2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 14:01   #2011
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
ja używam tzw. kagańca uzdowego, bo takiego kalsycznego nie mogłam na swojego psiaka dostać, takiego gotowego, żeby jego pysk nie wygladał jak baleron w siatce

niestey mój większy pies lubi żuc koty (tylko czasem je gania) o ile kot się w usta mu sam wpakuje

zdjęcia moich futrzaków można zobaczyc klikając na FOTY w moim podpisie
Kochane
Niżej moja

Szukałam ogólnych przepisów, brakuje takich. Wszystko regulują przepisy prawa lokalnego. Chyba w poniedziałek zadzwonię po szczegóły.

misia2.jpg
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:07   #2012
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Agnes, Karolca - słodkie psiaki
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:10   #2013
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

A, i żeby nie było. Mój pies "przyjaźni" się z dużymi - z mieszańcem goldena i labradora oraz z owczarkiem niemieckim
Jednak najbardziej lubi bawić się z psami, które są podobne do niej samej - małe, czarne i włochate.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:21   #2014
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Nie lubię niewychowanych psów.
Mój mimo iż mały, jak widzi z oddali psa, zapiszczy pytająco czy może podejść. Najczęściej jednak odwraca głowę w drugą stronę i ignoruje inne czworonogi. Jeśli inny pies wzbudzi pozytywne zainteresowanie u mojego i widzę, że obie strony mają chęć się pobawić a właściciel tego drugiego nie ma nic przeciwko, to ładnie się pobawi chwilę.
Nigdy nie zdarzyło się, aby moja Misia rzuciła się na jakiegoś psa, nawet dużego. Raz tylko zdarzyło się, że chciała ugryźć kota, który podrapał ją po pysku
Z drugiej strony chyba lepiej zainwestować te 10 czy 20 zł w namordnik i mieć spokój jeśli puszczę psa luzem . Bo takiemu służbiście raczej nie wytłumaczę, że pies gryzie tylko w domu i tylko to, co dostanie do jedzenia (i czasem w mojej obronie spróbuje straszyć zębami jakiegoś obcego faceta - wyłącznie w domu). No i w sytuacji awaryjnej w domu także się przyda, w końcu będzie nowy lokator.
super okreslenie
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
No to coś podobnego. A przyjmij może jakąś dość niewygodną pozycję w zgięciu...może kopnie bardziej?
jak sie zginam to mnie brzuch odrazu boli ...
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam wybadać swiat przed rokiem akademickim i przeżyłam niemiłą niespodziankę
Okazuje się, że nawet 2 -3 godzinne wyjście na małym obcasiku odpada .. kompletnie
Stopy mnie bolą jak nie wiem ....i taka jestem śnieta jakbym zeszła cała pielgrzymke a nie na do uczelnie i z powrotem

A wesele juz 8 pazdziernika jak ja bede wygladac
Jak jakis czas nie chodzilas w wysokich bucikach to jest szok dla stop i trzeba je na nowo przyzwyczaic
Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
ja używam tzw. kagańca uzdowego, bo takiego kalsycznego nie mogłam na swojego psiaka dostać, takiego gotowego, żeby jego pysk nie wygladał jak baleron w siatce

niestey mój większy pies lubi żuc koty (tylko czasem je gania) o ile kot się w usta mu sam wpakuje

zdjęcia moich futrzaków można zobaczyc klikając na FOTY w moim podpisie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:22   #2015
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Emigra, moja mama często używała tego określenia jak wróciła z Ukrainy. I tak się u nas w domu przyjęło

Znowu chce mi się jeść!!! Chyba idę kupić sobie draże na dłużej utrzymuje się efekt najedzenia
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2011-09-23 o 14:24
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:23   #2016
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
A, i żeby nie było. Mój pies "przyjaźni" się z dużymi - z mieszańcem goldena i labradora oraz z owczarkiem niemieckim
Jednak najbardziej lubi bawić się z psami, które są podobne do niej samej - małe, czarne i włochate.
moja przyjazni sie z samcem swojej rasy - a on jest w niej zakochany dziewczyny, naprawde! zbyscie widzialy jak ten pies na nia patrzy, on potrafi lezec i wpatrywac sie w nia godzinami maslanymi oczkami, jak ona sie ruszy to on za nia zabawnie to wyglada a chanelka sie z nim droczy - nadstawia mu tylek, a jak on podejdzie zeby powachac to ona mu odrazu ucieka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:27   #2017
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
moja przyjazni sie z samcem swojej rasy - a on jest w niej zakochany dziewczyny, naprawde! zbyscie widzialy jak ten pies na nia patrzy, on potrafi lezec i wpatrywac sie w nia godzinami maslanymi oczkami, jak ona sie ruszy to on za nia zabawnie to wyglada a chanelka sie z nim droczy - nadstawia mu tylek, a jak on podejdzie zeby powachac to ona mu odrazu ucieka
Moja też przyjaźni się z pewnym 'panem' (ale w schronisku pozbawili go męskości). Mały, rudy, puszysty. Ale sympatyczny jest.
Nie widzieli się przez jakiś czas i znajoma przyszła ze swoim psem do mnie. Radośc radością, ale tak czułego przywitania u psów jeszcze nie widziałam. Polizał ją czule w uszko, ona jego i dosłownie się przytulali!!
Myślałam, że pęknę ze śmiechu. Sam widok jest nie do opisania, bo było widać to uczucie
Ładne szczeniaki by były z tego
Tak więc wierzę Tobie, że u psów (i innych zwierząt także) widać to bijące od nich uczucie.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 15:13   #2018
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Gadulki jedne




gucia dziekuje za poparcie...Ty wiesz o czym ja mowie
I oczywiscie tez jestem zdania, ze jesli kobieta nie chce miec przy boku tz, to jej sprawa i trzeba to uszanowac, niektore wola rodzic w ten sposob i jest ok. Ale wlasnie ja mowie o tym, ze jesli kobieta sie boi i potrzebuje od swojego mezczyzny wsparcia to powinien sie poswiecic i byc przy swojej kobiecie (ja bym chciala sie tak poswiecac jak on musi)
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
No ale my kobiety i tak musimy to przezyc.. Bolu i tak nie podzielisz na dwoje, to kobieta rodzi, kobieta cierpi, czuje bol, peka, krwawi itd A jak facet Ci zemdleje to tylko problem dla lekarzy bo musza sie nim zajac - apropos wrazliwosci
Kazdy zrobi jak chce przeciez, ja tylko uwazam ze nie powinno sie zmuszac.
To nie chodzi o podzial bolu na dwie osoby, bo jest to nierealne, a uwierz mi faceci mdleja tylko na filmach (no moze sporadycznie zdarza sie to w rzeczywistosci) i nie chodzi mi o zmuszanie go do bycia przy mnie, ale tlumaczenie sie faceta ze nie da rady jest dla mnie zabawneTo ja tez moge powiedziec: "Nie dam rady"i co wtedy?
Uwazam po prostu ze jesli kobieta go bardzo potrzebuje to powienien byc przy niej i sie przelamac.
Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
OOO! Dokladnie tak.

No chyba ze kobieta woli sama albo chce np mame albo przyjaciolke to wtedy ok, ale jesli chce TZ a on odmiawia bo wrazliwy to cos nie tak jest moim zdaniem. TZ powinien wspierac kobiete. Taka jego rola. Rola kobiety nosic dziecko, rola mezczyzny kobiete wspierac.

TZ taki wrazliwy tere fere. Moj by sie nie wymigal takim gadaniem. Taki subtelny i wrazliwy na ludzkie cierpienie a horrory oglada i filmy akcji tez. (a tam trup na trupie gesto pada)
Na to moze patrzec a na twarz zony rodzacej nie moze? (miedzy nogi zagladac nie musi) ja sie pytam gdzie tu logika. Naszczescie moj chce.

Kolga mi opowiadal ze mial nie byc przy porodzie swojej zony ale jak juz byli w szpitalu to on pomyslal sobie ze ona wejdzie do sali i wyjdzie z dzieckiem! Jego dzieckiem. I mowi tak: "Czulem sie tak jakby ona miala wejsc do sklepu z dziecmi, kupic jedno i wyjsc"
I zdecydowal sie byc przy porodzie.
I powiedzial ze nie wie czy by od razu taka silna wiez z dzieckiem poczul gdyby go nie bylo w tak waznej chwili.
Poruszylas dobra kwestie tym przykladem
Mianowicie to, ze facet nigdy sie nie dowie co kobieta przezywa i przechodzi w czasie porodu i jak cierpi, stojac za drzwiami i uwazam ze widzac jak wiele trudu wklada zeby dzieciatko urodzic ma poprzez to wiekszy szacunek do kobiety.
Moj maz podziekowal mi z lzami w oczach ze mu urodzilam syna byl bardzo wzruszony i widzialam ze mowi to od serca, bo widzial co sie ze mna dzialo przez ten caly czas i ile z siebie dalam
Gdyby nie byl przy mnie przy porodzie, nie zdawalby sobie sprawy z tego co zrobilam i jakie szczyty osiagnelam
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:15   #2019
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
ja używam tzw. kagańca uzdowego, bo takiego kalsycznego nie mogłam na swojego psiaka dostać, takiego gotowego, żeby jego pysk nie wygladał jak baleron w siatce

niestey mój większy pies lubi żuc koty (tylko czasem je gania) o ile kot się w usta mu sam wpakuje

zdjęcia moich futrzaków można zobaczyc klikając na FOTY w moim podpisie
super psiaki Agnes - czy ten jeden psiak to Norfolk albo Norwich terrier?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Kochane
Niżej moja

Szukałam ogólnych przepisów, brakuje takich. Wszystko regulują przepisy prawa lokalnego. Chyba w poniedziałek zadzwonię po szczegóły.

Załącznik 4241868
karolca alez moj Ivorek by ja polubil
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:18   #2020
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Poruszylas dobra kwestie tym przykladem
Mianowicie to, ze facet nigdy sie nie dowie co kobieta przezywa i przechodzi w czasie porodu i jak cierpi, stojac za drzwiami i uwazam ze widzac jak wiele trudu wklada zeby dzieciatko urodzic ma poprzez to wiekszy szacunek do kobiety.
Moj maz podziekowal mi z lzami w oczach ze mu urodzilam syna byl bardzo wzruszony i widzialam ze mowi to od serca, bo widzial co sie ze mna dzialo przez ten caly czas i ile z siebie dalam
Gdyby nie byl przy mnie przy porodzie, nie zdawalby sobie sprawy z tego co zrobilam i jakie szczyty osiagnelam
O kurde...aż mi się łzy w oczach zakręciły ze wzruszenia . SUPER!
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:23   #2021
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Moj maz podziekowal mi z lzami w oczach ze mu urodzilam syna byl bardzo wzruszony i widzialam ze mowi to od serca, bo widzial co sie ze mna dzialo przez ten caly czas i ile z siebie dalam
Gdyby nie byl przy mnie przy porodzie, nie zdawalby sobie sprawy z tego co zrobilam i jakie szczyty osiagnelam
Mój chyba przez wiele tygodni będzie miał łzy w oczach jak będzie maluszka widział

No nic. Mamy czas i na wszystko przyjdzie pora

MoniaHan, a Ty jakiego masz czworonoga?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 15:39   #2022
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

No tak go wzielo raz ogolnie jest malo wylewnym czlowiekiem, ale ta sytuacja na pewno go poruszyla bardzo
Dla mnie to tez bylo budujace

Poza tym jak mnie lekarz szyl, to on byl przy malenstwie, patrzal jak jest mierzony, wazony, jak lekarz bada, a ja spokojnie moglam sobie lezec i "oddac" sie zabiegom...
Malego po porodzie niestety nie moglam dostac, bo musieli go zabrac na dogrzanie do inkubatorka. Wiec maz przypilnowal zeby wszystko bylo, ok i on mnie o wszystkim informowal, gdzie jest teraz nasz synek i ze jest bezpieczny, ja moglam byc naprawde spokojna i moglam odpoczywac
A potem jak 2 godz lezalam bo tak z reguly jest, ze lezy sie 2 godz, to siedzial przy mnie i pytal w czym pomoc a ja moglam wymyslac co tylko chcialam, przede wszystkim chcialam odpoczac, wiec siedzial i rozmawialismy o naszym malenstwie jakie jest cudne
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:42   #2023
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

o czworonogi

Owczarek czarny Doran, bombelek, dudaś
Jamnik Max, Maciek, bajbus, parówa, foczek
Kociak biało rudy Gapcio
Kotka Kizia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bajbus doran 029.jpg (28,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini york koty balkon 020.jpg (25,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini york koty balkon 021.jpg (22,1 KB, 18 załadowań)
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:45   #2024
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aguśka .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:48   #2025
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cziqua strasznie podobają mi się owczarki belgijskie śliczne masz czworonogi i skrzydełkowce na avku

No to ja pochwalę się moim chomikiem
to Miecia
P1010234m.jpg P1010242m.jpg P1010230m.jpg
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:56   #2026
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Cziqua strasznie podobają mi się owczarki belgijskie śliczne masz czworonogi i skrzydełkowce na avku

No to ja pochwalę się moim chomikiem
to Miecia
Załącznik 4242130 Załącznik 4242131 Załącznik 4242132


Dzięki Doran jest podobny do belgijskiego ale to owczarek niemiecki dlugowlosy rzadko się zdarzają cale czarne wiem
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 15:58   #2027
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

kochane macie zwierzatka



cziqua ja mialam takiego bardzoooo podobnego kotka (kocur to byl) jak ten na parapecie co siedzi z tym bialo-rudym, wkleje Ci zaraz zdjecie no normalnie kopia
mialam tego kotka 15 lat, ale w pierwszej ciazy jak bylam musialam go uspic bo byl bardzo chory. Mial marskosc watroby i cos tam jeszcze, meczyl sie strasznie, wymiotowal bardzo, mial biegunke i tak calymi dniami i nocami. I pojechalismy do weterynarza ktory powiedzial ze nie ma juz sensu zeby tak sie meczyl, ze lepiej nie bedzie...I tak duzo latek z nami byl. Wzielam go jak mialam 10 lat, bylam dziewczynka mala jeszcze... a 25 lat jak musialam sie znim pozeganc.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:01   #2028
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cziqua ...no to fakt...szok, że niemiecki i cały czarny! PRZEPIĘKNY JEST .
Aguśka
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:07   #2029
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

tikki mowilismy pozniej z mezem ze chyba kotek ustapil miejsca dzidzi


cziqua wklejam Ci kopie Twojego kotka (mojego kocurka) to zdjecia sprzed 10 laty chyba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6010001.jpg (35,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2010009.jpg (36,9 KB, 4 załadowań)
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-09-23 o 16:08
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 16:09   #2030
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aguśka to moja kumpelka jak była w ciąży to miała królika...i coś 2 tyg. przed porodem króliczek zdechł...bez przyczyny.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Myję naczynia ale jakoś nie mam do nich serca , a jeszcze mam w planie upiec tort biszkoptowy z masą kokosową, bo mój mąż kończy jutro ćwierć wieku. I trochę mam utrudnione zadanie, bo miałam dodać do masy malibu, ale z racji tego, że ma alko muszę zrobić jakoś tak masę, żeby nie była mdła.
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:14   #2031
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
tikki mowilismy pozniej z mezem ze chyba kotek ustapil miejsca dzidzi


cziqua wklejam Ci kopie Twojego kotka (mojego kocurka) to zdjecia sprzed 10 laty chyba

faktycznie bardzo podobny
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:16   #2032
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

a ja mam suczke Sonie i jej synka Kubusia i kicie... Niestety moja sunia zachorowala na cukrzyce Od paru dni podaje jej insuline, stale pory karmienia, nie moze byle czego jesc.. Ehh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180170.jpg (159,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180150.jpg (226,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2413.jpg (147,7 KB, 5 załadowań)
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2011-09-23 o 16:24
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:03   #2033
aaagga
Raczkowanie
 
Avatar aaagga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 381
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

chyba właśnie poczułam pierwsze ruchy!!!!
lezałam na prawym boku po obiedzie i nagle jakby mi w brzuchu zadzwonił telefon. takie dziwne wibracje. podejrzewam fikołek

a propos psów: podobno właściciele dzielą się na tych co śpią z psami i na tych co się do tego nie przyznają

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

P.S. jak widać nie udało się z avatarem
aaagga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:05   #2034
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

no to moje maluchy sa tu klik
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:05   #2035
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
chyba właśnie poczułam pierwsze ruchy!!!!
lezałam na prawym boku po obiedzie i nagle jakby mi w brzuchu zadzwonił telefon. takie dziwne wibracje. podejrzewam fikołek

a propos psów: podobno właściciele dzielą się na tych co śpią z psami i na tych co się do tego nie przyznają

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

P.S. jak widać nie udało się z avatarem

Mój pies ma zakaz wstępu do sypialni. Śmierdzi jej z pyska, śmierdzą jej łapki starymi skarpetami i gubi za dużo włosów.

a z ruchami to super
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:06   #2036
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
chyba właśnie poczułam pierwsze ruchy!!!!
lezałam na prawym boku po obiedzie i nagle jakby mi w brzuchu zadzwonił telefon. takie dziwne wibracje. podejrzewam fikołek

a propos psów: podobno właściciele dzielą się na tych co śpią z psami i na tych co się do tego nie przyznają

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

P.S. jak widać nie udało się z avatarem
ja co prawda nie mam psa ale kota i mogę się przyznać, że bez pardonu wpakowuje mi się do pościeli.... every evening
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:46   #2037
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Ale się zmęczyłam . Szukałam 30min brytfann, bo nie miałam pojęcia gdzie po przeprowadzce je wpakowałam. Przeszukałam dosłownie wszystko łącznie ze schowkiem na dachu . Już chodziłam cała ze złości aż w końcu naszła mnie myśl żeby zajrzeć do dużego garnka i co się okazało? Wpakowałam 2 okrągłe brytfanki do garnka a tyle je szukałam . A teraz za tą złość odgrywa się na mnie dziecię i strzela fikołki . Jednak mam za wrażliwe wnętrze.

Kubusewa jakie fretki fajne i kicur też .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:00   #2038
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

widzę ze tu sie watek zwierzęcy zrobił to i ja swojego zwierza pokaże

swoja droga strasznie mnie brzuch na dole boli chyba sie przepracowałam dziś troche

a i zrobiłam jeszcze zupę pieczarkowa na jutro i juz miskę zjadlam tak mi zapachniało ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5654.jpg (93,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5755.jpg (35,5 KB, 6 załadowań)
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:02   #2039
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
chyba właśnie poczułam pierwsze ruchy!!!!
lezałam na prawym boku po obiedzie i nagle jakby mi w brzuchu zadzwonił telefon. takie dziwne wibracje. podejrzewam fikołek
ktory tydzien??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:03   #2040
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
widzę ze tu sie watek zwierzęcy zrobił to i ja swojego zwierza pokaże

swoja droga strasznie mnie brzuch na dole boli chyba sie przepracowałam dziś troche

a i zrobiłam jeszcze zupę pieczarkowa na jutro i juz miskę zjadlam tak mi zapachniało ładnie
jakie ma niebieskie oczyska
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.