Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 11:25   #2281
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Baaardzo zniszczone po koloryzacji

Powiem szczerze, że od pewnego czasu odkryłam metodę na suche i matowe wlosy - jest nią BIOSILK czyli jedwab do włosów, buteleczka jest mała i w lovely look'u kosztuje chyba 10 zł. Wiem - Biosilk nic nowego, ale ważny jest sposób nakładania. Od 3 tygodni biorę po każdym myciu 2 krople Biosilku na dłoń - rozcieram go i nakładam na ząbki grzebyka, którym czeszę włosy po myciu - oczywiscie nie w takiej ilości by skapywał - odrobinkę - a włosy dzięki temu sposobowi, są miękkie, bezproblemowo się rozczesują i są lśniące -
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:49   #2282
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Baaardzo zniszczone po koloryzacji

Cytat:
Napisane przez Honeymoon Pokaż wiadomość
Jestem nowa, ale zasady znam. Nie podpinalam sie do innych postow, gdyz ja nie chce tylko zregenerowac wlosow, ale w miare bezpiecznie je farbowac. O profesjonalnych farbach welli dowiedzialam sie z wizarzu, jednak one i tak niszcza wlosy, wiec jesli to mozliwe to prosze o porade o bardzo bezpiecznym produkcie, ktory troszke podklesli naturalny jasny braz, ale dodatkowo ich nie zniszczy.

PS: Wax mam, ale nie widze po nim zadnych efektow. Dodatkowo sprawia ze wlosy sa po nim matowe. Jeszcze 3 lata temu, gdy wlosow nie farbowalam, wszystkie fryzjerki mowily ze to cod natury, bo byly bardzo geste, grube i blyszczace. Dzis to tragedia. Czy mozna cos zrobic by wrocily do dawnej kondycji? bede wdzieczna za kada porade.
Jesli farbowalas je wiele razy to nalozenie jakiejkolwiek innej nawet profesjonalnej farby bedzie dawalo efekt wyniszczenia, a stosowanie profesjonalnych farb dobrze! tak nie dziala. Wax jest dobry tylko postosuj go troche...poza tym popytaj o maski do wlosow w salonach fryzjerskich, bo sklepowe tylko ulatwiaja rozczesywanie.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:20   #2283
Honeymoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Baaardzo zniszczone po koloryzacji

Dziekuje za wszystkie rady Na poczatek czeka mnie radykalne ciecie, mam juz termin w salonie. Stosuje tez kuracje olejkiem rycynowym, wg. wizazystek to moze pomoc, zaczelam tez pic pokrzywe.

Wlosow nigdy nie prostowalam. Z natury sa one lekko falowane i poddatne. Zastanawiam sie tez czy farbowaniem moglam zmienic im strukture, bo nie kreca sie tak ladnie jak kiedys. Najgorsze sa po myciu, takie sztywne, szorstkie i ciezkawe. Przyznam ze uzycie olejku rycynowego nadalo im troche polysku, ale problem i tak pozostanie dopoki nie odrosna nowe, zdrowe.

Co do preparatow, to od dwoch m-cy stosuje szampon Vichy z aminexilem, odzywke John Frieda i maske tej samej firmy (nie sa az tak rewelacyjne) - olejek rycynowy po pierwszym uzyciu zdzialal znacznie wiecej.

Mam pytanie, czy myslicie ze nowe wlosy odrosna objetosciowo takie jak kiedys? Raz ktos mi powiedzial ze moje wlosy moznaby podzielic na trzy glowy, a teraz to tragedia.

PS: Przepraszam za brak polskich znakow, niestety nie mam polskiej klawiatury.
Honeymoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 23:37   #2284
iha
Zadomowienie
 
Avatar iha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 464
Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

Witam. Chciałabym prosić o radę, a właściwie kilka.
Moje włosy okropnie wolno rosną, nigdy nie miałam długich chociaż przez tyle czasu zapuszczam, a to dlatego że końcówki rozdwajają mi się jak szalone (aktualnie mam naturalny kolor, jedynie prostuję) i fryzjerka przy podcinaniu końcówek skraca je tyle co urosły. Drugi problem to właśnie te końcówki i to jak szybko moje włosy się niszczą - wypadają jak szalone, są okropnie matowe i szorstkie, do tego na końcówkach się puszą. Z natury są cieniutkie - to fakt, ale nie jest ich znowu tak mało. Kolejne utrapienie to ich "kształt". Nie wiem co z nimi zrobić, kręcą się tylko na końcówkach i gdy rano wstaję to nigdy nie wiem w którą stronę i jak mocno się wywiną. Po prostu wyglądam jakbym się nie uczesała jak tylko wyjdę z domu, czasem po jednej stronie aż odstają a po drugiej są gładkie. Wyprostowane trzymają się max 30 min . Dodaję fotki, poradźcie czy mam starać się o ładne loki (i jak to robić) czy raczej pójść w stronę prostych (oraz co zrobić, aby je takie utrzymać dłużej). Ogólnie liczę na to abyście poradziły mi jak o nie zadbać aby wyglądały ładnie bo są na prawdę niesforne.
Podsumowując proszę o rady: jak je ułożyć, zapuścić, "naprawić".

ps. na tych zdjęciach były i tak w dobrym stanie jeśli chodzi o to jak się ułożyły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (61,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (76,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (108,6 KB, 82 załadowań)
iha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 07:40   #2285
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

Wyszukiwarka nisko się kłania!
O wypadaniu włosów jest ogromny wątek, o włosach zniszczonych również. Obszerne wątki znajdziesz również na temat prostowania, robienia loków, zapuszczania włosów i sposobów na przyśpieszenie ich wzrostu.

Wystarczy poświęcić trochę czasu i oddać się lekturze A na pewno dowiesz się wielu informacji na temat pielęgnacji swoich włosów.
Bo twój problem nie jest unikalny, więc nie ma potrzeby abyś zakładała nowy wątek.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:39   #2286
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

moim zdaniem autorka prosi o rade na temat jej włosow, i co ma zrobic zeby wygladaly lepiej, rozumiem ze moze poszukac tematów zwiazanych z pielęgnacją, zniszczonymi włosai itp. ale teraz w kazdym z tych tematów ma zadawać te same pytania??

moim zdaniem- powinnas pomyślec o innym kolorze, jesli chcesz zmiany, a mogłabys wkleic zdjecia w prostych włosach? wydaje mi się ze korzystniej bys w prostych wygladała.. druga sprawa ze jesli ci wlosy bardzo wypadaja, to zastanow sie czy wolisz o nie dbać.. (zero prostowania, farbowania) .. czy bardziej zależy ci na zmianie image`u
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:30   #2287
iha
Zadomowienie
 
Avatar iha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 464
Dot.: Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

Tamte wątki czytałam, aczkolwiek chodzi mi właśnie o konkretnie moje włosy. Tam pisze np. jak dbać o loki, jak o proste ale moje są raz takie, raz takie i chcę je doprowadzić do tego, aby nie robiły mi niespodzianek i wyglądały zawsze tak samo, ale najpierw musze zdecydować jak chcę je 'nosić'.

Dodaję jedyne zdjęcie na którym sa one prawie idealnie proste (zaraz po prostowaniu). Niestety więcej nie znalazłam, bo zanim cykałam zdjęcia to one zawsze się zdążyły pofalować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,9 KB, 82 załadowań)
iha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 20:58   #2288
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

wiesz, mam bardzo podobne włosy do Twoich ten sam kolor, grzywka! moje są jednak dużo dłuższe i grubsze, kiedyś miałam takiej długości jak ty ale nie pasowały mi (chyba właśnie przez tą grubość) Od prawie 3 lat prostuję (z przerwami) do tego moje włosy strasznie sie przetłuszczają ;/ i muszę myć je codziennie. Są nieco zniszczone, takie jak opisujesz rozdwajają się, jakby "rozczochrane". Mogę polecić Ci szampon (a może i całą linie) Dove jedwabista gładkość, czy jakoś tak. Włosy są dużo milsze w dotyku i nawet rozdwojone końce tak jakby "zlepiają sie". Przy regularnym stosowaniu jest dużo lepiej. Ostatnio zaczęłam też nakładać po myciu jedwab do włosów biosilk. Włosy są wtedy takie miękkie! Co do ułożenia to sama mam z tym problem... więc bede przeglądać wątek Nie chce mi sie ich już prostować a niewiem jak wydobyć z nich ładne lekkie loki ;/
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:38   #2289
malinka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Problemy z włosami (zniszczone, cienkie, ciągle rozczochrane)

witam!
moge przyznac, ze kiedys rowniez mialam podobny problem z wlosami jak Ty. Ciaglo sie to do momentu, az zapuscilam je. Wygladaja o wiele lepiej! Rowniez Ci to polecam. Co prawda zawsze mialam grube wlosy, po prostowaniu tez sie to nie zmienilo.
Co do falowanych wlosow sadze, ze gdybys delikatnie, zaznaczam delikatnie w juz wyschniete wlosy wgniotla obrobine pianki do wlosow tak "od dołu", wygladalyby lepiej, bo bardziej by sie pofalowaly. A co do prostowanych, nigdy nie mialam takiego problemu, zeby sie nie trzymaly :| niewiem, co moglabys zrobic, zeby utrzymac dluzej ten efekt. Moze odrobina lakieru do wlosow po zakonczeniu?
Na "zmiekkczenie" wlosow moge polecic odżywke:L'Oreal, Elseve Re - Nutrition, Odżywka w kremie do włosów suchych i wysuszonych. Mi pomogła, gdy stosowałam ja z szamponem z tej serii kilka razy dziennie psikam wlosy jeszcze odzywka: GLISS KUR Hair Repair Ekspresowa Odżywka do Włosów, i wlosy sa lsniace i miekkie.
__________________
...
malinka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:40   #2290
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: Baaardzo zniszczone po koloryzacji

ja polecam kurację olejkami=kokosowy, rycynowy i oliwa z oliwek, niektorzy dodaja tez do tego jajko.podgrzej w mikrofali i naloz na wlosy. ponos pod folia i recznikiem kilka godzin a pozniej umyj glowe i naloz odzywke.moje wlosy po miesiacu sa nieporownywalnie ladniejsze.polecam takze glorie i picie pokrzywy
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:20   #2291
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: zniszczone włosy!!!

dziewczyny orientujecie się może, które kosmetyki kerastase czy joico dają lepszy efekty regenerujące?
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 10:27   #2292
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: zniszczone włosy!!!

do modnyfryzjer: potrzebuję pomocy jaka farba i nr pozwoli osiągnąć taki blond jak w załączniku? czy firma Alfaparf ma coś z takich odcieni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (25,8 KB, 30 załadowań)
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 22:52   #2293
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: zniszczone włosy!!!

Nie znam palety farb firmy alfaparf.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 07:40   #2294
mizia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Witam,
mam włosy za ramiona. Poniewaz z przodu w jakies części były trochę cieniowane, bardzo szybko się rozdwoiły, i połamały. Tył głowy jest ok, ale przód wygląda strasznie.
Namieniam, że codziennie rano myje włosy i suszę suszarką.
Gybym chciała je wyrównać na całości musiałabym je obciąć do ucha.

Co mogę zrobić? Kolejne cieniownie przodu nic nie da.


Barzo dziękuję za cenne wskazówki.
mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 07:55   #2295
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez mizia19 Pokaż wiadomość
Witam,
mam włosy za ramiona. Poniewaz z przodu w jakies części były trochę cieniowane, bardzo szybko się rozdwoiły, i połamały. Tył głowy jest ok, ale przód wygląda strasznie.
Namieniam, że codziennie rano myje włosy i suszę suszarką.
Gybym chciała je wyrównać na całości musiałabym je obciąć do ucha.

Co mogę zrobić? Kolejne cieniownie przodu nic nie da.


Barzo dziękuję za cenne wskazówki.

proponuje zejść z cieniowania (to zajmie pare miesiecy) i nie suszyc suszarką
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:00   #2296
mizia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Musiałabym uporządkować to co mam na głowie - więc albo skrócić wszystkie do jednej długości (do ucha) - czego nie chciałabym,
albo te rozdwojone zniszczone, znowu ścieniować.


A suszenie rano - inna opcja nie wchodzi w grę, włosy mi się przetłuszczają, a w pracy muszę wyglądac jak ludź
mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:18   #2297
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez mizia19 Pokaż wiadomość
Musiałabym uporządkować to co mam na głowie - więc albo skrócić wszystkie do jednej długości (do ucha) - czego nie chciałabym,
albo te rozdwojone zniszczone, znowu ścieniować.
moim zdaniem wlasnie uporządkujesz to co masz na głowie, jak etapami bedziesz schodzila z cieniowania, podcinając tylko końce
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 09:14   #2298
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

hmm... powinnaś je po kawałeczku jakoś skracać.Nieścinane,rozdwo jone włosy będą jeszcze bardziej się rozdwajały
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 10:46   #2299
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez mizia19 Pokaż wiadomość
Witam,
mam włosy za ramiona. Poniewaz z przodu w jakies części były trochę cieniowane, bardzo szybko się rozdwoiły, i połamały. Tył głowy jest ok, ale przód wygląda strasznie.
Namieniam, że codziennie rano myje włosy i suszę suszarką.
Gybym chciała je wyrównać na całości musiałabym je obciąć do ucha.

Co mogę zrobić? Kolejne cieniownie przodu nic nie da.


Barzo dziękuję za cenne wskazówki.
Jaki ma wplyw cieniowanie na łamanie i rozdwajanie? Jeśli wykonane złym, tępym narzędziem-to owszem, ale to że przód wygląda "strasznie" to tylko zasługa mocniejszego przesuszenia tej partii.. no i mały balagan z cieniowaniem daje zbyt mocny kontrast z tylem głowy, co jeszcze pogłebia efekt.
Co chcesz przede wszystkim zrobić? Zrezygnować z cieniowania wogóle bo Ci się nie podoba i mieć wszystkie rownej długości? Czy glównie chodzi Ci o odżywianie i odnowe? Przede wszystkim zacznij wlaśnie od pielęgnacji-kup mocno regenerujacy kosmetyk(tu juz Twoja decyzja, nie znam Twoich finansowych ograniczeń), stosuj maseczki(ja uwielbiam tą na bazie olejku rycynowego i vit a+e), może słynny WAX(choć mi np nie służył wogóle..), rozumiem że musisz suszyć, ale umyj włosy choć 10 min wcześniej niz zwykle i susz chłodnym powietrzem z jonizacja. Potem zastosuj jakis olejek, jedwab etc.(na koncówki).

Co o cięcia-możesz nieco wycieniować tył właśnie, by nie było takiej schodkowej różnicy..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:34   #2300
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jaki ma wplyw cieniowanie na łamanie i rozdwajanie? Jeśli wykonane złym, tępym narzędziem-to owszem,
u mnie własnie ma, mimo że nie są wykonane tępym narzędziem. Cieniowane szybciej mi sie rozwdajają i niszczeją, juz nie wspomne o wywijaniu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:36   #2301
mizia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jaki ma wplyw cieniowanie na łamanie i rozdwajanie? Jeśli wykonane złym, tępym narzędziem-to owszem, ale to że przód wygląda "strasznie" to tylko zasługa mocniejszego przesuszenia tej partii.. no i mały balagan z cieniowaniem daje zbyt mocny kontrast z tylem głowy, co jeszcze pogłebia efekt.
Co chcesz przede wszystkim zrobić? Zrezygnować z cieniowania wogóle bo Ci się nie podoba i mieć wszystkie rownej długości? Czy glównie chodzi Ci o odżywianie i odnowe? Przede wszystkim zacznij wlaśnie od pielęgnacji-kup mocno regenerujacy kosmetyk(tu juz Twoja decyzja, nie znam Twoich finansowych ograniczeń), stosuj maseczki(ja uwielbiam tą na bazie olejku rycynowego i vit a+e), może słynny WAX(choć mi np nie służył wogóle..), rozumiem że musisz suszyć, ale umyj włosy choć 10 min wcześniej niz zwykle i susz chłodnym powietrzem z jonizacja. Potem zastosuj jakis olejek, jedwab etc.(na koncówki).

Co o cięcia-możesz nieco wycieniować tył właśnie, by nie było takiej schodkowej różnicy..
Chciałabym mieć takiej długości włosy jakie mam i nie cieniowane. Ale wiem, że tak się nie da. Przede wszystkim chcę je odnowić i odżywić.

Stosuję wax, co tydzień, ale to nic nie daje.
Jedwab na końcówki też.
A mimo to moje pocieniowane włosy wyglądają jak siano. Jak nie-moje.
Po umyciu, jak je rozczeszę i wysuszę, te 'włosy' z przodu wywijają mi się,i to paskudnie wygląda.
mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:40   #2302
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
u mnie własnie ma, mimo że nie są wykonane tępym narzędziem. Cieniowane szybciej mi sie rozwdajają i niszczeją, juz nie wspomne o wywijaniu
Skad ja to znam , ta pierwsza warstwa jest fatalna, ale pomalutku dochodza do siebie
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:55   #2303
mizia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy częściowo zniszczone - z przodu

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Skad ja to znam , ta pierwsza warstwa jest fatalna, ale pomalutku dochodza do siebie
A co stosujesz?
mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 13:03   #2304
DoOma94
Przyczajenie
 
Avatar DoOma94
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie rosną poziomki ;dd
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy jak siano :(

Co z robić jeżeli włosy mam suche i starsznie zniszczone ale odziwo nie wypadają. Były farbowane a teraz czekam aż farba zejdzie..Ale są straszne ,z bląd włosów i brozowych odrostów robią mi się siwe włosy jak starej babie ;cc
Aha i przy okazji ! Ma ktoś jakiś sposób aby szybciej pozbyć się farby z włosów ?
DoOma94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:03   #2305
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Włosy jak siano :(

Sposobów na suche i zniszczone włosy jest mnóstwo, więc moja jedyna rada-bierz się za czytanie wątku Nie ma uniwersalnego sposobu, na każdego działa co innego

Szampon p/łupiezowy zmywa trochę farbę. Ale nie licz na to, że zmyje ją całkowicie.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:52   #2306
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Włosy jak siano :(

szampony typowo ziołowe szybko zmywają kolor... całkowicie farby nigdy nie spierzesz...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 14:54   #2307
DoOma94
Przyczajenie
 
Avatar DoOma94
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie rosną poziomki ;dd
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy jak siano :(

Nie musi całkowicie wystarczy ,że chociaż troche pomoże
DoOma94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 08:19   #2308
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Włosy jak siano :(

Cytat:
Napisane przez DoOma94 Pokaż wiadomość
Co z robić jeżeli włosy mam suche i starsznie zniszczone ale odziwo nie wypadają. Były farbowane a teraz czekam aż farba zejdzie..Ale są straszne ,z bląd włosów i brozowych odrostów robią mi się siwe włosy jak starej babie ;cc
Aha i przy okazji ! Ma ktoś jakiś sposób aby szybciej pozbyć się farby z włosów ?
Tak naprawdę nie farbuje włosów, ale moja siostra kiedyś wspomniała o dekoloryzatorach (czy jakos tak ) które PODOBNO ( nie dam ręki uciąć ) zmywaja farbe i włosy powracaja do naturalnego koloru.
Ale nie wiem czy to w ogóle prawda.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 08:58   #2309
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Włosy jak siano :(

dekoloryzacja sprwia czesto,że wlosy sa koloru blondu z pomaranczem
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:47   #2310
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Włosy jak siano :(

O matko... po 2 latach farbowania włosów, używania prostownicy i taniej suszarki (byle wysuszyć szybko, jak najcieplej) i nieużywaniu odżywek (tylko byle jaki szampon jaki rodzina kupuje) musiałam ściąć moje bardzo długie włosy na pazia ;{ jestem w trakcie zapuszczania, używam zimnego powietrza do suszenia włosów. Prostownice wywaliłam żeby mnie nie kusiła. Szampon loreal intense repair i maska do włosów taka sama to bardzo dobre połączanie.
Ale szukam czegoś o odbudowie włosa. Czy włos zniszczony można odbudować żeby powrócił do pierwotnego dobrego stanu, czy tylko poprawia się jego kondycje? Tu tkwi mój problem :P Bo nie wiem jaka jest prawda, jedni mówią tak, inni inaczej...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.