Wygląd a udany związek ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 18:03   #61
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez szaaaalona Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ale z Twoich wypowiedzi wynika, że nie ważne jaki, byle był Bo to głupio czekać na tego jednego jedynego.
Ale nie taki temat tego wątku, więc nie będę się rozwodzić.
jesli uwazasz, ze to wlasnie wynika z moich wypowiedzi, tzn ze ich zwyczajnie nie rozumiesz.

jesli zas chodzi o kwestie istnienia brzydkich mezczyzn i kobiet...znow macie ochote sie o to spierac?

tu nie chodzi o to, zeby facet wygladal jak rozowe, sliczne ciasteczko. chodzi o to, zeby facet POCIAGAL.
jesli jestes w stanie, freso, byc z kims tylko dlatego, ze to "dobry chlopak", to swietnie. tylko moze oszczedz mezowi takiej rewelacji.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:29   #62
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
jesli jestes w stanie, freso, byc z kims tylko dlatego, ze to "dobry chlopak", to swietnie. tylko moze oszczedz mezowi takiej rewelacji.
O moim mężu nic nie wspominałam i nie życzę sobie,żebyś tymbardziej Ty to robiła.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:36   #63
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
jesli jestes w stanie, freso, byc z kims tylko dlatego, ze to "dobry chlopak", to swietnie. tylko moze oszczedz mezowi takiej rewelacji.
Coccinelle, mogłabyś nie robić wycieczek odnośnie męża Fresy? (szczególnie, że na oczy go nie widziałaś i najprawdopodobniej nie zobaczysz)
Ten komentarz jest najzwyczajniej niegrzeczny. Mocno nieelegancki sposób prowadzenia dyskusji kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:56   #64
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Taaaak-a David Beckham zawsze był taki dopieszczony ?
Dla odświeżenia pamięci polecam przewertowanie jego zdjęć-nie tylko tych najnowszych.

Mężczyźni też ewoluują,jeśli o wygląd chodzi .

Zmiana imagu nie jest wbrew pozorom tylko domeną kobiet.
Gdzie jest napisane,że on nie może zmienić fryzury na bardziej twarzową,czy stylu ubierania na bardziej trendi?


A czego jeszcze brakowało ?

Tak ewoluują oczywiście Chodzi o to,że gdy poznaje chlopaka wolałabym,żeby miał on już jakiś styl,swój styl,coś co właśnie stanowiłoby jego iindywidualność.

Beckhama wykreowała Vicky.
Nosi garnitury od Prady,buty od Blachnika,wydal perfumy sygnowane nazwiskiem i tysiące innych rzeczy o które zadbała Victoria.Nie sadze by sam sie za siebie az tak wziął

Ps. co do kolegów,dobry duch ale nie w tym ciele
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:38   #65
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Malaja - ale wielu nie ma jeszcze tego stylu, o ktorym piszesz i po za tym ja bym nie przekreslala kogos z powodu tego, ze ma paskudny zwyczaj zaczesywania wlosow na bok bo moze nie byc swiadom, ze to mu urody nie dodaje, a takie cos mozna szybko uswiadomoc

Nie rozumiem tego zarzutu troche, ze po co kogos zmieniac "stanie sie kims innym niz byl wczesniej". Wyglad to jest blaha kwestia przeciez, kobiety tez sie zmieniaja wciaz (i mamy forum metamorfozy). Poza tym jaka to jest satysfakcja jak dzieki Tobie ktos rozkwitnie swoim wdziekiem i uroda, wczesniej niewidoczna, wyglada atrakcyjniej i sam czuje sie lepiej przez to..dzieki Twoim drobnym sugestiom
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:50   #66
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Wygląd a udany związek ...

<offtop>ech...dorosle kobiety a takie klotnie -wstyd 99,9% wizazowych sprzeczek wynika z tego, ze nie sluchacie sie (a raczej nie czytacie postow) nawzajem kazda ma cos inteligentnego do dodania? milo - lubie czytac i brac udzial w ciekawych dyskusjach ale zanim wyrwiecie sie z cieta riposta/kulturalna wypowiedzia przeczytajcie UWAZNIE i ZE ZROZUMIENIEM co inni maja do powiedzenia - bedzie o polowe klotni mniej </offtop>


jako posiadaczka sporej ilosci kumpli moge stwierdzic, ze na "pociag" sklada sie przede wszystkim charakter - w pewien sposb nadajemy na tych samych falach ale za malo bysmy mogli tworzyc zwiazek; z drugiej strony kazdy postrzega milosc innaczej i to poison musi sama zdecydowac co jej w zyciu bedzie odpowiadac

syntagma - sugestie sa mile widziane tylko wtedy gdy delikwent SAM Z SIEBIE pragnie zmiany, jest swiadomy swoich niedoskonalosci; w innym wypadku zrobi to pod partnerke a tak nie powinno byc
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:39   #67
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Wygląd a udany związek ...

nie przekreślam kogoś za grzywke,czy niedopasowany kolor paska do koloru butów

Dla mnie na pociąg sklada sie przedewszystkim wygląd....a dopiero potem dochodzi charakter
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 21:50   #68
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wygląd a udany związek ...

nri - moze nie tyle chodzic i pragnac zmiany "chlopaki nowa fryzura mi potrzebna! pomocy!" ile po prostu nie miec nic przeciwko, zmienic i byc zadowolonym z tego faktu. A co to znaczy "zmienic sie pod partnerke"?

Odkad jestem z Krzysiem zaczal ubierac sie w mniej krzykliwe kolory

Karygodne?

Czy moze mowa o sytuacjach: "by ja zdobyc: ofarbuje sie na czarno, kupie soczewki, wyrzuce polowe ubran i ukochane buty - bo ona lubi piwnookich brunetow o innym stylu"?
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:52   #69
ZielonookaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Myślę, że nie należy niczego robić na siłę i jeśli się nie jest pewnym uczucia, to lepiej nie brnąć w taki związek, z kimś, co do którego od początku mamy wątpliwości. Ja przeżyłam coś podobnego - byłam prawie 3 lata z mężczyzną z którym super się dogadywałam, inteligentnym, z poczuciem humoru w ogóle odpowiadało mi wszystko prócz wyglądu... I teraz wiem, że jeśli nie ma "tego czegoś" to facet może zostać moim kumplem ale nie partnerem. Wygląd nie jest decydujący ale jednak jest ważny. Ale oczywiście można też zakochać się w kimś, kto nie jest w naszym typie ale to zupełnie inny przypadek . Jeśli się już w kimś zakochamy, to na pewno nie będą nas dręczyły tego typu wątpliwości.
ZielonookaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:52   #70
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wygląd a udany związek ...

w Godive byl taki ostatnio fajny dialog


"Jezeli twoj umysł mówi ci Nie, a wszystkie ciemne zakamarki twego ciała jęczą z rozkoszy to ZAPACH" (feromony)
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 08:32   #71
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
nri - moze nie tyle chodzic i pragnac zmiany "chlopaki nowa fryzura mi potrzebna! pomocy!" ile po prostu nie miec nic przeciwko, zmienic i byc zadowolonym z tego faktu. A co to znaczy "zmienic sie pod partnerke"?

Odkad jestem z Krzysiem zaczal ubierac sie w mniej krzykliwe kolory

Karygodne?

Czy moze mowa o sytuacjach: "by ja zdobyc: ofarbuje sie na czarno, kupie soczewki, wyrzuce polowe ubran i ukochane buty - bo ona lubi piwnookich brunetow o innym stylu"?

jak kogos kochamy to powinnismy akceptowac partnera z calym jego dorobkiem zmiany - ok ale w trosce o Tzta a nie o nasze chcice; i tak jak napisalas gdy partner nie ma nic przeciwko i jest zadowolny; nie tyle karygodne co przykre jesli wezmiemy pod uwage rzesze dziewczyn czeszacych sie innaczej dla faceta, ubierajacych sie dla faceta, oddychajacych dla faceta i rozpaczajacych na watkach o rozstaniach bo wlasnie sie obudzily z reka w nocniku - bez znajomych, zycia, wlanego "ja"
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 09:33   #72
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wygląd a udany związek ...

nri zawsze sa dwie strony medalu
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:32   #73
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Moim zdaniem wygląd nie jest najważniejszy, ale nie jest również bez znaczenia. Nie wyobrażam sobie, by mój facet mi się nie podobał i na odwrót - bym ja nie podobała się jemu. Coś musi mnie w nim pociągać, abym mogła stworzyć z nim związek, a nie jedynie przyjaźń.
__________________
Natalie

Edytowane przez Natalie of Green Gables
Czas edycji: 2007-04-11 o 09:17
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 12:57   #74
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
jesli uwazasz, ze to wlasnie wynika z moich wypowiedzi, tzn ze ich zwyczajnie nie rozumiesz.

jesli zas chodzi o kwestie istnienia brzydkich mezczyzn i kobiet...znow macie ochote sie o to spierac?

tu nie chodzi o to, zeby facet wygladal jak rozowe, sliczne ciasteczko. chodzi o to, zeby facet POCIAGAL.
jesli jestes w stanie, freso, byc z kims tylko dlatego, ze to "dobry chlopak", to swietnie. tylko moze oszczedz mezowi takiej rewelacji.
Ale ja też mówię o tym, że MÓJ chłopak ma pociągać MNIE. I dla mnie on będzie IDEALNY. A Ty napisałaś, że po co czekać i umrzeć dziewicą. Nie łapmy się więcej za słowka, bo to nie ma sensu, bo generalnie chodzi nam mniej więcej o to samo.
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:11   #75
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Wygląd a udany związek ...

to, czy mężczyzna jest- powiedzmy- obiektywnie atrakcyjny, to jedna sprawa.
inna rzecz- czy staje się atrakcyjny w moich oczach, ponieważ jego spojrzenie, uśmiech, sposób bycia, zachowanie przemawiają do mnie.
czy wtedy można się jeszcze komuś takiemu oprzeć?
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:29   #76
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Zgadzam się z większością z Was Mężczyzna w oczach ukochanej jest naj naj i odpada prZy nim mister świata. Ale do tego długo się dojrzewa, do tego by kobieta zrozumiala że to on Wiec zaryzukuję i po prostu oddam się biegowi zdarzeń.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:22   #77
Nataniella
Raczkowanie
 
Avatar Nataniella
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 298
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z większością z Was Mężczyzna w oczach ukochanej jest naj naj i odpada prZy nim mister świata. Ale do tego długo się dojrzewa, do tego by kobieta zrozumiala że to on Wiec zaryzukuję i po prostu oddam się biegowi zdarzeń.
Poison27 , dokładnie o to chodzi nie ujęłabym tego lepiej, trafiłaś w dziesiątkę
Nataniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:13   #78
judytakowol
Przyczajenie
 
Avatar judytakowol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez MSN do judytakowol
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Ostatnio nie radzę sobie z pewnymi sprawami bo wszystko dzieje się tak szybko... Mój problem dotyczy pewnego chłopaka, ale też ogólnie tej sprawy. Przechodząc do rzeczy - czy można się w kimś zakochać, być szczęśliwą w związku, jeśli partner nie podoba nam się z wyglądu? Jestem w takiej sytuacji, wiem że on nie jest w moim typie, jednak coś mnie w nim pociąga. Z charakteru jest wspaniały, super nam się rozmawia, ale np. trudno mi sobie wyobrazić pocałunek z nim. Co nie oznacza, że mnie obrzydza, bo podoba mi się jego styl ubierania, niektóre cechy wyglądu, ale jednak nie jest to ten wymarzony. Jednak czuję się przy nim jak przy innych facetach w których byłam zakochana. Może sobie wmawiam, że jest "za brzydki" i nie chcę przestać tak myslec? Rzeczywiście jest tak, że chcę się z nim spotykać coraz częściej, gdy go dłuzej nie widzę czegoś mi brakuje. Nawet znajomi się dziwią, bo naprawdę on nie należy do przystjnych.
Nie odbierzcie mnie źle, że zwracam uwagę tylko na wygląd i jestem powierzchowna, ale on mnie za bardzo nie pociąga, jednak nie jest to zwykły kolega... Czy jestem jakaś dziwna czy to mój wymysł? Czy można być z kimś pomimo...?


Byłam w takiej samej sytuacji co Ty, nie wyszło, niestety nie potrafiłam się przekonać... wcześniej przez długi czas byliśmy przyjaciółmi, szkoda że kontakt sie urwał :/
judytakowol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:52   #79
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Poison27 ja znow mam odwrotna sytuacje i mozesz mi wierzyc ze to tez moze byc problem. Otóz ja wolalabym, zeby moj Tz nie byl az tak przystojny jak teraz Przez to ze jest ladny mialam wiele zmatwien przez nachalne laski, ktorych nie obchodzilo to ze jestesmy razem. Wydzwanialy do niego, chcialy sie umawiac i wiele namieszaly w naszym zwiazku itp. Oczwiscie na poczatku bylam nawet z tego dumna, ze dziewczyny zazdroszcza mi chlopaka, ale z czasem to stalo sie irytujace. Mimo ze ja tez uwazam sie za ladna (tylko nie pomyslcie ze jestem jakas pusta, po prostu jestem zadwolona ze swojego wygladu) to jednak czesto jestem bardzo zazdrosna o Tz. I chyba gdyby nie mial takiego powodzenia u dziewczyn byloby mi lzej.
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 10:18   #80
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Yyork to tylko kolejny dowód na to, że wygląd jest istotny i wpływa na powodzenie lub jego brak w związku. Jednak najpierw trzeba poznać drugą osobę. Według mnie, Ty także ciągle musisz poznawać swojego TŻta żeby w 100% mu zaufać Powodzenia
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:39   #81
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Wygląd a udany związek ...

o jakim chlopaku zawsze marzyłam? Pewnie jak większość nastolatek...
wysoki, brunet, o ciemnych lub zielonych oczkach, opalony, wysportowany, dobrze zbudowany ...a tymczasem? Mój TŻ jest tego "wymarzonego" przeciwieństwem. Szczerze mówiąc nigdy mi się nie podobał, ale spróbowałam. Nie żałuje, jestem szczęśliwa i zakochana jak nigdy dotąd. Od tamtego roku dziękuje Bogu, że mam tego, a nie innego. Dziewczyny wygląd naprawdę nie jest ważny...możesz zakochać się w nim nawet po jakimś czasie. Ważne żebyście dobrze się razem czuli i żeby się dogadywać, ważne żeby Tobie było z nim dobrze... a nie innym.
Zawsze zwracałam uwagę na wygląd, i byłam wybredna...ten nie ten nie, a bo co ona powie? a jak jej się nie spodoba? Chciałabym żeby wszystkim się podobał mój chłopak
Ale same pomyślcie...wolałybyście normalnego, którego wy kochacie inteligentnego i mającego jakieś swoje wartości i cele w życiu ? Czy napakowanego chłopaka myślącego tylko o swoim wyglądzie i napinającego się przed każdą koleżanką (nie obrażając nikogo!!)...?
Wygląd naprawdę nie jest ważny, wazniejsze jest to jakie ma serce i jak Ciebie traktuje. Przekonałam się o tym, i całkiem dobrze na tym wyszłam
Pozdrawiam!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:40   #82
love_sensation
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wygląd a udany związek ...

zgadzam sie z poprzedniczka, ze wyglad nie jest najwazniejszy oczywsicie kazda z nas chcialaby miec przystojnego faceta z bajki, jednak czesciej zdarza sie ze na naszej drodze spotykamy przeciwienstwo 'ksiecia' i zastanawiamy sie czy to ma sens, uwazam ze tak bo liczy sie to czy nas cos ciagnie do niego, nie tylko wyglad, tylko tak ogolnie, czy czujemy sie bezpieczne przy nim, tesknimy, dobrze sie dogadujemy... wiec warto probowac nawet jesli facet nie jest z naszych snow, bo czesto taki chłopak jest nam w stanie wiecej zaoferowac
love_sensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 14:17   #83
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Wiadomo że problem rodzi problem a teraz zauwazyłam, że ja Go onieśmielam. Gdy rozmawiamy kiedy spotkamy sie przypadkowo, a nie jestesmy umówieni, to on szuka byle pretekstu, zeby skonczyc rozmowę. Sam przyznał że nie czuje sie przy mnie całkiem swobodnie, chociaz wiele nas lączy. Myślę że to wynika z tego, ze on ma niskie o sobie mniemanie. Ale co mam zrobic zeby dać się poznać ze strony zwykłej dziewczyny 'z sąsiedztwa'. Bo chyba na takich mniej przystojnych nie działa otwarty podryw.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:25   #84
echiko
Raczkowanie
 
Avatar echiko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Uważam, że uroda nie jest czynnikiem mogącym determinować szczęście w związku. Nie wyobrażam sobie jednak, że mój facet mógłby kompletnie mi się nie podobać. Że musiałabym na siłę doszukiwać się w nim rzeczy, które ewentualnie byłabym w stanie zaakceptować czy polubić. Jego wygląd musi mnie pociągać, bo bez tego pociągu z mojego faceta stałby się po prostu moim kumplem/przyjacielem...

To działa też w drugą stronę: nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie podobam się swojemu facetowi i w której on zastanawia się, co by tu we mnie zmienić, żebym bardziej odpowiadała jego ideałowi. Bardzo potrzebna jest mi świadomość, że TŻ akceptuje mnie taką, jaka jestem i że pociąga go mój wygląd. Nie czułabym się dobrze ze świadomością, że jest inaczej.

Edytowane przez echiko
Czas edycji: 2007-05-08 o 10:42
echiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:38   #85
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Wygląd a udany związek ...

hmm moim zdaniem nie do konca mozna oddac sie komus kto ci sie nie podoba, bedac z kims oddajesz pewna czesc siebie tej drugiej osobie
mowi sie ze wyglad nie jest wazny ale jest podstawa wszystkiego
jesli nie podoba sie tobie druga osoba bedziesz podswiadomie ogladac sie za innymi marzyc o innym chciała by sie zmienil by tobie sie spodobał
moga wyjsc z tego roznorodne klotnie
ja sobie osobiscie nie wyobrazam tego
kiedys probowalam byc z kolesiem ktory byl we mnie niesamowicie zakochany, i mimo ze klekal na ulicy ze łzami w oczach nie mogłam z nim być bo nie mogłam ścierpieć faktu ze trzyma mnie za ręke
to prawdziwa męczarnia dla mnie była ktora musiałam przerwac by przestac oszukiwac siebie ze sie zakocham bo tak miło nam sie spedza czas
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:24   #86
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Wygląd a udany związek ...

Wydaje mi się, że wygląd nie jest najważniejszy... Na urodę nie mamy wpływu raczej... A poza tym, uroda mija a charakter pozostaje prawda?
Jedyne co by mnie odpychało, to gdy ktoś jest zaniedbany z własnej winy...
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:42   #87
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Wygląd a udany związek ...

wygląd się liczy, ale nie najbardziej daj sobie jeszcze troche czasu i zobacz jak to wszystko się potoczy .. tylko póki co nie dawaj mu do zrozumienia niewiadomo co ..

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Jedyne co by mnie odpychało, to gdy ktoś jest zaniedbany z własnej winy...

noooo mnie także
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:05   #88
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Wygląd a udany związek ...

No bo chyba mam rację, prawda?

Aha, jeszcze coś... Oczywiści uroda to sprawa względna, z tym się zgodzę... Ale... są przecież ludzi, którzy powszechnie są uznani za nieatrakcyjnych fizycznie (nie chcę tu nikogo obrażać ) Mam na myśli osoby np.garbate, ułomne fizycznie itp. Raczej nie są uznane za atrakcyjne fizycznie... A takie osoby też tworzą szczęśliwe związki
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.