Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-06, 10:25   #1831
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witajcie dziewczyny!!!

Ja przebrnęłam całe to forum i zdecydowałam się na prostownicę tondeo eco-cerion z regulacją temperatury. Prostownica jest mała, leciutka i poreczna. Użyłam jej dopiero raz, wczoraj, więc nie wiem ile dni utrzyma się efekt prostych włosów... W każdym bądż razie włosy po wyprostowaniu są idealnie proste, lśniące, gładkie i śliskie. Zupełnie jak po wizycie u fryzjera, a nie jak po prostowaniu moją wcześniejszą prostownicą (czytaj metalowym badziewiem). Oczywiście samo prostowanie zajmuje mi troche czasu, bo włosków mam sporo, a i praktyka niewielka. Jednak myslę, że trochę praktyki i prostowanie będzie trwało znacznie krócej.

Ach no i dziś po nocy nic sie nie wywija, nie puszy, włoski wyglądają jak wczoraj zaraz po prostowaniu. Jak na razie jestem naprawdę zadowolona
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 14:50   #1832
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja sobie narazie robie opoczynek od mojej tondeo active cerion,bo niestety widze,ze prostowanie co drugi dzien moim wloskom nie sluzy..moze nie niszczy ona wloskow tak jak "metalowce" ale jednak niszczy( a uzywam renee).Takze dziewczyny dajcie od czasu do czasu odpoczac waszym wloskom.U mnie po wyprostowaniu jest oki,wloski sypkie,blyszczace ale jak wyschna naturalnie i ich nie prostuje to widze takie male sianko.Pozdrawiam
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 15:36   #1833
biamilka
Raczkowanie
 
Avatar biamilka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 49
GG do biamilka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja od 2 lat używam małej zgrabnej prostownicy ceramicznej firmy Eurolux,kupilam ja na allegro,jest tania,mała wygodna w uzyciu,i jak dla mnie niezawodna! Pamietajcie jedno,to ze droższa wcale nie musi oznaczac ze jest lepsza!
biamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 16:12   #1834
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tak, tak bethi, popieram!! Należy czasami odpocząć od prostownicy. Wiadmo ze ceramika pewnie mniej niszczy, ale jednak wszytsko co jest uzywane w nadmiarze szkodzi. Dlatego ja czasami zostawiam sobie loki na jakies 2 tyg. Ale jednak lubie mieć proste włoski i przeważnie prostuje je codziennie. Kurcze nadal mam problem z elektryzującymi sie włoskami!!!!
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 23:37   #1835
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

M@rt@ a sprobuj tej odzywki pantene "zimowa ochrona"..mi pomaga ja mam problem z rozdwajajacymi koncowkami.Stosuje olejek ale nie zauwazam jakiejs poprawy znacznej.Jak sie czasem dorwe do nozyczek to potrafie siedziec godzinami i podcinac pojedyncze rozdwojone koncowki:P a podcinam wloski co 3-4 miesiace...
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 11:06   #1836
tweetas83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

bethi rozdwajajoce sie konce mimo podcinania moga byc efektem uzywania tepych nożyczek. jezeli tak owe sa to włos tak naprawde jest miazdzony a nie przeciety i to jest najczestrzy powód rozdwajania sie koncy jezeli sie o nie dba kosmetykami nieszenie włosów mozemy podzielic na 2 rodzaje mechaniczne i chemiczne sposób chemiczny kazdy wie od czago jest a machaniczne niszczenie włosów jest spowodowane nawet codziennym czesaniem podczas którego najprosciej powiedziec zdzieramy łuski włosa a co do prostownic to kazda prostownica niszczy włosy z tym ze nowsza technologia redukuje te skutki przejrzałem całe forum i wiekszosc poleca firme babylissPro fakt jest to dobra firma ale sa tez inne takie jak Wigo Gamma czy Wahl Cutek pracowałem na tych prostownicach i kozda moge polecic , aktualnie pracuje na tej ostatniej i klientki sa zadowolone . Pozdrawiam

Edytowane przez tweetas83
Czas edycji: 2006-03-07 o 11:26
tweetas83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 12:00   #1837
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A jeśli można spytać ile kosztowała twoja prostownica, bo wszyscy piszę, o tch najdroższych, a ja wolałabym zaoszczędzić, ale też nie chce jakiejś prostownicy za 30 zł, która zniszczy mi włosy i nie będzie się do niczego nadawała...
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 12:05   #1838
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez biamilka
A ja od 2 lat używam małej zgrabnej prostownicy ceramicznej firmy Eurolux,kupilam ja na allegro,jest tania,mała wygodna w uzyciu,i jak dla mnie niezawodna! Pamietajcie jedno,to ze droższa wcale nie musi oznaczac ze jest lepsza!
A jeśli można spytać ile kosztowała twoja prostownica, bo wszyscy piszę, o tych najdroższych, a ja wolałabym zaoszczędzić, ale też nie chce jakiejś prostownicy za 30 zł, która zniszczy mi włosy i nie będzie się do niczego nadawała...
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 13:40   #1839
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Właśnie szukałam na allegro prostownic i znalazłam pare, które mi odpowiadają:
- http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=89127770
- http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=89729970
- http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=89729742
- http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=89979040
I to są cztery prostownice, jedna z nich ma tytanowe wkładki i jestem ciekawa czy on się różnią od ceramicznych i czy oczywiście są lepsze... Jak widać są to tanie prostownice, ale nie uważam, żeby były złe, najbardziej zainteresowała mnie chyba firma Holden, bo mam już karbownice i uważam, że jest dobra, ale oczywiście wysusza wlas (ale jest stara, więc to wszystko tumaczy) Zleży mi na waszej opini, piszcie, które z tych 4 prostownic są najlepsze. Na allegro jest oromny wybór i trudno jest się zdecydować. Z góry dziękuje
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 23:35   #1840
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja od sierpnia 2005 używam Efalocka Flat-Champa Pewnie na rynku są już dużo lepsze prostownice, ale moja póki co się sprawdza

A w załączeniu fotki - przed i po prostowaniu (wtedy jeszcze 'na sucho', tzn. nie używałam żadnego preparatu ochronnego, ale to było bardzo króciutko Teraz używam Hot Lissa, jest ok, narazie nie znalazłam nic skuteczniejszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100-00005.JPG (116,4 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100-00006.jpg (83,4 KB, 219 załadowań)
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:39   #1841
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A co sądzicie o prostownicy HOLDEN PR-41??
Jest ich pełno na allegro i z tego co widzę sporo osób je kupuje.
Czy ta prostownica dobrze prostuje włosy??
Nie stać mnie na drożyznę, ale tak do 70zł mogę wydać, a ta ma 100W.
Proszę o opinie na temat tej właśnie prostownicy.

Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 18:38   #1842
himerna
Przyczajenie
 
Avatar himerna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 9
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam wszytkie zainteresowane Panie,
szczerze polecam cieniutka ceramiczna prostownice THE WAHL CUTEK mozna ja zakupic w hurtowni fryzjerskiej koszt ok 250zl (rewela),
pozdrawiam
himerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 18:55   #1843
zajaffka
Raczkowanie
 
Avatar zajaffka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 42
GG do zajaffka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Uzywam prostownicy PHILIPS beauty Salonstraiht z efektem jonizacji i musze przyznac ze jestem z niej zadowolona ma ona plytki ceramiczne, nagrzewa sie w ciagu 30 sekund nawet do 160 stopni Celsjusza u nas w Gdanskim Mediamarkcie kosztuje 239zl Goraco polecam
zajaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 19:26   #1844
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a co z lustrzanymi prostownicami?ma ktoras z was taką?
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 23:46   #1845
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no to może ja pokażę efekt po tondeo active cerion (po 2 miesiacach regularnego uzywania po kazdym myciu z uzyciem hot lissa)

(głupsze miny trzeba bylo wyciąć )
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 23:51   #1846
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...uiyngfwun.html no i tu tez mozecie zobaczyc efekt prostowania (pies ma proste naturalnie )
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:42   #1847
kuitim
Przyczajenie
 
Avatar kuitim
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej dziewczyny
po pczeczytaniu tlu stron, zgupałam, proszę napiszcie czy prostownica WIGO 25mm naprawdę jest dobra?, mam grube włosy ale jak wyprostuje na okrągłej szczotce to są prostę, potrzebuje prostownicy żeby były sypkie , śliskie i błyszczące bo są trochę puszakowate, nie mam za dużo kasy, ale wole kupic lepszą niż żałować, i wyczytałam że ta wigo jest nawet dobra, czy lepiej kupić tondeo czy gama, proszę napiszczie bo macie wieksze doświadczenie,dzieki
kuitim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 13:42   #1848
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kuitim, ja mam game z reg.temp. od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. A tez myslałam nad nią chyba ze 3 miesiace jak nie dłuzej. Niestey nie mam porównania z innymi prostownicami profesjonalnymi, bo wczesniej miałam tylko takie metalowe badziewia. Ogólnie po gamie włoski są prościutkie i efekt jest trwalszy. Dodam ze mam loki, a gama bez problemu sobie z nimi radzi. Jest leciutka, poręczna i łatwo się jej używa. Polecam!
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 09:13   #1849
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bethi
Ja sobie narazie robie opoczynek od mojej tondeo active cerion,bo niestety widze,ze prostowanie co drugi dzien moim wloskom nie sluzy..moze nie niszczy ona wloskow tak jak "metalowce" ale jednak niszczy( a uzywam renee).Takze dziewczyny dajcie od czasu do czasu odpoczac waszym wloskom.U mnie po wyprostowaniu jest oki,wloski sypkie,blyszczace ale jak wyschna naturalnie i ich nie prostuje to widze takie male sianko.Pozdrawiam
Miałam tak samo. Na wyprostowanych włosach nie było widać, ale jak sobie same wyschły to miotła totalna Ale... odpoczynek od prostownicy? Łatwo powiedzieć, tylko... w moim przypadku to prawie awykonalne Prostownica uzależnia Ale też - wiadomo - nie chcę włosów tak totalnie zniszczyć, dlatego ostatnio - trochę przez przypadek - kupiłam szampon i odżywkę do włosów regularnie prostowanych CHI Farouk. Widać efekty Także teraz mam mniejsze wyrzuty sumienia jak włączam prostownicę
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 19:14   #1850
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

o000agus sliczne wloski!! pieknie sie blyszcza.To jest wlasnie zaleta ciemnych wlosow ze widac jak sie ladnie blyszcza,bo przy blond efektu tak nie widac.

Wunia83 mi sie udalo zrobic przerwe prawie 2tygodniowa,nie wiem czy takie przerwy cos dadza,ale osttanio polubilam siebie w naturalbie wyschnietych wloskach(bo o dziwo zaczely sie fajnie krecic po 21 latach).
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 19:37   #1851
angie83
Raczkowanie
 
Avatar angie83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 342
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Co sadzicie na temat prostownicy Philips Beauty?
__________________
Bartula
angie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 19:44   #1852
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chyba musze też zinwestować w jakiś środek chronny. Myslałam o jakimś szamponie albo odżywce, tylko jak na złość wszystkie produkty do prostowania włosów, chroniące przed wysoka temperatura so strasznie drogie.
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 22:20   #1853
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bethi
o000agus sliczne wloski!! pieknie sie blyszcza.To jest wlasnie zaleta ciemnych wlosow ze widac jak sie ladnie blyszcza,bo przy blond efektu tak nie widac.

Nio niestety czarne włoski wyprostowane wyglądają o niebo lepiej niż blond Ale i tak jestem zadowolona prostowaniem, bo w tej fryzurze 'przed' nie wyszłabym z domu Teraz jak mam prostownice, to jest to kwestia kilku minut, żeby pozbyć się tych koszmarnych loków a jak sobie przypomnę naciąganie włosów przy użyciu okrągłej szczotki i suszarki, to był koszmar brrrr
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 00:25   #1854
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

bethi - ślicznie dziękuję za komplement sama jestem z nich dumna ostatnio

A to wszystko dzięki Wam wizażanki - gdyby nie Wy nie wiedziałabym o tym że taki efekt można uzyskać prostownicą do włosó dziękuję - najchętniej wszystkim was bym podotykała (nie że ja jakiś zboczeniec czy cos ) i przekazałabym karmę

phoebe - w dodatku prostowane na okrągłej szczotce szybko zmieniają kszałt na pierwotny, nieprawdaż? Skąd ja to znam...
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 00:27   #1855
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

BTW - moje włosy są ponoć ciemno brązowe - tak twierdził przynajmniej producent farby
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 14:47   #1856
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

oOOOagus!!! włoski super, pięknie błyszczą . No cóż musze przyzać, że i na moich włoskach tondeo spisuje się rewelacyjnie. Też pięknie błyszczą.....
chyba się zakochałam w tej prostownicy (he he)
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 19:26   #1857
Skruczuś
Raczkowanie
 
Avatar Skruczuś
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tyle się napisałam a nikt nie odpowiedział na moje pytania... Mam prośbe zerknijcie na wyższe pytania, które zadałam i odpowiedźcie na nie...byłambym bardzo wdzięczna...Szczególnie jesteśli chodzi o linki z prostownicami na allegro!!!
__________________
Skruczuś - Asiunia
Skruczuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 23:28   #1858
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
phoebe - w dodatku prostowane na okrągłej szczotce szybko zmieniają kszałt na pierwotny, nieprawdaż? Skąd ja to znam...
To było tragiczne brrr Cieszę się, że już nie muszę tego przechodzić- stanie przed lustrem pół godziny albo i lepiej i to szarpanie włosów na szczotce z 'przylepioną' do nich suszarką , mnóstwo poprawek, żeby jakoś wyglądać a po wyjściu całą pracę zawsze diabli wzięli hehe loczek z jednej strony, loczej z drugiej, jeszcze dobrze z domu nie wyszłam a już przydałoby się wrócić i poprawić

Cytat:
Napisane przez o000agus
BTW - moje włosy są ponoć ciemno brązowe - tak twierdził przynajmniej producent farby
Ooo a to ciekawe
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 23:52   #1859
kasia.sz.
Przyczajenie
 
Avatar kasia.sz.
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do kasia.sz.
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam prostownicę GA.MA i ona jest najlepsiejsza na świecie. Mam grube, dlugie i podatne na wilgoć włosy. A ta prostownica rozprawiła się z nimi rewelacyjnie. Wyglądam jak po wyjściu od fryzjera, a włoski trzymają się do następnego mycia, nie odkształacają się nawet po spięciu. Fakt, że wydałam na nią ponad 300 zl, ale warto było zainwestować. I ile stresu mniej
kasia.sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-17, 11:17   #1860
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

phoebe - twoje włoski są łądne i bez prostowania masz taki rodzaj fal/lokow ktory mi sie podoba u mnei niestety część była proste, część poskręcana w całości a część tylko od połowy
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.