jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 10:15   #1
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Exclamation

jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;)


Idę na Sylwestra z moim facetem i oczywiście bardzo chcę go oczarować.
Wcześniejszy Sylwester był dla mnie dosyć dołujący, gdyż jedna "Pani"
oczarowała go swym wyglądem bardziej niż ja, (mimo, że myślałam, że wyglądam
świetnie ) przez co cały czas myślałam tylko o tym...
Nie chcę, aby to się powtórzyło i dlatego chcę go oczarować! Mam mały dylemat
co do naszyjnika, mam sukienkę zawiązywaną na szyji i nie wiem, jaki naszyjnik
do takiej pasuje. Dekolt sukienki wygląda mniej więcej tak jak tu:
www.allegro.pl/item502867008_piekna_sliw kowa_suknia_olivia_r_s_el egancja.html
Dodam, że sukienka jest do kolan, czarna podszewka na to brązowa delikatna
"siateczka" ozdobiona delikatnymi aplikacjami małych czarnych kamyczków. Nie ma
żadnych błyszczących elementów, oraz, że niestety zaliczam się do małobiuściastych:9 (jedynie 70B)
Czy myślicie, że coś w tym stylu pasowałoby?
1. http://www.allegro.pl/item497292961_...ie_piekna.html
2. http://www.allegro.pl/item498630901_...lugi_zwis.html
3. http://www.allegro.pl/item498642983_...ie_piekna.html

Czy któraś z Pań może mi pomóc i doradzić w sprawie naszyjnika? Z miłą chęcią
posłucham innych rad jak zrobić się na bóstwo Z góry dziękuję!!!
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:17   #2
narzeczonaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 185
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

dla mnie w ogole nie odpowiadaja takie naszyjniki- sorry ale jak dla kobiety w wieku mojej mamy. pozatym do takiego wiazania na szyi moim zdniem nie pasuja. ja uwazam ze najladniej wygladalyby wyraziste kolczyki (tez najlepiej z cyrkonii) i do tego piekna bronzoletka- a szyja powinna pozostac gola poniewaz juz masz wiazanie na szyi. a co za duzo to niezdrowozreszta. zreszta juz bylo doradzane takie rozwiazanie innej dziewczynie lepszy jest niedosyt niz przesyt- taka jest moja zasada
narzeczonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:37   #3
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Te naszyjniki chyba są za duże.Suknia wiązana jest na szyji więc nie możesz dać tak wielkiego naszyjnika.Ja pewnie coś na szyję bym założyła, bo lubię. Jakiś mały łańcuszek i kolczyki. Wszystko zależy od sukni. Najlepiej jakbyś ją założyła i wstawiła zdjęcie lub jak nie chcesz to chociaż sama popróbowała przed lustrem z różnymi kolczykami i łańcuszkami. Jakieś zapewne masz w domu. Zobaczysz co bardziej pasuje.
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:45   #4
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Cytat:
Napisane przez narzeczonaa Pokaż wiadomość
dla mnie w ogole nie odpowiadaja takie naszyjniki- sorry ale jak dla kobiety w wieku mojej mamy. pozatym do takiego wiazania na szyi moim zdniem nie pasuja. ja uwazam ze najladniej wygladalyby wyraziste kolczyki (tez najlepiej z cyrkonii) i do tego piekna bronzoletka- a szyja powinna pozostac gola poniewaz juz masz wiazanie na szyi. a co za duzo to niezdrowozreszta. zreszta juz bylo doradzane takie rozwiazanie innej dziewczynie lepszy jest niedosyt niz przesyt- taka jest moja zasada
uważam podobnie! szyja już samym TAKIM dekoltem uwodzi! :-] A co do kolczyków to się zgadzam w 100%. Ostatnio uwielbiam jak kobiety mają kolczyki z jednego dużego brylantu :-> albo cyrkonii... a tym bardziej jak mają ciemne włosy. Moją TŻ muszę w takie zaopatrzyć na "Gwiazdora" :-> hmmmm. reasumując, wydaję mi się, że biżuteria w tym wypadku nie powinna odciągać wzroku od pięknej kreacji, a tym bardziej "całej" Ciebie pzdr.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:18   #5
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Też jestem za kolczykami, najlepiej w kształcie łezki z kryształków Svarowskiego albo z cyrkonią. Dekolt zostawiłabym w spokoju, wystarczy musnąć pudrem rozświetlającym, aby się mienił w świetle. Piękny dekolt nie potrzebuje dodatkowych ozdób.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:50   #6
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

wedlug mnie zaluz mega push-up do tego dekoldu zastapi to jakaskolwiek bizuterie.

jedyne bym dodala takie dlugie kolczyki ale takie niespotykanie dlugie albo inne blyszczaki
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:58   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Blsgam nie zakladaj takich babciowatych szmirowatych kolii ,wystarczy drobiazg swiecacy,lancuszek z malutkim swiecidelkiem i juz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 15:09   #8
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Nie zaklada sie naszyjnikow do takiego dekoltu... a zalozenie 'czego takiego' (nie, to nie jest bizuteria) to istne faux pas modowe.
Zamiast tego kup sobie dobry push up...
Jednakowoz ja bym obstawiala za bizuteria w uszach, pomysl nad skromnymi ale ponadczasowymi perelkami, nie przyozdabiaj uszu wiszacymi kolczykami...
masz krotka sukienke a taka wiszaca bizuteria, sprawi, ze bedziesz wizualnie 'ciezka'.
do tego bransoletka (srebrna, badz zlota -skromna) na rece w ktorej nie trzymasz torebki (wybierz kopertowke)

lepiej wygladac skromnie, pociagajaco ale z klasa, niz jak rosyjski cyrk.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:10   #9
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Ja postawiłabym na duże kolczyki i bransolętkę, a z naszyjnika zrezygnowałabym. Sukienka sama w sobie ma strojny "dekold"
kale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:13   #10
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

no tak.. jezeli zalozysz jakis naszyjnik typu kolia to Cie "przytloczy", lepiej postawic -tak jak radza dziewczyny- na delikatne kolczyki i bransoletke
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:23   #11
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

A jak masz zamiar się czesać? ja bym postawiła na długie srebrne kolczyki i jakąś ciekawą bransoletkę.

Dziewczyny powyżej dobrze mówią, te naszyjniki co pokazałaś są straszne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 17:29   #12
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

podobnie jak dziewczyny - myślę że coś na szyję odpada, ewentualnie coś baaaaardzo delikatnego, ale na pewno nie to co pokazałaś. Również postawiłabym na kolczyki i branzoletkę
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:28   #13
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Hehe, coś tak czułam, że naszyjniki nie pasują niestety na mniej "tandetne"= drogie(niestety) mnie nie stać, a myślałam, że takie mocno błyszczące właśnie olśnią...sprawią, że będę błyszczeć;p;p Teraz jak tak na nie popatrzyłam, to ąz się zarumieniłam ze wstydu, że wogóle mogłam o nich pomyśleć ale cóż...póki co, przekonałyście mnie do kolczykówi bransoletki Co do fryzury to to niestety też mały problem mam włosy troszkę dłuższe niż do ramion, farbowane na ciemny (podchodzący pod czerń) kolor brązu. Nie przepadam za kokami, (z kolei mój facet mówi, że wyglądam ślicznie w ładnie spiętym koku z loczków) ale myślę, czy nie byłoby to jednak najlepsze wyjście...do tego owe lśniące cyrkoniami kolczyki. Co myślicie?
Może się odważę i wkleję zdjęcie twarzy i sukienki, ale muszę się zastanowić Tymczasem wszystkim wielkie dzięki za pomoc!
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:41   #14
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Hmmm, dlaczego uważasz, że kok nie jest dla ciebie. Koki są super i są naprawdę eleganckie i seksowne. Na wszystkie imprezy chodziłam w kokach. Teraz nie mogę, bo mam włosy całkiem krótkie i czasem tesknię za prawdziwym kokiem.
Poza tym chcesz olśnić faceta, facet mówi, że ładnie ci w koku, a ty koka nie chcesz. Sory ale coś tu nie gra.
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:55   #15
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Nie mówię, że nie chcę, tylko, że osobiście nie przepadam Poza tym chyba w większości spraw się różnimy, tzn. on uważa że jedno jest we mnie sexy, a ja myślę, że co innego (bo np. na to reagują faceci...a przynajmniej tak mi się wydaje-takie mam spostrzeżenia). Myślę, że zdecyduję sie jednak na kok i wtedy musiałabym dobrać jakieś ładne kolczyki i właśnie chciałabym Was poprosićo linki z jakimiś ciekawymi kolczykami jakie byście mi propomowały Chyba już widać, że niezbyt znam się na modzie, może dlatego, że mam raczej styl sportowy, luźny.
dlatego też, tylko w Was moja nadzieja!!!
Proszę o rady!

P.S. Czy myślicie, że coś takiego może być czy znów się wygłupiłam?:|
Bransoletki:
1. http://www.allegro.pl/item497290213_...nie_tanio.html
2. http://www.allegro.pl/item494627987_..._cyrkonie.html

Kolczyki:
1. http://www.allegro.pl/item500242120_..._karnawal.html
2. http://www.allegro.pl/item503699865_..._cyrkonie.html
3. http://www.allegro.pl/item495605975_...rkoniamii.html
4. http://www.allegro.pl/item502915519_..._cyrkonii.html
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:16   #16
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Jeżeli masz sukienkę taką podobną do tej na zdjęciu i długą to proponuję Ci żebyś ubrała długie czarne rękawiczki, najlepiej takie za łokieć i na to taką bransoletkę. Efekt będzie zniewalający. Przynajmniej mój TŻ uwielbia takie rękawiczki, są dla niego mega sexy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marilyn_gentlemen_prefer_blondes.jpg (43,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madonna-material-girl-valentine-heart.jpg (51,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg annamolinarifall2007jp9.jpg (60,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2668_large.jpg (33,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg J+Style+-+Silky+Black.jpg (14,5 KB, 18 załadowań)
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:30   #17
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Nie, to nie żadna tego typu. Moja jest z firmy Frodo - jak już pisałam- długość do kolan z delikatną materiałową siateczką na czarnej podszewce, pokryta aplikacją z czarnych kamyczków.
Tego, że takie rękawiczki nie pasują do tej sukienki, jestem akurat 100%-owo pewna poza tym sukienka nie jest jakoś strasznie bardzo alegancka, nie jest z satyny, czy taft, które już same w sobie są eleganckie.
Postaram się jutro wkleić (tylko muszę się najpierw dowiedzieć jak;p) zdjęcie sukienki....samej bądź na mnie
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:31   #18
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A jak masz zamiar się czesać? ja bym postawiła na długie srebrne kolczyki i jakąś ciekawą bransoletkę.

Dziewczyny powyżej dobrze mówią, te naszyjniki co pokazałaś są straszne.
Dokładnie tak

Jeśli chodzi o fryzurę mnie na myśl o kokach mdli, no ale co kto lubi Jednak mało kto wygląda elegancko i stylowo w koku i wg. mnie to ryzykowne posunięcie.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:39   #19
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Ja z kolei zawsze chciałam mieć ładną fryzurkę z dużych loków, jednak nigdy nie miałam dość długich włosów i każda próba osiągnięcia takiego "marzenia" kończyła się na wyglądzie (jak ja to mówię) "baranka";p Ale tak poza tym to nie chcę loków, tylko kok z delikatnie kręconymi włosami...miałam taki na jednej z rodzinnych uroczystości i nawet mi się podobał, nie licząc wrażenie że mam dużą głowę
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 07:26   #20
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Cytat:
Napisane przez iwoonica87 Pokaż wiadomość
Ja z kolei zawsze chciałam mieć ładną fryzurkę z dużych loków, jednak nigdy nie miałam dość długich włosów i każda próba osiągnięcia takiego "marzenia" kończyła się na wyglądzie (jak ja to mówię) "baranka";p Ale tak poza tym to nie chcę loków, tylko kok z delikatnie kręconymi włosami...miałam taki na jednej z rodzinnych uroczystości i nawet mi się podobał, nie licząc wrażenie że mam dużą głowę

co ci szkodzi, sprobuj sie uczesac pare razy 'na probe'

a co do kolczykow i bransoletek, rozumiem sylwester ale jak dla mnie sa zbyt 'swiecace' co do samych kolczykow, jesli zdecydujesz sie na 'wiszace' to dobrze by bylo, zebys jednak zrobila sobie koka -proporcje glowy sie wyrownaja poniekad. ocen takze jaki masz ksztalt twarzy. np moja jest pociagla, takie lekkie serce i nie ma opcji zebym dobrze wygladaja w wiszacych kolczykach - po prostu wygladam końsko.
a jeszcze wez wzgledy praktyczne.... w tancu bedziecie pewnie niezle wywijac, prawda? jesli tak, to nie bierz zbyt dlugich kolczykow, bo po prostu możesz sie niechcacy smagnąc po policzku, wiem glupie; mnie sie to zdarzylo unikam juz kolczykow wygladajacych jak rzymski bicz


gdybyś się zdecydowała na inne kolczyki wpisz w all 'kolczyki perełki' są i wkretki i wiszące..

pomysl moze tak: ubierz sie bardziej klasycznie, ponadczasowo, a poszalej z iskrzącym pudrem do ciała czy makijażem. to albo to. wiem, ze chcesz olsnic faceta, ale nie badz jarzeniowka
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:36   #21
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

hehe, rozumiem, rozumiem Po prostu sukienka nie jest jakaś olśniewająca i troszkę się w niej jednak czuję jak taka szara myszka a myślałam, że taka biżuteria "ożywi" całość.
Czyli jeszcze raz: te kolczyki mają być wiszące, czy raczej nałe wkrętki? twarz mam raczej kwadratową...
Najlepiej by było, jakbyście wklejały linka do jakichś fajnych waszym zdaniem, żebym mogła wiedzieć o czym mówimy
ja znalazłam coś takiego, i nawet mi się podoba, tylko myślę, że raczej się jakoś specjalnie nie wyróżnię w tłumie...http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E
Tzn.-żebym znów nie została źle zrozumiana- nie chce "razić w oczy", po prostu chcę delikatnie błyszczeć, a już niestety nie mam pojęcia jaka biżuteria mi w tym pomoże:|

Edytowane przez iwoonica87
Czas edycji: 2008-12-10 o 08:41
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:53   #22
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

pamietaj ze jezeli wybierzesz wlosy rozpuszczone i takie wiszace kolczyki to bedą Ci sie wplątywac we włosy
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:15   #23
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

mhhh


to jzu bym wolala cos takiego

http://www.allegro.pl/item503583212_..._cyrkonie.html
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:37   #24
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Wstawiam zdjęcie mojej twarzy.
Może mi doradzicie fryzurkę? Zastanawiałam się w sumie nad zmianą fryzury, np. na grzywkę prostą, bądź delikatnie po skosie. W sumie to już ostatnio jak byłam u fryzjera, to byłam zdecydowana na grzywkę, ale fryzjerka powiedziała, że są już niemodne więc zcięła mi lekko na bok (i w sumie nic nie zmieniła w mojej fryzurze;/)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1003.jpg (51,3 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez iwoonica87
Czas edycji: 2008-12-13 o 18:32
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:07   #25
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Nr 1, ale rzadna z nich na pewno nie jest z cyrkoniami. Sprzedwca ściemnia.
Cytat:
Wklejam zdjęcia, dodam tylko, że sukienka mimo wszystko trochę lepiej wygląda na mnie w rzeczywistości Na zdjęciu wyszła jakoś "płasko" i jakby wisiała na mnie a nie jest tak... ale to już pozostawiam Waszej ocenie. Wstawiam też zdjęciam ojej twarzy (włosy są- że tak powiem- nie pierwszej świeżości więc proszę wziąć na to "poprawkę ; poza tym na codzień nie są takie oklapłe.
Może mi doradzicie fryzurkę? Zastanawiałam się w sumie nad zmianą fryzury, np. na grzywkę prostą, bądź delikatnie po skosie. W sumie to już ostatnio jak byłam u fryzjera, to byłam zdecydowana na grzywkę, ale fryzjerka powiedziała, że są już niemodne więc zcięła mi lekko na bok (i w sumie nic nie zmieniła w mojej fryzurze;/)
Ja radzę zrobić sobie grzywkę na skos, ale nie na prosto! bo masz krótkie czoło. Ładnie by Ci było w pokręconych włoskach
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."

Edytowane przez Hajja Hawwa
Czas edycji: 2008-12-10 o 10:11
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:18   #26
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Te naszyjniki rzeczywiście straszne i niestety kolczyki, które wkleiłaś podobnie

Spróbuj poszukać bardziej oryginalnych, przykuwających uwagę wzorów. JA bym postawiła na złote dodatki, moga być oczywiście "udające" złoto, jeśli nie masz kasy na prawdziwe. Kolczyki zdecydowanie wiszące, duże, bo rzeczywiście sukienka wymaga ożywienia

Dekolt wymodeluj ładnie pudrem brązującym i rozświetlaczem i będzie ok

Edytowane przez Titane
Czas edycji: 2008-12-10 o 15:20
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:34   #27
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

zrezygnowałabym z naszyjnika na rzecz efektownych (dużych) kolczyków i może bransoletki?

ps. nie przejmuj się tak tym wyglądem, jak kocha to i tak i tak będziesz dla niego najpiękniejsza
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:58   #28
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Witaj
Odnośnie kolczyków to kwestia sporna,mogą być długie lecz wąskie aby nie rzucały się w oczy,bądz całkiem malutkie typu perełki na sztyfcie.Ten komplet który wkeiłaś kolczyki z zaiweszką coś na kształt masy perłowej są bardzo fajne i moim zdaniem pasowałyby do sukienki.
Odnośnie fryzury według mnie...powinnaś nakręcić włosy,potem je podtapirować,aby było ich dużo i koniecznie spiąć w podobnym stylu jak na załączonych zdjęciach.Myślę że to najlepsze rozwiązanie do tej sukienki.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva-mendes-2006-mtv-movie-awards-arrivals-1J0Yux.jpg (28,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg halle_berry.jpg (23,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mendes.jpg (30,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penelope_cruz.jpg (24,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-los-angeles-premiere-of-hairspray-kUt3PK.jpg (32,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q10.jpg (45,9 KB, 6 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:59   #29
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Bardzo dziękuję Podobają mi sie te fryzurki Tylko zastanawiam się czy ogolnie nie zmienić fryzury, zciąć włosy. Myślałam o grzywce...chyba jednak na bok, bo na prostą się raczej nie odważę:|;p Myślicie, że będzie mi pasować? Może na zdjęciach tego nie widać, ale mam dość wysokie czoło, a słyszałam że wtedy grzywka jest wskazana
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:51   #30
iwoonica87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Exclamation Dot.: jaki naszyjnik do takiej sukienki? dziewczyny doradźcie! chcę wyglądać szałowo;

Pstanowailam jednak zmienić sukienkę Kupiłam jedną na allegro (wydaje mi się dużo korzystniejsza), ale z racji tego, że niezbyt się znam na modzie, bo noszę się raczej na luźno, sportowo, to mam do Was wielgachną prośbę! Doradźcie mi w sprawie doboru:
- biżuterii (już jestem zdecydowana na bransoletkę i kolczyki)
- torebki
- butów (czy moga być takie jak na zdjęciu? mam takie same)
- fryzury
- makijażu
- koloru paznokci ( niestety nie stać mnie na tipsy, a w dodatku mam dosyć krótkie ok. 1-2 mm białej "końcówki" paznokcia)
Bardzo mi zależy na Waszej pomocy! pmóżcie biednej, zagubionej istotce


Zapomniałam oczywiście o zdjęciu sukienki Jednak próbowałam wiele razy je załadować i nie da się, pisze, że błąd ładowania...
W takim razie podam linka do aukcji. Dodam, że mam figurę praktycznie taką, jak Pani ze zdjęcia

Link: http://www.allegro.pl/item498475549_...la_czarna.html

Edytowane przez iwoonica87
Czas edycji: 2008-12-14 o 11:59
iwoonica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.