gdy go potrzebuje.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 13:58   #1
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122

gdy go potrzebuje..


Czy wasi chlopcy tez gdy ich potrzebujecie , prosicie o spotkanie czasem wam odmawiaja bo umowieni sa juz z kumplami??Moj tak robi i bardzo boli mnie to , myslaalm ze oprocz tego ze jest moim chlopakiem to jest tez moim przyjacielem i gdy bede go potrzebowala to zawsze moge na niego liczyc.Jestesmy prawie 6lat razem i od pewnego czasu tak zaczelo sie dziac. gdy mowie ze bardzo cie potrzebuje on mi odpowiada -5lat( 5 lat zawsze byl na moje skinienie i teraz chce odrobic- nie iwem czy jest tak napewno ale ja to tak odbieram). Mowi ze kocha ze jestem dla niego wazna ale koledzy sa wazniejsi , ze mnie zrezygnuje dla nich ale na odwrot niestety nie.Nie wiem co mam o tym myslec, ma juz dosc zwiazku??Nie chce byc ze mna??To dlaczego mowi ze kocha i gdy jestesmy razem to okazuje mi to , na rekach mnei nosi.Ale jak nie widzimy sie to max 2 smsy , wiem pracuje nie ma czasu ,ale czasem wieczorem tego czasu tez nie ma bo siedzi z kumplami.Mam wrazenie jakby zapominal o moim istnieniu gdy nie jestem obok....przykro mi ze juz nie jestem na 1 miejscu w jego hierarchi
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:04   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: gdy go potrzebuje..

A w jakim wieku się związaliście?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:14   #3
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

EE bez przesady.Facet czasem potrzebuje takiej odskoczni i wyjśc z kumplami na piwo.Nie oczekuj od niego,że będzie chciał spędzać z Tobą 24 na dobe na każde Twoje zawołanie np. A tak w ogóle często się widujecie???A i jeszcze jedno,on to Ci powiedział,że koledzy są ważniejsi,czy są to tylko Twoje domysły,odczucia???
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:17   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: gdy go potrzebuje..

A może po prostu ma dość Twojego marudzenia, że to, że tamto i w odruchu powiedział Ci, że prędzej zrezygnuje z Ciebie niż z kolegów? Dajże mu odpocząć, bo póki co to on zaczyna od Ciebie uciekać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:19   #5
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle często się widujecie???A i jeszcze jedno,on to Ci powiedział,że koledzy są ważniejsi,czy to są tylko Twoje domysły,odczucia???
Podlączam się pod pytania .

Jesli powiedział Ci ze koledzy są wazniejsi to cos tu jest nie halo.
Jesli nie....daj chłopakowi odetchnąć
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:24   #6
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

Ja w swoim pierwszym związku,chyba też taka byłam,że chciałam spędzać z eksem 24 na dobe,że jeśli będą go potrzebować ma się zjawić,bo inaczej było mi źle.Nieraz miałam niedosć że nerwy to i doły. Jak eks musiał iść do pracy na weekend a się przez to nie spotykalismy jak zwykle albo jak pisał ze nie przyjedzie bo zmęczony.
A teraz jest inaczej,jak obecny tż chce iść na impreze,piwko do knajpy z bratem/kumplem to idzie a ja nie marudze nic a nic,że np: siedze w domu.I nie smuce się,bo ja chce się z nim spotkać.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:26   #7
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

oboje jestesmy w tym samym wieku , zaczelismy sie spotykac gdy mielismy po 17 lat.J rozumiem to ze ma prawo do spotkan z kolegami i nie neguje tego, tak naprawde caly tydzien ma na spotkania z nimi bo mieszkamy od siebie kawalek , ja sie ucze on pracuje i nie mozemy sobie codziennie pozwolic na spotkania( najczesciej mamy tylko weekendy).Problemem dla mnei jest to ze gdy ma mozliwosc spotkania sie ze mna to wybiera kumpli - tych z ktorymi widzial sie w czwartek i srode i wtorek.Gdyby to bylo spotkanie ze znajomymi z ktorymi widzi sie raz na rok to rozumiem ze mna zobaczy sie nastepnego dnia , ale nie. To sa kumple ktorzy nie maja dziewczyn , fakt wiem ze akceptuja mnie ale mimo wszystko w ich towarzystwie czuje sie zbedna chociaz moj misiek okazuje mi uczucia . Mam zal do niego ze gdy mam problem to nei zawsze moge liczyc na niego bo juz sa koledzy , czuje ise zepchnieta na dalszy plan , jakbym zatykala luki w jego grafiku.Niby nei powiedzial ze koledzy sa wazniejsi ale gdy o to zapytalam to tez nie zaprzeczyl.Mowi ze chce spedzic ze man cale zycie ale mi brakuje w tym zwiazku tej najzwyklejszej przyjazni
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 14:27   #8
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Mowi ze kocha ze jestem dla niego wazna ale koledzy sa wazniejsi , ze mnie zrezygnuje dla nich ale na odwrot niestety nie.
Jeśli tak powiedzial jak w cytacie ( nie mowimy o domysłach) to zaczęłabym się zastanawiać. Dla mnie coś tu bardzo nie tak.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:35   #9
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

to ze zrezygnuje ze mna ie dla nich a z nich dla mnie nie - mialam juz kilka razy tak sytuacje i to mnie boli , fakt nei zdarza sie to bardzo czesto ale jednak.Gdy go prosze spotkaj ise ze mna bo naprawde cie potrzebuej - mam odpowiedz - jutro...kiedys...bo sie ustawilem a nei bardzo moge odwolac.Ale gdy ze man ise ustawia i przychodzi dany dzien to - napewno sie nie umawialismy cos ci sie pomylilo glutku kochany( zawsze taka sama odpowiedz)
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:37   #10
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

Przykre....
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:55   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
oboje jestesmy w tym samym wieku , zaczelismy sie spotykac gdy mielismy po 17 lat.J rozumiem to ze ma prawo do spotkan z kolegami i nie neguje tego, tak naprawde caly tydzien ma na spotkania z nimi bo mieszkamy od siebie kawalek , ja sie ucze on pracuje i nie mozemy sobie codziennie pozwolic na spotkania( najczesciej mamy tylko weekendy).Problemem dla mnei jest to ze gdy ma mozliwosc spotkania sie ze mna to wybiera kumpli - tych z ktorymi widzial sie w czwartek i srode i wtorek.Gdyby to bylo spotkanie ze znajomymi z ktorymi widzi sie raz na rok to rozumiem ze mna zobaczy sie nastepnego dnia , ale nie. To sa kumple ktorzy nie maja dziewczyn , fakt wiem ze akceptuja mnie ale mimo wszystko w ich towarzystwie czuje sie zbedna chociaz moj misiek okazuje mi uczucia . Mam zal do niego ze gdy mam problem to nei zawsze moge liczyc na niego bo juz sa koledzy , czuje ise zepchnieta na dalszy plan , jakbym zatykala luki w jego grafiku.Niby nei powiedzial ze koledzy sa wazniejsi ale gdy o to zapytalam to tez nie zaprzeczyl.Mowi ze chce spedzic ze man cale zycie ale mi brakuje w tym zwiazku tej najzwyklejszej przyjazni
Widać związek zaczął go nudzić. Może zaczął myśleć (sam lub pod czyimś wpływem), że nie zdążył się wyszaleć, bo poznaliście się w dość młodym wieku. Może patrzy na swoich 22-letnich kumpli, którzy nikomu (może poza rodzicami) nie muszą się tłumaczyć co robią, gdzie idą, z kim. Zaczyna mu chyba brakować tej wolności i swobody. Daj mu zatęsknić, też okaż czasami nieco obojętności. Niech czuje, że to, że jesteście razem nie jest takie oczywiste i może się skończyć, jeśli się nie postara. Bo jak na razie to on jest na wygranej pozycji - robi co chce, ma dużo czasu dla siebie, mało dla Was a nadal z nim jesteś. Skoro nie musi się starać, to nie będzie się starał. A ze swojej strony wymyśl coś atrakcyjnego. Może Wasze spotkania są tak przewidywalne, że mu się odechciewa. Jak zapyta, co będziecie robić to mu powiedz "coś nowego, to niespodzianka". I zróbcie coś nowego, coś fajnego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 14:55   #12
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

wlasnie przykre....ale dlaczego tak jest??Nie rozumiem faceta wogoel , nie bronie mu spotkan jak juz sie spotka nie dzwonie nie pisze - niech ma ten czas dla siebie, ale czasami sa naprawde takei sytuacje kiedy jest mi potrzebna jego bliskosc a nie ma jej;(
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:01   #13
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

masz racje Doris1981 dam mu odpoczac i sama odpoczne.Wiem ze sie kochamy czuje to i naprawde mi to okazuje ale tylko wtedy gdy jestem z nim.Teraz ja przestane pisac smsy , dzwonic, niech sie teraz on zastanowi co jestNie chce go stracic ale zwiazek bez przyjazni nie jest zbyt wiele wart, najwyzej kumple go pociesza
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:02   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
wlasnie przykre....ale dlaczego tak jest??Nie rozumiem faceta wogoel , nie bronie mu spotkan jak juz sie spotka nie dzwonie nie pisze - niech ma ten czas dla siebie, ale czasami sa naprawde takei sytuacje kiedy jest mi potrzebna jego bliskosc a nie ma jej;(
Aneczko, a porozmawiałaś z nim na spokojnie, jasno, o co Ci chodzi? Bo facetowi, jak już pewnie zauważyłaś, trzeba dawać mega jasne komunikaty o co chodzi. Ja już się nauczyłam mówić mojemu TŻ wszystko wprost, trochę jak dziecku. "Jestem smutna dzisiaj - potrzebuję abyś mnie przytulił", "Dawno nie byliśmy na randce - co powiesz na kino/masz jakieś pomysły w tej sprawie" etc. Bo jak powiesz "a smutno mi dzisiaj..." i oczekujesz, że facet się domyśli "acha to chcesz się spotkać i pocieszenia" to niestety, nieliczni faceci domyślą się tego. Najczęściej trzeba dopowiedzieć o co chodzi, jeśli mówimy im o uczuciach. Nie tylko samo "jest mi smutno"/"jest mi przykro" ale jeszcze "jest mi smutno bo ... i możesz mi pomóc w ten sposób że ...", "jest mi przykro bo ... i chciałbym żeby ...". Oczywiście, jeśli na takie jasne próby, komunikaty, odpowiada olewająco, woli spotkanie z kumplami, to problem jest głębszy i cóż, to już wybór kobiety, czy chce z takim facetem iść przez życie. Bo to by świadczyło o tym, że mu mało zależy i nie wie, co to dojrzały związek i wspieranie partnerki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:05   #15
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

No,to ja nierozumiem jego zachowania.Zgadzam się z wypowiedzią doris. Na Twoim miejscu poprostu bym z nim o tym pogadała,jak się czujesz gdy on wobec Ciebie tak postępuje,bo co z tego że zaczniesz go olewać jak on się może mnie domysli o co Ci chodzi.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:16   #16
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: gdy go potrzebuje..

Doris wszystko w tym temacie napisała.
22 lata - to tak na prawdę jeszcze szczenięcy wiek. Trzeba sie pokazac przed kupmlami, poszaleć z nimi, przeprowadzać głupie rozmowy...przejdzie mu.
Powiedz mu jasno jak się czujesz- bez owijania w bawełnę.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:17   #17
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

juz rozmawialm i bylo prze pewien czas oki a teraz od nowa ja nie iwem czy im trzeba przypominac ze czasami ich zachowanie boli
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:28   #18
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
juz rozmawialm i bylo prze pewien czas oki a teraz od nowa ja nie iwem czy im trzeba przypominac ze czasami ich zachowanie boli
Jasne ze trzeba. Trzeba im trabic do ucha jasne komunikaty. Za kazdym razem gdy czujesz się zle mów o tym- raz zdecydowanie nie wystrczy.
Po waszej rozmowie był ok przez jakis czas...mysli ze swoje odbędnił Ty juz jestes zadowolona i moze dalej robic tak jak robił.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:36   #19
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

nie rozumiem dlaczego odrazu nei spotykamy tej swojej drugiej polowy jest za***iscie czujemy sie ze soba wspaniale jednym slowem RAJ nie zwiazek.Zawsze musi byc cos , jak nie zdrada to nalog, jak nei to to tamto dlaczego nie moze byc zawsze dobrze tylko takei docieranie sie , takie szarpanie ze soba.Prze te 5 lat naprawde jestem szczesliwa ale taka glupota musi to macic
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 15:40   #20
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Widać związek zaczął go nudzić. Może zaczął myśleć (sam lub pod czyimś wpływem), że nie zdążył się wyszaleć, bo poznaliście się w dość młodym wieku. Może patrzy na swoich 22-letnich kumpli, którzy nikomu (może poza rodzicami) nie muszą się tłumaczyć co robią, gdzie idą, z kim. Zaczyna mu chyba brakować tej wolności i swobody. Daj mu zatęsknić, też okaż czasami nieco obojętności. Niech czuje, że to, że jesteście razem nie jest takie oczywiste i może się skończyć, jeśli się nie postara. Bo jak na razie to on jest na wygranej pozycji - robi co chce, ma dużo czasu dla siebie, mało dla Was a nadal z nim jesteś. Skoro nie musi się starać, to nie będzie się starał. A ze swojej strony wymyśl coś atrakcyjnego. Może Wasze spotkania są tak przewidywalne, że mu się odechciewa. Jak zapyta, co będziecie robić to mu powiedz "coś nowego, to niespodzianka". I zróbcie coś nowego, coś fajnego.
Podpisuje się pod tym...
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:58   #21
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: gdy go potrzebuje..

Zmęczył się byciem w związku, nawet nie Tobą. Inni , jeg kumple mają lepiej, robią co i kiedy chcą.
Jednak wyraźnie nie chce z Ciebie do końca zrezygnować bo kocha, pragnie,jest z Tobą szczęśliwy. Z czasem doceni, że to jednak on prowadzi to lepsze życie z Tobą niż oni sami w pojedynkę.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 16:37   #22
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: gdy go potrzebuje..

tylko kiedy to doceni. ..nie bedzie za pozno...moze przesadzam bo nei mysle o zrywaniu ludzie nei takie maja problemy i sa razem ale naprawde jest mi przykro tak wiele przeciez nie wymagam.Jego kumple mowia mu ze zazdroszcza mu samego faktu ze jest sie z kims tyle czasu i jest dobrze
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 18:10   #23
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: gdy go potrzebuje..

Może wystarczy,że przestaniesz nalegać na spotkania, nie przyjdzie na umówione spotkanie nic nie mów, nie komentuj. On poczuje,że Cie traci albo że może Cie stracić i wtedy zobaczymy.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:23   #24
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: gdy go potrzebuje..

Moje przemyslenia- skoro sam CI odpowiada : 5lat( 5 lat zawsze byl na moje skinienie i teraz chce odrobic- nie iwem czy jest tak napewno ale ja to tak odbieram- to mu się nie dziwie, bo ile można...

Więcje wytchnienia, sam wrócic, faceci jak koty, smai wracają
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:24   #25
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: gdy go potrzebuje..

Moje przemyslenia- skoro sam CI odpowiada : 5lat( 5 lat zawsze byl na moje skinienie i teraz chce odrobic- nie iwem czy jest tak napewno ale ja to tak odbieram- to mu się nie dziwie, bo ile można...

Więcej wytchnienia, sam wróci, faceci jak koty, sami wracają
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:29   #26
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez aneczka_10 Pokaż wiadomość
masz racje Doris1981 dam mu odpoczac i sama odpoczne.Wiem ze sie kochamy czuje to i naprawde mi to okazuje ale tylko wtedy gdy jestem z nim.Teraz ja przestane pisac smsy , dzwonic, niech sie teraz on zastanowi co jestNie chce go stracic ale zwiazek bez przyjazni nie jest zbyt wiele wart, najwyzej kumple go pociesza

dobre podejscie i stwierdzenie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:33   #27
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Może wystarczy,że przestaniesz nalegać na spotkania, nie przyjdzie na umówione spotkanie nic nie mów, nie komentuj. On poczuje,że Cie traci albo że może Cie stracić i wtedy zobaczymy.
No właśnie,albo przejrzy na oczy,albo będzie mu to na ręke aby odejść,bo pewnie on zazdrości kolegom wolnosci,że mogą robić co chcą,żadna baba nimi nie rządzi.A koledzy zazdroszczą mu tego że kogoś ma.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:04   #28
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: gdy go potrzebuje..

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
No właśnie,albo przejrzy na oczy,albo będzie mu to na ręke aby odejść,bo pewnie on zazdrości kolegom wolnosci,że mogą robić co chcą,żadna baba nimi nie rządzi.A koledzy zazdroszczą mu tego że kogoś ma.
Ale pewno (bo im to trudno wyznać) żaden drugiemu nie powie Ty, stary.. Normalnie Ci tego zazdroszcze. Zazdroszcze Ci tej babki
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.