkę. i do tej pory mu to mówię, nawet kilka razy dziennie
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:46   #16
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja zrobilam to, wydaje mi sie, pod wplywem chwili, troche nieswiadomie pojechalismy razem po 3 miesiacach bycia razem do Sopotu, no i bylo morze plaza, i w ogole.. wiecie jak to jest chyba haha tak czulam w tamtym momencie, ale nie zaluje tego bo dalej jestem z nim i wtedy chyba naprawde z perspektywy czasu to bylo sluszne, ojej ale zakrecilam
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 22:41   #17
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

ja po 3m-cach... ale zrobiłam to będąć 100% tego pewna... poza tym przez te 3m-ce wydarzyło sie na tyle dużo szcesliwych i tragicznych chwil w moim zyciu, ze mógł sie mój TŻ sprawdzić - no i sie sprawdził Mój Najdroższy był zawsze przy mnie bronił mnie gdy było trzeba i wspierał...
Żałuje tego tylko zże pwiedziałam mu to przez telefon - a przecież to taka ważna sprawa w życiu i takich rzezcy przez telefon się nie robi
Co ciekawe mój TŻ nie powiedział tego od razu... zrobił to miesiąc poźniej... byłam w jego ramionach.... płakał wtedy ze szczęścia... nie zapomne tej chwili do końca życia!!
PAMIETAJ, to najważniejsze 2 słowa!! warto je zaoszczędzić dla kogoś wyjądkowego!!
ale to tylko moja mała sugestia
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:04   #18
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ja powiedziałam po około 2 miesiącach, może nie całych. Mogłoby się wydawać że wcześnie jednak ja wtedy poprostu tak czułam i czuje do dzisiaj. A to już ponad 3 lata i chyba dopiero niedawno nabrało prawdziwego znaczenia... dojrzało. Natomiast od mojego Kochaniutkiego tak "niedosłownie" usłyszałam po miesiącu znajomości w tak dokładnie w Sylwestra gdy razem z zespołem Mannam śpiewał "Kocham Cię Kochanie moje...". A to "dosłowne" padło w tej samej chwili co moje wyznanie.
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 23:14   #19
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

około 2 miesiące bycia razem- to był, jest i będzie jedyny mężczyzna który usłyszał odemnie te 2 słowa
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 10:20   #20
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Czytając wasze wypowiedzi dziewczyny aż dziwnie się czuję, bo powiedziałam to Mojemu TŻ-owi na drugim spotkaniu. Już na pierwszym wiedziałam, że to TO. Na drugim, gdy stałam na przystanku i już podjechał moj autobus odwróciłam się spojrzałam na Niego i te słowa po prostu instynktownie wypłynęły ze mnie. Powiedziałam" KOCHAM Cię" i uciekłam, zostawiając go niezwykle zaskoczonego.Później pytałam samą siebie dlaczego tak szybko wyrzuciłam z siebie słowa i nie znajdowałam odpowiedzi. Bałam się, że może to za wcześnie, a Mój TŻ może poczuć się przytłoczony tą deklaracją. Jednak tak po prostu wyszło, a dzisiaj nie żałuję tych słów, nie były one rzucone na wiatr. Myślałam, że ze strony Tż-a bardzo długo będę musiała czekać na poważne wyznanie, bo znałam jego stosunek do przedwczesnego wyrażania uczuć. Zaskoczył mnie po miesiącu naszego bycia razem.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 10:59   #21
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Powiedzieliśmy sobie to prawie po roku znajomości... ale nie byliśmy wtedy razem, tak się umawialiśmy raz częściej raz rzadziej. Aż w końcu uznaliśmy, że jednak To był cudowny dzień Teraz jesteśmy nierozłączni
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:59   #22
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

ja powiedzialam mu to po 3 miesiacach bycia razem... ale czulam juz to troszke wczesniej...
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:32   #23
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Mój TŻ powiedział mi, że mnie kocha po prawie 4 miesiącach przyjażni. Płakałam za szczęścia Nie mówimy sobie tych magicznych słów zbyt często, miłość po prostu jest, a jeśli już powiemy, zawsze to emocjonalnie przeżywamy ( łezka w oku ) i to jest cudowne uczucie.
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:12   #24
Scarlett88
Przyczajenie
 
Avatar Scarlett88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Wogóle to witam wszystkich..!
Bardzo fajny temat..odpowiedni do tego co teraz przezywam, czyli miłość mojego życia . Uważam (bardzo tradycyjnie zresztą) że pokochać naprawdę można tylko jedną osobę, jeśli kochać się przestało tzn że się nigdy nie kochało
Mój wybranek powiedział mi to bardzo wcześnie a ja dość zszokowana tym stwiedzeniem krótko mówiąc go spławiłam.. Ale pózniej do miłości "dojrzałam" nauczyłam się jej i sama mówię to bardzo często.. Chociaż przyznam się że denerwuje mnie to jak moje kochanie zbyt często mi to powtarza..Nie wiem czy ktoś też ma taki problem??? w dodatku "żada"odpowiedzi...je st bardzo uczuciowy i tym to tłumacze...czy ktoras z was tez ma taki problem?
Scarlett88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:56   #25
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Ah. Ja powiedziałam mojemu ex-TŻ. Pomimo tego, że to teraz już przeszłość. I związek nie trwał długo(półtora roku) nie żałuje tego. W tamtym momencie mojego życia była to najważniejsza osoba dla mnie i po częsci nadal jest - moim przyacielem. Z łezką w oku wspominam wspólne chwile

Dlatego nie zgadzam się z Scarlett88 "że pokochać naprawdę można tylko jedną osobę, jeśli kochać się przestało tzn że się nigdy nie kochało". Chociaż gdy miałam mniej wiosen niż teraz też miałam takie romantyczne poglądy No moje prawo się nie zgadzać
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:24   #26
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Cytat:
Napisane przez Scarlett88
Chociaż przyznam się że denerwuje mnie to jak moje kochanie zbyt często mi to powtarza..Nie wiem czy ktoś też ma taki problem??? w dodatku "żada"odpowiedzi...je st bardzo uczuciowy i tym to tłumacze...czy ktoras z was tez ma taki problem?
To prawda, że za często mówione, przestaje być wyjątkowe. Ale jeżeli jest to spontaniczne, pod wpływem chwili, to dla mnie im częściej tym lepiej Mój TŻ mówi mi to ostatnio często, ale wiem, że to jest szczere i ważne dla niego. A ja nie zawsze odpowiadam, bo on wie, że ja kocham. Za to nieufną mnie trzeba czasem zapewnić o miłości.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:41   #27
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Cytat:
Napisane przez alcia
Dlatego nie zgadzam się z Scarlett88 "że pokochać naprawdę można tylko jedną osobę, jeśli kochać się przestało tzn że się nigdy nie kochało". Chociaż gdy miałam mniej wiosen niż teraz też miałam takie romantyczne poglądy No moje prawo się nie zgadzać
Zgadzam się w pełni. Ja powiedziałam to mojemu byłemu TŻ po kilku miesiącach, bo i wtedy tak myślałam, i tak było. Jednak po 2 latach wiele rzeczy się zmieniło, ja i On okazaliśmy sie dwójką ludzi, któzy zmierzają w dwóch zupelnie różnych kierunkach. Ułożyliśmy sobie zycia na nowo, użyłam słowa "Kocham" po raz drugi, i nie uważam, abym za którymś z tych razów kłamała

Odbiegłam od tematu?
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:41   #28
maalwinaa
Raczkowanie
 
Avatar maalwinaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 103
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

je powiedzialam po 2 miesiacach , dosc szybko ale nie zaluje. ON zrobil to pierwszy ja pierwsza chyba bym sie nie odwazyla i wiecie co nawet smak pocalunku po tych slowach wydawal sie inny ....
maalwinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 00:05   #29
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

U mnie to jest tak zabawnie. Byl na 100dniowce z inna dziewczyna(ja tegomiedzy nami nie uwazalam za zwiazek). Nie moglam sie tego wieczoru dodzwonic do niego, brakowalo mi go i bylam strasznie zazdrosna. Mozna powiedziec ze po 7 miesiacach znajomosci mu napisalam w smsie, a nastepnego dnia spotkalam sie z nim i powiedzialam mu to wreszcie. Do tej pory pamietam jaka bylam szczesliwa, gdy powiedzial ze on tez mnie Kocha, ale nie wiedzial czy ja to samo czuje. Telenowela jakas
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:55   #30
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: kiedy powiedzialyscie "kocham" waszym TŻ ? ?

Witam!Ja mojemu TŻ-owi powiedziałam słowo Kocham po 4 miesiącach bycia razem.Spotyklaiśmy sie już 5 miesięcy (a 4 ze sobą chodziliśmy) Przez ten czas zdążyliśmy się dobrze poznać Mój ukochany długo sie na to zbierał ale gdy wypowiedział to słowo poczułam się jak w siódmym niebie. Oczywiście od razu mu to odwzajemniłam No i mowimy sobi etak do tej pory to juz prawie roczek. No i dodam że poznaliśmy sie przez internet
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.