Moja mama...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 21:05   #1
Meyaku
Raczkowanie
 
Avatar Meyaku
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69

Moja mama...:)


Mam 13 lat...moja mama ma 36.Moge sie jej zwierzac...pytac o rady i ufam jej a ona mi.Niestety mam taka dizewcyzne w klasie co mnie wyzywa itd...powiedzialam to mojej mamie a ona mnie podtrzymywala na duchu.Raz sie wkurzylam i poszlam do wychowawczyny ale ona za to powiedziala ze jestem frajerem bo wsyztsko gadam mamie...Ale to nie o to chodzi.CHodzi mi o to ze niekotre dziewczyny w moim wieku wstydza sie mam ...inne ze chialyby sie zwierzac mamie...jeszce inne ze to tylko mama.Przeciez niekotr mamy pragna aby jej corki sie im ziwrzaly. moze ja jeste jakas dziwna co o tym sadzicie???

Sorki za blendy
Meyaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 21:14   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Moja mama...:)

Matki pewnie by chcialy, zeby nie tylko ich corki, ale takze synowie zwierzali sie ze swoich przezyc, roztrek i radosci
Mysle , ze Twoja mama jest dumna z tego , ze sie jej zwierzasz, ze darzysz ja zaufaniem. Jest jeszcze mloda kobieta , wiec na pewno nie zapmniala swoich nastoletnich rozterek.
MYsle , ze nie powinnas sie przejmowac zdaniem swoich kolezanek, czasami bywa tak , ze ludzie poprzez swoja niedojrzalosc lub zazdrosc mowia cos , czego tak naprawde nie chca Jesli Ty uwazasz swoja mame za swoja powierniczke i przyjaciolke , to zycze Ci z calego serca zeby tak pozostalo juz na zawsze.
Przyjazn to cenny dar, cenne uczucie, ktore nalezy pielegnowac.

Nie ukrywam , ze i moim pragnieniem jest, by moj syn w przyszlosci odnalazl we mnie osobe godna powierzenia swoich tajemnic
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-11-01 o 21:22 Powód: "m" i "o"
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 21:44   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Moja mama...:)

Wcale nie jesteś dziwna.Jesteś normalną dziewczyną i zapewniam Cię,że każda matka chciałaby mieć taką córkę jak Ty.Mam tyle lat co Twoja mama ,mój synek ma 6 lat .Rozmawiam z nim o wszystkim i mam nadzieję,że gdy będzie nastolatkiem ,to też ze swoimi problemami przyjdzie najpierw do mnie.
A dziwna to jest ta Twoja wychowawczyni.Sama nie wie co mówi.

__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:44   #4
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Moja mama...:)

ja uwazam ze to naprawde fajne jesli mozesz mamie wszystko powiedziec
Kolezanka moze ci zazdrosci gdyz sama chcialaby miec tak dobe stosunki ze swoja mama
Trzymaj tak dalej
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 06:48   #5
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Moja mama...:)

Przeniosę Twój wątek na plotkowe, bo choć uważam,że Twoja Mama jest prawdziwą Mamą z klasą, skoro znajduje z Tobą wspólny język i obdarzasz ją wielkim zaufaniem, ale tu znajdziesz o wiele więcej Wizażanek, ktore podobnie jak Ty mają w swoich mamach oparcie, przyjaciółkę i opiekunkę
Nie jest łatwo rodzicom dogadać się z dorastającym potomstwem, wierz mi. Niewielu umie zrozumieć potrzeby, obawy, marzenia młodych ludzi.
Wspomnę jeszcze, że postawa Twojej wychowawczynin mnie oburza, najwyraźniej pani nie posiada ani krzty talentu pedagogicznego, nie wspominając już o zwykłej ludzkiej życzliwości.
Natomiast nie powinnas absolutnie reagować na zaczepki koleżanki- po co? ona i tak najwyraźniej uboższa jest mentalnie, niekulturalna, nie warto się przejmować kims, kto jest ograniczony tylko do tej złej strony.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 07:29   #6
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Moja mama...:)

Ja rowniez mam w mamie prawdziwa przyjaciolke. Mam prawie 20 lat a dopiero od niedawna mam z nia tak wspaniale stosunki.
Nigdy nie bylam zlym dzieckiem ,ani nie robilam zadnych glupstw ale jakos nie potrafilam docenic tego co dla mnie zrobila .
Zawsze z mama mialam dobry kontakt ,dziwilam sie jak kolezanki wspominaly ,ze ona sie boi wrocic po imprezie do domu bo bedzie zle ,mama sie wkurzy albo jeszczce inne rzeczy ,ktore dla mnie wydawaly sie nienaturalne ( lęk przed rodzicami) Wiedzialam ,ze moge zawsze jej wszystko powiedziec a ona pomoze mi nawet w najgorszym problemie.
Jednak jak sobie przypomne jak sie kiedys zachowywalam (chociaz jak juz pisalalm nie bylo tak zle ) to mi poporstu wstyd. Za malo z nia rozmawialam .
Wszytsko jednak zaczelo sie zmieniac gdy poznalam swojego TZ ,chyba poprostu wydoroslalam ,od ok 2 lat ,moja mama jest mi teraz tak bliska osoba ,ze nie potrafilabym sobie bez niej poradzic ,mysle ,ze zawsze tak bylo lecz porpostu nie potrafilam sie do niej w 100 % otworzyc .
Teraz ona wie o mnie wszystko , chociaz mlo przebywam w domu staram sie jak najczesciej przyjezdzac . Zlapalam z moja mama taki kontakt ,ze az sama sie dziwie ,bo nigdy z zadna przyjaciolka nie mialam takiego kontaktu.
Smiejemy sie z roznych zartow ,wystarczy ,ze na siebie spojrzymy , w pokoju siedza TZ ,moj brat i tata i nikt procz nas nie wie z czego sie semiejemy
Potrafie z nia rozmawiac o najintymniejszych moich sprawach
Strasznie mnie tez ciesza jej slowa gdy byla w szpitalu , na erce ,moj brat wszedl i wyszedl jak struty ,moj tata to samo ja natomiast chcialam ja jakos rozluznic i zaczelam zartowac ,wiem ,ze moze to sie wydac dziwne ale to naprawde jej pomagalo I bardzo ucieszylo mnie to jak powiedziala , przypilnuj brata i taty bo oni tacy jacys smetni a ty zawsze taka wesola ,jak ja
albo jak mi pokazuje ,ze naprawde wydoroslalam

Naprawde kocham moja mame i bardzo zaluje ,ze nie dawalam jej tego bardziej do zrozumienia wczesniej . Mysle ,ze osoby ktore maja zly kontakt z rodzicami nie potrafia sie poporstu przed nimi otworzyc i dla tego az tyle traca ( sa rowniez przypadki ,ze to rodzice sie wiedza jak sie otworzyc przed dzieckiem )
Mysle ,ze osoby dbajace o opinie kolezanek ,kolegow , dbajacy bardziej o to ,zeby nie byc postrzeganym jako coreczka mamusi tylko jako dojrzala osoba robia wielki blad i wielka krzywde samej sobie jak i rodzicom ,bo tak naprawde to nie sa dojrzali ,a najbardziej dojrzala jest Twoja postawa ( autorki watu) . Ja zrozumialam to troszke pozniej ale mysle ,ze lepiej pozno niz wcale .
Pozdrawiam.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:00   #7
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Moja mama...:)

Nie jesteś dziwna! Wręcz przeciwnie. Ja również mam świetne stosunki z mamą, od zawsze byłyśmy przyjaciółkami i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. Mogę powiedzieć jej o wszystkim i wiem, że postara się zrozumieć i doradzić. Zawsze jest przy mnie, gdy tego potrzebuję. Mogę z nią nie tylko pogadać, ale też wyjechać na wspólne wakacje, pójść na zakupy, do kina czy na koncert (kiedy byłam młodsza, mama zawsze starała się poznać lepiej moich idoli i zazwyczaj razem szalałyśmy na ich widok w TV czy w prasie ). Mamy bardzo podobne charaktery, obie jesteśmy wybuchową mieszanką różnych emocji i to czasem powoduje mniejsze lub większe kłótnie, które na szczęście potrafimy szybko zażegnać.
Nigdy nie potrafiłam zrozumieć złych stosunków moich koleżanek z ich matkami. Wiem, że to dość powszechne zjawisko, które czasem jest winą dziecka, a czasem rodzica, a zwykle obu stron. Szkoda. Bo przecież mama to nie tylko osoba, która cię urodzi, wychowa, ugotuje obiad i da kasę. To ktoś więcej. Pamiętam, jak kilka lat temu koleżanka zapytała, co robię następnego dnia, a ja na to, że idę na zakupy. Na pytanie z kim odpowiedziałam, że z mamą. Jej reakcja "Z matką? Boże jaka ty dziecinna jesteś..." nieco mnie zdziwiła. Ja rozumiem, że w obecnych czasach pojawienie się z mamą na mieście to "siara" wg niektórych, ale czy tak trudno zrozumieć, że dla kogoś mama może być przyjaciółką?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 08:08   #8
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Moja mama...:)

Ja się dziwię tej wychowawczyni, jak pedagog może powiedzieć coś takiego? Chyba ona jest dziwna.

Mam ponad 25 lat i całe życie zwierzam się mojej mamie, która jest starsza ode mnie dobre 34 lata! Powinna być między nami przepaść pokoleń, ale jej nie ma. Mama jest naprawdę moją najlepszą przyjaciółką, zawsze tak było i jest do tej pory, mimo, że mam od 13 lat świetną przyjaciółkę w moim wieku. Jej też fantastycznie rozmawia się z moją mamą i z kłopotami biegie do niej, a nie do swojej mamy. Taka mama to skarb i powinnaś sobie to bardzo cenić a nie przejmować się czyimiś tekstami. Kiedyś dziwczyny będą Ci zazdrościć takiej mamy. Jeżeli już nie zazdroszczą. U mnie tak jest, że kto z moich znajomych pozna mamę, to potem jak do mnie ten ktoś dzwoni, czy się spotykamy, to zawsze mówi mi na koniec, żebym pozdrowiła moją mamę. To bardzo przyjemne uczucie, czuję się z niej dumna
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:21   #9
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Moja mama...:)

Aha ja rowniez chcialam dodac ,ze mama urodzila mnie majac 36 lat
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:30   #10
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Moja mama...:)

A ja kocham moją MAME!!! Jest najcudowniejszą mamą na całym świevie i we wszechświecie.... Mamo aj low ju do bólu
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:40   #11
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Moja mama...:)

Cytat:
Napisane przez misia_bella
A ja kocham moją MAME!!! Jest najcudowniejszą mamą na całym świevie i we wszechświecie.... Mamo aj low ju do bólu
A Ja kocham moją mameeee
co ma włosy jak atramentttt...
oczy cudne jak mój miś....
tralalaa lalala lalala laaaaaaaaa
;- )

Ja tez uwielbiam swoja mame bo tylko ją mam.
Jest najwspanialszą kobietą, przyjaciółką pod słońcem

Mamo-ej lowju ; ***
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 09:43   #12
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Moja mama...:)

Cytat:
Napisane przez Juda
A Ja kocham moją mameeee
co ma włosy jak atramentttt...
oczy cudne jak mój miś....
tralalaa lalala lalala laaaaaaaaa
;- )

Ja tez uwielbiam swoja mame bo tylko ją mam.
Jest najwspanialszą kobietą, przyjaciółką pod słońcem

Mamo-ej lowju ; ***

Juda Kochana wszyscy Cię proszą o zmianę wielkośći i koloru czcionki a Ty uparcie swoje...
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:11   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moja mama...:)

Ja też mam i miałam chyba zawsze dobry kontakt z mamą, wcale nie ma w tym nic dziwnego

Ta wychowwczyni jakaś dziwna za to
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:25   #14
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Moja mama...:)

Cytat:
Napisane przez Nutka
Juda Kochana wszyscy Cię proszą o zmianę wielkośći i koloru czcionki a Ty uparcie swoje...
okej ;- (((((((((((((((
zmniejsze czcionke ale kolorku nie...
;- ((((((
lubie go ;- ((((((((
"bałdzo" ;- (((((
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:34   #15
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: Moja mama...:)

Również mam bardzo dobry kontakt z Mamą jest moim Przyjacielem zawsze jej mogę o wszystkim powiedzieć wiem że mnie wysłucha, doradzi jest wspaniała Kobietą
Faktycznie ta wychowawczyni jakas dzwina jest
Ciesz sie tym że masz taki dobry kontakt z Mama,a na koleżanki nie patrz, wydaje mi sie ze one po prostu Ci zadroszczą

Pozdrawiam
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:45   #16
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Moja mama...:)

nic dodać nic ująć, dziewczyny napisały już wszystko. Nie daj się ludziom fałszywym i zazdrosnym, jak twoja koleżanka i wychowawczyni. Bądź dumna ze swojej mamy!
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:41   #17
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Moja mama...:)

Moim zdaniem przyjaźń między matką z córką to coś pięknego Nie każdy może mieć takie szczęście jak ty. Jeśli weźmiesz pod uwagę to, co inni ci mówią na ten temat, typu, że jej wszystko mówisz itd. to możesz stracić coś bardzo ważnego. Ja mojej mamie też się zwierzam, jednak wiem, że nie wszystko mogę jej powiedzieć. Może dlatego, że moja mama ma 49 lat i nie we wszystkich sprawach się dogadujemy, jednak łączy nas jakaś silna więź i bez problemu moge ją nazwać swoją przyjaciółką i nie wstydze się tego
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:45   #18
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Moja mama...:)

Cytat:
Napisane przez GosikK
Moim zdaniem przyjaźń między matką z córką to coś pięknego Nie każdy może mieć takie szczęście jak ty. Jeśli weźmiesz pod uwagę to, co inni ci mówią na ten temat, typu, że jej wszystko mówisz itd. to możesz stracić coś bardzo ważnego. Ja mojej mamie też się zwierzam, jednak wiem, że nie wszystko mogę jej powiedzieć. Może dlatego, że moja mama ma 49 lat i nie we wszystkich sprawach się dogadujemy, jednak łączy nas jakaś silna więź i bez problemu moge ją nazwać swoją przyjaciółką i nie wstydze się tego
swieta racja
Mayaku docen to jaka mame masz, bo jak tego zabraknie to naprawde jest baardzo ciezko, ja nie mam takiej mamy i nie jest mi z tego powodu lekko, ze musze sobie z wszystkim radzic sama, nie mam takiego oparcia. Twoja mama to skarb.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.