Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 10:02   #121
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Kochane naprawdę śledźcie allegro! Waśnie trwa aukcja na którym licytuje się całe opakowanie inneov od 1 zł! Oto link
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=188911138

gadałam z jedną Panią i ona kupiła na allegro inneov za 63,00 zł. naprawde można się załapac na niezłe okazje. Dodam że produkt nie jest kradziony i podrobiony. Rozmawiałam z jednym allegrowiczem, który sprzedawał inneov po 59,90. Nie chciał mi zdradzic skąd ma takie tanie źródła ale powiedział, że w Indiach ten preparat produkuje się po 5 zł opakowanie... Poprostu reklama i firma robią swoje! pomyślmy ile musiała ta firma wydac na reklame tego produktu i te wszystkie badania! Prasa, telewizja, darmowe próbki no i te wszystkie badania nadmproduktem. To my za to wssytsko teraz musimy płacic! A sam proszek i jego składniki nie są wcale tyle warte...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:13   #122
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A właśnie - jak to jest z tą sosną i wapnem? Można go tym zastąpić?
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:34   #123
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

telbuh ja też własnie się nad tym zastanawiałam... ale z tego co słyszałam i to od coraz więcej osób że inneov przynosi widoczne rezultaty już po kilku saszetkach! wszystkie składniki sa lepiej pzryjmowane w płynnej formie dlatego wydaje mi sie, że tabletki nie daja takich efektów... ale sama nie próbowałam więc nie mogę dac głowy na to...

a jeśli jeszcze chodzi o inneov to troche mnie przeraża w jego skłądzie siarczan glukozaminy ze skorpuiaków... :/ no i te barwniki i aromaty... :/ czy to aby nie zaszkodzi na żołąek? ktoś słyszał o jakiś skutkach ubocznych stosowania tego preparatu?
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:43   #124
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jak do tej pory to słyszałam jedynie same pochwały o tym inneovie. Strasznie kusi....Trochę kosztuję, ale chyba się zainwestuję w niego - zrozpaczona jestem Pewnie od razu będzie mi się chciało biegać, co by tej kaski nie zmarnować
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:44   #125
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Uwazam ze sklad tego preparatu nie zachwyca . Glukozamina i sosna maja korzystny wplyw na skore (wyciag z kory sosny jest zrodlem flawonoidow, ktore przeciwdzialaja wolnym rodnikom i zapobiegaja starzeniu) ale ich dzialanie usuwajace cellulit to jakies nieporozumienie. Jesli ten preparat wogole dziala to tylko dzięki zawoartosci wapnia i zielonej herbaty (jej dzialanie jest rzeczywiscie bardzo korzystne ni tylko na cellulit ale dla zdrowia w ogole). Reasumiując mozna jesc Calcium C i popijac zielona herbata a efekt bedzie taki sam. Nie warto wydawac tyle kasy na ten inneov.
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:54   #126
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

matra ja już sama nie wiem... myśle, ze nie na każdego to podziała... ja przez jakiś czas codziennie piłam calcium 2 razy dziennie co równa się dawce 600 mg wapnia. w 2 saszetkach inneov jest 400 mg. a jeśli chodzi o zieloną herbatę to także piję ją codziennie. rano i wieczorem staram się także w porze obiadu. no i żadnych efektów nie widziałam... nie wiem co sądzic o tym inneov ale naprawdę warto spróbowac moim zdaniem... jezli na allegro można kupic już od 59 zł za 30 saszetek... a ile kasy wydajemy na te durne kremy które nic nie pomagają? :/
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:14   #127
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Caroline slyszalam ze rezultaty daja urzadzenia typu vacu step/vacu line. Troche drogo ale moje znajome mialy swietne efekty- cellulit zniknal calkowicie.
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 11:15   #128
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

marta a co to za urządzenie?
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:24   #129
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Od pasa w dol jestes zamknieta w komorze w ktorej jest wytwarzane podcisnienie i chodzisz w tym podcisnieniu po biezni,na steperze albo jezdzisz na rowerku. Jeden zabieg trwa pol godziny, w zaleznosci od wielkosci cellulitu potrzebujesz roznej ilosci zabiegow, kolezanka sporo na tym schudla a cellulit zaczal znikac juz od drugiego zabiegu. Niestety cena jest duza u mnie w Lublinie jest tylko jeden punkt ktory to oferuje dlatego zabieg kosztuje ok 40 zl. ale slyszalam ze w Warszawie sa juz od 15 zl za pol godziny. Ja z tego poki co nie skorzystam bo mnie nie stac, wiec poprzestane na piciu zielonej herbaty.
Tu jest strona temu poswieconahttp://www.vacustep.lublin.pl/
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:25   #130
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kurde ja mieszkam w małej mieścienie u umnie nie ma czegoś takiego
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:04   #131
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hey Dziewczyny zadna mi nie odpowiedziala! no ale ja juz stosuje inneov cellulit prawie dwa tygodnie juz koncze 1 opakowanie, nie widze duzej zmiany w cellulitcie szczerze mowiac jaki byl taki jest moze troszke sie wygladzila skora tak jak poprzednio pisalam, ale za to schudlam az 5 kilo i nie wiem czemu moze ze stresow,bo troche ich bylo ale talia mi sie zwezyla-- ja jestem w miare szczupla osoba mam 175 cm wzrostu i teraz waze 63 kilo a wazylam 68. Widze ze jakis efekt chyba to daje bo wczesniej pomimo stresow waga ani rusz. A najgorsze problemy to mialam z brzuchem bo mam czesto wzdecia brzuch wygladal grubo i skora wisiala, a teraz o wiele lepiej. Wiec za to moge pochwalic Inneov a jezeli chodzi o cellulit to nie widze wielkich zmian, no mam zamiar stosowac ten preparat przez 3 miechy i szczerze mowiac kupuje go tylko w aptekach, nie wierze allegro i tym innym internetowym promocją, zaplace troche wiecej ale wiem ze to orginal na 100 procent, poza tym uzywa sie go do 3 miesiecy i juz tyle poswiece. A potem niech sie dzieje co ma dziac. Pozdrawiam Mysia26
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 09:10   #132
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Zapomnialam dodac ze oprocz inneov jeszcze masuje codziennie brzuch i tylek kremem ujedrniajacym ale takim zwyklym za 10 zl, i nie wiem czy to od tego balsamu czy od inneov tak mi brzuch schudl, balsamuje sie 2 razy dziennie raz rano raz wieczorem, masuje brzuch przez 4 minuty mocno od dolu do gory i robie to juz miesiac, i uwierzcie mi Boski efekt. Juz moge spokojnie ubrac sie w bikini, a mialam taki zwis, poza tym ten balsam za 10 zl ma pewnie takie same wlasciwosci co vichy za 200zl, bo placi sie za firme a sklad jest prawie taki sam i daje takie same efekty uwierzcie mi dziewczyny nie trzeba przeplacac za balsam ujedrniajacy, juz lepiej wydac to na dobry fluid i dobre perfumy, ja to zauwazylam po sobie. buziaki
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:27   #133
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mysia26 masz racje co do tego balsamu. wiele osób kupuje takie drogie produkty bo myśli, że same w sobie zdziałaja cuda. ale cudów nie ma! potrzebna jest sysytematycznośc i przede wszytskim ruch ruch i jeszcze raz RUCH! bez wiczeń albo chcociaż bez spacerków codziennych i masaży nic ten krem nie zdziała... a jeśli chodzi o inneov kupiony na allegro to pisałam z wieloma osobami, które kupowały na allegro i są zadowolone bo podukt jest w 100 % oryginalny. tak jak już wczesniej pisałam wyprodukowanie opakowania tego "cuodwnego" proszku kosztyuje 5 zł :/
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:35   #134
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no moze i tak caroline --ja akurat jestem leniuch i nie cwicze nic juz niebawem sie przekonam czy ten inneov czyni cuda, tak jak pisalam ja tylko masuje brzuch i pupe i faktycznie brzuch mam juz szczuply a mialam fatalny ale warunek jest jeden masowac 2 razy dziennie i codziennie przez conajmniej miesiac no i pije inneov ale co do cellulitu na udach nie widze wielkich zmian, a mial czynic cuda no zobaczymy
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:39   #135
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

caroline a ty stosujesz ten inneov? jak tak to jak dlugo? i czy widac u ciebie efekty?
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:13   #136
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mysia napisz do mnie na gg 4438258 to mój numer
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:24   #137
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zastąpić Inneov inną suplementacją? Czyłatam że jedna wizażanka przyjhmuje wapno i wyciag z sosny. To coś daje?
Ja tez zazywam wyciag z sosny oraz wapno i jestem bardzo zadowolona
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:25   #138
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Lawinia2007 a jak dokładnie i jakie preparaty stosujesz??
i ile kosztują??
mogłabyś napisac co dokładnie zauważyłąś? tylko redukcje cellulitu czy spalanie tłuszcyku też? bo mi najbardziej zalezy na tłuszczyku
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:27   #139
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

http://www.allegro.pl/item188839990_...atis_nowy.html

tutaj jest licytacja inneov od 49 zł
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 10:33   #140
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wapno rozuszczalne, pije zielona herbate a wyciag z sosny zazywam teraz akurat Pharma Nord. Jednak zazwyczaj biore wyciag z sosny ActivLife, kosztuje on ok 20 zl za 30 tab .
Chudnac to chyba nie pomaga ale skora jest super
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 12:25   #141
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czesc Kobietki,

ja stosuje juz około 10 dni + zmienilam dietę na trochę zdrowszą i troche więcej ruchu. Do tego jak tylko mogę 2 razy dziennie wmasowuje i i wcieram jakiś żel. Muszę powiedzieć że jest lepiej. Skóra jest dużo gładsza i cellulit albo mniejszy albo dużo mniej widoczny. Jestem zadowolona.

Dla tych które boją się Allegro polecam www.nasze-apteki.pl Inneov teraz w promocji za 78,5, powyżej 100 zł przesyłka gratis. Ja opd razu zamówiłam 2 opakowania, wczoraj mi przysłano + próbki i ulotki. Więc sprawdzone źródło.

Pozdrawiam
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 12:25   #142
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

aha Lipocure i Lipo-metric też jest tam teraz w promocji
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 12:36   #143
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dzięki Keylley za namiary do internetowej apteki. W sumie opłaca się, wystarczy domówić coś za 20 zł i przesyłka gratis i głowa spokojna, że towar oryginalny
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:08   #144
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Wink Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ale na allegro też sprzedają apteki i można się załapac na fajne promocje spoko ceny i kilka saszetek gratis albo próbki kosmetyków...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:04   #145
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:58
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 20:14   #146
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Lightbulb Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Słuchajcie kobitki Kochane!
Czy inneov korzystnie działą też na oponki na brzuszku i zbędne centymetry w talii? Bo niby jest napisane, że zanika fałd brzuszny ale widocznie dopiero po 3 miesiącach kuracji :/ Ale wyczytałam na forum, że zauważacie różnicę też w wadze a nie tylko jakości skóry. Czy inneov pomaga schudnąc?
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 22:27   #147
aanneekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Halo,
Jak pisallam zaczynam stosowac inneov Mam nadzieje, ze zadziała. Dzisaj pije 2 dzien. Myslicie, ze jesli moj cellulit nie jest zbyt zaawansowany to moge sie ograniczyc do 1 saszetki dziennie ?? A w smaku przypomina mi kisiel truskawkowy przed zagotowaniem czyli nie za bardzo smakuje, ale mogło być gorzej
aanneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 10:39   #148
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Wink Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Tu następna okazja dziweuszki :0 Dwa opakowania w licytacji już od 70 złotych!

http://www.allegro.pl/item189692167_...cellulit_.html
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 17:41   #149
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja jestem w połowie 2 opakowania - wydaje mi się, że efekty już teraz mniej drastycznie się zmieniają. Za to brzuch coraz mniejszy!! Ale jak już pisałam, też dużo ćwiczę, zaczęlam jeszcze Apptrim brać do tego (przyspiesza spalanie tłuszczy i hamuje głód, a nie jest jakąś chemiczną bombą więc ok ) No jeszcze tylko kilka dni

Jak chcecie to wrzucę jeszcze zdjęcia już po całej kuracji mojej pupy i porównamy komisyjnie efekty?

A - i ja żadnych efektów ubocznych poza rosnącą awersją do produktów truskawkopodobnych nie mam Pytałam też znajomą o to działanie na wątrobę czy żołądek i ona mówi, że gdyby to latami to może by i miało jakiś wpływ, ale tak raz na jakiś czas przez miesiąc to na pewno nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza że Inneov to Nestle to by nie mogli nawet takiej kichy odstawić. Pytałam też o APptrim i też mi powiedziała, że spoko, że nic nie ma w tym groźnego, ta Griffonia jest naturalna, do tego wyciąg z winogron etc., wszystko jest ok. Mam tylko uważać, żeby nie przesadzać z ilością kaw dziennie bo już tam jest nieco kofeiny.

A co do ceny Inneovu - no szlag trafia :/ Mnie też trafia. Zwłaszcza jak pomyślę o tych kosztach produkcji :/ Z drugiej jednak strony firmy wydają najpierw mega kase na badania, opakowania etc no to jakoś się to musi zwracać. No i normy też mnie zawsze interesują, bo jak wiem co za firma to przynajmniej się nie martwię o jakośc. Ehhhh.

BTW - kupiłam właśnie kremik Clinique superdefense, jeszcze nie zaglądałam w KWC jak opinie, pani mi poradziła i sie posłuchałam - czy to się nadaje na plażę? W sensie czy mogę go użyć zamiast kremu do opalania (ma filtr 25) ?
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 08:25   #150
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

heya dziewczyny, ja wlasnie od jutra zaczynam drugie opakowanie, wiec jestem po 2 tygodniowej kuracji, i jeszcze do tego kupilam wczoraj w aptece kolejne 2 opakowania- poszlo 190 zl cholera, ale mam juz na cale 2 miesiace kuracji, bo w polowie maja wylatuje na urlopik i musze miec zapasik ja jak wczesniej juz pisalam zauwazylam ze schudlam na brzuchu, ale zobaczymy dalsze efekty, nie cwicze bo jestem leniuch, ale brzuch i posladki smaruje balsamem ujedrniajacym raczej masuje, i to zwyklym za 10zl, ud nie tykam, chodz powinnam tez masowac, ale mi sie juz nie chce wystarczy ze masuje brzuch i tylek, no zobaczymy co dalej ..napisze jak juz minie miesiac uzywania inneov.buziaki dziewczyny
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.