Betterware - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 11:31   #421
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Betterware

już wszystko mam jasne już złożyłam zamówienie i zaznaczyłam mój rabat 3% i reklamowaną kwotę około 30 zł więc jakby nie było w tym miesiącu zarobię około 50 zł więcej

Teraz czekam na 4 produkty z braków bo brakuje mi parę pkt ale to dlatego, że teraz odejmują mi te 11 pkt za pas, który reklamowałam więc trzeba cierpliwie czekać
Pozdrawiam
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:49   #422
bryanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Betterware

To super Kasiu, cieszę się że się wszystko wyjaśniło! Witam nowego managera i gratuluję 300 osób!
Ja właśnie przymierzam się do budowania grupy, więc proszę o odp. na moje wcześniejsze pytania. Można na PW, wszelkie rady chętnie przyjmę
bryanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:11   #423
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez bryanka Pokaż wiadomość
A teraz mam kilka podstawowych pytań dot. budowania grupy:

1. O co chodzi z tym wpisowym? Jak kogoś wpisuję pod swój numer to ten ktoś mi zostawia tą opłatę czy jak to wygląda bo nie rozumiem.

2. Podpisuję z kimś umowę i co dalej z nią robię?

ew. napiszcie proszę gdzie to można doczytać?

Dziękuję!
Bryanka, jesli chcesz budować grupę zgłos to najlepiej swojemu najbliższemu liderowi ewentualnie komus jeszcze wyżej, ta osoba na pewno ci pomoże.
Rejestrujesz osobę na stronie ogólnej www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl ; w linku "zostań przedstawicielem"
Tam program cie prowadzi po kolei i dochodzisz do miejsca gdzie wpisujesz swój numer sponsora - klikasz i idziesz dalej aż do nadania numeru nowemu przedstawicielowi;
Zadnej opłaty nie pobierasz, opłata za wejście / 9,90 zł lub przy promocjach 1,00 zł/ jest pobierana przy pierwszym zamówieniu nowego przedstawiciela;
Podpisaną umowę wysyłasz do biura do warszawy. Jeśli nie rejestrujesz osoby sama pzrez internet to możesz ją wysłać najpierw faksem - dostaniesz szybciej numer.
Ale najlepiej jest samemu tę osobe zarejestrowac prze internet a dopiero wysłać umowy.
Punkty wynikające z zakupów nowego przedstawiciela powiększają ci twój obrót, który z kolei wpływa na poziom uzyskiwanych rabatów.
A rabaty to już wiesz.
Budując grupę systematycznie i celowo dążysz do zdobycia pozycji lidera, a potem / również w trakcie/ pomagasz dojść do lidera również osobom które zachęciłaś do Klubu, oczywiście jeżeli zechcą podążać twoją drogą.
I tak dalej ...do menadzera, dyrektora...

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:26
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:51   #424
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
Cześć !

Rano udało mi się "złapać" produkty,które były niedostępne wczoraj tzn:
-mydelniczkę
-gąbkę samochodową
A w jaki sposób można "złapać" produkty? Czy składając jednego dnia zamówienie, można je "odłożyć" do momentu, aż pojawi się rzecz, na której nam zależy?
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:18   #425
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Zamówienie można wstrzymać do 20 godz - w tym czasie czekały w magazynie na zamawiającego, i jesli zamawiający w tym czasie nie potwierdził tego zamówienia to po 20 godz było z automatu anulowane i produkty "zarezerwowane" trafiały do magazynu jako wolne. Takim własnie sposobem mozna "złapać" brakujące towary.
Ale ma to byc zmienione niebawem.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:20   #426
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
A w jaki sposób można "złapać" produkty? Czy składając jednego dnia zamówienie, można je "odłożyć" do momentu, aż pojawi się rzecz, na której nam zależy?
Możesz wstrzymać zamówienie na 24h.
Np.wczoraj wieczorem kilka produktów,które potrzebowałam było w brakach.Wstrzymałam zamówienie i dzisiaj rano domówiłam brakujące rzeczy.



Mam taką sytuację:
pieniądze za ostanie zamówienie wpłaciłam kilka dni temu...mimo tego w zakładce POPRZEDNIE ZAMÓWIENIA opłata-niezapłacono.
Czy mimo tego mogę dzisiaj wysłać zamówienie???Czy go nie przyjmą??
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!

Edytowane przez xxxwitchyouxxx
Czas edycji: 2010-03-05 o 14:23 Powód: dopisek
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:59   #427
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Witch, zamówienie można wstrzymać na 1 dzień, nie na 1 dobę, a kasowane jest po 20 godzinach.

Jeśli składasz zamówienie to przed ostatecznym zaakceptowaniem go pisze, czy zamówienie twoje jest na kredyt czy trzeba za nie zapłacic kurierowi. Info o płatności dla kuriera pisze czerwoną czcionką i to oznacza, że płatność nie jest jeszcze odhaczona. Wtedy można wstrzymac to zamówienie albo zdecydowac się na płatność kurierowi.

W poprzednich zamówieniach nie zawsze od razu jest informacja

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-03-05 o 15:00
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 15:05   #428
bryanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Betterware

Wielkie dzięki Babulenka!!! Teraz już sobię poradzę A jeśli chodzi o sprawę lidera to wiem, tylko że mój sponsor nie działa w ogóle a kto jest nad nim nie mam pojęcia, ale byłam ostatnio na spotkaniu w Krakowie, więc myślę, że ktoś na pewno mi pomoże.
bryanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:42   #429
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Betterware

Dziewczyny ale 2 wątki betterware są niepotrzebne
Moze lepiej skasowac ten
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=399960&page=3

Dostałam dziś razem z ulotkami łatwy start NOWY KWIETNIOWY KATALOG BETTERWARE!
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:25   #430
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Zamówienie można wstrzymać do 20 godz - w tym czasie czekały w magazynie na zamawiającego, i jesli zamawiający w tym czasie nie potwierdził tego zamówienia to po 20 godz było z automatu anulowane i produkty "zarezerwowane" trafiały do magazynu jako wolne. Takim własnie sposobem mozna "złapać" brakujące towary.
Ale ma to byc zmienione niebawem.
Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
Możesz wstrzymać zamówienie na 24h.
Np.wczoraj wieczorem kilka produktów,które potrzebowałam było w brakach.Wstrzymałam zamówienie i dzisiaj rano domówiłam brakujące rzeczy.



Mam taką sytuację:
pieniądze za ostanie zamówienie wpłaciłam kilka dni temu...mimo tego w zakładce POPRZEDNIE ZAMÓWIENIA opłata-niezapłacono.
Czy mimo tego mogę dzisiaj wysłać zamówienie???Czy go nie przyjmą??
Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witch, zamówienie można wstrzymać na 1 dzień, nie na 1 dobę, a kasowane jest po 20 godzinach.

Jeśli składasz zamówienie to przed ostatecznym zaakceptowaniem go pisze, czy zamówienie twoje jest na kredyt czy trzeba za nie zapłacic kurierowi. Info o płatności dla kuriera pisze czerwoną czcionką i to oznacza, że płatność nie jest jeszcze odhaczona. Wtedy można wstrzymac to zamówienie albo zdecydowac się na płatność kurierowi.

W poprzednich zamówieniach nie zawsze od razu jest informacja
Dziękuje za odpowiedzi
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 17:52   #431
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale 2 wątki betterware są niepotrzebne
Moze lepiej skasowac ten
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=399960&page=3

Dostałam dziś razem z ulotkami łatwy start NOWY KWIETNIOWY KATALOG BETTERWARE!
Ooo....nowy katalogMasz możliwość zrobienia skanów?
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 17:57   #432
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

Właśnie złożyłam zamówienie z kat na marzec, mam nadzieję, że najpóźniej we wtorek będę już mieć katalog na kwiecień
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:26   #433
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam zamówienie z kat na marzec, mam nadzieję, że najpóźniej we wtorek będę już mieć katalog na kwiecień
Ja złożyłam zamówienie zaraz w poniedziałek i nadal cisza...
Dostawy nie ma
Nawet maila i info ze będzie w poniedziałek...Ale liczę że jednak będzie...
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:28   #434
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Betterware

hej
wlasnie wrocilam ze spotkania dowiedzialam sie wielu nowych rzeczy
i moglam obejrzeć na żywo produkty z marcowego katalogu, wiele z nich wywołało u mnie lekkie zdziwienie gdyż wyobrazałam sobie je troche inaczej czyli gorzej
mieliśmy wgląd do kwietniowego katalogu podoba mi sie pomysł z wysyłanie z prawie miesięcznym wyprzedzeniem nowych katalogów
Faktycznie jeśli chodzi o braki ma się to ustatkować w kwietniu albo w maju jest to wywołane bardzo duzym zaangażowaniem ze strony nowych przedstawicieli, którzy w listopadzie, grudniu i w połowie stycznia zainteresowali się działaniem w betterware i jednoznacznie przyciągnęli ze sobą ogromną ilość nowych klientow takze głowa do góry braki się niedługo skończą

pozdrawiam
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:29   #435
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Purple, zobacz tylko, półtora roku temu dostałas numer 5493 - teraz rejestruje się ponad 32000 - czyli w ciągu pierwszych półtora roku działalności Firmy zarejestrowało sie 5500 osób, natomiast w kolejnych czyli ostatnich półtora roku ile?? Ano aż prawie 27 000 ludzi.
Widzisz różnicę? Widzisz w jakim tempie to rośnie? Bierz sie do roboty, bo jak jeszcze troche poczekasz to Ci ludzi zabraknie
Babulenka ja wszystko rozumiem, ale skoro widzą, ze firma się rozrasta coraz szybciej, to chyba mogliby zamówić więcej towaru. W końcu zajmuje się tym chyba ktoś kompetentny, a niektórych produktów brakuje notorycznie co chwilę, wiec nie wiem dlaczego nie można zamówić ich więcej. Nawet jeśli zamawia się raz na pół roku, to nie robi się tego na styk, tylko przewiduje się ilu przedstawicieli może przybyć i jakie będzie zapotrzebowanie - w końcu im więcej towaru tym większy zarobek dla firmy - dlatego nie mogę pojąć takich sytuacji.

No ale ok, już nie marudzę
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:32   #436
A_neska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 189
GG do A_neska
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
,Ania, jeśli miałas w tamtym miesiącu 100 pkt a w tym zrobisz 125 pkt to w kwietniu przy pierwszym zamówieniu dostaniesz komplet dużych różnych łyżek na stojącym wieszaku za 4,99 zł / wartość ok 100 zł/
Tu chyba nastąpił mały błąd - z tego co jest napisane w ulotce, to zarówno w lutym jak i w marcu należy złożyć zamówienie za minimum 125P - nie w jednym z tych miesięcy ale w każdym z nich.
A_neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 19:04   #437
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Aneska, masz racje, tak było. Ale z uwagi na fakt, że było tak dużo braków, wiele osób nie kupiło tego co zamawiało, więc Firma zrobiła ukłon w kierunku swoich Przedstawicieli i uwzględnia do tej promocji tylko 100 pkt z lutego
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 19:07   #438
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Aneska, masz racje, tak było. Ale z uwagi na fakt, że było tak dużo braków, wiele osób nie kupiło tego co zamawiało, więc Firma zrobiła ukłon w kierunku swoich Przedstawicieli i uwzględnia do tej promocji tylko 100 pkt z lutego
Można gdzieś o tym poczytać, żeby posłać ludziom sprawdzone info
A w marcu trzeba mieć 125pkt czy 100pkt ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 19:22   #439
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Można gdzieś o tym poczytać, żeby posłać ludziom sprawdzone info
A w marcu trzeba mieć 125pkt czy 100pkt ?
Oto mail od Betterware wysłany chyba wczoraj do konsultantów

Sprawa braków



Drodzy Przedstawiciele,

W ciągu ostatnich miesięcy, oprócz zwiększonej sprzedaży i świetnych wyników, doświadczyliście również wielu braków produktów katalogowych.

Zdajemy sobie sprawę jak trudna jest to dla Was sytuacja kiedy klient chce kupować, a nie ma jego wybranych produktów, jak frustrujące może być tracenie okazji na sprzedaż, kiedy klienci doceniają nasze produkty, chcą zamawiać, a towaru brak…

Sytuacja ta jest spowodowana tak dynamicznym rozwojem naszej firmy, że nie nadążyliśmy z zamawianiem, produkcją i dostawą asortymentu. Musimy przyznać, że nie doceniliśmy potencjału naszych Przedstawicieli i jednym słowem, ponosimy konsekwencje własnego sukcesu, pomimo tego, że zawsze mówimy Wam - Przedstawicielom, aby „przygotować się na sukces żeby nas nie zaskoczył…”

Pragniemy Was zapewnić, że nie tylko doceniamy powagę obecnej sytuacji, ale robimy wszystko jako firma, w Polsce i Anglii, aby sytuacja jak najszybciej wróciła do normy. Proszę abyście uwierzyli nam, iż jest to sytuacja przejściowa i stopniowo będzie się poprawiać. Szacujemy, że biorąc pod uwagę cykle produkcji i dostawy towarów, poprawę odczujemy już w kwietniu, a od maja i czerwca o takiej skali braków będziemy mogli zapomnieć.

Jednocześnie dokładamy największych starań aby Waszą współpracę z Betterware uczynić jak najbardziej atrakcyjną i dochodową. W samym marcu wprowadzamy specjalne narzędzia, które ułatwią Wam odniesienie sukcesu:

1/ zmiana do trwającej akcji lojalnościowej: każdy Przedstawiciel, który w lutym złożył zamówienie za minimum 100 P, kwalifikuje się do akcji i przechodzi do następnego etapu. Pozostałe parametry pozostają bez zmian, czyli w marcu należy złożyć zamówienie za minimum 125 P, a w kwietniu wraz z pierwszym zamówieniem dołączy się prezent (za 4,99 zł) – elegancki stojak z zestawem sztućców kuchennych (patrz: ulotka)

2/ akcja rekrutacyjna - w marcu rozpoczynamy nową akcję rekrutacyjną (szczegóły w ulotkach i na WWW.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl )

3/ od marca podwyższamy standardowy kredyt do 600 zł i jednocześnie będzie można złożyć zamówienia na dwie faktury w kredycie w ciągu miesiąca (wkrótce wyślemy więcej informacji)

Jeszcze raz prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, dziękujemy, że jesteście z nami i wierzymy, że wspólnie poradzimy sobie z tą sytuacją, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się ze wspólnego sukcesu.

Z wyrazami szacunku,
Michał Mierzwiński
Dyrektor Zarządzający Betterware Poland
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 19:23   #440
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Można gdzieś o tym poczytać, żeby posłać ludziom sprawdzone info
A w marcu trzeba mieć 125pkt czy 100pkt ?
ja mam na mailu takie info z Betterware:
zmiana do trwającej akcji lojalnościowej: każdy Przedstawiciel, który w lutym złożył zamówienie za minimum 100 P, kwalifikuje się do akcji i przechodzi do następnego etapu. Pozostałe parametry pozostają bez zmian, czyli w marcu należy złożyć zamówienie za minimum 125 P, a w kwietniu wraz z pierwszym zamówieniem dołączy się prezent (za 4,99 zł) – elegancki stojak z zestawem sztućców kuchennych
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:28   #441
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Betterware

Ja właśnie po pierwszym zamówieniu. W sumie wszystko co potrzebowałem mam, nie było toreb które chciałem wziąć na zasadzie "a może ktoś będzie chciał" 125 punktów jest, łyżki będą
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:31   #442
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Betterware

Witajcie. Moja siostra jest konsultantką i dlatego w Betterware kupuję od roku. Jestem bardzo zadowolona!
Dla mnie hitem są:
- pojemniki do przechowywania ubrań i pościeli (praktyczne, pojemne, estetyczne)
- gilotyna do jabłek
- różowa pasta uniwersalna

Ktoś wcześniej pisał, że głównie klientów trzeba szukać wśród osób trochę starszych, ok 40-letnich. Ja się z tym nie zgadzam. Mam 25 lat i najchętniej wykupiłabym połowę produktów z katalogu. Interesuje mnie nie tylko zakup kosmetyków czy ubrań ale też lubię kupić coś do domu Myślę, że każda Pani Domu, młoda czy starsza, stałaby się klientką
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:44   #443
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: Betterware

Dziewczyny mam taką sytuację:
w zakładce poprzednie zamówienia mam
zamówienie z kat 01 niezapłacone(chociaż kilka dni temu wpłaciłam pieniążki)
zamówienie z kat 02(złożone wczoraj) rodzaj NA KREDYT.
Czy na pewno nie będę musiała płacić za to zamówienie przy odbiorze?
Bo wcześniej pisałyście,że jak jedna faktura jest nie zapłacona to paczka może być tylko za pobraniem.Proszę o odpowiedź
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:48   #444
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Betterware

Od marca zmieniły się zasady, można mieć 2 faktury na kredyt
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:31   #445
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Betterware

Właśnie składam moje pierwsze zamówienie450 zł- 139 pp- i tu pojawia się problem- mam kilka rzeczy, które są w brakach, wprawdzie dobijam do 100pp żeby załapać się na darmową przesyłkę, jednak pozostałe produkty niestety zmuszają mnie do opłatę za przesyłkę przy kolejnym zamówieniu- jak mam to wykonać? Na razie wstrzymałam zamówienie- może jutro wskoczą jakieś brakujące produktychciała bym zamówić wszystko za jednym zamachem bo rozbicie tego na kilka zamówień, gdy będą się pojawiały brakujące produkty wiąże się z kilkakrotnym płaceniem za przesyłkęCzy jest na to jakiś sposób? Czy firma daje nam jakieś odpowiednie rozwiązanie? Nop i jak to jest z dostawą? W jakich godzinach pojawia się kurier? z jakiej firmy? co jeśli nie zastanie mnie w domu?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:11   #446
kasia ninka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
GG do kasia ninka
Dot.: Betterware

firma kurierska to UPS, kurierzy są w różnych porach ale zazwyczaj dzwonią, co do braków popytaj się u siebie w grupie może ktoś ma na zbyciu to czego potrzebujesz pozdrawiam
kasia ninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 16:35   #447
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez kasia ninka Pokaż wiadomość
firma kurierska to UPS, kurierzy są w różnych porach ale zazwyczaj dzwonią, co do braków popytaj się u siebie w grupie może ktoś ma na zbyciu to czego potrzebujesz pozdrawiam
Niestety nie posiadam grupy ani, jak na razie, sponsora, więc jestem skazana na siebie
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 21:17   #448
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Niestety nie posiadam grupy ani, jak na razie, sponsora, więc jestem skazana na siebie

jak to nie posiadasz sponsora??
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 06:20   #449
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez kasiunia1664 Pokaż wiadomość
jak to nie posiadasz sponsora??
Zapisałam się bez podawania sponsora a jeśli mnie do jakiegoś dopisali to nie raczył się ze mną skontaktować- więc dla mnie po prostu go nie ma
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:29   #450
pepsia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
Dot.: Betterware

ja tez nie mam sponsora, moge sobie go jeszcze poszukac?
pepsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.