Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 12:38   #451
trinity124
Raczkowanie
 
Avatar trinity124
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 80
GG do trinity124
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez sweet_pina Pokaż wiadomość
Moge z czystym sumieniem polecic:

Juszczak i Gorzelańczyk. Gabinet Weterynaryjny
os. Armii Krajowej 85a
61-379
Poznań
61 872 07 81
gabinetweterynaryjny@tlen .pl
www.wet.zdrowie.wlkp.pl

Mają jeszcze 2 gabinet na Bułgarskiej

miłośnicy zwierząt, szczególnie dr Juszczak i dr Łazuka



A na jakiej wysokości Bułgarskiej??
trinity124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:25   #452
sweet_pina
Wyobraźnią w schemat..
 
Avatar sweet_pina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań i okolice :)
Wiadomości: 1 931
GG do sweet_pina
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez trinity124 Pokaż wiadomość
A na jakiej wysokości Bułgarskiej??
Bułgarska 68, jadąc od Bukowskiej po lewej stronie, w domku jednorodzinnym, obok jest sklep zoologiczny. Na przeciw byla kiedys POLFA o ile dobrze kojarze
__________________


Nasze maleństwo
TP 02.10.2015 r.
sweet_pina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:44   #453
trinity124
Raczkowanie
 
Avatar trinity124
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 80
GG do trinity124
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez sweet_pina Pokaż wiadomość
Bułgarska 68, jadąc od Bukowskiej po lewej stronie, w domku jednorodzinnym, obok jest sklep zoologiczny. Na przeciw byla kiedys POLFA o ile dobrze kojarze

super, to dosłownie 5 minut ode mnie
przy następnej okazji skorzystam
trinity124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:05   #454
Kisiek
Przyczajenie
 
Avatar Kisiek
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

PODKARPACIE, Rzeszów

POLECAM:
Vet-Medica
http://www.vet-medica.pl/

Bardzo mili weterynarze, nowoczesny sprzęt, pogotowie 24h, wszystkiego można się dowiedzieć, wszystko zrobić, mile podchodzą do zwierząt
Kisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:50   #455
dragi
Raczkowanie
 
Avatar dragi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

LUBLIN

Polecam z całego serca dra Ireneusza Balickiego
który operował niedawno moją 15-letnią suczkę(wycinana duża brodawka na grzbiecie i guzki na listwie mlecznej). Weterynarz podał jej takie znieczulenie, które nie obciążyło wątroby, psina bardzo szybko doszła do siebie po zabiegu, (trwającym zresztą tylko pół godziny). Warto zaznaczyć, że dr Balicki nie jest nastawiony na kasę - obniżył cenę zabiegu, bo okazał się mniej skomplikowany niż myślał
Moim zdaniem: profesjonalista pod każdym względem, co potwierdzają jego osiągnięcia naukowe w zakresie anestezjologii i okulistyki.
Dr przyjmuje na ul. Głębokiej 30 oraz w przychodni TEST na ul. Jana Sawy.
dragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:29   #456
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WROCŁAW, polecam:
Mirosław Spiegel, ul. Gajowicka 95 (wchodzi się od Grochowej), tel. 071 3907127. baardzo sympatyczny lekarz, widać, że kocha zwierzęta i nigdy jeszcze nie zawiódł z tym, że mój pies większych problemów zdrowotnych nigdy nie miał, także nie wiem, jak się sprawdza w sytuacjach kryzysowych, ale jak na razie nie mam mu nic do zarzucenia i jestem bardzo zadowolona
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:01   #457
Arin_a
Raczkowanie
 
Avatar Arin_a
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 80
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam
Kraków
Bajeczna Przychodnia
ul.Bajeczna 1

Trójka świetnych weterynarzy, którym dałabym siebie wyleczyć nie tylko moje koty Ceny przystępne, dla stałych klientów mają zniżki.
Trafiłam na nich przypadkiem, kiedy mój już nieżyjący kot nagle zachorował, akurat nie mieliśmy 10zł w portfelu i zadzwoniliśmy najbliżej z zapytaniem, czy nas przyjmą na kredyt - kazali przyjeżdżać natychmiast. Można było do nich dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a jak było trzeba, to przyjeżdżali do domu (kryzys u kota o 2 nad ranem). Jak przegraliśmy walkę z wirusem, to kazali mi nie dziękować, bo przecież go nie uratowali.
W tej chwili chodzę do nich z moimi dwoma futrzakami, mają świetne podejście do zwierząt, mam pełne zaufanie do tego co robią i kieszeni też nie rujnują, a każdy, komu kot się kiedyś pochorował wie, jak to się na budżecie domowym odbija.
A niesławna tutaj i w wielu miejscach dr.Agnieszka Drohobycka już tam nie pracuje i na szczęście, z kobietą miałam nieprzyjemność się spotkać przelotnie w innym miejscu.
__________________
Bazinga!


Nie chudnę kilogramami, tylko centymetrem krawieckim
Arin_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 23:18   #458
collie_ad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

witajcie. Potrzebuję porady. Zamierzam wysterylizować moją roczną sunię w typie pekinczyka. Mieszkam Krośnie Odrzańskim, woj. Lubuskie. Sunia ma także przepuklinę pachwinową. Jeden z miejscowych lekarzy (ul. WOP) chce za zabieg 400 zł (tu nie wykonują żadnych badań, nie ma narkozy wziewnej..) powiedział też, że przepuklinę trza zoperować nie w czasie sterylki ale osobno, bo "jest dużo dłubania"-jak stwierdził. Mam wrażenie, że chce mnie naciągnąć. Proszę więc o poradę- szukam dobrego weta w zielonej Górze lub w Poznaniu, który zrobiłby sterylkę i zoperował przepuklinę pachwinową za jednym zamachem.. zależy też mi na narkozie wziewnej. Możecie kogoś polecić??? (interesuje mnie też koszt i namiary)

odnośnie lecznicy w POZNANIU na ul.MIESZKA- nie mam dobrego zdania. Pośredniczyłam w adopcji fretki. Poszłam z nią do lekarza- pani (nie znam nazwiska ale to młoda lekarka) lekarka, którą wcześniej ktoś polecił w tym wątku, niestety zapomniałam nazwiska- tylko ją obmacała i powiedziała tak: ten zwierzak ma rok, jest chuda, nie rodziła, ma zniszczone ząbki przez zlą dietę w byłym domu... a jej wyłysienie na karku to grzybica. Dała lek. Zapłaciłam 55zł, fretka poszla do nowego domu po czym dostałam telefon od nowych wlaścicieli i przeżyłam szok- byli u weta w Nowej Soli i powiedział tak: mała ma ponad 6 lat, miała wiele miotów, i ma nowotwór a wyłysienie na karku to wynik nieprawidłowego działania hormonów. Mała nie miała żadnej grzybicy. Szczęście, że udało się zoperować guz nadnercza. Dziś mała jest w szczęśliwym domu.
collie_ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:11   #459
sweet_pina
Wyobraźnią w schemat..
 
Avatar sweet_pina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań i okolice :)
Wiadomości: 1 931
GG do sweet_pina
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez collie_ad Pokaż wiadomość
Możecie kogoś polecić??? (interesuje mnie też koszt i namiary)
Kilka wiadomości wcześniej wkleiłam nr tel i adres gabinetu dr Juszczaka w Poznaniu. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Zadzwoń i zapytaj o koszt.
__________________


Nasze maleństwo
TP 02.10.2015 r.
sweet_pina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 08:45   #460
angalie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Małopolskie - Kraków Krowodrza

Polecam:
Gabinet weterynaryjny AmbuVet
Całodobowe pogotowie dla zwierząt
Lek. wet. Aleksandra Andruchowicz


Krowoderskich Zuchów 26
31-272 Kraków
Telefon czynny całą dobę: 507155142
e-mail: gabinet@wet-krakow.pl
www.wet-krakow.pl
angalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:01   #461
emilkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

NOWA SÓL

POLECAM:
Weterynarzy z przychodni Alfa, prawdziwi profesjonaliści.

ODRADZAM:
Wszystkich innych weterynarzy w Nowej Soli, chyba że chodzi o szczepienie lub odrobaczenie alei tak nie polecam ryzykować.

Dwa dni temu dwóch weterynarzy oglądało mojego króliczka i żaden nie zauważył, że króliczek jest chory. Do Alfy trafiłam w nocy Pani doktor niestety nie mogła już nic zrobić ponieważ zwierzątko było już w stanie krytycznym i tak musieliśmy się pożegnać znaszą niunią.
emilkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 14:10   #462
Minx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: TG/Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŚLĄSK:
polecam Klinikę Weterynaryjną Fabisz-Stefanek,
CHORZóW
ul. Stefana Batorego 11
tel. 32 247 12 08
BYTOM
ul. Mickiewicza 13
tel. 32 787 01 13

W Chorzowie mają główną siedzibę, przeprowadzają tam operacje etc. W Bytomiu mniejszy gabinet, ale skład weterynarzy ten sam.
Znakomici są, od lat korzystam z ich usług, mimo, że z mojego miasta do nich znaczny kawałek drogi mam. Nie będę opisywała konkretnych przypadków, bo było ich sporo, zarówno cesarki, jak i zwykłe szczepienia, wymazy, kontrole. Nie wymieniłabym ich na żadnego innego weta
Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:10   #463
mag290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez angalie Pokaż wiadomość
Małopolskie - Kraków Krowodrza

Polecam:
Gabinet weterynaryjny AmbuVet
Całodobowe pogotowie dla zwierząt
Lek. wet. Aleksandra Andruchowicz


Krowoderskich Zuchów 26
31-272 Kraków
Telefon czynny całą dobę: 507155142
e-mail: gabinet@wet-krakow.pl
www.wet-krakow.pl
Zdecydowanie odradzam ten gabinet! Pani weterynarz Aleksandra Andruchowicz- przemądrzała i antypatyczna. Obraża właścicieli zwierzaków. Nie ma fachowego podejścia do zwierząt. Żadnego podejścia…Strach patrzeć na to, jak nie radzi sobie ze zwierzakiem-bałam się że kot żywy z lecznicy nie wyjdzie Być może p. Aleksandra Andruchowicz dopiero zaczyna pracę ze zwierzętami…<może przekwalifikowała się z innego zawodu..???>
W odnowionym gabinecie jest czysto o schludnie, w związku z czym p. Weterynarz boi się by zwierzak gabinetu nie zabrudził oraz by nie narazić się na draśnięcie pazurkiem bądź pobrudzenie sterylnego,profesjonalneg o<sic!!!>fartuszka..Nieko mpetentnie!Niesympatyczni e!Nieprofesjonalnie!Pani weterynarz Aleksandra Andruchowicz minęła się z powołaniem-boi się zwierząt.. Kot p. Weterynarz znienawidził. mnie pozostał niesmak..
Odradzam wszystkim, którzy kochają swoje zwierzaki! Omijajcie ten gabinet z daleka!!!!
mag290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:35   #464
Aniela1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu nosilam sie z mysla zalozenia watku, w ktorym polecalybyscie lub nie weterynarza.

Zeby bylo przejrzyscie, w pierwszej kolejnosci piszmy tego dobrego i uzasadnienie, w drugim tego, ktorego nie polecamy i dlaczego.



WOJ. LUBUSKIE

POLECAM:

Przychodnia dla zwierzat
ul. Staszica 17/8
67-100 Nowa Sól

lek. wet. Tomasz Mieluch - wspanialy weterynarz, wyleczyl mojego boksera z powaznej choroby skory, niedawno pod jego opieka znalazl sie takze moj kroliczek
lek. wet. Adam Michalski - specjalista od krolikow, bardzo sympatyczny, delikatny, widac, ze jest oddany swojej pracy i kocha zwierzeta



ODRADZAM:

lek. wet. Hanusz - przyjmuje w klinice dla zwierzat w Zielonej Gorze, chciala uspic mojego pieska, nie dawala mu szans na wyleczenie (mial powazna chorobe skory, drapal sie do ran, wdawalo sie zakazenie... to bylo straszne), leczyla sterydami... Gdyby Bertisek nie trafil do doktora Mielucha w Nowej Soli (patrz wyzej) to nie wiem, co by bylo... Nie polecam!






Pana Mielucha polecam jak najbardziej.

Co do Pana Michalskiego - nie polecam.
Aniela1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:29   #465
kichcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez djGigant Pokaż wiadomość
Zdecydowanie NIE POLECAM :

Gliwicka Klinika Weterynaryjna
ul. Toszecka 19
44-100 Gliwice


U naszego pieska - yorka - stwierdzono kamienie w pęcherzu moczowym. Rzeczywiście - spacery, które zazwyczaj trwały godzinkę od pewnego czasu zaczęły się wydłużać aż do 2h, dlatego że nasz maluszek miał problemy z oddawaniem moczu. Diagnoza była pewna, decyzja, że trzeba zrobić zabieg wyjęcia kamieni była więc nieodwołalna. Ponieważ weterynarz, do którego zazwyczaj chodziliśmy (którego na końcu polecę), nie posiadał na miejscu sprzętu USG, postanowiliśmy, że zabieg wykonamy w owej "klinice", bo tam jest wszystko na miejscu itd.
Rano zawieźliśmy naszego maluszka, a wczesnym popołudniem zadzwonił telefon.. Nikt z nas nie chce pamiętać tego dnia. Jeszcze dzień wcześniej nasz piesek, nasza iskierka tryskała energią i wywoływała uśmiech na twarzy każdego z nas i wszystkich przechodniów.. Nikt z nas do dziś nie może uwierzyć, że tego pełnego radości członka rodziny już z nami nie ma.. Pani doktor stwierdziła, że musiał mieć jakąś wrodzoną wadę, my twierdzimy, że narkoza wziewna została mu podana w zbyt dużej dawce.. Ten mały organizm nie wytrzymał takiego obciążenia.. Nasza iskierka zgasła.
Po wszystkim, z kimkolwiek nie rozmawiamy, wszyscy mają podobne zdanie na temat owej "kliniki". Piszemy to na forum, bo chcemy wszystkich przestrzec przed tym miejscem. To ostatnia rzecz jaką możemy zrobić, choć to i tak nie przywróci życia naszej iskierce.

POLECAM:
Przychodnia weterynaryjna
M.J. Ziemińscy
ul. Fredry 4
44-100 Gliwice
tel.
0327752193

Małżeństwo, które prowadzi przychodnię: rzetelni, uprzejmi, rzeczowi.
Polecam.
Ja też NIE POLECAM
Kliniki na Toszeckiej właśnie przed chwilą zmarł tam mój labradorek ;(
niby wszystko będzie dobrze leczyli go 6 dni i co?????
kichcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:19   #466
marcelineczka06080904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Darusia989 Pokaż wiadomość
Polecam Przychodnie Weterynaryjną 4 Łapy w Będzinie na ulicy Sieleckiej.Przyjmuje tam kompetentna ze stopniem specjalizacji chorób psów i kotów Pani doktor.To dzieki jej wiedzy żyje mój York którego przez nie umiejętne diagnozowanie uśmierciliby lekarze z innej kliniki.Dzisiaj jestem szczęśliwą właścicielka dwóch Yorków , którymi opiekuje się Pani doktor .tak jak również zwierzętami znajomych i wielu hodowców .Kazdy ma jak najlepszą opinię . Co do cen to są niższe niż w innych przychodniach , zdarza sie nawet że Pani doktor nie bierze zapłaty za lekarstwa.Przyjmuje każdego bez względu na porę i dokłada wszelkich staran aby pomóc zwierzęciu.Jest świetnym kochającym lekarzem, ale też życzliwym i pełnym ciepła człowiekiem.
Dlatego też zbulwersowała mnie opinia osoby o logingu Marcelineczka , nie ma w niej żadnych konkretnych zarzutów i brzmi jak opinia zazdrosnej konkuraecji.
Należy cenić takich lekarzy jak Pani doktor , a nie ich w bezmyślny sposób szkalować.
Dawno mnie tutaj nie było, gdyz jak wspomniałam przez pania "doktor" z przychodni 4 Łapy w Będzinie niestety musiałam uśpić mojego psiaka i temat mnie nie interesował. Teraz wróciłam na forum ponownie zainteresowana tematem.
A koleżance już wyjaśniam, że nie jestem mściwą czy zazdrosną konkurencją. Tak sie składa, że kiedy miałam psiaka chodziłam do tej lecznicy z racji tego że miałam blisko, niestety... Psu w pewnym momencie zaczął rosnąć dziwny guz na grzbiecie, na wizycie u pani "dr" dowiedziałam się że to nic takiego, że to jakiś tłuszczak i nie jest to groźne. Odpuściłam bo myślałam, że zna się na swoim fachu, choć stwierdziła to bez żadnego prześwietlenia. Niestety guz rósł w takim tempie że po 3 miesiącach pies przestał chodzic na tylne łapy, podciągał sie tylko na przednich...
Po wizycie w przychodni Animal -service na Świerczewskiego w Będzinie, kiedy musiałam psa zanieść na rękach dostałam opierdziel od lekarzy że dopuściłam do tego żeby ten guz tak urósł bo można go było zoperować jak był mały. Pies dostał leki przeciw bólowe i przez tydzień było jako tako. A kiedy w nocy dostał ataku padaczki, zadzwoniłam do pani "dr" z przych. 4 Łapy <która rzekomo świadczy usługi 24h/d > i od niej dostałam opierdziel ,że tak późno dzwonię, nie mówiąc już o tym żeby przyjechała <choć to tylko 500 m ... > Po tym jak się pani "dr" zwlekła z wyra jedyną rzeczą jaką zrobiła było uśpienie psa, bez zbędnych pytań... Więc żadna opinia nie przekona mnie do zmiany zdania.
Teraz mając kociaka wole z nim jechać chociażby do Warszawy niż udawać że go leczę...
marcelineczka06080904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:09   #467
deja vu
Raczkowanie
 
Avatar deja vu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam z czystym sumieniem dr. P. Wilkołka z Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na ul. Głębokiej.
deja vu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:32   #468
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa

Z całego serca polecam weterynarza z lecznicy przy ulicy Hallera 6a
http://www.vet-hallera.vel.pl/

konkretnie doktora Czerwieckiego.

Bardzo szybko i skutecznie wyleczył chorobę skórną mojej kotki, którą inni weterynarze leczyli metoda "anuz' (a nuż ten środek pomoże). przy tym nie brał pieniędzy za wizyty "ogledzinowe", tylko wtedy, gdy kupowałam od niego lek czy trzeba było robić badania w laboratorium zewnętrznym. Potem sterylizowałam u niego kotkę, operacja przebiegła szybko, sprawnie, blizna malutka, kicia błyskawicznie wróciła do formy. wcześniej dwa kocurki kastrowałam w innej lecznicy i mam porównanie co do standardu (żałuję, ze nie wybrałam się do niego z chłopakami, bo biedni się wymęczyli). Na pewno jadąc do lecznicy trzeba się liczyć z czekaniem w kolejce (nie dotyczy umówionych zabiegów), ale warto. doktor Wojtek ma świetne podejście do zwierząt i mali pacjenci to czuja, poza tym zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, rozrysuje, wręcz nie wypuści właściciela z gabinetu, jeśli nie ma pewności, ze będzie potrafił właściwie pomoc swojemu zwierzęciu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 06:55   #469
bichett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 420
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
ODRADZAM

MAŁOPOLSKA
ZAKOPANE

wet. WASYLKOWSKI
ul. Do Tadziaków (chyba 1)

Wszystkie zwierzęta jakich dotknie zdychają. Jedyne co potrafi to "usypiać pupilki"
np. Chomikowi leciała krew z pyska (do dziś nie wiem czemu), a o przepisał mu krople do oczu 2 świnki zdechły na drugi dzień po wizycie kontrolnej moim znajomym też mnóstwo zwierząt zabił, okaleczył psa mojej koleżanki. Koszmarny jest!
Gdzie w takim razie w zakopanym i okolicy jest dobry weterynarz, potrzebuje na już takiego ze sprzętem bo mój kot chyba złamał łapę, już jest spuchnięta i nie chdzi na nią, a ja nie mam tu weterynarza bo krótko tu mieszkam, proszę o namiar
__________________
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego...
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni...
BOLI??? to dobrze TO ZNACZY ŻE ŻYJESZ...
bichett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 08:45   #470
Arissable
Raczkowanie
 
Avatar Arissable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 288
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Lecznica Weterynaryjna w Sopocie Ul : 23 marca 32E

Mili lekarze,profesjonalne podejście lekarzy którzy poświęcą zwierzakowi tyle czasu ile potrzeba
Arissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:56   #471
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Jesli sa tu Czestochowianki to polece nowa przychodnie dla zwierzakow.
Jest prowadzona przez swietne lekarki z doswiadczeniem
Przychodnia jako jedyna w Czestochowie oferuje narkoze wziewna rehabilitacje psow i kompleksowe badania na miejscu(rtg,ekg,usg,badan ia krwi itd)
http://www.tri-vet.pl/

Częstochowa, ul. Sikorskiego 120
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:13   #472
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Szkoda że nikt nie zbiera info z wątku i nie wkleja na poczatku.Takie pisanie jest trochę bez sensu, bo komu chce się przebijać przez całość bez gwarancji że znajdzie tu info na temat weta który go interesuje?
Ja polecam wetkę
ILONA BLANC przyjmuje, Przychodnia Weterynaryjna " BOKSERSKA" Ul.Obrzeżna 1a Warszawa
Super fajna laska.Obcałowuje zwierzaki i rozmawia z nimi, cokolwiek się u niej na wizycie pojawi. Leczy moje staruszki z baardzo dobrym skutkiem.

Natomiast NIE POLECAM!!!Klinika Weterynaryjna "ELWET" Warszawa Al.Niepodległości 24/30 całodobowa
Mój kot umierał na Fipa, co jak później się okazało dla każdego normalnego weta powinno być oczywiste po objawach, a oni mimo wszystko wyciągneli ode mnie 350zł robiąć szereg badań po których można był spokojnie stwierdzić stan kota.Siedziałam w nocy u nich z kotem kilka godzin, po czym odesłano mnie do domu ze stwierdzeniem, że do rana wydobrzeje.Od 8rano koczowałam z nieprzytomnym kotem pod drzwiami kliniki mojego weta i zaraz po tym jak wetka przyjechała i zbadała biedactwo trzeba było uśpić.Nie jestem jedyną naciągniętą osobą przez nich na kasę przy śmiertelnie chorym zwierzaku.Kotu mojego znajomego chciano tam AMPUTOWAĆ JĘZYK!!! po tym jak zjadł kostkę na karaluchy i poparzył sobie jamę ustną.Wystarczyoł kupić lekarstwo w spreyu ze środkiem osuszająco-znieczulającym. Na co sama wpadłam jak kumpel zadzwonił do mnie w panice i poinformował mnie na jaki pomyśł wpadł tamtejszy wet.Masakryczna klinika oszustów!!!

Jeśli macie w nocy problem to śmigajcie na Ul.Gagarina.Mają nowoczesny sprzęt i tylko jednego weta na którego ludzie narzekają.Tak poza tym są w stanie na miejscu zrobić wszystkie potrzebne badania.RTG i USG dają na plytkach CD do wglądu dla innych klinik. Mają baardzo chwalone w wawie laboratorium.Więc tu jak by wet nie może zaprzeczyć wynikom badania krwi czy moczu.Czy nie zobaczyć czegoś oczywistego na prześwietleniu.Kurde, choć i to się zdarza.
NIESTETY w tym przypadku się nie zgodzę - nie poznali boleriozy u mojego psa i prawie go wykonczyli - całe szczęście inni szybko zareagowali i pies mimo wielu chorób które teraz go dopadają nieźle się trzyma.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:41   #473
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Zapwne częsc z Was wybiera się na wczasy nad morze Jesli ktos zawitalby do Ustki badź w okolice, a bylby problem z pupilem POLECAM z czystym suniemien przychodznie ARKA w słupsku. Specjalista psow i kotow, oraz specjalista chirirg, naprawde wspaniali. Mozna z nimi siedziec godzinami i gadac o zwierzakach, jak to bardzo je kochamy.
Ono moje suczki przed zastrzykiem zawsze tak uspokoją, wymiziają , ze one nigdy nie wiedza kiedy i co się stalo, a tu byl PIK, gdzie u innych wetów-koszamr
Polecam-wspaniali ludzie i super specjalisci.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:12   #474
Tomari
Przyczajenie
 
Avatar Tomari
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Moja kotka też nie lubi weterynarzy ale tego jednego uwielbiam, nim ją kupiłam 5 lat chodziłam od weterynarza do weterynarza, gdy jedna z moich kotek była w stanie krytycznym udało mi się trafić na niego, może owszem kotka zmarła ale to była białaczka wrodzona a stan już był agonalnym nie można było jej uratować, ale teraz chodzę tylko do niego z każdym moim zwierzakiem i naprawdę jest super gdyby ktoś tu trafił na Śląsk do Pawłowic i miał kłopoty ze swoim pupilem, uważam go za jednego z lepszych.
__________________
Któż to wie, czy kiedy baraszkuję ze swoją kotką, to naprawdę ja mam z tego uciechę, czy też to ona zabawia się moim kosztem?

http://swiatwidzianyokiemkota.blogspot.com/
Tomari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:48   #475
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam w Szczecinie Gabinet Weterynaryjny Fafik przy ul.Korfantego 19. duzo taniej niz gdzie indziej, dobry weterynarz i fachowa, profesjonalna pomoc. weterynarz z wieloletnim doswiadczeniem, godny zaufania.
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:17   #476
renataem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

polecam klinikę MARCEL2 oddział BEMOWO ul. Lencewicza 2a 01 - 493 Warszawa tel: (22) 638 26 11 marcel2@marcel2.pl, oddział MOKOTÓW ul. Wołoska 52 paw. 12 i 13 02 - 583 Warszawa tel: (22) 848 58 18 (22) 844 17 93
renataem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:40   #477
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

za to odradzam w Szczecinie weterynarzy z ul. Wojska Polskiego 92!! zedra ostatnia zlotowke z czlowieka, a i tak nie pomoga zwierzeciu, mimo to, beda kit wciskac, ze to dziala, a zwierze za chwile umiera. bardzo drogo maja i kroja.
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:47   #478
Resolute
Przyczajenie
 
Avatar Resolute
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 29
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Bydgoszcz

Przychodnia weterynaryjna Fila ul. Grobla 15 polecam
Resolute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:27   #479
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Z całego serca polecam
Przychodnia Amicis
Gdańsk, Elbląska 65
tel: 58 301-91-43

a zwłaszcza p.Beatę ,która jest przemiłą i kompetentną osobą. Przychodnia w tygodniu jest otwarta w dogodnych godzinach od 8 do 20 . Mają na miejscuaparaturę do badania krwi, usg i rtg . Nie boją się wyzwań (trudnych przydaków) , czasem przeprowadzają konsultację z panem Atamaniukiem z Wrocławia (specjalista USG), przeprowadzają specjalistyczne operację oraz koszty leczenia są bardzo przystępne .
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:19   #480
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam z czystym sumieniem
http://www.wetklinika.pl/
Klinika Weterynaryjna Giszowiec
ul. Mysłowicka 65a
40-453 Katowice
tel. 032 220 10 10

Lekarze z zamiłowania, z fantastycznym podejściem do zwierzaków, ceny nie wygórowane.
Trafiłam do Nich na początku tego roku (z polecenia znajomych zresztą) ale dosyć często musiałam bywać więc miałam okazję się przekonać, że powierzam moje zwierzaki w fachowe ręce( sterylizacja i złamany palec u suki, z kotem) .
Trzeba wprawdzie umawiać się na badania czy zabiegi na konkretny termin ale mając porównanie z weterynarzami w pobliżu mojego miejsca zamieszkania wolę poczekać i poświęcić pół dnia na dojazdy autobusami .
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.