Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 08:48   #1531
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja w sumie za cały mój pakiecik badań buchnęłam im 280 zł
Dobrze że mój gin jakoś to w czasie rozbija bo masakra
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 08:55   #1532
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Przyznam Wam się dziewczyny : moje obawy są większe bo będę...niepełnosprawną mamą

(wózek)


Szaja - dobrze wspominasz swoją cesarkę? Gdzieś czytałam, że miałaś..
Tak, to na pewno utrudnienie, ale wierzę, że dasz świetnie radę Tata malucha pełnosprawny jest czy też na wózku? Gdzieś ostatnio właśnie, chyba w hipermarkecie którymś? widziałam mamę na wózku z maluszkiem
CC wspominam super, tzn. wiadomo, bolało przy pierwszym wstawaniu, przez 2 dni czułam się mocno obolała i wkurzałam się, że potrzebowałam pomocy do pionizowania, i nie mogłam na bok się odwrócić. Ale w ciązu 2 tygodni doszłam do siebie tj. do całkowitej formy. Wiadomo, nie poszłabym uprawiać sportu, ale wejście na 4 piętro nie było okupione bólem, spokojnie się poruszałam po domu czy szłam na spacer z małą. Nieco wolniej może, ale bez bólu czy wielkiego wysiłku.
Tu wg mnie bardzo wiele odgrywa podejście. Na ile dasz radę, to się ruszaj, by ta rana się tak nie zastała. Będziesz miała kogoś do pomocy?

Swoją drogą, w pracy mam dużo dzieciaków na wózkach, głównie z chorobami neurologicznymi, takie, że tak powiem, poważne przypadki chorób, bardzo poważne. A rok temu skończyła gim dziewczyna, która w wieku 6 lat trafiła wskutek wypadku na wózek - takiej sprawności to połowa znajomych całkowicie sprawnych mogła jej pozazdrościć. Nigdy w życiu, patrząc na nią, nie pomyślałabym: niepełnosprawna

Ja CIĄGLE głodna jestem. Zjadłam o 8 śniadanie, pełną michę płatków, i juz padam, muszę coś dalej zjeść.

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2012-06-05 o 08:58
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:18   #1533
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Dobrze że mój gin jakoś to w czasie rozbija bo masakra
no właśnie moja mi powiedziała, że początek najdroższy:P później podobno pojedyncze badanka
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:25   #1534
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Przyznam Wam się dziewczyny : moje obawy są większe bo będę...niepełnosprawną mamą

(wózek)

kochana mama to mama
widziałam ostatnio w sklepie młodziutką mamusię na wózku z niemowlaczkiem, oczywiście w związku z moimi hormonami poryczałam się jak bóbr w sklepie, bo ten widok był naprawdę piękny- wogóle mamusia była prześliczna i tak promieniała z tym maleństwem
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:34   #1535
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Debrah, zgadzam się z marsi11 - mama to mama. Na pewno dasz sobie ze wszystkim radę, bo dostaniesz takiej mega siły macierzyńskiej, że nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:36   #1536
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Debrah, zgadzam się z marsi11 - mama to mama. Na pewno dasz sobie ze wszystkim radę, bo dostaniesz takiej mega siły macierzyńskiej, że nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:36   #1537
iskierka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: pajęczno
Wiadomości: 145
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

hej hej...dopadły mnie ranne mdłości ale woda gazowana i kromka chleba jakos to przygasiłyMam dzis wizyte u gin.o 17 nareszcie!!!Powiedziałam sobie dzis,ze koniec tego lenistwa i czas cos działac..i włąsnie działam..dalej siedze i nic nie robiea moje berneńskie czekaja na sesje zdjeciowa,dom czeka zeby go ocalic od bałaganu a moja Polunia ma tył na przód załozone body...ludu..byle do stycznia dotrwac
iskierka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 09:40   #1538
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

U mnie też mętlik, dopiero dzisiaj wieczorem się wezmę za sprzątanie... Biorę wszystko na luz, bo jak ja się denerwuję, to mój TŻ się na mnie denerwuje, bo "jestem w ciąży i mi nie wolno". Staram się więc niczym nie przejmować, nawet faktem, że TŻ nie ma pracy i nie może jej znaleźć, chociaż naprawdę porusza niebo i ziemię w tym kierunku. Oszczędności się kończą, niedługo trzeba będzie opłacić mieszkanie i nie wiem, co robić... Ehh. Niedobrze. Dzisiaj pewnie lekarz zleci mi szereg badań, zastanawiam się, czy będę mogła je opłacić...

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-06-05 o 09:41
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:48   #1539
iskierka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: pajęczno
Wiadomości: 145
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

będzie dobrzeja akurat nie mam problemów z pieniędzmi ale za to jestem ciagle sama z dzieckiem i psami"(a jest ich sporawo).Mąż ciagle na wyjazdach,jak nie w Szwecji to teraz w Danii i ze wszystkim musze radzic sobie sama.A mieszkam na wsi i nawet po chleb musze jechac 5 km.Nie jest lekko. Czeka mnie 2 cesarka, do tego zimą,mąz pewnie dostanie 2 tyg.urlopu i zostane znowu sama..tym razem juz z dwójka dzieciaczków..ehhh
iskierka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:07   #1540
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez iskierka0310 Pokaż wiadomość
będzie dobrzeja akurat nie mam problemów z pieniędzmi ale za to jestem ciagle sama z dzieckiem i psami"(a jest ich sporawo).Mąż ciagle na wyjazdach,jak nie w Szwecji to teraz w Danii i ze wszystkim musze radzic sobie sama.A mieszkam na wsi i nawet po chleb musze jechac 5 km.Nie jest lekko. Czeka mnie 2 cesarka, do tego zimą,mąz pewnie dostanie 2 tyg.urlopu i zostane znowu sama..tym razem juz z dwójka dzieciaczków..ehhh
dont worry kochana mamy prawie tak samo..oprócz tego, że ja natomiast mieszkam w miejscu, gdzie sklepów jest full..ale to nie zmienia faktu, bo jak coś konkretnie potrzebuję to i tak muszę ubierać małą specjalnie, po to żeby zjechać na dół i kupić np. jedno mleko...
a mąż..akurat teraz mu się udało z kontraktami, że wraca 3go sierpnia, a później 3go grudnia..więc na trochę go będę miała..ale jeśli poród będzie w połowie stycznia to na długo mi nie pomoże, bo 3go lutego wyjazd heh
ja się tylko zastanawiam jak to będzie wychodząc na spacer zimą z dwójką dzieciaczków..a zwłaszcza z córą która mi zwiewa wszędzie..chyba będę się musiała zaopatrzyć w jakieś nosidełko/chustę czy cuś..
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:18   #1541
iskierka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: pajęczno
Wiadomości: 145
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
dont worry kochana mamy prawie tak samo..oprócz tego, że ja natomiast mieszkam w miejscu, gdzie sklepów jest full..ale to nie zmienia faktu, bo jak coś konkretnie potrzebuję to i tak muszę ubierać małą specjalnie, po to żeby zjechać na dół i kupić np. jedno mleko...
a mąż..akurat teraz mu się udało z kontraktami, że wraca 3go sierpnia, a później 3go grudnia..więc na trochę go będę miała..ale jeśli poród będzie w połowie stycznia to na długo mi nie pomoże, bo 3go lutego wyjazd heh
ja się tylko zastanawiam jak to będzie wychodząc na spacer zimą z dwójką dzieciaczków..a zwłaszcza z córą która mi zwiewa wszędzie..chyba będę się musiała zaopatrzyć w jakieś nosidełko/chustę czy cuś..
noo to też amsz ciekawiea ile ma Twoja córcia?bo moja 1,5 roku i też jest straszny uciekinierJa do Polki miałam nosidełko ale moja córeczka za żadne skarby nie chciała w nim siedziecmoże drugie bedzie grzeczniejsze
iskierka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 10:20   #1542
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

biedne jesteście bez tych chłopów
mojego nie ma dwa dni i ja spać nie mogę bez niego, a co dopiero taka rozłąka

ale też mam obawy
jak Samuel się urodził, TZ praktycznie wcale nie pomagał nie wiem może nie umiał, on stał na stanowisku,że niemowle to hodowla-trzeba nakarmić, odbić, przewinąć, połózyć spać
jego zdaniem później zaczyna się wychowanie i słowa dotrzymał bo moje chłopaki mają kontakt i więź niesamowitą, po 2 roku życia spędzali ze sobą dosłownie każdą chwilę aż byłam zazdrosna.

może tym razem będzie inaczej? chciałabym żeby więcej zajmował się maleństwem.... może dorósł
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:31   #1543
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
dont worry kochana mamy prawie tak samo..oprócz tego, że ja natomiast mieszkam w miejscu, gdzie sklepów jest full..ale to nie zmienia faktu, bo jak coś konkretnie potrzebuję to i tak muszę ubierać małą specjalnie, po to żeby zjechać na dół i kupić np. jedno mleko...
a mąż..akurat teraz mu się udało z kontraktami, że wraca 3go sierpnia, a później 3go grudnia..więc na trochę go będę miała..ale jeśli poród będzie w połowie stycznia to na długo mi nie pomoże, bo 3go lutego wyjazd heh
ja się tylko zastanawiam jak to będzie wychodząc na spacer zimą z dwójką dzieciaczków..a zwłaszcza z córą która mi zwiewa wszędzie..chyba będę się musiała zaopatrzyć w jakieś nosidełko/chustę czy cuś..
mój pracuje w Belgii więc wiem co czujecie Mam to samo
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:38   #1544
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Marsi mój facet tak samo uważa że dopiero do 2 roku zaczyna sie wychowywanie i wtedy wkracza jego rola, no ale bardziej to się smieje niż mówi poważnie no ale okaze sie jak sie Małe urodzi

Ja dzis zaliczyłam pierwszą serię badań chyba 8 czy 9 nie pamiętam na co to już było ale o dziwo Nic nie zapłaciłam ! Pani pielęgniarka mnie tylko postraszyła że teraz to będziemy się widywać średnio raz na miesiąc . Najgorsze jest ta koniecznośc bycia na czczo
Potem poszłam do chirurga stomatologicznego, godz 9.30 a juz numerków nie było na pierwszą i drugą zmianę , więc postanowiłam że zapytam się lekarza czy przyjmie. Gdy zapukałam i weszłam do gabinetu nakrzyczał na mnie że trzeba czekac az on skonczy robic zabieg , a ja mu mowie ze ja tylko na chwile chce zapytac czy mnie przyjmie, ze jestem w ciazy i mnie boli ząb, a on oczywiscie nie wzruszony tym mnie wyprosił chyba dopóki brzucha nie widac to na przywileje nie ma co liczyć
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:46   #1545
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

No tu akurat mu się nie dziwię, ma pacjenta na fotelu, który też może się oburzyć że weszłaś było poczekać aż człowiek wyjdzie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:50   #1546
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Marsi mój facet tak samo uważa że dopiero do 2 roku zaczyna sie wychowywanie i wtedy wkracza jego rola, no ale bardziej to się smieje niż mówi poważnie no ale okaze sie jak sie Małe urodzi

Ja dzis zaliczyłam pierwszą serię badań chyba 8 czy 9 nie pamiętam na co to już było ale o dziwo Nic nie zapłaciłam ! Pani pielęgniarka mnie tylko postraszyła że teraz to będziemy się widywać średnio raz na miesiąc . Najgorsze jest ta koniecznośc bycia na czczo
Potem poszłam do chirurga stomatologicznego, godz 9.30 a juz numerków nie było na pierwszą i drugą zmianę , więc postanowiłam że zapytam się lekarza czy przyjmie. Gdy zapukałam i weszłam do gabinetu nakrzyczał na mnie że trzeba czekac az on skonczy robic zabieg , a ja mu mowie ze ja tylko na chwile chce zapytac czy mnie przyjmie, ze jestem w ciazy i mnie boli ząb, a on oczywiscie nie wzruszony tym mnie wyprosił chyba dopóki brzucha nie widac to na przywileje nie ma co liczyć
no chyba nie ma! Ja ostatnio wracałam wieczorem z pracy autobusem, od 6 godziny na nogach, jeszcze mnie podbrzusze bolało, nogi spuchnięte do tyłka wchodzą, a jakaś kobieta (nie wiem czy chociażby miała 50 na karku)
uwiesiła się nad moim miejscem i chrząka non stop i gapi się na mnie z dezaprobatą (na samym tyle wolne miejsca). W końcu nie wytrzymałam (Tż mnie tak wnerwił ) i mówię do niej, że bardzo mi przykro, że za daleko jej do wolnych miejsc, ale jestem w ciąży i też potrzebuję miejsca. Wiecie co? pokręciła głową i dalej dawaj nade mną!
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:04   #1547
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

iskierka Pola to zdrobnienie Apolonii czy po prostu Pola?
Od dwóch dni już całe szczęście nie budzą mnie mdłości rano i mogę spać chociaż głowę mam tak ciężką, że mam wrażenie, jakbym nie spała miesiąc
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:08   #1548
iskierka0310
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: pajęczno
Wiadomości: 145
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
iskierka Pola to zdrobnienie Apolonii czy po prostu Pola?
Od dwóch dni już całe szczęście nie budzą mnie mdłości rano i mogę spać chociaż głowę mam tak ciężką, że mam wrażenie, jakbym nie spała miesiąc
Pola po prostu.Chociaż imie córce daliśmy po prababci Apolonii ale żeby było troche inaczej to sama Pola
iskierka0310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:09   #1549
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Tak w autobusach to nawet nie ma mowy żeby usiąć , dlatego nawet najdalsze odległości pokonuje pieszo, no ale dzis jednak tez było zbyt daleko wiec przejechałam sie miejskim i wysiadałam co kilka przystanków bo nie dałam rady ,wszystkie zapachy świata w jednym miejscu ...

Z tym dentystą opisałam w skócie, a było włąśnie tak że czekałam. Najpierw 30 min żeby się zapytać, po tym jak mnie wyrzucił też jeszcze stałam 30 min , no a pacjent nadal nie wyszedł .
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 11:16   #1550
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Tak w autobusach to nawet nie ma mowy żeby usiąć , dlatego nawet najdalsze odległości pokonuje pieszo, no ale dzis jednak tez było zbyt daleko wiec przejechałam sie miejskim i wysiadałam co kilka przystanków bo nie dałam rady ,wszystkie zapachy świata w jednym miejscu ...

Z tym dentystą opisałam w skócie, a było włąśnie tak że czekałam. Najpierw 30 min żeby się zapytać, po tym jak mnie wyrzucił też jeszcze stałam 30 min , no a pacjent nadal nie wyszedł .
wiesz za chwilę dojdzie do tego, że nawet brzuszek nie da Ci przywileju to nie było u niego żadnej pindodupki, żeby zapytała w Twoim imieniu, czy to prywaciarz?
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:18   #1551
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ja mam trochę stres! Oderałam wczoraj wyniki badań moczu- wyszły bakterie ale bez zapalenia. Dolegliwości jako takich nie mam, nie boli mnie przy oddawaniu moczu, właściwie cieżko odróżnic które to naturalne objawy ciąży a który to ból towarzyszący bakteriom.

Dostałam od gina furagin ale mam straszne obawy żeby go brać-tak się boje że to zaszkodzi maleństwu

Faszeruję się zurawiną, wodą z sokiem z cytryny może pomoże...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:21   #1552
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
wiesz za chwilę dojdzie do tego, że nawet brzuszek nie da Ci przywileju to nie było u niego żadnej pindodupki, żeby zapytała w Twoim imieniu, czy to prywaciarz?
nooo to prawda, ja w pierwszej ciąży w 7-8 miesiący jak jeździełam do szkoły to przeważnie stałam- pamiętam raz mi miejsce ustąpiono jak autobus przyhamował i poleciałam jak ten worek ziemniaków

ja z kolei ciężarne nawet w kolejkach puszczam- wiecie,że inni się burzą?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:25   #1553
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

mam spore doświadczenie z chorobami układu moczowego i mogę powiedzieć, że duże ilości żurawiny pomogą jesli bakterii nie ma dużo, z drugiej strony lepiej tego nie bagatelizować bo może przejśc na nerki (coś o tym wiem) może wstrzymaj się na razie z furaginem i próbuj z żurawinką w każdej postaci, tylko kontroluj nawet sama mocz
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:26   #1554
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
nooo to prawda, ja w pierwszej ciąży w 7-8 miesiący jak jeździełam do szkoły to przeważnie stałam- pamiętam raz mi miejsce ustąpiono jak autobus przyhamował i poleciałam jak ten worek ziemniaków

ja z kolei ciężarne nawet w kolejkach puszczam- wiecie,że inni się burzą?
może jakby połączyć ciążę, duużą otyłość i starość, dodać sobie okulary grubości denka od butelki i urodziwą laskę to by się jakiś tam przywilej miało
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:28   #1555
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
mam spore doświadczenie z chorobami układu moczowego i mogę powiedzieć, że duże ilości żurawiny pomogą jesli bakterii nie ma dużo, z drugiej strony lepiej tego nie bagatelizować bo może przejśc na nerki (coś o tym wiem) może wstrzymaj się na razie z furaginem i próbuj z żurawinką w każdej postaci, tylko kontroluj nawet sama mocz
Mam taki plan, wstrzymam się do czwartku, piątku ale wiesz, tak się obczytałam tego wszystkiego, że już sama nie wiem co robić.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:36   #1556
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

niby lekarka Ci przepisała furagin a ona powinna wiedzieć co dobre dla dziecka ale ja też bym się bała brać.. Pij dużo, jedz żurawinkę, dodawaj do wszystkiego sok z żurawiny i będzie dobrze
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:41   #1557
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34516389]Tak, to na pewno utrudnienie, ale wierzę, że dasz świetnie radę Tata malucha pełnosprawny jest czy też na wózku? Gdzieś ostatnio właśnie, chyba w hipermarkecie którymś? widziałam mamę na wózku z maluszkiem
CC wspominam super, tzn. wiadomo, bolało przy pierwszym wstawaniu, przez 2 dni czułam się mocno obolała i wkurzałam się, że potrzebowałam pomocy do pionizowania, i nie mogłam na bok się odwrócić. Ale w ciązu 2 tygodni doszłam do siebie tj. do całkowitej formy. Wiadomo, nie poszłabym uprawiać sportu, ale wejście na 4 piętro nie było okupione bólem, spokojnie się poruszałam po domu czy szłam na spacer z małą. Nieco wolniej może, ale bez bólu czy wielkiego wysiłku.
Tu wg mnie bardzo wiele odgrywa podejście. Na ile dasz radę, to się ruszaj, by ta rana się tak nie zastała. Będziesz miała kogoś do pomocy?

Swoją drogą, w pracy mam dużo dzieciaków na wózkach, głównie z chorobami neurologicznymi, takie, że tak powiem, poważne przypadki chorób, bardzo poważne. A rok temu skończyła gim dziewczyna, która w wieku 6 lat trafiła wskutek wypadku na wózek - takiej sprawności to połowa znajomych całkowicie sprawnych mogła jej pozazdrościć. Nigdy w życiu, patrząc na nią, nie pomyślałabym: niepełnosprawna

Ja CIĄGLE głodna jestem. Zjadłam o 8 śniadanie, pełną michę płatków, i juz padam, muszę coś dalej zjeść.[/QUOTE]


Tata malucha to zupełnie zdrowy mężczyzna, więc to na pewno wiele rozwiązuje.

Dopiszę jeszcze - mam normalnie czucie w nogach mogę nimi ruszać, etc etc - problem stanowią biodra w zasadzie jedynie. Można więc powiedzieć, że sprawność mam dosyć dużą, bo nie wymagam pomocy poza np pokonaniem schodów.

Edytowane przez Debrah
Czas edycji: 2012-06-05 o 11:43 Powód: dopisek
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:59   #1558
entangled
Przyczajenie
 
Avatar entangled
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)


Tak więc i tu się witam.. bo z moich obliczeń TP wychodzi na luty
W skrócie.. W domku mam 3,5 letniego Maksa i Mateuszka który za chwilę kończy 15 miesięcy .. No i teraz modlę się o córcię
entangled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:02   #1559
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Debrah, no to jest całkiem nieźle A już wiesz, że na pewno cc?

Entangled, witaj
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:08   #1560
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez entangled Pokaż wiadomość

Tak więc i tu się witam.. bo z moich obliczeń TP wychodzi na luty
W skrócie.. W domku mam 3,5 letniego Maksa i Mateuszka który za chwilę kończy 15 miesięcy .. No i teraz modlę się o córcię
Witamy
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.