Jak być seksowną ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 12:47   #1
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365

Jak być seksowną ?


No więc jak w temacie,porozmawiajmy o tym co wg Was jest seksowne u Was,jak myślicie czym poruszacie facetów że zwracają na Was uwagę
*co robicie
*jak się zachowujecie

może stwórzmy taki poradnik na to jak być seksowną na pewno wiele dziewczyn ma z tym problem,chcę się poradzić etc. ,więc do dzieła
Piszcie wszystko co Wam przychodzi na myśl.
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 12:48   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak być seksowną ?

Na początek nauczyć się korzystać z wyszukiwarki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:00   #3
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Jak być seksowną ?

Były już poruszane tego typu tematy.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:00   #4
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak być seksowną ?

był gdzieś taki temat?
szukałam ale nie znalazłam...więc jak możesz to daj mi link ; )
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:17   #5
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Jak być seksowną ?

było coś podobnego - w skrócie- obcisłe ciuchy, poruszanie się, pewność siebie itp.
ale pomyślałam, że możemy oprócz takiego wyliczania podawać przykłady z życia wzięte, albo rzucamy sytuacje i debatujemy jak się zachować, żeby...
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:26   #6
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
był gdzieś taki temat?
szukałam ale nie znalazłam...więc jak możesz to daj mi link ; )
Na pewno były podobne, np. jak być kobiecą itp. Proponuję zajrzeć do podstrony "seks".
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:02   #7
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak być seksowną ?

to trzeba mieć we krwi

wiele pań myli seksowność z wulgarnością. to smutne.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 14:08   #8
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak być seksowną ?

niestety nie znalazłam żadnych tematów,czy możecie podać linki do nich skoro mowicie że już były?
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:09   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak być seksowną ?

Mam ich w nosie, nie staram się przypodobać i to ich kręci najbardziej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 16:19   #10
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
niestety nie znalazłam żadnych tematów,czy możecie podać linki do nich skoro mowicie że już były?
A widzisz, korzystanie z wyszukiwarki jest sooł seksiiiiii

znalazłam parę wątków o tym :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=sexy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=seksowna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=seksowna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=seksowna

Ale tak naprawdę... sexy się po prostu jest, albo nie jest. Ciężko na siłę próbować się zmienić
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:03   #11
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Jak być seksowną ?

Doszkalając się na tego typu wątkach i wprowadzając to w życie można się co najwyżej ośmieszyć, bo bycie seksownym ma się w naturze, a w innych przypadkach będzie to nienaturalne.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 18:08   #12
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam ich w nosie, nie staram się przypodobać i to ich kręci najbardziej.
Dokładnie tak.
fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:14   #13
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak być seksowną ?

to trzeba miec w sobie, i to zawsze wiaze sie z pewnoscia siebie.

ja kiedys bylam chorobliwe niesmiala i poradniki typu "jak byc seksowna" w niczym by mi nie pomogly, bo w moim wykonaniu te triki wygladalyby sztucznie. teraz moge smialo stwierdzic, ze jestem seksowna.

seksownosc to nonszalancja, ale i klasa.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:23   #14
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Jak być seksowną ?

e nie wydaje mi się, że w naturze:P Kiedyś nie mogłam odnaleźć w sobie kobiecości i seksapilu, czułam się taka ehm? nie wiem .. męska? jakoś tak...

Aż w końcu zaakceptowałam siebie, jako kobietę, jako piękną istotę, polubiłam siebie. I teraz jest tak, że nie potrzebuje szpilek, obcisłych ubrań czy makijażu by czuć się sexy. Najczęściej wystarczy, patrzenie na faceta tak długo w taki specyficzny sposób, najlepiej jeszcze zerknąć po nim całym tak go zjechać fajnie wzrokiem, po za tym uśmiech, gesty, i to nie są całkiem naturalne tylko jak chcę tryskać seksapilem to robię to, nie wiem czy mi wychodzi czy nie ale mój facet się denerwuje jak zaczynam tak robić gdy są ludzie na około. Mnie tam oni nie interesują a on widzę, że musi się hamować by być obojętnym.

Co jest jeszcze fajne, robić tak jakby hm nieświadomie. Ostatnio to wypróbowałam, siadłam obok niego tak bokiem , ale nachyliłam się tak by być twarzą do niego i patrzyłam mu w oczy, dotknęłam czasem ust, mówiłam coś w taki ten specyficzny sposób, i gładziłam jego udo, i właśnie tu było najzabawniej bo podjeżdżałam do góry na brzuszek wiadomo co "niechcący" dotykając.

Tylko no właśnie to są bardziej rzeczy by być seksowną dla chłopaka do obcych to nie wiem w sumie:P

nie wiem czy o to chodziło ale spodobało mi się takie kuszenie go więc tak mi się skojarzyło:P
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:41   #15
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Jak być seksowną ?

A ja polecam popatrzeć na Evę Mendes w "Kobietach", a raczej na postać przez nią graną.Na to, jak chodzi, jak kręci biodrami, jak się porusza, jak się zachowuje, ton głosu itd. To tak w ramach ciekawostki, wczoraj oglądnęłam ten film i nawet mnie, kobiecie hetero, coś tam w środku zagrało, zrobiła na mnie duże wrażenie
Dzisiaj, w ramach testu, założyłam obcasy i przeszłam się po rynku tak, jak ona - efektem był co drugi facet oglądający się za mną - a nie byłam ani mocno pomalowana, ani w jakichś nie wiadomo jak seksownych ciuchach, tylko te obcasy
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:02   #16
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jak być seksowną ?

Seksapil to nie jest jakiś elitarny dar dostępny tylko dla nielicznych wybranych ale coś, co może wykształcić w sobie każda kobieta i każdy facet niezależnie od tego czy wpisują się w tak zwany obowiązujący (obecnie) kanon urody. I nie chodzi bynajmniej o stosowanie jakiś wyświechtanych czy grubymi nićmi szytych trików o których uczą w jakiś wydumanych poradnikach czy kursach uwodzenia itp. ale o bardzo prostą prawidłowość. Trzeba przede wszystkim pokochać i zaakceptować siebie (wbrew pozorom nie zawsze jest to takie proste i sprawia problem wielu osobom), czuć się dobrze we własnej skórze i czuć się osobą atrakcyjną, wartościową i interesującą dla płci przeciwnej a jednocześnie nie zabiegać desperacko o zwrócenie uwagi otoczenia tylko zachować zdrowy dystans wobec innych i samego siebie, podkreślać swoje mocne strony wyglądu i tuszować defekty. I przede wszystkim inwestować w siebie, rozwijać pasje i intelekt, bo osoba pewna siebie, ciekawa świata i mająca swoje pasje i szerokie horyzonty na pewno wyda się innym interesująca i atrakcyjna. Najseksowniejszą częścią ciała jest umysł, o czym niekóre i niektórzy zdają się zapominać. Innymi słowy należy dbać o wnętrze i intelekt tak samo a może nawet więcej niż o wygląd.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:12   #17
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Jak być seksowną ?

Może jestem jakiś dziwny, ale mnie seksowne dziewczyny odstraszają. Osobiście lubię dziewczyny, które wyglądają: elegancko, gustownie, przyzwoicie, są inteligentne, ułożone i oczywiście ładne, ale nie muszą od razu być fotomodelkami (dodałem przedrostek "foto", bo modelki estradowe to anorektyczki).

Co mam na myśli przez ładną dziewczynę? Zadbana, zdrowe włosy, brak makijażu lub makijaż bardzo delikatny (np. tusz do rzęs, bez szminki, podkładu). Nie mam tu na myśli tzw. "nude makeup" - niedoskonałości cery są jak najbardziej na miejscu. Widok gojącego się wyprysku tylko uświadcza (a to ciekawe - słownik z Firefoxa nie posiada tego słowa swojej bazie danych) mnie w odczuciu, że nie rozmawiam z figurą woskową czy manekinem. Makijaż - nie, dbanie o cerę - tak!

Zaznaczę, że mam dwadzieścia lat. Należę raczej do tych bardziej pruderyjnych, co pewnie da się odczuć w powyższej wypowiedzi.
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:23   #18
dama_w_czerni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: Jak być seksowną ?

Wydaje mi sie ze ten seksapil mozna w sobie odkryc, wtedy gdy poczujemy sie dobrze i zaakceptujemy siebie. Wtedy nie bedzie to moze wulgarne jak w wielu innych przypadkach gdzie seksapil mylony jest czesto z wyzywajacymi ciuchami. A wydaje mi sie ze nie w tym rzecz.
Moge jako przyklad podac np aktorke Grazyne Szapołowska ktora jest wg mnie uosobieniem seksapilu. Jak ona to robi?

Antyprzykladem jest :np dooda
__________________
pomóż http://pajacyk.pl/

dziekuje w imieniu Dzieci


---
teraz w Poznaniu na warsztatach

Edytowane przez dama_w_czerni
Czas edycji: 2010-05-06 o 20:24
dama_w_czerni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:50   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez dama_w_czerni Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze ten seksapil mozna w sobie odkryc, wtedy gdy poczujemy sie dobrze i zaakceptujemy siebie. Wtedy nie bedzie to moze wulgarne jak w wielu innych przypadkach gdzie seksapil mylony jest czesto z wyzywajacymi ciuchami. A wydaje mi sie ze nie w tym rzecz.
Moge jako przyklad podac np aktorke Grazyne Szapołowska ktora jest wg mnie uosobieniem seksapilu. Jak ona to robi?

Antyprzykladem jest :np dooda
oj Doda jak dla mnie nie jest zbyt dobrym przykładem ''gustownej seksowności''
bardzo podoba mi się typ urody Mariety Żukowskej, grającej w ''Majce''
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 21:49   #20
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez dama_w_czerni Pokaż wiadomość
Wtedy nie bedzie to moze wulgarne jak w wielu innych przypadkach gdzie seksapil mylony jest czesto z wyzywajacymi ciuchami.

Antyprzykladem jest :np dooda
dla mnie też doda jest zbyt wulgarna....sęk w tym, ze i tak działa na facetów zwłaszcza tych mało wymagającyh i leniwych ....
bo nie muszą uruchamiać wyobraźni

trzeba się najpierw zastanowić nad tym..na jakiego typu mężczyzn chcemy zadziałać bo na takich samców na jakich działa doda to naewet bym nie chciała działać

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-05-06 o 21:51
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 01:36   #21
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Jak być seksowną ?

jak dla mnie bardzo sexy jest joanna krupa.
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:35   #22
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to trzeba mieć we krwi

wiele pań myli seksowność z wulgarnością. to smutne.

Oczywiście seksowne, obcisłe ubrania na pewno dadzą efekt, że nie jeden mężczyzna zwróci na nas uwagę, jednak seksapil, kobiecość i umiejętność pokazania tego trzeba mieć we krwi, bo co zostanie z tego seksu jak już znikną ciuszki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:02   #23
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Oczywiście seksowne, obcisłe ubrania na pewno dadzą efekt, że nie jeden mężczyzna zwróci na nas uwagę, jednak seksapil, kobiecość i umiejętność pokazania tego trzeba mieć we krwi, bo co zostanie z tego seksu jak już znikną ciuszki?

O ile mi wiadomo z lekcji biologii, seksapil nie jest jednym z elementów morfotycznych ludzkiej krwi. To ma w sobie każda kobieta, tylko nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Na przykład osoby niepewne siebie, mające jakieś złe doświadczenia z okresu dojrzewania tłamszą swoją kobiecość, czują się źle w swojej skórze, nie czują się seksowne i tak też są odbierane. Natomiast osoby pewne siebie akceptują siebie z wszystkim swoimi zaletami i wadami i to widać na zewnąrz. To naprawdę jest proste, wystarczy pokochać siebie, uwierzyć w siebie i swój seksapil a wtedy inni też w to uwierzą. Ale oczywiście seksapil niewiele ma wspólnego z wyzywajacym czy wulgarnym strojem. Seksapil to wypadkowa zdrowej pewności siebie, inteligencji, charyzmy itp.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 01:12   #24
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Jak być seksowną ?

Myślę, że naturalnosc bycie sobą, bez gier i udawania kogoś kim się nie jest. Oraz oczywiście dbanie o siebie (zewnętrznie i umysłowo również)
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 07:55   #25
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Pokaż wiadomość
Myślę, że naturalnosc bycie sobą, bez gier i udawania kogoś kim się nie jest. Oraz oczywiście dbanie o siebie (zewnętrznie i umysłowo również)
tak ...
naturalnośc ale też nie narzucanie się....bo wtedy z seskownosci robi się wulgarność
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 08:57   #26
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
tak ...
naturalnośc ale też nie narzucanie się....bo wtedy z seskownosci robi się wulgarność
Zaczyna robić się to wtedy tanie i widoczne gołym okiem.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:52   #27
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
tak ...
naturalnośc ale też nie narzucanie się....bo wtedy z seskownosci robi się wulgarność

Zgadzam się!
Znam bardzo atrakcyjną dziewczynę (pod względem wizualnym) jednak jest bardzo wulgarna - ubiera się mega wyzywająco (sama lubię nałożyc bluzkę z większym dekoldem, ale jej stroje przypominają mi kreacje zakupione w sex shopie) strasznie klnie i narzuca się facetom (jest głośna, pokazuje wszystkim swoją obecnosc, komentuje czasem bez sensu byleby tylko wtrącic swoje zdanie). W rezultacie jest wręcz znienawidzona przez społeczeństwo (również przez facetów, którzy ją znają lepiej - oni nie mogą już na nią patrzec i jej słuchac!!) pomimo urody nie jest zbytnio adorowana.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 21:33   #28
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak być seksowną ?

Bardzo stary wątek ale temat dla mnie super aktualny

Tak mi się złożyło w życiu, że nie czuję się seksowna. To nie jest stan "dziś nie czuję się seksowna", bo pewnie by tragedii większej nie było.
Ja po prostu nie czuję się seksowna i co gorsza przy moim byłym wieloletnim partnerze też się nie czułam.

Dopiero jakąś chwilkę temu pomyślałam, że chciałabym, że potrzebuję znaleźć to w sobie, że mam wielką ochotę tak się poczuć.

I tak przeszukałam mnóstwo tematów, i gdzieś to mi bardzo utkwiło...

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
O ile mi wiadomo z lekcji biologii, seksapil nie jest jednym z elementów morfotycznych ludzkiej krwi. To ma w sobie każda kobieta, tylko nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Na przykład osoby niepewne siebie, mające jakieś złe doświadczenia z okresu dojrzewania tłamszą swoją kobiecość, czują się źle w swojej skórze, nie czują się seksowne i tak też są odbierane. Natomiast osoby pewne siebie akceptują siebie z wszystkim swoimi zaletami i wadami i to widać na zewnąrz. To naprawdę jest proste, wystarczy pokochać siebie, uwierzyć w siebie i swój seksapil a wtedy inni też w to uwierzą. Ale oczywiście seksapil niewiele ma wspólnego z wyzywajacym czy wulgarnym strojem. Seksapil to wypadkowa zdrowej pewności siebie, inteligencji, charyzmy itp.
Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Seksapil to nie jest jakiś elitarny dar dostępny tylko dla nielicznych wybranych ale coś, co może wykształcić w sobie każda kobieta i każdy facet niezależnie od tego czy wpisują się w tak zwany obowiązujący (obecnie) kanon urody. I nie chodzi bynajmniej o stosowanie jakiś wyświechtanych czy grubymi nićmi szytych trików o których uczą w jakiś wydumanych poradnikach czy kursach uwodzenia itp. ale o bardzo prostą prawidłowość. Trzeba przede wszystkim pokochać i zaakceptować siebie (wbrew pozorom nie zawsze jest to takie proste i sprawia problem wielu osobom), czuć się dobrze we własnej skórze i czuć się osobą atrakcyjną, wartościową i interesującą dla płci przeciwnej a jednocześnie nie zabiegać desperacko o zwrócenie uwagi otoczenia tylko zachować zdrowy dystans wobec innych i samego siebie, podkreślać swoje mocne strony wyglądu i tuszować defekty. I przede wszystkim inwestować w siebie, rozwijać pasje i intelekt, bo osoba pewna siebie, ciekawa świata i mająca swoje pasje i szerokie horyzonty na pewno wyda się innym interesująca i atrakcyjna. Najseksowniejszą częścią ciała jest umysł, o czym niekóre i niektórzy zdają się zapominać. Innymi słowy należy dbać o wnętrze i intelekt tak samo a może nawet więcej niż o wygląd.
nie wiem, jeśli mam 30 lat, a wyglądam na 25 to może mogę obudzić seksapil w sobie?? Może którejś się udało??


Nie chcę pisać rzeczy w stylu "nie chodzi mi o porady załóż obcisłą mini albo seksowną bieliznę", bo wiem w czym mi dobrze, a nawet jak nie wiem to chyba bardziej na modę i seks by się mój problem nadawał.

A mnie się z całego serca wydaje, że brak seksowności mam gdzieś w duszy!
__________________
Skoro ma być lepiej,
najpierw musi być inaczej


Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 22:30   #29
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jak być seksowną ?

Zależy, co w ogóle rozumiesz przez bycie seksowną - dla jednych są to skąpe ciuchy, dla innych kokieteria i flirtowanie z innymi, a dla mnie seksowna kobieta to taka, która jest pewna siebie, po prostu zadowolona z tego jaka jest - wtedy automatycznie inaczej się chodzi, inaczej się wygląda, to generalnie przyciąga ludzi. Wtedy nawet w worku po ziemniakach można być seksownym Wydaje mi się więc, że pierwszym krokiem do "obudzenia seksapilu" jest polubienie siebie i swoich dobrych stron, wizualnych i wewnętrznych Sama jak mam dni samozadowolenia, to czuję się jak młoda Marilyn Monroe Plus bardzo na to samozadowolenie wpływa robienie dla siebie fajnych rzeczy - domowe spa, makijaż, wyjątkowo starannie dobrane ciuchy, i już człowiek czuje się o wiele, wiele lepiej ze sobą. Ale to oczywiście tylko jeden z aspektów.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2014-01-23 o 22:32
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:54   #30
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak być seksowną ?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Zależy, co w ogóle rozumiesz przez bycie seksowną - dla jednych są to skąpe ciuchy, dla innych kokieteria i flirtowanie z innymi, a dla mnie seksowna kobieta to taka, która jest pewna siebie, po prostu zadowolona z tego jaka jest - wtedy automatycznie inaczej się chodzi, inaczej się wygląda, to generalnie przyciąga ludzi.
Nie chcę odrzucać pomysłów z cyklu zmień coś w swoim wyglądzie, bo może coś fajnego mam jeszcze do zrobienia ze sobą.

Tak mnie po prostu natchnęło, bo spodobał mi się ktoś. A do tego mam przyjaciółkę która w bluzie i w rozmiarze 40 jest seksowna.

Cytat:
To jest dla mnie jakaś mieszanka jej otwartości, urody (a jakże! ale mnie urody chyba nie brak), no i właśnie sama nie wiem czego...
Plus bardzo na to samozadowolenie wpływa robienie dla siebie fajnych rzeczy - domowe spa, makijaż, wyjątkowo starannie dobrane ciuchy, i już człowiek czuje się o wiele, wiele lepiej ze sobą. Ale to oczywiście tylko jeden z aspektów.
Ooooo, dzięki za trop
__________________
Skoro ma być lepiej,
najpierw musi być inaczej


Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 14:26:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.