Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 19:08   #1771
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce
A ja moją Avenkę dostanę w środę
Już nie mogę się doczekać, bo wraz z coraz większym upałem z coraz większym trudem i bólem serca nakładam na paszczę SVR-kę. Ale wkrótce się kończy.. i zamierzam ją zużyć jako podkład
ja też na to liczę, dzwoniłam do pauli i obiecała, że jeśli poczta nie zawiedzie, to w środę będę ich szczęśliwą posiadaczką

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2006-06-12 o 19:30
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:13   #1772
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny wklejam skład tego mleczka Lirene o którym pisałam, za nic bym tego nie przepisała Może ktoś ambitny przeanalizuje skład i dowiemy się jak to jest z tą jego fotostabilnością nprawdę

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:51
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:22   #1773
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczyny wklejam skład tego mleczka Lirene o którym pisałam, za nic bym tego nie przepisała Może ktoś ambitny przeanalizuje skład i dowiemy się jak to jest z tą jego fotostabilnością nprawdę
Ja tam nie widzę w nim jednak nic godnego uwagi.. w dodatku 5 parabenów - dla wrażliwszych cer to może być za wiele Na ciało może i tak, ale raczej na popołudnia, i na pewno nie na wyjazd nad morze czy w góry..

sylwiani - ja też do niej dzwoniłam mówiła, że odbiera masę telefonów... ale powiedziała, że postara się wysłać dzisiaj. I co? Niedawno dostałam maila, że Avenka już wysłana. Więc na środę będzie Pewnie z moją poszła też i Twoja
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:28   #1774
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A co do dzisiejszych upalow... Uff! W miescie jest nie do wytrzymania, zwlaszcza w tramwaju: przejechalam sie jeden przystanek i dalej poszlam pieszo Od paru lat mieszkam z rodzicami na wsi - tam mam raj latem, chodze do lasu, na lake, gdzie kiedys byl sad i wciaz rosna drzewa owocowe. Dojrzale owoce zrywam z krzaka, sa przepyszne! Ale w zwiazku ze studiami musialam sie przeniesc do miasta i po prostu instynktownie szukam miejsc, gdzie moge miec choc troche kontaktu z "natura" - codziennie chodze posiedziec sobie na trawce na pewnym skwerze przed fontanna...

Aha, i uwielbiam chodzic boso po trawie - najwspanialszy masaz!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:33   #1775
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ivvonka żyć nie umierać. Chyba rozmarzyłam się po przeczytaniu Twojego postu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:37   #1776
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Aha, i uwielbiam chodzic boso po trawie - najwspanialszy masaz!
Ja tyż Ale z obawy przed ew. niespodziankami sprezentowanymi przez miejskie pieski takie bose eskapady robię tylko na wsi... Aj, ja w ogóle kocham chodzić po leśnych ścieżkach zupełnie boso - to jest dopiero rewelacja Szczególnie, jeśli są raczej piaszczyste, poprzecinane korzeniami, gdzieniegdzie szyszki... Aj...
Dzięki, Ivvonka, za przyjemne refleksje
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:38   #1777
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Ivvonka żyć nie umierać. Chyba rozmarzyłam się po przeczytaniu Twojego postu.


Ale w tym tygodniu czeka mnie przeprowadzka... Nienawidze przeprowadzek Zaraz musze zaczac sie powoli pakowac - mam tyle rzeczy, ze nie wiem, jak ja sie z tym wszystkim zabiore
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 19:42   #1778
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce
Ja tyż Ale z obawy przed ew. niespodziankami sprezentowanymi przez miejskie pieski takie bose eskapady robię tylko na wsi... Aj, ja w ogóle kocham chodzić po leśnych ścieżkach zupełnie boso - to jest dopiero rewelacja Szczególnie, jeśli są raczej piaszczyste, poprzecinane korzeniami, gdzieniegdzie szyszki... Aj...
Dzięki, Ivvonka, za przyjemne refleksje
Ale najbardziej lubie chodzic brzegiem morza... Potrafie robic kilometry... Zatapiac sie w tym piasku i kamyczkach... To chyba najlepszy peeling do stop i niesamowity relaks dla calego ciala...

CHCE WAKACJE!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:51   #1779
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
A co do dzisiejszych upalow... Uff! W miescie jest nie do wytrzymania, zwlaszcza w tramwaju: przejechalam sie jeden przystanek i dalej poszlam pieszo Od paru lat mieszkam z rodzicami na wsi - tam mam raj latem, chodze do lasu, na lake, gdzie kiedys byl sad i wciaz rosna drzewa owocowe. Dojrzale owoce zrywam z krzaka, sa przepyszne! Ale w zwiazku ze studiami musialam sie przeniesc do miasta i po prostu instynktownie szukam miejsc, gdzie moge miec choc troche kontaktu z "natura" - codziennie chodze posiedziec sobie na trawce na pewnym skwerze przed fontanna...

Aha, i uwielbiam chodzic boso po trawie - najwspanialszy masaz!
Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Ale najbardziej lubie chodzic brzegiem morza... Potrafie robic kilometry... Zatapiac sie w tym piasku i kamyczkach... To chyba najlepszy peeling do stop i niesamowity relaks dla calego ciala...

CHCE WAKACJE!
Mmmm, rozmarzyłam się na całego Jeszcze tylko kilka dni i... WAKACJE!!! ZNÓW BĘDĄ WAKACJE!!! NA PEWNO MAM RACJĘ!!!

No, tyle mojej radosnej twórczosci, a teraz czas spoważnieć i wrócić do zajęć Ehhh, byle do 16-stego!!!
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:53   #1780
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce
Ja tam nie widzę w nim jednak nic godnego uwagi.. w dodatku 5 parabenów - dla wrażliwszych cer to może być za wiele Na ciało może i tak, ale raczej na popołudnia, i na pewno nie na wyjazd nad morze czy w góry..
No tak czułam, że tylko łapki i nogi. Tak na marginesie to mnie przeraża fakt, iż to mleczko jest rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka jako bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:54   #1781
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Alchemiczko - ja powinnam jutro sprawdzian z genetyki zaliczyć, a do nauki jakoś mnie nie ciągnie - nie przypominaj
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 19:56   #1782
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jeny, mnie się już tak nic nie chce a tu jeszcze 4 egzaminy i obrona Ja chcę wakacje.....
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:01   #1783
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Tak na marginesie to mnie przeraża fakt, iż to mleczko jest rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka jako bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka!
Bezpieczne, bo nie spowodują żadnych zmian alergicznych i odczynów zapalnych na skórze dzieciaczków, a nie od strony ochrony przeciwsłonecznej.

Zresztą Irka znana jest z tzw. nadinterpretacji właściwości swoich kosmetyków, np. krem z retinem bez retinu w składzie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:03   #1784
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Jeny, mnie się już tak nic nie chce a tu jeszcze 4 egzaminy i obrona Ja chcę wakacje.....
mckabi głowa do góry, myśl pozytywnie i tak, zostały mi tylko 4 egzaminy i obrona.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:05   #1785
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja też chcę WAKACJE juz nei mogę sie doczekac A teraz bede miała cały tydzień na luzaku Jutro idę na przedstawienie baletowe, tylko w srode do szkoły i potem wooolne I sobie na działaeczke pojade, bede biegac boso po trawie Usiade sobei na niewyremotowanym tarasie zawalonym gruzem - no fajnei będzie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:22   #1786
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
No tak czułam, że tylko łapki i nogi. Tak na marginesie to mnie przeraża fakt, iż to mleczko jest rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka jako bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka!
To nic nie znaczy! Nie wiem, czy oglądałaś jakiś czas temu w TV - było o tym dość głośno - IMiD po prostu sprzedaje swoje rekomendacje, oni nawet nie sprawdzają składu produktów, które podsyłają im do rekomendacji producenci, ponieważ, jak powiedział koleś z IMiD, musieliby otworzyć nowy instytut ( swoją drogą - ja się pytam - to od czego TEN jest?).. w każdym razie wszelkie rekomendacje tego typu to jest jeden wielki pic na wodę, ponieważ składy kosmetyków czy też żywności nie są badane niezależnie przez IMiD - opinia jest wystawiana na podstawie wyników badań przedstawionych przez producenta i to tylko i wyłącznie jego dobra wola, czy podaje tam prawdziwe i rzetelne wyniki..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:53   #1787
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Contuś, dzięki za wsparcie
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 21:03   #1788
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justa79
Kasiu, czemu tu się dziwić, przecież szukasz sobowtóra, to w końcu znalazłaś
Tak jakby, tylko ten sobowtór, aż tak nadto podobny nie był

Cytat:
Napisane przez Basia39
Tak na marginesie to mnie przeraża fakt, iż to mleczko jest rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka jako bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka!
Gdzieś już pisałam o tych rekomendacjach itp. W Uwadze wspomniano, że taką rekomendację można uzyskać po przedłożeniu Instytutowi dokumentacji z badań prowadzonych nawet w innym laboratorium. Instytut występuje ponoć w roli zatwierdzającegho taką opinię i przyznającego rekomendację.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 00:07   #1789
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ponieważ nie mam przekonania co do jego fotostabilności ląduje u mnie na łapach i nogach tylko, tam zmarch sie nie dorobię, a lepsza taka ochrona niż żadna
Basiu, a spojz na rece wiekszosci starszych ludzi - zmarszczki moze nie ale przebarwienia posloneczne (potocznie i mylnie zwane plamami watrobowymi) i ogolna szorstkosc i utrata elastycznosci (wiek oczywiscie tez robi swoje).
obok twarzy rece sa przeciez chyba najbardziej eksponowana na promieniowanie czescia ciala (a przy tym - jak to mowia? - sa metryka kobiety, czy jakos tak ). warto wiec na nie rowniez stosowac kremy z porzadnym filtrem uva juz na stale zamiast tradycyjnego dziennego kremu do rak. nie musi to byc oczywiscie to samo co do twarzy, cos ze slonecznych linii l'oreala czy garniera wzglednie nivea wystarczy, nie trzeba sie w tym przypadku martwic o swiecenie itp
jesli eris to juz bardziej "emulsja do skory wrazliwej SPF61" (15-20zł za 100ml) z wypowiedzi Basi Kwiatkowskiej na forum pamietam ze najprawdopodobniej zawiera on tlenek tytanu w otoczkach i niedestabilizuje tak szybko parsolu (tylko ten poliakrylamid mnie dobija) - na 2-3 godz. wystarczy, i tak rece maja to do siebie ze sie je czesto myje
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 00:58   #1790
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziekuję wszystkim
Niedługo wszystkie będziemy miały wakacje
Ach jak bym sobie połaziła po trawce na bosaka.
A apropos plaży to dokładnie rok temu moczyłam sobie nóżki w Adriatyku. Ech a teraz w głupim, dusznym mieście trzeba siedzieć
No nic, uściski
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 07:38   #1791
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
mckabi głowa do góry, myśl pozytywnie i tak, zostały mi tylko 4 egzaminy i obrona.
taaaaa

ja mam od dziś taką mantrę:

jeszcze TYLKO 3 egzaminy, tylko 3, tylko 3...

....i wrzesień....
od razu mi lepiej, bo przez wakacje to sie może zdążę nauczyć...?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 07:40   #1792
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

basiu bardzo dobre podejście, jeszcze trzy egzaminy i laba.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 08:32   #1793
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez basiao84
taaaaa

ja mam od dziś taką mantrę:

jeszcze TYLKO 3 egzaminy, tylko 3, tylko 3...

....i wrzesień....
od razu mi lepiej, bo przez wakacje to sie może zdążę nauczyć...?
Ja trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 08:51   #1794
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja mam dzisiaj wynik mojego potrójnego egzaminui, za 3h. Juz mam nerwy napięte od rana..
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:02   #1795
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja znowu pytanie mam Jak filtr będzie dla 10 miesięcznego malucha? Mineralny? czy jakaś np. Avenka dla dzieci? Bo serie z dzieciaczkami są chemiczne, tak czy się myle ?

L V nie martw sie wszystko będzie dobrze!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:12   #1796
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V, trzymam kciuki!
uskow - jeśli dziecko ma pow. 6 m-cy, można już stosować filtry chemiczne, więc serie z dzieciaczkiem Avene - jak najbardziej.

A do mnie dzisiaj przyszedł mój spray Avene nie spodziewałam się tak ekspresowej przesyłki, poczta polska powaliła mnie na kolana - mleczko zostało wysłane wczoraj ok. 17.00, a już dzisiaj rano jest u mnie I to największa beka - akurat zdążyłam się wysmarować tonującą SVR przed spacerem z psem, mówiąc sobie "może to już ostatni raz", tymczasem - dzwonek do drzwi - i pojawił się listonosz
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:13   #1797
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
A ja znowu pytanie mam Jak filtr będzie dla 10 miesięcznego malucha? Mineralny? czy jakaś np. Avenka dla dzieci? Bo serie z dzieciaczkami są chemiczne, tak czy się myle ?

L V nie martw sie wszystko będzie dobrze!
Nie-dziękuje [przesąd taki studencki]

Co do pytania. Wg katalogu z linią słoneczną avene mleczko avene 40 mozna stosowac juz od 6 miesiaca. gama biala krzywdy tez nie zrobi, bo to są filtry dla skóry alergicznej. Są to filtry mineralne i mogą się nieco "tępo" smarowac, wiec dzieciaczek moze się niecierpliwic. Ja n=bym sprobowala mleczko z dzieciaczkiem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:14   #1798
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Nie-dziękuje [przesąd taki studencki]

Co do pytania. Wg katalogu z linią słoneczną avene mleczko avene 40 mozna stosowac juz od 6 miesiaca. gama biala krzywdy tez nie zrobi, bo to są filtry dla skóry alergicznej. Są to filtry mineralne i mogą się nieco "tępo" smarowac, wiec dzieciaczek moze się niecierpliwic. Ja n=bym sprobowala mleczko z dzieciaczkiem.
Dzięki!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:15   #1799
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Justyce, Kasiu dzięki za wyjaśnienie, szczerze mówiąc to jestem zszkowoana sposobem wydawania opinii przez Instytut Matki i Dziecka. Nigdy bym nie pomyślała, że odbywa się to w taki sposób

scarface masz rację z tymi łapkami. Wprawdzie nie dorobiłam się jeszcze żadnych przebarwień i moje ręce wyglądają ok., ale na przyszłość faktycznie chyba zmienię te mleczko Lirene na coś fotostabilnego, żeby nie kusić losu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 09:17   #1800
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

DZiewczyny, dlaczego wszystkim nagle pospadała moc dotknięcia????
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.