Konsultacja idealnych kolorów cieni do powiek... i nie tylko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 13:22   #1
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109

Konsultacja idealnych kolorów cieni do powiek... i nie tylko :)


Witam Was, Wizażanki!
Chciałabym prosić o pomoc w doborze kolorystyki makijażu w moim przypadku. Lubię podkreślać oczy, zwykle ubieram się w rzeczy o kontrastowych zestawieniach (czarny + szary / czerwony / fioletowy / biały), lub w podobnych, raczej chłodnych odcieniach. Mam niebieskoszare oczy i ciemnobrązowe włosy, naturalnie kręcone (zdjęcie jest sprzed roku J fryzura jest teraz sporo krótsza, lżejsza, loki swobodnie ułożone). Zależy mi najbardziej na przykładach kolorów cieni, które będą odpowiednie do mojej karnacji i tęczówki. Przeglądałam oczywiście inne wątki, makijaże dla niebieskich oczu, dla szatynek i brunetek, ale mam spory problem z określeniem mojego typu kolorystycznego, dlatego wierzę, że na przykładzie załączonego zdjęcia będziecie mogły (i chciały ) mi pomóc.
Z góry dziękuję i ciepło pozdrawiam!
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:10   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Konsultacja idealnych kolorów cieni do powiek... i nie tylko :)

Nie taka fotka robiona jest od góry i nie widzę twoich powiek. Światło nierównomierne niestety. Najlepiej pracuje się na takich od legitymacji.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:29   #3
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Konsultacja idealnych kolorów cieni do powiek... i nie tylko :)

to jedno z niewielu na którym widać moje powieki i jest zrobione w świetle dziennym. Brak tu jakiegokolwiek makijażu
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:47   #4
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Konsultacja idealnych kolorów cieni do powiek... i nie tylko :)

przepraszam, że się podepnę ale nie chcę zakładać nowego wątku. Również bym prosiła o poradę dotyczącą cieni bo mam z tym problem (proszę nie zwracać uwagi na stan mojej cery, walczę retinoidami o ładniejszą, ale... kiepsko to idzie na co dzień używam jeszcze podkładu, korektora.
Hm w sumie to moglabym stworzyć wątek w metamorfozach, bo przyglądając się sobie stwierdzam, że może powinnam nadać brwiom innego kształtu i chciałabym prosić o propozycję makijażu na studniówkę pasujący do tej sukienki (blagam nie komentujcie ze sukienka bezowata itd bo jestem sama na siebie zła że ją kupiłam a ze kupiłam w październiku to nie mam szans na to bym mogła wymienić
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.