Kontrola w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 09:38   #1
misstyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85

Kontrola w związku


Wiem,że zdania będą podzielone...ale jak uważacie czy kontrola w związku jest potrzebna ?Przeglądanie rozmów na gg ,poczty i wogóle całego koputera ...
misstyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:44   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Wiem,że zdania będą podzielone...ale jak uważacie czy kontrola w związku jest potrzebna ?Przeglądanie rozmów na gg ,poczty i wogóle całego koputera ...
Związek to zaufanie, a nie kontrola... O odrobinie prywatności nie wspominając...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:45   #3
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Wiem,że zdania będą podzielone...ale jak uważacie czy kontrola w związku jest potrzebna ?Przeglądanie rozmów na gg ,poczty i wogóle całego koputera ...

Sama dopuszczam możliwośc sprawdzenia partnera jakby czymś mi bardzo podpadł, nadszarpnął moje zaufanie, że czułabym w kościach, że coś jest nie tak. Wolałabym wiedziec, nawet jeśli takie sprawdzenie z moralnego punktu widzenia jest złe.

Natomiast przez 2,5 roku nie zaistniała taka sytuacja żebym sprawdziła i mam nadzieję, że nigdy nie zaistnieje. A jak ktoś odczuwa taką potrzebę (uzasadnioną podejrzeniami) co tydzień czy co miesiąc, to albo ta osoba ma manię prześladowczą, albo z tym związkiem jest coś nie tak.

Natomiast takiej hmm... kontroli na co dzień, bo jak mówiła moja była koleżanka: jak nie masz nic do ukrycia to co to za problem żebyś mi dał poczytac, dał hasła dał to dał tamto, takiej kontroli mówię duże nie. Każdy w związku potrzebuje prywatności. I to, że nie mam nic do ukrycia nie oznacza, że od razu muszę komukolwiek dawac dostęp do całej mojej korespondencji, wszelkich kont i takich tam innych.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:46   #4
login_haslo
Raczkowanie
 
Avatar login_haslo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 66
Dot.: Kontrola w związku

Nie ma takiej sily, ktora by mnie powstrzymala od zasadzenia chlopakowi solidnego kopa, gdybym zauwazyla, ze grzebie mi w komorce lub komputerze
__________________
"Nie wiem już nawet kto kogo zdradza. Czy zdradzam ja, czy ktoś mnie zdradza...
Niepewność straszna zatruwa mi życie.
Byle nie widzieć... byle nie słyszeć..."
login_haslo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:47   #5
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Kontrola w związku

A ja bym sobie sprawdziła. Kiedyś,raz. Ot tak, za pozwoleniem oczywiście. Ja również mogłabym udostępnić swoje gg, pocztę czy fb, czemu nie.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:55   #6
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kontrola w związku

Mam swojego laptopa, mąż też- do głowy by mi nie przyszło,żeby to mu przeglądać.
Związek to nie kontrola.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:58   #7
inrock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lower silesia;)
Wiadomości: 345
Dot.: Kontrola w związku

Uważam, że nie. Dostałabym szału, gdyby Tż czytał moje smsy czy sprawdzał komputer. I pewnie nawzajem. Każdy musi mieć trochę prywatności, a my sobie po prostu ufamy i nie ma takiej potrzeby Nigdy nie wydarzyło się coś, co nadszarpnęłoby zaufanie, więc dlatego też takie jest nasze podjeście.
__________________
Özgür
inrock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 10:01   #8
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Związek to zaufanie, a nie kontrola... O odrobinie prywatności nie wspominając...
zgadzam się!
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:03   #9
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kontrola w związku

Jeżeli się komuś ufa to nie ma się takiej potrzeby kontrolowania Chyba, że chłopak coś ewidentnie przed Tobą ukrywa, widzisz to i podejrzewasz zdradę- wtedy kontrola jest usprawiedliwiona

Prywatność w związku jest potrzebna. Nie chciałabym żeby mój TŻ czytał np. moje posty na wizażu
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:11   #10
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Kontrola w związku

Dostęp do swoich kont mam tylko i wyłącznie ja. I nie szkodzi, że głównie pisze do mnie pan spam, liczy się dla mnie fakt, że mam swoją prywatność i partner ma do mnie zaufanie. Oczywiście działa to w dwie strony, ja też nie żądam dostępu do kont, byłoby to dla mnie poniżające.

A co do przeglądania wiadomości w telefonie (bo tylko do telefonu mam dostęp, na poczty, gg itp. nie znam haseł i jak już pisałam nie mam takiej potrzeby) - gdybym naprawdę coś podejrzewała (dziwne zachowanie partnera, jego ciągły brak czasu etc.) to może i bym zajrzała do telefonu, choć nie byłabym z tego dumna. Z drugiej strony podejrzewam, że nawet jakby było coś na rzeczy to raczej wszystkie "istotne" połączenia i sms-y by skasował, więc ze śledztwa wyszłyby nici.

Póki co (odpukać) nie mam takich rozterek, więc tak naprawdę nie wiem jakbym się zachowała. Ale stałej kontroli, obsesyjnym podejrzeniom i nadmiernej zazdrości mówię stanowcze nie! Z doświadczenia innych widzę, że najczęściej takie zachowania (mające z założenia na celu wykrycie do zdrady) do tej zdrady prowadzą, bo tylko ludzie o silnych nerwach wytrzymają takie coś. My z partnerem dajemy sobie dużo swobody i żadne z nas tego nie wykorzystuje. Przykład - wiem, że jego znajomi z pracy wychodzą na piwko, mówię mu idź, a on czasami na to "wolę posiedzieć z Tobą" lub mniej górnolotnie "nie mam ochoty" Podejrzewam, że gdybym była obsesyjnie zazdrosna to nawet by mi nie powiedział o tym spotkaniu i chodziłby na każde (by się tylko ode mnie wyrwać), a mi przedstawiając wersję "mam dużo pracy". Ale co kto lubi...
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:21   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Wiem,że zdania będą podzielone...ale jak uważacie czy kontrola w związku jest potrzebna ?Przeglądanie rozmów na gg ,poczty i wogóle całego koputera ...
Znaczy sie jak - ze chlop by Ci wszedzie zagladal, czy Ty jemu ? Bo znajac zycie, to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 10:22   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez login_haslo Pokaż wiadomość
Nie ma takiej sily, ktora by mnie powstrzymala od zasadzenia chlopakowi solidnego kopa, gdybym zauwazyla, ze grzebie mi w komorce lub komputerze
ototo! i powinno to dzialac w obie strony

podstawa zwiazku jest zaufanie, a jesli sie kogos kontroluje to znaczy, ze tego zaufania nie ma. wiec po co ciagnac taki zwiazek?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:25   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Wiem,że zdania będą podzielone...ale jak uważacie czy kontrola w związku jest potrzebna ?Przeglądanie rozmów na gg ,poczty i wogóle całego koputera ...
To, co opisujesz to dla mnie nie związek, a relacja rodzic-dziecko (wiadomo, dziecku granice stawiać trzeba, kontrolować je w pozytywnym znaczeniu tego terminu należy dla jego bezpieczeństwa - np. treści z jakimi ma styczność w Internecie). Jeżeli dotyczy dwojga dorosłych, rzekomo kochających się ludzi (w typowo miłosnej relacji), to jest to dla mnie chore. Rozumiem sprawdzenie pewnych rzeczy, jeżeli pojawiają się UZASADNIONE podejrzenia. W innych przypadkach: stanowcze nie dla takich praktyk. Miłość to bardzo złożone uczucie, wg mnie składa się m.in. z zaufania, szacunku, przyjaźni. Jeżeli ktoś kogoś nieustannie podejrzewa o coś, czy chce po prostu kontrolować dla samego kontrolowania, to w takim przypadku nie ma mowy ani szacunku, ani zaufaniu, ani tym bardziej o przyjaźni (czy chociaż by zwykłego "lubienia się").

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:48 Powód: Doprecyzowanie pewnych kwestii
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:39   #14
misstyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Znaczy sie jak - ze chlop by Ci wszedzie zagladal, czy Ty jemu ? Bo znajac zycie, to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Pytanie dotyczy jednej strony czyli mnie :P
Dodam,że mój TŻ wogóle mi nie zagląda . Mówi,że ufa mi bezgranicznie i ,że jego nie obchodzi z kim pisze itp. on poprostu wie ,że ja niczego nie zrobię przeciwko nam .On sam nie daje mi powodów do zazdrości ,ale mnie strasznie kusi Wiem nie dobra jestem

Edytowane przez misstyx
Czas edycji: 2011-01-03 o 10:41
misstyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:43   #15
Monte Christo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Paryż, Rzym, Marsylia, Stambuł, Monte Christo
Wiadomości: 209
Dot.: Kontrola w związku

A napiszę taką sytuację teoretyczną.

Załóżmy, że jedna strona ma coś na sumieniu. Druga strona zobaczyła to, zaglądając do komórki czy GG. Sytuacja jest nieciekawa.

Jaka jest wasza reakcja, jak jesteście pierwszą stroną?
Monte Christo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:46   #16
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Pytanie dotyczy jednej strony czyli mnie :P
Dodam,że mój TŻ wogóle mi nie zagląda . Mówi,że ufa mi bezgranicznie i ,że jego nie obchodzi z kim pisze itp. on poprostu wie ,że ja niczego nie zrobię przeciwko nam .On sam nie daje mi powodów do zazdrości ,ale mnie strasznie kusi Wiem nie dobra jestem
Skoro nie daje Ci powodów, to po co chcesz go sprawdzać? Moim zdaniem brak zaufania (mimo, że partner nie daje do tego powodu) prowadzi do rozpadu związku.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:47   #17
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
A jak ktoś odczuwa taką potrzebę (uzasadnioną podejrzeniami) co tydzień czy co miesiąc, to albo ta osoba ma manię prześladowczą, albo z tym związkiem jest coś nie tak.

Manię prześladowczą ehehehehehe ^^


Co do tematu to jak komu pasuje. Ważne, żeby odpowiadało to obu osobom w związku i nikomu nie działa się krzywda.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:49   #18
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Kontrola w związku

Nie kontrolowałam i nie zamierzam, no chyba że coś nieciekawego wyczuję, ale na to się nie zapowiada. Też mamy obydwoje swoje własne lapki, do których nie mamy potrzeby wzajemnie sobie zaglądać. Każdy potrzebuje trochę prywatności, samotności, ja także. To naturalne.
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:49   #19
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
A napiszę taką sytuację teoretyczną.

Załóżmy, że jedna strona ma coś na sumieniu. Druga strona zobaczyła to, zaglądając do komórki czy GG. Sytuacja jest nieciekawa.

Jaka jest wasza reakcja, jak jesteście pierwszą stroną?

Sytuacja w takim wypadku wygląda nieciekawie, niby można zarzucić drugiej stronie nie uszanowanie prywatności i takie tam bla bla bla, ale prawda jest taka, że miała uzasadnione obawy i brak zaufania jest uzasadniony. Najlepiej chyba nie odwracać kota ogonem (czyli zwalać wszystko na osobę sprawdzającą i mieć do niej pretensje za grzebanie po osobistych rzeczach) i pogadać o swoich przewinieniach. Wóz albo przewóz - albo wybaczy, albo do widzenia.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 11:35   #20
misstyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Skoro nie daje Ci powodów, to po co chcesz go sprawdzać? Moim zdaniem brak zaufania (mimo, że partner nie daje do tego powodu) prowadzi do rozpadu związku.
Po pierwsze ciekawość po drugie babska intuicja coś mi podpowiada ,że cos chyba jest nie hallo mimo ,że miedzy nami jest ok . Nie wiem skąd to ,ale tak czuje.
misstyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:37   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez misstyx Pokaż wiadomość
Po pierwsze ciekawość po drugie babska intuicja coś mi podpowiada ,że cos chyba jest nie hallo mimo ,że miedzy nami jest ok . Nie wiem skąd to ,ale tak czuje.
Zarty chyba sobie stroisz, ze Twoja egoistyczna ciekawosc cokolwiek tu uspawiedliwia.

Intuicja jest conajmniej zdecydowanie przereklamowana.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:38   #22
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Sytuacja w takim wypadku wygląda nieciekawie, niby można zarzucić drugiej stronie nie uszanowanie prywatności i takie tam bla bla bla, ale prawda jest taka, że miała uzasadnione obawy i brak zaufania jest uzasadniony. Najlepiej chyba nie odwracać kota ogonem (czyli zwalać wszystko na osobę sprawdzającą i mieć do niej pretensje za grzebanie po osobistych rzeczach) i pogadać o swoich przewinieniach. Wóz albo przewóz - albo wybaczy, albo do widzenia.
Ja nie miałam żadnych podstaw żeby przejrzeć telefon mojego faceta. Zwykła intuicja, nie wiem co. Oczywiście znalazłam to, czego "szukałam". Mój facet byłby skończonym idiotą, gdyby zarzucił mi nieuszanowanie prywatności.
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:46   #23
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez eeela Pokaż wiadomość
Mój facet byłby skończonym idiotą, gdyby zarzucił mi nieuszanowanie prywatności.
Otóż to, dlatego radziłam autorce pytania, nie odwracać uwagi od problemu, zarzucając drugiej stronie, że zaglądała do osobistych rzeczy.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:49   #24
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Otóż to, dlatego radziłam autorce pytania, nie odwracać uwagi od problemu, zarzucając drugiej stronie, że zaglądała do osobistych rzeczy.
To nie jest zadne odwracanie uwagi od problemu, tylko problem naruszania cudzej prywatnosci
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:49   #25
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Kontrola w związku

Kontroli jako kontroli mówię zdecydowanie nie. No chyba, że ma sie jakieś podejrzenia to wtedy rozumiem.
Co do posiadania haseł na różne konta-mam hasła Tż, on moje-ale z wygody. Jeśli on nie może czegoś sprawdzić/lub ja to robi to druga osoba. Nigdy nie wykorzystałam tych haseł do skontrolowania. Znamy swoje nicki na różnych forach, ale też nie widzę potrzeby włazić i czytać jego postów. Czasem jest tak, że pokazujemy sobie różne tematy bo np.są śmieszne, smutne czy coś
Sms-ów swoich nie czytamy, połączeń sobie nie sprawdzamy. Po co?
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:54   #26
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To nie jest zadne odwracanie uwagi od problemu, tylko problem naruszania cudzej prywatnosci
Kiedy dowiadujesz się z telefonu Twojej dziewczyny, że ma coś poważnego za uszami, to nie chciałbyś zamiast najdurniejszych tłumaczeń usłyszeć, że nie uszanowałeś jej prywatności
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:55   #27
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Intuicja jest conajmniej zdecydowanie przereklamowana.
Chyba Twoja , ewentualnie Wasza
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:08   #28
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To nie jest zadne odwracanie uwagi od problemu, tylko problem naruszania cudzej prywatnosci
Myślę, że największym problemem osoby, która coś przeskrobała, jest jak się z tego jakoś logicznie wytłumaczyć, ani to, że ktoś naruszył jej prywatność (bo jak widać miał ku temu powody). Co innego gdybym na przykład nakryła partnera grzebiącego w mojej komórce, wiedząc, że nic nie zrobiłam, wtedy do TŻ miałby się z czego tłumaczyć.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:25   #29
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Kontrola w związku

Wg mnie kontrola nic nie da, samemu się trzeba kontrolować i polegać na zaufaniu do drugiej osoby jeśli sami się nie będziemy kontrolować to inni nas nie bedą choćby nie wiem jak chcieli
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:46   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kontrola w związku

Cytat:
Napisane przez eeela Pokaż wiadomość
Kiedy dowiadujesz się z telefonu Twojej dziewczyny, że ma coś poważnego za uszami, to nie chciałbyś zamiast najdurniejszych tłumaczeń usłyszeć, że nie uszanowałeś jej prywatności
Nie no, sytuacja dla mnie kompletna abstrakcja, wiec sie nie odniose.

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Chyba Twoja , ewentualnie Wasza
Wlasnie o to chodzi, ze ta "slawna" kobieca
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.