ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 13:49   #1
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845

ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)


Drogie Kobietki tak jak w tytule, dostalam propozycje przepisywania zeszytu A4 (cos bardzooooooooooo waznego) dla osoby doroslej, pracujacej i jest jej to potrzebne do nabycia wyzszego stopnia swych kwalifikacji zawodowych. Ma to byc linijka pod linijka w zeszycie w kratke czyli zero przerwy miedzy wersami(wiadomo nie jest rowne to ze strona gdzie miedzy wersami jest odstep bo wowczas mozna napisac wiecej stron, a tym samym wiecej zarobic), wiec jak myslicie? ile...?aha. dodam jeszcze, ze bede to musiala (jesli sie zdecyduje) robic to po pracy czyli w gre wchodzi moj czas wolny(ale nie wiem czy ma znaczenie)? juz dwa razy cos takiego robilam....ale na moje nieszczescie nic z tego nie mialam.... a robilam to po pracy i raz siedzialam nad tym bez snu przez 40h(w czasie 10 dni, ktore mialam na to zadanie)-musialam to zrobic , juz nie mialam wyboru... (szef....). teraz mam zagwarantowane ze dostane wynagrodzenie tylko mam sie zastanowic ile... Pomozcie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:09   #2
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Nie mam pojęcia, chyba nie istnieją jakieś ustalone stawki...
ja od kolegi za przepisanie 2 (a5, bez ryzunków, tabel, wzorów itp) zeszytów dostałam czekoladę Wydaje mi się, ze to kwestia raczej umowna, ie wiem czy można tak liczyć, ale może normalnie godzinę przepracowaną według minimalnej płacy? nie wiem. Sama jestem ciekawa - moze ktos się wypowie, konstruktywniej
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:12   #3
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

wziąć nie wziąść! sorry, jako studentka filologii polskiej mam alergię
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:22   #4
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Hmm tak naprawdę to nie mam bladego pojęcia, ale wydaje mi się, że ok 70-80 groszy za stronę, w końcu też trzeba dużo czasu na to poświęcić.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:35   #5
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Taszkin, Madzia007 dziekuje za Wasze wypowiedzi nadal czekam moze ktos cos takiego robil?
malena18 zycze ci nadal alergii, fakt-pomylilam sie , ale zeby od razu na forum poprawiac????? bez przesady moze.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:59   #6
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Może tak jak mówiła Madzia 007, a może po prostu umówić się z tą osobą, niech da ile uważa. Tylko wtedy nie masz pewności, czy będziesz zadowolona i później może przyjść rozczarowanie...
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:08   #7
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod li

Czytałam kiedyś, że za przepisywanie czegoś na komputerze, brał ktoś 5 groszy od strony Troche mało Ale myślę sobie, że o więcej niż 50 groszy by mi nie wypadało prosić A może w ogole nie liczyć za stronę tylko za całość? Ile to ma byc stron? Nie wiem czy przeoczylam, czy nie napisalas
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 15:27   #8
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Jeżeli jest to osoba pracująca, to myślę, że złotówkę od strony
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:51   #9
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Iwciunia to bedzie okolo 100 stron... dziekuje dziewczynki za Wasze wypowiedzi ja naprawde nie wiem ile moge zaproponowac, wolalabym zeby to on wyszedl z inicjatywa jutro sie wszytsko okaże wiec od razu Wam napisze
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:58   #10
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Jeżeli jest to osoba pracująca, to myślę, że złotówkę od strony
a ja myślę że to trochę za dużo...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 17:01   #11
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

I don't know
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 17:49   #12
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

zobaczcie co znalazlam;
http://przepisywanie.hot24.pl/przepisywanie_cennik.html ustosunkowac sie do tego?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 18:05   #13
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

mysle, ze nie mozesz sie sugerowac tym cennikiem, bo jest to cennik dla przepisywania na komputerze, a zdecydowanie szybciej sie pisze na klawiaturze niz recznie.
mysle ze 1zl albo nawet 1,50zl byloby ok,. w koncu przepisac cos recznei to duzo pracy i trzeba na to poswiecic duzo czasu
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 18:33   #14
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Cytat:
Napisane przez malena18
wziąć nie wziąść! sorry, jako studentka filologii polskiej mam alergię
To jest niezgodne z regulaminem A jeśli by nawet było, to poprostu nietaktowne
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:07   #15
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
To jest niezgodne z regulaminem A jeśli by nawet było, to poprostu nietaktowne
dziekuje Kochana za wstawiennictwo
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:17   #16
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Cytat:
Napisane przez kycia1
zobaczcie co znalazlam;
http://przepisywanie.hot24.pl/przepisywanie_cennik.html ustosunkowac sie do tego?
Raczej tak. Na twoim miejscu ustalilabym cenę ok 2 zł - na pewno zajmie ci to duzo czasu ( i nerwów chyba tez )
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:27   #17
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod li

sprawdz ile zajmuje ci przepisanie 1 strony a pozniej przelicz ile stron zrobisz w godzine. pozniej sama ocen ile bedzie godziwa zaplata za godzine pracy fizycznej (od 5 - 8 zl - tak mysle). podziel kwote godzinna przez ilosc kartek zrobionych w godzine pomnoz przez ilosc kartek w zeszycie i masz
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:46   #18
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod li

Cytat:
Napisane przez o000agus
sprawdz ile zajmuje ci przepisanie 1 strony a pozniej przelicz ile stron zrobisz w godzine. pozniej sama ocen ile bedzie godziwa zaplata za godzine pracy fizycznej (od 5 - 8 zl - tak mysle). podziel kwote godzinna przez ilosc kartek zrobionych w godzine pomnoz przez ilosc kartek w zeszycie i masz
Nio tak bedzie najlepiej
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 20:56   #19
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

dziekuje Wam bardzo jak zwykle-pomocnebuziaki dla Was
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 07:12   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod linijka)

Cytat:
Napisane przez malena18
wziąć nie wziąść! sorry, jako studentka filologii polskiej mam alergię
Jako admin mam alergię na łamanie regulaminu forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 07:47   #21
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod li

za jedną zapisaną strone a4 gdzie przepisywało się cos odręcznego profesjonaliści biorą okolo 2-4 zł.
Mowisz, ze to zeszyt (a5?) nie liczysz za stronę a5 bez względu czy jest to linijka pod linijka czy nie. Bierzesz pod uwage ilośc stron, ktora wyszla ci po przepisaniu.
Standardowo liczy się, ze na stronę maszynopisu (a4, kompputer) miesci sie ok. 1800 znaków (samych liter, bez spacji) ludzie licza sobie 2,5 zl to sobie sama oblicz.

Kiedys przepisywalam kolezance pracę zaliczeniową gdzie byly rysunki, tabele i wykresy. stron wiele mi nie wyszło (ona miała w zeszycie duzo, po przepisaniu wyszło prawie o połowe mniej). Wzięłam pod uwage także korektę (jak mogę przepisywać z błedami@!). policzyłam okolo 2 zl za stronę. Pracę miała zrobioną od ręki, w dwa popoludnia. Oczywiscie ostatecznie się trocę potargowalysmy

Kiedyś za przepisanie maszynopisu (na staaarej maszynie do pisania) na formę elektroniczną (czyli na komputer, bez drukowania) dostałam prawie 300 zł. Przepisywałam książke, która miała trochę opóźnienia w wydaniu a nikt nie chciał się tego podjąć. Nie chciałam zadnych pieniedzy... siedziałam nad tym miesiąc, od rana do wieczora. łacznie przepisałam okolo 300 stron. Ciężko było... szczególne, że język jakim posługiwał się autor momentami był niepoprawny gramatycznie. Dziwne nazwy miejscowości, starodawne nazwy.. tragedia...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:42   #22
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ile wziąść pieniążków za przepisywanie jednej strony A4 recznie?(linijka pod li

Cytat:
Napisane przez karolca
za jedną zapisaną strone a4 gdzie przepisywało się cos odręcznego profesjonaliści biorą okolo 2-4 zł.
Mowisz, ze to zeszyt (a5?) nie liczysz za stronę a5 bez względu czy jest to linijka pod linijka czy nie. Bierzesz pod uwage ilośc stron, ktora wyszla ci po przepisaniu.
Standardowo liczy się, ze na stronę maszynopisu (a4, kompputer) miesci sie ok. 1800 znaków (samych liter, bez spacji) ludzie licza sobie 2,5 zl to sobie sama oblicz.

Kiedys przepisywalam kolezance pracę zaliczeniową gdzie byly rysunki, tabele i wykresy. stron wiele mi nie wyszło (ona miała w zeszycie duzo, po przepisaniu wyszło prawie o połowe mniej). Wzięłam pod uwage także korektę (jak mogę przepisywać z błedami@!). policzyłam okolo 2 zl za stronę. Pracę miała zrobioną od ręki, w dwa popoludnia. Oczywiscie ostatecznie się trocę potargowalysmy

Kiedyś za przepisanie maszynopisu (na staaarej maszynie do pisania) na formę elektroniczną (czyli na komputer, bez drukowania) dostałam prawie 300 zł. Przepisywałam książke, która miała trochę opóźnienia w wydaniu a nikt nie chciał się tego podjąć. Nie chciałam zadnych pieniedzy... siedziałam nad tym miesiąc, od rana do wieczora. łacznie przepisałam okolo 300 stron. Ciężko było... szczególne, że język jakim posługiwał się autor momentami był niepoprawny gramatycznie. Dziwne nazwy miejscowości, starodawne nazwy.. tragedia...
dzieki juz sie dogadalismy pokazalm mu link do strony ktora umiescilam w wypowiedzi wyzej i powiedzial zebysmy zastosowali te stawki:
Cennik

Przepisywanie tekstu (rękopis):[/B]

a) 1 - 50 stron - 3.0 zł
b) 50 - 100 stron - 2.50 zł
c) 100 i więcej - 2.00 zł
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.