Czarna lista oszustów z Allegro - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 20:34   #121
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Ostrzegam przed użytkowniczką:
msozanska1


kupiłam u niej pigmenty już 2 miesiące temu, pisałam kilka maili i zgłaszałam sprawę do allegro. Do tej pory nie dostałam pigmentów, ostatnio dostaje dużo negatywów. Nie raczy też odpowiadać na jakiekolwiek maile.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2011-05-05 o 20:36
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:07   #122
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez ssaruskaa Pokaż wiadomość
Uważajcie na nakamura_shop kolejny nick matique87 i obecny sportshop1010. Jest to japan style. Blokują mu jedno konto pojawia się już pod innym nickiem. Oszukanych przez niego spokojnie można liczyć w tysiącach o czym świadczą negatywne komentarze na jego poprzednich kontach. Dodam, że te co podałam to nie wszystkie. Miał ich jeszcze kilka, ale też już dawno są zablokowane. 3 grudnia kupiłam towar i zapłaciłam tego samego dnia. Czekam do dziś. Niestety ludzie zakładają sprawy w sądach przeciwko niemu i niestety jak na razie nic się nie ruszyło. Ani allegro nie potrafi się tym zająć, tylko blokuje konto i nie sprawdza kolejnych osób, które pojawiają się z japan. Dlatego ostrzegam zanim zapragniecie czegoś z japan warto poszukać czy może ktoś z Polski nie wysyła. Bo w taki sposób tracicie nerwy, czas i pieniądze.

pe.es. Czy są na form osoby, które udzielają porad prawnych?

o ttak !! ://///
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 23:53   #123
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

md-design
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:53   #124
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witajcie,

Niedawno natknęłam się na oszustkę DECOFRYZ_LTD. Dziewczyna ma same pozytywne komentarze (226), ma zdjęcia szamponów i odżywek zrobionych w salonie fryzjerskim - to wszystko bardzo mnie zmyliło... Zamówiłam u niej zestaw szamponów i odżywek loreal absolut repair. Wcześniej używałam tych samych produktów ale zakupionych w sklepach, tym razem zamówiłam szampon, odżywkę i maskę na allegro, ponieważ chciałam kupić je w większej objętości. Niestety szampon okazał się podróbką - moje włosy tuż po wysuszeniu stały się tłuste i ciężkie... umyłam drugi raz dla pewności i sytuacja się powtórzyła. Dla porówniania kupiłam małą buteleczkę oryginalnego loreala i również umyłam nią włosy - efekt był taki jak POWINIEN... te szampony (oryginał i podróbka którą kupiłam na allegro) nawet różnią się zapachem...



EDIT:
ZASZŁA POMYŁKA, WYJAŚNIŁAM TELEFONICZNIE NIEPOROZUMIENIE Z ALLEGROWICZEM. OKAZAŁO SIĘ, ŻE PRODUKTY SĄ NOWSZEJ WERSJI, DO WŁOSÓW BARDZIEJ UWRAŻLIWIONYCH I SUCHYCH, CO MOIM WŁOSOM NIESTETY NIE ODPOWIADA.
__________________

Edytowane przez Nutka d
Czas edycji: 2011-05-24 o 10:40
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:07   #125
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Super fryzjer

Na przesyłkę czekałam ponad miesiąc. Wysłał po kilku dniach,ale taką formą kurierską, która jak sam powiedział w jego regionie kiepsko działa i która przyczyniła się do tego, że nie miałam jak zafarbować włosów.
Skoro koleś wie, ze firma jest do d... to po co nią wysyła?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 15:29   #126
marmolladka
Raczkowanie
 
Avatar marmolladka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze
Wiadomości: 146
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

grzes6671
Ten sprzedawca rozprowadza na allegro podróbki J'Adore. Oczywiście opis zamieszcza że są w 100% oryginalne.... zapomina tylko dodać że tureckie Sprzedaje również "oryginalne" karty pamięci sony... ale ich też nie polecam bo mogą być tak samo oryginalne jak perfumy. A najgorsze jest to ze dostaje same pozytywne komentarze! Aż żal je czytać

Edytowane przez marmolladka
Czas edycji: 2011-05-23 o 15:31
marmolladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:49   #127
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

kamildna

Nie polecam. Kupiłam torbę za 70 zł, której nigdy nie dostałam. Wysyłałam maile, prosiłam o kontakt, została złożona jakaś niby-reklamacja, prosiłam o przesłanie dokumentów, dostawałam jakieś bezsensowne maile, że niby "proszę, wysyłam skany", przy których nie było żadnego załącznika, żadnego dokumentu nigdy nie widziałam na oczy. Kiedy minął już termin rozpatrywania reklamacji przez Royal Mail praktycznie nie było szans na kontakt, dostałam jednego maila z numerem telefonu, pod który miałam dzwonić w tej sprawie, ale oczywiście nikt nie odbierał. Na szczęście teraz zawieszony. Torba oczywiście nie doszła, pieniądze przepadły.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 14:21   #128
gosiaczek1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Chcę ostrzec wszystkich przed vikusdg . Zakupiłam u niej zabawkę dla synka za którą zapłaciłam i do dnia dzisjejszego tej zabawki nie otrzymałam. Sprzedająca nie miała negatywów a jednak okazała się oszustką!! Nie mamy pewnosci u kogo kupujemy. Kobieta bardzo niemiła i pyskata. Kiedy zadzwoniłam aby zapytac się czy paczka wysłana to obrzucała mnie obelgami i powiedziała ze jak zechce to wyśle a jak nie to nie!! Ja zgłosiłam już sprawę organom ścigania i bardzo chciałabym zobaczyc jej minę jak zapuka do niej policja. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH NA ALLEGRO!!!!

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21041200
gosiaczek1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 00:30   #129
primka85
Przyczajenie
 
Avatar primka85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam, ja kupiłam na aukcji allegro Szczeniaczek Uczniaczek Fisher-Price Promocja!!!, kupiłam go z myślą że będzie on świetnym prezentem dla mojego synka na Dzień Dziecka, cena zabawki była prawdziwą okazją (14 osób które też kupiło tą zabawkę pewnie też tak myślało!?!). Od razu zrobiłam przelew pieniędzy na konto sprzedającej, po 5 dniach dostałam maila od sprzedającej:
"Witam spiesze przekazac ze wyszlo straszne nieporozumienie z ta zabawka szczeniaczek.W zeszla srode wyjechalam na 5 dni do siostry zeby pomoc jej w przygotowaniach do komuni chrzesniaka a moj wspanialomyslmy maz ktory zajmuje sie handlem zabawek na rynku ,nie pytajac sie mnie sprzedal je na ryneczku .jest mi ogromnie glupio kontaktowalam sie z dostawca i niestety nie posiada juz tego pieska .Jeszcze rez najmocniej przepraszam.Jesli dokonali juz panstwo wplaty prosze o podanie danych i numeru konta zwroce pieniazki ,jeszcze raz przpraszam. Karolina Nowak."
Więc od razu odpisałam i podałam moje dane do zwrotu, niestety pomimo pisania maili do tej kobiety, wydzwanianiu na numer który jest wyłączony i zgłoszeniu sprawy na allegro jeszcze pieniędzy nie odzyskałam. Kilku osobom udało się odzyskać pieniądze więc skontaktowałam się z nimi gdyż wystawiły komentarze pani Karolinie, te dały mi namiary na inne osoby biorące udział w aukcji a które nie otrzymały zwrotu gotówki razem zgłaszamy sprawę do allegro i każda zgłosiła już na policję gdyż nie może to ujść na sucho tej kobiecie i taka osoba nie może być użytkownikiem społeczności allegro. Kobieta ta wystawiła zabawkę na dwóch aukcjach po 15 sztuk w sumie 30 osób zostało oszukanych. Ostrzegam was przed użytkownikiem allegro - karolcianowak - uwaga OSZUSTKA !!!

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15553449[/COLOR]
primka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 17:04   #130
jaraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1974 Pokaż wiadomość
Chcę ostrzec wszystkich przed vikusdg . Zakupiłam u niej zabawkę dla synka za którą zapłaciłam i do dnia dzisjejszego tej zabawki nie otrzymałam. Sprzedająca nie miała negatywów a jednak okazała się oszustką!! Nie mamy pewnosci u kogo kupujemy. Kobieta bardzo niemiła i pyskata. Kiedy zadzwoniłam aby zapytac się czy paczka wysłana to obrzucała mnie obelgami i powiedziała ze jak zechce to wyśle a jak nie to nie!! Ja zgłosiłam już sprawę organom ścigania i bardzo chciałabym zobaczyc jej minę jak zapuka do niej policja. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH NA ALLEGRO!!!!

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21041200
Na temat Pani poczytałam własnie na allegro,to na Pania trzeba uwazac i dodac na czarna liste ))))))))))


http://allegro.pl/phorum/read.php?f=...2636&t=1222636

Edytowane przez jaraska
Czas edycji: 2011-06-04 o 17:06 Powód: dopisek
jaraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 12:06   #131
barman86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam, na oszustów na allegro jest nowy sposób - na stronie www.wspolnypozew.com jest taki moduł - wpisujesz nick allegro on zasysa dane z allgro (uzytkownikow ktorzy wystawili negatywa) i mozesz ich zaprosic do pozwu zbiorowego !
barman86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:21   #132
niezadowolona 0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
jak mozecie byc oszukani

Witam, ja skusiłam się na zakup sukni ślubnej na Allegro od Pani o niku stella29_2008 nie polecam nikomu mieć do czynienia z tą osobą.Kobieta robi wszystko, żeby sprzedać swoją suknię poza allegro. Jest oczywiscie mila i wogole...raczej skupia sie na rozmowie przez e-mala ciezko uzyskac nr.tel.jak juz uzyskacie to dochodzi do mierzenia sukni przez telefon poniewaz u tej Pani nie ma na to warunkow i to juz powinno mi dac do myslenia, ale na to sie zgodzilam.Suknie oczywiscie Pani bedzie szyla po pelnej wplacie na konto, wiec przelalam pieniazki i czekalam okazalo sie ze suknia przyszla trzy dni przed planowanym ślubem,i nie przypominała w żaden sposób sukni,którą zamówiłam ze zdjęcia suknia była krzywo uszyta i niedokładnie najlepsze było to że była uszyta z materiału który się używa do szycia podkładu w sukience (chalka) .BYŁ TO ZWYKŁY CHIŃSKI BADZIEW który mnie kosztował 639zł także na zdjeciu super fajna suknia a w ralu tania chińska podróba z tandetnymi cyrkoniami których na zdjęciu takze nie było ostrzegam przed NIKIEM; stella29_2008
niezadowolona 0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:25   #133
olo100375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

SportShopSupanet lub SupanetForSports
uwaga na tego sprzedającego to jedna i ta sama osoba oszukała już wielu allegrowiczów
alllegro umywa ręce i każe wnieść sprawę do sądu ale to zamała kwota więc zbieram innych poszkodowanych aby złożyć pozew zbiorowy
ja czekam od marca ale są tacy co czekają jeszcze dłużej otworzył się na nowo na allegro i mu pozwolili, sprzedał 2 rzeczy i już negatyw bo towar nie dojechał.
i gdzie jest to bezpieczne zakupy.

Edytowane przez olo100375
Czas edycji: 2011-06-28 o 06:48
olo100375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 18:06   #134
inex1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Podaję nick użytkownika allegro, to drobna cwaniaczka próbująca zarobić na kłamstwach dotyczących jej życia prywatnego jest to Gothica85 z Błędowa, a konto bankowe to 49 1320 1537 0644 1173 3000 0001 (Bank Pocztowy SA). Nie polecam też kontaktu z tą osobą, bardzo dziecinny poziom mailowania potwierdza, że ta osoba jest mało kompetentna. Uważajcie na nią!!!
inex1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:19   #135
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez olo100375 Pokaż wiadomość
SportShopSupanet lub SupanetForSports
uwaga na tego sprzedającego to jedna i ta sama osoba oszukała już wielu allegrowiczów podaję pełne dane
xxxx
xxxxxxx
xxxxxxx
alllegro umywa ręce i każe wnieść sprawę do sądu ale to zamała kwota więc zbieram innych poszkodowanych aby złożyć pozew zbiorowy
ja czekam od marca ale są tacy co czekają jeszcze dłużej otworzył się na nowo na allegro i mu pozwolili, sprzedał 2 rzeczy i już negatyw bo towar nie dojechał.
i gdzie jest to bezpieczne zakupy.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale lepiej wykasuj całe dane. Niestety, prawo jest takie, że nawet jakby oszukała w bezczelny sposób sto osób, to danych i tak nie możesz ujawnić (jedynie np Cecylia B., Biłgoraj). Tak samo, jak przestępcom trzeba zakrywać w tv oczy .

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-06-28 o 13:36
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 06:49   #136
olo100375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

już dane wykasowane i poproszę o wykasowanie z twojej odpowiedzi
pozdrawiam
olo100375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:00   #137
niewola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: EuDeZet
Wiadomości: 14
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Dziewczyny, mam problem. Zostałam oszukana na allegro, wiem, że zostało oszukanych także parę innych osób, ale niestety serwis allegro ze mną nie współpracuje kwota nie była dużą, 64 zł, ale chciałabym wiedzieć, czy możecie jakoś pomóc. Może któraś mieszka blisko osoby, która mnie oszukała np... więcej informacji podam jeśli będzie odzew pozdrawiam i proszę o pomoc !
niewola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 23:17   #138
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez niewola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Zostałam oszukana na allegro, wiem, że zostało oszukanych także parę innych osób, ale niestety serwis allegro ze mną nie współpracuje kwota nie była dużą, 64 zł, ale chciałabym wiedzieć, czy możecie jakoś pomóc. Może któraś mieszka blisko osoby, która mnie oszukała np... więcej informacji podam jeśli będzie odzew pozdrawiam i proszę o pomoc !
a dlaczego Allegro odmawia pomocy?
nie wiem czy ma sens szukanie kogos blisko mieszkajacego osoby, ktora Cie oszukala - bo co mialby niby zrobic, isc do niej do domu i ukarac?

proponuje opisac w skrocie, co zaszlo (ale najlepiej w bardziej stosownym watku, wyszukiwarka powinna takich co najmniej kilka "wypluc") i wtedy mozemy Ci cos doradzic.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 23:14   #139
marmolladka
Raczkowanie
 
Avatar marmolladka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze
Wiadomości: 146
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

agulewi

Uważajcie na tego sprzedającego. Wystawia aukcje perfum z licytacja od 1zł a potem własnym fikcyjnym kontem podbija cene!!!! Ostatnio wystawił około 6 aukcji i na każdej najwyższą ofertę złozył ktoś z zerowym kontem punktowym. Napisałam o swoich przypuszczeniach do tej osóbki i zaraz po tym mailu aukcje zostały odwołane i znikneły z allegro. Przy wszystkich osobach licytujących w opcji POWÓD: zamieszczona taka informacja:


Jestem zmuszona złamać zasady i zakończyć licytacje wcześniej, wypadł mi wyjazd w sprawach rodzinnych i nie będę mogła na bieżąco wysyłać przesyłek, przepraszam licytujących oraz osoby obserwujące moje aukcje.


Przy osóbce z zerowym kontem informacja : Brak kontaktu.
Żenada

Przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/pure-poison-elixir...694711983.html

http://allegro.pl/thierry-mugler-ali...694712522.html

Edytowane przez marmolladka
Czas edycji: 2011-07-06 o 23:19
marmolladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:55   #140
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Żenada...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:53   #141
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

fajny_swiat

szkoda słów do tej Pani, 2 nr tel które nie działają, na maile nie odpowiada chociaż jest aktywna na all, ma trwające aukcje, komentarze pozytywne pozostawia bez echa, wystawia same negatywy - w odpowiedzi na negatyw lub neutral, czasem w bardzo chamski sposób,negatywów ostatnio przybywa
od piątku próbuje sie z nią skontaktować bo zamiast 2 mebli przysłała mi jeden paragonu nie dołączyła
przeklinam się, ze dokładnie nie sprawdziłam co mi kurier przywoził - miałam jeszcze kilka innych paczek tego dnia i remont
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:13   #142
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Ja z powodzeniem mogę dodać do czarnej listy użytkownika olusiena87. W prawdzie w tym momencie niczego nie sprzedaje, ale miałam swego czasu spore problemy, tak że przestrzegam.Ostatnio spotkałam się też z wcześniejszym zakonczeniem aukcji innego użytkownika, z powodu, uwaga- "cena była za niska"- no błagam!! Śmiech na sali...
__________________





Edytowane przez kamila901
Czas edycji: 2011-08-25 o 17:15
kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:04   #143
martusiamartini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Witam!

Niewątpliwie oszustką na allegro jest użytkowniczka o nicku mmakowsk. Sprzedała mi dwa przedmioty w jednej łączonej aukcji, w tym buty. Buty za małe (rozmiar 34 zamiast 35 - widniała na butach i opakowaniu, wkładka 22 cm zamiast 22,5). Koszt aukcji - 300 zł.Problemom nie było końca mimo mojej woli ugody:
-towar przesłała z dużym opóźnieniem
- próbowała wmówić mi rozmiar butów, jak wysłałąm Jej zdjęcia, powiedziała, że to buty włoskie i się mylę, potem, że centymetr, który widac na zdjęciach też oszukuje
-gdy juz zgodziła się na wymianę, kazała wysłac paczkę za pobraniem, której oczywiście nie odebrała
- twierdziała, że paczka nigdy do Niej nie dostarła
- kilkukrotnie nie odpisywała na maile
- rozmawiała ze n,a bardzo niegrzecznie, ciągle mi wmawiała, że nie wiem jaką mam sttopę albo że poczta Jej paczki nie dosttarczyła, więc to zapewne moja wina, bo nie wysłałam
- na koniec kazała wysłać paczke pobraniowa jeszcze raz, ale za miesiąc...
- dodtakowo naciągnęła mnie na przesyłki warte 50 zł (25zł za paczkę od Niej z warszawy do Włocławka - absurd!, potem pobraniowe i pobór pobraniowej również 25zł)

I tak moja cierpliwość sie skończyła. Sprawę przeciągała tak długo, że nie zdąrzyułam wystawić komentarza. Pewnie włśnie z takich powodów ma same pozytywy. To zwykła OSZUSTKA i dla mnie ZŁODZIEJKA!
Dla zainteresowanych historia mailowa lub zdjęcia butów i wszystkich kwitków wysyłkowych.
martusiamartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:29   #144
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez martusiamartini Pokaż wiadomość

I tak moja cierpliwość sie skończyła. Sprawę przeciągała tak długo, że nie zdąrzyułam wystawić komentarza. Pewnie włśnie z takich powodów ma same pozytywy.
Wydaje mi sie,ze masz mozliwosc wystawienia komentarza. W zakladce komentarze jest opcja: Wystaw komentarz dla inncyh transakcji. Trzeba tam wpisac numer aukcji oraz nick sprzedajacego. Powinno zadzialac.

A na przesylki dalas sie naciagnac. Jesli pomylka zaszla z winy sprzedajacego to on pokrywa wszystkie koszty.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:41   #145
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze masz mozliwosc wystawienia komentarza. W zakladce komentarze jest opcja: Wystaw komentarz dla inncyh transakcji. Trzeba tam wpisac numer aukcji oraz nick sprzedajacego. Powinno zadzialac.

A na przesylki dalas sie naciagnac. Jesli pomylka zaszla z winy sprzedajacego to on pokrywa wszystkie koszty.
tak, ja miałam podobną sytuację z komentarzem
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:35   #146
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
A na przesylki dalas sie naciagnac. Jesli pomylka zaszla z winy sprzedajacego to on pokrywa wszystkie koszty.
ano wlasnie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:49   #147
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Kiedyś była możliwość wystawić komentarz nawet po roku, więc może nie zmienili tego. Szkoda, że to nie firma, bo tak to mogłabyś jeszcze gdzieś to zgłosić.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:51   #148
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Szkoda, że to nie firma, bo tak to mogłabyś jeszcze gdzieś to zgłosić.
teoretycznie moze isc do sadu cywilnego po te 50 zl, ale rozumiem, ze raczej nie bedzie sie chcialo^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:50   #149
marmolladka
Raczkowanie
 
Avatar marmolladka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze
Wiadomości: 146
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Kiedyś była możliwość wystawić komentarz nawet po roku, więc może nie zmienili tego. Szkoda, że to nie firma, bo tak to mogłabyś jeszcze gdzieś to zgłosić.
Nadal jest mozliwośc wystawić komentarz choć juz sie nie wyświetla na liście aukcji do wystawienia komentarzy. Trzeba tylko znać numer aukcji której ten komentarz ma dotyczyć. Ale ja bym zgłosiła spór do allegro i opisała tam cała sytuację, niech sie sprzedający określi jak załatwi sprawe.
marmolladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:28   #150
Verth
Przyczajenie
 
Avatar Verth
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez niewola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Zostałam oszukana na allegro, wiem, że zostało oszukanych także parę innych osób, ale niestety serwis allegro ze mną nie współpracuje kwota nie była dużą, 64 zł, ale chciałabym wiedzieć, czy możecie jakoś pomóc. Może któraś mieszka blisko osoby, która mnie oszukała np... więcej informacji podam jeśli będzie odzew pozdrawiam i proszę o pomoc !
Jeśli zapłaciłaś i nie otrzymałaś towaru, możesz (a nawet powinnaś ) sprawę zgłosić na policję z tytułu wyłudzenia. Kwota nie ma żadnego znaczenia, może to być choćby 5zł.

Zerknij na posty z allegrowego cafe pomoc:

http://allegro.pl/phorum/read.php?po...=388020&view=t
http://allegro.pl/phorum/read.php?f=...45&post_arch=1


Dodatkowo, jeśli sprawa zostanie zgłoszona, będziesz mogła zostać objęta Programem Ochrony Kupujących (http://allegro.pl/help_item.php?item=126).

Edytowane przez Verth
Czas edycji: 2011-09-08 o 10:31 Powód: Przypomniałam sobie o POK ;)
Verth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-23 23:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.