Fajne ciuszki dla dziewczynki :-). - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 12:33   #1
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Exclamation

Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).


Witajcie

Dziewczyny proszę doradźcie mi taką o to rzecz: mam 2,5 letnią córeczkę, bardzo chciałabym ubierać ją modnie i oryginalnie, tzn. chciałabym, aby jej mała szafa była pełna ubranek takich, jak nikt nie ma. Na zimę udało mi się kupić takie rzeczy, ale była to głównie odzież zewnętrzna tzn. kurteczka, płaszczyk i czapeczki. Latem ten problem jest większy, przynajmniej dla mnie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wklejanie zdjęć fajnie ubranych dzieciaczków , oraz linków do sklepów z fajnymi ubrankami. Wierzę, że mi pomożeciei z góry Wam za to dziękuję .
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:49   #2
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Polecam kolekcje Wójcika, Cocodrillo, Success, Next, Palomino, Adams...i wyszukiwarkę Google
Ponadto w linkowni jest zbiór wirtualny supermarket zawierajacy mnóstwo ciekawych linków
Ale problem jest jeśli chciałabyś ubranka, które występują w pojedynczych egzemplarzach- tu chyba tylko krawcowa pomoże
Moja córka jest w wieku Twojej i nie mam problemu z wyborem ubrań dla niej- jedyne co mnie trapi, to odchudzony portfel
ps, polecam też allegro
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:57   #3
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Mariqa dziękuję bardzo za pomoc. Jeżeli chodzi o krawcową to raczej nie, wolałabym jednak kupić coś już gotowego . Skorzystam z Twoich rad, może znajdę coś fajnego.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:48   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Myśle ze dzieci powinno sie ubierac przede wszytskim wygodnie moda duzo pozniej przyjdzie sama ,wiadomo czym skorupka za młodu.....wolałabym aby dziecko skupiało sie na ksiazkach niz na tym co ma na tyłku.

Osobiscie nie mam problemu z kupowaniem ciuchów wrecz przeciwnie sklepy sa zawalone,jedyne co to ceny :-/ ale jest allegro i przeceny
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:31   #5
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Jeżeli odpowiada Ci ubieranie dziecka w rzeczy, które wszyscy noszą to zakładaj mu to na tyłek .......
W tym wieku skupianie się na książkach jest chyba lekką przesadą, chyba, że chcesz mieć "alfę i omegę", ja jestem zdania, że w tym wieku powinno się czytać i opowiadać dziecku książeczki, pozwalać mu aby samo decydowało jak chce spędzić czas (bawiąc się, czy opowiadając bajeczki, ogląając książeczki itp) i przede wszystkim nie zabierać mu dzieciństwa, na książki i naukę jeszcze przyjdzie czas.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:47   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

napisałm długie posta ale skasowałam bo i tak sie nie zrozumiemy.

Po pierwsze nie rozumiem jak mozna miec problem z ubraniem dziecka i na tym zakoncze rozwazania nad twoim problemem.

aa mozesz kupowac ciuchy u znanych projektantów
i zycze aby dziecko wyrosło na czlowieka z głowa a nie oryginalnym ubiorem
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:51   #7
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

polecam sklepy Tesco. nie dosc ze ostatnio maja coraz fajniejsze ciuszki za tak naprawde niewielkie pieniazki to i bardzo wygodne. ostatnio kupilam przesliczny dresik z bawełny spodenki na pupci kieszonki a na kieszonkach wyszyte serducha oraz rozsuwana na calej dlugosci bluze. czesto maja tez promocje np. trzypak bluzek z krotkim rekawem, kazda innego koloru w pastelowych kolorkach kosztowal mnie 29 zł. dobra gatunkowo bawełna nic sie z nia nie stalo po praniu. a teraz pojawila sie w tesco kolekcja cheeroke. maja bardzo slodkie kolekcje. a jak na orginalne rzecy ceny sa dla mnie przystepne.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 17:53   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Tesco?? przeciez to moze miec kazdy a nie o to chodzi autorce
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:09   #9
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Cytat:
Napisane przez paula78
napisałm długie posta ale skasowałam bo i tak sie nie zrozumiemy.

Po pierwsze nie rozumiem jak mozna miec problem z ubraniem dziecka i na tym zakoncze rozwazania nad twoim problemem.

aa mozesz kupowac ciuchy u znanych projektantów
i zycze aby dziecko wyrosło na czlowieka z głowa a nie oryginalnym ubiorem
Dziękuję Ci bardzo za wszystkie odpowiedzi, ale wydaje mi się, że tracisz czas, lepiej zająć się dzieckiem i pilnowaniem czy aby "siedzi" z nosem w książkach, bo szkoda by było gdyby zmitrężyło czas na czymś innym. A tak a propo, gdzie wyczytałaś, że mam problem z ubraniem dziecka, bo nie bardzo się orientuję, w którym poście to napisałam.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:17   #10
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Cytat:
Napisane przez tiaara
polecam sklepy Tesco. nie dosc ze ostatnio maja coraz fajniejsze ciuszki za tak naprawde niewielkie pieniazki to i bardzo wygodne. ostatnio kupilam przesliczny dresik z bawełny spodenki na pupci kieszonki a na kieszonkach wyszyte serducha oraz rozsuwana na calej dlugosci bluze. czesto maja tez promocje np. trzypak bluzek z krotkim rekawem, kazda innego koloru w pastelowych kolorkach kosztowal mnie 29 zł. dobra gatunkowo bawełna nic sie z nia nie stalo po praniu. a teraz pojawila sie w tesco kolekcja cheeroke. maja bardzo slodkie kolekcje. a jak na orginalne rzecy ceny sa dla mnie przystepne.
Tiaara, szczerze Ci napiszę, że nie znam Tesco, aż wstyd się przyznać, ale nie byłam jeszcze w tym sklepie , gdyż w najbliższej okolicy mam Real, Auchan, Carreful (nie wiem czy dobrze napisałam, ale chyba źle), a Tesco w drugą stronę. Z chęcią się wybiorę do sklepu, może w sobotę i wkrótce napiszę Ci o moich zakupach. Dziękuję i pozdrawiam !!!!!!!
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:18   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

ohh nie nie trace czasu ,wlasnie szukam nauczyciela esperanto do dziecka ,a dziecko obecnie jest na lekcji łaciny

tak ,masz racje nie masz problemu z kupowaniem tylko z szukaniem,mea culpa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 18:28   #12
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Mariqa dala ci dobre typy, ja najbardziej z tych wszystkich lubie Palomino

A tak na marginesie moja corka ma prawie siedem lat, chodzi do pierwszej klasy, bardzo dobrze jej idzie w szkole, mowi w dwoch jezykach, gra na flecie i uwielbia ksiazki. Jednoczesnie od urodzenia ubieralam ja ladnie, wygodnie i orginalnie. Teraz jest juz w miare duza, sama lubi wybierac sobie ubrania i robi to z coraz lepszym efektem. Dlaczego sadzicie, ze nie mozna byc swietnie ubrana i jedoczesnie miec dobrze poukladane w glowie? Jedno nie wyklucza drugiego, a to, ze mama chce ubrac dziecko ladnie nie znaczy od razu, ze bedzie ubrane niewygodnie.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:43   #13
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Oczywiście, że tak, masz rację Luba, zgadzam się z Tobą w 100%.
Wydaje mi się, że każda mama chce, aby jej dziecko wyglądało ładnie i schludnie. Nigdy nie ubrałabym dziecka w coś w czym widziałabym, że czuje się źle i jest mu w tym niewygodnie, poza tym może zabrzmi to troszkę śmiesznie, ale moja córeczka coraz częściej sama wybiera sobie ubranko, w które mam ją ubrać . Bardzo podoba mi się Twoja opinia Luba!!!!!!!!!!.
Gratuluję córeczki ::)). Całuski dla Was.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:23   #14
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Przyznam, że zwracam dużą uwagę na to, w co ubieram swojego synka. Zawsze staram się, aby był ubrany wygodnie, schludnie, ładnie, z gustem.
Wprawdzie skalepy są zawalone ciuchami dla dzieci, ale jak ja czegoś szukam, to ciężko coś znaleźć. Przede wszystkim zwracam uwagę na jakość - a w sklepach jest dużo zwykłych szmatek, które po pierwszym praniu nie nadają się do użycia. Albo od początku wyglądają jak ścierka. Poza tym są rzeczy, absolutnie nie w moim guście - same zdobienia, nadruki, pstrokate itd. Albo nie ma rozmiaru. Albo cena jest z kosmosu.

Dlatego ostatnio nawet już nie chodzę, nie szukam ale najczęściej kupuję w zaprzyjaźnionym jednym sklepie, gdzie mają trochę cocodrillo, marquita (czy jakoś tak) i tup - tup - (polecam).
Drugi ulubiony sklep to 5 10 15 - fajne ciuszki i zawsze jakieś przeceny, ostatnio kupiłam ogrodniczki dla synka za 40 zł. I H&M - bardzo fajne, zwykłe bawełniane bluzeczki bez udziwnień, nadruków itd - za 20 zł. Jakość sprawdzona.

Jedynie z butami mam problem
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 22:38   #15
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Pozwolę sobie wtrącic 3 grosze..może moje zdanie wyda sie komus kontrowersyjne ale najfajniejsze ciuszki dla dzieci jakie chyba widziałam to angielskie ubranka takich firm jak Next, Marks&Spencer, Adams, George i jeszcze kilka innych - które można znaleźc na lepszych posortowanych tzw. ciuchach. Na Allegro jest też tego bardzo dużo. Ubranka te najczęściej są praktycznie nowe, nie zniszczone, bardzo słabo widac jakiekolwiek ślady użytkowania dzięki czemu - moim zdaniem- nie powinno sie miec jakichkolwiek konmpleksów, że dziecko chodzi w używanych a nie nowych.
Tym bardziej, że te naprawde fajne ubranka - np Wójcika sa kosmicznie drogie, a dziecko przecież tak szybko rośnie.
Moim zdaniem alternatywa całkiem ciekawa, bo używane ubranka można spotkać naprawdę śliczne, oryginalne, można kupic dużo i sobie zestawiac a za zaoszczędzone pieniążki kupic dziecku coś innego.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:56   #16
Dorcia220
Raczkowanie
 
Avatar Dorcia220
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 144
GG do Dorcia220
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

moja mała ma 3 msc, i ja juz ubieram ją jak księzniczkę, i choc kasy zbyt duzo nie mamy, ale na jedego mojego skarba nie załuje, i nie bede załowałą nigdy, i nie wiem czemu miałabym jej ne ubierac łądnie, dziecko musi ładnie i zadbanie wyglądac, hehe ze pustka w głowie, bedzie miałą jeszcze czas sie pouczyc, tearz ma dzieciństwo, a ja postaram sie zapewnic jej wspaniałe dzieciństwo, w miare mich mozliwosci, i nie chodzi tu tylko o ubrania
pozdrawiam
__________________
"Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca."
Dorcia220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:04   #17
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

Lumiaa podzielam twoje podejscie. mam czesc rzeczy kupionych w sklepach z odzieza nowa a czesc z ciucholandow. przeciez widze co kupuje a roczne dziecko nie moze bardzo zniszczyc ubranek. wybieram tam ubranka bez plam i nie zmechacone. za sliczna sukieneczke place najczesciej 5 zł. orginal, niezniszczony i do tego moze jeszcze dwie osoby w miescie taka sama maja. a przede wszystkim nie wydaje na ciuchy kosmicznych cen.
Małgorzata41 - polecam. jest coraz cieplej wiec mozesz nawet z pociecha sie na spacrek przejsc. naprawde niekiedy cuda mozna kupic za niewielkie pieniadze. polecam tez tak jak marcelina73 sklepy 5,10,15. czesto maja przeceny np tego co sie nie sprzedalo w tamtym sezonie. a takze tak jak lumiaa allegro. niekiedy na licytacji mozna za 20 zl kupic ciuszki sprowadzane z zagranicy i niekoniecznie uzywane bo trafiaja sie z metkami.

napisz jak tam "twoje" TESCO i czy znalazlas cos ciekawego.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 08:06   #18
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Fajne ciuszki dla dziewczynki :-).

hej
za najlepsze uwazam ciuszki zZARY, chociaz do tanich nie należą,W H&M tez sie coś znajdzie, a kolekcje mają krótkie i czasem takie odlotowe,że sama bym chciała...
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.