AKWARIUM - część I - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 227 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 19:21   #6781
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kisia uwielbiam czytać Twoje posty są szczere i naturalne

dziewczyny to jest link do mojej stronki
http://www.mojpodwodnyswiat.konto.pl/index.php

stronka jest nie skończona, ale możecie ogladać i pisać ewentualnie co nie tak, księżyc jest na razie na stronie głównej, ale chyba będzie inaczej. No i możecie śledzic na bierząco co zmieniam. Jesteście pierwsze do wglądu . Jak stronka będzie skończona do tam link w podpisie.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:48   #6782
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivon.a dziękuję za miłe słowa

Stronka zapowiada się obiecująco Jestem pewna, że będę czesto do Niej zaglądać Fotki kirysków są świetne Sama robiłaś?? Bardzo lubię te rybki są bardzo zabawne i przyjazne Sama jestem właścicielką 3 - pstrego i 2 spiżowych

Tak przy okazji... ostatnio chciałam włożyć do mojego akwa mały korzeń, jednak wypływa na powierzchnię wody Co mam zrobić aby się tak nie działo?? Myślałam aby przykleić go do kamienia ale do tego musiałabym użyc odpowiedniego kleju do akwarium (tak myśle)... a dla jednego kamienia nie opłaca się kupować całej tubki :P ....
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:57   #6783
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kisia moczenie korzeni może troche potrać. ja sama swoje moczyłam ponad miesiąc zanim zaczeły tonąć. Teraz od dwóch tygodni moczę inne korzenie i też nie chcą tonąć...
ewentualnie możesz spróbowac go gotować, najlepiej z dodatkiem soli, żeby odpowiednio przygotowac korzeń. Taki gotowany korzeń chyba szybciej tonie

Kisia wszystkie fotki na stronce sa moje Musze chyba napisać o tym wzmiankę, równiez że zabraniam kopiowania - oprócz znajomych wizażanek oczywiście - wy możecie wszystko ściągać
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:30   #6784
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

wiec tak - zjadanie narybku przez dorosle ryby jak wiemy jest zjawiskiem naturalnym w akwarium, opisalam ta sytuacje poniewaz nigdy nie zdarzylo mi sie widziec takich efektow specjalnych, ta mala rybka ktora jest na zdjeciu ma 2 cm i obecnie plywa juz z duzymi, dotychczas siedzialy obie za tlem i tam dorastaly (zjedzona byla prawie polowe mniejsza i innego gatunku), po tym przykrym zdarzeniu ta rybka po raz pierwszy tak odwaznie wyplynela (byc moze w poszukiwaniu zjedzonego towarzysza zabaw), narazie plywa blisko miejsca w ktore w razie czego moze szybciutko sie schowac i przeplynac z powrotem za tlo, ale widze ze ryby nie przejawiaja prawie zadnego zainteresowania nia ani jako ryba ani jako pokarmem, stara sie jak moze - plywa tak naprezona aby zwiekszyc swoj rozmiar ze mozna sie niezle usmiac

Ivona co Ty wyprawiasz ze masz zebra polamane ja sie moze nie tyle przeziebilam co mam spuchniete wezly chlonne (mam wrazliwe gardlo i przewaznie jak cos mi jest to wlasnie spuchniete wezly albo migdaly)

stronka jest swietna, narazie malo informacji ale beda zapewne na biezaco aktualizowane, ja bym tylko jedna rzecz zmienila - podpisywala bym swoje zdjecia nickiem albo imieniemi nazwiskiem, czymkolwiek, oczywiscie dodaje do ulubionych

ja rowniez zaczelam moczyc korzen w sobote
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:13   #6785
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kama fakt - zdjęcia musze podpisać, tylko nie wiem czy imieniem i nazwiskiem czy jakimś skrótem, - samym imieniem alb nickiem, lub adresem stronki
Żebra mam połamane po prawdopodobnie upojnej nocy po imprezie - mało pamiętam :d ale od tamtego czasu mnie boli.jeszcze co do stronki - to muszę zrobić zdjęcie neonowi - żeby go opisać.

Kama u Ciebie każde zjawisko jet bardziej ciekawe, proporczykowce na przykład wykańczją rywala - potomka, choć nie ma takiego zjawiska jak kazirodztwo, po prostu wykańczają w miarę dorosłe dziecko, zagryzają go, jak dorosłej parze przeszkadza..
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:48   #6786
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

i koniecznie opisy paletek

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Żebra mam połamane po prawdopodobnie upojnej nocy po imprezie - mało pamiętam :d


i w tym miejscu robie edit bo mi sie pokrecilo
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 23:39   #6787
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: AKWARIUM - początki !!

z tym moczeniem korzeni to nie jest aż tak strasznie, więc nie ma przyklejać. Poza tym jak raz się go utopi, to juz jest spokój-nawet ja wyschnie, to po ok. pół godziny znowu opadnie. Pamiętam,że moje były ugotowane i tez szybko opadły.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 10:00   #6788
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Wooooow Ivona to niezła ta impreza musiała być, że z połamanymi żebrami wróciłaś
A stronka ląduje w ulubionych – będę odwiedzać I zdjęcia rzeczywiście lepiej podpisać. Może adres stronki, jako wody znak umieszczony na środku zdjęcia, byłby dobrym rozwiązaniem? Wtedy nikt nawet nie zrobi „przycięcia” Chociaż to z kolei wpłynie na jakość zdjęcia… No, sama zresztą zdecydujesz, co najlepiej zrobić

Kama jak zwykle świetnie opisałaś zachowanie swoich ryb. Uwielbiam to czytać
A jak te maluchy, schowane za tłem, pobierały pokarm? Dawałaś im coś?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 15:59   #6789
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivon.a dziękuję za rady dotyczące korzenia zobaczymy co wyjdzie z tego moczenia... mam nadzieję, że wkrótce zacznie tonąć
Fotki na Twojej stronce są świetne! Bardzo dobre ujęcia Pewnie musisz mieć dość dobry aparat fotograficzny

ka_ma naprawdę masz bardzo ciekawe życie z Twoimi pyszczakami Zazdroszczę Wiem, że zjadanie narybku to coś powszechnego wśrod rybek... ale nigdy tego nie widziałam na własne oczy i chyba nie chciałabym zobaczyć jeśli możesz to wklejaj jak najwięcej fotek swoich pięknych rybeniek Bardzo cieszą oko
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:17   #6790
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: AKWARIUM - początki !!

mam problem, moze mi coś (po raz kolejny ) doradzicie?

W końcu mogę kupić nowe, większe akwarium Po dłuższych pertraktacjach z własnym sumieniem, rozsądkiem i komodą, zdecydowałam się na 45l - jako szczyt moich amatorskich możliwości. No i teraz mam problem czy profilowane czy proste

Za prostym:
- będzie prawie na skraju komody, która jest idealnei prosta, podonie jak reszta mebli. Dobrze by się komponowało
- znalazłam ogłoszeniu o sprzedaży niedrogo takiego akwarium

za profilowanym:
- wszyscy mi mówią, że jest ładneijsze i nie zneiszktałca się obraz (rybek)


Nie wiem co robić. W koncu nie będę za chwilę zmieniać zbiornika Czy wy też uważacie, że tylko profilowane (czy inaczej panoramiczne - to chyba to samo?) jest piękne? Jak się to ma do zdrowia i samopoczucia rybek?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:34   #6791
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

margitta jeśli miałabym wybierać między tańszym prostym a droższym profilowanym z pewnością wybrałabym tą pierwszą opcję... jednak jeśli naprawdę podoba Ci się profilowane to kup je Tylko zastanów się jak ewentualnie będzie wyglądać na tej szafce... czy będzie wystawać?? Jeśli tak to zrezygnowałabym jednak z niego i kupiła proste
A czy to ma jakieś znaczenie dla rybek?... na to pytanie nie jestm w stanie odpowiedzieć, ponieważ sama tego nie wiem
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 21:49   #6792
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Margitta a ja zawsze myślałam, że to profilowane zniekształca obraz, a nie proste
Gdy sama wymieniałam akwarium na większe, zdecydowałam się / kupiłam proste
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 23:09   #6793
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Margarita, każdy prawdziwy akwarysta powie Ci, że proste jest lepsze pod każdym względem, ale ja mówię Ci - profilowane jest ładniejsze

Ivon.a, przepiękne zdjęcia umieściłaś na swojej stronie, pod względem graficznym i estetycznym całość wyróżnia się z setek innych stron i zostawia je daleko w tyle, oby tak dalej.
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 23:49   #6794
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Margtta- proste jest lepsze,ale radziłabym wybrać od razu większy zbiornik . Mam 45L i sama mam straszną ochotę na większe. Jest tylko 1 przeszkoda-brak kasy.
Ktoś wie ile kosztowałoby akwa na zamówieie u jaiegoś szklarza?
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 11:17   #6795
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Margtta- proste jest lepsze,ale radziłabym wybrać od razu większy zbiornik . Mam 45L i sama mam straszną ochotę na większe. Jest tylko 1 przeszkoda-brak kasy.
Ktoś wie ile kosztowałoby akwa na zamówieie u jaiegoś szklarza?
Ja za moją 100 litrówkę u szklarza płąciłam ok.70 zł ( ale to było kilka lat wstecz ). Napewno bardziej sie opłaca u szklarza zamówić, niż w sklepie kupić

A ja już kochane wróciłam Podłączyli mnie wreszcie do neta
Ale widzę, że coś strasznie cicho.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 19:52   #6796
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

magrest maluszki za tlem maja co jesc, zawsze jakies resztki zawedruja, ale kiedy juz sa wieksze wrzucam im osobno troche zarcia

margitta kup jakie Ci sie bardziej podoba, przy malych litrazach profilowane fajnie wygladaja, sama mam malutkie 25-cio litrowe wlasnie profilowane
akwarium profilowane ma wygieta szybe w lekki luk natomiast panoramiczne jest sciete bo bokach -> tridacna160.jpg

Nika a co Ty stracilas kota?

kupilam ostatnio mech jawajski (tylko taki w sklepach jest), przebralam co ladniejsze galazki i w sobote zalewam akwarium
chyba bede musiala troche podgotowac te korzenie bo nie mam sil ich moczyc, wyniuchalam tez na necie inny bardzo fajny gatunek mchu u jednego chlopaka i zamowilam
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:40   #6797
leszek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 16
GG do leszek25 Send a message via Skype™ to leszek25
Dot.: AKWARIUM - początki !!

najpjenkniejsze dziewczyny pragne wam złozyc najserdeczniejsze zyczenia z okazj waszego wspaniałego swjenta . pragne wam zyczyc dózo zdrowja szczesca i najwspanialszych okazów w waszych chodowlach by wam zycie płyneło jak w bajce bysce zawsze były szczesliwe i zadowolone z zycia . w tym wyjontkowym dniu by kazdy facet o was pamjentał bysce zawsze byly traktowane z szacunkem i nalezy ta wam powago bysce znały szczesce i byly z siebie dómne bysce były najwsanialszymi matkami i zonami . zycze wam z całego serca by zawsze słonice wam swieciło by łzy nigdy nie wkradły sie w wasze pjenkne oczy tego i naprawde sporo wiecej wam zycze w tak podniosłym dniu jaki jest dzieni kobiet niema drógego tak pjenknego dnia w kturym kazdy odnosi sie do waz z czcia . pragne by kazdej z waz zycie było jak najskrytsze pragnienie z najwjekszym szacunkem składam wam zyczenia ..........
leszek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:53   #6798
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

leszek dzieki kurcze jeszcze nikt nie zlozyl mi nigdy takich mega zyczen milo ze o nas pamietales
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:32   #6799
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

leszek25 piękne życzenia, dziękuję
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 21:49   #6800
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Leszek dzięki za życzenia Jestem mile zaskoczona
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 22:29   #6801
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Leszek bardzo dziękuję za życzenia Piękne...

Margritta proste - proste! Ja miałam kiedyś profilowane, takie jak Mona Lisa ładne , uroku nie można odmówić i to nie prawda że zniekształca ryby. Ale wada jest taka że wymiary ma takie same jak proste, ale ma litraz o wiele mniejszy no i ta cena... jka masz pieniąde i akwarium w rzeczywistosci będzie miało 45 litrów to kupuj, jeśli chcesz,

Nika skąd ten kot w podpisie? Podpis świadczy o czymś smutnym

Kama nowe akwarium czekam na mcharium...

Co do swoich zdjęc na stronce - podpisałam ale w rogu, jakoś nie chcę ich zniekształcić podpisując na środku. Dodałam też nowe fotki - potomków tarpanów , na razie gorsze, ale jutro zamieszcze super fajne

Wiecie co czasem myslę że te żebra nigdy mi się nie zagoją całe szczęście że nie mam kaszlu, ale jakiś poważniejszy ryuch i znowu wszystko odgojone. Powinnam się związywać bandażem elastycznym.

A I BOJĘ SIĘ TEGO ŚLUBU Ja to albo dostanę ataku smiechu albo się rozryczę, tak jak na wszystkich ślubach na których bylam... Obrączki zamówiłam zwykłe , pólokrągłe moja z kamieniem. Chciałam na początku jakąs wymyślną z dwóch czy trzech kolorów złota, ale mi przeszło. TŻ i tak nie będzie nosił, tylko na specjalne okazje.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 08:57   #6802
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
A I BOJĘ SIĘ TEGO ŚLUBU Ja to albo dostanę ataku smiechu albo się rozryczę, tak jak na wszystkich ślubach na których bylam... Obrączki zamówiłam zwykłe , pólokrągłe moja z kamieniem. Chciałam na początku jakąs wymyślną z dwóch czy trzech kolorów złota, ale mi przeszło. TŻ i tak nie będzie nosił, tylko na specjalne okazje.
nie bój się...tylko nie zacznij o tym myśleć.tz. o tym,zeby się nie śmiać. Ja mam tak zawsze,że wtedy nie mogę wytrzymać. Co do obrązek, to zwykłe lepsze-widać,że to obrączka,a nie pierścionek.

Tymczasem w moim akwarium zdechła neonka. Tzn. coś jej zżarło cały ogon [skalar? =_=] i pływała jak kadłubek. Dziś albo jutro zakładam drugie awa. Niestety mniejsze.

No i coś dzieje mi się z bojkiem. Płetwa mu się jakby skleiła. Ktoś wie co to i czy da sie coś z tym zrobić?
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:46   #6803
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona ty lepiej idź z tymi żebrami do lekarza.
A na kiedy masz dokładnie wyznaczoną date? Jak już będziesz miała obrączki to pokaż swoją z kamieniem, bo jestem ciekawa jak taka obrączka wygląda
Ciekawe jak to kiedyś będzie z obrączkami w moim przypadku, bo ja złota nie noszę i nie lubię. Wolę srebro
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:28   #6804
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: AKWARIUM - początki !!

zawsze mogłoby być białe złoto...albo platyna :P
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 14:32   #6805
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Tak to jest jak za bardzo się przywiązuję do miłości.
Poszła kicia i nie wróciła ( a nigdy tak nie robiła ). Brak śladów.... jakby się zapadła pod ziemię.
Poszukiwania na nic się nie zdają. Już we wszystko tracę nadzieję. Ja mam za miękkie serce....

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-03-09 o 19:04
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 15:58   #6806
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: AKWARIUM - początki !!

nika135 współczuję Ci ale może kotka jeszcze wróci.... nie trać nadzieji....
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 17:24   #6807
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Nika ja bede szczera - mysle ze Twoj kot juz nie wroci mialam kiedys pieknego, wielkiego czarno-bialego kocura Filemona i tez pewnego dnia juz nie wrocil, kolezanki kot to samo - koty przewaznie zawsze wracaja do swoich domow a jesli tak sie nie dzieje to przewaznie sa to wypadki, zagryzienia itp jakies czarne chmury nad Toba bedzie dobrze

Ivona bac to sie powinnas zaczac na dzien przed a nie na prawie pol roku wczesniej

zahaczylam dzis o real u siebie, byly krewetki red cherry i babaulti po 8,50 ale biorac pod uwage fakt ze na allegro sa po 2,50 to nic wiecej nie powiem, chcialam kupic tez witaminy ale jakos nie moge spotkac i w efekcie kupilam vibovit

tak wlasnie warto czytac fora :/ - po ponad 2 latach przypomnialo mi sie ze mam roznice w poziomie wody 0,5 cm wiecej na przednia szybe w stosunku do tylniej i zaczely mi glupie mysli chodzic po glowie, ale teraz i tak juz nic nie zrobie, przy zalanym zbiorniku a nawet po spuszczeniu czesci wody to moge sobie co najwyzej pomachac palcem w bucie :/ poziomowalam przed zalaniem ale po zalaniu jak widac siadlo z jednej strony, krzywe mam podlogi i sciany jak cholera - nawet jak stoje to jedna noga wyzej a druga nizej
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 17:35   #6808
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kama u mnie też poziom wody w akwa nie jest idealnie prosty. Z lewej strony wody jest więcej, a z prawe mniej
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 17:46   #6809
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

pare milimetrow nie robi roznicy, ale przy duzym litrazu zaczyna czlowiek miec rozne wizje generalnie wszystkie moje akwaria maja pare milimetrow roznicy tak jak u Ciebie - miedzy lewym a prawym koncem, malawi miedzy przodem a tylem ale w malawi jakos bardziej mi wyobraznia pracuje :/
musze pogadac z tata czy nie da sie jakos tego wypoziomowac choc watpie, podnosic tego nie ma szans bo moge stracic w domu jedna scianke dzialowa
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 17:50   #6810
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Hehe nie myśl tak o tym. Przecież tyle stało i nic się nie działo
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.