Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 17:41   #2131
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

tym szamponem to ja np myje tylko pędzle bo z włosów mi robi siano wiec :P moja recenzja tez by była wywalona
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:45   #2132
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
No i jakby na to nie patrzeć są tam recenzje wystawiona przez osoby które używają szampon na sobie więc jakby tak na to patrzeć też powinny być usunięte bo nie używane na dzieciach
trzeba zgłaszać w tym wątku co była zgłoszona recenzja Ewy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:45   #2133
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jak jest niezgodna z przeznaczeniem kosmetyku to jest usuwana
Nie wiedziałam o tym
Ale w sumie różne kosmetyki są różnie usuwane, np. też żel do hig. int. z Rossmanna - niektórzy używają do mycia twarzy albo włosów
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:49   #2134
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
trzeba zgłaszać w tym wątku co była zgłoszona recenzja Ewy
Powiem Ci, że nie używam już KWC i bardziej skłaniam się ku czytaniu recenzji na blogach, ale tak mnie tknęło na przemyślenia jak zerknęłam na inne recenzje
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:57   #2135
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ooo to chyba o to chodzi:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2789


no i racja...
Powiem tak, pisząc recenzję staram się być rzetelna i poruszam różne aspekty mojej recenzji. Po piewsze i najważniejsze - podkreślam, że x produktu używałam zgodnie z przeznaczeniem. Na szamponie BD jest jak byk napisane, iż mogą go stosować osoby dorosłe, do codziennego użytku. Dlatego też oceniam go jako osoba dorosła - a że szampon nie nadaje się do skóry wrażliwej, jak zapewnia producent, mimo obiecującego składu, to nie moja wina. Denerwuje mnie takie celowe usuwanie recenzji, bo te, które pozostały nie różniły się niczym innym od mojej, jedynie niską oceną. Poza tym wchodząc jednego dnia i widząc średnią 3.3, a następnego 3.9, to chyba coś jest nie tak ?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że według mnie tu KWC jest nieprzemyślane bo masa dorosłych używa kosmetyków dziecinnych i powinni te recenzje podzielić na dwie grupy: z przeznaczeniem dla dorosłych i dla dzieci żeby każdy mógł się odnaleźć

Ale producent zaznaczył, że produkt nadaje się do codziennego stosowania u osób dorosłych.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:00   #2136
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Powiem tak, pisząc recenzję staram się być rzetelna i poruszam różne aspekty mojej recenzji. Po piewsze i najważniejsze - podkreślam, że x produktu używałam zgodnie z przeznaczeniem. Na szamponie BD jest jak byk napisane, iż mogą go stosować osoby dorosłe, do codziennego użytku. Dlatego też oceniam go jako osoba dorosła - a że szampon nie nadaje się do skóry wrażliwej, jak zapewnia producent, mimo obiecującego składu, to nie moja wina. Denerwuje mnie takie celowe usuwanie recenzji, bo te, które pozostały nie różniły się niczym innym od mojej, jedynie niską oceną. Poza tym wchodząc jednego dnia i widząc średnią 3.3, a następnego 3.9, to chyba coś jest nie tak ?

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------




Ale producent zaznaczył, że produkt nadaje się do codziennego stosowania u osób dorosłych.
W zgłoszeniu do usunięcia jest mowa o niezmywaniu oleju.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:05   #2137
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W zgłoszeniu do usunięcia jest mowa o niezmywaniu oleju.
Mam tą recenzję zapisaną w Wordzie , nie ma tam ani słowa o niezmywaniu oleju.

Cytat:
Recenzja szamponu Babydream
Nie mam pojecia, czemu moja recenzja została usunięta, ale napiszę ją jeszcze raz. Szampon Babydream kupiłam kilka miesięcy temu, czasem do niego powracałam, czasem odkładałam. Ostatnio będąc w Rossmannie, nie widząc swojego ulubieńca, kupiłam ten szampon ponownie. Tym razem wyrobiłam sobie już dobrze opinię na temat tego produktu.
Szampon dostajemy w 250 buteleczce, opakowanie jest typowe dla marki Babydream - kolor niebieski, wgłębienie (by produkt trzymał się dobrze w dłoni i niej nie wyślizgiwał) i otwór z pstryczkiem. Opakowanie wytrzymuje do końca, nic się nie psuje. Szata graficzna troszeczkę się zmieniła, jest ładniejsza. Szampon dostaniemy w każdym Rossmannie za 4 złote, to bardzo tanio.
Produkt ma zółtą, dość lepką konsystencję, trochę rzadką. Przy kontakcie z wodą tworzy miła, dobrze pieniącą się pianę. Szampon jest wydajny.
Kosmetyk polecany jest przede wszystkim dzieciom oraz osobom dorosłym do użytku codziennego. Jeśli producent obiecuje, iż szampon sprawdzi się w takiej pielęgnacji, zakładam, że szampon jest delikatny, nie podrażni, nie wysuszy i generalnie nie zrobi nam krzywdy.
Na smaym początku już tradycyjnie przejdę do analizy składu - mamy na początku wodę, sufaktant niejonowy, sufaktanty amfoteryczne, emolient, humektant (mleczan sodu), ekstrakt z kiełków pszenicy, pantenol, emolient, regulator pH (kwas mlekowy), ekstrakt z rumianku i kompozycja zapachowa. Skład jest krótki i przyjazny, nie powinien pwoodować podrażnień. Mamy bardzo delikatną kompozycję myjącą, do tego łagodząco-nawilżający pantenol, ekstrakt z rumianku i kiełków pszenicy. Gdybym miała opierać się o skład, to stwierdziłabym,że to szampon idealny.
Jak sprawdza się u mnie?
Mam włosy cienkie, delikatne, zdrowe, porowatości niskiej.
Na moich włosach nie sprawdza się kompletnie. Mam skórę głowy wrażliwą, przetłuszczającą się, często łuszczącą się. Szampon kupiłam, ponieważ mam częste nawroty łupieżu, a podczas kuracji środkami przeciwgrzybiczymi, potrzebuję czegoś delikatnego. Szampon dziwnie oblepia włosy i skórę głowy - tworzy jakąs dziwną powłokę.. już po kilku godzinach skóra swędzi, piecze, pojawiają się krosteczki uczuleniowe. Podczas mycia czuję przyjemność - piana jest askamitnie mięciutka, ale po spłukaniu? Włosy są makabrycznie poplątane, szorstkie i sztywne. Wiem od czego są odżywki i maski, alew ten szampon do delikatnych nie należy - mam wrażenie, że myję włosy z SLS/SLES, a nie szamponem dla delikatnej skóry dziecka. Szampon wzmaga przetłuszczanie - włosy po jego użyciu już nastepnego dnia są nieświeze, tłuste, oklapnięte, ale spuszone na końcach. Próbowałam używać go w OMO, kombinowałam z metodą kubeczkową, ale ten szampon nie jest po prostu dla mnie.
Mam także wrażenie, że szampon nie domywa włosów - obkleja, skleja, kołtuni, ale nie myje. Skóra szybciej sie przetłuszcza, nawraca także łupież! Włosy na długości są spuszone, przesuszone i generalnie ich stan jest tylko gorszy podczas używanai tego szamponu.
Zapach mi sie nie pdooba, śmierdzi czymś oliesto-rumiankowym, nie cierpie zapachu 'dzieciaczkowych' produktów, nie mam jednak o to zażaleń do producenta, poniewa ż jest to głównie produkt skierowany do maluchów.
Szamponu nie polecam osobom z wrażliwą skórą głowy i przetłuszczającymi się włosami - ten produkt to jakaś pomyłka. Nie kupię go ponownie.

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2014-02-11 o 18:07
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 18:09   #2138
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W zgłoszeniu do usunięcia jest mowa o niezmywaniu oleju.
A są recenzje gdzie pisze ,,zmywa oleje" takie śmiszne to

Chciałam dziś zrobić zdjęcia lakieru to jakieś czerwone palce mam i brzydko wychodzą
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:09   #2139
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A są recenzje gdzie pisze ,,zmywa oleje" takie śmiszne to

Chciałam dziś zrobić zdjęcia lakieru to jakieś czerwone palce mam i brzydko wychodzą
no to je zgłoś

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam tą recenzję zapisaną w Wordzie , nie ma tam ani słowa o niezmywaniu oleju.
to czemu nie napiszesz w tamtym wątku, do którego link wkleiłam?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:11   #2140
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no to je zgłoś

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------


to czemu nie napiszesz w tamtym wątku, do którego link wkleiłam?
Napisałam, nie musisz się tak denerwować.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:22   #2141
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dziewczyny, potrzebuję na całonocną imprezę podkładu dobrze kryjącego i nie znikającego po kilku godzinach. Nie chcę też żeby tworzył maskę, no i musi mieć w miarę jasne odcienie. Co polecacie?
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 19:24   #2142
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Działa.

Dziewczyny, pragnę Wam powiedzieć, że moja nieprzychylna recenzja szamponu BD została usunięta po raz czwarty, tak jak inne, negatywne recenzje. To była moja ostatnia recenzja na KWC, szkoda, że ktoś nie szanuje mojego czasu i jednym kliknięciem marnotrawi pół godziny produkowania się nad jedną recenzją. I kto tu jest nierzetelny...
Serio?! A myslalam, ze KWC mozna wierzyc... Pisalas do adminow?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Hurricane_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję na całonocną imprezę podkładu dobrze kryjącego i nie znikającego po kilku godzinach. Nie chcę też żeby tworzył maskę, no i musi mieć w miarę jasne odcienie. Co polecacie?
Najlepszy z najlepszy Estee Lauder Double Wear! Z baza silikonowa Sephory efekt idealny!
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:27   #2143
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Napisałam, nie musisz się tak denerwować.
denerwowac? czym? to nie moja sprawa przeciez
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:38   #2144
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wiedząc, że będę 2 miesiące 4dni w tygodniu po 8h robić za darmo to aż humoru nie mam Ale z drugiej strony się cieszę, że nie siedzę w domu.
szkoda słów na to co się teraz dzieje w kraju, młodzi ludzie po szkole nie mają pracy albo pracują za darmo

życzę ci, żeby cię tam zatrudnili
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4509494 5]
i w ogóle dotarły do mnie w piątek pędzelki podróbki Real Techniques z ebaya
cudne są [/QUOTE]
daj znać jak się sprawują bo ciągle myślę nad ich kupnem
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:01   #2145
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Ja w ogóle się zgadzam z twierdzeniem że szampony dziecięce są dobre tylko dla dzieci , niestety jak coś przeznaczone do czegoś to tak ma być i szukanie na siłę innych zastosowań nie zawsze wychodzi na dobre .
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:04   #2146
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle się zgadzam z twierdzeniem że szampony dziecięce są dobre tylko dla dzieci , niestety jak coś przeznaczone do czegoś to tak ma być i szukanie na siłę innych zastosowań nie zawsze wychodzi na dobre .
Tyle, że producent zaleca ten produkt do codziennego stosowania osobom dorosłym

Mam bon 50zł na Bingo, ale nie wiem czy zamawiać. Kliknęłam 4 maski, dwa peelingi błotne i maseczkę cynkową, ale zastanawiam się, czy nie przyjdą mi po terminie jak oleje...
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:38   #2147
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dziewczyny dzisiaj 2 dzień praktyk a ja już miałam rozmowę o pracę bo jeden chłopak odchodzi i weszłabym za niego. Ale podobno jest na jego miejsce też osoba, która dobrze zna program księgowy na którym tam pracują chociaż pocieszam się tym, że jakby nie liczyli na mnie, to by mnie znienacka nie wzięli na rozmowę wyrywając znad faktur

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:43   #2148
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

No to trzymam kciuki
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:45   #2149
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

W końcu tu wracam - krótki wyjazd dobrze mi zrobił. Mały detoks od internetu.
I znowu mój post nie pokazał się na liście czytelniczej. :/ A już było dobrze.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 20:54   #2150
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj 2 dzień praktyk a ja już miałam rozmowę o pracę bo jeden chłopak odchodzi i weszłabym za niego. Ale podobno jest na jego miejsce też osoba, która dobrze zna program księgowy na którym tam pracują chociaż pocieszam się tym, że jakby nie liczyli na mnie, to by mnie znienacka nie wzięli na rozmowę wyrywając znad faktur

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymam kciuki, żeby wzięli Cię na stałe

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Tyle, że producent zaleca ten produkt do codziennego stosowania osobom dorosłym

Mam bon 50zł na Bingo, ale nie wiem czy zamawiać. Kliknęłam 4 maski, dwa peelingi błotne i maseczkę cynkową, ale zastanawiam się, czy nie przyjdą mi po terminie jak oleje...
Ewcia, dziwna ta akcja cała... Ja z KWC rzadko korzystam, dla mnie to nierzetelne źródło opinii, chociaż wiem, że są osoby (jak Ty), które faktycznie się do tego przykładają. Tym bardziej to przykre, że ktoś zgłasza Twoje opinie, które w efekcie są usuwane, kiedy dużo mniej rzetelne oceny są zachowane.

Dziewczyny, ależ dziś mam koszmarny dzień. Nie dość, że ten telefon 'umarty' to jeszcze mnie bolą cały dzień zęby po wczorajszym zadrutowaniu i już mam dosyć. Ale przed chwilą skończyłam klejenie stanika na jutrzejszą sesję i jestem mega dumna z tego, jak to wyszło Ciekawa jestem jak jutro będzie się cała stylizacja prezentowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1922220_10201496586607047_1584353099_n.jpg (37,0 KB, 10 załadowań)
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:08   #2151
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cześć

ależ mam dzisiaj dobry dzień najpierw podochodziły moje paczuszki z zamówieniami <3 a potem 4h gotowałam obiad ale zrobiłam tak pyszne buraczki i kotleciki mielone że jestem w kulinarnym niebie. A ja rzadko sama siebie chwalę, raczej jestem z tych co to im nigdy nie wychodzi tzn ja uważam, że nie wyszło, albo czegoś brakuje, choć innym smakuje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:14   #2152
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cześć

ależ mam dzisiaj dobry dzień najpierw podochodziły moje paczuszki z zamówieniami <3 a potem 4h gotowałam obiad ale zrobiłam tak pyszne buraczki i kotleciki mielone że jestem w kulinarnym niebie. A ja rzadko sama siebie chwalę, raczej jestem z tych co to im nigdy nie wychodzi tzn ja uważam, że nie wyszło, albo czegoś brakuje, choć innym smakuje
Bardzo lubię połączenie mielonego z buraczkami . Ja sobie dzisiaj zrobiłam moją ulubioną zupę - krem z brokułów, i zjadłam z prażonymi migdałami, pycha! I do tego bardzo szybko się robi
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:26   #2153
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Bardzo lubię połączenie mielonego z buraczkami . Ja sobie dzisiaj zrobiłam moją ulubioną zupę - krem z brokułów, i zjadłam z prażonymi migdałami, pycha! I do tego bardzo szybko się robi
Uwielbiam mielone i buraczki razem I do tego ziemniaki ze świeżym koperkiem prosto z ogródka.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:27   #2154
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Uwielbiam mielone i buraczki razem I do tego ziemniaki ze świeżym koperkiem prosto z ogródka.
i ja, i ja kocham ale znowu - buraczki tylko babci dobrze, że mam zapasy w słoiczkach
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:30   #2155
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4510524 0]i ja, i ja kocham ale znowu - buraczki tylko babci dobrze, że mam zapasy w słoiczkach [/QUOTE]

A ja mojej mamy - z papryką, octem i cebulą
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:32   #2156
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

haha ale tu fanek mielonego + buraczków kurczę no jest coś w tym połączeniu co mi niezmiernie pasuje do siebie, nie wiem czemu. Ale widocznie ja mam takie smaki...
szkoda, że nie ma teraz świeżego ogródkowego koperku...

inna rzecz - trochę dziwniejsza chyba, do smażonej rybki bardzo pasuje mi surówka z kiszonej kapusty...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:35   #2157
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
inna rzecz - trochę dziwniejsza chyba, do smażonej rybki bardzo pasuje mi surówka z kiszonej kapusty...
czemu dziwniejsza? dla mnie to też idealne połączenie, pamiętam w podstawówce jak chodziłam do stołówki na obiady to było jedno z serwowanych tam dań - smażona ryba i kapusta kiszona
pycha
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:36   #2158
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
No i jakby na to nie patrzeć są tam recenzje wystawiona przez osoby które używają szampon na sobie więc jakby tak na to patrzeć też powinny być usunięte bo nie używane na dzieciach
a mnie to wkurza bo chce przeczytać recenzje o kosmetyku testowanym na dziecku a tu dorosła osoba pisze ehhh

zmalowałam dziś walentynkowe paznokcie na blogu
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:36   #2159
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ale tu fanek mielonego + buraczków kurczę no jest coś w tym połączeniu co mi niezmiernie pasuje do siebie, nie wiem czemu. Ale widocznie ja mam takie smaki...
szkoda, że nie ma teraz świeżego ogródkowego koperku...

inna rzecz - trochę dziwniejsza chyba, do smażonej rybki bardzo pasuje mi surówka z kiszonej kapusty...
U mnie tylko tak je się rybę, z kiszoną kapustą
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:37   #2160
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ale tu fanek mielonego + buraczków kurczę no jest coś w tym połączeniu co mi niezmiernie pasuje do siebie, nie wiem czemu. Ale widocznie ja mam takie smaki...
szkoda, że nie ma teraz świeżego ogródkowego koperku...

inna rzecz - trochę dziwniejsza chyba, do smażonej rybki bardzo pasuje mi surówka z kiszonej kapusty...
To wcale nie dziwniejsza rzecz - też bardzo lubię kiszoną kapustę do ryby.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 22:47:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.