Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 16:32   #1
BitterFly
Przyczajenie
 
Avatar BitterFly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 6
GG do BitterFly
Question

Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?


Mam wielki problem z moimi włosami ... Mianowicie prostowałam je bez przerwy przez jakieś 2-3 lata. Lecz jak wiadomo "kobieta zmienną jest", znudziła mi się już prosta fryzurka. Normalnie moje włosy są strasznie kręcone i długie. W efekcie mojego 'długoczasowego' prostowania... co tu ukrywać, poprostu zamieniły się w SIANO i przestały się tak ładnie kręcić!!! Chciałabym żeby teraz znowu były ślicznymi sprężynkami jak sprzed kilku lat... Ale nie wiem jak przywrócić je do dawnego stanu. Zaznaczam ,że używam Head&Schoulders i nie mogę go zmienić na żaden inny szampon, ponieważ od razu mam łupież. Boję się też iść do fryzjera, bo jak zobaczy stan moich włosów, to mnie chyba na łyso ogoli ...a nie mam zamiaru zmieniać ich długości!!! Czy istnieją jakieś domowe sposoby, odżywki, maseczki czy inne kosmetyki? A może poddać się trwałej ondulacji? BŁAGAM POMOCYYY!!!!
BitterFly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:35   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

no nie tylko nie trwała!!! Wtedy to bys miala mega siano na głowie
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:38   #3
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

sa specjalne preparaty do włosów kręconych, podkreślające skręt, jakieś pianki, może troche na jakieś papiloty pokjręć, zanim odzyskają dobrą kondycję. A koniecznie zastosuj dobra odżywkę do włosów, a raz w tygodniu maseczkę odżywczą. Ja lubie gliss kur z jedwabiem, ale do takich włosów może byc za słaby.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:08   #4
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

Mi fryzjer powiedzial prosto z mostu,ze wlosy nie nabiora juz takiego ksztaltu jak kiedys. Prostowanie uwrażliwia wlos,a wieloletnie prostowanie burzy jego strukture,takze baaardzo w to wątpie,ze uda Ci sie uzyskac spezynki takie jak kiedys.. A moze wybierz sie na zabieg regeneracji do jakiegos dobrego salonu???
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 10:02   #5
BitterFly
Przyczajenie
 
Avatar BitterFly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 6
GG do BitterFly
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

Hehe dzieki moorph...... Ale mnie też pocieszyłaś!!! Jestem załamanaaaa
BitterFly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 10:19   #6
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

Cytat:
Hehe dzieki moorph...... Ale mnie też pocieszyłaś!!! Jestem załamanaaaa
tu nie chodzi o to by pocieszyc na sile, tylko napisac prawde. Mysle, ze zabieg regeneracyjny w dobrym salonie fryzjerskim bylby chyba najlepszy.
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 10:19   #7
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jak przywrócić włosom witalność po wieloletnim prostowaniu?

Najlepiej jakbys zainwestowala w profesjonalna linie pielegnacji do wloskow kreconych - kupisz je w sklepie fryzjerskim,w salonie lub na allegro, skoro nie chcesz zmieniac szamponu to chociaz kup sobie dobra MASKE - polecam Loreal Absolut repire- napewno mocno poprawi wyglad wloskow,super tez jest maska nawilzajaca EKS, maska bambusowa Dory(apteka) nakladaj je na conajmniej godzinke pod folia i podgrzej suszarka - wtedy skladniki aktywne glebiej wnikna we wloski, poza tym po masce uzywaj specjalnych kremikow ,balsamow lub serum do wlosow kreconych,wgniec je po umyciu i pozostaw zeby wloski same wyschly naturalnie - nie radze stosowac suszarki bo tylko pogorszysz ich stan,poczytaj sobie watki o wlosach zniszczonych tam jest mnostwo preparatow i napewno cos sobie dobiezesz,pozdrawiam:cmok :
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.