Jakie wisiorki do małego biustu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-28, 22:40   #1
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Red face

Jakie wisiorki do małego biustu???


Mam pytanko zawarte w temacie Chodzi mi o to jakiej wielkości powinny byc róznego rodzaju zawieszki na szyję i korale jeżeli ma się niewielki biust...Czy właśnie małe, czy duże czy może jakieś średnie Chcę się zaopatrzyć w jakieś dodatki modne na wiosnę i nie wiem czym się kierować i jakie wybrać.Zdjęcia z propozycjami mile widziane
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 23:11   #2
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Jakie wisiorki do małego biustu???

Wiesz wszystko zalezy od tego jakie nosisz bluzki,bo w kazdej biust wyglada inaczej,poza tym duzo daje takze odpowiednio dobrany biustonosz.W bluzce bizuteria zalezy od dekoldu,ja nie powiedzialbym ze bizuteria jest inna dla osob z malym biutem a inna z duzym.No moze i fakt ze jakies wieksze korale,czy ogolnie bardziej strojna bizuteria(nie wiem jak to wytlumaczyc) nie bedzie sie fajnie prezentowala na bardzo duzym biuscie ale ogolnie ja nie widze roznicy.To jednak tylko moje zdanie.Wybieraj bizuterie ktora Ci sie spodoba i Twoim zdaniem bedzie fajnie wygladac
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 08:14   #3
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Jakie wisiorki do małego biustu???

nie wiem jak to powinno byc wedlug profesjonalych zasad [ ], ale ja zalozylabym stanik push-up, ktory powiekszy troche piersi, do tego jakas bluzeczke ze srednim dekoldem i jakis naszyjnik ale ani zbytnio przyciagajacy uwage ani taki, ktorego sie nie bedzie zauwazac.. zeby nikt sie nie gapil przez caly wieczor za dekold, ale zeby zauwazyl, ze "cos tam masz" ale ja nie jestem pewna, czy dobrze skomponowalam ten stroj, wiec lepiej poczekaj na kogos bardziej obeznanego w tych sprawach..
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 09:02   #4
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Jakie wisiorki do małego biustu???

a ja wąłsnie mysle ze jesli masz mały biust (zalezy jeszcze jak mały:P) to mogłabys nosic długie korale ostatnio bardzo modne, takie ktore mozna zawinac 2 razy wokół szyi, zeby swobotnie opadały na dekolt i biust i do teho push up jak pisały dziewczyny.

moze cos takiego?

http://allegro.pl/show_item.php?item=79212565
http://allegro.pl/show_item.php?item=78882161
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 10:06   #5
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie wisiorki do małego biustu???

Cytat:
Napisane przez moniola
Mam pytanko zawarte w temacie Chodzi mi o to jakiej wielkości powinny byc róznego rodzaju zawieszki na szyję i korale jeżeli ma się niewielki biust...Czy właśnie małe, czy duże czy może jakieś średnie Chcę się zaopatrzyć w jakieś dodatki modne na wiosnę i nie wiem czym się kierować i jakie wybrać.Zdjęcia z propozycjami mile widziane
W przedostatnim Avanti jest artykul nt. bizuterii a rozmiarow biustu, dlugosci szyi itd.
Obawiam sie jednak, ze w ramach swiatecznych porzadkow moj TZ skutecznie pozbawil mnie wszystkich kobiecych czasopism
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 10:51   #6
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jakie wisiorki do małego biustu???

Cytat:
Napisane przez zabciam
a ja wąłsnie mysle ze jesli masz mały biust (zalezy jeszcze jak mały:P) to mogłabys nosic długie korale ostatnio bardzo modne, takie ktore mozna zawinac 2 razy wokół szyi, zeby swobotnie opadały na dekolt i biust i do teho push up jak pisały dziewczyny.
Popieram jak najbardziej.
Gdybyś założyła jakieś drobniutkie i malutkie wisiorki to chyba "wszystko by się zgubiło". Wczoraj byłam na zakupach i zakochałam się w kilku sznurach korali
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.