Zuzana Light - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 17:38   #1981
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
.. siłowym akcentem zaczęłam od zwowu 14 z użyciem sztangi 17 kg a do jump junges hantli 7,5. No i trochę miałam bordową twarz po tym zwowie że tak powiem
5 rund???

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Nie odpowiedziałście mi co z tymi obwodami? Mierzycie sie?
ja nie mierzę bo nigdzie nie chcę zejść z obwodów tylko je zwiekszyć Jedynie talia pod kontrolą- ma być (i jest) 60
Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
a w ogóle widzicie jakieś wizualne efekty po ćwiczeniach z Zuzką? w sensie czy muły urosły bo cały czas mnie to zastanawia czy faktycznie wykonując TYLKO te zwowy można kiedyś wyglądać tak jak Zuzka


Tyle tych zwowów ostatnio wyszło że nie mogę się zdecydować który następny
myślę, że Zuzka juz dawno wypracowała sobie mięśnie i sylwetkę, i napewno też ładowała na siłowni -i to nie 12 min od kilku lat swoimi Zwowami czy wcześniej z BR utrzymuje i pogłębia efekty. I jej to wystarczy. Ale bez żadnej 'bazy' wykonując TYLKO Zwowy, moim zdaniem, nie ma szans na taki wygląd. Ale jest szansa na ładny fitness wyglad- dlatego cwiczymy muły drgnęły

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Też dziś zrobię 62. Już nie mogę się doczekać

Tylko nie zaszaleje tak jak wy z obciążeniem. Sądzę że 6 kg będzie dla mnie zabójstwem.
i jak, i jak? u mnie też był 62, i też z 6kg obciążeniem (tylko taki udało mi sie zmajstrować zrobiłam 4 rundy
żałuję, ze nie mam przynajmniej 8 kg hantli- 3 rundy by mi wtedy napewno wystarczyły. zresztą, 'efekty' poczuję lub też nie- jutro

Potwierdzam: 62 bardzo fajny zwow- powtórzę go pod koniec tego tygodnia jeszcze
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:33   #1982
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

u mnie byl zwow 30 czyli powtorka 1, ktory byl moim pierwszym zwowem
czas 22 minuty jak na mnie to doskonale ale pistolsy zastapilam 10 przysiadami z ciezarkiem 5kg nad glowa. boje sie obciazac tylko 1 noge
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:35   #1983
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
I jak, masz dzisiaj zakwasy? Wczoraj ledwo chodziłam, a dzisiaj obudziłam się oczywiście z nadal zakwaszonym tyłkiem i udami, wprawdzie w mniejszym stopniu, ale jednak... I co ja na to? Postanowiłam zrobić ten sam trening po razu drugi. Taką sobie wymyśliłam teraz strategię, że nie za każdym razem nowy trening, ale zmiana co tydzień, a w tym czasie jeden wybrany zwow. Mam zamiar w ten sposób pociągnąć cały miesiąc, zresztą zgodnie z sugestią Zuzki, że będzie to butt month. Więc w przyszłym tygodniu robię #63 (mam jeden tydzień opóźnienia w stosunku do Zuzki). Zobaczymy jak to zadziała.
Oj boli mnie zad hehe całe pośladki i trochę uda jednak Zuzka jest najlepsza
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:51   #1984
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Oj boli mnie zad hehe całe pośladki i trochę uda jednak Zuzka jest najlepsza
Hehe, czyli nie jestem sama w cierpieniu. Chciałoby się napisać, że się cieszę, ale trochę głupio to brzmi, że się cieszę, że ktoś cierpi. Zobaczymy co Sarayy jutro powie. Czy też będą zakwasy jak malowane.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:57   #1985
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Hehe, czyli nie jestem sama w cierpieniu. Chciałoby się napisać, że się cieszę, ale trochę głupio to brzmi, że się cieszę, że ktoś cierpi. Zobaczymy co Sarayy jutro powie. Czy też będą zakwasy jak malowane.
Dobrze że mięśnie trochę dostały może ciś sie ruszy i przestanę mieć taka płaska dupe hehe
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:01   #1986
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Ja też poszłam za głosem tłumu i był 62
Super, krótki i na temat, podobał mi się bardzo.
3 rudy po 5kg, 2 cwiczenie- 10 kg.

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
a w ogóle widzicie jakieś wizualne efekty po ćwiczeniach z Zuzką? w sensie czy muły urosły bo cały czas mnie to zastanawia czy faktycznie wykonując TYLKO te zwowy można kiedyś wyglądać tak jak Zuzka
Ja dzisiaj zrobilam 42 -gi łącznie zwow i widze. Spodnie lepiej leżą,ramiona jakies takie lekko zarysowane( przypominam- nie mogłam 1 pompki zrobić na początku, teraz robie 3 rundy po 20 sztuk). Tylek i uda twardsze, na brzuchu coś się dzieje,jest ok.
Ale ja chcę miec do lata brzuch jak Zuza Ale więcej widac bylo na poczatku jakby teraz sie zastopowało? Slowem jeszcze dużo pracy przede mną

Uważam jak Sarray, ze Zuzka ma latami wypracowane mięsnie i ona moze tak wyglądać robiąc tylko to. Jak ktoś zaczyna z poziomu galarety nie wiem ile lat potrzebuje by coś podobnego osiągnąc...15?

Na początku wątku były takie zdjęcia Jagody, ona cudnie sie zmienila,szkoda że już tutaj nie zagląda i ciekawa jestem co teraz ćwiczy...

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić ten sam trening po razu drugi. Taką sobie wymyśliłam teraz strategię, że nie za każdym razem nowy trening, ale zmiana co tydzień, a w tym czasie jeden wybrany zwow. Mam zamiar w ten sposób pociągnąć cały miesiąc, zresztą zgodnie z sugestią Zuzki, że będzie to butt month. Więc w przyszłym tygodniu robię #63 (mam jeden tydzień opóźnienia w stosunku do Zuzki). Zobaczymy jak to zadziała.
Czyli przez tydzien będziesz robić teraz 62?
Tak lepiej?

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
ja nie mierzę bo nigdzie nie chcę zejść z obwodów tylko je zwiekszyć Jedynie talia pod kontrolą- ma być (i jest) 60
Wiem, ale czy coś ruszylo?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:21   #1987
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

myślę, że Zuzka juz dawno wypracowała sobie mięśnie i sylwetkę, i napewno też ładowała na siłowni -i to nie 12 min od kilku lat swoimi Zwowami czy wcześniej z BR utrzymuje i pogłębia efekty. I jej to wystarczy. Ale bez żadnej 'bazy' wykonując TYLKO Zwowy, moim zdaniem, nie ma szans na taki wygląd. Ale jest szansa na ładny fitness wyglad- dlatego cwiczymy muły drgnęły
no w sumie gdyby to było takie łatwe to na sfd wszystkie dziewczyny ćwiczyły by z Zuzką
ale z drugiej strony gdyby tak dokładać obciążenia co trening to może i kiedyś osiągnęło by się takie efekty. (za 10 lat?)
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 08:19   #1988
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja też poszłam za głosem tłumu i był 62
Super, krótki i na temat, podobał mi się bardzo.
3 rudy po 5kg, 2 cwiczenie- 10 kg.


Czyli przez tydzien będziesz robić teraz 62?
Tak lepiej?
Tak. Potem przez tydzień #63 itd. Nie wiem czy lepiej, właśnie chcę to sprawdzić. Taki zmasowany atak na konkretne partie mięśni może bardziej da im popalić. Zobaczymy, dam znać.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:52   #1989
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

to może być całkiem ciekawy pomysł robić przez tydzień jednego zwowa, ale ja jednak żeby się nie znudzić robiłabym 2 na zmianę, takie które angażują te same partie

skoro wszyscy już zrobili 62 to i ja ale nie byłabym sobą gdybym go nie ulepszyła do 20 burpees w rundzie
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:53   #1990
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

i jak, i jak? u mnie też był 62, i też z 6kg obciążeniem (tylko taki udało mi sie zmajstrować zrobiłam 4 rundy
żałuję, ze nie mam przynajmniej 8 kg hantli- 3 rundy by mi wtedy napewno wystarczyły. zresztą, 'efekty' poczuję lub też nie- jutro

Potwierdzam: 62 bardzo fajny zwow- powtórzę go pod koniec tego tygodnia jeszcze

Też zrobiłam 4 rundy.
Okazało się że mogłam spokojnie nałożyć więcej na hantlę.

O dziwo- nie mam dziś zakwasów- a bardzo pilnowałam techniki.

Wrócę do niego za tydzień , dołożę więcej i zobaczymy co będzie.


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Ja dzisiaj zrobilam 42 -gi łącznie zwow i widze. Spodnie lepiej leżą,ramiona jakies takie lekko zarysowane( przypominam- nie mogłam 1 pompki zrobić na początku, teraz robie 3 rundy po 20 sztuk). Tylek i uda twardsze, na brzuchu coś się dzieje,jest ok.
Ale ja chcę miec do lata brzuch jak Zuza Ale więcej widac bylo na poczatku jakby teraz sie zastopowało? Slowem jeszcze dużo pracy przede mną



Na początku wątku były takie zdjęcia Jagody, ona cudnie sie zmienila,szkoda że już tutaj nie zagląda i ciekawa jestem co teraz ćwiczy...

ah..lejesz miód na me serce
Ja zrobiłam z 20 zwowów więc nie ma jeszcze spektakularnych efektów- ale serio na brzuchu już się dzieje.
No ale ja brzuch zawsze miałam wytrenowany- i dieta mi służy. Wywaliłam cukier i gluten i jest duży progres.

No ale ja chce zmienić głównie uda i tyłek- a tu dalej słabiutko


Jak weszłam na ten watek po raz pierwszy i zobaczyłam brzuch Jagody to zaniemówiłam

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

nie wiem co dziś , nie wiem co dziś....
może 43 bo nigdy jeszcze z krzesłem nie ćwiczyłam
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:46   #1991
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zobaczymy co Sarayy jutro powie. Czy też będą zakwasy jak malowane.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Też zrobiłam 4 rundy.
Okazało się że mogłam spokojnie nałożyć więcej na hantlę.

O dziwo- nie mam dziś zakwasów- a bardzo pilnowałam techniki.

Wrócę do niego za tydzień , dołożę więcej i zobaczymy co będzie.
zakwasów brak. lekko czuję mięsnie pośladków- te głębokie- co mnie cieszy no i przyjemne to
technika dobra, myślę hania, że 6kg to mało jak na taki siłowy do poprawki!!!


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj zrobilam 42 -gi łącznie zwow i widze. Spodnie lepiej leżą,ramiona jakies takie lekko zarysowane( przypominam- nie mogłam 1 pompki zrobić na początku, teraz robie 3 rundy po 20 sztuk). Tylek i uda twardsze, na brzuchu coś się dzieje,jest ok.
Ale ja chcę miec do lata brzuch jak Zuza Ale więcej widac bylo na poczatku jakby teraz sie zastopowało? Slowem jeszcze dużo pracy przede mną


Wiem, ale czy coś ruszylo?
ruszyło też mi się wydawało, że na początku idzie to szybciej, prężyłam się przed lustrem z 'bicepsami'itp a potem mialam zwątpienie bo brzuch już jakos zrobiony znów stał się nijaki i w ogóle- gdzie te mięśnie??? Ale po pewnym czasie, po tych kilku miesiącach z Zuzką- komplementy od znajomych mówią same za siebie choć ja ciągle patrzę na siebie krytycznym okiem (to akurat dobrze- motywacja do dalszych ćwiczeń

konspiracja, gratuluje Twoich efektów- progres jak widzisz jest

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam z 20 zwowów więc nie ma jeszcze spektakularnych efektów- ale serio na brzuchu już się dzieje.
No ale ja brzuch zawsze miałam wytrenowany- i dieta mi służy. Wywaliłam cukier i gluten i jest duży progres.

No ale ja chce zmienić głównie uda i tyłek- a tu dalej słabiutko
1. naprawdę? zazdroszczę- ja chyba będąc miss fitness model world mialabym i tak niedoskonały brzuch
2. zwiększ obciążenie! na uda i tyłek to konieczność
no i 3- również gratuluję postępów


Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
no w sumie gdyby to było takie łatwe to na sfd wszystkie dziewczyny ćwiczyły by z Zuzką
ale z drugiej strony gdyby tak dokładać obciążenia co trening to może i kiedyś osiągnęło by się takie efekty. (za 10 lat?)
haha, tam to tylko konkretne siłowe trzaskają dlatego ja też nie mam zamiaru brykać 10 lat, teraz Zuzka na zaprawę, a niedlugo plan z żelazem na silowni
a Ty mixujesz i to, i to...spryciaro

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

dziś Zwow 31 był- chciałam abs zaatakować

ale ciężko mi się dziś ćwiczyło..zaraz po dużym śniadaniu
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 08:21   #1992
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


ah..lejesz miód na me serce
Ja zrobiłam z 20 zwowów więc nie ma jeszcze spektakularnych efektów- ale serio na brzuchu już się dzieje.


No jaki miód, jak mówię że się martwię bo wydaje mi sie że teraz stanęło i nie chce się ruszyć...

I jak 43 z krzesłem? Ja lubię


Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość


konspiracja, gratuluje Twoich efektów- progres jak widzisz jest
BYŁ. Teraz stoi. I obwody tam gdzie chce żeby z 2-3 cm zeszły stoją
Może ja za dużo jem i przestałam spalać nadwyżkę ćwiczeniami?
Bo jak waga stoi to ok, prawda - miesnie sie budują, są cięższe niż tłuszcz, ale obwody powinny drgnąć, co nie?

Sarray, a lubisz zwow 19? Ja sie złamałam i zamiast robić jakiegoś nieznanego zrobiłam wczoraj właśnie 19
Moj NAJULUBIONY jednak. Niech żyje butelka wody mineralnej
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:09   #1993
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Konspiracja za osiagniecia i za to by się znowu pięknie ruszyło
Ja jakoś ostatnio zmęczona jestem. Mniej ruchu i nie do konca jem czysto
Nic to, dziś jest pierwszy dzień powrotu do normalnej rutyny.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:44   #1994
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
zakwasów brak. lekko czuję mięsnie pośladków- te głębokie- co mnie cieszy no i przyjemne to
technika dobra, myślę hania, że 6kg to mało jak na taki siłowy do poprawki!!!

ruszyło też mi się wydawało, że na początku idzie to szybciej, prężyłam się przed lustrem z 'bicepsami'itp a potem mialam zwątpienie bo brzuch już jakos zrobiony znów stał się nijaki i w ogóle- gdzie te mięśnie??? Ale po pewnym czasie, po tych kilku miesiącach z Zuzką- komplementy od znajomych mówią same za siebie choć ja ciągle patrzę na siebie krytycznym okiem (to akurat dobrze- motywacja do dalszych ćwiczeń

konspiracja, gratuluje Twoich efektów- progres jak widzisz jest

1. naprawdę? zazdroszczę- ja chyba będąc miss fitness model world mialabym i tak niedoskonały brzuch
2. zwiększ obciążenie! na uda i tyłek to konieczność
no i 3- również gratuluję postępów
Zdecydowanie do poprawki...mam możliwość nawet 12 kg nałożyć a jakoś się opierniczam.

Może dziś znowu zrobię 62 tylko z 2 razy większym obciążeniem

Pokazałbyś zdjęcia po tych kilku miesiącach z Zuzką

Naprawde, naprawde....z brzuchem nigdy nie miałam problemów. Wystarczył pilates ze 2 razy w tygodniu i było z nim bardzo OK.
Tak mi mięśnie trzymały brzuchol że nawet w ciąży nie za bardzo urósł..i zaraz po porodzie wchłoną się niemalże zupełnie. Wczoraj jak się podniecałam przed lustrem że wyłania się sześciopak mąż skwitował że ja sześciopak to mam zawsze- tylko czasem skryty pod warstewką tłuszczu. Właśnie tak myślę że obecny stan mojego brzucha to bardziej efekt diety a nie samych ćwiczeń

Za to uda mam bardzo problematyczne. Ciężko je umięśnić , wysmuklić- nawet jak mocno wkręciłam się w magic bar to dużego progresu nie było.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No jaki miód, jak mówię że się martwię bo wydaje mi sie że teraz stanęło i nie chce się ruszyć...

I jak 43 z krzesłem? Ja lubię[/I]
Miód bo ogólnie jest dobrze..wszystko się zmieniło- a że teraz stanęło. Muszą być przestoje by po czasie znowu wszystko ruszyło z kopyta


Fajny- ale ćwiczenie 4 mnie trochę pokonało. Nadgarstki mi nie wytrzymywały.
Za to ćwiczenie 1 super działa na uda i tyłek. Czuje je dziś..choć może czuję dopiero dziś zwow 62
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:53   #1995
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Zuzana Light

wlasnie zrobilam zwow tez 19 ale nie zrobilam wszystkich rund no i nie wiedzialam czym zastapic pistole wiec zrobilam przysiady z malym obciazeniem. czuje ze nie dalam z siebie wszystkiego... a wy robicie pistole? dla mnie za ciezkie jak na razie...
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:00   #1996
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
wlasnie zrobilam zwow tez 19 ale nie zrobilam wszystkich rund no i nie wiedzialam czym zastapic pistole wiec zrobilam przysiady z malym obciazeniem. czuje ze nie dalam z siebie wszystkiego... a wy robicie pistole? dla mnie za ciezkie jak na razie...
Moim zdaniem podobne mięśnie pracują przy one leg deadlift i śmiało można nim pistolsy zastąpić. Zajrzyj do zwow #62, tam jest to ćwiczenie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:02   #1997
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

ja w 19 robię zawsze przysiady z nogą z tyłu na krześle. Pistolsy są dla mnie nadal nie do wykonania. Zresztą ostatnio nawet nie próbuję ich robić bo nie chce się denerwować że mój tyłek wciąż nie chce się zbliżyć do podłogi przy tych przysiadach. W zwowach Zuzki rezygnuje zawsze z pistolsów i wszystkich ćwiczeń w których jest stanie na głowie (złe wspomnienia z dzieciństwa)
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:05   #1998
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Bo jak waga stoi to ok, prawda - miesnie sie budują, są cięższe niż tłuszcz, ale obwody powinny drgnąć, co nie?
Nie, mięśnie się nie budują, do budowania potrzeba zdecydowanie więcej Co do zastopowania zmian, to tak się dzieje. Jak po jakimś czasie nie ruszy, to wtedy szukasz przyczyny - sprawdzasz jedzonko, być może modyfikujesz
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:26   #1999
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Konspiracja za osiagniecia i za to by się znowu pięknie ruszyło
Ja jakoś ostatnio zmęczona jestem. Mniej ruchu i nie do konca jem czysto
Nic to, dziś jest pierwszy dzień powrotu do normalnej rutyny.
To miłego powrotu i wiecej powera życzę

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie do poprawki...mam możliwość nawet 12 kg nałożyć a jakoś się opierniczam.

Może dziś znowu zrobię 62 tylko z 2 razy większym obciążeniem
12 kg? Oszalałaś?


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Tak mi mięśnie trzymały brzuchol że nawet w ciąży nie za bardzo urósł..i zaraz po porodzie wchłoną się niemalże zupełnie.
Ale wielkość brzuchola w ciąży to chyba nie od mieśni zalezy? Za to powrót do normalności juz tak

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Za to ćwiczenie 1 super działa na uda i tyłek. Czuje je dziś..choć może czuję dopiero dziś zwow 62
Właśnie ja tez już nie wiem ktory to zwow czuję dzisiaj

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
wlasnie zrobilam zwow tez 19 ale nie zrobilam wszystkich rund no i nie wiedzialam czym zastapic pistole wiec zrobilam przysiady z malym obciazeniem. czuje ze nie dalam z siebie wszystkiego... a wy robicie pistole? dla mnie za ciezkie jak na razie...
Ja schodzę tyle ile mogę. Już do połowy

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie, mięśnie się nie budują, do budowania potrzeba zdecydowanie więcej Co do zastopowania zmian, to tak się dzieje. Jak po jakimś czasie nie ruszy, to wtedy szukasz przyczyny - sprawdzasz jedzonko, być może modyfikujesz
Po jakim czasie Tygrysku? Ile trzeba go sobie dać?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 11:35   #2000
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Po jakim czasie Tygrysku? Ile trzeba go sobie dać?
Nie wiem kiedy zauważyłaś, że stanęło. Ale myślę, że jak robisz regularne pomiary i wiesz, że jesz w tym czasie bardzo dobrze, to po 2 tygodniach bym się przyjrzała co może być nie tak. No i właściwie czy stoi wszędzie, czy gdzieś jednak spada, bo to też różnie bywa. Poza tym to też kwestia tego na jakim etapie jesteś. Bo im dana osoba ma więcej do zrzucenia tym na początku łatwiej idzie. Ale im dalej tym oporniej się robi.
Zresztą dochodzi coś takiego jak sprawy kobiece i jeżeli pomiary są robione w okolicach @ to często mogą być zawyżone, jeżeli jest tendencja do puchnięcia wtedy.

Ogólnie to bym nie panikowała
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2013-04-10 o 11:38
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 13:36   #2001
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Rano był Zwow 62 z obciążeniem 9,2 kg . Ciągle czuje pośladki zrobiłam jak Wy 4 rundy. Wczoraj robiłam 365 reps czyli zwow 49, wykończyły mnie te purpees.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 15:36   #2002
xOrtizx
Przyczajenie
 
Avatar xOrtizx
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 17
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie, mięśnie się nie budują, do budowania potrzeba zdecydowanie więcej Co do zastopowania zmian, to tak się dzieje. Jak po jakimś czasie nie ruszy, to wtedy szukasz przyczyny - sprawdzasz jedzonko, być może modyfikujesz
Hey Byłam już na Twoim blogu i wiele ciekwych rzeczy się dowiedziałam...mam kilka pytań do Ciebie...ile lat ćwiczysz?,ćwiczysz tylko w domu?,rozumiem ,że trenujesz 6 razy w tygodniu(w tym 3xtrening siłowy)?...Ja ćwiczę od roku 5xdziennie z Zuzką ,ale dokładam sobie do tego brzuszki,kardio i trening na ramiona...ćwiczyłam dotąd z 5kg obciążeniem,ale jutro planuję sobie kupić skręcane hantle i nie wiem czy 7kg czy wziazc wiecej? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
u mnie byl zwow 30 czyli powtorka 1, ktory byl moim pierwszym zwowem
czas 22 minuty jak na mnie to doskonale ale pistolsy zastapilam 10 przysiadami z ciezarkiem 5kg nad glowa. boje sie obciazac tylko 1 noge
Tak masz rację kochana pistolsy są mega ciężkie ...moje najbardziej znienawidzone ćwiczenie :P
xOrtizx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 16:03   #2003
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez xOrtizx Pokaż wiadomość
Hey Byłam już na Twoim blogu i wiele ciekwych rzeczy się dowiedziałam...mam kilka pytań do Ciebie...ile lat ćwiczysz?,ćwiczysz tylko w domu?,rozumiem ,że trenujesz 6 razy w tygodniu(w tym 3xtrening siłowy)?...Ja ćwiczę od roku 5xdziennie z Zuzką ,ale dokładam sobie do tego brzuszki,kardio i trening na ramiona...ćwiczyłam dotąd z 5kg obciążeniem,ale jutro planuję sobie kupić skręcane hantle i nie wiem czy 7kg czy wziazc wiecej? Pozdrawiam
Ile lat ćwiczę ? Hmmm, zaczęłam w wieku 9-10 lat treningi siatkówki i tak do studiów to trwało, czyli jakieś ponad 10 lat. Potem na studiach mniej regularna aktywność, głównie wf (siatkówka, siłownia) i jakieś aktywności typu rower. Od jakiś 2,5 roku znowu regularna aktywność.
Trenuję od 3 do 6 razy w tygodniu, zależy od planu i ilości wolnego czasu
I tak, na chwilę obecną głównie w domu.

Co do hantelek - to zastanaów się do czego ich potrzebujesz. Jeżeli do Zuzki i nie myślisz jakoś przyszłościowo, to regulowane max 2x10kg raczej spokojnie starczy. Jeśli myślisz przyszłościowo i chciałabyś pójść w kierunku siłowego treningu i możesz sobie finansowo pozwolić, to można kupić regulowany zestaw 2x15 lub 2x20 kg. No i lepsze żeliwne niż bitumiczne.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 16:06   #2004
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez xOrtizx Pokaż wiadomość
Hey Byłam już na Twoim blogu i wiele ciekwych rzeczy się dowiedziałam...mam kilka pytań do Ciebie...ile lat ćwiczysz?,ćwiczysz tylko w domu?,rozumiem ,że trenujesz 6 razy w tygodniu(w tym 3xtrening siłowy)?...Ja ćwiczę od roku 5xdziennie z Zuzką ,ale dokładam sobie do tego brzuszki,kardio i trening na ramiona...ćwiczyłam dotąd z 5kg obciążeniem,ale jutro planuję sobie kupić skręcane hantle i nie wiem czy 7kg czy wziazc wiecej? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Tak masz rację kochana pistolsy są mega ciężkie ...moje najbardziej znienawidzone ćwiczenie :P

ja chyba kogos poznaje
witamy w naszym gronie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 16:35   #2005
xOrtizx
Przyczajenie
 
Avatar xOrtizx
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 17
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ile lat ćwiczę ? Hmmm, zaczęłam w wieku 9-10 lat treningi siatkówki i tak do studiów to trwało, czyli jakieś ponad 10 lat. Potem na studiach mniej regularna aktywność, głównie wf (siatkówka, siłownia) i jakieś aktywności typu rower. Od jakiś 2,5 roku znowu regularna aktywność.
Trenuję od 3 do 6 razy w tygodniu, zależy od planu i ilości wolnego czasu
I tak, na chwilę obecną głównie w domu.

Co do hantelek - to zastanaów się do czego ich potrzebujesz. Jeżeli do Zuzki i nie myślisz jakoś przyszłościowo, to regulowane max 2x10kg raczej spokojnie starczy. Jeśli myślisz przyszłościowo i chciałabyś pójść w kierunku siłowego treningu i możesz sobie finansowo pozwolić, to można kupić regulowany zestaw 2x15 lub 2x20 kg. No i lepsze żeliwne niż bitumiczne.
Dziękuję za odpowiedz Trochę obawiam się tego 2x15kg ...Ogólnie kilka lat temu zaczynałam od 0,5kg i tak doszłam do 5kg,ale tylko do treningów z Zuzką...Zdecydowałam się jednak dorzucić trochę więcej tych siłowych więc czas na większe ciężary...Jutro wybiorę się do sklepu i tam przymierzę się do hantli :P Ale pamiętam słowa Tamilee,która zawsze mówiła by zaczynać od ciężkich niż za lekkich

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja chyba kogos poznaje
witamy w naszym gronie
Hey słońce Cieszę się,że wreszcie będę mogła porozmawiać na temat,który najbardziej mnie zajmuje
xOrtizx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 16:36   #2006
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

coś słabiutka jestem dziś, pewnie po wczorajszym ciężkim dniu... a mam w planach 14, ciekawe jak mi pójdzie - da mi kopa czy padnę w połowie
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:46   #2007
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
coś słabiutka jestem dziś, pewnie po wczorajszym ciężkim dniu... a mam w planach 14, ciekawe jak mi pójdzie - da mi kopa czy padnę w połowie

przeczytajcie:

http://lafiga2.blogspot.com/2013/04/...-karoliny.html
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:53   #2008
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

no i przeceniłam swoje siły, padłam nawet nie w połowie, a już po 2 rundzie nawet nie czułam palenia mięśni, ale normalnie nie miałam siły podnieść ciężarków
najgorsze, że ostatni raz coś podobnego miałam jak miałam na maksa zjechane hormony tarczycowe w komplecie z anemią, ćwiczyłam niby normalnie, aż nagle organizm powiedział "dość" prawie że z dnia na dzień
chyba czas porobić badania... mam nadzieję, że to jednak nie to
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:23   #2009
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Sarray, a lubisz zwow 19? Ja sie złamałam i zamiast robić jakiegoś nieznanego zrobiłam wczoraj właśnie 19
Moj NAJULUBIONY jednak. Niech żyje butelka wody mineralnej
yyyy...nie lubię tzn nie wiem- nigdy nie robiłam bo mnie własnie ta butelka z wodą zniechęcała. Ale sprawdzę, zmodyfikuję to i polubię
zresztą, każdy ma swoje ulubione Zwowy..za względu na ćwiczenia, tempo, ja nawet zwracam uwagę na samą Zuzkę (bo ćwiczę 'z nią') jak fajnie do mnie mówi to Zwow zal.najczęściej do lubianych

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Pokazałbyś zdjęcia po tych kilku miesiącach z Zuzką

Naprawde, naprawde....z brzuchem nigdy nie miałam problemów. Wystarczył pilates ze 2 razy w tygodniu i było z nim bardzo OK.
Tak mi mięśnie trzymały brzuchol że nawet w ciąży nie za bardzo urósł..i zaraz po porodzie wchłoną się niemalże zupełnie. Wczoraj jak się podniecałam przed lustrem że wyłania się sześciopak mąż skwitował że ja sześciopak to mam zawsze- tylko czasem skryty pod warstewką tłuszczu. Właśnie tak myślę że obecny stan mojego brzucha to bardziej efekt diety a nie samych ćwiczeń
to tym bardziej

co do zdjęć-oj, ja nie z takich nie ma co pokazywać, cudownej przemiany nie ma- tylko normalne efekty ćwiczeń- tak jak i u Was
tutaj masz różnych wariorZ http://zuzkalight.com/warriorz/

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Rano był Zwow 62 z obciążeniem 9,2 kg . Ciągle czuje pośladki zrobiłam jak Wy 4 rundy. Wczoraj robiłam 365 reps czyli zwow 49, wykończyły mnie te purpees.
ładnie!!!
P.S u mnie 4 rundy były z 6kg

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
no i przeceniłam swoje siły, padłam nawet nie w połowie, a już po 2 rundzie nawet nie czułam palenia mięśni, ale normalnie nie miałam siły podnieść ciężarków
najgorsze, że ostatni raz coś podobnego miałam jak miałam na maksa zjechane hormony tarczycowe w komplecie z anemią, ćwiczyłam niby normalnie, aż nagle organizm powiedział "dość" prawie że z dnia na dzień
chyba czas porobić badania... mam nadzieję, że to jednak nie to
też mam czasem słabsze dni, że nie mam siły na Zwowa, nie mam siły robic burpees itp..Ale cisnę i jakoś kończę, zazwyczaj na następny dzień robię coś lekkiego, a kolejnego dnia jest juz wszystko OK. Mam nadzieję, ze u Ciebie to nie problem zdrowotny- zrób badania jeśli się niepokoisz. A póki co moze daj sobie dzień-dwa wolnego?

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
dieta!!! nr 1
ćwiczenia (Zuzka) nr 2
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:34   #2010
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Wymęczyłam 49....te zwowy powyżej 15 min dają mi mocno popalić. Już w połowie myślałam- nie dam rady!! I do końca nie dałam- ostatnie ćwiczenie i burbees przeleżałam na macie.

Dramat!!

Nigdy nie będę miała ładnych nóg
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.