makaron,makaron, makaron.mmmniamm.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 20:21   #181
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
To na razie tak na predce (moje przepisy to wszytsko wedlug uznania, na oko, do smaku itd :P - podjadacz to ja jestem niezly )

pierwsza wersja:
makaron (ugotowany) podsmazam na patelni zeby byl cieply, dodaje jajko (czasem 2 a niekiedy 3), przyprawiam (sol, pieprz, czasem czosnek) klade na to zolty serek, ktory posypuje papryka zeby ladnie wygladalo i przykrywam pokrywka zeby serek sie zostopil

ta wersje urozmaicam dodajac pieczarki, albo kalafiorka, cebulke itd.

druga wersja to makaron zapiekany w piekarniku
robie makaron + ew. dodatki + beszamel i zapiekam :P

nic wymyslnego ale naprawde smaczne no i przynajmniej wtedy TZ mowi "nie lubie makaronu ale ten mi smakuje" :P trzeba podejsc chlopa
hmm wyprobuje w weekend dzieki
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:46   #182
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

nie wiem czy bylo, ale ja lubie makaron twarogiem, ze śmietana i cukrem.

Danie mojego taty. Makaron najlepiej takie świderki ugotowac na poltwwardo, dodac koncentratu, tyle zeby sie zabarwil ten makaron, ale tez nie zaduzo, zeby nie bylo kwasne. Kielbaska pokrojona w kosteczke i przyprawy do woli i do smaku. Wszystko wymieszac i wstawic do piekarnika tak na 15 minu. Pycha
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:00   #183
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Makaron z serkiem mascarpone pyyyyyycha mmm ..

Filety pokroić w cienkie plastry,doprawić solął pieprzem,usmażyć na oliwie.Ugotować makaron.Pomidory sparzyć w gorącej wodzie,zdjąć skórkę i pokroić na ćwiartki.
Przygotować sos:cebulę pokroić w kostkę,podsmażyć na oliwie na złoty kolor,dodać pomidory,dusić przez 3min. na wolnym ogniu.Dodać mascarpone,doprawić solą,pieprzem,sosem chili i sokiem z cytryny,wymieszać,zdjąć z ognia.Mięso polać sosem,udekorować bazylią.Podawać z makaronem.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:17   #184
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Ja robię z serkiem mascarpone z pomidorami i ziołami, bez mięsa i też jest pyszny
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:39   #185
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

dziś na obiad miałam
Świderki ze szpinakiem, camembertem i orzechami, polecam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:53   #186
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Dziewczyny!!Jesteście cudowne!!!Wczoraj z nudów trafiłam na ten temat i przeczytałam od deski do deski-przepisy wspaniałe-każdy jeden. Juz dzis poleciałam do sklepu i nakupowałam produktów na sos serowy z brokułami.W sumie każda z Was ma swoja wersję,a ja po lekturze całego wątku też pokombinowałam.Zmie szałam majonez ze smietaną, serkiem topionym i żółtym, gałką muszkatołową,czosnkiem(du uużo) białym pieprzem i ziołami prowansalskimi-i wyszło cudo!!Już mam kolację z głowy,bo na szczęście zostało.
Niedługo sie biorę za inne Wasze przepisy
A może robiła któraś z Was jakieś danie z makaronu chińskiego-taki podobny jak w zupkach,tylko grubszy i zalewa się wrzątkiem??
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:10   #187
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
dziś na obiad miałam Świderki ze szpinakiem, camembertem i orzechami, polecam
Mniam zostawiłam "ślad" u ciebie, fajna strona

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
A może robiła któraś z Was jakieś danie z makaronu chińskiego-taki podobny jak w zupkach,tylko grubszy i zalewa się wrzątkiem??
Mam to w zamiarze
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:06   #188
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

oo i ja uwielbiam makaron mam kilka wersji salatek:
1.marakon swiderki,smarzona piers kuraka(w kostke)brokóly(gotowane)p omidor w kostke i duzio majonezu no i przyprawy sol,pieprz-na cieplo to serem posypujemy i do piekarnika na 15 min-pycha
2. makaron swiderki, ananas w koskte,por w paski,kukurydza i peper,salt i majonez
3.makaron,parowki w krazki(moga byc podsmazone)por w paski,kukurydza,pomidorek i wsio z majonezem,mozna dodac ananasa jak kto lubi
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:40   #189
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
A może robiła któraś z Was jakieś danie z makaronu chińskiego-taki podobny jak w zupkach,tylko grubszy i zalewa się wrzątkiem??
nie wiem czy myslimy o tym samym ale chyba tak ja kupuje tao tao, kiedys byl fajny przepis na opakowaniu ale teraz zmienili na chinski rosol

no wiec ja z tego makaronu robie danie: makaron chinski smazony

najpierw marynuje piers z kurczaka pokrojona w paski w sosie sojowym i przyprawie do kuchni chinskiej kamisa, odstawiam na pol godzinki, pozniej podsmazam na oleju dodaje pol opakowania mrozonki mieszanka chinska, pol peczka pokrojonego szczypioru i doprawiam znow sosem sojowym i przyprawami (czasami dodaje 1/4 opakowania fixu do potraw chinskij knorra) i dusze pod przykryciem w tym czasie przyzadzam makaron wg przepisu na opakowaniu i dodaje do reszty, mieszam i smaze jeszcze 5-10 min, gotowe posypuje pozostala polowa peczka szczypiorku


mam nadzieje ze w miare zrozumiale napisalam :P
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:43   #190
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

nanaaaaa87,dzięki za zrozumiały przepis.Właśnie już raz przyrządzałam ten makaron i srednio mi smakował-myślałam,że źle go "ugotowałam".Był taki twardy i gumowaty-taki powinien byc???A może jednak go pogotowac pare minut?
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:35   #191
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
nanaaaaa87,dzięki za zrozumiały przepis.Właśnie już raz przyrządzałam ten makaron i srednio mi smakował-myślałam,że źle go "ugotowałam".Był taki twardy i gumowaty-taki powinien byc???A może jednak go pogotowac pare minut?
no wlasnie ja tez nie przepadam za nim tak poprostu zalanym woda, dlatego go dodatkowo smaze mysle ze mozesz sprobowac go podgotowac ale nie wiem czy sie nie zrobi taki rozlazly...
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 14:24   #192
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
nanaaaaa87,dzięki za zrozumiały przepis.Właśnie już raz przyrządzałam ten makaron i srednio mi smakował-myślałam,że źle go "ugotowałam".Był taki twardy i gumowaty-taki powinien byc???A może jednak go pogotowac pare minut?
jezeli chodzi o makaron noodle ten chinski to nalezy go podgotowac troche, bo inaczej jest taki jak zauwazylas gumkowaty. To nie jest taki sam makaron jak w zupkach chinskich.

pozdrowka

PS ja ostatnio roblam taki tylko o smaku chilli (ostry piekielnie:P) z warzywami z patelni
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:16   #193
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Chyba jednak wolę "normalne" makarony.
Jeszcze dzis sie zajadałam zrobionym wczoraj makaronikiem z brokułami w sosie serowym-mniam.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 08:56   #194
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Mniam zostawiłam "ślad" u ciebie, fajna strona
dzieki
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 09:24   #195
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

a ja polecę jeszcze coś, co mnie urzekło w Grecji
Pastisio, czyli mięsna zapiekanka z makaronem. Ten przepis, choć fajny, to wymaga zmniejszenia ilości składników, bo porcja wychodzi jak dla pułku wojska, ale polecam http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...7842,9495.html
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 11:53   #196
asmach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Hej Hej! Tu kolejna makaroniara.
Polecam sałatkę z makaronem pene rigate (rurki).
Składniki:
makaron (oczywiście ugotowany),szyneczka, pomidor, ogórek (zielony świeży to BARDZO WAŻNE!!!),ser żółty - te składniki kroimy w kostkę,kukurydza, szczypiorek majonez i troszke sosu tatarskiego. Wszystko wymieszać razem przyprawiając sola i pieprzem Polecam
asmach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 12:20   #197
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Witam, chciałam zaproponować bardzo pyszny makaron cytrynowo- pieczarkowy. Składniki:
- makaron ( najlepiej rurki lub kokardki)
- pieczarki
- pierś z kurczaka ( składnik niekonieczny, bez mięsa potrawa jest równie pyszna)
- czosnek ( 4 ząbki)
- cytryna
- śmietanka 30%
- tymianek
- sól i pieprz

Makaron gotujemy. Pokrojoną pierś i pieczarki podsmażamy na oleju. Po podsmażeniu ściągamy na chwilkę z ognia, dodajemy śmietankę, gotujemy, dodajemy rozdrobniony czosnek, tymianek, sól, pieprz, sok z cytryny ( połówki bądź całej, połówka zdecydowanie wystarczy), po zagotowaniu jeszcze kilka minut gotujemy na małym ogniu mieszając. Na koniec mieszamy z makaronem. Pycha Smacznego
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 09:28   #198
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a ja polecę jeszcze coś, co mnie urzekło w Grecji
Pastisio, czyli mięsna zapiekanka z makaronem. Ten przepis, choć fajny, to wymaga zmniejszenia ilości składników, bo porcja wychodzi jak dla pułku wojska, ale polecam http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...7842,9495.html
Przepis wydrukowany
Dziś wypróbuję, ale tak jak radzisz z połowy porcji
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:44   #199
ago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 51
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Dziewczyny, któraś z Was pytała o czarny makaron. Ostatnio widziałam go w L'eclercu. Były to bardzo długie i cienkie nitki- takie meeeega spahgettiiiiii ;-) Nigdy tego nie jadłam ale mam wielką ochotę, macie jakieś przepisy na dania z tym makaronem??? Jak on smakuje?
Aha-jest czarny, bo z atramentem z mątwy
ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 10:35   #200
Wege bubamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Witajcie,
jestem nowym użytkownikiem forum.
Tak, jak większość osób piszących w tym wątku, mam bzika na punkcie makaronu
Mogę go jeść właściwie codziennie. Przepisy tworzą się, kiedy stoję nad kuchenką, patelnią i garnkiem. Przychodzą same do głowy, szczególnie, jak otworzę szafkę z przyprawami, bo przecież różne zioła są nieodzownym składnikiem potraw z makaronu.
Wczoraj było pyszne spaghetti, z doskonałym, choć klasycznym sosem pomidorowym, a doskonałe dlatego, ze sos zrobiłam sama latem, do słoików, na zimę. Teraz dopiero można docenić smak słodkich, dojrzałych na słońcu pomidorów.
Kocham makaron ze szpinakiem, więc mam mnóstwo przygotowanych w zamrażalniku torebek z zamrożonymi, zblanszowanymi całymi lisćmi szpinaku kupionego latem na targu warzywnym. Wystarczy podsmażyc cebulkę, dodać liscie szpinaku, dużo czosnku, bulionik, zioła prowansalskie (lub samą bazylię, jak kto woli), poddusic wszystko chwilę, aby odparowała woda, którą wypuści szpinak, dodać różnych żółtych serów i zajadać! Można połączyć z makaronem i chwilę wsyztsko razem potrzymac na patelni, a mozna po prostu wułożyc sos na makaron. U mnie spoósb przyrządzania zależy od dnia. Raz wolę pomieszane, innym razem sos na wierzchu.
Pyszny jest tez makaron z sosem seowym (wszystkie sery jakie mamy, trochę śmietany, jogurtu, zioła, czosnek!). Mniam!!! Rozmażyłam się , a przecież siedzę w pracy...
Wege bubamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:08   #201
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

moje mniammmmm makaronowe

Na rozgrzanej oliwie podsmażam (rumienię) pół główki czosnku (tak, tak... coś koło 6 ząbków posiekanych drobno) i pół małej papryczki chilli (ostatecznie może być taka marynowana ze słoiczka), następnie dodaję dwie puszki odsedzonego tuńczyka w sosie własnym. Tuńczyk bulgocze sobie wesoło a ja siekam pęczek natki pietruszki (zabija czosnkowy chuch). W między czasie gotuje się spaghetti. Tuńczyk jest dobry jak lekko zmieni kolor - wtedy dodaję kubek śmietany 12% Krasnystaw oraz natkę i pieprz do smaku.
Odsedzam makaron - potem wrzucam go do garnka, w którym się gotował razem z zawartością puszki pokrojonych pomidorów i garścią oliwek.
zalewam wszystko sosem tuńczykow-czosnkowo-śmietanowo-pietruszkowym.

Brat posypuje parmezanem, konkubent uwielbia odgrzewany.
Proste, szybkie (trwa tyle co siekanie czosnku i gotowanie się makaronu) i smaczne.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:37   #202
arqui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 106
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

frywolna franka to ja tak trobie jak ty prawie tylko zamiast tunczyka wrzycam mrozone krewetki koktajlowe i to dopiero jest palce lizac. a wczoraj to zrobilam makaraon ale z lososiem i szpinakiem tez super wyszlo. dzisiaj nie mam czasu i rano kupilam taki mrozony krewetki z makaronem i pomidorami. nigdy nie jadlam gotowego dania takiego wiec zobacze jak wyjde. a w weekend planuje zrobic canneloni z sosem jak do lasagne.
arqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:13   #203
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Lubię bardzo prosty makaron - penne,oliwa z oliwek,czosnek drobno posiekany plus ostra papryka w proszku. Wymieszane wszystko i na talerz.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:11   #204
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

nie mogę czytać Waszych postów w pracy, bo od razu chwyta mnie wilczy głód
spróbuję z krewetkami...

Z makaronem robię też sałatkę:
penne
sałata lodowa
pomidorki cherry
łosoś
kapary
oliwki
odrobina kukurydzy dla koloru
kolendra

+ sosy do wyboru
  • czosnkowy (dwa starte ząbki + 3 łyżki jogurtu naturalnego Zott + łyżka majonezu Winiary)
  • ziołowy (po trochu wszystkich jakie mam w torebkach + jogurt + majonez)
  • pomidorowy (dwie łyżki keczupu + jogurt + majonez)
  • winegret (3 łyzki oliwy, sok z cytryny, przyprawy do smaku)
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:05   #205
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Cytat:
Napisane przez Surimi Pokaż wiadomość
oo i ja uwielbiam makaron mam kilka wersji salatek:
1.marakon swiderki,smarzona piers kuraka(w kostke)brokóly(gotowane)p omidor w kostke i duzio majonezu no i przyprawy sol,pieprz-na cieplo to serem posypujemy i do piekarnika na 15 min-pycha
ten przepis wymiata!
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:34   #206
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Witajcie
Kocham makaron,mogę jadać codziennie,obiady typu kotlet i ziemniak mogą nie istnieć.Makaron jadam na rożne sposoby.
Dzisiaj mam łazanki ale z salami,jest pyszne i ma cudowny aromat.
Wczoraj miałam kombinowany makaron,taki w niezawiesistym sosie,a'la sałatka,jednak z serkiem topionym.Zrobiłam go tak:
Czosnek,salami pocięte w paski,podsmażyłam,dodałam pieczarki pokrojone w plasterki,wszystko razem podsmażyć aż salami będzie chrupiące,dodałam paprykę pokrojoną w kostkę,dodałam zioła,bazylię,dwa serki topione z ziołami(trójkąty) wymieszałam aż serek się rozpuści.Posypałam natką pietruszki.
Makaron(kokardki) ugotowałam al dente i wymieszałam z sosem.
Na talerzu posypałam serem mozarella pokrojonym w drobną kosteczkę.Wyszło pyszne

Odnośnie czarnego makaronu,to miałam ale muszę przyznać, że jakoś nie wygląda apetycznie na talerzu nawet z najsmaczniejszym sosem.Dobry dla osób odchudzających się bo przez ten widok zje się go mało,no chyba,że tylko ja mam takie odczucia
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:23   #207
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

Ja ostatnio robilam kokardki ze szpinakiem ...jest na moim blogu przepis


ale pychaaaaa
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:27   #208
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

boniulka,ja tez tak mam,w ogóle nie jadam ziemniaków,za to makaron z różnymi sosami...ach
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:39   #209
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

jestem uzależniona od makaronu
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:20   #210
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: makaron,makaron, makaron.mmmniamm..

jeja na ten makaron z salami i serkiem topionym ślinka mi cieknie....
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.