Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 22:09   #3301
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Uuuuu.... gratki!!! ślicznie, ślicznie, brawo za te 9 km, kiedy ja tyle będę biegać...
Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość

to endorfiny

U mnie dzisiaj 10 km, ale to była raczej siłowa dyszka, bo takie warunki na chodnikach, że masakra
serdecznie dziękuję! też się bardzo cieszę z moich ostatnim rezultatów, zwłaszcza z tych 9, moje pierwsze, zapamiętam na długo

Edytowane przez 95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Czas edycji: 2013-01-13 o 22:21
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 17:57   #3302
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

A ja dziś biegłam 10km w bajkowo ośnieżonym lesie... Było cudownie

Jutro rano siłownia,pojutrze bieg na 5km,w czwartek siłownia,piątek przerwa,w sobotę bieg na 10km,a w niedzielę jazda na nartach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1443.jpg (80,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1444.jpg (106,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1445.jpg (157,1 KB, 20 załadowań)
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 18:58   #3303
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja dziś biegłam 10km w bajkowo ośnieżonym lesie... Było cudownie

Jutro rano siłownia,pojutrze bieg na 5km,w czwartek siłownia,piątek przerwa,w sobotę bieg na 10km,a w niedzielę jazda na nartach
To Twój pies (środkowe zdjęcie)? Biegacie razem?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:58   #3304
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

ja dzisiaj też 10 i w lesie jutro 7 z obciążnikami nienawidzę tego
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:53   #3305
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Jestem mega szczęśliwa! W sobotę mimo śnieżnej pogody poszłam biegać... niby to były tylko 3 km, ale zawsze coś... Jutro planuję kolejny trening i mam nadzieję, że dam radę przebiec trochę więcej Mam po sobocie straszliwe zakwasy i nie wiem czy to kwestia tego, że źle biegam czy może chodzi o coś innego... nie ważne! Ważne, że wreszcie daje radę Kiedyś nawet 200 metrów nie mogłam przebiec do autobusu
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 06:11   #3306
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To Twój pies (środkowe zdjęcie)? Biegacie razem?
Tak,raźniej mi z psem,chociaż mały
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 15:54   #3307
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Tak,raźniej mi z psem,chociaż mały
ja dzis tez z moim pobieglam na ponad 8km. jest jeszcze mniejszy niz Twoj przyjemne z pozytecznym
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 15:55   #3308
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Ja dzisiaj 60 min, tak jak zawsze...nudzi mnie ta trasa, musze znależć jakąś nową w weekend...
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 17:36   #3309
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3866357 7]ja dzis tez z moim pobieglam na ponad 8km. jest jeszcze mniejszy niz Twoj przyjemne z pozytecznym [/QUOTE]

To ten co w avatarku? Słodki

Psiak się wybiega,załatwi - mój jeszcze się wytarzał w sniegu i przeszczęśliwy
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 21:39   #3310
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Jak się biega z psem ? mogę pożyczyć psa od sasiadów
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 06:30   #3311
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cześć
Ja wczoraj przebiegłam około 14 km w tym podbiegi 10x100m, przed każdym skip A 10x30m

Od wczoraj zaczęlam moją walkę ze słabą psychiką. Niestety moim wielkim problemem że w trakcie biegu daję za wygraną. Np przebiegnę 10 km i sobie zaczynam maszerować, znudzona, nawet jak z kimś biegnę :P Po prostu w pewnym momencie zapada mi w głowie klapka i już dupa blada Najgorsze w tym to że ja w takich chwilach nie jestem ani zmęczona, ani mnie nic nie boli, tylko to siedzi w mojej głowie
Wczoraj też miałam ten moment i się nie poddałam pobiegłam dalej, po chwili mi przeszła ta niechęć, więc takie moje małe zwycięstwo.
Jak ja mam w maratonie startować gdzie jest kilka godzin biegu, musze się wyćwiczyć. Macie sposoby na motywacje w takich przypadkach
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"

Edytowane przez pl_madzia
Czas edycji: 2013-01-16 o 06:31
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:24   #3312
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Cześć
Ja wczoraj przebiegłam około 14 km w tym podbiegi 10x100m, przed każdym skip A 10x30m

Od wczoraj zaczęlam moją walkę ze słabą psychiką. Niestety moim wielkim problemem że w trakcie biegu daję za wygraną. Np przebiegnę 10 km i sobie zaczynam maszerować, znudzona, nawet jak z kimś biegnę :P Po prostu w pewnym momencie zapada mi w głowie klapka i już dupa blada Najgorsze w tym to że ja w takich chwilach nie jestem ani zmęczona, ani mnie nic nie boli, tylko to siedzi w mojej głowie
Wczoraj też miałam ten moment i się nie poddałam pobiegłam dalej, po chwili mi przeszła ta niechęć, więc takie moje małe zwycięstwo.
Jak ja mam w maratonie startować gdzie jest kilka godzin biegu, musze się wyćwiczyć. Macie sposoby na motywacje w takich przypadkach
Ja mam na odwrot nawet jak umieram z bolu to dalej biegne.. Taka mam psychike a to niebezpieczne, bo czesto sie przetrenowuje, latwo sie tez nabawic kontuzji, a nie chce miec przerw w bieganiu i zaczynac wszystkiego od poczatku
Ja mam na laptopie motywujaca tapete, mnostwo zalajkowanych stronek dla biegaczy na fejsie ktore przegladam w wolnych chwilach, np na przystanku, prenumeruje gazety sportowe.. To mnie motywuje bardzo ale i tak najwieksza motywacja jest facet ktory mnie nie chcial, chce byc lepsza od niego gdy juz wystartuje w maratonie
Polecam tez moja biblie "O czym mowie kiedy mowie o bieganiu" Murakamiego i "Born to run" McDougalla.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość

Moge na priv.
Dawaj

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robilam podbiegi z kolega co juz sporo lat biega. Wygladaly ne tak,pod gorke okolo 30metrow taki wolny bieg z jak najwyzej unoszonymi kolanami,pozniej okolo 50-80metrow jak najszybszy bieg,a powrot z gorki bardzo powolutki zbieg dla odpoczynku,i tak 10x.Nastepnym razem podniegi wydluzamy bo teraz do polowy gorki mielismy. Podobno takie podbiegi z tymi skipami duzo daja,zobacze na wiosne przy startach
Ja sobie normalnie truchtem biegne, a jak kogos mijam to robie takie szybkie przebiezki, 60-90 krokow maksymalnego pedu, zeby ludzie widzieli jaka jestem szybka
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2013-01-16 o 10:19
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:34   #3313
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Polecam tez moja biblie "O czym mowie kiedy mowie o bieganiu" Murakamiego i "Born to run" McDougalla.
"Born to run" też polecam (i cenię za pochwałę minimalistycznego biegania ).
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja sobie normalnie truchtem biegne, a jak kogos mijam to robie takie szybkie przebiezki, 60-90 krokow maksymalnego pedu, zeby ludzie widzieli jaka jestem szybka
Fajna motywacja.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:45   #3314
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Cześć
Od wczoraj zaczęlam moją walkę ze słabą psychiką. Niestety moim wielkim problemem że w trakcie biegu daję za wygraną. Np przebiegnę 10 km i sobie zaczynam maszerować, znudzona, nawet jak z kimś biegnę :P Po prostu w pewnym momencie zapada mi w głowie klapka i już dupa blada Najgorsze w tym to że ja w takich chwilach nie jestem ani zmęczona, ani mnie nic nie boli, tylko to siedzi w mojej głowie
Wczoraj też miałam ten moment i się nie poddałam pobiegłam dalej, po chwili mi przeszła ta niechęć, więc takie moje małe zwycięstwo.
Jak ja mam w maratonie startować gdzie jest kilka godzin biegu, musze się wyćwiczyć. Macie sposoby na motywacje w takich przypadkach
Madzia to jest jeden z poważniejszych problemów,ja przerabiałam to w zeszłym roku na przedwiośniu: z reguły na treningu robiłam jakieś 15-20 km,bez względu na rodzaj treningu po 12km najchętniej odwróciłabym się na pięcie i wróciła do domu. Oprócz blokady psychicznej powodem może być:przetrenowanie lub ... zbyt wolne bieganie w długim okresie czasu.U mnie było to drugie.
A tak na marginesie to fajnie że używasz różnorodnych środków treningowych,3mam kciuki za Twój debiut maratoński i do zobaczenia na jednym z nich
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:03   #3315
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Madzia to jest jeden z poważniejszych problemów,ja przerabiałam to w zeszłym roku na przedwiośniu: z reguły na treningu robiłam jakieś 15-20 km,bez względu na rodzaj treningu po 12km najchętniej odwróciłabym się na pięcie i wróciła do domu. Oprócz blokady psychicznej powodem może być:przetrenowanie lub ... zbyt wolne bieganie w długim okresie czasu.U mnie było to drugie.
A tak na marginesie to fajnie że używasz różnorodnych środków treningowych,3mam kciuki za Twój debiut maratoński i do zobaczenia na jednym z nich
A jakie sa oznaki ze sie zbyt wolno biega ?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:22   #3316
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dzieki dziewczyny za rady. Musze wlasnie jakas ksiazke o bieganiu zakupic,moze mnie zmotywuje.
Lew ja swoj debiut maratonczyka planuje na pazdziernik w maratonie poznanskim
Mozr musze w czasie biegu robit takie szybsze przebiezki. Bo tak ogolnie to teraz w sniegu biegam 5,20zeby normalnie rozmawiac,to moze sprobuje zejsc do 5,00i nie rozmawiac
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:35   #3317
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady. Musze wlasnie jakas ksiazke o bieganiu zakupic,moze mnie zmotywuje.
Lew ja swoj debiut maratonczyka planuje na pazdziernik w maratonie poznanskim
Mozr musze w czasie biegu robit takie szybsze przebiezki. Bo tak ogolnie to teraz w sniegu biegam 5,20zeby normalnie rozmawiac,to moze sprobuje zejsc do 5,00i nie rozmawiac
O to sie jednak nie spotkamy, w tym czasie mam inny start

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A jakie sa oznaki ze sie zbyt wolno biega ?
Jeśli zawodnik jest dość dobrze wytrenowany i zaczyna biegać w tempie zdecydowanie niższym niż tempo wybiegania,w dłuższym okresie czasu,to najoględniej mówiąc zaczyna "mulić". Możemy sie z tym spotkać kiedy np.wprowadzamy do biegania początkujących biegaczy:staramy sie z nimi biegać ,zachęcać etc,mija kilka,kilkanaście tygodni a my nie mamy ochoty ani na żwawsze bieganie ani na dłuższe.
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:13   #3318
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

u mnie dzisiaj trzeci dzień bez biegania coś mi się stało z kręgosłupem, połamało mnie lekko i możliwe,że to korzonki jejku, żeby tylko szybko mi przeszło, bo chcę biegać
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 16:33   #3319
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
To ten co w avatarku? Słodki

Psiak się wybiega,załatwi - mój jeszcze się wytarzał w sniegu i przeszczęśliwy
tak, to ten a do tego dochodzi tez dobra kondycja. moj pies lubi biegac tez za pilka itp. jest zwinny i wysportowany

dobrze, ze wczoraj pobiegalam, bo dzisiaj jest tak paskudnie i zimno na dworze, ze pewnie by mi sie nie chcialo ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 18:47   #3320
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3868346 7]tak, to ten a do tego dochodzi tez dobra kondycja. moj pies lubi biegac tez za pilka itp. jest zwinny i wysportowany

dobrze, ze wczoraj pobiegalam, bo dzisiaj jest tak paskudnie i zimno na dworze, ze pewnie by mi sie nie chcialo ...[/QUOTE]

Ja bym chciała biegac z moim, ale to jest taka wariatka, że aż (za przeproszeniem) pier****ca dostaje, jak się ją wypuści na dwór i chyba bym była bardziej skupiona na pilnowaniu jej, niż na biegu.

Dzisiaj też 60 min, jak codziennie, nie pisze wprawdzie codziennie, ale u mnie już bieganie to nawyk, jak mycie zębów
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:51   #3321
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Jeśli zawodnik jest dość dobrze wytrenowany i zaczyna biegać w tempie zdecydowanie niższym niż tempo wybiegania,w dłuższym okresie czasu,to najoględniej mówiąc zaczyna "mulić". Możemy sie z tym spotkać kiedy np.wprowadzamy do biegania początkujących biegaczy:staramy sie z nimi biegać ,zachęcać etc,mija kilka,kilkanaście tygodni a my nie mamy ochoty ani na żwawsze bieganie ani na dłuższe.
Ja biegam powoli, jakies 9-9.5 km/h wiec musze popracowac nad tempem.

Moj pies jest zbyt leniwy i chyba by umarl po 5 minutach biegu
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2013-01-16 o 18:52
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:07   #3322
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja biegam powoli, jakies 9-9.5 km/h wiec musze popracowac nad tempem.

Moj pies jest zbyt leniwy i chyba by umarl po 5 minutach biegu
nie wydaje mi sie, zeby to bylo powoli
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:04   #3323
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość

A jaki rejon ?
Alzacja Konkretniej Strasburg!


Moje bieganie w dalszym ciągu wygląda raczej... nijak Bardzo ciężko znoszę przestawianie się na nowy tryb życia i póki co po protu wymiękam Już w akcie desperacji rozważałam bieganie o 4 rano ale to chyba mała przesada, zwłaszcza zimą

Ja się za siebie wezmę, naprawdę - bo w lipcu sobie COŚ obiecałam i TYM RAZEM "giving up is not an option", tylko jeszcze nie wiem... jak.
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:48   #3324
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Moje bieganie w dalszym ciągu wygląda raczej... nijak Bardzo ciężko znoszę przestawianie się na nowy tryb życia i póki co po prostu wymiękam Już w akcie desperacji rozważałam bieganie o 4 rano ale to chyba mała przesada, zwłaszcza zimą
Ja nie biegam już od dwóch miesięcy... Nie mogę się kompletnie przestawić na bieganie w okresie jesienno - zimowym. Mało dnia, szybko ciemno i zanim wrócę z pracy, odbiorę dzieci z przedszkola (3,5 roku) i żłobka (1,5 roku), to jestem w domu o 17, a wtedy już
No i chciałam się Was zapytać, czy może macie jakiś patent na bieganie przy kompletnym nawale obowiązków? Ja naprawdę myślałam, żeby wstawać ok. 4.30, ale wtedy spałabym średnio 4.30 na dobę, więc padłabym po 3 dniach.
Zastanawiam się, czy po prostu nie odpuścić sobie tematu biegania do czasu, aż latorośle będą bardziej samodzielne, a ja będę miała więcej czasu....
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:56   #3325
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja nie biegam już od dwóch miesięcy... Nie mogę się kompletnie przestawić na bieganie w okresie jesienno - zimowym. Mało dnia, szybko ciemno i zanim wrócę z pracy, odbiorę dzieci z przedszkola (3,5 roku) i żłobka (1,5 roku), to jestem w domu o 17, a wtedy już
No i chciałam się Was zapytać, czy może macie jakiś patent na bieganie przy kompletnym nawale obowiązków? Ja naprawdę myślałam, żeby wstawać ok. 4.30, ale wtedy spałabym średnio 4.30 na dobę, więc padłabym po 3 dniach.
Zastanawiam się, czy po prostu nie odpuścić sobie tematu biegania do czasu, aż latorośle będą bardziej samodzielne, a ja będę miała więcej czasu....
Kto chce, ten znajdzie sposób – Kto nie chce, znajdzie powód
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:07   #3326
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Kto chce, ten znajdzie sposób – Kto nie chce, znajdzie powód
Niekoniecznie.

utrapienie może spróbuj podzielić część obowiązków z mężem? Możesz truchtać w weekendy
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:50   #3327
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja nie biegam już od dwóch miesięcy... Nie mogę się kompletnie przestawić na bieganie w okresie jesienno - zimowym. Mało dnia, szybko ciemno i zanim wrócę z pracy, odbiorę dzieci z przedszkola (3,5 roku) i żłobka (1,5 roku), to jestem w domu o 17, a wtedy już
Ja mam dwójkę dzieci, z czego jeden już szkolny, więc trzeba dopilnować z lekcjami, a to dopiero jest problem.
Rozumiem Twoje dylematy jak jesteś samotną matką, ale raczej masz tz.
Ja wcześniej jak mój tz miał dodatkowej roboty w domu(informatyk) to wychodziłam biegać jak dzieci były obrobione i po kolacji, czasami jak młodszy już spał. Teraz biegam 3-4 razy w tygodniu mam ustalone dni w które nie ma że boli, tz wie że wtedy on się dziećmi zajmuje. Biegam dość późno bo przed 19 nie mam szansy wyjść. Teraz i tak już o 17 ciemno. Jak ja idę biegać to tz jak jest śnieg wykorzystuje ten czas na wyjście z synkami na sanki, latem to mają spacery.Dla dzieci jest niezbędny czas spędzony z mamą ale tak samo niezbędny jest czas spędzony z tatą, nawet układanie wspólne klocków. Ja idę biegać dla równowagi psychicznej, bo dzieciaki potrafią dać w kość. Tylko w sobote czy niedziele biegam w dzień, a tak to wieczory. O dziwo czasami o 21 spotykam sporo biegaczy.
Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Kto chce, ten znajdzie sposób – Kto nie chce, znajdzie powód
Tak dokladnie jest w każdej dziedzinie życiaZawsze można powiedzieć że głowa mnie boli, albo iść ten ból rozbiegać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:56   #3328
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja biegam powoli, jakies 9-9.5 km/h wiec musze popracowac nad tempem.
Zapewne na wiosnę będziesz śmigać dwucyfrowo A poza tym to całkiem przyzwoita prędkość ,dzis dokładnie z taka zrobiłam swój trening
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:20   #3329
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja nie biegam już od dwóch miesięcy... Nie mogę się kompletnie przestawić na bieganie w okresie jesienno - zimowym. Mało dnia, szybko ciemno i zanim wrócę z pracy, odbiorę dzieci z przedszkola (3,5 roku) i żłobka (1,5 roku), to jestem w domu o 17, a wtedy już
No i chciałam się Was zapytać, czy może macie jakiś patent na bieganie przy kompletnym nawale obowiązków? Ja naprawdę myślałam, żeby wstawać ok. 4.30, ale wtedy spałabym średnio 4.30 na dobę, więc padłabym po 3 dniach.
Zastanawiam się, czy po prostu nie odpuścić sobie tematu biegania do czasu, aż latorośle będą bardziej samodzielne, a ja będę miała więcej czasu....

głowa do góry trzeba sobie jakoś czas zorganizować. Ja tez ma dziecko 2 latka i biegam wieczorami bo mąż do 17.00 w pracy ale wie, ze po objedzie ja idę na relaks a on dzieckiem sie zajmuje ( dodatkowy plus, ze zaciskają sie więzy w relacji tata- syn) , czasem jak moja mama albo tesciowch chca zabrać małego na spacer to ja wtedy czmycham na trasę wcześniejszej a potem i tak razem idziemy na spacer albo basen.
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 14:13   #3330
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cześć dziewczyny, podczytuje Was troszke. Chcialabym zaczac biegac regularnie. Kilka razy probowalam ale konczylo sie po kilku dniach. Chce schudnac i dlatego postanowilam, ze bieganie mi w tym pomoze.

Poradzcie mi co zrobic, żeby poprawic zerową kondycje.

Od kiedy biegacie i czy od razu przebiegalyscie dlugie dystanse??? Co z chudnieciem, po jakim czasie sa zauwazalne efekty?

Chcialabym biegac tak jak Wy, takie dystanse
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.