Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 10:46   #4591
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się mogę podzielić pierwszymi wrażeniami: mój kolor jest śliczny , lakier ma super pędzelek, z tych szerokich ale taki łopatkowaty, nabiera nie za dużo lakieru i rewelacyjnie się nim go nakłada. Lakier dość rzadki i niestety potrzebne były mi 3 warstwy. Wysechł szybko. Później się podzielę opinią co do trwałości.

Właśnie o Melascreen mi chodzi i czaję się na krem, bo myślałam że będzie lepiej nawilżał. Mówisz że są podobne? A mleczko też nawilża?

Ja bym już uległa, mało asertywna jestem jednak.
Brzmi zachecajaco Jesli nie bedzie jakos specjalnie nietrwaly, to pewnie w koncu przyjrze sie blizej tej szafie i ulegne.

Mleczko jest lzejsze, wodniste bardziej, ale jak dla mnie nawilzenie w lecie bylo wystarczajace. Aczkolwiek jak mowilam mimo wszystko preferuje krem W ogole to doszlam do wniosku, ze mojej cerze sluzy minimalistyczna pielegnacja. Uzywam praktycznie tylko wlasnie tego filtra na dzien, a na noc kremu Sensique na naczynka z 1-2 kroplami olejku arganowego i naprawde daaaawno nie mialam tak gladkiej i jasnej buzki. A nie pamietam kiedy uzywalam jakiejs maseczki oczyszczajacej, nie mowiac o peelingu. Mam tu niby resztke alg Bielendy, ale ostatni raz mialam ja na facjacie ponad miesiac temu, a jedyny udawacz peelingu jaki posiadam, to silikonowa myjka od zelu Lorealowego. Tez wcale nie uzywana codziennie, bo czasem mi sie zapomina o niej. Zreszta jak cos to tylko wieczorem sie nia pucuje.

Pewnie i ja bym ulegla, gdybym miala za co. A ze zyjemy z jednej pensji i jak sie okazalo za bardzo poszalelismy na poczatku, to poki co w budzecie nie ma miejsca na takie fanaberie jak nowy lakier do paznokci. Moooze w maju, jak wyjdziemy na prosta

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie udał mi się wczoraj chleb Dzisiaj piekę znowu, mam nadzieję, że będzie leszpy...
Nam tez ostatnio cos nie do konca wyszedl. Znaczy w smaku byl dobry, ale nie wyrosl. TZ wymyslil, zeby zrobic zaczyn rano, a potem na noc zostawic juz gotowy chlebek do wyrastania i nastepnego ranka piec, ale z tego wyrastania za wiele nie wyszlo. Chyba mu jednak za zimno w nocy bylo w ciemnym piekarniku, a znow balismy sie wlaczyc mu chocby swiatlo, bo czesto od samej zarowki robi sie tak goraco, ze nam raz-dwa wyrasta poza foremke. No ale zjedlismy. Zreszta odkad tu jestem, czyli od 20 marca tylko raz kupowalismy chleb w sklepie, tak to ciagle pieczemy Noo, moze nie tak ciagle - wychodzi 2-3x w tygodniu po 2 bochenki.

A propos, zmykam wyrabiac ciasto, a potem spadam na miasto Sie zrymowalo Musze leciec do agencji podac swoj numer konta - w koncu moglam je zalozyc, bo w koncu cos przepracowalam i dostalam list potwierdzajacy zatrudnienie. Na razie co prawda tylko 1 dzien, ale dobre i to - w piatek jakas kaska wplynie Zreszta mam nadzieje, ze sie dowiem, ze jutro tez ide. Oby. Bo poki co to tylko taka praca tymczasowa w magazynie. Jak dla mnie zupelnie nowe doswiadczenie i pierwsza w zyciu praca fizyczna, ale nawet nie bylo tak zle. Najgorsze stanie na nogach 10h, bo czas lecial szybko, duzo szybciej niz czasem w banku
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:47   #4592
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zamówiłam, jeśli chcesz ten lakier od Estelli i np. chcesz wybrać inny w zamówieniu, to mogę spokojnie poczekać
Ja czasem maluję jeden paznokieć innym kolor, ale to zazwyczaj, jak nie mogę się zdecydować na lakier

Też ostatnio mało malowałam paznokcie, ale to przez to, że się łamały, dostałam odżywkę od Estelli() i malowałam tylko nią... no ale wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam kilku-dniową przerwę w terapii
mam nadzieję, że odżywka się sprawdza ja na święta pomalowałam paznokcie dwoma kolorami - różem i pomarańczem, cudownie to wyglądało. Chyba wezmę z L'Oreala ten brudny beż, dawno nic sobie nie kupowałam; zamówiłam teraz dwa bb creamy, zobaczymy co to za cudo. Chyba dziś zrobię porządki w lakierach - jak się czegoś pozbędę to chyba mogę kupić jeden lakier, prawda?

Macie jakieś plany na majówkę?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:51   #4593
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a bo Ty masz każdy możliwy kolor lakieru
buraczanego nie kojarzę, ale może był wszelkie czerwienie i fuksje postawili u mnie na najwyższym poziomie, więc nawet żadnego nie miałam w dłoni
Liczyłam je ostatnio- brakuje kilku sztuk do setki
Przyjrzałam im się w sobotę dokłdnie- jest cos buraczkowego, z drobinkami
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano probowalas, ale nie pamietam co - czy krem (w malej tubce) czy mleczko (w duzej)?

U mnie najgorsze jest to, ze do Bootsa czy Superdruga mam 10min piechotka i bywam tam praktycznie codziennie, bo raz ze tam jest Tesco, dwa ze polski sklep, a trzy - to po prostu centrum miasta. I nawet nie trzeba specjalnie wchodzic do tych sklepow, bo akurat stand Loreala stoi tak, ze widac go nawet jak sie przechodzi obok.
wydaje mi się, że to miało pompkę

Ja na szczęście muszę organizować większą wyprawę po zakupy kosmetyczne
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko, przetestowałam wczoraj tę maskę 2-min. Pantene. Po pierwszym użyciu jestem zadowolona Jest gęsta, ładnie pachnie i faktycznie mam po niej lepsze włosy. Zwłaszcza końcówki, ktore się lubią plątać i są nieco poniszczone (muszę znów podciąć niedługo). Rano jak wstałam nie miałam tłustej głowy, włosy miękkie i wystarczyło je tylko grzebieniem o szerokich ząbkach przeczesać i już.
Dzięki, na pewno kupię tę serię do cienkich, muszę tylko skończyć maskę, serum i odżywkę w sprayu
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A! Kupiłam wczoraj kilka książek, kilka pożyczyłam od rodziców i teraz mam ochotę ciągle czytać, wszystkie książki mnie wciągnęły Mam piosenki Przybory, podróże Manna i Materny, autobiografię Dziewońskiego, wiersze Waligórskiego...
Lecę, miłej soboty!
Ja się własnie zmobilizowałam i skończyłam czytać podręcznik o składnikach kosmetycznych, jadę dziś odddać do biblioteki i pożyczyć nowe pozycje z dziedzin pokrewnych
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja pożarłam kebaba i 2 kawałki sernika a miałam się wziąć za siebie
O, ja też jadłam kebaba domowego- w sobotę i jakoś w tygodniu jeszcze. Ten pierwszy był lepszy- jednak przyprawy Kamisu nie mają sobie równych, Prymat niech spada na drzewo

a sernik za mną chodzi taki http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...e/przepis.html
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Założyłam dziś kalosze pierwszy raz w tym roku Jechałam więc w żółtych kaloszach, jasno niebieskiej kurtce i z czerwoną parasolką, więc mimo okropnego deszczu czułam wreszcie wiosnę! No i pomaga mi myśl, że za niecałe 2 tygodnie będzie wielki weekend majowy
Ja wczoraj założyłam swoje nowiutkie przyjechały do mnie pod koniec tygodnia z koleżanką z Białorusi trochę są za duże, ale w drugiej grubszej skarpecie nie latają tak na stopie. Są w rysunki w komiksowym stylu

Chyba dizś kupię cień ciemnozłoty L'Oreala i odbieram zamówienie z Oriflame- jasna konturówka do oczu (burzujkowa od dawna mnie już podrażnia, wreszcie będe mogła wyrzucić tego kikutka) i mydełko tradycyjnie może się uda też wziąć odlewkę podkładu Ecobeauty z testera w filii

Krem Siquens nie spisał się na dzień (szybko zaczęłam się świecić) a Iwostin jakiś mało treściwy jako krem na noc. Użyję ich dziś odwrotnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:04   #4594
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
za mną też, mało nie padłam jak go ostatnio zobaczyłam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:17   #4595
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że to miało pompkę

O, ja też jadłam kebaba domowego- w sobotę i jakoś w tygodniu jeszcze. Ten pierwszy był lepszy- jednak przyprawy Kamisu nie mają sobie równych, Prymat niech spada na drzewo

a sernik za mną chodzi taki http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...e/przepis.html
I krem i mleczko maja pompke

A ja akurat lubie mieszac Prymat z Kamisem pol na pol. Tu znalazlam tylko Prymat i kurka za delikatna wyszla mi salatka kebabowa w Swieta. Nastepnym razem bedziemy musieli doprawic, czyt. doostrzyc ja po swojemu.

Cos Cie na serniki wzielo ostatnio, widze. A jak tamten czekoladowo-malinowy smakowal????? Bo chyba zatrzymalam sie na etapie pieczenia

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
za mną też, mało nie padłam jak go ostatnio zobaczyłam
I za mna juz tez. Przez Was Moglabym go nawet zrobic TZ na urodziny, bo niebawem beda, ale kurka on woli malo slodkie serniki i nie powiem, piecze pyszne, wiec ten to tak raczej dla mnie, do kawki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:48   #4596
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Spróbuj z moich wypieków sernik z masłem orzechowym
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:09   #4597
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko nie pokazuj mi tu takich serników Właśnie głodna siedzę w pracy...ech, idę po kanapkę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:11   #4598
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag dzięki za opinie o Melascreen. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko przetestować obie wersje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:17   #4599
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Macie jakieś plany na majówkę?
Mnie stety-niestety w samym środku majówki wypada ślub, więc raczej nigdzie nie pojadę, chyba że na dzień lub dwa.

BTW, nie mam jeszcze ani sukienki ani butów, zostały dwa tygodnie a mi się nic nie podoba.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

rzyrafka, są teraz kredki Avon SuperShock w jakiejś promocji? I czy są dostępne jeszcze te dwa limitowane (chyba) odcienie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:32   #4600
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że odżywka się sprawdza ja na święta pomalowałam paznokcie dwoma kolorami - różem i pomarańczem, cudownie to wyglądało. Chyba wezmę z L'Oreala ten brudny beż, dawno nic sobie nie kupowałam; zamówiłam teraz dwa bb creamy, zobaczymy co to za cudo. Chyba dziś zrobię porządki w lakierach - jak się czegoś pozbędę to chyba mogę kupić jeden lakier, prawda?

Macie jakieś plany na majówkę?
Sprawdza się, tzn na razie nic się złego nie dzieje z paznokciami, oby tak dalej
Oczywiście, że możesz kupić

Ja mam plan pojechać do Niemiec, jak mówiłam, ale nadal u TŻta w firmie nie wiedzą, czy dadzą mu urlop... A Ty coś robisz?

Też za mną chodzi ten sernik odkąd go zobaczyłam na kwestii smaku Ale ponieważ mam dużo jajek i masła, a sera nie miałam, to wczoraj zrobiłam zawijane bułeczki cynamonowe z książki Nigelli i dodałam do nich mielonych orzechów... Mam je nawet przy sobie, więc piękne kolorowe zdjęcia pyszności mi nie straszne

Jakoś szybko mi minął dzień, jeszcze 1.5 godziny i zacznę podróż powrotną do domu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:59   #4601
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
za mną też, mało nie padłam jak go ostatnio zobaczyłam
postanowiłam, zrobię sobie we czwartek- w nagrodę po dentyście Chociaz idę tylko na przegląd i nie wiem co mnie czeka
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I krem i mleczko maja pompke

A ja akurat lubie mieszac Prymat z Kamisem pol na pol. Tu znalazlam tylko Prymat i kurka za delikatna wyszla mi salatka kebabowa w Swieta. Nastepnym razem bedziemy musieli doprawic, czyt. doostrzyc ja po swojemu.

Cos Cie na serniki wzielo ostatnio, widze. A jak tamten czekoladowo-malinowy smakowal????? Bo chyba zatrzymalam sie na etapie pieczenia

I za mna juz tez. Przez Was Moglabym go nawet zrobic TZ na urodziny, bo niebawem beda, ale kurka on woli malo slodkie serniki i nie powiem, piecze pyszne, wiec ten to tak raczej dla mnie, do kawki
Raczej to było małe więc pewnie krem.

Jeśli w jakiejs mieszance występują suszone zioła to dla mnie istneje tylko Kamis.. Wszystko inne mi jedzie miętą, nawet Kotanyi Pasowałoby kiedyś pokupować w doniczkach i samej sobie ususzyć, bo może jednak te smaki moje nie są zgodne z rzeczywistością

Oj wzięło, czasu mam kupę to się moge podszkolić Był pyszny, chociaż mam parę uwag. Danie to jets mega sycące więc z powodzeniem można zrobić mniej całej masy serowej. Do tego wychodzi wg mnie mało słodkie samo w sobie i ten mus co zrobiłam z resztek serków i smietany z cukrem był w sam raz do podania. No i ta mieszanka dżemu z kisielem nie wpadła tak głęboko jak było to opisane w przepisie więc następnym razem będę nakładać naprzemiennie- połowa masy serowej- kulki z dżemu- druga połowa i znów kulki.
A ten ostatni to wyjdzie mega drogo- na same składniki poszło mi z 50 zł prócz podstawowych rzeczy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko nie pokazuj mi tu takich serników Właśnie głodna siedzę w pracy...ech, idę po kanapkę
Hihi
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
[/COLOR]rzyrafka, są teraz kredki Avon SuperShock w jakiejś promocji? I czy są dostępne jeszcze te dwa limitowane (chyba) odcienie?
Jeśli masz na myśli odcienie Golden Fawn i Blackberry to weszły do stałej oferty, w obecnym kat. (do 2.05) kosztują 14,90, w następnym tyle samo. Ja jednak ich nie kupiłam, Fawn za chłodny a blackberry mogę sobie zrobić z cieni.
W następnym wchodzą też 3 nowe opalizujace kolory z podstawowej serii "Glimmerstick" (automatyczne)- mają podobną konsystencję i jest tam kolor cienia Kameleona z Catrice -będzie mój Prócz tego intensywny granat i fiłokowy fiolet.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam plan pojechać do Niemiec, jak mówiłam, ale nadal u TŻta w firmie nie wiedzą, czy dadzą mu urlop... A Ty coś robisz?

Też za mną chodzi ten sernik odkąd go zobaczyłam na kwestii smaku Ale ponieważ mam dużo jajek i masła, a sera nie miałam, to wczoraj zrobiłam zawijane bułeczki cynamonowe z książki Nigelli i dodałam do nich mielonych orzechów... Mam je nawet przy sobie, więc piękne kolorowe zdjęcia pyszności mi nie straszne

Jakoś szybko mi minął dzień, jeszcze 1.5 godziny i zacznę podróż powrotną do domu
Ja na razie nic nie planuję, niby miałyśmy do Budapeszty robić kolejne podejście, ale raczej nie uda mi się zarobić- a jeśli nawet to urlopu nie wyrobię, chociażby mnie i juto ktoś zatrudnił

mi zostało trochę mascarpone z mazurków jeszcze, więc wczoraj dokupiłam resztę serków a jeszcze mama kupiła jakiś twaróg wiaderkowy Oetkera to dodam troszkę- niby nie ma żadnej maki i innych zagęszczaczy, zobaczymy. I na pewno mi zostanie i na pewno już wiem, że z reszty zrobię serniczek z propozycji Estelli bo i masła orzechowego mi zostało też z mazurków.

Mi też wczoraj szybko zleciało- odebrałam książki z biblioteki, kredka Oriflame nawet bardziej mi się podoba niż burzujkowa- jest jaśniejsza, oby tylko nie podrażniała. Cień Loreala kupiłam (wraz z nowym żelem Fa ) i ku mojemu zaskoczeniu kosztował 17,99 a nie 27,99, teraz tak myślę że powinnam od razu wziąć ten drugi, który mnie przyzywa
Także kwiecień u mnie miesiącem rozpieszczania, już mam przekroczony bilans zakupów nad zużyciami, a szło mi całkiem nieźle. I na pewno coś mi jeszcze wpadnie- strasznie mi się spodobała nowa edt Springfielda, a stara się już kończy

szukałam kolejny raz złotego cienia- Catrice za grubo zmielony i do tego ma jeszcze srebrne drobinki, w Inglocie nie ma (wszystko wpada w miedź/oliwkę/brąz), nawet do MACa zaszłam z ciekawości i to samo- albo białe złoto albo mega żółte
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 12:09   #4602
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
postanowiłam, zrobię sobie we czwartek- w nagrodę po dentyście Chociaz idę tylko na przegląd i nie wiem co mnie czeka
Idziesz do pana Łukasza którego Ci kiedyś podsyłałam?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli odcienie Golden Fawn i Blackberry to weszły do stałej oferty, w obecnym kat. (do 2.05) kosztują 14,90, w następnym tyle samo. Ja jednak ich nie kupiłam, Fawn za chłodny a blackberry mogę sobie zrobić z cieni.
W następnym wchodzą też 3 nowe opalizujace kolory z podstawowej serii "Glimmerstick" (automatyczne)- mają podobną konsystencję i jest tam kolor cienia Kameleona z Catrice -będzie mój Prócz tego intensywny granat i fiłokowy fiolet.
A te kredki rzeczywiście takie dobre? Bo ja dalej fioletu szukam? Znajdzie się tam coś dla mnie, masz jakieś swatche dobre?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też wczoraj szybko zleciało- odebrałam książki z biblioteki, kredka Oriflame nawet bardziej mi się podoba niż burzujkowa- jest jaśniejsza, oby tylko nie podrażniała. Cień Loreala kupiłam (wraz z nowym żelem Fa ) i ku mojemu zaskoczeniu kosztował 17,99 a nie 27,99, teraz tak myślę że powinnam od razu wziąć ten drugi, który mnie przyzywa
Także kwiecień u mnie miesiącem rozpieszczania, już mam przekroczony bilans zakupów nad zużyciami, a szło mi całkiem nieźle. I na pewno coś mi jeszcze wpadnie- strasznie mi się spodobała nowa edt Springfielda, a stara się już kończy
U mnie kwiecień jest miesiącem nędzy i rozpaczy, co chwilę coś kupuję. Cienie L'oreal mnie kuszą, lakiery L'oreal kuszą, kusi paletka i roświetlacz z Inglota, dowiedziałam się przed chwilą o promocji na mini podkład EL Double Wear Light w Douglasie a potem kliknęłam mini paletkę cieni Clinique, mini bazę pod tusz Clinique i mini tusz EL Double Wear. I obserwuję jeszcze 3 paletki. -20% do Sephory jak nie było tak nie ma, a tam też muszę zawitać.

Testuję dzisiaj utrwalacz Kryolan, z moim filtrem to chyba nie działa - makijaż niby i nie schodzi ale cała się świecę, a u mnie to rzadkość.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:45   #4603
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice po Kryolanie się świecisz? Hm. Ja sobie kupiłam puder sypki Kryolanu i jestem zadowolona. A kosztował niedużo, jakieś 60zł. W każdym razie duże opakowanie, więc na trochę mi starczy. Słyszałam od koleżanki, że ich korektory pod oczy są świetne. W sumie nie używam, ale może się skuszę i przetestuję

Obecnie szukam szamponu do włosów Teraz mi się kończy Matrix Biolage (zapłaciłam ok. 60zł), ale już go nie chcę kupić ponownie. I właśnie nie wiem, myślę nad Tigi Bed Head lub Joico Reconstructor. Tigi kosztuje ok 80zł + przesyłka a Joico 135 zł + przesyłka.
Miałyście może jakiś szampon Joico? Ponoć są świetne. Bed Heada miałam (nie ma siarczanów) i byłam zadowolona.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2012-04-17 o 12:48
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:51   #4604
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Myślę że za świecenie odpowiada najbardziej mój klejący filtr. Sporbuję następnym razem Kryolana na makijaż nałożony na sam krem nawilżający. Ale bajer że nie wysusza jak na razie.

Ja mam teraz Matrix Biolage i jestem względnie zadowolona, nie miałam nic Joico.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:55   #4605
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No ten Biolage szampon jak szampon, ot zwykły taki.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:18   #4606
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Idziesz do pana Łukasza którego Ci kiedyś podsyłałam?

A te kredki rzeczywiście takie dobre? Bo ja dalej fioletu szukam? Znajdzie się tam coś dla mnie, masz jakieś swatche dobre?

U mnie kwiecień jest miesiącem nędzy i rozpaczy, co chwilę coś kupuję. Cienie L'oreal mnie kuszą, lakiery L'oreal kuszą, kusi paletka i roświetlacz z Inglota, dowiedziałam się przed chwilą o promocji na mini podkład EL Double Wear Light w Douglasie a potem kliknęłam mini paletkę cieni Clinique, mini bazę pod tusz Clinique i mini tusz EL Double Wear. I obserwuję jeszcze 3 paletki. -20% do Sephory jak nie było tak nie ma, a tam też muszę zawitać.

Testuję dzisiaj utrwalacz Kryolan, z moim filtrem to chyba nie działa - makijaż niby i nie schodzi ale cała się świecę, a u mnie to rzadkość.
jeszcze nie

dobre, dobre tylko fioletu nie ma. Ja mam śliwkę (wycofana już), śliczna; w zeszłe lato był chyba jakiś taki intensywny, ale z tego co pamiętam nie był zadowalająco napigmentowany (to własnie mój zarzut do większości fioletowych kredek, nie wiem dlaczego są na skórze przejrzyste ) a może zrobisz sobie z cieni? z duraline inglotowym albo innym "mixing medium"? Bo ja sama nie mam pomysłu gdzie znaleźć kredke idealną
Jeszcze może to? http://misslyn.pl/kredki-do-powiek/2...lor-liner.html

Ja w sumie bardzo nie rozpaczam tylko pieniądze się kończą

a jak tam moje odlewki i odsypki? siquens i iwostin to jednak nie to czego szukam. Jutro otwieram próbeczkę aqua-precis. Maseczka rozgrzewająca była fajna, kolagen ble
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:24   #4607
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dobre, dobre tylko fioletu nie ma. Ja mam śliwkę (wycofana już), śliczna; w zeszłe lato był chyba jakiś taki intensywny, ale z tego co pamiętam nie był zadowalająco napigmentowany (to własnie mój zarzut do większości fioletowych kredek, nie wiem dlaczego są na skórze przejrzyste ) a może zrobisz sobie z cieni? z duraline inglotowym albo innym "mixing medium"? Bo ja sama nie mam pomysłu gdzie znaleźć kredke idealną
Jeszcze może to? http://misslyn.pl/kredki-do-powiek/2...lor-liner.html
No właśnie ja chcę kredkę, żeby kreskę łatwo się malowało, żadne mieszanki z Duraline itp. nie wchodzą w grę. Zobaczę te Misslyn jak Gosha pójdę badać, bo w Krakowskiej są w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja w sumie bardzo nie rozpaczam tylko pieniądze się kończą
No właśnie o pieniądze chodzi, jestem jeszcze dość daleko od kolejnej wypłaty, wydatków przed ślubem dużo, a ja tak nieodpowiedzialnie się zachowuję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a jak tam moje odlewki i odsypki? siquens i iwostin to jednak nie to czego szukam. Jutro otwieram próbeczkę aqua-precis. Maseczka rozgrzewająca była fajna, kolagen ble
Krem Oeparol fajny, używam go ostatnio codziennie na noc i jestem zadowolona, szczoteczka też super, a reszta czeka na swoją kolej, jeszcze nie testowałam wszystkiego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:26   #4608
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A ja nic w kwietniu nie kupiłam


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie o pieniądze chodzi, jestem jeszcze dość daleko od kolejnej wypłaty, wydatków przed ślubem dużo, a ja tak nieodpowiedzialnie się zachowuję.
My przez luty i marzec strasznie zaszaleliśmy zakupowo do domu, na zasadzie: "kupmy teraz, będzie z głowy" (jednostkowo ceny nie przerażały, ale tu 10 zł, tam 15, 20 i tak się uzbiera ) i w rezultacie pieniądze się już kończą a w czerwcu czeka nas ślub brata TŻ i wyjazd do Francji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-04-17 o 14:27
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:50   #4609
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
dowiedziałam się przed chwilą o promocji na mini podkład EL Double Wear Light w Douglasie a potem kliknęłam mini paletkę cieni Clinique, mini bazę pod tusz Clinique i mini tusz EL Double Wear. I obserwuję jeszcze 3 paletki. -20% do Sephory jak nie było tak nie ma, a tam też muszę zawitać.
ta promocja jest już od jakiegoś czasu, więc jeśli jesteś zainteresowana, to lepiej udać się jak najszybciej do D.
tu są swatche odcienia z tej miniaturki:
http://zoskaijejswiat.blogspot.com/2...ear-light.html
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 14:52   #4610
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Miałyście może jakiś szampon Joico? Ponoć są świetne. Bed Heada miałam (nie ma siarczanów) i byłam zadowolona.
Nie miałam, ale czytałam swojego czasu o rekonstruktorze tej firmy i mnie kusił trochę


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
My przez luty i marzec strasznie zaszaleliśmy zakupowo do domu, na zasadzie: "kupmy teraz, będzie z głowy" (jednostkowo ceny nie przerażały, ale tu 10 zł, tam 15, 20 i tak się uzbiera ) i w rezultacie pieniądze się już kończą a w czerwcu czeka nas ślub brata TŻ i wyjazd do Francji
Ja niedługo wybulę sporo kasy na szafę z drzwiami przesuwanymi, nawet nie chcę myśleć ile
Kosmetycznie w tym miesiącu nie szaleję, poza ostatnimi zakupami z Rossmanna. A w maju będę klikać znów filtry i może przy okazji coś jeszcze wpadnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:53   #4611
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ta promocja jest już od jakiegoś czasu, więc jeśli jesteś zainteresowana, to lepiej udać się jak najszybciej do D.
tu są swatche odcienia z tej miniaturki:
http://zoskaijejswiat.blogspot.com/2...ear-light.html
Info z dzisiaj mam takie że gdzieniegdzie jeszcze są, aczkolwiek właśnie obawiam się że będzie to 2.0 za ciemne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:59   #4612
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Info z dzisiaj mam takie że gdzieniegdzie jeszcze są, aczkolwiek właśnie obawiam się że będzie to 2.0 za ciemne.
chyba że tak w wątku o promocjach w D. S. etc. dziewczyny pisały, że w niektórych D. już były nie do dostania
kolor faktycznie mocno opalony
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 15:35   #4613
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie miałam, ale czytałam swojego czasu o rekonstruktorze tej firmy i mnie kusił trochę




Ja niedługo wybulę sporo kasy na szafę z drzwiami przesuwanymi, nawet nie chcę myśleć ile
Kosmetycznie w tym miesiącu nie szaleję, poza ostatnimi zakupami z Rossmanna. A w maju będę klikać znów filtry i może przy okazji coś jeszcze wpadnie
No własnie, z większych wydatków czekają nas:
- 2 takie szafy (sypialnia i przedpokój) - prawdopodobnie zamówimy u znajomego TŻ, stolarza. Pokazałam mu "projekt" takiej, jaką bym chciała w sypialni (trochę mi siostra pomogła, żeby w miarę sensownie rozplanować szuflady, półki i rury na wieszaki) i wstępnie wycenił ją na 1700 zł, podczas gdy w sklepach firm zajmujących się meblami wycena sięgała pond 2200 zł
- łóżko i materac do sypialni
- "coś" do salonu (narożńik lub kanapa)
- lakobel do kuchni
- zmywarka (to może dłużej poczekać, choć mycie w jednokomorowym zlewie już mnie do szewskiej pasji doprowadza)

Z mniejszych wydatków:
- drugi regał do sypialni z Ikei Expedit (2x2) (jeden kupiliśmy przed świętami - spontanicznie wybraliśmy się po pracy do Krakowa po ten regał i 3 stoliczki Lack). Postawiliśmy go na podłodze i fajnie wyglada Drugi chcę przystosować do funkcji toaletki
- krzesło barowe do kuchni
- "coś" do siedzenia przy toaletce
- lampy (i ten punkt najbardziej mnie przeraża)
- dywanik do salonu, przedpokoju

Tak na szybko tyle. Trzeciego pokoju na razie nie meblujemy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 16:53   #4614
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Krem Oeparol fajny, używam go ostatnio codziennie na noc i jestem zadowolona, szczoteczka też super
cieszę się
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja nic w kwietniu nie kupiłam
jeszcze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ta promocja jest już od jakiegoś czasu, więc jeśli jesteś zainteresowana, to lepiej udać się jak najszybciej do D.
tu są swatche odcienia z tej miniaturki:
http://zoskaijejswiat.blogspot.com/2...ear-light.html
ale ciemniak, na moje szczęscie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:28   #4615
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spróbuj z moich wypieków sernik z masłem orzechowym
Ciekawy, pewnie kiedys wyprobuje, ale chyba najpierw padnie na ten http://mojewypieki.blox.pl/2012/03/S...-z-kremem.html Ostatnio chodzilo za mna cos cytrynowego, myslalam o muffinkach, ale sernik bedzie zdecydowanie lepszy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mag dzięki za opinie o Melascreen. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko przetestować obie wersje.
Polecam. Ja musze przetestowac tutejsze filtry, zeby zobaczyc czy mam prosic o Melascreena w paczce z Polski czy jednak znajdzie sie tu jakis godny nastepca.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Raczej to było małe więc pewnie krem.

Jeśli w jakiejs mieszance występują suszone zioła to dla mnie istneje tylko Kamis.. Wszystko inne mi jedzie miętą, nawet Kotanyi Pasowałoby kiedyś pokupować w doniczkach i samej sobie ususzyć, bo może jednak te smaki moje nie są zgodne z rzeczywistością

Oj wzięło, czasu mam kupę to się moge podszkolić Był pyszny, chociaż mam parę uwag. Danie to jets mega sycące więc z powodzeniem można zrobić mniej całej masy serowej. Do tego wychodzi wg mnie mało słodkie samo w sobie i ten mus co zrobiłam z resztek serków i smietany z cukrem był w sam raz do podania. No i ta mieszanka dżemu z kisielem nie wpadła tak głęboko jak było to opisane w przepisie więc następnym razem będę nakładać naprzemiennie- połowa masy serowej- kulki z dżemu- druga połowa i znów kulki.
A ten ostatni to wyjdzie mega drogo- na same składniki poszło mi z 50 zł prócz podstawowych rzeczy
Krem ma 40ml, mleczko bodajze 100ml, wiec pewnie faktycznie krem.

Fakt faktem, ze z ziolek najczesciej osobiscie kupuje Knorra, ale za to moja mama lubuje sie w Lidlowych ziolkach tudziez Prymacie i innych takich tanszych i tez mi sie te insze nie widza. Moze nie tyle mieta jada, co po prostu jakies takie malo aromatyczne sa.
A ziolka swieze to nie kup, tylko posiej. TZ jakos tuz przed moim przyjazdem kupil nasiona i doniczki i mamy teraz swieze: pietruszke, koperek, szczypiorek, szczypiorek czosnkowy, kolendre, bazylie i miete. Aczkolwiek ta ostatnia cos nie bardzo chce rosnac. Zreszta poki co ciagle rosna, ale chyba juz w maju bedzie mozna ich uzywac

No to sernik brzmi zachecajaco, kiedys z TZ zrobimy. Samej chyba nie chce mi sie az tak bawic, a na dwie rece pojdzie szybciej
Ano te niektore przepisy to strasznie drogie No ale pocieszajace jest to, ze to i tak taniej niz w cukierni.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No własnie, z większych wydatków czekają nas:
- 2 takie szafy (sypialnia i przedpokój) - prawdopodobnie zamówimy u znajomego TŻ, stolarza. Pokazałam mu "projekt" takiej, jaką bym chciała w sypialni (trochę mi siostra pomogła, żeby w miarę sensownie rozplanować szuflady, półki i rury na wieszaki) i wstępnie wycenił ją na 1700 zł, podczas gdy w sklepach firm zajmujących się meblami wycena sięgała pond 2200 zł
- łóżko i materac do sypialni
- "coś" do salonu (narożńik lub kanapa)
- lakobel do kuchni
- zmywarka (to może dłużej poczekać, choć mycie w jednokomorowym zlewie już mnie do szewskiej pasji doprowadza)

Z mniejszych wydatków:
- drugi regał do sypialni z Ikei Expedit (2x2) (jeden kupiliśmy przed świętami - spontanicznie wybraliśmy się po pracy do Krakowa po ten regał i 3 stoliczki Lack). Postawiliśmy go na podłodze i fajnie wyglada Drugi chcę przystosować do funkcji toaletki
- krzesło barowe do kuchni
- "coś" do siedzenia przy toaletce
- lampy (i ten punkt najbardziej mnie przeraża)
- dywanik do salonu, przedpokoju

Tak na szybko tyle. Trzeciego pokoju na razie nie meblujemy.
A co to jest lakobel Pierwsze slysze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:44   #4616
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

MagJa: barwione szkło
http://www.glaspro.pl/oferta/szklo-d...szklo-lacobel/
http://www.foxkuchnie.aserwer.pl/str...p?mi=700&lang=
http://www.cymar.pl/img/lacobel1.JPG
http://gotowyprojekt.blogspot.com/20...wnetrzach.html

Będziemy mieć między meblami w kuchni i jako drzwi szafki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:50   #4617
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Lakobel to takie kolorowe szkło, można je dać między blat i wiszące szafki w kuchni; bardzo fajnie wygląda; Hosenko ile płaciliście za lacobel?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:22   #4618
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fakt faktem, ze z ziolek najczesciej osobiscie kupuje Knorra, ale za to moja mama lubuje sie w Lidlowych ziolkach tudziez Prymacie i innych takich tanszych i tez mi sie te insze nie widza. Moze nie tyle mieta jada, co po prostu jakies takie malo aromatyczne sa.
A ziolka swieze to nie kup, tylko posiej. TZ jakos tuz przed moim przyjazdem kupil nasiona i doniczki i mamy teraz swieze: pietruszke, koperek, szczypiorek, szczypiorek czosnkowy, kolendre, bazylie i miete. Aczkolwiek ta ostatnia cos nie bardzo chce rosnac. Zreszta poki co ciagle rosna, ale chyba juz w maju bedzie mozna ich uzywac

No to sernik brzmi zachecajaco, kiedys z TZ zrobimy. Samej chyba nie chce mi sie az tak bawic, a na dwie rece pojdzie szybciej
Ano te niektore przepisy to strasznie drogie No ale pocieszajace jest to, ze to i tak taniej niz w cukierni.

A co to jest lakobel Pierwsze slysze
Jakiego znw Knorra
Ja nie moge jakoś, z resztą nawet jak nie widzę co to za marka to i tak już rozpoznaje, że nie Kamis

Ja zbyt wybredna jestem żeby jeśc kupne ciasta- nie dość że wygląda toto jak plastik obklejony plasteliną zamiast lukru/masy, to jeszcze nigdzie składu nie uswiadczysz No i jak już się mam tuczyć to przynajmniej spalę coś na przygotowaniach No ale jak kupujesz kawałeczek to oszczędność jest. Jedynie pączki uwielbiam kupne i im bardziej gumiaste tym lepiej

Aa, już wiem, widziałam, to jest świetne zamiast kafelków nad blatem właśnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 22:07   #4619
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Lakobel to takie kolorowe szkło, można je dać między blat i wiszące szafki w kuchni; bardzo fajnie wygląda; Hosenko ile płaciliście za lacobel?
Lakobel na razie jeszcze przed nami Myślę, że zmieścimy się w 1000 zł z montażem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 05:52   #4620
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No własnie, z większych wydatków czekają nas:
- 2 takie szafy (sypialnia i przedpokój) - prawdopodobnie zamówimy u znajomego TŻ, stolarza. Pokazałam mu "projekt" takiej, jaką bym chciała w sypialni (trochę mi siostra pomogła, żeby w miarę sensownie rozplanować szuflady, półki i rury na wieszaki) i wstępnie wycenił ją na 1700 zł, podczas gdy w sklepach firm zajmujących się meblami wycena sięgała pond 2200 zł
- łóżko i materac do sypialni
- "coś" do salonu (narożńik lub kanapa)
- lakobel do kuchni
- zmywarka (to może dłużej poczekać, choć mycie w jednokomorowym zlewie już mnie do szewskiej pasji doprowadza)

Z mniejszych wydatków:
- drugi regał do sypialni z Ikei Expedit (2x2) (jeden kupiliśmy przed świętami - spontanicznie wybraliśmy się po pracy do Krakowa po ten regał i 3 stoliczki Lack). Postawiliśmy go na podłodze i fajnie wyglada Drugi chcę przystosować do funkcji toaletki
- krzesło barowe do kuchni
- "coś" do siedzenia przy toaletce
- lampy (i ten punkt najbardziej mnie przeraża)
- dywanik do salonu, przedpokoju

Tak na szybko tyle. Trzeciego pokoju na razie nie meblujemy.
O matko, to i tak nieźle Fajny ten lakobel
Ja mam póki co dylemat z wersalką, wciąż tata nie ma kiedy ze mną podjechać do BRW, ale znaleźliśmy jedną firmę w naszej okolicy, która robi sofy itp. I mają coś podobnego w swojej ofercie. Najpierw chyba pojedziemy tam zobaczyć.
W sobotę był facet od okna, wybrałam sobie najdroższy parapet (taki a`la marmur) Chciałam biały i ten był najdroższy, musiałam wybrać inny. Mniej mi się podoba, ale trudno.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.