Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 23:41   #3301
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

No mam nadzieje ze tyle nie przezyly eh....

bo nie wiem czy dobrze mysle ale zeby pecherzyk dojrzal i doszlo do odblokowania owulacji a z sluzu niesprzyjajacego zrobil sie sprzyjajacy to przez jakis czas to dzialanie tabsow musialo by zostac oslabione tak ?? czyli to nie stalo by sie po 1 czy 2 dniu przyjmowania antybiotyku tylko po kilku dniach ?? bo chyba pecherzyk nie dojrzeje po paru godzinach od momentu jak cos wplynie na skutecznosc tabsow ??
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:46   #3302
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

No mam nadzieje ze zaden z tych plemnikow nie przezyl te 2-3 dni..

To teraz nie wiem czy dobrze rozumiem? zeby pecherzyk dojrzal i zeby doszlo do owulacji oraz zeby z sluzu niesprzyjajacego zrobil sie przyjazny to musialo by juz jakis czas to oslabienie dzialania na tabsy wplywac ?? czyli inaczej dopiero po ktoryms dniu brania antybiotykow ?? czy do owulacji dochodzi odrazu w 1 dniu po przyjeciu antybiotyku ??
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:07   #3303
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

odpowiedziałam Ci na pw
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 08:23   #3304
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dzięki mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze bo chyba bym oszalala gdyby bylo cos nie tak
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:39   #3305
szczurodziub
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

A ja mam takie jedno pytanie. Biore już 7 miesiąc YAZ i od dzisiaj mam brac dwa razy dziennie tabletki Deprim. W ulotce jest napisane, że oddzialuje na tabletki, więc nie wiem jak mam to brać. Czy wystarczy jeśli Deprim będe brała jakies 4 godziny przed tabletkami?
szczurodziub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 15:47   #3306
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

obawiam się, że skoro jest napisane, że oddziałuje na tabletki i nie ma informacji o tym, że wystarczy odstęp kilku godzin, to trzeba się dodatkowo zabezpieczać przez cały okres stosowania deprimu. aczkolwiek warto żeby ktoś się jeszcze w tym temacie wypowiedział może poczekaj jak się justy zjawi, bo Ona obcykana w tych sprawach jest
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:01   #3307
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Deprim zawiera dziurawiec, który może osłabiać działanie pigułek, dlatego należy zabezpieczać się w trakcie jego przyjmowania i 7 dni po.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 18:38   #3308
lethal
Raczkowanie
 
Avatar lethal
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ok białystok
Wiadomości: 36
GG do lethal
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

chciałabym się dołączyć

jestem przy 10 tab yasminu, dzisiaj lekarz przepisał mi Zinnat na anginę i spędziłam pół dnia na wyszukiwaniu czy jeśli wezmę dzisiaj antybiotyk to będę bezpieczna z poprzednimi stosunkami (ostatni był wczoraj) i ze strachu oraz dla własnego spokoju postanowiłam rozpocząć branie zinnatu jutro.
Antybiotyk muszę brać 10 dni, więc zakończy mi się dokładnie 21 dnia cyklu tuż przed przerwą więc takowej przerwy planuję nie robić i zacząć brać kolejne opakowanie yasminu
strasznie to wszystko popaprane i wzbudza sporo paniki ale kiedyś musiał być ten pierwszy raz połączenia antykoncepcyjnych z antybiotykiem ^ ^
teraz po prostu będziemy znowu klientami durexa, mój ukochany jest z tego powodu naprawdę przeszczęśliwy D

i tu pytanie do wszystkich które już były w takiej sytuacji - czy wszystko będzie ok jeśli tak zrobię? (bez przerwy+gumki przez 10 dni brania antybiotyku i jakis tydzien po) I czy to na pewno dni poprzedzające rozpoczęcie antybiotykoterapii są bezpieczne?
dzięki bardzp (:

Edytowane przez lethal
Czas edycji: 2011-02-14 o 11:11
lethal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:15   #3309
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szczurodziub Pokaż wiadomość
Biore YAZ i od dzisiaj mam brac dwa razy dziennie tabletki Deprim. Czy wystarczy jeśli Deprim będe brała jakies 4 godziny przed tabletkami?
nie, nie wystarczy.
albo zrezygnuj z deprimu, albo w trakcie stosowania deprimu i 7 dni po dodatkowo się zabezpieczaj. zasada taka, jak przy antybiotyku.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lethal Pokaż wiadomość
jestem przy 10 tab yasminu, dzisiaj lekarz przepisał mi Zinnat
dobrze myślisz; należy postępować jak przy antybiotykach obniżajacych skutecznośc pigulek.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Może przy zmianie na wyższą dawkę można zrobić przerwę. Mi przy każdej zmianie kazali bez przerw bez względu na zmianę w górę czy w dół, dlatego napisałam taką moją wątpliwość.
przy zmianie na "słabsze" tzn. zawierające mniej etinylestradiolu: nie robić przerwy lub rozpocząć nowa paczkę od pierwszego dnia krwawienia z odstawienia
przy zmianie na "silniejsze" lub o tej samej dawce etinylestradiolu- nowa paczka po 7-dniowej przerwie; inne warianty (bez przerwy, od pierwszego dnia krwawienia) też są OK.

podsumowując: nigdy nie zrobisz błedu, jeśli nowe pigułki zaczniesz bez przerwy.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez justa886 Pokaż wiadomość
biore tabletki zawsze rano o 9, wczoraj brałam 4 tabletke-przed 15 wymiotowałam,W weekend powinnam sie dodatkowo zabezpieczyc?
nie, po co? tabletka dawno zdążyła się wchłonąć, zanim zaczęłaś wymiotować.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez evikus Pokaż wiadomość
A Velostin? Zawiera spirulinę a ta ponoć chrom. Mam nadzieję, że nie wpływa.
Velostin nie wpływa. chrom nie wpływa.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lilii87 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy L'biotica wpływa jakos na tabletki? Wiem, ze witaminy czy skrzyp nie wpływają, ale oprocz tego zawiera jeszcze niacyne, inozytol, molidben, selen, L-cystyne, metionine, ekstrakty z pokrzywy, herbaty zielonej, alga spiruliny i morszczynu.
nie wpływa
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:57   #3310
lethal
Raczkowanie
 
Avatar lethal
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ok białystok
Wiadomości: 36
GG do lethal
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

no to super na razie ustaliliśmy z ukochanym, że zrobimy małą przerwę i zobaczymy czy podołamy
dzięki za uspokojenie
lethal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 15:31   #3311
szczurodziub
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 94
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

[QUOTE=Justy;25092707]nie, nie wystarczy.
albo zrezygnuj z deprimu, albo w trakcie stosowania deprimu i 7 dni po dodatkowo się zabezpieczaj. zasada taka, jak przy antybiotyku.[COLOR="Silver"]

Dzięki wielkie . No niestety zrezygnować nie mogę...
szczurodziub jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 21:22   #3312
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Kilka dni byłam u mojej Pani ginekolog - podeszła do całej sprawy (Unidox +Marvelon) raczej z uśmiechem, mówiąc, że faktycznie biorąc antybiotyki powinno się dodatkowo zabezpieczać - w myśl zasady "dmuchaj na zimne", ale generalnie bardzo rzadko zdarzają się ciążę z takiego połączenia i ona w swojej 30letniej karierze się z taką się podobno nie spotkała

Na potwierdzenie jej słów (i USG) dziś grzecznie dostałam okres

Oczywiście nie chcę tu siać żadnego zamętu - na pewno warto stosować inne zabezpieczenia podczas antybiotykoterapii - ja już na pewno będę, chociażby, żeby uniknąć takich stresów jak ostatnio

Jednak dziewczyny - nie panikujcie! - moja pani doktor stwierdziła, że 90% pacjentek, które przychodzą do niej po Escapelle są spanikowane właśnie przez czytanie w internecie o możliwych interakcjach i innych wręcz niepokalanych poczęciach.

Dlatego stosujcie się do ulotek, najskrupulatniej jak to tylko możliwe, ale jeśli już dojdzie do chwili nieuwagi, to jeszcze niekoniecznie musi to być "wyrok".
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 22:35   #3313
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

A jak z tabletkami na gardło "tymianek i podbiał"? Wpływają na skuteczność tabletek, czy nie? Nie mogę nigdzie znaleźć info. Dzięki z góry za odpowiedź.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:30   #3314
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Witam....

chcialam zapytac.... bo 3 lutego skonczylam brac antybiotyk a 10 lutego (wlacznie) wzielam ostatnia tabletke Cilestu i zrobilam przerwe wiec w takim razie od kiedy teraz bede w pelni zabezpieczona ?? czy w tej przerwie ktora zrobilam juz to zabezpieczenie wrocilo ?? bo troszke sie w tym pogubilam i tego nie rozumiem... wiec bardzo bym prosila o pomoc

Edytowane przez 69karolcia69
Czas edycji: 2011-02-18 o 10:40
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:04   #3315
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
A jak z tabletkami na gardło "tymianek i podbiał"? Wpływają na skuteczność tabletek, czy nie? Nie mogę nigdzie znaleźć info. Dzięki z góry za odpowiedź.
Na pewno nie wpływają

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 69karolcia69 Pokaż wiadomość
Witam....

chcialam zapytac.... bo 3 lutego skonczylam brac antybiotyk a 10 lutego (wlacznie) wzielam ostatnia tabletke Cilestu i zrobilam przerwe wiec w takim razie od kiedy teraz bede w pelni zabezpieczona ?? czy w tej przerwie ktora zrobilam juz to zabezpieczenie wrocilo ?? bo troszke sie w tym pogubilam i tego nie rozumiem... wiec bardzo bym prosila o pomoc
Wydaje mi się, że tak, jednak na Twoim miejscu bym nie ryzykowała i wstrzymała się w czasie trwania przerwy z niezabezpieczonym seksem do rozpoczęcia nowego opakowania
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:32   #3316
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

To po ktorej tabletce z nowego opakowania moge juz byc spokojna ze jestem zabezpieczona ??
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 08:42   #3317
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Kochane, dzisiaj musiałam wziąć Espumisan na wzdęcia... Czy to koliduje jakoś z antykoncepcją?
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:59   #3318
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a czy któraś wie coś na temat interakcji Nystatyny dopochowej z tabletkami? (zaczęłam brać harmonet, dziś 8 dzień).
Wygooglałam, że nie ma wpływu [jedna z pierwszych stron, które znalazłam zawierała odpowiedź ginekologa] ale wolę się poupewniać, czy ktoś może słyszał coś innego?
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:12   #3319
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 69karolcia69 Pokaż wiadomość
To po ktorej tabletce z nowego opakowania moge juz byc spokojna ze jestem zabezpieczona ??
moim zdaniem nie powinnaś robić za bardzo przerwy i teraz bym się zabezpieczała dodatkowo 7 pierwszych dni brania tabletek a potem już spoko

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Kochane, dzisiaj musiałam wziąć Espumisan na wzdęcia... Czy to koliduje jakoś z antykoncepcją?
nie
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 17:18   #3320
CytrynowyJednorozec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Kobietki kochane, przebrnęłam przez połowę wątku i na dalsze czytanie już nie mam siły. Stąd moje pytanie:
jeśli o 18 wzięłam rutinoscorbin i aspirynę (niestety się przeziębiłam), a o 18:30 mam wciąć YAZ, to czy nie będzie to ze sobą kolidować? nie muszę robić jakiegoś odstępu? z góry dziekuję za odpowiedź
CytrynowyJednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:27   #3321
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

myślę, że nie
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:37   #3322
CytrynowyJednorozec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
myślę, że nie
dziękuję poczekam jeszcze aż inne wizażanki się wypowiedzą.
CytrynowyJednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:55   #3323
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CytrynowyJednorozec Pokaż wiadomość
dziękuję poczekam jeszcze aż inne wizażanki się wypowiedzą.
pierdylion razy była podawana ta strona, ale podam jeszcze raz -
http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list?who=patient
jest to wyszukiwarka dla interakcji np. tabl. anty z innymi lekami.
Z rutinoscorbinem - jest cyt. "nieistotna interakcja"
"W wyniku interakcji działanie leków nie powinno ulec zmianie"
Aspiryny nie ma w bazie danych, ale to to samo co polopiryna. Jeżeli wpiszesz polopiryna, ukaże ci się również wynik obojętny. Nie wpływa.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:12   #3324
CytrynowyJednorozec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

dziękuję za odpowiedź.
CytrynowyJednorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:23   #3325
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Zrobilam przerwe bo myslalam ze opakowania nalezy polaczyc wtedy gdy antybiotyk sie bierze w 3 tyg przyjmowania tabsow a ja skonczylam go w 2 tyg. wiec myslalam ze jest ok. ;/ no ale jeszcze przez te 7 dni bede sie zabezpieczala dla swojego swietego spokoju czyli to 7 dni wystarczy napewno ??
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:22   #3326
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

chcialam Was cos dopytac dziewczyny zostalam wczoraj u chlopaka na noc i zapomnaialam ze soba wziasc tabletek i njie wzielam 20 tabletki z blistra a cale opadkowanie bralam regularnie mam teraz wziasc obie i polaczyc opakowania czy zrobic od wczoraj przerwe 7 dni
Zaznacze ze w tamtym miesiacu polaczylam opakowania bo bralam pod koniec cyklu antybiotyki i przerwy nie moglam, zrobic

przepraszam ze tu pisze ale licze na szybka odpowiedz
__________________
Jesteśmy para od 15.03.2008
Zaręczyliśmy się 18.12.2010
Nasz wielki dzień 08.09.2012
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 23:19   #3327
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
chcialam Was cos dopytac dziewczyny zostalam wczoraj u chlopaka na noc i zapomnaialam ze soba wziasc tabletek i njie wzielam 20 tabletki z blistra a cale opadkowanie bralam regularnie mam teraz wziasc obie i polaczyc opakowania czy zrobic od wczoraj przerwe 7 dni
Zaznacze ze w tamtym miesiacu polaczylam opakowania bo bralam pod koniec cyklu antybiotyki i przerwy nie moglam, zrobic

przepraszam ze tu pisze ale licze na szybka odpowiedz
No ale to twoja sprawa co zrobisz, oba rozwiązania są dobre i zawarte w ulotce, jak nie zrobisz to antykoncepcja i tak zostanie zachowana, to zależy jak ci wygodniej.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:36   #3328
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 69karolcia69 Pokaż wiadomość
Zrobilam przerwe bo myslalam ze opakowania nalezy polaczyc wtedy gdy antybiotyk sie bierze w 3 tyg przyjmowania tabsow a ja skonczylam go w 2 tyg. wiec myslalam ze jest ok. ;/ no ale jeszcze przez te 7 dni bede sie zabezpieczala dla swojego swietego spokoju czyli to 7 dni wystarczy napewno ??
tak
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:51   #3329
69karolcia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziekuje za odpowiedz
69karolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:28   #3330
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam neomag cardio.
Jak wygląda sytuacja z głogiem ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 23:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.