Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 15:44   #3211
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Dzięki za życzenia dziewczyny. My właśnie wróciliśmy ze spacerku.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 15:56   #3212
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

a my dzisiaj byliśmy aż dwie godzinki na spacerku, bo pogoda była cudna! Mój termometr pokazał aż 7 stopni Aż wiosną zapachniało.....
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:02   #3213
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

U nas zero spacerków, jedynie wypad do lekarza całe szczęście obejdzie się bez zastrzyków bo już pomału idzie ku poprawie - odpukać. W poniedziałek znowu kontrola. Jednak na razie siedzimy ładnie w domu.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:14   #3214
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA JASIA
MAKSA
OLI
MARCELKA
ale dzis mamy duzo tych solenizantow
witam dwie nowe mamusie
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:41   #3215
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Ponownie?A czemu ponownie?Tylko ze nie wiem co pisac?Jula jak narazie ma dopiero 2 ząbki i jeszcze nie chodzi sama,tzn.chodzi ale musi się czegoś trzymać.
Ponownie, bo napisałam "witam" na poprzednim wątku dziś rano Ale ty wcześni9ej już nas odnalazłaś na nowym, więc nieważne
Tosia je w nocy - no może nie w nocy tylko rano, bo około 4-5. Zjada butlę (150ml) i śpi dalej. A jak jej nie dałam to miała już dzień. I tyle. Wolę ją dotankować i pospać jeszcze
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:03   #3216
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

NIE JESTEM W CIĄŻYtak sie kochane ciesze,że szokens..okresu brak-widac musze sobie znaleźć dobrego ginekologa endokrynologa bo znów zaczynaja mi sie problemy


Sto lat dla wszystkich solenizantów,a rzeczywiście dzis mamy ich troszke

Kochane a co do spacerówek,,,,,zastanawia m się nad http://translate.google.pl/translate.../35302745.html czyli chicoo Ct.0.1 nie mam pojęcia ,moze wiecie cos na jegp temat??

10 kg jak na spacerówke to chyba jednak duzo???
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:48   #3217
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kami ''dotankowac'' dobre
moj maly jak sie obudzi w nocy to tez pije mleczko ale znacznie wiecej bo 270ml.
tez wole dac to mleczko zeby spokojnie i dlugo pospal a ,ze ja do porannych ptaszkow nie naleze no ....

Nimfetko dobrze ,ze tescik wypadl tak jak chcialas ,mialas kiedys chora tarczyce?
kurcze moje miesiaczki sa po tej ciazy nieregularne tez sie martwie czy wszystko ok.
musze zapisac sie na wizyte do ginka ,prawie rok nie bylam
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 20:35   #3218
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Moja mała "tankuje ok 6-6.30 210 mleka . Nawet mi to pasuje bo mąż do pracy wstaje, a i ja niedługo też będę
Od 1 marca wracam do pracy - na szczęście tylko na pół etatu więc nie porzucę córci na długo
A wizyta u gin też mnie czeka ostatni raz byłam po porodzie

Dziś miałam fajny dzień - obiadek u siostry więc nie musiałam nic robić. Jej dzieciaki zajęły się moją Amelką więc troszkę odpoczęłam

Zaczynam buszować po katalogach biur podróży bo chcemy w czerwcu gdzieś polecieć. Myślę nad Kretą. Była któraś z Was z dzieciaczkiem za granicą. Może możecie coś polecić.
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.

aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:36   #3219
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
Kami ''dotankowac'' dobre
moj maly jak sie obudzi w nocy to tez pije mleczko ale znacznie wiecej bo 270ml.
tez wole dac to mleczko zeby spokojnie i dlugo pospal a ,ze ja do porannych ptaszkow nie naleze no ....

Nimfetko dobrze ,ze tescik wypadl tak jak chcialas ,mialas kiedys chora tarczyce?
kurcze moje miesiaczki sa po tej ciazy nieregularne tez sie martwie czy wszystko ok.
musze zapisac sie na wizyte do ginka ,prawie rok nie bylam
Krolowaa nie miała problemów z tarczycą ale kilka lat leczyłam sie hormonalnie-bo nie miałam okresu bez podawania hormonów i miałąm satwierdzone PCOS -wiec ciesze sie ,że płodna jestem .
Nooooo to ja do ginka wyganiam ja szukam dobrego endokrynologa ginekologa i widze,że łatwo nie jest
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 22:23   #3220
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Moja przestała budzić się w nocy do jedzenia,jak miała 2 miesiące.A nasz wieczór wygąda tak-przed 20:00 lub parę minut po,idzie się kąpać,po kąpieli jedzonko i zasypia przed 21:00 lub 21:00.W nocy nie je i wstaje między 7:30 a 8:00,robi siku do nocnika,a potem dostaje śniadanko.
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 06:48   #3221
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nimfetko super że test ujemny Endokrynologów u nas raczej nie za wielu. A na dobrego trafić, to trzeba mieć szczęście.
A Tutek już na kolanach... Moich -żeby była jasność
Tak że - do potem. Bo z nią to już nic nie napiszę
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 06:51   #3222
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Meldujemy się po małej przerwie

Spóźnione życzenia dla Roczniaczków

Aneczka Pechowy ten wątek rzeczywiście, Ty się nie martw i nie myśl co by było gdyby... bo wszystko bedzie dobrze

Skoja Ja kupiłam paputki po domu dopiero teraz, Borys w skarpetach z ABS sie i tak wywala a ze u nas raczej chłodniej w mieszkaniu to wolę zeby miał jakąś izolację w postaci podeszwy, butki leciutkie firmy Befado (Nimfetka kiedyś wklejała taka listę ze zdrowym obuwiem)
piszę tak na wypadek jakbyś kiedyś chciała kupić nóżka sie nie poci-fajne
http://www.sklep.befado.pl/index.php...kty&id_pgr=988
my mamy te oliwkowe z odkrytym palcem
dla dziewczynek jak zwykle cudeńka

Przestałam karmić małego od ok 3 m-ca ale wtedy to już tylko butelkę dostawał, spał tak do 6 znowu mleczko i spanko do 9 ahh co to były za czasy

Witam nowe Mamusie

Nenah Pyszności robisz dla Kubusia, co to za książka?

Roxi Podziwiam że chce Ci sie gotować 2 obiady i jeszcze osobno dla małego
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414

Edytowane przez mumi24
Czas edycji: 2010-02-19 o 07:00
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 10:32   #3223
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Melduje sie i ja

aredzimska...na tym wątku passion jest specjalista od podrózy

mumi...fajnie te buciki, może kupię takie małemu...ach dla dziewczynek zawsze wszystkiego jest więcej
Wiesz chyba zrezygnuję z tamtego wątku... tylko się dołuje jak czytam złe wiedomości, poza tym juz jedna kobieta zrezygnowałą, pewno bała się że i jej udzieli się to nieszczęście...

nimfetko...cieze się ze wszystko ułozyło się po Twojej mysli

Roxi... no ja też cie podziwiam że Ci sie chciało tyle czasu przy garach stać...ja wczoraj zupe ugotowałam dla wszystkich...a wieczorem tż pizze przywiózł...lenia kulinarnego mam ostatnio
Z resztą nie mam wogóle apetytu..dziś jeszcze nic nie jadłam bo mnie mdli.. no i mam straszne zawroty głowy... buuuu...
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:02   #3224
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja tez sie witam....

Czytam was ale cos nie mam co pisac.......
Poza tym Alan maruda ostatnimi czasy..........

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
NIE JESTEM W CIĄŻYtak sie kochane ciesze,że szokens..okresu brak-widac musze sobie znaleźć dobrego ginekologa endokrynologa bo znów zaczynaja mi sie problemy


Sto lat dla wszystkich solenizantów,a rzeczywiście dzis mamy ich troszke

Kochane a co do spacerówek,,,,,zastanawia m się nad http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair= en|pl&u=http://www.unbeatable.co.uk/p_rupr/Chicco-Ct-01--Discovery-Standard-Stroller-Reviews/35302745.html czyli chicoo Ct.0.1 nie mam pojęcia ,moze wiecie cos na jegp temat??

10 kg jak na spacerówke to chyba jednak duzo?
??
No jak dla mnie to na pewno za duzo 10 kg....
chicco liteway ma cos kolo 7 kg i juz nie jest taki leciutki bosa spacerowki po 5 kg...

A co do jedzenia nocnego to u nas chyba jakies 3-4 miesiace temu sie skonczylo....
Nawet nie pamietam kiedy dokladnie
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:09   #3225
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
aredzimska...na tym wątku passion jest specjalista od podrózy
hahahha

Cytat:
Napisane przez aredzimska Pokaż wiadomość
Zaczynam buszować po katalogach biur podróży bo chcemy w czerwcu gdzieś polecieć. Myślę nad Kretą. Była któraś z Was z dzieciaczkiem za granicą. Może możecie coś polecić.
Ja byłam w Tunezji jak Jasio miał 7 miesięcy. Teraz lecimy....sama już nie wiem dokąd plany się zmieniają, ale bierzemy pod uwagę Tajlandię, Malezję, Bali, Tanzanię, Mozambik, albo coś w Am. Pd.

Ogolnie podrozowanie z dzieckiem jest super. Polecam.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:18   #3226
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ja byłam w Tunezji jak Jasio miał 7 miesięcy. Teraz lecimy....sama już nie wiem dokąd plany się zmieniają, ale bierzemy pod uwagę Tajlandię, Malezję, Bali, Tanzanię, Mozambik, albo coś w Am. Pd.

Ogolnie podrozowanie z dzieckiem jest super. Polecam.
Witam mamuśki !

Kurcze trochę się obawiałam krajów arabskich. A w jakim hotelu byłaś w Tunezji jeśli mogę spytać? Ja już nie mogę się doczekać wyjazdu

Ale jestem niewyspana, małą dziś dała nam popalić. pół nocy nie spała. Teraz padła po 11 ciekawe ile pośpi. Też bym chętnie płożyła się ale jutro mamy ROCZEK i gości więc trzeba sprzątać

Piję kawkę, ale jakoś nie pomaga.
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.

aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:21   #3227
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam,
Kubuś ucina sobie drzemkę, więc szybciutko coś napiszę.

Wczoraj Kubuś zasnął o 18:30 i spał 12h do 6:30 - podobno miał pobódki w nocy, ale ja byłam tak zmęczona, że nic nie słyszałam - po raz pierwszy nie słyszałam własnego dziecka Na szczęście tym razem tż mnie wyręczył.

Mumi - ta książka to Mały Smakosz Anabel Karmel

Nimfetko - widzisz ułożyło się po twojej myśli... nie ma się co martwić na zapas... powodzenia w poszukiwaniu lekarza

Aneczko - ty lepiej faktycznie zrezygnuj z tamtego wątku dla psychicznego spokoju...

A ja ostatnio kupiłam na przecenie w Coccodrillo trampeczki za 9 zł, ale Kuba ryczy jak mu je zakładam Widzę, że samo kupno bucików to pikuś, przekonać dziecko do ich noszenia - to będzie wyzwanie

Oki, lecę, bo czekają mnie przygotowania do jutrzejszej imprezy
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:26   #3228
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

A co do spacerówki ja mam graco mirage +. waga 7 kg, składam jedną ręką. dla mnie bomba na szybkie wypady do sklepów - bo na śnieg to nie bardzo . ale wiosną na pewno skorzystam. mam jeszcze wielką bebecara spacerówkę chyba z 15 kg waży, stoi na klatce

http://www.bazarek.pl/produkt/11846/...odel-2009.html
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.


Edytowane przez aredzimska
Czas edycji: 2010-04-01 o 12:45
aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:26   #3229
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

kochana wegług mnie nie ma czego się bać w krajach arabskich. Oczywiście trzeba brać lepszy hotel, ale to też zależy od oczekiwań i wymagań. Ja byłam w Prima Life Skanes pomiędzy Sousse a Monastirem. Wybraliśmy go głównie ze względu na położenie. Hotel jak hotel. Łóżka, łazienka. Bez rewelacji, ale czysto. Za to obsługa super, wszyscy bardzo sympatyczni, jedzenie dobre, świetne animacje. Choć my z infrastruktury hotelowej nie korzystaliśmy dużo, bo wynajęliśmy samochód i zwiedzaliśmy kraj na własną rękę.
Ogólnie to był nasz pierwszy wypad z biurem podóży, bo my zwykle rezerwujemy bilety lotnicze, pakujemy plecach i w drogę. Raz zrobilismy wyjątek, bo Jaś był malutki. Ale teraz też lecimy na dziko
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 12:20   #3230
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ale teraz też lecimy na dziko
No to odważna jesteś

Ja jak do tej pory zawsze latałam z jakimś biurem , trochę leniwa jestem
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.

aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:07   #3231
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja też podziwiam passion że tak w ciemno jezdzi...
Ale czasem tak jest fajniej. Ja jak raz byłam w zakopanym to pojechaliśmy w ciemno, bez zadnej rezerwacji no i było super, znaleźliśmy fajny domek z fajna właścicielką, a drugim razem juz rezerwowalismy wcześniej i była taka kicha że szok. Baba wredna przyjeła pod dach 15 osób (taka grupa bylismy) i myslała ze będziemy cichutko jak myszki. darła sie że ona chce sie wyspać i mamy po 22 spać iść.

Ech.. mój Domik to ma pomysły, odkrył ostatnio karte w dekoderze telewizyjnym i ciągleją wyciąga i chowa po katach....raz ją pod łóżkiem znalazłam
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:56   #3232
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hej
ja też szukam butek dla Kubusia, żeby łatwiej mu było chodzić po domku. Ja zaczęłam dopiero wtedy chodzić, jak mama kupiła mi butki, więc wypróbuję to też na Kubolku

aaaa.... dzisiaj się ważyliśmy, wiec mogę podać dokładne dane Waga: 9780 g, wzrost: 78 cm
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:51   #3233
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ale mam dzień - już od kilku godzin powoli szykuję chałupkę na imprezkę - wielkie sprzątanie
Amelka chodzi po domku w skarpetkach z ABS-em, w butach tylko wtedy gdy musi
Może wpadnę później
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.

aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:08   #3234
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kuba śpi, ja padam z nóg - cały dzień na zakupach i w kuchni, a jeszcze prasowanie mnie czeka

Dziś kolejny krok w odstawianiu Kubusia od piersi - po kąpieli dostał mleczko w bidonie, kupiłam mu Bebiko bananowe. Zrobiłam 60 ml, na spróbowanie czy w ogóle zaskoczy. Tatuś podał mleczko i Kubuś wypił wszystko Aż musiałam dorabiać Więc obyło się bez cycusia. Potem zaniosłam go do łóżeczka i zaczęłam śpiewać kołysanki, w pewnym momencie kapnął się że coś jest nie tak i zaczął płakać, dałam mu jeszcze bidonik, bo wszystkiego nie wypił, popił i dalej się kulał po całym łóżeczku aż zasnął Tak się cieszę. W sumie wypił ponad 200 ml

Spadam prasować, a potem do spania. Jutro impreza więc wypoczętym trza być
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:39   #3235
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Norbert śpi od 18:15.... ehhh padł, bo spał tylko raz od 11 do 11:40
wogóle to mam z niego niezły ubaw - nauczył się, co znaczy TAK i tak kiwa głową, a właściwie całą górną połową ciała, że jak chodzi po domu i coś chce i go pytam: to? to? to? i jak nie to głową zaprzecza, a jak tak to tak się kiwa, że nie umie równowagi utrzymać i się przewraca I zaczyna mówić: DAĆ, cicia, dzidzi, dziadzia, a że czasem ciężko to rozróżnić, to już inna broszka
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:21   #3236
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam wszystkim solenizantom sponione Sto Lat
Nimfetko gratuluje wyniku testu

Aneczko a powiedzialas mamie o ciąży??

wyzale sie wam Kamiś wczoraj sie zamachnał i zlamał mi okulary, chodze teraz w jakis starociach z podstawówki i jestem slepa w nich jak kret a na nowe jeszcze musze poczekac jeszcze ze 2 tyg

a teraz pochwale sie rekordem Kamiś usnal wlasnie sam w 4 min
i mamy 5 zębolków i 6 tuż tuż lada chwila sie przebije

dużo zdrowka dla chorusków
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 03:47   #3237
Kubu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Dobry wieczór .

Spóźnione życzenia dla małych Jubilatów .

My imprezujemy jutro, 19 osób + parę dzieci, jedzenie będzie przywiezione, tort też (w kształcie jedynki, jakoś nie chcieliśmy mu dawać zwierza do jedzenia), urodziny robimy specjalnie na ten cel wynajętym apartamencie, czyli ja spokojnie mogę się skupić na paznokciach i fryzurze .

Kami, nie wisimy w Vancouver, chociaż mój mąż aż piszczał, coby sobie hokej z bliska pooglądać, ale ja za tłumami nie przepadam, zresztą on też, więc sobie oglądamy w tv, a na narty jeździmy blisko.
Podczytuję Was prawie codziennie, ale na pisanie już czasu za mało. Hehe, większość nie pracujących myśli teraz o pójściu do pracy, a ja rzuceniu w pioruny, przynajmniej jednej.

Kubcio zaczął chodzić !! Jak mała pokraka póki co, strasznie pociesznie wygląda. Nie mówi poza kilkoma słowami, śpi całe noce bez zmian od 20 do 8. W dzień 1-2 godzinne drzemki. Butków ani kapci nie chce nosić, ściąga w oka mgnieniu, sznurowadła, rzepy, zamki - błahostka, smyk i z nogi. Odkłada do szuflady ze skarpetkami . Zrobił się nieśmiały przy obcych. Grzeczny, zaczyna słuchać "nie wolno".
Nie choruje (tfu tfu) wcale.

Wózek mamy taki:

http://www.allegro.pl/item922663570_...y_mini_su.html

Superowy jest , w przeciwieństwie do maclarena, quinny, perego czy chicco jeździ świetnie po wybojach, trawie i śniegu, (maclaren może jest bardziej zwrotny i lżejszy, ale na spacer inny niż po asfalcie bym go nie wzięła), bez problemu prowadzi się jedną ręką, składa się bajecznie prosto, można go złożyć z wyjcem na rękach, i nawet trochę z dzieckiem i wózkiem pochodzić. Daszek przeciwsłoneczny tak wielki, że całe dziecko się pod nim chowa. Siedzenie głębokie, oparcie wysokie. Amortyzatory. Dużo dodatków (trzeba kupować oddzielnie), jak śpiwór, folia przeciw deszczowa, siatka przeciwowadowa, takie coś...barierko-oparcie montowane przed dzieckiem, z miejscem na butelkę, chrupki i zabawki, pojemnik na kubek dla rodziców.
Chicco jest wąskie i prowadząc kopie się nogami w koła.
Maclaren łysy.
Perego mam duży wózek i jest okropny, koła prowadzą a nie ja.
Zaskakująco dobre Graco.
Maxi cosi ma zasadniczą wadę - część na nóżki dziecka, ta którą można złamać/złożyć/rozłożyć dla siedzącego/śpiącego dziecka, w pozycji złożonej, kiedy dziecko chce siedzieć - nie trzyma się na dole, jest złożona jakby w połowie, i większe dziecko będzie szurało nogami po ziemi, bo przez to odstające ustrojstwo nie da rady postawić nóżek na podnóżku.
Quinny i Ipoo są w miarę oki, ale po nierównościach ciężko się prowadzą, jak i te powyżej.
No i zawsze trzeba wypróbować, czy nie za wąski, za niski, czy się w tył nie kopie, czy rączki nie za nisko (ja 175). Na ten trafiłam za czwartym razem i jestem zachwycona.
Mam nadzieję, że mój przegląd wózków pomoże.

Jedziemy do Polski w przyszły piątek, czekają na nas sanki . Mam pietra przed 9-godzinnym lotem z chodzącym i raczkującym dzieckiem, ale jakoś damy radę. Tylko na dwa tygodnie, ale i tak doczekać się już nie mogę .

Miłego weekendu i zabaw urodzinowych!

Edytowane przez Kubu
Czas edycji: 2010-02-20 o 04:00
Kubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 08:33   #3238
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kubu, ale Ci fajnie z tym wylotem do Polski choć zastanawiam się jak okiełznasz "tuptusia" na pokładzie...

Norbert spał od 18:15 do 7... z dwiema małymi pobudkami o 4 (pokazując na pieluchę mówił "yyyyy yyyyy" no i musiałam zmienić ) i o 6 (dałam 250 mleka i poszedł jeszcze spać)
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 08:59   #3239
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kubu a jaki model Graco uwazasz za godny polecenia
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 09:40   #3240
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja znów niewyspana. Domik budził się co chwile z płaczem. Ja uparta zamiast Go do łóżka wząść i mieć święty spokój, chodziłam do Niego co 5 minut i go usypiałam. Tak że dziś chodze jak zombie
Przebijaja mu się trzy czwóreczki na raz , może to przez to?/ bo niby ładnie w nocy juz spał.
Dzis już domek posprzątałam , a mały śpi...tzn spał bo już widze że kopie nogami w kojcu.....

Ja wózka nie kupuję mam spacerówkę i mi wystarczy., na spacrki jest w sam raz a na jakieś dalsze wyjazdy nie zapowiada się żebym ruszyła więc ie ma sensu żebym z piwnicy graciarnie robiła

Stokrotko..nikt nie wie jeszcze, ale cos mi się zdaje że mama się domyśla, bo zawsze mnie po węgiel wyganiała a ostatnio cos sama przynosi

roxi, Kubu..jak ja Wam zazdroszcze takich spiochów, tak mi się marzy jedna , jedniusieńka przespana noc
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.