Jak malowac małe oczy? - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-13, 21:30   #121
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Cytat:
Napisane przez merry_ann
No okulary to musza pozostac:/ poza tym te sa ok
Co do cieni uzywam własnie brazowych.. ale ciagle słysze jakie to mam małe oczy.. I uwielbiam czarna kredke pod okiem... to źle??
Ja maluję oczka tak: na ruchomą powiekę daję ciemnobrazowy cień (na dolną też), potem nad tą ruchomą powieką, nad brązowym cieniem, kładę troche cienia grafitowego (ale nie maluję oczu aż do brwi -to brzydko wygląda). Oczy mają wtedy ksztalt migdała i stają się jednoczesnie okrąglejsze. Aha - też nosze okulary (ale tylko na dal - krotkowidzem jestem (-:, mam -1,5 , nie nosze okularow caly czas). I naprawde to baaaaaaaaardzo powieksza oczy - ja ciągle slysze, że mam śliczne, duze oczy - a to taka moja sztuczka jest (-:
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:08   #122
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Owszem , jasne kolory powiększają, ale ta zasada nie jest skuteczna w makijażu... (sprawdzilam na sobie). Jasne cienie do powiek zmniejszają oczy (jasnorożowe, białe, jasnoniebieskie cienie). Brązowe, grafitowe,szare, czarne cienie - powiększają oczy - sama maluję oczy brązowym (ciemnym) cieniem i wydają się duuuuuuuuuuuuuuuuuużo większe, są takie okrągłe, ogromniaste. A kiedy pomaluję je jasnym cieniem - są o wiele mniejsze (wydają się nawet mniejsze od niepomalowanych ). No, chyba, ze ja jestem jakims wyjątkiem...
Nie jestes sama mam to samo. W ogóle [na szczęście] lubie tylko ciemne cienie do powiek [grafitowe, szare] i jak sie pomaluję nimi i jeszcze obrysuje oczy czarną kredka, to mam je takie wielkie A w jasnych cieniach wygladam jak Hanna Smoktunowicz, ona ma zawsze jasny kolor na powiece i zero kredki do tego, dziwnie to wygląda trochę, tak zbyt "biało" Mało wyraziście..
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:13   #123
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Ja maluję oczka tak: na ruchomą powiekę daję ciemnobrazowy cień (na dolną też), potem nad tą ruchomą powieką, nad brązowym cieniem, kładę troche cienia grafitowego (ale nie maluję oczu aż do brwi -to brzydko wygląda). Oczy mają wtedy ksztalt migdała i stają się jednoczesnie okrąglejsze. Aha - też nosze okulary (ale tylko na dal - krotkowidzem jestem (-:, mam -1,5 , nie nosze okularow caly czas). I naprawde to baaaaaaaaardzo powieksza oczy - ja ciągle slysze, że mam śliczne, duze oczy - a to taka moja sztuczka jest (-:
ja chce zobacztc foto!
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:16   #124
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Nie jestes sama mam to samo. W ogóle [na szczęście] lubie tylko ciemne cienie do powiek [grafitowe, szare] i jak sie pomaluję nimi i jeszcze obrysuje oczy czarną kredka, to mam je takie wielkie A w jasnych cieniach wygladam jak Hanna Smoktunowicz, ona ma zawsze jasny kolor na powiece i zero kredki do tego, dziwnie to wygląda trochę, tak zbyt "biało" Mało wyraziście..
Lovisa, ale ty je ogolnie jednak spore masz a poza tym z tego co zauwazylam to masz oczy dosc okragle i nie male, a takie bardzo dobrze wygladaja w ciemnych cieniach (nie jestem pewna czy dobrze zapamietalam jak wygladasz, ale tak mi sie wydaje)
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:19   #125
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
Lovisa, ale ty je ogolnie jednak spore masz a poza tym z tego co zauwazylam to masz oczy dosc okragle i nie male, a takie bardzo dobrze wygladaja w ciemnych cieniach (nie jestem pewna czy dobrze zapamietalam jak wygladasz, ale tak mi sie wydaje)
No w sumie chyba mam okrągłe, no i nie małe, ale w ciemnych cieniach to już w ogóle sa ogromne za to w jasnych zupełnie małe więc coś w tym musi być. Ale masz rację, ciemne cienie bardziej mi pasują
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 16:04   #126
niezzdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar niezzdecydowana
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 62
Dot.: Makijaż, który powiększa oczy....

Małe oczy "gina" w twarzy jesli nie sa dobrze podkreslone Gra kolorów na powiekach dodadza Twojemu spojrzeniu powabu, glebi i wyrazu. ===>

1. Nad ruchoma powieka zrób miekka kredka lub cieniem gruba kreske. Powinna byc ciemna ale nie czarna - bylaby zbyt ostra.

2. Rozetrzyj kreske miekka szpatulka, zakonczona gabka lub watą. Musisz uzyskac efekt cienia w zgieciu powieki.

3. Na środku górnej powieki i w polowie przestrzeni pod lukiem brwiowym nałóż punktowo jasniutki cien w kremie.

4. Szpatulką rozprowadź cień lekko na boki dzięki temu powstanie wrażenie wypukłości na powiece co ja powiekszy optycznie.

5.Zrób białą lub perłową kredką kreskę na brzegu dolnej powieki. Przy malowaniu rzęs postaraj sie wydłuzyc je na maxa


niezzdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:02   #127
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
makijaz dla malych oczek

Czesc!! jaki makijaz byscie zaproponowaly dla malych oczek ?? jestem krotkowidzem ale nie nosze na codzien okularow, od mruzenia moje oczy staly sie male niczym szparki i chcialabym je powiekszyc makijazem, niestety nie mam zdjecia by moc je zalaczyc; mam jasna cere, oczy koloru szarego. z gory dziekuje za pomoc
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 12:30   #128
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: makijaz dla malych oczek

Ja proponuję zamiast makijażu oczu wizytę u okulisty. Skoro masz wadę wzroku i wiesz o tym, to powinnaś nosić okulary lub soczewki. Nie wiem czy mrózenie pogłębia wadę wzroku, ale wydaje mi się, ze nie jest to nic dobrego.

Tutaj jest parę tematów o makijazu małych oczu:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=143301
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:04   #129
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: makijaz dla malych oczek

dzieki za pomoc chodze do okulistki, ale ta wlasnie stwierdzila ze nie musze miec caly czas okularkow na nosku, mam je zakladac w takich sytuacjach gdy musze dobrze widziec, co tez mnie troche zdziwilo, bo z moim wzrokiem nie jest zadobrze, ale chyba sama dla siebie zaczne je nosic caly czas, bo juz nie poznaje ludzi na ulicy
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 17:07   #130
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: makijaz dla malych oczek

kiedyś też bylam w podobnej sytuacji: zaczynałam dopiero wtedy nosić okulary (-0.75) i okulista powiedział, że mogę je nosić kiedy chce, nie muszę cały czas. Ale on twierdził, że po jakimś czasie sama bede chciała nosić okulary non-stop. Także, jeśli czujesz potrzebe to noś - nie ma co sie meczyć

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:26   #131
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: makijaz dla malych oczek

Mam niemal ten sam problem. Różnicą jest tylko to, że noszę okulary na codzień , ponieważ boję się zmarszczek od mrużenia oczu . Z tego co wiem, aby optycznie powiększyć oko, dodatkowo "ubrane" w okulary, można zastosować parę opcji. Jeśli lubisz czarną kredkę, możesz nią obrysować oko. Dodatkowo możesz zdecydować się na zrobienie białej kreski nad dolnymi brwiami (wewnątrz). Techniki powiększania oka cieniami to z kolei cieniowanie, począwszy od jasnego koloru wewnątrz do ciemnego na zewnątrz. Ja stosuję te metody w zależności od sytuacji i moich potrzeb. Gdzieś to kiedyś wyczytałam i muszę powiedzieć, że efekty chyba nie są złe. Dodatkowo, już od siebie mogę dodać, że pozytywnie wpływa też mocne wytuszowanie rzęs. Jeżeli mogłam być pomocna, bardzo się cieszę . Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 20:40   #132
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: makijaz dla malych oczek

Cytat:
Napisane przez Energia
Jeśli lubisz czarną kredkę, możesz nią obrysować oko.
A obrysowanie oka czarną kredką nie zmniejsza go optycznie?? Bo w miom przypadku chyba tak jest(chyba, że to ja jestem jakaś inna)
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:59   #133
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: makijaz dla malych oczek

Cytat:
Napisane przez Martusia B.
A obrysowanie oka czarną kredką nie zmniejsza go optycznie?? Bo w miom przypadku chyba tak jest(chyba, że to ja jestem jakaś inna)
Kurczę... no teraz to mi zadałaś klina. Jak to możliwe, żeby opcje były tak skrajnie różne? To powiększa się oko przez obrysowanie go kredką czy nie? A może to zależy od techniki i grubości kreski?
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:01   #134
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: makijaz dla malych oczek

też mi sie teraz wydaje, że to na pewno zależy od grubości kredki i "taktyki" malowania hehehe pozdro
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:12   #135
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: makijaz dla malych oczek

ja mam tez małe oczy i jak obrysuje kredka czarna to sa jeszcze mniejsze a tak mi sie podoba ciemny makijaz oczu..to moze wiecie jak to zrobić zeby oczy były wieksze przy pomocy czarnej kredki???
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 22:53   #136
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: makijaz dla malych oczek

ja może troszeczke zbocze z tematu ale będzie cały czaso o oczkach

ja mam małe oczeta wade niby nie duża, chodze bez okularów bo mi wygodniej ,ale czasami jestem poprostu ślepa no i chodze i mruze te oczy.Cy to prawda że od takiego mruzenia robią się zmarszczki bo jakoś nie chce mi się wierzyć
PoZdro dla wszystkich papa
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 11:38   #137
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: makijaz dla malych oczek

Dzieki za podpowiedzi Na pewno sie przydadza
Anulala niestety cie zmartwie ale mruzenie oczu powoduje zmarszczki Ja juz mam kilka pod oczkami, ale szczerze mowiac to wydaje mi sie ze nie sa one tylko od mruzenia oczek ale takze od smiania sie, bo gdy sie smiejemy to oczy tez sie mruza a te zmarszczki podobno dodaja urody hehe pozdrawiam
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 12:50   #138
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: makijaz dla malych oczek

Energia, Martusia - ja nie maluję oczu kredka, ale z tego co słyszałam oko wydaje się mniejsze jeśli CAŁE obrysujemy je kredką. Jeśli kredkę narysujemy od zewnętrznego kącika do mniej więcej połowy długości oka wtedy je powiększamy optycznie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:15   #139
karotka
Raczkowanie
 
Avatar karotka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 73
Question ciemne cienie a małe oczy??

Drogie wizażanki
Mam niewielkie i w dodatku głęboko osadzone oczęta,niestety:/ Nie mam w zawiązku z tym żadnych pomysłów na makijaż takich oczu.Jeśli macie jakieś fotki z takowymi to podeślijcie - będę wdzięczna
Pytanie drugie: czy mimo,że małych oczu nie maluje sie ciemnymi cieniami to moge je jakos wykorzystać w makijażu?Jest wiele ciemniejszych kolorów,które baaaaardzo mi się podobają a nie mogę ich uzywać;(
Pomóżcie mi!! Fotki mile widziane oczywiście
karotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 19:29   #140
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

Pewnie ze mozna uzywac ciemniejszych cieni tylko trzeba je nakladac tak jak na zdjeciue nr 1- w malej ilosci i w wewnetrznej stronie powieki nalozyc cien jasny .
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:35   #141
karolinqa
Przyczajenie
 
Avatar karolinqa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

ja tez mam dosc głeboko osadzone nie za duże oczki, ale szczerze mówiąc sie tym nie przejmuje i chętnie podkreślam je ciemnymi cieniami, musisz jednak pamiętac żeby dodać tam jasne akcenty, np ja cieniuje oko od b.jasnego cienia w wewnetrznym kaciku oka do bardzo ciemnego na zewnątrz i wyglada naprawde swietnie
karolinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:11   #142
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

ciemnym cieniem podkreśl załamanie powieki i rozetrzyj do góry i na zewn. -to powiększy oczy. Możesz narysuować jeszcze na wewn. stronie dolnej powieki biała lub jasną kreskę (unikaj ciemnych, zmniejszą oczy)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 21:16   #143
karotka
Raczkowanie
 
Avatar karotka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 73
Red face Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

Dziekuję za porady Szkoda,że nie mogę podkreślać oczu ciemnymi kredkami,bo bardzo mi się podobają.No ale oczu sie nie wybiera U mnie dobrze wygląda tylko perłowa kredka,biała niestety gryzie się z szarawym białkiem oka (nie wiem czemu mam takie a nie białe ).Jeśli ktoś ma jeszcze jakies fotki z makijażem dla niebieskich małych oczek to chętnie skorzystam
karotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 10:42   #144
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

zamiast bieli możesz stosowac jasny beż , błękit czy róż
kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (25,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87.jpg (18,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 259.jpg (6,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy_259.jpg (6,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc4.jpg (65,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jkiu9.jpg (27,1 KB, 41 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 10:49   #145
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mu.jpg (16,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tonya_slide_eyes2closeup.jpg (7,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (30,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturallyeccentric_259.jpg (6,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oo9.jpg (56,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sooriginal_259.jpg (6,7 KB, 28 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 13:41   #146
karotka
Raczkowanie
 
Avatar karotka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 73
Talking Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

Aga BJ dziękuje Makijaże są śliczne Na pewno wykorzystam niektóre pomysły
karotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 13:52   #147
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

Cytat:
Napisane przez karotka
Dziekuję za porady Szkoda,że nie mogę podkreślać oczu ciemnymi kredkami,bo bardzo mi się podobają.No ale oczu sie nie wybiera U mnie dobrze wygląda tylko perłowa kredka,biała niestety gryzie się z szarawym białkiem oka (nie wiem czemu mam takie a nie białe ).Jeśli ktoś ma jeszcze jakies fotki z makijażem dla niebieskich małych oczek to chętnie skorzystam

hmmm, a ja paradoksalnie nieraz widzialam male oczy, ktore po odpowiednim podkresleniu ciemna kredka [nawet po wew. stronie dolnej powieki] staly sie optycznie wieksze,


mysle ze tutaj naprawde wszystko zalezy od techniki
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 14:42   #148
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

Wiesz, według mnie wlsnie ciemne cienie powiększają oczy. Sama mam oczy średniej wielkości, a gdy je pomaluję ciemnym brązem lub grafitem są ogrooooooooooooooooomnias te!!!!!!! A jeśli nałożę np. jasnoróżowy, bialy lub jasnobeżowy cień - wtedy wydają się mniejsze...

A jeśli chodzi o kreddki - to np. brązowa (ciemny brąz) kredka powiększa oczka... Biała zdecydowanie pomniejsza - przynajmniej na moich oczkach tak to wygląda...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:38   #149
karotka
Raczkowanie
 
Avatar karotka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 73
Wink Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

No właśnie u mnie biała kredka też nie wygląda za ciekawie! Czasami podkreślam krawędź dolnej powieki ciemno brązową kredką,bo inaczej wydaje mi się,że moje oczka nikną w całej twarzy - tak jakby nie miały konturów A to już w ogóle wygląda tragicznie:P A dzisiaj nawt obrysowałam czarną kredką linię nad rzęsami na górnej powiece i wcale źle nie wygląda
karotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 21:07   #150
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemne cienie a małe oczy??

ciemne cienie są potrzebne by wydobyć małe oczy i sprawić by były wyraziste. Same jasne i delikatne cienie tego nie zrobia, dlatego ważne jest modelowanie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.