Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 20:25   #271
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

gorąco polecam pana Krzysztofa Tege Kosynierów Gdyńskich 11c; 82-300 Elbląg, (055) 233-28-07, prawdziwy pasjonat i świetny lekarz ! również polecić mogę wszystkim pasjonatkom koni pana Wojciecha Piekałkiewicza, który prowadzi przychodnie dla koni w Rzecznek k/ Pasłęka, znakomity fachowiec od spraw niemożliwych
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:05   #272
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Jeśli ktoś mieszka w ŁODZI na Chojnach lub w okolicach, gorąco POLECAM panią Beatę Janczurowicz. Ma mały prywatny gabinet na ul. Łokietka 6 (od krańcówki tramwajowej na Kurczakach trzeba wejść w osiedle). Nie mam w tej chwili telefonu, ale na pewno będzie w książce telefonicznej lub gdzieś w necie.
Gabinet jest niepozorny, na pewno nie jest to ekskluzywna lecznica, ale mamy z nią jak najlepsze, kilkuletnie już doświadczenia.
Pani Janczurowicz jest PRZESYMPATYCZNA (UWAGA! Straszna gaduła ), przede wszystkim ma znakomite podejście do zwierząt, widać, że kocha to co robi. To w weterynarzach cenię najbardziej-żeby dobrze i z szacunkiem traktowali moje zwierzęta. Pani Beatka zdecydowanie spełnia ten warunek. Rozpoznaje mnie czy Mamę już przez telefon, zawsze gdy u niej jestem, przesyła "ukłony dla rodziców"
Na moje oko kompetentna, wielokrotnie już pomogła kotom moich rodziców. Mam do niej pełne zaufanie. Ceny rozsądne, powiedziałabym, że ani bardzo tanio, ani drogo, standardowe powiedzmy. Stałym klientom liczy trochę taniej
Cała moja rodzina ją uwielbia i jesteśmy bardzo zadowoleni, że koty moich rodziców trafiły pod jej opiekę, zwłaszcza trochę chorowity Gacek. Wielokrotnie skutecznie mu pomogła.
W przypadku poważniejszego zabiegu zwierzę można zostawić (jest mała salka "operacyjna"), myśmy jednak nigdy z tego nie skorzystali, więc w tej kwestii się nie wypowiadam. Generalnie jednak lecznica na pewno warta polecenia. Niekiedy przyjmują tam też inne osoby (np. gdy Pani Janczurowicz ma urlop), jednak zdecydowanie polecam właśnie ją.
Niestety po mojej wyprowadzce od rodziców moje szczurki trafiły pod opiekę innego weta, na Wyszyńskiego 65 (obok "kładki"). Byłabym niesprawiedliwa mówiąc, że ten weterynarz jest do kitu, bo próbował ratować moją bardzo chorą szczurcię i miał do niej dobre podejście, ale też nie zachwycił mnie. No i dość drogi. Nie odradzam, nie polecam. Na pewno są lepsi.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:53   #273
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

STALOWA WOLA

Polecam:
dr Michał Popowicz - bardzo kompetentny weterynarz, nie bagatelizuje problemów zwierzaków, bardzo miły.
Przyjmuje w lecznicy dla zwierząt za Aldikiem.

Odradzam:
dr Źródłowska - Macko. Żadne z jej metod leczenie nie uratowały mojej świnki morskiej. Ponadto nie uważa na zwierzaki.
Przyjmuje w Kamie przy Centrum.
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:35   #274
dorota wroclove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Serdecznie polecam przychodnię Interwet przy ul. Januszowickiej we WROCŁAWIU. A przede wszystkim doktora Robaka. Przesympatyczny lekarz który nie raz operował moje pieski i leczył z przeróżnych chorób. Mam małego munsterlandera- jest alegrikiem a jak był jeszcze młody to był bardzo chorobliwy. Doktor doskonale wiedział jakie leki mu podać i co zrobić jeżeli nie ma się możliwości przyjechania do lecznicy. Mój pies ma taką przypadłość, że zaczyna się dusić od czasu do czasu. Dr. Robak zalecił żeby w takich momentach docisnąć dolną szczękę razem z językiem do klastki piersiowej. Rzeczywiście podziałało i teraz jestem już spokojna o mojego psiaka
dorota wroclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:42   #275
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
Poznań

Z czystym sumieniem polecam świetnego weterynarza
Dr Piotr Dąbrowski
ul. Zbąszyńska 26
godziny przyjęć: 12:00 - 19:00 codziennie
tel. 618434583.

Dobrze się zajął moim kocurkiem, wszak skończyło się wszystko usypiającym zastrzykiem (innego wyjścia nie było), to i tak mam dużo wdzięczności dla jego profesjonalizmu i wyczucia.
Polecam
milion głosów oddaje na p. Piotra
dnia by nie starczyło jakby tak zaczac opisywac.Jest the best
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:45   #276
saylalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: weterynarz w gliwicach

Cytat:
Napisane przez gracja00 Pokaż wiadomość
szukam dobrego i zaufanego weterynarza w Gliwicach i okolicach bo chce wysterylizować moja kotkę co prawda naprzeciwko mojego domu jest klinika weterynaryjna ale koleżanka odradzała mi ja bo gdy auto potraciło jej psiaka tamci weterynarze stwierdzili ze trzeba ja uśpić a pojechała do innego weta i piesek biega wesoły po podwórku
byłam parę razy u tego weta ale tylko na odrobaczaniu i szczenieniach ale wole nie ryzykować zdrowia mojej kotki
z góry dzięki
z calego serca polecam panstwa Ziminskich w Gliwicach na ul. Fredry (boczna Zwyciestwa, przed tzw. balcerkiem) - ludzie godni zaufania, lecze u nich wszystkie (4 koty, 2 psy) zwierzeta, nie robia niczego w ciemno - w przeciwienstwie do lecznicy na Wojtowej Wsi, gdzie mloda kobitka bez wykonania podstawowych badan wykonczyla mi psa i kotke (pies mial raka watroby, a ona stwierdzila, ze to reumatyzm; kotka miala kompletna niewydolnosc nerek, a panna ja katowala zastrzykami na wzmocnienie, apetyt i odrobaczywienie), znam tez przypadek psa znajomej, ktora pojechala podac mu kroplowke i zastrzyk przeciwbiegunkowy, pani zle sie wklula - zamiast dozylnie wyszlo jej domiesniowo, i efekt byl taki, ze sol fizjologiczna n-krotnie wzmocnila dzialanie drugiego leku, pies malo nie wykitowal na serce po przyjezdzie do domu.
takze reasumujac, naprawde na + sa lekarze z Fredry, rowniez w Sosnicy sa w porzadku lekarze (na Dabrowskiego, taki maly bialy domek), bardzo ostroznie z lecznica na Wojtowej Wsi.
saylalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:17   #277
JusstynaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POLECAM - KRAKOW - Waldemar Wilkolaski

Chcialabym polecic p. Waldemara Wilkolaskiego (i przy okazji niezgodzic sie z przedmowczynia). Pan Waldek jest profesjonalista w kazdym calu. Ma super podejscie do zwierzat (zawsze sie cieplo przywita z moim labkiem). Nigdy nie bagatelizuje problemu, nawet gdy wypytuje go o blahostki. Uratowal mojego psa przed ciezka operacja. Czasami jak siedze u niego w gabinecie czuje sie jak na wykladzie akademickim - Pan Waldek wszystko bardzo szczegolowo wytlumaczy (ze lipaza to to i tamto ze podany medykament zrobi tak i tak ze to wplynie na to i owo - super!) - w przeciwienstwie do innych Wetow ktorzy wezma mi psa, zapodadza mu strzykawe i nawet nie powiedza co podali, nawet jesli prosze o wyjasnienie Pan Waldek jest weterynarzem z powolania. Jest godny polecenia, co zreszta czynie za kazdym razem gdy ktos prosi mnie o namiar do dobrego veta.


Pozdrawiam
Justyna Mlodzikowska
& Lagan (Labrador Retriever)
JusstynaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:14   #278
irbenqa
Raczkowanie
 
Avatar irbenqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Odradzam stanowczo klinikę weterynaryjną przy al. Solidarności w Wawie (niestety nie pamiętam numeru, ale znajduje się ona obok Kościoła, niemal na przeciwko kina femina, wejście do kliniki od podwórka). Lekarze tam najwyraźniej nie bardzo znają się na zwierzętach, a przynajmniej nie potrfaili pomóc moim zwierzętom - zresztą wielokrotnie. Biorą przedziwnie wysokie opłaty, a w zamian zwierzątko otzrymuje np. zastrzyk (chyba tylko z soli fizjologicznej), który wcale nie pomaga lub lek, po którym jest tylko gorzej!
irbenqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:11   #279
marcelineczka06080904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Zdecydowanie O D R A D Z A M „lecznicę” 4 ŁAPY w Będzinie, na ulicy Sieleckiej.
Pani „weterynarz” która tam przyjmuje jest co najmniej mało douczona i raczej nie powinna się zajmować zwierzakami.
Nawet nie potrafi zaszczepić psa :/ nie mówiąc o jakimkolwiek leczeniu.
„Dzięki” tej pani, którą WSZYSTKIM odradzam!!!! całkiem niedawno musiałam uśpić swojego psiaka.
Nie zna się na swoim fachu a w dodatku kroi jak za zboże :/
Aha. I zapomnijcie o wizytach domowych, o których piszą na swojej stronie. Pani wet. Przyjedzie jak jej się będzie chciało a nie wtedy kiedy będzie wymagała tego sytuacja. Sorry, ale dla mnie lekarz to osoba, która dba o dobro swoich pacjentów. Nawet jeśli są nimi zwierzęta. One też cierpią, tylko nie potrafią nam o tym powiedzieć.
marcelineczka06080904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:53   #280
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

WOJ. ŚLĄSKIE

Polecam:
BĘDZIN: "Animal-Service" ul. Świerczewskiego 27
tel. 2674944

Od lat powierzam im moje zwierzęta
Szereg spcejalistów. Przykład: kiedys mój kot miał narosl na brzuchu i do zdiagnozowania choroby zebrało się 3 lekarzy i dyskutowało, efekt: natychmiastowa diagnoza, najszybszy termin opercji (już następnego dnia). Fachowa opieka po zabiegu, możliwosc zatelefonowania o każdej porze.
dr Maciej Spyra przeprowadzał kastracje na moim kocie oraz mojego brata.
Klinika posiada najróżniejszy sprzet. Niestety jest troszeczkę droższa niż poostałe przychodnie weterynaryjne, ale warto.

NIE polecam:
"Bafir" Czeladź ul.Szpitalna 9a - dr (!) Zając Marcin
Osoba nastawiona na pieniądze.

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:54
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:16   #281
Kasia_FFelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

LUBLIN

Tylko i wyłącznie NOE na Wierzbowej 5
Lek. wet. Aneta Koczmara jest po prostu najlepszym lekarzem jakiego znam, a przemierzyłam z moimi zwierzakami cały Lublin wzdłuż i wszerz.
Kasia_FFelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 17:09   #282
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Witajcie Drogie Wizażanki

Ja serdecznie polecam w woj. Śląskim:
Klinikę Weterynaryjną "Orka"
ul. Mazańcowicka 36 w Czechowicach - Dziedzicach!!!

Cudowni Lekarze (celowo piszę to słowo z wielkiej litery ), z prawdziwym powołaniem i sercem do zwierząt. Każdy z nich specjalizuje sie w innej dziedzinie, dzięki czemu jest to prawdziwa Klinika. Ponadto posiadają cały niezbędny sprzęt i co najważniejsze - w nagłych przypadkach pełnią dyżur całodobowy!
Mam do nich szczególny sentyment, gdyż uratowali mojej suni życie i przedłużyli jej obecność z nami o 6 lat!
Mój obecny pupil - Max, także jest pod ich opieką, od momentu, jak był jeszcze cudownym szczeniaczkiem
Naprawdę przesympatyczni ludzie i świetni specjaliści! Polecam gorąco!

Pozdrawiam
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:09   #283
scchizm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez k.a.s.i.a Pokaż wiadomość
RADOM
Bardzo polecam Przychodnie Weterynaryjna dla Psów i Kotów AS
ul. Wolność 25B
lek.wet. Krzysztof Półtorak
A ja nie polecam, weterynarz nie ma pojęcia o składzie szczepionki którą podaje zaznacza w książeczce choroby dla szczepionki która nie zawiera szczepów wirusa danej choroby.

Edytowane przez scchizm
Czas edycji: 2009-01-20 o 19:11
scchizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:43   #284
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Kruszynka Pokaż wiadomość
POLECAM we Wrocławiu:
Lecznica dla zwierząt w Leśnicy, ul. Krępicka 5a, wet. Marek Słupski.
Telefon na pieczątce niestety nieczytelny, a ja po raz kolejny zapomniałam go sobie spisać.
Wracając do weta: świetny facet, bardzo miły i rzeczywiście ma ogromnie bogatą wiedzę na temat psów i kotów (w nich się specjalizuje). Ja go polecam i wszyscy moi znajomi psiarze także. Do tego - co ważne - wizyty są naprawdę niedrogie.

Nie odradzam żadnego. Nigdy się nie nacięłam

Poniewaz mieszkam 5minut od Krępickiej wyslalam wlasnie z sczka tam mojego synka.Pan doctor bardzo mily,nawet zadzwonil do mnie na komorke i zapytal o jakie dokladnie szczepienie chodzi
Tel do gabinetu 071 349 54 62 Wrocław dzielnic Leśnica niedaleko kosciola
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:17   #285
wiesia1958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Jestem jeszcze w szoku po stracie mojego ukochanego boksera w tym roku miałby 10 lat rano wychodziłam do pracy było wszystko oki w trakcie pracy ściagnieto mnie do domu maksio leżał w drgawkach i pianie na podłodze zaden lekarz ani pogotowie weterynaryjne nie chciało [rzyjechać bo nie miało czasu w końcu z sąsiadem zawiozłam go do weternarza okozało sie że miał bardzo silny atak padaczki byłam w szoku nigdy zadnych objaw ow był wesołym psotnym pieszczochem lekarze dawali nadzieję że jeśli opanują drgawki będzie żył ale drgawki przez kilka godzin nie ustawały nic nie działało musiałam podjąć decyzję o uśpieniu jest mi smutno w tym pustym domu więc rozumiem wszystkich którzy mają taką sytuację
ale mączy mnie jedna rzecz czy można zrobić psu jakąś krzywdę tz otruć uderzyć żeby wywołać padaczkę lub objawy padaczki prosiłabym o jakąś informację
dzięki
wiesia1958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:26   #286
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Cytat:
Napisane przez wiesia1958 Pokaż wiadomość
czy można zrobić psu jakąś krzywdę tz otruć uderzyć żeby wywołać padaczkę lub objawy padaczki prosiłabym o jakąś informację
dzięki
Nie wiem o otruciach, ale na pewno istnieje padaczka pourazowa (moj pies ma taka). Tylko ze jest na lekach i ataki sa rzadkoscia a jesli sa to nie przekraczaja dwoch minut.
Najprawdopodobniej padaczke ma od tego ze z rozpedu rabnal lbem w drzewo bo lecial patrzac sie w inna strone. Wczesniej ataki sie nie zdarzaly - pozniej - tak.

Natomiast dziwne jest ta dlugosc ataku o ktorej piszesz. Nigdy sie nie spotkalam z tak dlugim atakiem ani o takim nie slyszalam ani w przypadku ludzi (a mialam stycznosc z takimi przypadkami) ani zwierzat.
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:32   #287
Shihtzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Boksery mają tendencję do guzów, może miał guz mózgu, który wywołał padaczkę.
Shihtzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:23   #288
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kto mi poleci dobrego wete w Rybniku?
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:44   #289
asiek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

SZCZECIN
Polecam gabinet przy Pogoni na ul ,Karlowicza. wlascielem jest Dr. Wit Dobrowolski. super podejscie do psow, nic na sile, moj pies kocha tam chodzic bez wzgledu na to jakie czasem przykre badania mu sie szykuja.wita sie z kazdym weterynarzem i zawsze dostaje cos dobrego na wyjscie
co dla mnie wazne maja wyniki badan od reki,na kazde pytanie lub watpliwosc dostaje rzeczowa odpowiedz. co dla mnie wazne pies nie jest kuty iglami juz przy wejsciu, dopiero w momencie kiedy juz wszytko wiadomo co jest grane zalecaja ostrzejsze metody.
mozna skorzystac z porad szkoleniowca, psiego psychologa , ja jestem pod wrazeniem choc jest to dosc maly gabinecik. i co dla mnie wazne rowniez ceny przystepne a diagnozy trafne.
naprawde oraco polecam

Nie polecam Na Chopena gdzie sie bardzo sparzylam . choc duzo osob jest zadowolonych. ja niestety nie bylam
asiek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 19:05   #290
ela zegers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez ivvonka Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu nosilam sie z mysla zalozenia watku, w ktorym polecalybyscie lub nie weterynarza.

zeby bylo przejrzyscie, w pierwszej kolejnosci piszmy tego dobrego i uzasadnienie, w drugim tego, ktorego nie polecamy i dlaczego.



woj. Lubuskie

polecam:

przychodnia dla zwierzat
ul. Staszica 17/8
67-100 nowa sól

lek. Wet. Tomasz mieluch - wspanialy weterynarz, wyleczyl mojego boksera z powaznej choroby skory, niedawno pod jego opieka znalazl sie takze moj kroliczek
lek. Wet. Adam michalski - specjalista od krolikow, bardzo sympatyczny, delikatny, widac, ze jest oddany swojej pracy i kocha zwierzeta



odradzam:

lek. Wet. Hanusz - przyjmuje w klinice dla zwierzat w zielonej gorze, chciala uspic mojego pieska, nie dawala mu szans na wyleczenie (mial powazna chorobe skory, drapal sie do ran, wdawalo sie zakazenie... To bylo straszne), leczyla sterydami... Gdyby bertisek nie trafil do doktora mielucha w nowej soli (patrz wyzej) to nie wiem, co by bylo... Nie polecam!
polecam nowa sól pan adam michalski lecznica na staszica . świetne podejście do mojego kota skuteczne leczenie
ela zegers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:08   #291
PaulinaKociara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Elbląg

Polecam panią lek. wet. Magdalenę Podlasz
ul Wyczółkowskiego 5a
Przyjmuje od poniedziałku do piątku 9.00-13.00 i 15.00-21.00
Soboty i niedziele zgłoszenia telefoniczne. Możliwość wizyt domowych.
tel.606 615 580

Co do pana Tege mam mieszane uczucia... Jest on bardzo dobrym i miłym człowiekiem, jednak fachowiec z niego marny... Wielu moich znajomych skarży się na jego techniki leczenia, nie zna się on również na chorobach, jakimi obarczone są niektóre rasy psów...
PaulinaKociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:17   #292
skye1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez nigel Pokaż wiadomość

ODRADZAM !!!

Klinike Małych Zwierząt na Brynowie.

Witam,
Nie polecam Kliniki w Brynowie. Mój pies po wypadku był w strasznym stanie. Pani doktor dała mi niepotrzebną nadzieję. Zaaplikowała zastrzyki, kroplówkę. Kupiliśmy druga kroplówkę, niby na noc. Niestety po kilku godzinach było jeszcze gorzej. Pies się dusił, miał obrzęk od uderzenia. Zostawiłam go tam na noc z zapewnieniem, że wszystko będzie dobrze. Rano dostałam tylko telefon, żebym przyjechała i zapłaciła za kremację ponad 100 zł (piesek był mały - ważył 8 kg) bo nie przeżył.
NO COMMENT
skye1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:08   #293
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Wiecie co, jedno mnie zastanawia - dlaczego większość ludzi w tym wątku ma na koncie .. 1 wpis? Nie chce się niczego doszukiwać, ale trochę mnie to niepokoi..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:07   #294
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
WOJ. ŚLĄSKIE

Polecam:
BĘDZIN: "Animal-Service" ul. Świerczewskiego 27
tel. 2674944

Od lat powierzam im moje zwierzęta
Szereg spcejalistów. Przykład: kiedys mój kot miał narosl na brzuchu i do zdiagnozowania choroby zebrało się 3 lekarzy i dyskutowało, efekt: natychmiastowa diagnoza, najszybszy termin opercji (już następnego dnia). Fachowa opieka po zabiegu, możliwosc zatelefonowania o każdej porze.
dr Maciej Spyra przeprowadzał kastracje na moim kocie oraz mojego brata.
Klinika posiada najróżniejszy sprzet. Niestety jest troszeczkę droższa niż poostałe przychodnie weterynaryjne, ale warto.

A ja niestety NIE POLECAM Trafiłam tam z kotem, kilku weterynarzy go oglądało, leczyli wyłącznie objawowo - żadnych badań nie zlecili, nic. Po tygodniu kot w stanie niemalże agonalnym był. Poszłam wówczas na Syberkę, do przychodni ALASKAN i pani od razu zrobiła badania, podpięła kotu kroplówkę i wstępnie ustaliła, co mu dolega. A w A-S potraktowali kota, który od kilku tygodni miał biegunkę kompletnie olewająco. I ceny - sporo wyższe, niż w innych będzińskich przychodniach. Kiedyś, kiedy byli w mieście monopolistami chodziłam tam z konieczności, ale odkąd mam porównanie (bo w Będzinie jest już kilka lecznic) za nic tam nie wrócę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 08:20   #295
skye1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Wiecie co, jedno mnie zastanawia - dlaczego większość ludzi w tym wątku ma na koncie .. 1 wpis? Nie chce się niczego doszukiwać, ale trochę mnie to niepokoi..
Droga forumowiczko.
Napisałam tutaj tylko raz, gdyż przez przypadek trafiłam na to forum. Szukałam dobrego weterynarza i znalazłam te opinie. Skoro mam nieprzyjemne doświadczenie z kliniką a w temacie mamy polecam/odradzam to postanowiłam również ostrzec innych.
Mogę być aktywna tylko w tym temacie gdyż odziałam się na innym forum.
Pozdrawiam i proszę się starać bardziej wierzyć w ludzkie dobro a nie wyszukiwać się zaraz u "nowych" podstępów.
Serdecznie pozdrawiam,
Gosia
skye1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:35   #296
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez skye1981 Pokaż wiadomość
Droga forumowiczko.
Napisałam tutaj tylko raz, gdyż przez przypadek trafiłam na to forum. Szukałam dobrego weterynarza i znalazłam te opinie. Skoro mam nieprzyjemne doświadczenie z kliniką a w temacie mamy polecam/odradzam to postanowiłam również ostrzec innych.
Mogę być aktywna tylko w tym temacie gdyż odziałam się na innym forum.
Pozdrawiam i proszę się starać bardziej wierzyć w ludzkie dobro a nie wyszukiwać się zaraz u "nowych" podstępów.
Serdecznie pozdrawiam,
Gosia
Spokojnie, nie chodziło mi konkretnie o ciebie Tu jest naprawdę dużo postów od takich świeżaczków i właśnie mam nadzieję, że są to ludzie, którzy trafili tu przez temat weterynaryjny, a nie że jest to robienie reklamy własnej lecznicy lub podkładanie świni konkurencji...
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:31   #297
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Lublin polecam

Lubelskie Centrum Małych Zwierząt


Kontakt

Lublin, ul. Stefczyka 11, tel. 081 7407575


http://www.lcmz.pl/

Świetna obsługa i zwierzaki traktowane są jak ludzie
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:33   #298
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam serdecznie panią Monikę Boroń z Krakowa. przyjmuje w Krakowie na ul. Rusznikarska 14/XII. świetnie zajęła się moimi kotkami i jest osobą którą naprawdę kocha zwierzęta i zna się na tym co robi
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:32   #299
Prezesek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
POLECAM

Klinika weterynaryjna ARKA
Chłopska 2A
Kraków
tel (12) 658-83-65, (12) 658-67-47
http://www.arka-vet.pl/

super wyposazenie, wspaniale podejscie do klienta (tego ludzkiego jak i tego mniejszego ), kompetentni lekarze, dyzur non-stop. szczegolnie polecam pana Jerzego Gawora - chirurga specjalizujacego sie w chorobach jamy ustnej. po wizycie u niego moje kociaczki juz od dlugiego czasu nie potrzebuja zadnych ingerencji w zabki (z reszta jego notka biograficzna mowi sama za siebie: Członek Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Jest członkiem European Veterinary Dental Society a od października 2002 jej skarbnikiem. Wchodzi w skład Rady Programowej "Magazynu Weterynaryjnego".) w Arce tak to jest zorganizowane, ze kazdy lekarz ma specjalizacje z czegos innego tak, ze zawsze znajdzie sie specjalista od konkretnego problemu jaki ma nasz pupil.
ceny moze nie naleza do najnizszych, ale za tak dobra obsluge i gwarancje dobrze wykonanej pracy jestem w stanie poniesc te koszta.

NIE POLECAM

Gabinet Weterynaryjny. dla małych zwierząt
lek.wet. Zdzisław Zamorski
30-835 Kraków
ul. Kurczaba 2

no dramat. warunki polowe. kot poddany narkozie bez jakiegokolwiek przygotowania, wazenie w reklamowce, zeby tak usuniete, ze 2 tygodnie pozniej trzeba bylo poprawiac (juz wtedy w wyzej wymienionej Arce, bo po tym co zobaczylam w gabinecie pana Zamorskiego przezylam szok). pan tez nie zwaza na to, ze lepiej zeby zwierzatko sie samo wybudzilo z narkozy tylko podal kotkowi zaraz po operacji piorunujaca dawke wybudzacza... zgroza...
Zgadzam się w 100%.
Pan Zdzisław Zamorski prowadził mojego królika 2 lata,ani raz Go nie osłuchał i nie zbadał.Jak mówiłam że kicha i dziwnie oddycha to podawał Mu przez 3 dni zastrzyki które kosztowały 15 zł każdy.Jak się potem okazało to nie zwykłe przeziębienie.Pewnego dnia idąc z królikiem do lekarza zastałam kartkę na drzwiach iż ma urlop i będzie 1 marca.
W nocy królik zaczął się dusić. I wylądowaliśmy w klinice ''ARKA'',którą szczerze polecam.Lekarz wet.Przemysław Baran w ciągu 10 sekund zdiagnozował śmiertelny obrzęk płuc który rozwijał się dłuższy czas.Mój królik po 6 dniach przeleżanych w szpitalu w "ARCE" niestety zmarł.Wszystko przez lekarza prowadzącego.Traktuje zwierzaczki jak rzecz.Odradzam Pana Zamorskiego.Pozbawił mnie najcenniejszej perły.
Prezesek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:35   #300
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Padaczka może być i młodzieńcza, samoistna i pourazowa. Niektóre schorzenia typu zapalenie mózgu, guzy mózgu czy choroby w tym zakaźne mogą powodować objawy padaczkopodobne. W przypadku takich objawów trzeba zrobić badania pod kątem tarczycy, hipoglikemii, stężenie elektrolitów, magnezu, badania serca...

Generalnie leczy się podając luminal lub diazepam doustnie, lub w czasie ataku podając czopki (ze względu na szczękościsk). Dobre efekty daje też bromek potasu (sprawdza się u 80% psów), a je o wiele słabiej osłabia wątrobę.

Ataki też nie muszą wyglądać tak samo - gdy atak jest długi to jest to stan padaczkowy czyli bezpośrednie zagrożenie dla życia.
Podobne objawy może dawać wstrząs - również zagrażający życiu.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.