AKWARIUM - część I - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 221 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 20:59   #6601
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Viris jaki filtr kupilas? po jakim czasie Ci sie zapchal?

Ivona ja tez mam upatrzonych conajmniej kilka gatunkow ktore mi sie podobaja, narazie sie wstrzymam bo mam wazniejsze wydatki akwarystyczne, niektore produkty w tym sklepie sa bardzo drogie, ciekawe czy cena zbrojnikow w innych sklepach tez odbiega od tych podanych,
na allegro widzialam aukcje hyp.zebry od 1 zl i juz osiagnal cene ponad 300 zl - ciekawa jestem do jakiej kwoty dojdzie
Ivona nie natknelas sie moze na tym forum zbrojnikowym na kwestie krzyzowek miedzygatunkowych? czy do nich dochodzi? ciekawa jestem
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 21:58   #6602
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kama tu dwa wątki o tych aukcjach zebry http://www.zbrojniki.info/viewtopic.php?t=506
http://www.zbrojniki.info/viewtopic....A+zbrojnik%F3w
Jest też wątek ceny zbrojników, wychodzi na to że taka zebra może kosztować 500-600 zł w Polsce, chyba że ceny uległy obniżeniu. W niemczech mozna ponoć kupić po 50 euro, więc dużo taniej W dodatku częsta wsród tych zeber jest jakaś wada genetyczna, więc aż strach kupować.

Kurcze nie wiem z tymi krzyżówkami. Na pewno może się ze soba krzyżować odmiana albinotyczna z normalną itp., ale to wiadomo. Nie wiem jak z resztą. Spróbuję coś znaleźć.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 22:16   #6603
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

noo rzeczywiscie przygrzalo im z ta cena aczkolwiek ryba jest przepiekna
w tym sklepie zebra jest wlasnie po 600 zl ale powiem szczerze ze za taka cene tez balabym sie kupic rybe w ciemno, wolalabym ja zobaczyc
odnosnie tych wad genetycznych tez to czytalam - ciekawa sprawa faktycznie, szkoda tych ryb, nawet nie chce myslec co z nimi sie robi :/

ja tez poszukam cos o tych krzyzowkach

ja tak na szybko znalazlam fajna stronke, facet fajnie opisuje zachowania zbrojnikow, warto poczytac ale zrobie to jutro bo jest sporo czytania
http://www.inco.wroc.pl/~ar43/zachowanie.html

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2007-02-21 o 22:47
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 16:24   #6604
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Wczoraj wieczorem popsuł mi się filtr szczerze mówiąc nie wiem co się z nim stało...poprostu przestał działać....może się spalił... poczekałam do rana i poleciałam do sklepu zoologicznego i już od dzisiejszego południa mam nowy filtr Elite mini.... i tu nasuwa się moje pyt do Was... czy znacie tą firmę? waszym zdaniem jest dobra?

PS. Wczoraj odwiedziłam jeszcze jeden sklep zoologiczny w którym znajdowały się pyszczaki te rybki są poprostu boskie!! nie mogłam oderwać od nich oczu
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:16   #6605
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Byłam dziś w Opolu i wydałam w zoologicznym 70 zł Kupiłam świetlówkę Flora-Glo (więc mam już komplet) i 5 szt. otosków. One są takie słodkie Są takie maciupkie, że boję się, że kiryski je z rozpędu zjedzą
Chłopak z zoologicznego i tak obniżył mi cenę - zamiast 4,50 za 1 otoska, policzył 4 zł no i gratis dostałam odżywkę dla roślin Aqua Plant

Co do świetlówki, to już przy samej aqua-glo zauważyłam, że rośliny wreszcie ruszyły do przodu Sagaritta puściła mnóstwo bocznych liści. Ciekawe jak to będzie z dodatkową Floroą. Chociaż ten chłopak mnie troche zdołował, mówiąc że mogą pojawić się glony


Kisia moj stary filtr z małego akwa był firmy Aqua-el, więc na temat Elite nic Ci nie powiem.
A skąd jesteś?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:22   #6606
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Viris jaki filtr kupilas? po jakim czasie Ci sie zapchal?
Aquael przeplyw 260 na godzine. Musialabym poszukac paragonu, ale jakis tydzien?
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:49   #6607
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

magrest mieszkam w Częstochowe a dlaczego pytasz??
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 20:50   #6608
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kisiu, ja miałam filtr Elite mini (na zdjęciu), działał doskonale. Po jakimś czasie zdjęłam wężyk doprowadzający powietrze, bo bojownik unikał bąbelków Zaszczepiłaś go jakimiś bakteriami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lady - Filtr.jpg (82,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 20:53   #6609
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Mona Lisa a czy robił Ci zbyt duże zawirowania wody?? Ja mam wrażenie, że mój w moim akwa robi duuże zamieszanie... ustawiłam go na minimalny przepływ ale i tak widać, że wybki wpadają w lekki wir wodny... chyba, że tak ma być... ??
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 21:01   #6610
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Robił zamieszanie, robił, założyłam nawet o tym wątek na moim bojowniczym forum, ale ja miałam jedynie 10 litrów, więc miał prawo; dlatego też po jakimś czasie zlikwidowałam napowietrzanie i było OK, nawet dla bojownika, który nie lubi ruchu wody. Dzisiaj już to komuś radziłam i poskutkowało, więc się powtórzę: umocuj filtr na tylnej ściance, tuż przy lewej lub prawej stronie i skieruj wylot wody w stronę widza, czyli na przednią ściankę. W ten sposób "zamieszanie" będziesz miała tylko w jednej części akwarium, cały środek i drugi bok stanie się oazą spokoju
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 21:03   #6611
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Mona Lisa dziękuję bardzo za rade Zraz zmienie położenie mojego filtra
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 21:22   #6612
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez kisia88 Pokaż wiadomość
magrest mieszkam w Częstochowe a dlaczego pytasz??
A tak z Ciekawości Pisałaś, że widziałaś w sklepie piękne pyszczaki i byłam ciekawa, gdzie jest taki sklep
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 12:52   #6613
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Viris jest to bardzo mozliwe, sama mam malutki filtr aquaela ktory lezy w szafie i jego wydajnosc tez byla podobna, teoretycznie ma przeplyw 260l/h a wiadomo ze w praktyce wynosi o wiele mniej

stwierdzilam (siedzac non stop na stronach o glonojadach ) ze moj glonojad ma za malo urozmaicona diete - wiadomo pyski wszystko mu sprzataja sprzed nosa co ma tylko kolor zielony, wrzucilam mu wiec wieczorem pol podgotowanej marchewki jako ze pyszczaki nawet na nia nie spojrza, poszlam spac w nadziei ze rano wstane a po marchewce nie bedzie sladu tymczasem lezy sobie prawie wcale nie naruszona, owszem zainteresowanie ze strony glonojada bylo ale chyba tylko jako podporka do leniuchowania, wygnil sie na niej do samego rana i to by bylo na tyle, myslalam ze ja wsunie bo cos tam skrobal wieczorem - nie wiem, moze mu sie tarka zepsula albo co
sprobuje z innymi warzywami

pomyslalam sobie ze moze w tym malutkim akwarium zrobie wreszcie to krewetkarium i to przed muszlowcami, w zasadzie nic poza tlem za pare groszy i wglebka nie bede potrzebowala, przy muszlowcach czeka mnie o wiele wiecej wydatkow tym bardziej ze musze kupic jeszcze jedna pokrywe, grzalke tez chcialabym nowa, mam juz wizje tego krewetkarium (jak zwykle zerznieta od kogos ), widzialam swietnie urzadzone krewetkarium na holenderskim i chcialam wam pokazac ale niestety nie da sie wejsc do galerii a zdjecia sobie nie zapisalam
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:10   #6614
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Mnie kiedy mały filtr przestaje działać, również wydalać bąbelki to znak że go zaniedbałam i że mam go rozłożyć i wyczyścić wirniczek. Po czyszczeniu w środku znowu działa.

Magrest to Ci się trafiło z gratisami . Ja latam za tymi otoskami i nigdzie ich nie ma.

Kama ja też kiedyś eksperymentowałam z marchewką, ale nikt, dosłownie nikt jej nie chciał zjeść Kama dlaczego nie da się wejść do galerii na holenderskim?

Wróciłam właśnie od fryzjera, tylko podcięcie grzywki i końcówek, bo wyglądałam już jak nie wiadomo co. fryzjerka tak zaszalała z okrąglą szczotką przy układaniu grzyki że wstydziłam się iść ulicą i tylko ją prostowałam jak nikt nie patrzył
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:19   #6615
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona nie pamietam gdzie dokladnie widzialam ta fotke ale chyba w galerii, jak wtedy weszlam to zbiorniki byly poukladane opisami od najmniejszego do najwiekszego, teraz jak kilkam na galerie to mi wyskakuje "nie ma zadnych postow na forum" :/
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:25   #6616
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Faktycznie, ciekawe co się stało. mam nadieję że nie poszła cała galeria Chociaż pewnie ten zbiornik znajdziesz na dziale akwaria roslinne, ten dział działa, a akwaria często się powtarzają. Ile litrów mialo to akwarium?

Kama zobacz na stronę główną jest żałobna wstążka o co tu chodzi.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:28   #6617
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

akwarium bylo male, mialo chyba 17,5 (choc pewna nie jestem) - czarny zwir, korzen na ktorym umocowane byly takie placki z wglebki - kapitalnie to wygladalo, krewetki red cherry

jesli chodzi o podcinanie koncowek to ja robie to sama maszynka jednorazowa wtedy sa takie wycieniowane na koncach

no wlasnie tez zauwazylam ta wstazke :/
natknelam sie tylko na to:
http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=19720
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:32   #6618
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kama ja wiem o które akwarium Ci chodziło, poszukam je na innym forum.
Mam nadzieję że to nie atak hakerów, szkoda by było tego wszystkiego...

Ja to bym może i sama sobie końcówki obcieła, ale z grzywką wolę nie eksperymentować

Edit: Kama myslałam że wiem, ale teraz to już nie jestem pewna, bo natknełam się na jedno akwarium 17, 5 litra ale jest sześciokątne, ma taki korzeń postawiony w pionie i placki z wgłębki na korzeniu i chyba na kamieniach. Rosnie też mikrozorium, ale o mikrozorium nic nie wspominałaś, krewetki red cherry i czarny zwir.
__________________
Mój podwodny świat

Edytowane przez Ivon.a
Czas edycji: 2007-02-24 o 13:56
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 13:45   #6619
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona juz nie szukaj, znalazlam - w koncu google naszym przyjacielem
http://www.akwarystyka.com.pl/forum/...4e75558be76669
tylko wydaje mi sie ze na holenderskim to zdjecie bylo pokazane z innej perspektywy i jakos lepiej wygladalo

o jest to lepsze ---> szesciokat6.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szesciokat2.jpg (119,8 KB, 6 załadowań)
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 14:27   #6620
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

To ja edytuje poprzednie posty i opisuję to akwarium a Ty sobie piszesz na ostatniej stronie

Tak, to te akwarium znalazłam . Wgłębkowa kraina. Fajnie wyglada, tylko ten korzonek jakiś bardziej naturalny bym dała, bo ten to jakiś patyk

Kiedyś chciałam też wkleić 8 litrowe akwarium, które mi się bardzo spodobało jak na takiego malucha znajde i wkleje też.

Edit: To jest to 8 litrowe akwarium! Zresztą tego samego faceta. Fajne jest nano%20zaka2.jpg

A tu wątek http://akwarystyka.com.pl/forum/view...+mech+krewetki
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:01   #6621
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Mnie kiedy mały filtr przestaje działać, również wydalać bąbelki to znak że go zaniedbałam i że mam go rozłożyć i wyczyścić wirniczek. Po czyszczeniu w środku znowu działa.
Ale nie robi Ci sie tak co kilka dni?


A co do tych malych akwariuff to ta ósemeczka piekna jest ;D
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:12   #6622
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona tez przy okazji ogladalam to akwarium, tez mi sie podoba, rzeczywiscie wiele jest takich malych roslinnych zbiorniczkow ktore wygladaja jak conajmniej 100-litrowe
i szczerze mowiac takie ciekawie urzadzone mcharium jest jeszcze fajniejsze niz ta wglebkowa kraina


Viris szczerze mowiac nie pamietam bo w malutkim akwarium trzymalam tylko bojownika wiec jemu napowietrzanie bylo nie potrzebne ale generalnie ten filtr licho mi chodzil
mam tez filtr wewnetrzny tetry in600 i tez zdarzylo sie ze napowietrzanie po paru dniach bardzo widocznie spadalo a filtr nie byl zapchany (w akwa 63 bez przerybienia)

ups a to do Ivony bylo no ale co tam

aha i chcialam dodac ze po marchewce zostala mi tylko metna woda :/ chyba ja za bardzo ugotowalam, co prawda glonek troche zjadl bo widac bylo pomaranczowe odchody , dzisiaj wrzuce na noc jablko
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:16   #6623
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Spoko, powiedzialam facetowi ze jesli ten filtr sie zacznie zapychac (zapieral sie rekami i nogami przed zamowieniem czegos lepszego) to mu wsadze ten filtr do nosa. Wiedzial na co sie decydowal, mogl zamowic cos lepszego. Oczywiscie bedzie mi wciskac ze to dlatego ze przekarmiam ryby (maja juz 4 dni glodowki) od kjiedy wlozylam ten filtr byly karmione raz. Ciekawe co jego teorie na to...
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 17:33   #6624
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Viris nie, nie robi mi się tak co kilka dni, nie wiem nawet ile razy mi się zdarzyło, kilka na pewno Tamtego posta pisałam do Kisi, która napisała ze jej filtr przestał działać. Trzeba zakładać wszystkie opcje, łącznie z zabrudzeniem wirnika
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:21   #6625
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

No nic, wyczyscilam filtr i przestal calkiem dzialac. Pozniej na szczescie znowu zaczol.

A co do bojownikow ktore nie lubia ruchu wody to moj chyba jest jakis dziwny, wprost uwielbia wirowac w bąbelkach napowietrzania
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 18:26   #6626
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Bardzo mi się chce śmiać z moich neonków skubańce ciągle bawią się w bąbelkach z filtra.... myślałam, że bedą wolały spokojniejsze miejsca a tu prosze!! same ''pchają się'' pod zawirowania
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 19:10   #6627
leszek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 16
GG do leszek25 Send a message via Skype™ to leszek25
Dot.: AKWARIUM - początki !!

witam wszyskie panie .ja mam awarjum juz pare ładnych lat i testowałem przerózne kombinacje lecz najlepjej i najładniejsze moim zdaniem sa to akwarja wielo gatunkowe z przerózna obsada roslin i najlepjej sie w nich ryby chowaja nie trzeba za mocno sie przejmowac o ph wody i o temperature itp
leszek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 21:52   #6628
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

leszek witam serdecznie, jestes pierwszym facetem jaki zawital tutaj od 216 stron

jesli chodzi o kwestie ph i temperatury - nie zgodze sie, to ze w zbiorniku jest spora ilosc roslin i gatunkow ryb nie oznacza ze nalezy te kwestie pomijac
ph i temperatura sa istotne zarowno przy doborze roslin jak i obsady
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 22:13   #6629
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
leszek witam serdecznie, jestes pierwszym facetem jaki zawital tutaj od 216 stron

jesli chodzi o kwestie ph i temperatury - nie zgodze sie, to ze w zbiorniku jest spora ilosc roslin i gatunkow ryb nie oznacza ze nalezy te kwestie pomijac
ph i temperatura sa istotne zarowno przy doborze roslin jak i obsady
No właśnie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 22:16   #6630
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Eee a mi sie wydaje ze raz jakis facet sie pojawil
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.