Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 07:56   #2641
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Zbieranie to dobry pomysł ale nawet jak uzbieram i kupię to i tak rodzina będzie na mnie krzywo patrzeć że taki drogi. Zdenerwowało mnie wczoraj to że zanegowała mój pomysł mama.
A czemy Ty musisz o wszystkim naokoło opowiadać? Może właśnie z tych planów, zachciewajek oni sobie tworzą Twój obraz jako osoby rozrzutnej? Ja bym na Twoim miejscu uzbierała sobie, cichaczem kupiła i przełożyła do innego opakowania żeby zazdrośników w oczy nie kłuło.
A porównywanie swoich zakupów do zakupów Mamy chyba nie ma sensu. Ona ma inną sytuację życiową i materialną i skoro może sobie na to pozwolić to jej sprawa.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Do tego przyszedł wczoraj brat szwagierki wieczorem -dosłownie na 5minut. Byłam już po zmyciu makijażu, nakładaniu maseczke i wklepaniu kremu a ten do mnie że po porodzie przestałam o siebie DBAĆ bo nie jestem umalowana ..no gdzie ja żyję???
Trzeba było mu tak odpowiedzieć żeby mu w pięty poszło.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:13   #2642
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV



Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A czemy Ty musisz o wszystkim naokoło opowiadać? Może właśnie z tych planów, zachciewajek oni sobie tworzą Twój obraz jako osoby rozrzutnej? Ja bym na Twoim miejscu uzbierała sobie, cichaczem kupiła i przełożyła do innego opakowania żeby zazdrośników w oczy nie kłuło.
A porównywanie swoich zakupów do zakupów Mamy chyba nie ma sensu. Ona ma inną sytuację życiową i materialną i skoro może sobie na to pozwolić to jej sprawa.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------



Trzeba było mu tak odpowiedzieć żeby mu w pięty poszło.
Zwykle jak kupuję coś z kosmetyków to nie opowiadam o tym.Bo i po co? Ale że to był drogi produkt to powiedziałam..i mój błąd.Tak bym kupiła, nikt by się nie spostrzegł i byłoby cacy...Uzbieram sobie na nie i kupię w maju (oby były )

A bratu szwagierki powiedziałam że właśnie zmyłam makijaż bo nakładałam maseczki na co on z głupim uśmieszkiem "jo jo"..e... takiego tylko lać i patrzeć czy równo puchnie Mam go generalnie gdzieś
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:35   #2643
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja mam takie diamonds armaniego i zapach jest oryginalny, FM nie dorasta mu do pięt nie wiesz il Twój TŻ płacił za nie??
Co to za perfumki ? Kusicie mnie, gdzie mozna je kupic???

Wczoraj zaczełam lukać na all za meteorytkami, to nie dobrze bo za którymś razem ulegnę.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:41   #2644
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Zwykle jak kupuję coś z kosmetyków to nie opowiadam o tym.Bo i po co? Ale że to był drogi produkt to powiedziałam..i mój błąd.Tak bym kupiła, nikt by się nie spostrzegł i byłoby cacy...Uzbieram sobie na nie i kupię w maju (oby były )

A bratu szwagierki powiedziałam że właśnie zmyłam makijaż bo nakładałam maseczki na co on z głupim uśmieszkiem "jo jo"..e... takiego tylko lać i patrzeć czy równo puchnie Mam go generalnie gdzieś
Ja tam nie opowiadam o niczym. Gdyby moja siostra minimalistka wiedziała ile mam firmowych perfum to by chyba na zawał padła. A TŻ jak na razie nie ma nic do gadania na co wydaję swoją kasę, zresztą później też się nie będzie wtrącał do mojej części. W przyszłości będziemy mieć jedno wspólne konto na wydatki domowe i każdy swoje na prywatne zachcianki.

Ja bym się nie tłumaczyła tylko podsumowała jego wygląd, jego panny albo czegoś co go "boli".

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Wczoraj zaczełam lukać na all za meteorytkami, to nie dobrze bo za którymś razem ulegnę.
Mnie przynajmniej meteoryty nie kuszą. Obiecałam sobie że jak pojadę do Francji to sobie kupię jakieś i to mnie uspokoiło na tyle że przestałam się nimi interesować.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:14   #2645
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

W sumie przydałby mi się jeszcze taki wątek jak ten tylko z ciuchami, butami i całą resztą "ubraniówki"...
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:29   #2646
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Czesc dziewczyny!

Wlasnie zjadlam sniadanko z Tz-tem,pozniej zabieram psa na spacer i jade na uczelnie. Dzis obiadek z kolezankami a potem wyklady do 16!

zetafon pokazesz zdjecie nowych wlosow?

Zdecydowalam ze na obrone tz-ta tez zrobie sobie ciemne wloski moze z delikatnymi jasnymi pasemkami

Jelly my za to wiemy ze ciagle sie starasz uszczuplic zbiorek i przemyslasz zakupy wiec nie przejmuj sie o tym co sadzi mama. Moja mama ma podobnie..kupuje ciagle cos bo np sie trafi taniej...a potem mi oddaje i musze to przez dlugi czas zuzywac np jakies tanie paletki cieni
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:33   #2647
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Hosenko wg mnie nadal kupujesz za duzo kosmetykow skoro az tyle wysylasz na allegro.
To raczej nie jest związane z kupowaniem zbyt dużej liczby kosmetyków.
Te które "lecą" nie odpowiadają mi w 100%, albo stwierdziłam, ze sa dla mnie zbyteczne (np. balsam po depilacji: dostałam go w Naturze przy zakupie kremu do depilacji, w sumie za 4,90, używałam od czasu do czasu). Nawet kupując 2-3 miesięcznie mozna trafić na nie dokońca nam odpowiadające no i tak się uzbiera.

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
No i jeszcze to Bright Crystal... Hosenko, perfumy są oryginalne, prawda?
Oczywiście.
Tylko nie mam kartonika, bo wyrzucam od razu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 09:35   #2648
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Co to za perfumki ? Kusicie mnie, gdzie mozna je kupic???

Wczoraj zaczełam lukać na all za meteorytkami, to nie dobrze bo za którymś razem ulegnę.
ja kupuję od znajomego
dobrze że ja się jeszcze za meteorytami nie oglądam
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:52   #2649
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dobrze że ja się jeszcze za meteorytami nie oglądam
I ja Cena mnie przeraża, więc nawet, jakbym je chciała, to nie ma mowy. Dziewczyny, nie mogę już z tą pogodą, pada i pada, ja chcę lato i słoneczko... Nowymi zużyciami niestety nie mogę się pochwalić, chociaż mam pare kosmetyków na wykończeniu, więc w kwietniu kilka pójdzie
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:21   #2650
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cuciola to że nie ufasz tym koleżankom TŻ to jak dla mnie oznacza że nie do końca ufasz swojemu TŻ. Jak on nie będzie chciał to one mogą "na rzęsach stawać" i nic z tego nie będzie. Mój TŻ ma dwie serdeczne przyjaciółki (jedną zna od dzieciństwa a drugą ok 10 lat) i jakoś mnie nie rusza że wymienia z nimi smsy, telefonują do siebie a od czasu do czasu idą na kawę pogadać.

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
W sumie przydałby mi się jeszcze taki wątek jak ten tylko z ciuchami, butami i całą resztą "ubraniówki"...
To Ty jesteś nałogowiec na maksa. Ja szaleję tylko kosmetykowo i to w sumie w dwóch kategoriach: balsamy i perfumy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:48   #2651
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

ciuciola nie mam aparatu,a moj w telefonie robi zdjecia ktore nie oddają prawdziwych kolorów.ale farbe moge ci polecic,nazywa sie diacolor riche-jakos tak sie pisze-i to jest super sprawa.włosy nie sa absolutnie zniszczone,własciwie to nawet są miękksze i bardziej nawilżone niż na co dzień.odrostu nie widac wyraznie nawet po 4 miesiacach.ma mało amoniaku i fryzjerka mówila mi ze jest w sam raz dla osób mlodych bez siwych włosów i do robienia naturalnych odcieni.strasznie nie chcialam farbowac włosów ale ona powiedziala ze to najlepszy produkt jaki moze byc i nic mi się nie zniszczy.miała racje

sweet nic nie mow mamie ani tztowi i sobe uzbieraj i kup.nie musisz ich trzymac na widoku,schowaj do szuflady gdzie tż nie zaglada i go nie uswiadamiaj ile kosztowaly,bo pewnie do czasu az go kupisz,to on zapomni nawet ze cos takiego było.a nawet jak nie zapomnij to sciemnij mu ze to podróbka skąd on bedzie wiedzial.ja nie mowilam mojej rodzinie nic i przynajmniej nie miałam problemu jak kupilam sobie cały zestaw kosmetyków diora.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 10:49   #2652
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Hej dziewczyny
Łaczy nas jeden cel: ograniczyc zakupy kosmetyków, a mi sie to przyda oj przyda.
Chociaz stan na dzień dziś to marzenie kupna peelingu do twarzy

Nowych rzeczy mam:5, wsyztskie potrzebne
Zalega mi tylko jedna rzecz, krem pod oczy zupełnie nietrafiony zakup, a drogi
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:29   #2653
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja mocno sie trzymam i od poczatku kwietnia nic nie kupilam, oczywiscie oprocz szamponow, past do zebow i takich tam...Zamierzam tym razem naprawde wytrwac w odwyku przez cale dwa miesiace! Chce pozuzywac kolorowke, bo mam juz chyba z 10 podkladow Trzymajcie kciuki.
uda się, ale musisz się bardzo postarać.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny...projekt i praca mojego Tz-ta jest juz koncowo zatwierdzona przez promotora. Wrocilam o 18 z uczelni...Tz sie wyspal i teraz juz ma wiecej czasu nie musi siedziec po nocach
świetne wieści! będziecie mieli teraz więcej czasu dla siebie, zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja wróciłam odmieniona od fryzjerki mam ciemny brąz z ciepłym,kasztanowym połyskiem.do tego podcietą grzywkę i konce i czuje sie super.az jutro bedzie mi sie chcialo zrobic pełny makijaż
a masz długie włosy?
ja mam szamponetkę Joanny, ale jakoś boję się użyć już z pięć lat nie zmieniałam koloru włosów.

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
Ehhh.. miałam postanowienie, żeby nie kupować perfum przez pół roku, do końca 06/2010, ale nie wiem czy wytrzymam. Widzę tyle ciekawych aukcji... Kilka sztuk licytuję, ale sama nie wiem czy się bić, czy odpuścić?? No i jeszcze to Bright Crystal... Hosenko, perfumy są oryginalne, prawda?
Ja też kocham perfumy. Wstyd się przyznać, ale mam ponad 30 wysokopółkowych buteleczek perfum. Na szczęście kilka dni temu rozum mi trochę wrócił i 11 wystawiłam na Allegro. Już mi się uzbierała ładna sumka.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A czemu Ty musisz o wszystkim naokoło opowiadać? Może właśnie z tych planów, zachciewajek oni sobie tworzą Twój obraz jako osoby rozrzutnej? Ja bym na Twoim miejscu uzbierała sobie, cichaczem kupiła i przełożyła do innego opakowania żeby zazdrośników w oczy nie kłuło.
A porównywanie swoich zakupów do zakupów Mamy chyba nie ma sensu. Ona ma inną sytuację życiową i materialną i skoro może sobie na to pozwolić to jej sprawa.

ja też bym nic nie mówiła, ja zatrzymuję takie informacje dla siebie, TŻ tylko orientuje się mniej więcej ile co kosztowało i ciężko byłoby mi go oszukać, ale on jest dobry człowiek i się nie czepia. A jak mu powiedziałam, że wystawiłam tyle zapachów na aukcję to był w szoku.

Muszę się pożalić, jestem chora, leżę w łóżku. Boli mnie każda kość i każdy mięsień chyba. Do tego mam jakiś rozstrój żołądkowy.


__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:42   #2654
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

To Ty jesteś nałogowiec na maksa. Ja szaleję tylko kosmetykowo i to w sumie w dwóch kategoriach: balsamy i perfumy.
Ja mam po prostu ostatnio zryw na minimalizm w kazdej dziedzinie. Robie przegląd ksiązek do oddania znajomym albo do biblioteki, ubran i butów na PCK, kosmetyków. Nie wiem, czy to za duzo obiektywnie ale jak dla mnie 5 klapek na lato to za dużo. Jako studentka miałam jedne superwygodne sandałki i zasuwałam w nich przez kilka lat Fakt, byly doskonałe gatunkowo...
Miałam tez wówczas duzo mniej ubran ale i niemal zadnych dylematów, co na siebie włozyc. A teraz szafy pełne...
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:25   #2655
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Ja mam po prostu ostatnio zryw na minimalizm w kazdej dziedzinie. Robie przegląd ksiązek do oddania znajomym albo do biblioteki, ubran i butów na PCK, kosmetyków. Nie wiem, czy to za duzo obiektywnie ale jak dla mnie 5 klapek na lato to za dużo. Jako studentka miałam jedne superwygodne sandałki i zasuwałam w nich przez kilka lat Fakt, byly doskonałe gatunkowo...
Miałam tez wówczas duzo mniej ubran ale i niemal zadnych dylematów, co na siebie włozyc. A teraz szafy pełne...
Tylko nie przesadź bo zostaniesz w pustych ścianach.

A ubrania i buty lepiej zanieść do MOPS-u bo z rzeczami w pojemnikach PCK to potem bywa różnie....
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:37   #2656
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Ja nadmiaru ciuchów i butów w ogóle nie mam, tylko w jednej dziedzinie tak mi się powodzi
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:12   #2657
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

hej dziewczyny
ja też myślę o gruntownej akcji odgracenia domu, przynajmniej moich rzeczy tych ciuchów pełno, nie mówiąc o kosmetykach
butów mam w sam raz czyli nie za dużo na każdą okazję, dużo uniwersalnych,klasycznych i sportowych,półsportowych, ale nie gromadzę

ciuchy mnie wkurzają, bo pełno i nie ma co założyć na siebie a właściwie trudno się zdecydować,a i tak wybieram ulubione warianty
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:46   #2658
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tylko nie przesadź bo zostaniesz w pustych ścianach.

A ubrania i buty lepiej zanieść do MOPS-u bo z rzeczami w pojemnikach PCK to potem bywa różnie....
połowy z czystym sumieniem mogłabym się pozbyć
dzieki za podpowiedz z mopsem bo jakos nie pomyslałam

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja też myślę o gruntownej akcji odgracenia domu, przynajmniej moich rzeczy tych ciuchów pełno, nie mówiąc o kosmetykach
butów mam w sam raz czyli nie za dużo na każdą okazję, dużo uniwersalnych,klasycznych i sportowych,półsportowych, ale nie gromadzę

ciuchy mnie wkurzają, bo pełno i nie ma co założyć na siebie a właściwie trudno się zdecydować,a i tak wybieram ulubione warianty
No, ja mam wlasnie to samo
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:25   #2659
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Ja mam po prostu ostatnio zryw na minimalizm w kazdej dziedzinie. Robie przegląd ksiązek do oddania znajomym albo do biblioteki, ubran i butów na PCK, kosmetyków. Nie wiem, czy to za duzo obiektywnie ale jak dla mnie 5 klapek na lato to za dużo. Jako studentka miałam jedne superwygodne sandałki i zasuwałam w nich przez kilka lat Fakt, byly doskonałe gatunkowo...
Miałam tez wówczas duzo mniej ubran ale i niemal zadnych dylematów, co na siebie włozyc. A teraz szafy pełne...
Kochana napisz mi na pw jakie masz książki na zbyciu ja Ci oddam koszt wysyłki kocham książki a zostawiam krocie w księgarniach może masz coś co mnie zaintersuje
Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja też myślę o gruntownej akcji odgracenia domu, przynajmniej moich rzeczy tych ciuchów pełno, nie mówiąc o kosmetykach
butów mam w sam raz czyli nie za dużo na każdą okazję, dużo uniwersalnych,klasycznych i sportowych,półsportowych, ale nie gromadzę

ciuchy mnie wkurzają, bo pełno i nie ma co założyć na siebie a właściwie trudno się zdecydować,a i tak wybieram ulubione warianty
Ja też chętnie bym zrobiła takie porządki gruntowne ale mama to prawdziwa chomikara, nie da nic wyrzucic bo wszystko sie przyda i to jest straszne.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 14:39   #2660
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Ja tez mam w planach porzadki - doszlo mi sporo nowych sprzetow i trzeba zrobic przegrupowanie sil na polkach, miejsca malo, oj malo

Kolejny dzien bez zakupow kosmetycznych
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:46   #2661
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Kochana napisz mi na pw jakie masz książki na zbyciu ja Ci oddam koszt wysyłki kocham książki a zostawiam krocie w księgarniach może masz coś co mnie zaintersuje

Ja też chętnie bym zrobiła takie porządki gruntowne ale mama to prawdziwa chomikara, nie da nic wyrzucic bo wszystko sie przyda i to jest straszne.
Moja mama to tez taki chomik na szczescie mieszkamy z mezem oddzielnie ale i tak sie wtraca w wyrzucanie zreszta mąz to tez troche chomik... nie wiem, czy wywali swoje graty...

Ksiazek mam sporo - przejrzenie zajmie troche czasu, tym bardziej, że mam malutkie dziecko a ksiazki u mamy na strychu. A jaka tematyka by Cię interesowała? Napisz na priva
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:06   #2662
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

nosku mam włosy długie,za łopatki kilka cm.zapusciłam do ślubu.ostatnio stwierdziłam ze ich chyba nie obetne nawet po ślubie.są ładne,zdrowe,bardzo o nie dbam i szkoda mi by było.jak sie boisz użyć szamponetki to nie wiem.ja mysle ze na pierwsze farbowanie lepiej isc do fryzjera bo masz gwarancje ze nic sie nie zepsuje,ze gdzieś nie połozysz koloru itp.

dziś miałam wycieczkę na uniwerek pedagogiczny i pokserowalam kilka rzeczy do pracy magisterskiej.musze się wziasc za pisanie.na szczeście mam super promotorkę która mnie rozumie,wie o co mi chodzi i jest bardzo pomocna.nawet poszła ze mna 1 raz do biblioteki i kazała facetowi cos dla mnie wyszukac.no i najwazniejsze to to że nie krzyczy ani się nie czepia ze tak wolno mi idzie pisanie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:29   #2663
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Ja nadmiaru ciuchów i butów w ogóle nie mam, tylko w jednej dziedzinie tak mi się powodzi
mnie zakupy w tych dziedzinach też nie pociągają. jak kupie coś z ciuchów 1 x na pól roku to sukces, a buty to jedne po 3 lata albo i więcej umiem nosić
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:24   #2664
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
A co tam ciekawego będziesz czytać??
Ja uwielbiam książki, właśnie zaczynam irlandzki "Zaułek łgarza".
Demon i Panna Prym - P.Coelho
Klinika cudów J.M. Cohen
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Mario Vargas Llosa
Inteligencja ekologiczna D. Goleman

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Shpilcia tez gram w Pet Society. Nawet jestem dosc wysoko jesli chodzi o punkty. Daj mi linka na PW to cie dodam i porobie troche prezentow.
Dopiero mam 10 lvl ;P zaraz Ci podam na PW
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
aha. Ja nigdy nic z SSS nie mialam..zapach jak wyczytalam kwiatowy..
zapach jest pudrowy - zdecydowanie, miaąlm już dwa razy krem, balsam, krem do rąk
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
gratuluję zbiorowo zużyć. ja za godzinę idę na autobus do Dublina i lecę do Polski!!!!!! zobaczyć siostrzenicę która w poniedziałek skończyła 3 tygodnie. nie zamierzam się obkupić w kosmetyki a tak naprawdę wogólę nie mam zamiaru nic kupić kosmetycznego ale ......nigdy nic nie wiadomo. do usłyszenia za tydzień
miłego pobytu w Polsce i szczęśliwej podróży!
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! wrrrr ostatnio jestem chorobliwie zazdrosna o Tz-ta. Pewnie dlatego ze za niecale 2 tygodnie sie broni wiec ciagle siedzi nad praca i nie mamy dla siebie czasu a tymczasem kolezanki z jego uczelni ktore tez sie bronia w tym samym terminie wydzwaniaja do niego,komentuja na facebooku..
niech juz bedzie ta obrona bo dziala mi to juz wszystko na nerwy...tesknie za nim i lubie sie czuc potrzebna
ciuciola musisz to wytrzymać, on teraz ma trudny okres, a wiadomo jak to wszyscy przed obroną się stresują, dlatego na pewno go koleżanki zagadują. Tak jak mówi Koshatka wykorzystaj ten czas dla siebie po obronie wszystko wróci do normy
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja mocno sie trzymam i od poczatku kwietnia nic nie kupilam, oczywiscie oprocz szamponow, past do zebow i takich tam...Zamierzam tym razem naprawde wytrwac w odwyku przez cale dwa miesiace! Chce pozuzywac kolorowke, bo mam juz chyba z 10 podkladow Trzymajcie kciuki.
10 podkładów? Wszystkie będą w użyciu? Zdążysz je zużyć przed upłynięciem daty ważności?
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Jakoś tak. TŻ mówi, że wyglądam równie pięknie bez makijażu i że nie muszę się malować
słodki
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja mam takie diamonds armaniego i zapach jest oryginalny, FM nie dorasta mu do pięt nie wiesz il Twój TŻ płacił za nie??
Sprzedaje je po 20 zł, ale kupuje je hurtowo za 12 zł
Cytat:
Napisane przez Driona Pokaż wiadomość
and the winner is...
Kredka do oczu w kolorze marynarskiego granatu - 02.2000 O_o
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:26   #2665
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Porządki w kosmetykach mam za sobą (przynajmniej na jakiś czas ) i teraz tez planuję porządki w szafie (ZNOWU!) Ale to już w nastęnym tygodniu: w weekend mam szkołę i muszę znowu pisać prace zaliczeniowe na 3 przedmioty
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:29   #2666
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziś miałam wycieczkę na uniwerek pedagogiczny i pokserowalam kilka rzeczy do pracy magisterskiej.musze się wziasc za pisanie.na szczeście mam super promotorkę która mnie rozumie,wie o co mi chodzi i jest bardzo pomocna.nawet poszła ze mna 1 raz do biblioteki i kazała facetowi cos dla mnie wyszukac.no i najwazniejsze to to że nie krzyczy ani się nie czepia ze tak wolno mi idzie pisanie.
ale ci zazdroszczę, ja do 1:40 w nocy pisałam pracę, wstałam o 7 i też pisałam, pojechałam ledwo żywa na 10 na konsultacje do promotora a ten mi mówi żebym mu pracę mailem wysłała po prostu ręce mi z nim opadają, rozumiem że ma dużo roboty na uczelni ale bez przesady

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
mnie zakupy w tych dziedzinach też nie pociągają. jak kupie coś z ciuchów 1 x na pól roku to sukces, a buty to jedne po 3 lata albo i więcej umiem nosić
Dokładnie, ja w tym roku kalendarzowym kupiłam i tak dużo rzeczy bo aż jedne buty (adidasy) i 3 rzeczy ciuchowe, rekord nie muszę dodawać że kosmetyków z 3x więcej
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:35   #2667
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Cuciola to że nie ufasz tym koleżankom TŻ to jak dla mnie oznacza że nie do końca ufasz swojemu TŻ. Jak on nie będzie chciał to one mogą "na rzęsach stawać" i nic z tego nie będzie. Mój TŻ ma dwie serdeczne przyjaciółki (jedną zna od dzieciństwa a drugą ok 10 lat) i jakoś mnie nie rusza że wymienia z nimi smsy, telefonują do siebie a od czasu do czasu idą na kawę pogadać.
Ufam mu..nie draznil mnie fakt,ze teraz wiecej czasu spedzal ze znajomymi z kierunku niz ze mna,bo ciagle siedzi nad praca. Jestem pewna ze Tz ponad kolezenskosc by sie nigdy z nimi nie posunal,ale denerwuje mnie jak sie one przychlebiaja do niego.
Ale musze powiedziec ze odkad promotor zatwierdzil mu oficjalnie ta prace to od wczoraj mamy o wiele wiecej czasu dla siebie wiec zaraz humor mi sie poprawil.

Labirynth witaj!

nosku kuruj sie i zdrowiej!

Cytat:
Dopiero mam 10 lvl ;P zaraz Ci podam na PW
Shpilciu czekam! chetnie pomoge ci umeblowac domek peta

Cytat:
zapach jest pudrowy - zdecydowanie, miaąlm już dwa razy krem, balsam, krem do rąk
jak nie jest jakos zbyt intensywny to powinien mi sie spodobac dziekuje!

Cytat:
ciuciola musisz to wytrzymać, on teraz ma trudny okres, a wiadomo jak to wszyscy przed obroną się stresują, dlatego na pewno go koleżanki zagadują. Tak jak mówi Koshatka wykorzystaj ten czas dla siebie po obronie wszystko wróci do normy
dokladnie. Juz powoli wraca do normy. W sobote idziemy oddac prace by dodali skorkowa okladke..a potem na lody
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:43   #2668
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Ja się dziś nieco rozczarowałam... Po 2 dniach fazy uderzeniowej dietki ubyło mi tylko 0,9kg . Natomiast znajoma mojej mamy i koleżanka z pracy (nawiasem mówiąc, mająca niedowagę według wskazań BMI) zgubiły po 1,5kg . Rozumiem, że na początku następuje tylko spadek wody, mimo to jednak nie czuję się dobrze z tego świadomością . Zobaczę, co wskaże waga jutro rano
Bardzo dużo się zrzuca przy tej diecie i w bardzo szybkim czasie nie boicie się efektu jojo i rozstępów? nie lepiej schudnąć metodą MŻ i ćwiczeniami?
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja wróciłam odmieniona od fryzjerki mam ciemny brąz z ciepłym,kasztanowym połyskiem.do tego podcietą grzywkę i konce i czuje sie super.az jutro bedzie mi sie chcialo zrobic pełny makijaż
musisz wyglądać bosko
też wczoraj zaliczyłam fryzjera

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Do tego przyszedł wczoraj brat szwagierki wieczorem -dosłownie na 5minut. Byłam już po zmyciu makijażu, nakładaniu maseczke i wklepaniu kremu a ten do mnie że po porodzie przestałam o siebie DBAĆ bo nie jestem umalowana ..no gdzie ja żyję???
to ma facet tupet
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ja też kocham perfumy. Wstyd się przyznać, ale mam ponad 30 wysokopółkowych buteleczek perfum. Na szczęście kilka dni temu rozum mi trochę wrócił i 11 wystawiłam na Allegro. Już mi się uzbierała ładna sumka.
Muszę się pożalić, jestem chora, leżę w łóżku. Boli mnie każda kość i każdy mięsień chyba. Do tego mam jakiś rozstrój żołądkowy.
za perfumy, na prawdę wielki krok naprzód
Bidulko kuruj się. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziś miałam wycieczkę na uniwerek pedagogiczny i pokserowalam kilka rzeczy do pracy magisterskiej.musze się wziasc za pisanie.na szczeście mam super promotorkę która mnie rozumie,wie o co mi chodzi i jest bardzo pomocna.nawet poszła ze mna 1 raz do biblioteki i kazała facetowi cos dla mnie wyszukac.no i najwazniejsze to to że nie krzyczy ani się nie czepia ze tak wolno mi idzie pisanie.
To masz super promotorkę mam nadzieję że nabrałaś chęci do pisania pracy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Porządki w kosmetykach mam za sobą (przynajmniej na jakiś czas ) i teraz tez planuję porządki w szafie (ZNOWU!) Ale to już w nastęnym tygodniu: w weekend mam szkołę i muszę znowu pisać prace zaliczeniowe na 3 przedmioty
dokładnie też mnie to czeka

Wczoraj z TZtem byliśmy po teściową w pracy (Zakład fryzjerski) no i opitoli nas oboje za jednym zamachem podcięła mnie dobrze, ale niestety zrobiła mi inną grzywkę niż chciałam mam nadzieję że szybko odrośnie

Kolejne zużycia mam
- odżywka Jojoba do włosów Ziaja 200 ml
- żel oliwkowy YR 50 ml
- oliwka po depilacji Joanna 10 ml
- oddałam mamie lakier Vipera z zimowej kolekcji w kolorze burgundu (nie mój kolor) i takim sposobem został mi tylko jeden lakier ale na razie używam tylko odżywki Barbra aby zregenerować pazurki więc przeżyje

Z powodu uroczystości pogrzebowych znów odwołali mi zajęcia na uczelni i mamy je odrobić! Tylko nie wiem kiedy jak do sesji mamy w każdy weekend zjazd

A w sobotę przyjeżdża moja psiapsiółka z Anglii nie widziałyśmy się rok! Więc cały kolejny tydzień spędzę z nią
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:38   #2669
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

U mnie nadal zastój, nic nie ubyło nic nie przybyło.

Gratuluje wszystkich zużyć mam nadzieję,że ja tez bede mogła pochwalić sie kolejnymi zużyciami
Strasznie ciężko idzie mi zużywanie balsamów te opakowania chyba są za duże
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:32   #2670
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Kolejne zużycia mam
- odżywka Jojoba do włosów Ziaja 200 ml
- żel oliwkowy YR 50 ml
- oliwka po depilacji Joanna 10 ml
- oddałam mamie lakier Vipera z zimowej kolekcji w kolorze burgundu (nie mój kolor) i takim sposobem został mi tylko jeden lakier ale na razie używam tylko odżywki Barbra aby zregenerować pazurki więc przeżyje

Z powodu uroczystości pogrzebowych znów odwołali mi zajęcia na uczelni i mamy je odrobić! Tylko nie wiem kiedy jak do sesji mamy w każdy weekend zjazd

A w sobotę przyjeżdża moja psiapsiółka z Anglii nie widziałyśmy się rok! Więc cały kolejny tydzień spędzę z nią
Gratuluję zużyć

Mi na szczeście nie odwołali zajęć, mamy za to skrócone

Moja koleżanka tez wrociła, ale przez pisanie prac, szkołę i wieczorne różańce za syna kuzynki (dzisiaj był pogrzeb nie widziałam jeszcze takiego tłumu na cywilnym pogrzebie miał brać udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski juniorów w boksie był faworytem ) i teraz znowu pisze prace na sobotę nie miałyśmy kiedy się spotkać. Ale w następnym tygodniu nadrobimy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
U mnie nadal zastój, nic nie ubyło nic nie przybyło.

Gratuluje wszystkich zużyć mam nadzieję,że ja tez bede mogła pochwalić sie kolejnymi zużyciami
Strasznie ciężko idzie mi zużywanie balsamów te opakowania chyba są za duże
Wystarczy smarować codziennie całe ciało (nie tylko łydki ) i do razu będzie widać ubytek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-15 o 18:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.