Trening Ewy Chodakowskiej - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 18:23   #2311
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Hej! Ja wykonałam wczoraj swojego pierwszego killera-nazwa zabójcza...Ćwiczenia takie dość niepozorne, ale pot się ze mnie lał równo. Dobrnęłam do końca,myśląc, że co prawda się nieżle spociłam, ale też nie czułam specjalnie pracy mięśni brzucha, choć napinałam zgodnie ze wskazówkami! Dopiero na wieczór odczułam lekkie zmęczenie, a dziś wstałam z mega zakwasami-bolą mnie biodra i nawet żebra! Ledwo chodzę...Ale to dowód tego, że ćwiczonka działają! Jutro robię drugiego skalpela z pierwszej płytki, mam nadzieję ze po miesiącu mój brzuch się wzmocni!

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2012-07-01 o 18:26
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 19:47   #2312
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny,
czy któraś miała okazję uczestniczyć w jednodniowych warsztatach z Ewą?
Za niecały tydzień będzie w moim mieście i intensywnie nad tym myślę.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:40   #2313
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja zrobilam ostatnio jeden z treningów Ewy, ale ten z jej strony internetowej - może nie spocilam sie jakos specjalnie, bylam mokra fakt, pod koniec cwiczen trzesly mi sie nogi i poza tym okej... brzucha niestety nie odczulam specjalnie - musze nad technika chyba popracowac...

na drugi dzien - zakwasy na posladkach, udach, i zebrach...

teraz mialam przerwe - za mocno sie opalilam i ledwo sie ruszam mam nadzieje, ze jutro bede sie lepiej czuc i zrobie cwiczenia z plyty i ruszam na dobre z tym treningiem
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 07:15   #2314
malina86
Przyczajenie
 
Avatar malina86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

a u mnie juz nowa plyta
Nie moge sie doczekac kiedy wyjde z pracy :P
malina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:13   #2315
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

mam już nową płytę, mimo że 54 treningów skalpela za mną czuję że nie dam rady na początku robić całego treningu
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:18   #2316
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
mam już nową płytę, mimo że 54 treningów skalpela za mną czuję że nie dam rady na początku robić całego treningu
ja też
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:37   #2317
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

zazdroszczę że już macie płytkę , mam nadzieję że dla mnie starczy zleciłam siostrze żeby mi kupiła w drodze do pracy

a wiecie co, trochę się podłamałam ćwiczyłam skalpel od 01.06 i zrobiłam do wczoraj 24 treningi i moje wymiary ani drgnęły zobaczymy jak będzie po killerze, choć nie wiem czy podołam

----
mam! mam! mam i ja nową płytę!! siostra zdążyła mi kupić ale wróci dopiero ok 21.30 więc już dziś killera nie zrobię... za to skalpel będzie na pewno

Edytowane przez MallaMi
Czas edycji: 2012-07-02 o 08:55
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:08   #2318
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja też dzis z rana pobiegłam po gazete i już jestem po ćwiczeniach, myslałam, że nie dam rade bo pisałyście że będzie intensywny trening ale dałam rade bez przerywania ale lało sie ze mnie nawet przy TF tak chyba sie nie pociłam
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:10   #2319
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

mam i ja

obejrzałam trening tak momentami i jestem przerażona. Nie wiem czy dam rade :P Póki co stopa mnie boli. Ale musi to dawać niezły wycisk :P Ewa sama pod koniec oddycha zmęczona to co dopiero my

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:33
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:40   #2320
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

widziałyście aukcje na allegro? ktoś sprzedaje nowego shape za 58zł z przesyłką! najśmieszniejsze jest to, że ktoś się na to skusił pewnie ciężko było poczekać do pon i przespacerować się do kiosku
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:40   #2321
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Płytkę Ewy mam i ja Jestem już po pierwszym treningu Nie sądziłam, że można odczuwać aż tak pozytywne zmęczenie. Udało mi się zrobić cały trening. Część ćwiczeń wykonałam co prawda w wolniejszym tempie, ale dobrnęłam do końca.
Koszulkę już wrzuciłam do prania, bowiem pot lał się ze mnie strumieniami Nie wiem, jak to możliwe, żeby po tak intensywnym treningu mieć energię na resztę dnia.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:46   #2322
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja właśnie najlepiej się zawsze czuje jak się wypocę i zmęczę. Takie w ruchu ćwiczenia najlepiej poprawiają mi humor. Już widzę że ten nowy trening bardziej mi się spodoba niż ten pierwszy. Mam nadzieję że jutro mnie już nie będzie boleć stopa to przetestuje

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:47
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:54   #2323
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Witam, można się dołączyć?
Ćwiczyłam z Ewą od jakichś 2 tygodniu, mniej więcej co 2 dzień.
Dziś skusiłam się na drugą płytkę i tez nie mogę się doczekać domku i przetestowania
Póki co, efektów u mnie nie ma, ale nie przestrzegałam żadnej diety, od dziś zamierzam to zmienić i wyeliminować przyjemnosci przyczyniające się do rośniecia brzuszka chciała bym tez zacząć ćwiczyć codziennie (może obie płytki na przemian), więc szukam motywacji i wsparcia
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:57   #2324
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja też już mam płytkę Ale chyba najpierw muszę kupić jakieś buty do ćwiczeń, bo po filmiku te ćwiczenia nie wyglądają mi na takie, co da się robić na bosaka/ w skarpetkach...
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:59   #2325
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

brawo!
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:11   #2326
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Ja też dzis z rana pobiegłam po gazete i już jestem po ćwiczeniach, myslałam, że nie dam rade bo pisałyście że będzie intensywny trening ale dałam rade bez przerywania ale lało sie ze mnie nawet przy TF tak chyba sie nie pociłam
To mnie przeraziłaś

Cześć Chętnie do Was dołączę Shape'a dzisiaj rano kupił mi tata, także wieczorem startuję Wcześniej ćwiczyłam skalpel, pozytywnie ale trochę nudziło.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:16   #2327
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Że tak zapytam jako laik w tym temacie: skalpel to? (tak nazywacie pierwszą część ćwiczeń? )
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:24   #2328
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
To mnie przeraziłaś

Cześć Chętnie do Was dołączę Shape'a dzisiaj rano kupił mi tata, także wieczorem startuję Wcześniej ćwiczyłam skalpel, pozytywnie ale trochę nudziło.
ale jaka energia po ćwiczeniach
tylko brakuje mi takiej energicznej muzyki w TF
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:33   #2329
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ale jaka energia po ćwiczeniach
To jest dla mnie niesamowite! Fenomen po prostu. Wylewasz hektolitry potu, ale po czujesz się lepiej niż przed. Taka energia w Ciebie wstępuje, że chcesz więcej
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 10:42   #2330
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
widziałyście aukcje na allegro? ktoś sprzedaje nowego shape za 58zł z przesyłką! najśmieszniejsze jest to, że ktoś się na to skusił pewnie ciężko było poczekać do pon i przespacerować się do kiosku
mnie to zadziwia czasem ludzka głupota :P
Po co na allegro kupować skoro na chomikuj zaraz się pojawi. A jak się mieszka na jakiejś wsi to można przecież zamówić ze strony Shape
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:48   #2331
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

o matko przejrzałam płytke i to rzeczywiscie bedzie killer
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:52   #2332
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
o matko przejrzałam płytke i to rzeczywiscie bedzie killer
ja też teraz dopiero widzę sens tej nazwy

mam nadzieję że może wieczorem będzie mniej mnie boleć stopa bo nie mogę się doczekać aż spróbuje

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-07-02 o 10:55
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:05   #2333
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja chyba wymiękam - nie ćwiczyłam z Ewą przez 3 tygodnie i w takich upałach nie dam rady ćwiczyć w domu... a ten killer to faktycznie masakra. najbardziej boję się tych podskoków i tego czy moje kolana wytrzymają...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:13   #2334
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

plytki jeszcze nie ma bo mieszkam w irlandi ale siostra mieszka w polsce i ma mi kupic
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:24   #2335
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

właśnie jestem po pierwszym treningu z Ewą, nie udało mi się niestety zrobić całego od razu mimo to - jestem cała mokra i chyba jeszcze bardziej szczęśliwa!!!! coś niesamowitego
munj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:35   #2336
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez munj Pokaż wiadomość
właśnie jestem po pierwszym treningu z Ewą, nie udało mi się niestety zrobić całego od razu mimo to - jestem cała mokra i chyba jeszcze bardziej szczęśliwa!!!! coś niesamowitego
bądź z siebie dumna ważne żeby się starać i próbować. Każdy ma swoją granicę która po woli się przesuwa
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:47   #2337
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość

a wiecie co, trochę się podłamałam ćwiczyłam skalpel od 01.06 i zrobiłam do wczoraj 24 treningi i moje wymiary ani drgnęły zobaczymy jak będzie po killerze, choć nie wiem czy podołam
muszę przyznać, że też czuję się troszkę rozczarowana, bo poza brzuchem również nic mi nie zleciało, pomimo tego, że ćwiczę od końca marca 3 razy w tygodniu (zdarzały się pojedyncze wyjątki kiedy w tygodniu były tylko 2 treningi z Ewą), ale to tylko dlatego, że po prostu nie miałam czasu lub siły, ponieważ regularnie wykonuję inne ćwiczenia, tj. jeżdżę na rolkach, rowerze, biegam, skaczę na skakance, poza tym już ponad półtora roku zdrowo się odżywiam, nie stosuję żadnej konkretnej diety i może w tym cały problem jednak nie chcę za bardzo chudnąć, bo wagę mam raczej w normie (50kg przy wzroście 160) zależy mi jedynie na wyrzeźbieniu i ujędrnieniu ciała, po skalpelu owszem moje ciało jest bardziej jędrne, jednak nie spadły żadne cm, a w miejscach na których najbardziej mi zależało (uda,biodra) nawet przybyło mi po centymetrze
ale no nic.. nie narzekam już tylko zabieram się do roboty chyba się odważę i odpalę zaraz nową płytkę przeglądałam już trochę ćwiczenia i no może być ciężko.. ale mam nadzieję, że dam radę, najważniejsze to się nie poddawać, nawet jeśli nie uda nam się od razu wykonywać całego treningu to na pewno z czasem będzie tylko lepiej.. później postaram się zdać relację jak mi poszło, trzymajcie kciuki a i ja będę trzymała za was
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:44   #2338
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Pokaż wiadomość
muszę przyznać, że też czuję się troszkę rozczarowana, bo poza brzuchem również nic mi nie zleciało, pomimo tego, że ćwiczę od końca marca 3 razy w tygodniu (zdarzały się pojedyncze wyjątki kiedy w tygodniu były tylko 2 treningi z Ewą), ale to tylko dlatego, że po prostu nie miałam czasu lub siły, ponieważ regularnie wykonuję inne ćwiczenia, tj. jeżdżę na rolkach, rowerze, biegam, skaczę na skakance, poza tym już ponad półtora roku zdrowo się odżywiam, nie stosuję żadnej konkretnej diety i może w tym cały problem jednak nie chcę za bardzo chudnąć, bo wagę mam raczej w normie (50kg przy wzroście 160) zależy mi jedynie na wyrzeźbieniu i ujędrnieniu ciała, po skalpelu owszem moje ciało jest bardziej jędrne, jednak nie spadły żadne cm, a w miejscach na których najbardziej mi zależało (uda,biodra) nawet przybyło mi po centymetrze
ale no nic.. nie narzekam już tylko zabieram się do roboty chyba się odważę i odpalę zaraz nową płytkę przeglądałam już trochę ćwiczenia i no może być ciężko.. ale mam nadzieję, że dam radę, najważniejsze to się nie poddawać, nawet jeśli nie uda nam się od razu wykonywać całego treningu to na pewno z czasem będzie tylko lepiej.. później postaram się zdać relację jak mi poszło, trzymajcie kciuki a i ja będę trzymała za was
Bardzo możliwe że spaliłaś tłuszcz a na jego miejsce powstały mięśnie dlatego wymiary się nie zmniejszyły. Nie ma co się załamywać. Wymiary nie są najważniejsze. Liczy się aby mieć piękne i jędrne ciało. Jeżeli jesteś chuda to nic dziwnego że cm ci się nie zmieniły. Nie masz czego spalić a mięśnie na pewno ci wzrosły. Jakbyś miała nadwagę to było by dziwne że cm nie spadają. Ja mam np. w biodrach 100 i nie chce żeby mi coś spadło. Chcę żeby się wszystko podniosło ujędrniło i było apetyczne.
Zapisuj przed tydzień wszystko co wzięłaś do ust wraz z godziną i potem poproś dziewczyny o przeanalizowanie.

Mój ostatni zakup biustonosz sportowy bardzo mi się widzę przyda do nowej płytki

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:52
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:38   #2339
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Że tak zapytam jako laik w tym temacie: skalpel to? (tak nazywacie pierwszą część ćwiczeń? )
Skalpel (trening z kwietniowego Shape'a) to seria ćwiczeń na poszczególne partie. Natomiast killer (trening z lipcowego numeru)- mieszanka ćwiczeń , dodatkowo cardio.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:40   #2340
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Pokaż wiadomość
muszę przyznać, że też czuję się troszkę rozczarowana, bo poza brzuchem również nic mi nie zleciało, pomimo tego, że ćwiczę od końca marca 3 razy w tygodniu (zdarzały się pojedyncze wyjątki kiedy w tygodniu były tylko 2 treningi z Ewą), ale to tylko dlatego, że po prostu nie miałam czasu lub siły, ponieważ regularnie wykonuję inne ćwiczenia, tj. jeżdżę na rolkach, rowerze, biegam, skaczę na skakance, poza tym już ponad półtora roku zdrowo się odżywiam, nie stosuję żadnej konkretnej diety i może w tym cały problem jednak nie chcę za bardzo chudnąć, bo wagę mam raczej w normie (50kg przy wzroście 160) zależy mi jedynie na wyrzeźbieniu i ujędrnieniu ciała, po skalpelu owszem moje ciało jest bardziej jędrne, jednak nie spadły żadne cm, a w miejscach na których najbardziej mi zależało (uda,biodra) nawet przybyło mi po centymetrze
ale no nic.. nie narzekam już tylko zabieram się do roboty chyba się odważę i odpalę zaraz nową płytkę przeglądałam już trochę ćwiczenia i no może być ciężko.. ale mam nadzieję, że dam radę, najważniejsze to się nie poddawać, nawet jeśli nie uda nam się od razu wykonywać całego treningu to na pewno z czasem będzie tylko lepiej.. później postaram się zdać relację jak mi poszło, trzymajcie kciuki a i ja będę trzymała za was
też nie chcę gubić kg, mam takie same wymiary jak Ty 50-51kg i 160cm. z brzuchem nigdy nie miałam problemów, ale nie potrafię zaakceptować swoich nóg i chciałabym je trochę wysmuklić. przez ten miesiąc zauważyłam tylko że troszkę pupa i uda się ujędrniły ale cm ani drgną dziś dorzuciłam sobie 8min legs, buns, abs, stretch a od jutra killer jakoś to sobie muszę rozpisać na tygodniowy plan bo nie dam rady wszystkiego naraz a potem żegnaj nadmiarku z nad kolan
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.