Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 19:49   #1201
Maksika
Raczkowanie
 
Avatar Maksika
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie

To ja myślałam że jestem jedną z młodszych ... a tu proszę można powiedzieć że już druga liga (25 l)

Pierwsza ciąża - 19 l. troche wcześnie tak się mówi że dużo siły, i wszystkiego dużo. Ale prawda jest odrobinę inna - same zobaczycie i nie mówię tego że to jest coś negatywnego- w moim przypadku były jeszcze studia dzienne i później praca. Kiedy młode dziewczyny zostają mami to są w stanie góry przenosić ale to też wymaga dużo wysiłku i samozaparcia.
Także życzę wam dużo siły i poczucia humoru (przydaje się)
Taka rada od starszej koleżanki

I jeszcze jedno ... fajne jest uczucie jak teraz ja mam 6 letnie dziecko już odchowane a moje "koleżanki" które mówiły że dzieci są be po co mi to było, życie zmarnowane, zero imprez , wolności itd.... teraz mają bzika na tym punkcie i szaleją bo chcą ale a to faceta nie ma a to praca ważna ale dziecko też by się przydało
Maksika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:55   #1202
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
U mnie niestety nie ma takiej atrakcji jak indeks wszystko elektroniczne ;/

Aplikacja-współczuje , trzymaj się tam ! Ja też mam zawroty głowy i staram się nie wychodzić z domu póki co gorzej będzie jak skończy mi się urlop

Ja mam jakąś maść ziołową na dziąsła ale nie pomaga smarowałam nawet amolem ale pół szczęki mnie teraz piecze! Spróbuje z tą szłwią bo nic innego nie mam ;/ Czuje że to przez 8 , zimią miałam robiony pantomogram i się okazało że dwie górne 8 wchodzą na 7 i rosną w bok, ale nie miałam możliwości ich usunięcia bo najpierw nie miałam ubezpieczenia potem w pracy taki czas że nie mogłam sobie na to pozwolić zastanawiam się jak to teraz będzie czy w ciąży można takie rzeczy robic?

Jeśli się wda stan zapalny, to musisz usunąć zęba bo bardziej będzie zagrażał dzidzi niż samo usunięcia, ja musiałam usunąć dolną ósemkę, bo się zaczęła wyrzynać!! Podano mi specjalne znieczulenie, mniejszą dawkę i jest okej. Pani dr ginekolog powiedziała że dobrze zrobiłam, że znieczulenie MIEJSCOWE nie wpływa na dzidzie tak więc, jak nie przejdzie to szybciutko do dentysty, dobrze że masz pantogram nie musisz robić teraz znowu zdjęcia, ja też robiłam w styczniu hehe
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:05   #1203
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Witam wszystkie oczekujące mamusie
Uprzejmie zawiadamiam iż dołączam do waszego grona i widzę, że jestem jedną z nielicznych tu "staruszek po 30-tce"
OM była 25 kwietnia i w ostatni poniedziałek mój TŻ zapytał "czy ty nie powinnaś mieć już @??", jak zwykle bolały mnie piersi, urosły jakoś dziwnie za dużo, brzuch mnie pobolewał jak zwykle, ale z samego rana we wtorek na dwóch niezależnych testach wyszły po dwie kreski - takie trochę blade ale dwie!!
A ja już myślałam że za stara jestem na ciążę (to pierwsza), z testów owulacyjnych wychodziły same puste cykle a tu taki ZONK!!
Z obliczeń mi wyszło końcówka stycznia/początek lutego, czyli wypisz-wymaluj wodnik
Pozdrawiam gorąco i trzymam za was (i za siebie też) kciuki
Witaj
ja też po 30tce :P więc nie jesteś sama

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aplikacja24 Pokaż wiadomość
Witam nowe Dziewczyny
Ja byłam w 6 tyg + 1 dzień i serduszko było widać, a maleństwo miało 4 mm.

Dziewczyny ku przetrodze .... ja czułam się genialnie. W sobotę przed 8 rano finkęłam w sklepie (pierwszy raz w życiu). Przy okazji straciłam ząb, bo uderzyłam twarzą w ladę sklepową. Lekarz stwierdził, że to typowy objaw hipoglikiemii spowodowany brakiem śniadania. Łatwo mówić o śniadaniu podczas, gdy rano wyczynem jest dla mnie umycie zębów
Oj uważaj na siebie!!!!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
dziewczynki pomóżcie

dziś pytałam o brzuch- czy wyczuwacie coś twardego,

powyżej wzgórka łonowego wyczuwam takie zgrubienie, coś twardego, nie jest to na środku brzucha tylko bliżej lewej strony, kurde martwie się bo wcześniej tak nie miałam

dodam,że nic mnie nie boli, ale czy to jest niepokojące?
przykro mi ale nie mam pojęcia więc nie pomogę
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:19   #1204
aplikacja24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Witaj
ja też po 30tce :P więc nie jesteś sama

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Oj uważaj na siebie!!!!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



przykro mi ale nie mam pojęcia więc nie pomogę
Już uważam, myślałam że mnie takie 'atrakcje' nie dotyczą.

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
U mnie niestety nie ma takiej atrakcji jak indeks wszystko elektroniczne ;/

Aplikacja-współczuje , trzymaj się tam ! Ja też mam zawroty głowy i staram się nie wychodzić z domu póki co gorzej będzie jak skończy mi się urlop


Ja mam jakąś maść ziołową na dziąsła ale nie pomaga smarowałam nawet amolem ale pół szczęki mnie teraz piecze! Spróbuje z tą szłwią bo nic innego nie mam ;/ Czuje że to przez 8 , zimią miałam robiony pantomogram i się okazało że dwie górne 8 wchodzą na 7 i rosną w bok, ale nie miałam możliwości ich usunięcia bo najpierw nie miałam ubezpieczenia potem w pracy taki czas że nie mogłam sobie na to pozwolić zastanawiam się jak to teraz będzie czy w ciąży można takie rzeczy robic?
Dzięki, mnie również teraż mąż pilnuje. Biedny tak się przestraszył, że jeszcze trochę i będę musiała do toalety chodzić w asyście
Jeśli chodzi o stomaologa w ciąży, to dzięki mojej 'przygodzie' zgłębiłam temat. Ginekolog i stomatolog stwierdzili, że znieczulenie miejscowe jest bezpieczne dla dziecka, nie dociera do krwi. Zakazane jest zdjęcie RTG, przynajmniej do 14 tyg.

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ku przetrodze .... ja czułam się genialnie. W sobotę przed 8 rano finkęłam w sklepie (pierwszy raz w życiu). Przy okazji straciłam ząb, bo uderzyłam twarzą w ladę sklepową. Lekarz stwierdził, że to typowy objaw hipoglikiemii spowodowany brakiem śniadania. Łatwo mówić o śniadaniu podczas, gdy rano wyczynem jest dla mnie umycie zębów

uuu ;/ biedula... ja też mam problem z myciem zębów, tylko teraz wieczorem, właśnie teraz mi się zbiera na mdłości....[/QUOTE]
aplikacja24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:21   #1205
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

wow ale nas już tu dużo...
ja coś się nie mogę ogarnąć..w depresyjny klimat wpadłam, więc sobie tylko was podczytuję
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:23   #1206
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

JUz po wizycie z USG 9 tc i 1 dzień , z obliczeń 8 tc i 5 dni termin 1 sycznia lub 4 - sylwester na porodówce ale dzidzia urosła ma już 22mm ładnie widać było ale gin mnie wogóle nie zapyał co robie i czy chce zwolnienie wprawdzie dobrze się czuje i nie ma powodów iśc na zwolnienie
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:25   #1207
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

owsianka na kolację - tego jeszcze nie było :P

MIKAKROLIKOWA skoro czujesz się to po co L4. Ja pracowałam do 7 m-ca
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 20:31   #1208
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
JUz po wizycie z USG 9 tc i 1 dzień , z obliczeń 8 tc i 5 dni termin 1 sycznia lub 4 - sylwester na porodówce ale dzidzia urosła ma już 22mm ładnie widać było ale gin mnie wogóle nie zapyał co robie i czy chce zwolnienie wprawdzie dobrze się czuje i nie ma powodów iśc na zwolnienie
ha ha tez z USG mam termin na 01.01, nie jesteś sama
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:01   #1209
truskaweczkaa25
Przyczajenie
 
Avatar truskaweczkaa25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

No to i ja się przedstawię Ewa, 27
Jutro czeka mnie badanie krwi a usg dopiero koło 12 tygodnia ;/ jak będę miała wizytę w szpitalu...chyba, że pójdę prywatnie...wizyta 100-120eurochyba ich pogięło achhh ta irlandzka służba zdrowia.
__________________
Szczęśliwa
truskaweczkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:18   #1210
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Młodziutkie Mamy, witajcie w klubie, ja w momencie porodu będę miała 20lat (w chwili obecnej jeszcze 19)... Dzidzi nie planowaliśmy z moim TŻem, po prostu antykoncepcja zawiodła, ale cieszymy się... Ślub dopiero za rok z hakiem i na pewno nie przesuniemy go na wcześniejszy termin z powodu ciąży, bo uważam, że to jest bezsensowne (ale to tylko moje zdanie). Aczkolwiek mam motywację, by dbać o swoje ciało podczas ciąży (oczywiście, bez przesady, nie mówię o odchudzaniu czy coś w tym stylu ), bo muszę się w lipcu 2013 zmieścić w suknię ślubną w rozmiarze 36S, którą już kupiłam i nie ma "zmiłuj".

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-05-30 o 22:24
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 05:30   #1211
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
owsianka na kolację - tego jeszcze nie było :P

MIKAKROLIKOWA skoro czujesz się to po co L4. Ja pracowałam do 7 m-ca
Tez mam taki plan tylko dziwi mnie ze gin się nie interesuje co robie ale w sumie jakbym miała jakieś warunki szkodliwe to pewnie sama bym mu powiedziała
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ha ha tez z USG mam termin na 01.01, nie jesteś sama
Witaj w klubie to mamy juz plan na sylwestra

Dzis pierwszy raz przyjechałam samochodem do pracy po odbiorze prawka ale emocje oczywiście Tz siedział obok ale nawet nie komentował bardzo jazdy
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 06:12   #1212
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Witaj
ja też po 30tce :P więc nie jesteś sama
I ja po 30tce to trochę nas jest, fajnie

moja córka (ma prawie 10 lat) szaleje ze szczęścia, że będzie rodzeństwo
__________________


antoinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 06:47   #1213
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Witam serdecznie nowe Mamuśki i życzę pomyślnych 9 miesięcy !!

Jeśli chodzi o wiek to ja rónież należę do tych młodszych (22lata) i mam już męża od 8 miesięcy , wszystkie wybory jak najbardziej zaplanowane i wcale nie żałuje! Wiem że inne dziewczyny dziwnie na mnie patrzą , że mąż teraz dziecko pieluchy itp ale to właśnie jest sens bycia kobietą !

I łączę się ze wszystkimi studiującymi, ja również się katuje do sesji zbiżającej się właśnie mega krokami, ja jestem na II roku psychologii z tym że zaocznie.
Ciężko mi teraz nauka idzie ze względu na samopoczucie dokucza mi straszny ból pleców i zęba może znacie jakieś domowe sposoby na złagodzenie bólu??
Ja też, tyle, że na 1 roku.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 06:48   #1214
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Dzień dobry!

Dziewczyny coraz nas więcej i coraz trudniej ogarnąć co wszystkie piszecie. Ja jeszcze mam problem z internetem w domu do 9 maja, więc podczytuje tylko w pracy.

Uprzejmie proszę o zgłaszanie danych do listy tylko na PW.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 06:55   #1215
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez antoinette Pokaż wiadomość
I ja po 30tce to trochę nas jest, fajnie

moja córka (ma prawie 10 lat) szaleje ze szczęścia, że będzie rodzeństwo
Ja też 30 skończyłam w styczniu

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
wow ale nas już tu dużo...
ja coś się nie mogę ogarnąć..w depresyjny klimat wpadłam, więc sobie tylko was podczytuję
Kasiu oby szybko takie stany minęły

Cytat:
Napisane przez aplikacja24 Pokaż wiadomość
Witam nowe Dziewczyny
Ja byłam w 6 tyg + 1 dzień i serduszko było widać, a maleństwo miało 4 mm.

Dziewczyny ku przetrodze .... ja czułam się genialnie. W sobotę przed 8 rano finkęłam w sklepie (pierwszy raz w życiu). Przy okazji straciłam ząb, bo uderzyłam twarzą w ladę sklepową. Lekarz stwierdził, że to typowy objaw hipoglikiemii spowodowany brakiem śniadania. Łatwo mówić o śniadaniu podczas, gdy rano wyczynem jest dla mnie umycie zębów
Oj okropne. Niestety w ciąży się zdarza. Mam nadzieję że lepiej już się czujesz.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
dziewczynki pomóżcie

dziś pytałam o brzuch- czy wyczuwacie coś twardego,

powyżej wzgórka łonowego wyczuwam takie zgrubienie, coś twardego, nie jest to na środku brzucha tylko bliżej lewej strony, kurde martwie się bo wcześniej tak nie miałam

dodam,że nic mnie nie boli, ale czy to jest niepokojące?
Ja bym lekarza zapytała, może zadzwoń do swojego.

Ale sypnęło nowymi mamusiami Witam wszystkie i gratuluję
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:05   #1216
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Młodziutkie Mamy, witajcie w klubie, ja w momencie porodu będę miała 20lat (w chwili obecnej jeszcze 19)... Dzidzi nie planowaliśmy z moim TŻem, po prostu antykoncepcja zawiodła, ale cieszymy się... Ślub dopiero za rok z hakiem i na pewno nie przesuniemy go na wcześniejszy termin z powodu ciąży, bo uważam, że to jest bezsensowne (ale to tylko moje zdanie). Aczkolwiek mam motywację, by dbać o swoje ciało podczas ciąży (oczywiście, bez przesady, nie mówię o odchudzaniu czy coś w tym stylu ), bo muszę się w lipcu 2013 zmieścić w suknię ślubną w rozmiarze 36S, którą już kupiłam i nie ma "zmiłuj".
A nie tylko Twoje też wychodzę, z założenia, że bezsens lecieć przed ołtarz, bo dziecko w drodze... A ze wsi jestem
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:25   #1217
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ja też ze wsi. Jak widać, wieś to już nie takie zacofanie, jak niektórzy myślą.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:29   #1218
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Ja też ze wsi. Jak widać, wieś to już nie takie zacofanie, jak niektórzy myślą.
co nadal nie zmienia jednego charakterystycznego faktu...

o, tego --> http://demotywatory.pl/3415586/Sa-tacy-ludzie

:brzyda l:
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:37   #1219
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ja też uważam że przyśpieszanie ślubu z powodu ciąży jest bezsensowne!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:54   #1220
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Ja też uważam że przyśpieszanie ślubu z powodu ciąży jest bezsensowne!
Oczywiście, że tak! To za czasów naszych rodziców się tak robiło. Ślub to ma być wyjątkowy dzień, nie żadne nadrabianie zaległości Mi nie przeszkadza, że nie będę po ślubie, bo to dziecko tworzy rodzinę I na szczęście ani rodzice ani teściowie nie naciskają

Tak poza tym to do objawów typu ból brzucha jak na @ (już od tygodnia) doszła ogropna zgaga Mówicie, że można brać manti?
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:02   #1221
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak! To za czasów naszych rodziców się tak robiło. Ślub to ma być wyjątkowy dzień, nie żadne nadrabianie zaległości Mi nie przeszkadza, że nie będę po ślubie, bo to dziecko tworzy rodzinę I na szczęście ani rodzice ani teściowie nie naciskają

Tak poza tym to do objawów typu ból brzucha jak na @ (już od tygodnia) doszła ogropna zgaga Mówicie, że można brać manti?
my też nie mamy nacisków, co nie zmienia tego, że któregoś dnia chcemy to przypieczętować Jeśli chodzi o ślub kościelny z weselichem, to chcemy zaczekać, ąż dzidzia będzie nieco starsza, żeby nie polegało to na bieganiu od dziecka do gości
Ale cywilny weźmiemy może już za rok? Kto wie
Na razie jest dobrze, dziadkowie się cieszą, co prawda mój tato będzie przezabawnym dziadkiem 40 lat, siłownia 3 razy w tygodniu, motocyklowa pasja, trampki i jeansy świetnie
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:16   #1222
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Hihih to super Dziadek Dobrze, że taki wysportowany- będzie się małym zajmował
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:21   #1223
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Hihih to super Dziadek Dobrze, że taki wysportowany- będzie się małym zajmował
wszyscy do mnie mały, mały, mały, że bedzie chlopiec
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:25   #1224
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Witam
Ale nowych mam się posypało super.. Witam serdecznie..

Co do ślubu to całkowice się zgadzam.. Ja w 2007 roku urodziłam córke a ślub braliśmy w sierpniu 2011 więc nam w ogole się nie śpieszyło hehe Przynajmniej nasza decyzja była w pełni przemyślana i niczego nie załujemy.. A wrecz przeciwnie po ślubie zrobiło sie o niebo lepiej.. Mimo, że jestesmy ze soba już 7,5 roku

aplikacja24 ale miałaś przygode.. Współczuje.. Mam nadzieje, że już lepiej się czujesz..

marsi11 ja też takie coś wyczuwałam ale teraz nie mam.. Nie wiem co to mogło być.. Też już schizowałam,że to ciąża pozamaciczna ale lekarka powiedziała, że ciąża umiejscowiona w macicy..
Nie wiem może to jelita ??
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:22   #1225
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez baska201 Pokaż wiadomość

marsi11 ja też takie coś wyczuwałam ale teraz nie mam.. Nie wiem co to mogło być.. Też już schizowałam,że to ciąża pozamaciczna ale lekarka powiedziała, że ciąża umiejscowiona w macicy..
Nie wiem może to jelita ??
troszkę poszperałam w necie-niektóre laski wyczuwają w ten sposób powiększoną macicę,tym bardziej,że macica jest teraz mniej więcej wielkości pomarańczy- a to by nawet pasowało, tylko zdziwiło mnie to,że tak nie symetrycznie, tylko bardziej na lewą stronę
troszkę twarda- dziś już znacznie lepiej, ale kurde mi przy pierwszej ciąży też się "macica stawiała".

ja poza macicznej na pewno nie mam- bo widziałam maleństwo na usg
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:34   #1226
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

ja też nie zamierzam brać ślubu pod naciskiem rodziców itd, chociaż chciałabym aby w końcu mój TŻ mi się oświadczył!!!! wrrrr no ale nie będę go zmuszać przecież haha 5 lat razem, to chociaż tyle mógłby zrobić niedobrzelec jeden no, ale żyjemy razem, jest dobrze i mi to wystarczy jak na razie

Ajjjjjjj ale jestem śpiącaaaa, chyba sobie zaraz utnę drzemkę
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:50   #1227
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
troszkę poszperałam w necie-niektóre laski wyczuwają w ten sposób powiększoną macicę,tym bardziej,że macica jest teraz mniej więcej wielkości pomarańczy- a to by nawet pasowało, tylko zdziwiło mnie to,że tak nie symetrycznie, tylko bardziej na lewą stronę
troszkę twarda- dziś już znacznie lepiej, ale kurde mi przy pierwszej ciąży też się "macica stawiała".

ja poza macicznej na pewno nie mam- bo widziałam maleństwo na usg
Miałam te same problemy z macicą.. Zresztaą leki na podtrzymanie brałam od 12 tc do 37 tc.. A kiedy masz wizyte?? Bo ja dopiero 12 czerwca, więc jeszcze 2 tyg...
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:01   #1228
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak! To za czasów naszych rodziców się tak robiło. Ślub to ma być wyjątkowy dzień, nie żadne nadrabianie zaległości Mi nie przeszkadza, że nie będę po ślubie, bo to dziecko tworzy rodzinę I na szczęście ani rodzice ani teściowie nie naciskają

Tak poza tym to do objawów typu ból brzucha jak na @ (już od tygodnia) doszła ogropna zgaga Mówicie, że można brać manti?
Na zgagę czasem pomagają migdały, ja uważam, że w pierwszym trymestrze bez wyraźnej potrzeby lepiej nie brać żadnych leków. Teraz płód jest narażony najbardziej na "chemię".
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:14   #1229
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez baska201 Pokaż wiadomość
Miałam te same problemy z macicą.. Zresztaą leki na podtrzymanie brałam od 12 tc do 37 tc.. A kiedy masz wizyte?? Bo ja dopiero 12 czerwca, więc jeszcze 2 tyg...

no ja też za 2 tygodnie- 11
ale jak bym się kiepsko czuła to pójdę wczęsiej

ja w tamtej ciązy nie brałam nic na podtrzymanie tylko no spa- no i syn urodził się 2 tyg po terminie

coś wcześniej wspominałaś o jelitach, kurde mnie do kibla goni po 2-3 razy dziennie jem lekko, bo raczej z apetytem średnio a brzuch mam jak balon
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:20   #1230
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez truskaweczkaa25 Pokaż wiadomość
No to i ja się przedstawię Ewa, 27
Jutro czeka mnie badanie krwi a usg dopiero koło 12 tygodnia ;/ jak będę miała wizytę w szpitalu...chyba, że pójdę prywatnie...wizyta 100-120eurochyba ich pogięło achhh ta irlandzka służba zdrowia.
wooow zawrotna kwota...

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Ja też 30 skończyłam w styczniu



Kasiu oby szybko takie stany minęły



Oj okropne. Niestety w ciąży się zdarza. Mam nadzieję że lepiej już się czujesz.



Ja bym lekarza zapytała, może zadzwoń do swojego.

Ale sypnęło nowymi mamusiami Witam wszystkie i gratuluję

Dziękuję już mi dzisiaj lepiej..a to wszystko za sprawą niewiadomej daty wyjazdu męża...spółka wciąż się nie mogła określić kiedy co i jak..ale dziś zadzwonili, że potrzebują kopię paszportu bo zmieniają załogę, więc zapewne na dniach mnie opuści buuuuu


A co do tych 30tek..to ja też dołączę do tego grona.. dziecię się urodzi w roku kiedy trójeczka wskoczy na przód hhihih
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.