Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 16:38   #751
vanillaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
tabletki i saszetki mają taki sam skład, tabletki łykamy 4 dziennie a saszetki wypijamy dwie


Zaczełam właśnie 4 opakowanie Innoevu, skóra niewiele gładsza ale waże 2 kilo mniej.
piszą że 4 tabletki trzeba łykać w przypadku zaawansowanego cellulitu..

a czy na opakowaniu z saszetkami jest informacja żeby wypijać więcej niż 2 w takim przypadku?

bo jeśli nie to chyba rzeczywiście 2 saszetki są mocniejsze niż 2 tabletki

wydaje mi się że łykanie tabletek jest chyba wygodniejsze
__________________
MOJE KOSMETYKI i UBRANIA:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240960
vanillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:26   #752
vanillaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez klejuszek Pokaż wiadomość
Witam!
Jezeli chodzi o fotki - te z tylu to akurat tak zdjecie zostalo wykonane, ze nie bylo widac, ale z cellulitem bylo gorzej niz z przodu. Nie martw sie i ty dasz rade
Ja GUAM zaczelam stosowac ok 1,5 roku temu - i tak bardzo mi pomogl ze wogle nie bylo widac cellulitu (tylko po scisnieciu skory). No troszke z nim przesadzilam - wyszczuplil mnie totalnie.
Zdecydowalam sie ostatnio jednak na Inneov bo chcialam jak najbardziej doprowadzic nogi do porzadku - poki nie mam innych wydatkow, to moglam se pozwolic. Tez jestem bardzo zadowolona z niego - usunal mi pelno tluszczu pod skora, spokojnie moge zalozyc noge na noge, przykucnac...
Dziala od wewnatrz - mam nadzieje ze jak zakoncze cala kuracje Inneov to na dluzszy czas bede mogla zapomniec o cellulicie I wiadomo zaden krem nie dziala jednak pod skora.
Poza tym zadnych innych preparatow doustnych nie bralam to nie doradze.
Jezeli stac cie to spokojnie mozesz GUAM i Inneov jednoczesnie stosowac - mysle ze tym predzej bedziesz miala problem z glowy. Guam - efekt juz po 1 uzyciu, Inneov - musisz byc cierpliwa.
A i super ze cwiczysz - ja jestem za leniwa - ale dla chcacego nic trudnego.
Pozdrawiam
czy mogę prosić o podanie dokładnej nazwy Guam który stosowałaś?
__________________
MOJE KOSMETYKI i UBRANIA:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240960
vanillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:18   #753
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale przeczytałam skład a w nim jest wyciąg z kory, wapno i siarczan glukozaminy, oprócz tego inne niekorzystne dodatki.

Moje drogie Panie proponowałabym jednak zbadać hormony przy zaawansowanym stadium, to właśnie byt wysoki poziom w stosunku do progesteronu (innego hormonu żeńskiego wydzielanego przez jajniki). Od tej dysproporcji zaczyna się łańcuch reakcji, którego efektem są grudki i nierówności na udach, pośladkach, brzuchu, a czasem nawet na piersiach i wewnętrznej stronie ramion. W okresie dojrzewania u kobiet przybywa ilość komórek tłuszczowych.Jest to zjawisko normalne, gdyż organizm dojrzewającej kobiety musi zgromadzić pewną ilość tłuszczu, by rozpocząć regularne cykle menstruacyjne.

Mam parę naturalnych sposobów otóż

Mieszam oliwę z aloesem dosypując do tego sody. Miąż aloesu zawiera polisacharydy przywracające zdolność do zewnętrznych membran komórkowych, poprawiając ich przepuszczalność , w tej sposób dotleniasz komórki, a także transport substancji niepotrzebnych na zewnątrz. W gabinetach jest często stosowany.
Ma wszechstronne działanie wspomaga trawienie i wiele innych.

Po nałożeniu czuje delikatne mrowienie , lubię to uczucie.

Drugi pomysł to glinka koniecznie w proszku, w żadnej masce, ponieważ glinka absorbuje wszystkie zamieszczenia nawet te z powietrza. Nakładając ją trzeba ją cały czas spryskiwać.

Przywraca równowagę mineralną i silnie odtoksyczniając skórę pozwala przyspieszyć "leniwą" przemianę materii. Dzięki zawartości krzemu (56%) glinka pomaga w "naprawie" elastyczności tkanki łącznej i przywraca naturalną równowagę wodno-lipidową w skórze. Poprawia krążenie i przyczynie się do szybkiej likwidacji grudek tłuszczowych. Likwiduje szorstkość skóry. Stymuluje proces regeneracji i odnowy naskórka. Działa ujędrniająco i rewitalizująco. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

Kupiłam na allegro 1 kg glinki po niskiej cenie, zabiegi u kosmetyczki z użyciem glinki kosztują krocie

Przepraszam, że obalam ten preparat, ale uważam , że jest przereklamowany i za drogi.
To ,że inneov może być przereklamowany to fakt - zgadzam się - koncern Lorea'l nie szczędzi kaski na drogie kampanie reklamowe, a z tą glinką to dobry pomysł
Powiedz mi tylko skąd bierzesz aloes - z domowych domiczek? czy jest dostępny w sprzedarzy?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:56   #754
lizzy0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
GG do lizzy0209
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

utopia28wawa a jaką tą glinkę kupowałaś? zieloną? czy jakaś specjalna? możesz podać firmę? a co do aloesu to tez
z góry dzieki za odpowiedź
lizzy0209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:34   #755
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam! Stosowalam GUAM FORMULA A FREDDO Chlodzacy koncentrat odchudzajacy i antycellulitowy.
Inneov zaczynam 5 opakowanie- saszetki. Mialam 2 dni przerwy bo bylam chora. Nie wiem czy juz jestem zniechecona ale zdaje mi sie, ze juz co mial mi usunac to usunal. W sumie wiecej niz oczekiwalam ale jeszcze troszke moglby nad kolanami tluszczyku rozbic. Tak czy inaczej pije dalej, wytrwam do konca
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:00   #756
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

klejuszku , a myślisz że sam Guam da efekty? nie chcę pić inneov. Chcę się tylko smarować Guam'em, odstawić słodycze, a prócz Guamu samorwać się jeszcze czymś innym, jakimś ujędrniaczem z drogerii

Chciałabym po miesiącu sotosowania Guam (co dziennie lub co dwa dni zgodnie z zaleceniami + folia, 45 minut pod kocykiem itp itd) widzieć efekty i móc śmgać w szoratch bez zastanawiania się czy coś widać czy nie widać

I czy stronka www.cosmoline.pl jest godna zaufania? wiecie coś? klejuszku i daj mi znać czy ten Guam: http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opi...amfreddo2.html jest odpowiedni i czy 500 g starczy mi na miesiąc? I dlaczego pijesz jeszcze inneov skoro po Guam masz takie rewelacyjne efekty
Dziś chcę zamówić, daj znać czy warto!
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:26   #757
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
To ,że inneov może być przereklamowany to fakt - zgadzam się - koncern Lorea'l nie szczędzi kaski na drogie kampanie reklamowe, a z tą glinką to dobry pomysł
Powiedz mi tylko skąd bierzesz aloes - z domowych domiczek? czy jest dostępny w sprzedarzy?

Wspaniały pomysł z uwagi na to, że zabiegi w salonach piekności kosztują fortunę, aloes kupuję w aptece włąsnie taki http://allegro.pl/item348260819_aloe...rzedawca_.html
to nie jest żadna reklama strony z allegro.
Aloes jest wspaniały na przemianę materii , tak jak jest napisane na stronie, jest zagęszczony więc przenika przez skórę i błony śluzowe.
Chce jednak też kupić sobie w doniczce, pewnie będzie mi go wtedy podżerał kot
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 10:33   #758
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez lizzy0209 Pokaż wiadomość
utopia28wawa a jaką tą glinkę kupowałaś? zieloną? czy jakaś specjalna? możesz podać firmę? a co do aloesu to tez
z góry dzieki za odpowiedź
Kupiłam zieloną, bo mam tłustą skórę. Firma jest nie ważna . Ważne jest aby była w formie proszku, kupiłam na allegro od faceta, który ma dobry produkt , jeden minus czekałam parę dni na przesyłkę, ale warto wytrzymać Ta wychodzi moim zdanie najtaniej
http://allegro.pl/item355108182_glin...g_francja.html
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:46   #759
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dzieki Utopia , jak skończę się maziać błotem guam to spróbuje i aloesu i glinki
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:42   #760
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Niuniaczek ,kupiłaś już Guam? z jakiej stronki? bo nie wiem czy www.cosmoline.pl jest ok..
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:53   #761
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Niuniaczek ,kupiłaś już Guam? z jakiej stronki? bo nie wiem czy www.cosmoline.pl jest ok..
nie ja kupiłam na Allegro i wychodzi taniej, Super sprzedawca który ma również drogerie internetowa ale na Allegro ma taniej

http://moto.allegro.pl/item349377677...ca_gratis.html

kupiłam ten co na aukcji + 300 g Arizona rapida + folia ( Arizona niezle szczypie ale nic mi nie popękało mimo że trzymałam 35 min zamiast 15 )
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 23:02   #762
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
klejuszku , a myślisz że sam Guam da efekty? nie chcę pić inneov. Chcę się tylko smarować Guam'em, odstawić słodycze, a prócz Guamu samorwać się jeszcze czymś innym, jakimś ujędrniaczem z drogerii

Chciałabym po miesiącu sotosowania Guam (co dziennie lub co dwa dni zgodnie z zaleceniami + folia, 45 minut pod kocykiem itp itd) widzieć efekty i móc śmgać w szoratch bez zastanawiania się czy coś widać czy nie widać

I czy stronka www.cosmoline.pl jest godna zaufania? wiecie coś? klejuszku i daj mi znać czy ten Guam: http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opi...amfreddo2.html jest odpowiedni i czy 500 g starczy mi na miesiąc? I dlaczego pijesz jeszcze inneov skoro po Guam masz takie rewelacyjne efekty
Dziś chcę zamówić, daj znać czy warto!
Witaj, mysle ze sam guam pomoze bardzo. Ja nic poza tym nie stosowalam a wygladzil mi skore tak ze na zewnatrz nie bylo nic widac. Po ponad roku zaczelam jednak Inneov bo Guam jest za silny i wyszczuplil by mnie na pieprz. Pije inneov poniewaz jak scisne skore to jeszcze widac zalegajacy gleboko cellulit, i chce rozprawic sie z nim na dluzej poki mnie na to stac... bo za rok moze beda dzieci

Ze str ktora podajesz nie kupowalam ale mysle ze jest OK, tym bardziej skorzystaj ze sprawdzonych np str allegro - Niuniaczek cos pisala.
Ten Guam jest dobry - akurat ja go stosowalam. Na miesiac powinien ci starczyc, jezeli bedziesz smarowac go dosc cienko.
Wierze ze dasz rade - ja z 3 stopniem i poczatkami chorych zyl (przez cellulit) wygralam z Guam to i ty zlikwidujesz pomaranczowa skorke.

Nizej masz link z forum o guam,
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117841

Wiem, ze to moze nie wiarygodne ale sprawdzisz na sobie to sie przekonasz.
pa, pa!
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 00:00   #763
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Guam w paście! Przecież to glina za taką cene?
Może coś zacytuje i Was zacielawie.

Czy wiecie, że marchewka, burak, rzepa, ziemniaki nie gniją przez całą zimę, jeśli na kilka sekund zanurzyć je do roztworu glinki, a potem wysuszyć.Szczury i myszy nie trują się trucizną, jeśli w pobliżu zalega warstwa gliny. Jeśli głowę myć glinianą wodą (dodawać do wody niewielką ilość gliny), to znika łupież. Jeśli glinę rozcieńczyć wodą, położyć na szmatkę i natrzeć zęby, to dziąsła przestaną krwawić, a zęby będą białe. Jeśli papier toaletowy posypywać glinką to nigdy nie będziemy mieli hemoroidów. Jeśli oczy myć wodą, która jest na powierzchni warstwy gliny, to leczą się stany zapalne oczu i powiek..." - cytat z wypowiedzi ludności zamieszkałej w rejonie występowania kambryjskiej glinki zielonej.

Glinka dzięki temu że jest sucha nie zawiera bakterii, pochłania ona płynne i gazowe toksyny, zapachy, gazy i zabija zarazki chorobotwórcze.
W medycynie ludowej glina jest wykorzystywana w bardziej szerokim zakresie i stosowana jest przy leczeniu chorób nowotworowych różnorodnej lokalizacji, białaczka, nowotwory łagodne, polipy, tarczyca, stany zapalne i stwardnienia węzłów chłonnych, niedokrwistość, bóle głowy, miażdżyca, porażenie, zaburzenia nerwowe, padaczka, choroby mózgu, , stany zapalne ucha, choroby oczu, choroby żeńskie (zapalenie gruczołu sutkowego, wypadnięcie macicy, włókniak, polipy, torbiel, nieregularna miesiączka, zapalenie pochwy, różnorodne stany zapalne cukrzyca, choroby organów trawienia (nieżyt żołądka, zaparcia, kolka jelitowa, nieżyt jelita cienkiego, wypadnięcie odbytnicy, (hemoroidy), zapalenie wątroby, żółtaczka, choroby nerek, pęcherza, choroby serca, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie opłucnej, gruźlica, kaszel, katar, zapalenie zatoki szczękowej, polipy nosa, krwotok nosowy, angina, choroby skórne (wyprysk, łuszczyca, róża, brodawki), łysienie, krzywica, zapalenie stawów, reumatyzm, urazy (stłuczenia, zwichnięcie) choroby kości i stawów (złamania, rozciągnięcie wiązadeł), rany, wrzody i inne choroby.
Glinka jest wskazana każdemu niezależnie od diagnozy, bo jest to środek naturalny i bardzo efektywny. Normalizuje on proces przemiany materii, działa uzdrawiająco i zwiększa działanie innych środków leczniczych - ziół, homeopatia, leczenie lekami i chirurgiczne.
Po jej rozdrobnieniu i zmieszaniu z wodą powstaje jednolita, gęsta zawiesina stosowana do kąpieli, zawijań, okładów, maseczek itp.
Każda wydobyta partia poddawana jest wnikliwej analizie mikrobiologicznej i radiologicznej, co jest gwarancją czystości jej unikatowego składu.
Maseczki sporządzone na bazie glinek dają efekt natychmiastowy przewyższający niejednokrotnie działanie kremów i innych preparatów kosmetycznych.
Wszystkie maseczki z glinki dodają skórze witalności, działają stymulująco na naturalny system regeneracji , skutecznie eliminują złogi tłuszczu, toksyn, jednocześnie dostarczając cennych minerałów dla zdrowia skóry. Idealnie pielęgnują wygładzają, ujędrniają skórę. Usuwają martwe komórki warstwy rogowej, ograniczają pękanie naczyń krwionośnych. Poprawiają ukrwienie. Działają przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie. Wysoka zawartość w glince dwutlenku tytanu nadaje skórze pięknej "porcelanowej" bieli a także tworzy naturalną ochronę przed promieniami UVA i UVB.


http://209.85.135.104/search?q=cache...ient=firefox-a

Pamiętajcie nie kupujcie glin, glinek w paście.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:14   #764
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?



przerażają mnie takie ilości wiadomości

i tak kupię Guam bo skąd ja gline wytrzasne? z resztą Guam ma takie świetne opinie więc wolę już wydać te 130zł za 500g i sie tym maziać niż szukać gdzieś samej gliny. Z resztą w Guam są algi, nie sama glina. Dziś zamawiam z www.cosmoline.pl lub z linku od Niuniaczka.
Klejuszku.. tak bym chciała po miesiącu stosowania być zadowoloną z efektów! i żeby mi te 500g starczyło na cały maj.. i żeby mi po ewentualnie osiągniętych efektach nie wrócił po tygodniu cell
Bliscy pukają się w głowę jak im opowiadam o Guam i że tyle kasy chcę wpakować w błotko Twierdzą że nie dostrzegają u mnie żadnego cellulitu Ale ja widzę
Wierzę w ten Guam ale gdzieś tam boję się że nic mi nie da ta miesięczna kuracja
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:00   #765
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość


przerażają mnie takie ilości wiadomości

i tak kupię Guam bo skąd ja gline wytrzasne? z resztą Guam ma takie świetne opinie więc wolę już wydać te 130zł za 500g i sie tym maziać niż szukać gdzieś samej gliny. Z resztą w Guam są algi, nie sama glina. Dziś zamawiam z www.cosmoline.pl lub z linku od Niuniaczka.
Klejuszku.. tak bym chciała po miesiącu stosowania być zadowoloną z efektów! i żeby mi te 500g starczyło na cały maj.. i żeby mi po ewentualnie osiągniętych efektach nie wrócił po tygodniu cell
Bliscy pukają się w głowę jak im opowiadam o Guam i że tyle kasy chcę wpakować w błotko Twierdzą że nie dostrzegają u mnie żadnego cellulitu Ale ja widzę
Wierzę w ten Guam ale gdzieś tam boję się że nic mi nie da ta miesięczna kuracja
Taaa skądja to znam... u mnie jest non stop a po co ci to...przecież chuda jesteś, jaki celulit??? ty go nie masz itd... wiadomo przecieżnie nie chodzę i wszystkim nie pokazuję, a w obcisłych jeansach nie widac ze sie ma tłuste nogi..
A jesli chodzi o tę glinkę to po zakończeniu kuracji guam-em ją wyprobuję, jest tania wiec mozna zaryzykowac

Utopia a ty masz problemy z celulitem czy maziasz sie profilaktycznie?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:29   #766
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja juz przedwczoraj zakonaczylam swoje 15 dni....dzis wypije jakos 16 z dniem przerwy z próbki (oswiece sie) no i niestety chyba zrezygnuje a szkoda bo schudlam bez wysilku 4 kg mimo ze jadłam to dzisna wadze 57 nie wiem jakim cudem.
no i waham sie waham waham.
czy 2 tyg z ionneov czy jakies inne przyejmnosc..kurde czemu to takie drogie jest
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:02   #767
starterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Witam,

To mój pierwszy wpis na forum - szukając rozwiązania moich problemów trafiłam tutaj. Ja właśnie zaczynam kuracje
I mam jeszcze dużo wiary i zapału.
starterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:31   #768
starterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Postanowiłam napisać i podzielić się z Wami moimi spostrzerzeniami szczególnie dlatego że używam innych środków niż większość wypowiadających się na forum.

Jestem na początku kuracji na którą składa się:
- masaż własnoręczny 2 razy dziennie po conajmniej 5 minut Antycellulitowym olejkiem do masażu - frei Cellulite+ (52zł- starcza na kilka miesięcy)
- Plastry Wyszczuplające Slim - VITA (codziennie jeden plasterek przyklejany na 24godziny w miejsca dotknięte cellulitem) (36zł-na 28 dni)
- picie napoju Specyfic Cellulite Drink (zawartość fiolki rozpuszcza się w 1-1,5 litra wody i pije przez cały dzień) (56zł- na 10 dni- trzeba zużyć 1,5 opakowania a potem miesiąc przerwy i jeszce raz- to powinno wystarczyc)

Taki zestaw poleciła mi pewna bardzo sympatyczna pani w aptece, która sama twierdziła że to stosuje i efekty są naprawde dobre. Pokazała mi 10 produktów - zupełnie nie wiedziałam co wybrać więc mi doradziła. Chodzi o działanie na kilku frontach.
Z dobrych rad usłuszałam jescze: koniec z gorącymi kąpielami, unikanie soli która zatrzymuje wode (chodzi tu o mocno słone pokarmy), ograniczenie słodyczy i tłustych potraw), do tego trochę ruchu i dużo dużo płynów!
pierwsze 2 rzeczy używam już od tygodnia i widzę pewną poprawę. To jest motywujące!
Od dziś piję drinki (dam Wam znać czy coś dają)

I jeszcze coś o mnie: mam 22 lata 169cm i 58kg - więc jestem raczej szczupła(zawsze trzymałam się w tej wadze +/-), ale widać to nie wystarcza... Problemy mam od paru miesięcy
Życzę wszystkim powodzenia i samodyscypliny
starterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:52   #769
eemiiliiaa
Raczkowanie
 
Avatar eemiiliiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Klejuszku ja też poproszę o zdjęcia, również mam cellulit 3 stopnia, zakupiłam sobie w tym tygodniu inneov i przymierzam się do kupna guam.
anna.w77@wp.pl
Pozdrawiam
eemiiliiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 11:54   #770
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez starterka Pokaż wiadomość
Postanowiłam napisać i podzielić się z Wami moimi spostrzerzeniami szczególnie dlatego że używam innych środków niż większość wypowiadających się na forum.

Jestem na początku kuracji na którą składa się:
- masaż własnoręczny 2 razy dziennie po conajmniej 5 minut Antycellulitowym olejkiem do masażu - frei Cellulite+ (52zł- starcza na kilka miesięcy)
- Plastry Wyszczuplające Slim - VITA (codziennie jeden plasterek przyklejany na 24godziny w miejsca dotknięte cellulitem) (36zł-na 28 dni)
- picie napoju Specyfic Cellulite Drink (zawartość fiolki rozpuszcza się w 1-1,5 litra wody i pije przez cały dzień) (56zł- na 10 dni- trzeba zużyć 1,5 opakowania a potem miesiąc przerwy i jeszce raz- to powinno wystarczyc)

Taki zestaw poleciła mi pewna bardzo sympatyczna pani w aptece, która sama twierdziła że to stosuje i efekty są naprawde dobre. Pokazała mi 10 produktów - zupełnie nie wiedziałam co wybrać więc mi doradziła. Chodzi o działanie na kilku frontach.
Z dobrych rad usłuszałam jescze: koniec z gorącymi kąpielami, unikanie soli która zatrzymuje wode (chodzi tu o mocno słone pokarmy), ograniczenie słodyczy i tłustych potraw), do tego trochę ruchu i dużo dużo płynów!
pierwsze 2 rzeczy używam już od tygodnia i widzę pewną poprawę. To jest motywujące!
Od dziś piję drinki (dam Wam znać czy coś dają)

I jeszcze coś o mnie: mam 22 lata 169cm i 58kg - więc jestem raczej szczupła(zawsze trzymałam się w tej wadze +/-), ale widać to nie wystarcza... Problemy mam od paru miesięcy
Życzę wszystkim powodzenia i samodyscypliny

Mam 30 lat 173 wzrostu i waże 78kg i wyglądam jak na tym zdjęciu , więc ktoś kto pisze , że raczej jest szczupły przy takim zroście musi mieć dużo czasu i pieniędzy. Cellulit nie nie ma nic do wagi, no ale w Twoim wieku też tyle ważyłam skup się na zdrowym jedzeniu, masz racje.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 12:30   #771
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość


przerażają mnie takie ilości wiadomości

i tak kupię Guam bo skąd ja gline wytrzasne? z resztą Guam ma takie świetne opinie więc wolę już wydać te 130zł za 500g i sie tym maziać niż szukać gdzieś samej gliny. Z resztą w Guam są algi, nie sama glina. Dziś zamawiam z www.cosmoline.pl lub z linku od Niuniaczka.
Klejuszku.. tak bym chciała po miesiącu stosowania być zadowoloną z efektów! i żeby mi te 500g starczyło na cały maj.. i żeby mi po ewentualnie osiągniętych efektach nie wrócił po tygodniu cell
Bliscy pukają się w głowę jak im opowiadam o Guam i że tyle kasy chcę wpakować w błotko Twierdzą że nie dostrzegają u mnie żadnego cellulitu Ale ja widzę
Wierzę w ten Guam ale gdzieś tam boję się że nic mi nie da ta miesięczna kuracja
A mnie przerażają wiadomości z taką ilością emotikonek!

Czytać lubię szczególnie mądre rzeczy dlatego zapraszam też http://www.wizaz.pl/images/beata/glinka/
http://www.wizaz.pl/images/basia_kwi...i_kosmetyczne/
i zielona glinka zamiast guam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=guam
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=6753

Nie gline, tylko glinkę i dawałam linki, ale jak ktoś nie lubie czytać to się nie doczyta. Czytaj proszę ze zrozumieniem. Właśnie poświeć się i czytaj

Moja glinka 1 kg za 36zł powoduje od razu zmiany na mojej skórze, widzę jak pobudza moje krążenie. Dopiero zaczełam ją stosować. Nie mam nic do alg , ale cena mnie przeraża.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:04   #772
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Glinka jest też do picia proszę bardzo przeczytajcie http://209.85.129.104/search?q=cache...ient=firefox-a
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:01   #773
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Probowala ktoras z was kapsulki? Czy sa tak samo skuteczne jak sadzetki?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 19:09   #774
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Utopia myslisz ze taka glinka jest w porzadku? W aukcji nic nie pisze o redukcji celulitu http://www.allegro.pl/item358127621_...na_glinka.html ?
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 07:31   #775
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Guamek już do mnie dotrał Kurację zacznę od dziś lub od jutra ale o efektach będę pisać na sronce o Guam jakby co Zamówiłam na cosmoline.pl Z przesyłką kosztowało 140 zł i jeśli zobaczę efekty, a mój "apetyt wzrośnie w miarę jedzenia" to będę te 140 zł inwestować częściej w razie potrzeby. Wolę gotowy preparat niż bawić się w jakieś rozrabianie glinek.
A co do ilości EMOTIKONEK Utopio ,to nie zamierzam zrezygnować z ich wstawiania bo jest we mnie tyle EMOCJI, które chcę wyrażać, że uduszę się jak tego zaprzestanę D
Oooo!
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:49   #776
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Utopia myslisz ze taka glinka jest w porzadku? W aukcji nic nie pisze o redukcji celulitu http://www.allegro.pl/item358127621_...na_glinka.html ?
Moja droga to jest strona allegro, jak byś poczytała to co kopiowałam wcześnie to byś wywnioskowała , że jest na cellulitis, czy zwykły tekst napisany a stronie allegro jest bardziej dla Ciebie przekonujący niż opublikowana praca naukowa ?


http://www.allegro.pl/item315569283_...it_gratis.html a na tej stronie jest napisane , wiesz nie ma chyba to wiekszego znaczenia i wplywu jak kto reklamuje glinkę, tylko jakie ona ma naprawdę działanie.
Jest udowodnione.

Moje sposoby użycia, nakładam na ciało, owijam czasami badażem i spryskuję wodą albo dodaje po prostu do kąpieli
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:51   #777
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

odpowiedz do niuniaczek
Mam obrzydliwy cellulit, przy najmniejszym dotyku mnie boli co dziwi mojego chłopaka. Tak na prawdę dopiero pare miesięcy temu zaczełam walkę, bo mnie wkurzyły te wszystkie kremy. W waszym wieku bardziej się tym przejmowałam.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:55   #778
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam wszystkich
zachecona pozytywnymi opiniami również postanowilam zainwestowac w ten specyfik
na poczatek wpomne ze mialam ogromy problem z dostaniem tego preparatu, wreszcie udało mi sie w 7 czy 8 aptece, i tu niespodzianka bo zaplacilam 75 zl za opakowanie
mam nadzieje ze nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 07:20   #779
zlota77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A ja łykam Recellox, ma podobno bogatszy składo od Inneovu, cena ok 70zł ale starcza na miesiąc, na razie dwa tygodnie, ale wydaje mi się że już widzę pierwsze efekty redukcji cellulitu, a przy okazji zmniejszyło mi się trochę w obwodzie
zlota77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:11   #780
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dlugo czekalam na Inneov, ale juz go mam i od dzis zaczełam pic, mialam troche obawy ze wzgledu na smak i nie jest tak zle, myslalam ze bedzie gorzej, ma ladny zapach, kolor, smak... troche taki mdly, ale czego sie nie robi dla ciala
Od miesiaca smaruje skore vichy-lipometric, sa efekty, skora ma lepszy kolor jest bardziej jedrna i milsza w dotyku, celulit jest no ale teraz mam jeszcze inneov (nie licze na cud chyba, ze u chirurga-plastyka ) zobaczymy za miesiac czy cos sie zmieni. W dalszym ciagu cwicze, ograniczylam slodycze a kolacje jem najpozniej o 17.
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.