Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 06:54   #4771
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
tez mysle o budyniowcu...z jakiego bloga robiłyscie??
Mi się ten podoba
Też trzymam za Ciebie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 07:37   #4772
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

ja znalazłam taki

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-05-18 o 07:38
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:13   #4773
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ja znalazłam taki
Ten też wygląda smakowicie. Szkoda, że nie mam zdolności kulinarnych
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:15   #4774
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witajcie z rana
ja już po śniadaniu, zbieram się do pracy. Bardzo apetycznie wyglądają te budyniowce, ale ile z nimi roboty
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:27   #4775
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dobry
Ja dziś P...
Dziewczynki powiedzcie mi, czy są jakieś ograniczenia co do jedzenia pomidorów na PW??? bo ja wczoraj nie mogłam się powstrzymać i przez cały dzień je podgryzałam wygłodniała warzyw nadal jestem po I fazie

Poza tym znalazłam sos sojowy light 100 ml ma chyba 50 kalorii
No i dzisiaj jadę po otręby mam nadzieję,że mi sprowadziła
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:33   #4776
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Dobry
Ja dziś P...
Dziewczynki powiedzcie mi, czy są jakieś ograniczenia co do jedzenia pomidorów na PW??? bo ja wczoraj nie mogłam się powstrzymać i przez cały dzień je podgryzałam wygłodniała warzyw nadal jestem po I fazie

Poza tym znalazłam sos sojowy light 100 ml ma chyba 50 kalorii
No i dzisiaj jadę po otręby mam nadzieję,że mi sprowadziła
Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o pomidory można jeść do bólu co mnie bardzo cieszy, bo ja uwielbiam pomidory w każdej postaci
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:33   #4777
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Dziewczynki powiedzcie mi, czy są jakieś ograniczenia co do jedzenia pomidorów na PW???
O ile wiem to żadnych.... Jem ile chcę.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 09:24   #4778
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witajcie szczypiorki

mam pytanie odnosnie ostatnich czatow z doktorkiem, wspominal o jogurcie owocowym, zobaczcie czy to sie nadaje:
http://www.danacol.pl/dla_serca/danacol_jogurty

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez luizka4don Pokaż wiadomość
Natuso- robilam lasange z tego oto przepisu http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopi...t=5876&start=0
super przepis, wyglada przepysznie... kocham lasagne!!!

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Jeszcze zatęsknisz za studenckimi czasami na KJS-ie.
pewnie tak... ale KJS to pikus w porownaniu z moim poprzednim wydzialem, gdzie wykladowcy doprowadzali to nerwicy itp.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:32   #4779
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Wasza historia jest dla mnie przepiękna najbardziej wzruszająca z całego dukania
Co do fajnych ludzi to masz rację, ja to się mało udzielałam...ale to się i tak czuje nawet czytając
Wpadajcie...do Trójmiasta zapraszam
Ja na Opener mam jakieś 4 przystanki więc grzech nie iść
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe swego czasu pomieszkiwałam na Podgórskiej, a zameldowana byłam na Żeliwnej Obłuże.

Witam z rańca.
Od rana mam dobry humor (waga bez wzrostu po wczorajszej uczcie). Spadków wszystkim życzę!!!
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe to wiem gdzie mieszkasz Może się w ogóle z jakiejś piaskownicy znamy :P (W ogóle z balkonu na Podgórskiej miałam najlepszy nocny widok. Rozświetlona stocznia, port... Kochałam to )
Czasem odwiedzam średnio raz w roku właśnie w okolicach Openera

A Dukanowo dziś wzorowo Jak lubię wiosenne warzywka... Na wszelkie możliwe sposoby
Pozdrawiam trójmiaszczanki z sypialni Trójmiasta zwanej Rumią
A na Opener nigdy nie byłam za to gdy jest ładna pogoda to słychać u mnie dokladnie jak grają. Za to Gdynia jest w te dni tak zapchana, że boję się z domu wychodzić

A tak w ogóle dzień dobry Wam Dziewczyny. Sporo kolejnych odważnych do "zadukania". Trzymam kciuki
Powodzonka
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:38   #4780
marta de
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

hej.
Właśnie dołączyłam do forum, bo mam problem... w sumie męczy mnie to dlatego postanowiłam tu napisać bo śledzę wpisy na forum. Otóż:
jestem na Diecie Dukana od 26 kwietnia. W sumie przed dietą ważyłam 54kg i chciałam szybko zrzucić 5kg ponieważ na początku czerwca wychodzę za mąż, a poza tym chciałam odzwyczaić się od objadania się słodyczami i fastfoodami. Generalnie jestem szczupła, ale podjęłam decyzje i staram się być wytrwała. W pierwsze dwa tygodnie schudłam 2,5kg a w między czasie jakiś 0,5kg i koniec... moja waga stoi w miejscu a ja nadal chudne... i tego nie rozumiem... ubrania już noszę te które nosiłam ważąc w tamtym roku 48kg a waga stoi na 51kg i ani drgnie... a wczoraj spodnie o rozmiarze 26 juz mi zaczęły lekko odstawać i dziś założyłam swoje najmniejsze 25 rozmiar. No i co mi jest? bo nie rozumiem... jestem na fazie II choć chyba ją skończę i przejdę do fazy III. Może mi ktoś coś poradzić, bo się trochę załamuję tym faktem... pozdrawiam Was bardzo
marta de jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:40   #4781
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześć Kochane Wytrwaluszki !!! Witam nowe Dukanki

Dawno nie pisałam ale czytam regularnie ( boję się opuścić choć jeden dzień, bo tak zasuwacie, ze się z tego książka robi ... hahaha


LyraBea Przepiękny masz podpis, Twoje wyniki utrwalania robią wrażenie.

Ja, pomału się szykuję do III,(teoretycznie jeszcze 2 kg) stuknie mi pewnie niebawem , ale ponieważ juz się sobie podobam a II mi nie straszna to postanowiłam , że przejdę na III stopniowo i delikatnie Na początek dodam jedynie porcje owoców, których brak doskwiera mi najbardziej. I z tego co zdążyłam się dowiedzieć to owocki w pierwszej połowie dnia ale to jeszcze trza się przywitać z dziewczynkami w innym wątku
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 09:46   #4782
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o pomidory można jeść do bólu co mnie bardzo cieszy, bo ja uwielbiam pomidory w każdej postaci
Jejku ja też tylko boję się,że w dniach PW będę zjadała za mało białka, bo tak się warzywami objadam

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
O ile wiem to żadnych.... Jem ile chcę.


Cytat:
Napisane przez marta de Pokaż wiadomość
hej.
Właśnie dołączyłam do forum, bo mam problem... w sumie męczy mnie to dlatego postanowiłam tu napisać bo śledzę wpisy na forum. Otóż:
jestem na Diecie Dukana od 26 kwietnia. W sumie przed dietą ważyłam 54kg i chciałam szybko zrzucić 5kg ponieważ na początku czerwca wychodzę za mąż, a poza tym chciałam odzwyczaić się od objadania się słodyczami i fastfoodami. Generalnie jestem szczupła, ale podjęłam decyzje i staram się być wytrwała. W pierwsze dwa tygodnie schudłam 2,5kg a w między czasie jakiś 0,5kg i koniec... moja waga stoi w miejscu a ja nadal chudne... i tego nie rozumiem... ubrania już noszę te które nosiłam ważąc w tamtym roku 48kg a waga stoi na 51kg i ani drgnie... a wczoraj spodnie o rozmiarze 26 juz mi zaczęły lekko odstawać i dziś założyłam swoje najmniejsze 25 rozmiar. No i co mi jest? bo nie rozumiem... jestem na fazie II choć chyba ją skończę i przejdę do fazy III. Może mi ktoś coś poradzić, bo się trochę załamuję tym faktem... pozdrawiam Was bardzo
Chciałabym mieć taki problem
A poważnie, ćwiczysz? lub ćwiczyłaś coś??? bo waga może stać w miejscu lub nawet wsrastać, bo mięśnie ważą dużo więcej jak tłuszcz
A jeśli nie to może tak Ci się organizm rozchulał, że nie wie że już trzeba przestać Tak też bywa,najpierw waga leci, pozniej stoi a pozniej znów leciiiii

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

A tak w ogóle to już chyba dawno powinnaś przejść na III fazę.Normalne że chudniesz gdy wciąż się odchudzasz
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:50   #4783
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziewczynki kochane , głównie Tójfazowiczki, gdzie wasz wątek??? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę Poproszę linka
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:02   #4784
marta de
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

generalnie ćwiczyłam, ale miałam teraz rok przerwy. Zaczęłam teraz biegać, bo pomyślałam, że to może przez brak ruchu, ale nic mi to nie daje... jak mam przejsc na faze trzecią jak straciłam dopiero 3kg... choć czuję się tak jakbym straciła co najmniej 6... za 8 dni kończę chyba tą drugą fazę skoro już mi nic ta dieta nie pomaga ...
marta de jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:05   #4785
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez marta de Pokaż wiadomość
generalnie ćwiczyłam, ale miałam teraz rok przerwy. Zaczęłam teraz biegać, bo pomyślałam, że to może przez brak ruchu, ale nic mi to nie daje... jak mam przejsc na faze trzecią jak straciłam dopiero 3kg... choć czuję się tak jakbym straciła co najmniej 6... za 8 dni kończę chyba tą drugą fazę skoro już mi nic ta dieta nie pomaga ...
Ja Cię nie rozumiem a co to jest waga???? Chyba ważniejsze co widzisz w lustrze i widzisz po centymetrach!!!

Spodnie Ci z dupy lecą a Ty zaczęłaś biegać, bo musisz na wadze ujrzeć "magiczną cyfrę".....

To napisz mi jeszcze czym Ty się martwisz???? tym że waga stoi,czy tym że chudniesz bez kg?
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:19   #4786
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane , głównie Tójfazowiczki, gdzie wasz wątek??? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę Poproszę linka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402728

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marta de Pokaż wiadomość
generalnie ćwiczyłam, ale miałam teraz rok przerwy. Zaczęłam teraz biegać, bo pomyślałam, że to może przez brak ruchu, ale nic mi to nie daje... jak mam przejsc na faze trzecią jak straciłam dopiero 3kg... choć czuję się tak jakbym straciła co najmniej 6... za 8 dni kończę chyba tą drugą fazę skoro już mi nic ta dieta nie pomaga ...
jak nie dziala skoro mowisz ze wchodzisz w najmniejsze ciuchy jakie masz. Nie rozumiem Cie, przeciez w cm chudniesz to czemu mowisz ze dieta nie dziala, sama sobie zaprzeczasz.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:35   #4787
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane Wytrwaluszki !!! Witam nowe Dukanki

Dawno nie pisałam ale czytam regularnie ( boję się opuścić choć jeden dzień, bo tak zasuwacie, ze się z tego książka robi ... hahaha


LyraBea Przepiękny masz podpis, Twoje wyniki utrwalania robią wrażenie.

Ja, pomału się szykuję do III,(teoretycznie jeszcze 2 kg) stuknie mi pewnie niebawem , ale ponieważ juz się sobie podobam a II mi nie straszna to postanowiłam , że przejdę na III stopniowo i delikatnie Na początek dodam jedynie porcje owoców, których brak doskwiera mi najbardziej. I z tego co zdążyłam się dowiedzieć to owocki w pierwszej połowie dnia ale to jeszcze trza się przywitać z dziewczynkami w innym wątku
Dzięki Co jakiś czas wpadam do Was jak posłaniec z IV fazy żeby dać znać, że można przejść przez Dukana, wytrwać i potem sobie świetnie radzić Zaczynałam tu z Wami właśnie na TYM wątku, ale to było całe wieki temu i wiele cześci temu....
Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane , głównie Tójfazowiczki, gdzie wasz wątek??? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę Poproszę linka
Coś tam Dziewczyny sobie nie radzą Kurde tak jakby wszystkie wróciły i zatrzymały się na II fazie i ani rusz. Dopinguję Was z całego serca
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:37   #4788
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Hejo

Mało się udzielam, czytam regularnie - sesja zbliża się wielkimi krokami i niestety mam coraz mniej czasu.

Muszę niestety przyznać, że do końca bezgrzeszna moja dieta nie jest, mimo to z dnia na dzień spadam (100g, lub 200g, ale zawsze)

Dziś ujrzałam 66,0kg

Zmieniam podpis
Witam nowe Dukanki i życzę wytrwałości i weterankom i świeżynkom
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:53   #4789
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

Coś tam Dziewczyny sobie nie radzą Kurde tak jakby wszystkie wróciły i zatrzymały się na II fazie i ani rusz. Dopinguję Was z całego serca
niestety jak przejrzalam watek 3 fazy to nie jest zbyt optymistyczny. Dobrze, ze do nas zagladasz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Hejo

Mało się udzielam, czytam regularnie - sesja zbliża się wielkimi krokami i niestety mam coraz mniej czasu.

Muszę niestety przyznać, że do końca bezgrzeszna moja dieta nie jest, mimo to z dnia na dzień spadam (100g, lub 200g, ale zawsze)

Dziś ujrzałam 66,0kg

Zmieniam podpis
Witam nowe Dukanki i życzę wytrwałości i weterankom i świeżynkom
gratulacje wskakuj na 3, przeciez Ty juz chudzina jestes.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 11:10   #4790
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
niestety jak przejrzalam watek 3 fazy to nie jest zbyt optymistyczny. Dobrze, ze do nas zagladasz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



gratulacje wskakuj na 3, przeciez Ty juz chudzina jestes.
Dziękuję, dziękuję ale ja jak osioł uparta i 62 chcemmmmmm
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:17   #4791
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość

Dziś ujrzałam 66,0kg
Gratuluję.
Wcinam serek wiejski Piątnicy, data ważności do 26.05, a on smakuje jak zepsuty... Kwaśny jakiś i te grudki rozdrobnione są.. Ble.
Zjeść czy wyrzucić te "5zł"... Ech.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-18 o 12:18
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:23   #4792
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Gratuluję.
Wcinam serek wiejski Piątnicy, data ważności do 26.05, a on smakuje jak zepsuty... Kwaśny jakiś i te grudki rozdrobnione są.. Ble.
Zjeść czy wyrzucić te "5zł"... Ech.
Może datę w sklepie przerobiły pamiętam kiedyś jak pracowałąm w spożywczym to tak się robiło
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:25   #4793
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Może datę w sklepie przerobiły pamiętam kiedyś jak pracowałąm w spożywczym to tak się robiło
Nie no, niemożliwe... Jakby zmazały to coś wydrukowane czarne na dole i zrobiły nowe? To już drugi serek (z tego samego sklepu - Leclerca), który jest jakiś zepsuty. Szkoda mi kasy...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:25   #4794
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Gratuluję.
Wcinam serek wiejski Piątnicy, data ważności do 26.05, a on smakuje jak zepsuty... Kwaśny jakiś i te grudki rozdrobnione są.. Ble.
Zjeść czy wyrzucić te "5zł"... Ech.
Dziękuję. Jak tam udaje się bezgrzesznie dukać? Trzymam kciuki.

Jak Ci nie smakuje, to wyrzuć - chyba że chcesz zasiąść na kibelku (co w sumie w tej diecie wskazane)
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:25   #4795
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Jak tam udaje się bezgrzesznie dukać? Trzymam kciuki.
A dobrze Wczoraj miałam koło nosa pierogi i ciastka i nie ruszyłam
Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Jak Ci nie smakuje, to wyrzuć - chyba że chcesz zasiąść na kibelku (co w sumie w tej diecie wskazane)
Akurat z tym nie mam problemów, więc ich nie chcę

Edit: A poza tym wczoraj mama mnie zlustrowała i powiedziała, że przytyłam (2-3kg, to na prawdę tak widać?)
W efekcie się poryczałam. Nienawidzę swojego brzucha.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-18 o 12:27
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:30   #4796
luizka4don
Raczkowanie
 
Avatar luizka4don
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Eh pogoda mnie dobija nic mi sie nie chce najchetniej położyłabym sie i ogladala tv ale niestety moje 9 miesieczne dziecko jest za zywe zeby tak polezec z mamusia hehe;p;p

Jezeli chodzi o faze 3 to ja wskakuje 1 czerwca chyba ze plany sie jakos zmienia (w co watpie) Cel nr 1 osiagniety i mam nadzieje ze do konca miesiaca pojdzie chociaz troszke;p Najwyzej utrwale ta co bede miala i znowu powroce na 2

Ja dzis na obiadek 2 udka pieczone + surowka z wszystkich warzyw jakie znalazlam w lodowce;p


Ja bym wyrzucila mozliwe ze byl w za cieplym miejscu i dlatego taki kwasny tez ostatnio mialam tak.
__________________
START 18.04.11 70,7KG
FAZA I -3,5
FAZA II 22.04.11 67,2KG
66,8kg
60kg obecnie


CEL nr 1-62KGosiagniety
CEL nr 2-58kg
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...27480b3e0b.png
luizka4don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:38   #4797
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez luizka4don Pokaż wiadomość
Ja bym wyrzucila mozliwe ze byl w za cieplym miejscu i dlatego taki kwasny tez ostatnio mialam tak.
Wywaliłam. I teraz nie mam co jeść Wczoraj to samo - ten sam duży serek wiejski Piątnicy i też musiałam wyrzucić. Trochę za drogi interes, żeby ciągle wyrzucać.
Może się przeniosę na małe...

Ja na III idę w sierpniu (mam cichą nadzieję)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:40   #4798
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A dobrze Wczoraj miałam koło nosa pierogi i ciastka i nie ruszyłam

Akurat z tym nie mam problemów, więc ich nie chcę

Edit: A poza tym wczoraj mama mnie zlustrowała i powiedziała, że przytyłam (2-3kg, to na prawdę tak widać?)
W efekcie się poryczałam. Nienawidzę swojego brzucha.
, ja miałam koło nosa pierogi i 4 wsunęłam. Podziwiam Cię!

Kiedyś myślałam, że 2-3 kg to nic, ale jak teraz tyle przytyję widzę u siebie ogromną różnicę - mama pewnie nie chciała Cię zasmucić, tylko zmotywować do grzecznego dukania - na tej diecie te 2,3 kg to nie jest tak dużo do stracenia - głowa do góry

Jeszcze 2 lub 3 razy odmówisz pierogów i te kilosy pójdą w siną dal


Też muszę wyrzucić ten duży, faktycznie na małych chyba lepiej - troszkę drożej, ale mniej wyrzucania.

Edytowane przez monique 90
Czas edycji: 2011-05-18 o 12:41
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:48   #4799
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
, ja miałam koło nosa pierogi i 4 wsunęłam. Podziwiam Cię!

Kiedyś myślałam, że 2-3 kg to nic, ale jak teraz tyle przytyję widzę u siebie ogromną różnicę - mama pewnie nie chciała Cię zasmucić, tylko zmotywować do grzecznego dukania - na tej diecie te 2,3 kg to nie jest tak dużo do stracenia - głowa do góry

Jeszcze 2 lub 3 razy odmówisz pierogów i te kilosy pójdą w siną dal
Kilka cm w brzuchu przybrałam...
A z ciastkami nie miałam problemu, bo pożarłam wczoraj pół porcji ptasianki
Gorzej z pierogami, ślinka ciekła jak je smażyłam na masełku... Ale dałam radę i mam przez to lepszy humor.
W ogóle nie zamierzam grzeszyć, bo znowu zaczęłam się wstydzić zdejmować bluzę, a nadchodzą upały.
Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Też muszę wyrzucić ten duży, faktycznie na małych chyba lepiej - troszkę drożej, ale mniej wyrzucania.
Podejrzana sprawa z tymi serkami...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:05   #4800
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Podkusiłam się dzisiaj stanąć na wagę wredna siostra nie schowała, po tym jak się ważyła, więc ja od razu wykorzystałam ale fakt, że myślałam o tym bo wczoraj i w nd, jadłam więcej niż 2 dozwolone produkty, a mało mięsa... trochę mnie pobolewają nerki, więc do czasu badań (jednak w pt) wolę troszkę ograniczyć mięso, ale nie chcę rezygnować z trybu diety. No ale suma sumarum dobrze się stało, bo mimo iż ok 22.05 powinna przyjść @ to odnotowałam 0,5 kg spadek od niedzieli także jest dobrze, i jeszcze większa motywacja
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.