Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-27, 08:29   #151
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

aaaaaaa i najwazniejsza sprawa-----tylek mi bardzo schudl, ale nie wiem czy to od balsamu za 10zl ze masuje codziennie przez kilka minut czy to przez inneov, serio tylek mi najbardziej schudl--wrecz mi zanika, brzuch tez sporo-ale jeszcze mogl by spasc chcialabym byc plaska chodz nie wiem czy inneov tak zadziala by brzuch stal sie tak jedrny i płaski.
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 08:33   #152
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

aanneekk--pij 2 razy dziennie tak jak jest napisane na ulotce, to co ze nie masz takiego cellulitu -ja tez nie mam ale stosuje sie do wskazań bo i tak pomimo ze pije juz 2 tygodnie i systematycznie 2 razy dziennie to jeszcze az takiej rewelki nie ma--chodz przyznaje ze zmiany sa, ale sadze ze raz dziennie nic nie pomoze. Ciekawe co bedzie po 3 miesiacach bo tyle planuje to pic.. ja szczerze mowiac uwazam ze ten inneov nie jest smaczny, mi niezbyt dobrze sie robi jak go tak pije dwa razy dziennie, ale coz poswiece sie buziaki
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 14:02   #153
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 10:59
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:58   #154
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Exclamation Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Kobitki mam bardzo wazne pytanie...
Czy którqaś z was zaobserwowałą po inneov jakieś skutki uboczne? Chodzi mi np o mdlości albo o biegunki. Bo to w końcu troche chemii ma w sobie i mam troche obaw... A pzrede mna matura więc musze byc w pełnej dyspozycji... Bo jak juz zacznę stosowac inneov to będę musiałą pzrecież reguralnie kurację stosowac... PISZCIE PROSZĘ JAK NAJSZYBCIEJ!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 11:50   #155
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych a juz prawie 2 tygodnie. Mam juz nastepne 3 paczki ale się spłukałam Tylko tak mnie zmotywowało ze przez 2 tygodnie schudlam 3 kg. Bez slodyczy i bez bialego chleba i kolacja skromniutka. Ale znow tez nie przesadzalam nie chodzilam glodna i nie mdlalam Obiady jadlam normalnie w stołowce studenckiej tylko albo nie bralam zupy albo wybieralam ryz lub kasze zamiast ziemniakow. Jak juz dostalam ziemniaki to prawie cale zostawialam. Czasami tylko jak zle rozmieszam troche mi niedobrze jak polkne takiego glutka ale to od smaku
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 12:02   #156
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Bo ja już zakupiłąm 2 opakowania ale boję się zacząc Ale chyba od poniedziałku rozpocznę kurację skoro wsystko ok... mam nadzieje, ze na mnie też nie podziała jakoś źle :P
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 14:38   #157
loisl
Przyczajenie
 
Avatar loisl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam wszystkich bardzo serdecznie
dzisiaj zakupilam inneov pierwsza saszetka juz za mna... zrobilam zdj by móc zrobić porównanie z tym co zamierzam ujrzeć po zakończeniu kuracji... zobaczymy
oprocz stosowania preparatu dużo ćwiczę, nie stosuje żadnych kremów / balsamów ujedrniajacy czy redukujacych cellulit... może się uda!
btw cena produktu faktycznie jest hm wysoka?! ale,,,może warto..
loisl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 15:29   #158
aanneekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja odkąd zaczełam pić inneov mam lepsza przemiane materii, kiedyś miałam z tym problem, ale może to wina tego, że pije dużo wody, do każdego posiłku mhh nie wiem. Ja jak narazie po kilku dniach picia nie widzę rezultatów a moze tylko za dużo wymagam . A rorabiacie to z zimną wodą czy ciepłą |? i Jaka jest ta duża szklanka ?
aanneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:40   #159
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam serdecznie, postanowilam rowniez podzielic sie moimi przygodami z cellulitem i inneovem. no wiec dzisiaj wlasnie koncze 1 opakowanie i musze przyznac ze jak narazie nic nie widze....... nie wiem z czego to wynika ale za punkt porownawczy wybralam sobie takie wglebienie na udzie, maly dolek taki i jak narazie jest tak samo wstretny jak byl mam zakupione jeszcze 2 opakowania wiec mam nadzieje ze cos mi to jeszcze da. w kazdym razie mimo lekkiego rozczarowania nie trace nadziei jesli chodzi o skutki uboczne to zdecydowany wstret do truskawek) no i duzo siusiania ale to raczej normalne po wypiciu szklanicy tego kisielku) pozdrawiam serdecznie!
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:44   #160
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

do aanneekk: ja rozrabiam to w letniej wodzie bo zauwazylam ze w zimnej zdecydowanie gorzej sie rozpuszcza a w cieplej ten okropny smak sie pogarsza wiec wybralam opcje optymalna szklanke biore taka od coli ale z tych mniejszych bo niestety nie dalabym rady wypic na raz wiecej tego pseudo truskawkowego proszku, pytalam pani w aptece o wode, ale ona stwierdzila ze to raczej nie ma znaczenia czy ciepla czy zimna, byleby sie rozpuscilo
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:01   #161
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

heh no czyli arto go kupic?ja jestem nieproporcjonalna mam problem z brzuszkiem :. normlanie jak bym pilke miala :/ przytylam sporo po lekach i jzu nie wiem jak mam schudnac!bo mam chory kregolsup i nawet plywanie odpada ;( bo ledzwie i syzja poszly... ;(

a mozna innov z czyms innym laczyc?mysle o red line lub cla clarinol...help me
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 18:32   #162
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
heh no czyli arto go kupic?ja jestem nieproporcjonalna mam problem z brzuszkiem :. normlanie jak bym pilke miala :/ przytylam sporo po lekach i jzu nie wiem jak mam schudnac!bo mam chory kregolsup i nawet plywanie odpada ;( bo ledzwie i syzja poszly... ;(

a mozna innov z czyms innym laczyc?mysle o red line lub cla clarinol...help me
niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale bardzo mi przykro z powodu twojego kręgosłupa
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:43   #163
nika-4
Przyczajenie
 
Avatar nika-4
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dziewczyny, dzisiaj wypiłam 3-cią saszetkę, wszystko jest ok. ale ten smak to ohyda więc się wycwaniłam i rozcieńczam to w małej ilości wody około 150 ml. wypiłam na dwa razy i zatykam nos, jeżeli chodzi o samopoczucie to czuje się troszkę bardziej pobudzona, mam ochotę na więcej rzeczy i nie bardzo chce mi sie jeść. serdecznie pozdrawiam i uzupełnię opis jak zauważę zmiany.
nika-4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 20:04   #164
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Droga Caroline 1988,
myślę, że nie powinnaś się martwić. Akurat jeśli chodzi o Inneov to razcej byly zarzuty ze nic on tam takiego nie ma w sobie bo same naturalne ekstrakty, zielone herbana, wapń, jakśtam sosna i glukozamina ze skorupiaków. I ze niby mozna je kupic osobno w zielarskim czy aptece i tak tez stosować. I myślę ze Vichy nie wypuściłoby nieczego niebezpiecznego. Są to naturalne utleniacze zielona herbata przyspiesza przemianę materii, gorzej by bylo jakby zachciało Ci się odchudzać jakimś dziadostwem na bazie amfetaminy. Ale o to myslę, że możesz być spokojna. Mnie też czekają sesję na 2 uczelniach. A jestem przez te 3 kg taka szcęśliwa i pełna energii no i też zmieniłam dietke nie czuje się taka ociężała. Tak myślę, że młodziutka jesteś potrzebne Ci aż takie środki? Bo w sumie szkoda kasy, jesli masz pierwszy stopien powinien Ci zejsc od masazu najtanszym balsamem i jakiegos ruchu, ewentualnie lekkiej modyfikacji w diecie. Sam Inneov tez nie zdziała cudów nie oszukujmy się.
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 08:26   #165
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ah naczytałam się i zamówiłam zachęcona waszymi komentarzami (cena 75 zł myślę że jest przyzwoita). Z cellulitem walczę od baaardzo dawna - pojawił mi się w okresie dojrzewania - tylko wtedy nikt nie myślał o tym , pewnie możnaby temu jakoś zapobiec -a na pewno rozstępom .
Teraz pozostaje mi czekać, pić i sprawdzać efekty. Mam nadzieję że podziała - zrobię sobie zdjęcia przed i po i zobaczymy.
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 23:19   #166
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

drogie wizazanki, czytajac gazetke przed snem natrafilam na kolejny specyfik do picia zwalczajacy cellulit, mianowicie specific cellulit drink firmy forte pharma. poszperalam i oto opis z jednej z internetowych aptek:

Preparat o działaniu drenującym i oczyszczającym, aby skutecznie walczyć z cellulitem: pomaga w zmniejszeniu skórki pomarańczowej, przyspiesza eliminację wody i toksyn, pobudza krążenie.

Departament badań naukowych Laboratoriów Forte Pharma opracował innowację wyszczuplającą : SPECIFIC CELLULIT DRINK z opatentowanym składnikiem aktywnym ActiSod® o działaniu drenującym i oczyszczającym, aby skutecznie walczyć z cellulitem. Napój wpisuje się w gamę wyszczuplającą Laboratoriów Forte Pharma.

Tylko SPECIFIC CELLULIT DRINK zawiera opatentowany składnik Laboratoriów Forte Pharma, który powstał we współpracy z japońskim ośrodkiem badawczym. Cechuje go oryginalność, zaawansowanie technologiczne oraz wysoka skuteczność w walce z cellulitem.
ActiSOD® uzyskany z arbuza bogaty jest w składniki mineralne i witaminy takie jak witamina C, potas, likopen, mangan oraz dzięki uprawie na terenach wulkanicznych Japonii (region YAMANASHI u podnóża gór FUJI) jest prawdziwym źródłem oligoelentów.
Dzięki tym składnikom aktywnym wykazuje potrójne działanie w walce z cellulitem: działanie wyszczuplające, działanie moczopędne (wpływa na naturalną równowagę sodowo-potasową organizmu) oraz działanie przeciwutleniające.

Skuteczność ActiSOD® potwierdziły badania kliniczne vs placebo, w wyniku których przez miesiąc pacjentom ubyło średnio 3.72 kg i zmniejszył się obwód bioder – o 5cm, obwód ud – 4 cm i w talii – 7 cm.

SPECIFIC CELLULIT DRINK MA POTRÓJNE DZIAŁANIE aby pomóc w:

1. ZMNIEJSZANIU SKÓRKI POMARAŃCZOWEJ
Dzięki dwóm fitoaktywnym składnikom: Ananasa i Papai - zapobiegających nieodwracalnemu utrwaleniu się cellulitu oraz opatentowanemu składnikowi ActiSOD®, który wzmaga to działanie, rezultaty są widoczne na poziomie ud, bioder i brzucha.
Ananas jest źródłem witaminy C , witaminy B1 oraz enzymu proteolitycznego bromelainy.
Bromelaina pozwala na rozkład białek wydzielanych w nadmiernej ilości przez wypełnione nadmierną ilością tłuszczu komórek tłuszczowych – adypocytów oraz obumarłych włókien kolagenu i elastyny. Papaja zawiera enzym proteolityczny- papainę która niszczy włókna kolagenu i elastyny nadmiernie wytworzone wokół komórek tłuszczowych, które stanowiły sieć unimożliwiającą prawidłowe krążenie krwi a przez to eliminacje tkanki tłuszczowej.
Enzymy proteolityczne przeciwdziałają więc zwłóknieniu tkanek, powodują lepsze dotlenienie komórek, usuwanie toksyn, usuwanie nadmiaru wody z tkanek – wszystkich czynników sprzyjających utrwaleniu na stałe cellulitu!

2. PRZYSPIESZANIU ELIMINACJI WODY I TOKSYN Z TKANEK
Ogonki czereśni, o właściwościach drenujących i oczyszczających dzięki zawartości potasu flawonoidów oraz witaminy A i witamin z grupy B a także obecność opatentowanego składnika ActiSOD®, który wpływa na naturalną równowagę sodowo-potasową organizmu - ograniczają zatrzymywanie wody w organizmie.

3. POBUDZANIU KRĄŻENIA
Dzięki winogronom bogatym w OPC które uzupełniają działanie oczyszczające organizm z toksyn oraz wspomagają krążenie krwi w naczyniach krwionośnych oraz opatentowanemu składnikowi ActiSOD®, który zwiększa ich działanie a dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym wzmacnia naczynia krwionośne- co również wpływa na prawidłowe krążenie krwi. Prawidłowe krążenie krwi w zmienionej nadmiarem tłuszczu tkance tłuszczowej przyczynia się do lepszego usuwania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, produktów rozpadu białek pod wpływem działania enzymów proteolitycznych, dostarczenia tkankom tlenu i innych składników odżywczych wraz z krwią.

DAWKOWANIE I SPOSÓB STOSOWANIA
Opakowanie SPECIFIC CELLULIT DRINK jest praktyczne, bo zawiera 10 fiolek po 10 ml preparatu- drink jest łatwy w przygotowaniu. Dzięki dyskretnej, estetycznej fiolce można ja włożyć do torebki i zabrać wszędzie ze sobą.

Zawartość fiolki należy rozcieńczyć w 1 litrze – 1,5 litra wody, otrzymamy wtedy napój o mniej lub bardziej intensywnym smaku malin, który zaleca się pić w ciągu dnia. 1 fiolka ma tylko 1, 19 kcal.

i tak sie wlasnie teraz zastanawiam czy jesli inneov nie przyniesie mi spodziewanych rezultatow/efektoe to czy moze nie rozpoczac kuracji tym drinkiem, cena to 60 zl za 10 fiolek, pije sie raz dziennie.

czy ktoras z Was slyszala juz moze o tym specyfiku, moze ma ktos jakies informacje?

ja narazie zaczelam 2 opakowanie inneov i nadal w niego wierze ale juz szukam planu B

pozdrawiam
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:31   #167
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

cisza w eterze?
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:10   #168
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

he he ja czekam na moją przesyłkę Już jest wysłana, ale żeby coś ocenić to będę musiała trochę tego wypić
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:28   #169
aanneekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Po 2 tyg stosowania nie widze zbyt wilekich roznic.
Zmienilam diete, staram sie nie jesc tlusto, mniejsze porcje, nie jem bialego pieczywa. Staram sie jesc wieciej warzyw. Codzienne masaze plus zimne prysznice ..... i chyba dalej tak samo ;/. Codziennie chodze po ok 60 min, taki szybki chod. Moze ja jakas pechowa jesttem. SKoncze te 2 opakowania i i wtedy zadecyduje czy zaoptrzac sie na 3 miesieczna kuracje.
Mam nadzieje, ze u was lepiej dziala. Aha do tego cwicze, steper plus bardziej wysilkowe, ale chyba musze sie uzbroic w cierpliwosc.
aanneekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 20:55   #170
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dziewczynki! mnie takze interesuje czy ktoras probowala forte pharma o ktorym pisala ewa22197? ja pilam napoj oczyszczajacy tej firm i mi pomogl ale jes;i chodzi o cellulit to chcialabym poznac kogos opinie. to jest cenowo chyba troszke tansze ale przy takim wydatku 10 zlotych nie robi wielkiej roznicy. jeslio ktos wie cos o tym srodku to prsze o informacje
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:30   #171
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jesli chodzi o cene to chyba wyjdzie tak samo, bo ten Specific Cellulit Drink to 10 dni kuracji za 60-70 złotych. Tylko kuracja trwa krócej niż 3 m-ce. Ja juz mialam sie na to skusisc ale dostalam Inneov i na razie testuje to. Z tym ze przez weekend majowy sobie pofolgowalam i juz nadrobilam 1 kg z 3 straconych ale juz z powrotem się biorę, bo 3 kg wystarczylo zebym co chwile slyszala ze schudlam i lepiej wygladam. Ale byłam szczesliwa A jak mnie narzeczony zobaczyl po tych 2 tygodniach to gdy tylko wrocilismy do domu to sie na mnie rzucil Mi sie nadal wydaje ze cellulit mam mniejszy niez te 3 tygodnie temu. Moze nie jakoś znacząco ale jest lepiej a moze tez dlatego ze troszke schudłam?

aannek cierpliwości kochana ja myslalm ze zobacze efekty dopiero po 2 m-cach i sie nie nastawialam na jakies cudowne ozdrowienie. W koncu hodowalam go przez kilka lat Ale nie schudlas choc troszke? Nie czujesz się lepiej? Nie czujesz się zadowolona z siebie ze Ci się udaje wytrwać? Tylko sie nie poddawaj

I zastanawia mnie gdzie sie podzialy kobietki z pierwszych stron forum, one juz dluzej stosuja, mam nadzieje ze nie zrezygnowały Nie wiem jak Wy, ale ja cierpie na slomiany zapal i potrzebuje motywacji.
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:39   #172
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Mary Q współczuje chorego kręgosłupa, jak to człowiek nie docenia kiedy jest zdrowy Może spróbuj jakiejs dietki, sa specjalne "na brzuszek", mi bardzo odpowiada dieta South BEach tylko modyfikuje ja do wlasnych potrzeb. Nie trzeba przygotowywac konkretnych czasochłonnych i kosztownych posilkow, po prostu nie jadasz tego czego Ci nie wolno, reszte jeszc tak czesto zeby nie czuc głodu. Po jakims czasie wyrównuje się powiom cukru we krwi zmniejsza ochota na słodycze, i mozna w niej wytrwać bo nie dopuszcza do głodowania. I podobno w pierwszej kolejności spada własnie brzuszek. Ma 3 fazy które się stosuje od najbardziej restrykcyjnej do najłagodniejszej (niby juz na całe życie). A ja przewaznie stosuje faze pośrednią z elementami tej najłagodnieszej i tez zawsze coś zgubię

Pozostaja Ci jeszcze żele i masaze to mozesz robic.

I nie wiem, ale moze tez cos w stylu AbGymnic, te impulsy elektryczne pobudzajace miesnie. Nie jest to takie drogie, ale niezbyt przyjemne, wiec nie wiem na ile jestes zdeterminowana. I oczywiscie przed skonsultuj się z lekarzem, choc z tego co pamietam nie wolno tego stosowac chyba tylko u osob z rorusznikiem serca.

Ale na poczatku spróbuj dietke i zeł + masaz i wytrwaj z miesiac i to juz bedzie wielki sukces
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:07   #173
abw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny! Tak mnie zachęciłyscie do tego inneov ze zarejestrowałam się aż na forum i kupiłam w aptece która poleciłyscie. Dziękuję Wam. Mój inneov jest juz w drodze.

Mam pytanie

Czy któraś z Was próbowała Inneov Gestość włosów?
abw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:55   #174
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ponad dwa lata temu kupiłam inneov na gęstośc włosów. Stosowałam ponad 3 miesiące i byłam zadowolona z rezultatów, dlatego też skusiłam sie na inneov cellulit Nie kontynuowałam pozniej kuracji na gestośc włosów,bo był to za duży bicz na moją studencką kieszeń, ale może teraz sie skuszę...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:14   #175
Efiątko
Raczkowanie
 
Avatar Efiątko
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
GG do Efiątko
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Juz kilka razy czaiłam się, aby kupić inneov, tylko,że zawsze się zsępiłam, ale zachęcona Waszymi opiniami pójdę jutro do apteki i moze zakupie mam kilka procent zniżki w aptece, w kt kupuje wszystkie leki, wiec na pewno cos taniej będzie Boję się tylko, że przełknąć tego nie dam rady hehe, ale co tam
Pozdrawiam
Efiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:07   #176
agnielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: zachodniopomrskie
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cześć
Mysia 26, a cóz to jest za super krem za 10zł, była bym wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
agnielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:45   #177
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
hej dziewczynki! mnie takze interesuje czy ktoras probowala forte pharma o ktorym pisala ewa22197? ja pilam napoj oczyszczajacy tej firm i mi pomogl ale jes;i chodzi o cellulit to chcialabym poznac kogos opinie. to jest cenowo chyba troszke tansze ale przy takim wydatku 10 zlotych nie robi wielkiej roznicy. jeslio ktos wie cos o tym srodku to prsze o informacje

Przylaczam sie do pytania
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 01:53   #178
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dlaczego mam wrazenie po przeczytaniu calego watku ze niektore PANIE to pracujalub specjalnie opisuja niesamowite efekty inneov cellulit
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:16   #179
ewa22197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

pracuja? ja narazie nie zauwazylam zadnych efektow i szczerze o tym napisalam. wyraz sie jasniej ma4rta.
ewa22197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:14   #180
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wiesz Ma4rto... też miałam na poczatku takie wrażenie, szczególnie, że 80 % wypowiedzi w tym wątku jest postami nowo zarejestrowanych użytkowniczek... ale lubię tu zaglądać, bo stałe Wizażanki tez tu się wypowiadają
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.