Mój chłopak mi się nie podoba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 22:39   #1
vggbcx
Przyczajenie
 
Avatar vggbcx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5

Mój chłopak mi się nie podoba


Zacznę od tego, że prawie rok temu zakończyłam toksyczny związek. Mój były znęcał się nade mną psychicznie i chciałabym już o tym zapomnieć. Tamten związek był po prostu piekłem. Dodam, że jestem młodą dziewczyną, dopiero wchodzącą w świat związków. A teraz przechodząc do sedna... Od kilku miesięcy spotykam się z jednym chłopakiem. Po poprzednim związku, moim jedynym wymaganiem było to, że mój nowy facet powinien być po prostu dobrym człowiekiem. Takim, na którym można polegać i który cię szanuje. Trafiłam na właśnie taką osobę. Z charakteru jest naprawdę wspaniały i nie mam się do czego przyczepić. Jestem z nim szczęśliwa, mamy wspólne zainteresowania, fajnych znajomych, z którymi możemy spędzić czas. Jest tylko jedna przeszkoda, do której ciężko mi się przyznać nawet przed samą sobą - wygląd. Mój chłopak na pewno nie jest brzydki... Tylko po prostu nie jest w moim typie. Na początku nie przeszkadzało mi to, bo doceniałam jego osobowość. Jednak od pewnego czasu przeraża mnie moje własne zachowanie. Nie lubię gdy mnie publicznie przytula, całuje. Chodzenie za rękę umiem przeżyć. Ale nic więcej. Gdy jesteśmy sami jest trochę lepiej. Zaczęłam się przy nim robić strasznie nerwowa, jakbym podświadomie wiedzieła, że to nie ma sensu. Ale nie chcę się kierować wyglądem, bo uważam, że to strasznie płytkie. Ale czy miłość jest możliwa bez jakiegokolwiek pociągu? Ja mu się bardzo podobam, sam często mi to powtarza. Jednak on... denerwuje mnie to, że nie jest typowym silnym facetem (łącznie z charakterem), tylko czasem za bardzo chce iść innym na rękę... Wkurza mnie jego niezdecydowanie i brak jakiegoś zacięcia. Nie wiem co mam zrobić z moim akutalnym związkiem... Nie chcę stracić tak wspaniałej osoby, ale z drugiej chciałabym mieć faceta, który "miałby to coś". Nie mówię rzecz jasna o jakimś napakowanym lalusiu Po prostu chciałabym żeby mi się podobał... Jest zadbany, ale jakoś szczególnie o siebie nie dba. Nie podoba mi się trochę jego styl ubierania, ale przecież świat na ubraniach się nie kończy... Chociaż śmieszy mnie, że ja zawsze staram się dobrze wyglądać, a on ubierze byle jaką bluzkę i jest zadowolony Jest niestety niski jak na faceta, jesteśmy prawie tego samego wzrostu, a ja do wysokich też nie należę. Czasem jest to męczące, gdy chcę się przytulić, albo żeby mnie objął, a on jest taki mały... Albo gdy jego koledzy się trochę w żartach podśmiewują, że jest niski. Zawsze śmiałam się z dziewczyn, które patrzą tylko na wygląd, a tu się okazuje, że to ma jakieś tam znaczenie Ale tak szczerze to jestem załamana, bo naprawdę mi na nim zależy, ale boję się, że bardziej jak na najlepszym przyjacielu, niż na moim facecie... Już nie wiem co mam robić. Koleżanki zaproponowały mi szczerą rozmowę, ale co mam powiedzieć? "Sluchaj, zależy mi na tobie, ale nie podobasz mi się fizycznie?"... Nie zasługuje na to, bo fajny z niego facet. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-12 o 10:36 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
vggbcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:41   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Zerwij.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:49   #3
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Nie przeskoczysz tego, pożądanie jest albo nie, nie da się tego wyuczyć ani stworzyć. Skończ to, póki nie poszłaś o krok dalej, wiem co piszę.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:52   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Bez pożądania to jest tylko przyjaźń albo i jej nie ma. Zgadzam się z dziewczynami. Teraz na pewno może wydawać Ci się to trudne, może nawet nie do wyobrażenia, ale bez pożądania nie może być związku, staniesz się coraz gorsza dla niego, będziesz się czepiać o najmniejsze szczegóły, jego zachowanie zacznie Cię denerwować. Nie ma sensu tak się pogrążać.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:01   #5
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez vggbcx Pokaż wiadomość
Hej.

Zawsze śmiałam się z dziewczyn, które patrzą tylko na wygląd, a tu się okazuje, że to ma jakieś tam znaczenie
Jeśli ktoś patrzy tylko na wygląd, będzie z tego jedynie jakaś seks relacja. Na samym fizycznym pożądaniu związku partnerskiego się nie zbuduje. Ale wygląd jakieś tam znaczenie ma. Całkiem spore nawet. Facet nie musi wyglądać jak z żurnala, ale musi podobać się Tobie, musi Cię po prostu fizycznie pociągać, w innym przypadku możecie zostać jedynie przyjaciółmi.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:03   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Żadna szczera rozmowa nic tu nie pomoże. Facet Ci się nie podoba, dodatkowo denerwuje Cię zachowaniem w iluś tam kwestiach. Jesteś z nim z rozsądku.

Powinnaś z nim zerwać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:16   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Żadna szczera rozmowa nic tu nie pomoże. Facet Ci się nie podoba, dodatkowo denerwuje Cię zachowaniem w iluś tam kwestiach. Jesteś z nim z rozsądku.

Powinnaś z nim zerwać.
Dokładnie. Wychodzi na to, że jest tylko przechodnim kolego-chłopakiem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 23:34   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Znowu będę banalna - jesteś maso?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:35   #9
vggbcx
Przyczajenie
 
Avatar vggbcx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wychodzi na to, że jest tylko przechodnim kolego-chłopakiem.
Nie jest nikim przechodnim. Jest dla mnie ważny, ale mi się nie podoba. Ciężko będzie mi z nim zerwać, jak zdążyłam się do niego przywiązać i lubię z nim spędzać czas... Poza tym wyleczył mnie z depresji po moim byłym... Nie chcę tracić kogoś takiego, ale jeśli ma go ta sytuacja ranić, to chyba będę musiała to skończyć, czego bardzo się boję
vggbcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:38   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez vggbcx Pokaż wiadomość
Nie jest nikim przechodnim. Jest dla mnie ważny, ale mi się nie podoba. Ciężko będzie mi z nim zerwać, jak zdążyłam się do niego przywiązać i lubię z nim spędzać czas... Poza tym wyleczył mnie z depresji po moim byłym... Nie chcę tracić kogoś takiego, ale jeśli ma go ta sytuacja ranić, to chyba będę musiała to skończyć, czego bardzo się boję
Ważny jest, ale co to zmienia? Nic. Przyjaciel, dobry kolega - owszem, nie chłopak, nie mężczyzna, który Cię rozpali. Czyli przechodni, bo w końcu się pojawi ktoś, kto i owszem, będzie miał to "coś". Bo co? Zamierzasz się kolejne 20-30 lat męczyć u boku kogoś, z kim się może i super rozmawia, ale przy kim więdną Ci pewne części ciała? Nie sądzę. Za szybko i zbyt pochopnie wskoczyłaś w coś nowego. Czas naprawić ten błąd, bo inaczej skrzywdzisz go bardziej.

Pogrubione: to właśnie jedna z cech związku przechodniego. Pomaga się podleczyć, stanąć na nogi, ale nie jest "tym".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-07-01 o 23:40
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:39   #11
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Znowu będę banalna - jesteś maso?
+ sado
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 23:46   #12
vggbcx
Przyczajenie
 
Avatar vggbcx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Pogrubione: to właśnie jedna z cech związku przechodniego. Pomaga się podleczyć, stanąć na nogi, ale nie jest "tym".
Może masz rację, ma to sens.
vggbcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 02:03   #13
Lorelai1974
Przyczajenie
 
Avatar Lorelai1974
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 12
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez vggbcx Pokaż wiadomość
Nie jest nikim przechodnim. Jest dla mnie ważny, ale mi się nie podoba. Ciężko będzie mi z nim zerwać, jak zdążyłam się do niego przywiązać i lubię z nim spędzać czas... Poza tym wyleczył mnie z depresji po moim byłym... Nie chcę tracić kogoś takiego, ale jeśli ma go ta sytuacja ranić, to chyba będę musiała to skończyć, czego bardzo się boję
Z tego co napisałaś wynika, że w ogóle go nie kochasz. Uczucie to akceptowanie drugiej osoby taką jaką jest. Zatem, albo aprobujesz go w pełni lub szukasz takiego, który Ci odpowiada.
W Twoim przypadku w rachubę wchodzi druga opcja.
Nie przeprowadzałabym szczerej rozmowy o powodzie rozstania. Sama napisałaś, że nie chcesz go ranić. Już samo zerwanie będzie bardzo przykre, a to wartościowy, czuły chłopak.

Podobny wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=606688

Edytowane przez Lorelai1974
Czas edycji: 2016-07-02 o 02:13
Lorelai1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 09:32   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Powiedz facetowi, że twoje uczucia do niego są czysto przyjacielskie, że liczyłaś, iż to się zmieni, ale czas płynie i nadal jest tak samo. Nie chcesz go oszukiwać i dawać fałszywej nadziei, skoro wiesz, że to nie to.


Tylko przyjaźni mu nie proponuj.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 10:30   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Powiedz facetowi, że twoje uczucia do niego są czysto przyjacielskie, że liczyłaś, iż to się zmieni, ale czas płynie i nadal jest tak samo. Nie chcesz go oszukiwać i dawać fałszywej nadziei, skoro wiesz, że to nie to.

Tylko przyjaźni mu nie proponuj.
Uczciwe załatwienie sprawy. Dokładnie, bez proponowania przyjaźni i bez obiecywania, że może się coś jeszcze odmieni, urodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 11:20   #16
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Pożądanie, fizyczność... jest szalenie ważna na każdym etapie związku.
Tak samo ważna jak porozumienie, szacunek, wspólne cele.

Zakończ ten związek, bo zamęczysz się w tej relacji która defacto jest tak na prawdę kumpelska.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 11:33   #17
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Kolejna...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=910041
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 11:37   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Ale męskie gacie obok są? Są.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:14   #19
nathalie1996
Raczkowanie
 
Avatar nathalie1996
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 298
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Podłączę się pod temat, ponieważ mam podobny problem z jedną, istotną różnicą
Kocham mojego chłopaka i bardzo mnie podnieca, w łóżku ideał. Tylko wizualnie średnio mi się podoba, nie jest po prostu w moim typie. I ten jeden aspekt sprawia, że zastanawiam się, czy to jest "to".
Podkreślam, że wygląd nie stanowi problemu z seksem.
Jest czym się martwić?
nathalie1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 18:25   #20
MalyRycerzyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 190
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez nathalie1996 Pokaż wiadomość
Podłączę się pod temat, ponieważ mam podobny problem z jedną, istotną różnicą
Kocham mojego chłopaka i bardzo mnie podnieca, w łóżku ideał. Tylko wizualnie średnio mi się podoba, nie jest po prostu w moim typie. I ten jeden aspekt sprawia, że zastanawiam się, czy to jest "to".
Podkreślam, że wygląd nie stanowi problemu z seksem.
Jest czym się martwić?
Po co się zaczęlas umawiać z kimś kto ci się średnio widzi wizualnie?
On o tym wie? Czy wmawiasz mu że jest najpiękniejszy?
MalyRycerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:30   #21
nathalie1996
Raczkowanie
 
Avatar nathalie1996
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 298
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez MalyRycerzyk Pokaż wiadomość
Po co się zaczęlas umawiać z kimś kto ci się średnio widzi wizualnie?
On o tym wie? Czy wmawiasz mu że jest najpiękniejszy?
Poznaliśmy się na czacie. Wysłał mi swoje zdjęcie przed pierwszym spotkaniem, spodobał mi się. Zaczęliśmy się spotykać po 3 tygodniach pisania i jakoś poszło Nie jest brzydki, więc niczego mu nie wmawiam. A to, że nie jest w moim typie wspomniałam gdzieś na początku, dodałam też wtedy, że to wcale nie oznacza, że uważam go za brzydkiego
nathalie1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:36   #22
MalyRycerzyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 190
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

To sorry, ale jesteś toksyczna. On zasłużył na kogoś, kto pokocha jego urodę, a nie na kogoś, kto zaniża mu samoocenę mówiąc na wstępie, że coś z jego wyglądem nie tak. Słabe to, będzie cię ciągnąć do innych.
MalyRycerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:37   #23
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez nathalie1996 Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się na czacie. Wysłał mi swoje zdjęcie przed pierwszym spotkaniem, spodobał mi się. Zaczęliśmy się spotykać po 3 tygodniach pisania i jakoś poszło Nie jest brzydki, więc niczego mu nie wmawiam. A to, że nie jest w moim typie wspomniałam gdzieś na początku, dodałam też wtedy, że to wcale nie oznacza, że uważam go za brzydkiego
U Ciebie myślę, że problemu nie ma, bo jednak chłopak Cię podnieca i w łóżku jest dobrze, a to, że nie do końca jest w Twoim typie schodzi na dalszy plan. Gdyby każdy wiązał się tylko z kimś w jego typie to by bardzo dużo ludzi było samotnych.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:27   #24
nathalie1996
Raczkowanie
 
Avatar nathalie1996
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 298
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez MalyRycerzyk Pokaż wiadomość
To sorry, ale jesteś toksyczna. On zasłużył na kogoś, kto pokocha jego urodę, a nie na kogoś, kto zaniża mu samoocenę mówiąc na wstępie, że coś z jego wyglądem nie tak. Słabe to, będzie cię ciągnąć do innych.
To, że jestem wg Ciebie toksyczna pozostawię bez komentarza, domyśl się dlaczego
Nie powiedziałam mu, że coś z nim nie tak, wręcz przeciwnie Powiedziałam dokładnie tak jak napisałam wyżej
nathalie1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:34   #25
MalyRycerzyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 190
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Nie oszukuj się. Jeśli jego wygląd nie spełnia twoich oczekiwań to cos z nim nie tak.
MalyRycerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:38   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Żadna szczera rozmowa nic tu nie pomoże. Facet Ci się nie podoba, dodatkowo denerwuje Cię zachowaniem w iluś tam kwestiach. Jesteś z nim z rozsądku.

Powinnaś z nim zerwać.
to nie rozsądek tylko wygoda lub desperacja. rozsądek = zerwanie, bo jedyne, co autorka może mu zaoferować to przyjaźń.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:39   #27
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Nie, nie zależy Ci na nim jak na facecie. Lubisz go, masz sentyment, bo jest odskocznią od piekła, które miała. Materiał na kumpla idealny, ale nic więcej.
Wygląd nie jest najważniejszy, ale Twój facet powinien być dla Ciebie ideałem, albo chociaż bliski ideału
Sama zawsze twierdziłam, że nie chcę mieć blodyna z niebieskimi oczami, a tu dokładnie takiego mam, ale ani razu mi przez głowę nie przemkło, że mnie nie pociąga. Jak się kogoś kocha to się zmienia punkt widzenia... Ty widząc wszystkie braki.. przyjaźń-tak, związek-nie.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:47   #28
201701300916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Jak czytam was dziewczyny to uderzam otwartą dłonią w czoło, tzw. facepalm i zastanawiam się, po co być z kimś, kto nie kręci fizycznie
201701300916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:59   #29
vggbcx
Przyczajenie
 
Avatar vggbcx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Roberto91 Pokaż wiadomość
Jak czytam was dziewczyny to uderzam otwartą dłonią w czoło, tzw. facepalm i zastanawiam się, po co być z kimś, kto nie kręci fizycznie
Bo nie zawsze wygląd jest najważniejszy. Po co pięknie zapakowany prezent, jak w środku okazuje się być pusty? Po tym co przeszłam, priorytetem był dla mnie charakter, dopiero teraz jednak widzę, że nie ma miłości bez chemii...
vggbcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:33   #30
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Mój chłopak mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez vggbcx Pokaż wiadomość
Bo nie zawsze wygląd jest najważniejszy. Po co pięknie zapakowany prezent, jak w środku okazuje się być pusty?
Tylko, że wcale nie trzeba być super przystojnym, żeby pociągać.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 19:31:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.